ארנק אקסודוס: אדון המדריך לבדיקת משתמשים בקריפטו

סקירת יציאת מצרים

כיצד להשתמש, לאחסן ולהירשם באמצעות Exodus Crypto Wallet

אקסודוס הוא ארנק סלולרי ושולחן עבודה ידידותי למתחילים התומך ב- 100 מטבעות קריפטוגרפיים ומעלה. סקור עוד היום את כל אפליקציית ארנק הקריפטו של אקסודוס הקריפטו המעוצבת להפליא, הבטוחה והבטוחה.

מהי יציאת מצרים?

אקסודוס הוא ארנק רב מטבעות הזמין למכשירים שולחניים וניידים. הארנק כולל ממשק משתמש פשוט שהופך אותו לנגיש למתחילים, אם כי יש מספיק תכונות מתקדמות כדי לשמור על משתמשי קריפטו מנוסים יותר..

מהו ארנק יציאת מצרים

אחד הדברים הראשונים שתבחין באקסודוס הוא הממשק המושך את העין. הארנק משתמש בצבע בצורה יעילה, ומפריד בין המטבעות הקריפטוגרפיים שלך לפי צבע כדי להקל על המראה בדיוק בתיק שלך. יחד עם זאת, ממשק אקסודוס לא עמוס מדי. הוא מציג את המידע המכריע הדרוש לך מבלי להציף אותך בחלונות מיותרים. תוכל לגשת לתיקי העבודות שלך, הארנק, ההחלפה והגיבוי שלך מכל המסך הראשי של אקסודוס.

Exodus פותחה על ידי חברה בשם Exodus Movement Inc., שנוסדה בשנת 2015. למרות שאקסודוס חדשה יותר ממתחרות מנוסות יותר כמו Mycelium, היא צברה פופולריות בהיותה קלה לשימוש, נגישה למתחילים ומתאימה אישית למתקדמים יותר. סוחרים.

תכונות ארנק Exodus

exodus-bitcoin-crypto-wallet-review

שליטה מלאה במפתחות הפרטיים שלך: עם אקסודוס אתה שומר על שליטה מלאה במפתחות הפרטיים שלך. המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים בשולחן העבודה או במכשיר הנייד שלך. כל עוד אתה שומר על גישה למכשיר זה ואף אחד לא גנב את אפשרויות הגיבוי שלך, אתה נשאר בשליטה מלאה על המפתחות הפרטיים שלך.

זמין עבור iOS ו- Android: Exodus הוא הורדה בחינם עבור iOS ו- Android.

הטבות ארנק יציאה

זמין עבור Windows, Linux ו- Mac: Exodus זמין עבור כל שלוש מערכות ההפעלה השולחניות הגדולות, כולל Windows, Linux ו- Mac.

התאם יחד ארנקים למחשבים שולחניים וניידים: אם אתה רוצה לנהל את הכספים שלך בדרכים ועל שולחן העבודה שלך, אתה יכול לעשות זאת על ידי זיווג ארנקי Exodus השולחניים והניידים שלך, מה שמאפשר לך שליטה מלאה על הכספים שלך מכל אחד מהמכשירים..


100+ מטבעות מטבעות נתמכים: אקסודוס תומכת ביותר מ- 100 נכסי קריפטו בסך הכל, כולל כמעט כל מטבעות קריפטוגרפיים גדולים. מטבעות מפתח הנתמכים על ידי אקסודוס כוללים bitcoin, Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Coin Binance (BNB), Tether (USDT), EOS (EOS), Monero (XMR), Dash (DASH), Ethereum Classic (ETC) ו- Stellar (XLM).

אקסודוס-רשימת תמיכת מטבעות-מטבע

ארנק לייט: כמו כל האפליקציות הסלולריות, אקסודוס הוא ארנק ביטקוין לייט, מה שאומר שאינך צריך להוריד את הבלוקצ’יין המלא כדי להשתמש באקסודוס. זה נפוץ בקרב יישומים ניידים, אם כי באופן מסורתי ארנקים שולחניים דרשו ממך להוריד את הבלוקצ’יין המלא.

שלח וקבל מטבע דיגיטלי: Exodus מאפשר לך לשלוח ולקבל את כל 100+ המטבעות הדיגיטליים הנתמכים שלה.

תואם לטרזור: Exodus תואם לארנקי החומרה של Trezor, ומאפשר לכם לחבר בקלות את אחד הפתרונות הפופולאריים בעולם לארנק חומרה עם ארנק Exodus שלכם..

ארנק חומרה ליציאה

לא קוד פתוח לחלוטין (למרות שהתכונות החשובות ביותר הן קוד פתוח): אקסודוס בנויה על רכיבי קוד פתוח רבים, וחלקים רבים של אקסודוס מתפרסמים ב- Github מתחת לדף תנועת יציאת מצרים. אתה יכול להציג את קוד המקור כאן. עם זאת, אלמנטים מסוימים ביציאת מצרים אינם קוד פתוח. אקסודוס טוענת כי אלמנטים אלה אינם קוד פתוח מכיוון שהם “משקיעים זמן רב ועבודה בהפקת העיצובים, האנימציות וחוויית המשתמש הכוללת שלנו” ורוצים שהעבודה תישאר מוגנת.

מעקב אחר תיקי עבודות: לא כל ארנקי הצפנה מציעים מעקב אחר פורטפוליו. אקסודוס, לעומת זאת, מציעה גשש המאפשר לך להציג באופן מיידי את היתרה הכוללת שלך בכל מטבעות הקריפטו.

יתרת תצוגה במטבעות של יותר מ- 30 פיאט: רוצה להציג את יתרת התיקים הכוללת שלך בדולרים אמריקאים? אתה יכול לעשות זאת עם אקסודוס ורוב אפליקציות הארנק האחרות. עם זאת, אקסודוס תומכת גם ב -30 אפשרויות תצוגה אחרות של מטבעות פיאט, מה שמקל על לראות בדיוק כמה שווה התיק שלך.

משפט סיסמה לשחזור 12 מילים: כמו רוב ארנקי התוכנה האחרים, Exodus מאפשרת לך להגדיר משפט סיסמה לשחזור בן 12 מילים (seed). אם אתה מאבד גישה למכשיר, לחשבון או לאפליקציה שלך, תוכל להשתמש בביטוי סיסמה זה כדי להחזיר גישה לכספים ולמפתחות הפרטיים שלך..

אפשרויות תמיכה מרובות ללקוחות: ל- Exodus תמיכת לקוחות חזקה להפליא בהשוואה לתוכנות ארנק אחרות. אתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות של Exodus דרך דלפק עזרה מקוון, דוא”ל או דרך מדיה חברתית כמו Twitter, Slack ו- Facebook..

תמיכה בארנק יציאה

לבטח: מובן שאקסודוס שם דגש כבד על ביטחון. אקסודוס מצפין את המפתחות הפרטיים ונתוני העסקה במכשיר שלך, מה שאומר שאף אחד לא יכול לגשת לקריפטוגרפיה שלך חוץ ממך.

מזהה מגע, זיהוי פנים ואימות ביומטרי: Exodus מאפשר לך לאפשר מזהה מגע ומזהה פנים (או חיישנים ביומטריים של Android) כדי לאמת עסקאות. אם אתה רוצה לאמת את זהותך בכל פעם שאתה מבצע עסקה, אז אקסודוס מאפשרת לך לעשות זאת.

הימור: הרווח עניין באחזקות הקריפטו שלך מבלי לעזוב את אפליקציית אקסודוס. Exodus מאפשר לך להפקיד ONT בארנק האונטולוגיה שלך בתוך האפליקציה, למשל, כדי להרוויח הכנסה פסיבית.

תרשימים ונתונים פיננסיים: Exodus מציג תרשימים, היסטוריית שוק ונתונים פיננסיים אחרים הן בשולחן העבודה והן באפליקציה הסלולרית, מה שמקל על הצגת מחירים היסטוריים ועוד..

בורסה מובנית: אתה יכול לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים מבלי לעזוב את אפליקציית אקסודוס. ביציאת מצרים יש חילוף מובנה. תשלם עמלת עמלה קטנה על מנת להשתמש בבורסה זו, אך ייתכן שיהיה זול יותר (ונוח יותר) ואז לשלוח את כספך להחלפה וחזרה.

החלפת ארנק יציאה

מספר נושאים זמינים: Exodus מאפשר לך להתאים אישית את ממשק המסחר שלך באמצעות מספר נושאים. לארנקים רבים אחרים עיצוב אחד שמתאים לכל אחד, כך שנחמד לראות כי אקסודוס מעניקה למשתמשים יותר גמישות.

אין צורך ברישום או באימות: התקנת אפליקציית אקסודוס במכשיר שלך היא כל הרישום והאימות שאתה צריך. אתה אפילו לא צריך להירשם או לאמת כדי להשתמש בבורסת אקסודוס.

איך עובד יציאת מצרים?

Exodus עובד כמו רוב ארנקי הצפנה והאפליקציות האחרים. אתה מתקין את הארנק במכשיר הנייד או המחשב השולחני שלך. לאחר מכן תוכל להגדיר ארנקים לכל אחד מ- 100 המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים באפליקציה.

Exodus מצפין ומאחסן את כל המפתחות הפרטיים באופן מקומי. מפתחות פרטיים לא נשלחים לשרת צד ג ‘או משודרים דרך האינטרנט. כל עוד המכשיר שלך נשאר מאובטח, המפתחות הפרטיים שלך יישארו מאובטחים.

אם אתה מאבד גישה למכשיר שלך וברצונך להחזיר את הגישה לכספים שלך, תוכל להתקין את אקסודוס בהתקן נפרד ולהזין את ביטוי הסיסמה לשחזור בן 12 מילים. כמו בארנקים אחרים, חשוב לשמור על ביטוי הביטוי שלך בן 12 מילים. כל מי שיש לו גישה לביטוי הסיסמה שלך יוכל לגשת גם לכספי הצפנה שלך.

אחד החסרונות באקסודוס הוא שאין אימות של שני גורמים. כל הגישה לאפליקציה נשלטת באמצעות סיסמה. אם למישהו יש גישה למחשב או למכשיר השולחני שלך ומנחש את הסיסמה שלך, הוא יוכל לגשת למפתחות הפרטיים שלך.

חשוב להזכיר כי אקסודוס היא אחד מארנקי הצפנה הידידותיים למתחילים הקיימים כיום פשוט בגלל ממשק המשתמש הפנטסטי שלה. ממשק המשתמש הוא אידיאלי עבור משתמשי קריפטו ברמת כניסה, אם כי יש מספיק תכונות מתקדמות כדי לשמור על כל משתמשי הקריפטו. התפריטים פשוטים אך משתמשים ביעילות בצבע כדי להבחין בין אחזקות הצפנה השונות שלך ולציין אפשרויות שונות.

חשוב לציין כי באקסודוס יש תרשימים וכלים פיננסיים – דבר שלא כל הארנקים האחרים מציעים. אתה יכול לנהל את כספי ההצפנה שלך ולהציג נתוני שוק חי הכל מתוך אותה תוכנה.

רוב המשתמשים ישתמשו באקסודוס כארנק חם או כארנק יומי, וישמרו כמויות קטנות של כספי קריפטו המאוחסנים לשימוש לטווח קצר. מכיוון שאקסודוס משתלבת היטב עם טרזור, קל לשלב פיתרון חומרת קירור יעיל. עם זאת, אקסודוס לא עשויה להיות האופציה הטובה ביותר למי שמשתמש בארנקי Ledger Nano או בארנקים אחרים.

תמחור יציאת מצרים

אקסודוס, שמטרתה להתמחות בניהול מאובטח והחלפה של קבצי קריפטו בארנקים שולחניים וניידים (וארנק חומרה של טרזור), ניתנת להורדה בחינם לכל הפלטפורמות הניידות והשולחניות..

שליחה וקבלה של אסימונים לארץ אקסודוס וממנה הם בחינם ללא תוספת תשלום (תשלמו את דמי רשת הצפנה הסטנדרטיים).

בנוסף, אם תחליף נכסים דרך ארנק אקסודוס, אקסודוס תגבה עמלה קטנה עבור כל עסק.

כיצד להשתמש באקסודוס

להלן מדריך בסיסי לשימוש בארנק הביטקוין הפופולרי אקסודוס:

שלב 1) הורד את אקסודוס

לשולחן העבודה, הורידו את Exodus מהאתר הרשמי בכתובת Exodus.io/download. תראה קישורים להורדות Windows, Mac ו- Linux.

כיצד להשתמש ביציאה

עבור מכשירים ניידים, הורד את אקסודוס מה- iOS אוֹ דְמוּי אָדָם חנות אפליקציות.

שלב 2) צור סיסמה וגיבוי

כאשר אתה מתקין את Exodus לראשונה, תתבקש ליצור סיסמה מאובטחת. Exodus ימליץ לך ליצור סיסמה ארוכה עם תווים וסמלים קטנים וקטנים.

באמצעות ארנק ביטקוין אקסודוס

יציאת מצרים תעניק לך גם ביטוי זרעי התאוששות בן 12 מילים. אתה יכול לרשום את הביטוי הזה או להעתיק אותו, אם כי תרצה לשמור אותו במקום מאובטח. אם מישהו יקבל גישה לביטוי הסיסמה שלך בן 12 מילים, יהיה לו גישה למפתחות ולכספים הפרטיים שלך. אם אתה מאבד גישה לאפליקציית הארנק או למכשיר שלך, ניתן להשתמש בביטוי סיסמה זה כדי לשחזר את הכספים שלך.

Exodus גם מאפשר לך לשחזר ארנק באמצעות קישור לשחזור דוא”ל. בעת ביצוע ההפקדה הראשונה שלך, אקסודוס תשלח קישור גיבוי (כתובת URL עם ביטוי ההתאוששות שלך) לכתובת הדוא”ל שלך. ניתן לשלב קישור גיבוי זה עם הסיסמה שלך כדי להשיג גישה לחשבונך.

לשחזור ארנק Exodus ישן, פשוט הקש או לחץ על האפשרות ‘שחזר ארנק’.

הגדרת ארנק יציאה

שלב 3) התאם אישית הגדרות אחרות

Exodus מאפשר לך להתאים אישית מגוון הגדרות כדי לגרום לאפליקציה להראות איך שאתה אוהב.

הגדרות ארנק הצפנה של יציאת מצרים

לחץ על הכרטיסייה הגדרות כדי לבחור נושא, למשל. אתה יכול גם לבחור באיזה מטבע פיאט יופיע התיק שלך על ידי הקשה על הכרטיסייה ‘לוקליזציה’, או לבחור אילו נכסים דיגיטליים תרצה להציג על ידי לחיצה על ‘נכסים’..

תיק הצפנה אקסודוס

מדריך למשתמש ליציאת מצרים

שלב 4) שלח וקבל קריפטו

שליחה וקבלה של קריפטו עם אקסודוס קלים. לאחר התקנת הארנק ובחירת נכס, אקסודוס כבר יצרה עבורכם ארנק. בשלב זה, תוכל לקבל תשלום לארנק זה על ידי לחיצה על ‘ארנק’ בסרגל הצד ובחירת הנכס הרצוי. לחץ על הלחצן קבל כדי למצוא את הכתובת שלך. אתה יכול לתת כתובת זו למקבל או להעביר לעצמך כספים. ישנם קודי QR וכתובות ציבוריות לכל ארנק אקסודוס.

אקסודוס לשלוח לקבל ארנק קריפטו

ארבעת כפתורי הפעולה מתחת לכתובת הארנק שלך מאפשרים לך להעתיק, להדפיס או לשלוח את כתובת הביטקוין שלך בדוא”ל. תוכל גם להציג את הכתובת שלך בבלוקצ’יין.

שלב 5) החלף נכסים עם אקסודוס

אתה יכול להחליף 100+ נכסי קריפטו מבלי לעזוב את ארנק אקסודוס או להעביר את הכספים שלך לבורסה.

החלפת ארנקים של אדוקסוס

כדי להחליף נכסי קריפטו, לחץ על הכרטיסייה ‘החלפה’ בצד שמאל של הארנק שלך. בחר את הנכסים הרצויים שלך משני התפריטים הנפתחים בצד שמאל וימין של חלון ההחלפה. הזן את הסכום המדויק שברצונך להחליף. לחלופין, השתמש בלחצני הכל, חצי או מינימום. אשר את הפרטים ואז לחץ על Exchange.

אקסודוס משתמשת בשערים חיים, כלומר יש לך שלוש שניות לבטל את ההחלפה לפני שהכספים עוזבים את הארנק שלך. לאחר שתלחץ על ‘החלפה’, הנכס שלך יישלח מהארנק שלך בזמן שהנכס שרכשת יופקד בארנק שלך. ההחלפה יכולה להימשך בין מספר דקות למעל שעה על סמך רשת המטבעות.

על אקסודוס

Exodus הוקמה על ידי Exodus Movement Inc., חברה מבוססת נברסקה שנוסדה בשנת 2015 על ידי JP Richardson ו- Daniel Castagnoli..

על פי הדיווחים החברה מבקשת להתרחב. נראה כי יציאת מצרים לא קיבלה מימון חיצוני.

הצוות של אקסודוס עבד בעבר עבור אפל, BMW, דיסני, לואי ויטון, מיקרוסופט ונייק. מבחינה הנדסית, החברה פרסמה מעל 200 ספריות קוד פתוח וקוד כתוב בשימוש על ידי רוב תוכנות הביטקוין והקריפטו..

צור קשר עם התמיכה בארנק Exodus

בדוק את הסרטון כדי לראות כיצד צוות התמיכה בארנק הקריפטו של Exodus עובד וכיצד ליצור קשר עם [email protected] כפי שמופיע בדוא”ל הרשמי שלהם. אתה יכול גם להגיע לאקסודוס בטוויטר ובפייסבוק, כמו גם בצ’אט החי שלהם.

שירות התמיכה בארנק Exodus ממהר להזכיר גם לכל המשתמשים שהצוות לעולם לא יבקש נתונים אישיים או מידע רגיש כמו ביטויים בני 12 מילים, סיסמאות או מפתחות פרטיים. כל אנשי הביטקוין חייבים להיות חכמים בנוגע להתקפות הדיוג שעוברות דרך קהילת הסייבר של הקריפטו, מכיוון שהונאות ביטקוין נפוצות.

מילה אחרונה

שחרורו בשנת 2015, אקסודוס הוא אחד החברים החדשים ביותר בתחום ארנק הביטקוין. למרות גילה הצעיר, אקסודוס עלתה במהירות והפכה לאחד מארנקי הקריפטו הפופולאריים ביותר במרחב המתחרים מתחרים מיסליום ואלקטרום. כיום, האפליקציה תומכת ב- 100 מטבעות קריפטוגרפיים ומעלה, מה שמקל על אחסון כל מטבע קריפטוגרפי מרכזי בין אם אתה משתמש בשולחן העבודה או במכשיר נייד.

אם אתם מחפשים ארנק קריפטו אינטואיטיבי שקל למתחילים ובעל מספיק תכונות לסוחרים מתקדמים, אז אקסודוס היא אחת האפשרויות הטובות ביותר הקיימות כיום..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map