כיצד לפתוח MyEtherWallet בפחות מחמש דקות

מדריך זה יסקור בפירוט רב על תהליך פתיחת ארנק MyEtherWallet (MEW). זוהי הרחבה של המדריך הקודם שלנו לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: למה אתה צריך ארנקים?

מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת ארנק MyEtherWallet (MEW)

שמירת המטבעות שלך בחילופי דברים יכולה להוות סיכון ממשי שתאבד את כולם. למה? פשוט כי אינך “בעלים” מטבעות שקנית בבורסה. בורסות עובדות כמו בנק; זהו ספק שירות של צד שלישי שאתה סומך עליו שישמור על מטבעותיך. עם זאת, תמיד יש סבירות שהבורסה תיסגר או תיפרץ, ותביא לאובדן מטבעות (המקרה: בורסת הר גוקס). לאור היעדר המסגרות הרגולטוריות על בורסות ומטבעות קריפטוגרפיים בכללותה, כמו גם הינקות של התעשייה, הדרך הטובה ביותר לשמור על מטבעותיך היא לשלוט באופן מוחלט במטבעות שלך..

בעלות אמיתית ואמיתית על המטבעות שלך פירושה שאתה שולט במפתחות הפרטיים שלך. והדרך היחידה שבה אתה יכול לשלוט ולנהל את המפתחות הפרטיים שלך היא באמצעות בעלות על הארנק שלך. מכיוון שרבים מ- ICO בימים אלה הם בצורה של אסימונים של ERC-20, מטבע הבסיס העיקרי להשתתפות ב- ICO הוא באמצעות מטבעות Ethereum (ETH). (ראה גם: מטבעות, אסימונים & Altcoins: מה ההבדל?)

על מנת להשתתף ב- ICO, עליך לפתוח ארנק תואם Ethereum. הארנק הנפוץ ביותר של Ethereum הוא MyEtherWallet. זה פשוט להגדרה ומספק את היתרונות הביטחוניים של בעלות על מטבעות. מדריך זה יסביר את הצעדים הדרושים לפתיחת ארנק MEW משלכם. לפני שנמשיך, חשוב להבין מונחי מפתח הקשורים לארנק. (קרא גם: מדריך למתחילים להשקעה ב- ICO: כיצד להשתתף ב- ICO)

מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת ארנק MyEtherWallet (MEW)

נתחיל בהגדרת ארנק MEW שלך!

שלב 1: עבור אל ארנק האתרים שלי

הקפד להוסיף את הדף לסימניות, מכיוון שהיו מקרים רבים של אתרי דיוג המשקפים את האתר של MEW. כאמצעי זהירות, עליכם לבחון גם את כתובת האתר ולחפש תעודת MYETHERWALLET LLC [US] כדי לאמת שמדובר באתר MEW המקורי..

מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת ארנק MyEtherWallet (MEW)

שלב 2: יצירת ארנק

צור ארנק חדש על ידי הזנת סיסמה מאובטחת בעמוד הראשון המוגדר כברירת מחדל. טוב שיש לך סיסמה ארוכה ושרירותית כדי לאבטח טוב יותר את הארנק שלך. אם יש לך נטייה לאבד את זה, הקפד לרשום אותו ולאחסן אותו במקום בטוח. לחץ על “צור ארנק חדש” כדי להמשיך “.

מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת ארנק MyEtherWallet (MEW)

(קרא עוד: מדריך לאבטחת מטבעות קריפטוגרפיים: הפעלת 2FA)

שלב 3: שמור את קובץ ה- Keystore שלך


הורד את קובץ ה- Keystore (בפורמט UTC / JSON) וודא שלא תאבד אותו. גיבוי כדי להיות בטוח. יש צורך בקובץ Keystore כדי לשחזר או לשחזר את הארנק. אתה יכול גם להשתמש בו כדי לגשת לארנק MEW שלך יחד עם הסיסמה שלך. לאחר גיבוי קובץ ה- Keystore שלך, לחץ על “אני מבין. לְהַמשִׁיך”.

מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת ארנק MyEtherWallet (MEW)

שלב 4: שמור את המפתח הפרטי שלך

מפתחות פרטיים הם כמו מספר ה- PIN שלך לגישה לחשבון הבנק שלך, וחשוב להבטיח כי רק לך תהיה גישה למפתחות הפרטיים שלך. שמור אותו בתיקיה יחד עם קובץ ה- Keystore שלך ​​והצפן אותו לאבטחה משופרת. זכור כי המפתחות הפרטיים חשופים ואינם מוצפנים / מוגנים בסיסמה. (קרא גם: מדריך למטבעות פרטיות: השוואה בין מטבעות מטבע אנונימיים)

מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת ארנק MyEtherWallet (MEW), ארנק MEW

שלב 5: בטל את נעילת הארנק שלך

המפתחות הציבוריים שלך דומים למספר חשבון הבנק שלך ומייצגים את הכתובת שאתה משתף עם אחרים לקבלת מטבעות ETH או ERC-20. אתה יכול לבחור מתוך רשימת אפשרויות כיצד לגשת לארנק שלך. אם אתה מתחיל או כזה שאין לך ארנק חומרה, מומלץ בחום בחר באפשרות “קובץ Keystore (UTC / JSON)”. המשמעות היא שבכל פעם שאתה רוצה לגשת לארנק שלך, עליך להזין את קובץ ה- Keystore ואת הסיסמה שלך. קובץ Keystore הוא גרסה מוצפנת של המפתח הפרטי שלך ובכך הוא מאובטח יותר.

בחר את קובץ ה- Keystore (UTC) שהורדת קודם לכן והזן את הסיסמה.

מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת ארנק MyEtherWallet (MEW)

שלב 6: גיבוי הכל

וודא שגיבית את קובץ ה- Keystore שלך, את המפתחות הפרטיים שלך ואת המפתחות הציבוריים שלך. עליך לאחסן אותם במקום מאובטח. לאחר שפתחתם את הארנק, אז מזל טוב! יצרת בהצלחה ארנק משלך התומך במטבעות ETH ו- * ERC-20. אתה יכול לשלוח ולקבל מטבעות, להשתתף ב- ICO ולבדוק את היתרות שלך. אתה יכול גם לשמור את המפתח הציבורי (כתובת) ואת המפתחות הפרטיים שלך בצורה של קודי QR כפי שניתן לראות למטה. (ראה גם: מדריך לאימות עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים)

מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת ארנק MyEtherWallet (MEW)

להישאר בטוח!

* ERC-20 מתייחס לפרוטוקול הסטנדרטי בתוך הבלוקצ’יין של את’ריום, ומפרט קבוצה כללית משותפת לפיהן אסימונים. זה מבטיח יכולת פעולה הדדית בין סוג האסימונים השונים בתוך בלוקצ’יין את’ריום, ומאפשר אינטראקציה חלקה עם חוזים חכמים ויישומים מבוזרים ברשת.. רשימה מלאה של אסימוני ERC-20 ניתן למצוא כאן.

הירשם כעת לסמינר המקוון שלנו בנושא מטבעות קריפטוגרפיים, כדי ללמוד כל מה שאתה צריך לדעת על השקעה בקריפטו.

קבל את שלנו ספר אלקטרוני בלעדי אשר ינחה אותך בתהליך שלב אחר שלב כדי להתחיל להרוויח כסף באמצעות השקעות Cryptocurrency.

אתה יכול גם להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו בכתובת לשלוט בקריפטו: ידע מתקדם במטבעות קריפטוגרפיים לשאול כל שאלה לגבי קריפטוסים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map