ארנק אברה: מדריך סקירת אפליקציות בהשקעות מטבעות

סקירת ארנק אברה

ארנק אברה הוא אפליקציה וארנק סלולרי המאפשרים למשתמשים להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, מניות ותעודות סל מפלטפורמה נוחה אחת. גלה את כל מה שאתה צריך לדעת על אברה היום בסקירה שלנו.

מה זה אברה?

אברה היא אפליקציה סלולרית המאפשרת למשתמשים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, מניות, תעודות סל ונכסים אחרים בדרכים באמצעות כל מכשיר אנדרואיד או iOS. ארנק הקריפטו של אברה, שהושק בשנת 2014, תומך כעת ביותר מ- 200 מטבעות קריפטוגרפיים ומטבעות פיאט 50+. האפליקציה לנייד זכתה לשבחים על ממשק המשתמש הקל שלה, התמיכה החזקה בקריפטו והגישה הפשוטה להשקעה.

מה זה אברה

כיום, אברה מתאר את עצמו כ”אפליקציית ההשקעות הגלובלית הראשונה בעולם המיועדת לעתיד הפיננסים “. הודות לאברה, משתמשים ב -150 מדינות יכולים להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, ואז לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כל עוד הם אוהבים.

איך עובד ארנק אברה

אברה מתפקדת כארנק קריפטו רגיל: אתה יכול להחזיק את הביטקוין שלך (BTC) בארנק לטווח ארוך, ובמקרה זה המפתחות הפרטיים שלך מוחזקים במכשיר שלך באפליקציית אברה. אברה (החברה) לעולם לא מקבלת את המפתחות הפרטיים שלך, ואתה בשליטה מלאה על הביטקוין שלך כל עוד אתה שומר על המפתחות הפרטיים שלך.

מדריך ארנק הצפנה של אברה

כמו ארנקי קריפטו אחרים, Abra נותן לך ביטוי התאוששות (זרע) בהגדרה. אתה יכול להשתמש בביטוי שחזור זה בן 13 מילים כדי לשחזר את כספי הקריפטו שלך בכל עת מכל מכשיר. אם תאבד גישה למכשיר הנייד עליו מותקנת אפליקציית אברה, תוכל להשתמש בביטוי זה כדי להחזיר את הגישה.

תכונות אברה

200 מטבעות קריפטוגרפיים: אברה תומכת ב 200 מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם. זמינות מטבעות הקריפטו, לעומת זאת, משתנה ברחבי העולם (משתמשי ארה”ב, למשל, יכולים לגשת רק ליותר מ- 90 מטבעות קריפטוגרפיים). תוכל להציג רשימה מלאה של מטבעות קריפטוגרפיים הנתמכים על ידי אברה כאן.

יתרונות ארנק abra

40+ מטבעות פיאט: ארנק bitcoin של Abra תומך במטבעות פיאט, USD, GBP, JPY, SGD, CAD, HKD, AUD ו- 40+. תוכל להציג רשימה מלאה של מטבעות פיאט נתמכים כאן.

העברות מטבע ‘בחינם’: העברת כסף בין מטבעות באמצעות אברה אינה כרוכה בתשלום באופן רשמי (אינך משלם שום עמלת אחוז קבועה או עמלה בתעריף אחיד עבור כל עסק). עם זאת, אברה עדיין מרוויחה כסף באמצעות פריסה (הפריסה נחשפת באפליקציה לפני ביצוע ההחלפה).


אפליקציה לנייד: אברה היא אפליקציה סלולרית בחינם עבור iOS או Android. אין גרסת שולחן עבודה או גרסת אינטרנט זמינה.

פשוט לשימוש: כמו לכל אפליקציה טובה, גם לאברה יש ממשק פשוט שהופך את המסחר בקריפטו והשקעה לרוח. האפליקציה זכתה לשבחים שוב ושוב על ממשק המשתמש הקל שלה.

אפשרויות הפקדה ומשיכה של Stablecoin: אברה החלה לאחרונה לתמוך באפשרויות פיקדון ומשיכה חדשות של stablecoin, כולל Tether, Paxos, TrueUSD ו- DAI פיקדונות ומשיכות stablecoin..

נכסים מסורתיים זמינים: כמו רובינודה ואפליקציות אחרות, אברה מאפשרת לך לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים מאותה אפליקציה בה אתה סוחר במניות, אג”ח, תעודות סל ונכסים מסורתיים אחרים..

בנה תיק: אתה יכול להשתמש ב- Abra לבניית תיק השקעות.

הפקדת כספים באמצעות כרטיס אשראי או העברות בנקאיות: אברה מאפשרת לך להפקיד כסף באמצעות מאסטרקארד, ויזה, אמריקן אקספרס או העברות בנקאיות. גם אם אין בבעלותך קריפטו, תוכל לקנות את המטבע הראשון שלך עם חברת אברה.

פיקדונות ומשיכות קריפטו: אברה תומכת גם בפיקדונות ומשיכות בקריפטו. אתה יכול להעביר כספים לארנק של אברה או להעביר את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך לארנק אחר.

ארנק נייד: אברה אינה מאחסנת את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך בשרתים שלה או בבורסה שלה; במקום זאת, כל המטבעות הקריפטוגרפיים מוחזקים בארנק אברה שלך במכשיר שלך. הארנק הנייד של אברה הוא אפליקציה להשקעה של חלק אחד, ארנק של חלק אחד.

זמין ביותר מ -150 מדינות: Abra זמין ביותר מ -150 מדינות דרך חנות Google Play או Apple App Store.

לא זמין בשלוש מדינות: Abra זמין ביותר מ -150 מדינות, כולל ארצות הברית. עם זאת, האפליקציה אינה זמינה למשתמשים בניו יורק, קונטיקט או הוואי.

העברות כסף ללא חיכוך: אברה מאפשרת למשתמשים לשלוח כסף לכל מקום ובכל זמן בסביבה נטולת חיכוכים וחינמית. העברות הכסף של עמית לעמית מאפשרות לך לשלוח ולקבל באופן מיידי מטבעות פיאטים או קריפטוגרפיים בכל מקום בעולם.

קורס קריפטו ל -10 ימים: אברה יצרה קורס קריפטו מבוסס דוא”ל. קורס 10 הימים של אברה מכסה כל דבר, החל ממונחי מפתח בתעשייה וכלה ביצירת ארנק קריפטו ועד שיטות אבטחה מיטביות. אם אתה חדש בקריפטו ורוצה ללמוד עוד, אברה יכולה להעביר שיעור חינם לתיבת הדואר האלקטרוני שלך בכל בוקר.

אידיאלי למשתמשים בארצות הברית, אירופה והפיליפינים: מטה Abra נמצא בעמק הסיליקון ויש לו משרד במנילה. אברה הושקה בתחילה בארצות הברית ובפיליפינים לפני שהתרחבה ל -150 מדינות. כיום, אברה ממשיכה לקבל תמיכה חזקה בבנקים בארצות הברית ובפיליפינים (כולל משיכות כספים למשתמשים בפיליפינים). רק משתמשים בארצות הברית, אירופה והפיליפינים, למשל, יכולים להפקיד כסף באברה באמצעות העברות בנקאיות.

אתה מחזיק את המפתחות הפרטיים שלך: כמו כל ארנקי הצפנה הטובים, אברה מאפשרת לך להחזיק את המפתחות הפרטיים שלך. אברה אינה ניגשת למפתחות הפרטיים שלך, והמטבעות שלך בשליטתך לחלוטין.

ביטוי התאוששות: ארנק Abra יגדיר ביטוי התאוששות כאשר תירשם לארנק בפעם הראשונה. אתה יכול להשתמש בביטוי השחזור בן 13 מילים בכל עת כדי לשחזר את ארנק ה- Abra שלך במכשיר אחר.

קנה Crypto במזומן: משתמשים בפיליפינים יכולים לבקר במקומות מסוימים של 7-Eleven (כל 7-Eleven עם ECPay) או באחד ממיקומי המספרים המורשים של Abra לקנות קריפטו במזומן..

איך אברה עובדת?

אברה היא שילוב של אפליקציית השקעה (כמו רובינודה) ואפליקציית ארנק קריפטו (כמו Mycelium). אתה יכול לנהל את תיק העבודות שלך בתוך האפליקציה, לקנות מאות מטבעות קריפטוגרפיים שונים. אתה יכול גם לקנות מניות קונבנציונליות, אג”ח ותעודות סל, בין שאר הנכסים.

איך אברה עובדת

עבור רוב המשתמשים, אברה מתפקדת בדיוק כמו אפליקציית השקעה או ארנק רגילה. עם זאת, מאחורי הקלעים, יש הבדל מכריע אחד עם אברה עובדת: כל הכספים שלך מוחזקים למעשה כ- bitcoin כברירת מחדל. אם תבחר לציין חלקים מסוימים בחשבונך כמטבעות שונים, אז חלקים אלה קבועים למחיר זה במקום למחיר הביטקוין. אברה משתמשת במערכת זו מכיוון שהיא מספקת לאנשים גישה מהירה וזולה יותר לכספם תוך שהיא נותנת להם יותר שליטה. זה גם מאפשר לאברה לבצע אוטומציה של שתי מערכות באמצעות חוזים חכמים. החוזים החכמים של אברה מטפלים אוטומטית בשינויים במחירי הביטקוין בתוך האפליקציה.

חשוב לבחור אם להזין את חשבון ארנק Abra שלך ב- BTC או USD. הנה למה:

אדם A מחזיק בחשבון אברה שלה BTC בשווי 10,000 דולר. אם מחיר הביטקוין יירד ב -50%, אדם A עדיין מחזיק 1 BTC, אך ה- BTC הזה שווה כעת 2,500 $. אם מחיר הביטקוין יעלה ב -50%, אדם A עדיין מחזיק 1 BTC, אך ה- BTC הזה שווה כעת 15,000 $..

אדם B מחזיק בחשבון אברה שלו BTC בשווי 10,000 דולר, אלא שהוא בוחר לנקוב בחשבונו בדולר ארה”ב. אם מחיר הביטקוין יירד ב -50%, אדם B מחזיק כעת ב -2 BTC, אך הם עדיין יהיו שווים 10,000 $ (בסך הכל). אם מחיר הביטקוין יעלה ב -50%, אז אדם B מחזיק כעת ב 0.66 BTC, אך הוא עדיין יהיה שווה 10,000 דולר..

אתה יכול לבחור כיצד לערוך את חשבונך, ואז להחליף בין עדות בקלות, אם כי כספי אברה שלך מוחזקים תמיד ב- BTC. כל זה ביטקוין, אבל אתה יכול לבחור כיצד לנקוט אותו באחד ממאות המטבעות הנתמכים באפליקציית אברה.

מדריך ארנק אברה

במונחים של שימוש בפועל באברה, תירשם לאברה, תפקיד כספים באמצעות העברה בנקאית או כרטיס אשראי, ואז תבנה את התיק שלך על ידי רכישת נכסים שונים. אתה יכול להחזיק את הכסף שלך באברה לטווח ארוך, ובמקרה זה הכספים נשארים מוגנים במכשיר שלך. לחלופין, אתה יכול להעביר את הכסף שלך לארנק אחר.

הנה התהליך הבסיסי שתשתמש בו בעת אינטראקציה עם אברה:

שלב 1) הורד את האפליקציה ל- iOS או Android

שלב 2) מימן את הארנק באמצעות מאסטרקארד, ויזה, אמריקן אקספרס או העברה בנקאית

שלב 3) בנה את תיק ההשקעות שלך, בחר מתוך מאות מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים יחד עם מניות, תעודות סל ונכסי השקעה מסורתיים אחרים

שלב 4) החלף השקעות, החזק אותן או משך לארנק חיצוני

שמור על אברה במכשיר הנייד שלך כדי להציג ולנהל את תיק העבודות שלך. החלף מטבעות קריפטוגרפיים על בסיס תנועות מחירים ומיקומים. אם אי פעם תאבד גישה למכשיר הנייד שלך ב- iOS או Android, תוכל להשתמש בביטוי השחזור בן 13 מילים כדי להחזיר את הגישה להחזקות שלך ב- Abra..

לקנות ביטקוין עם אברה

תמחור אגרות ואגרות

אברה ניתנת להורדה בחינם ל- iOS או ל- Android.

מרבית ההפקדות והמשיכות של אברה הינן בחינם, אם כי תשלמו דמי רשת בעת משיכת מטבעות קריפטוגרפיים. כל פיקדונות שבוצעו באמצעות כרטיסי אשראי אמריקן אקספרס מבוססי ארה”ב יחויבו בתשלום של 4%. אברה משתמשת בסימפלקס עבור הפקדות ויזה ומסטרקארד, ותשלם עמלות דומות באמצעות סימפלקס.

דמי אברה

החלפת כסף בין מטבעות (מטבעות פיאט או מטבעות קריפטוגרפיים) היא בחינם. עם זאת, אברה מייצרת הכנסה באמצעות פריסה. המרווח הזה מוצג בתוך האפליקציה לפני שתשלים את העברת המטבע.

תכונות ארנק abra

הוספת כספים דרך בנק אמריקאי או PH (באמצעות ACH) היא בחינם, כמו משיכה דרך בנק אמריקאי או PH (אברה לעולם אינה גובה עמלה עבור משיכות בנק).

החלפת ארנק אברה

אם אתה משתמש באפשרויות ההפקדה והמשיכה של אברה, אתה עשוי לשלם עמלות של עד 2%.

ניתן לראות מידע מלא אודות מבנה שכר הטרחה של אברה כאן.

כיצד להשתמש באברה

כיצד להשתמש באברה

להלן מדריך צעד אחר צעד להגדרת השימוש באברה בפעם הראשונה:

שלב 1) הורד את אברה

הורד את אברה בחינם עבור iOS אוֹ דְמוּי אָדָם. אברה זמינה ביותר מ -150 מדינות ברחבי העולם (אם כי היא אינה זמינה לתושבי ניו יורק, קונטיקט והוואי).

שלב 2) הגדר את כספי הארנק שלך והפקד

אתה יכול לממן את ארנק Abra שלך באמצעות העברה בנקאית (אם אתה בארצות הברית, אירופה או הפיליפינים) או על ידי כרטיס אשראי מכל מקום (מאסטרקארד, ויזה או אמריקן אקספרס).

אתה יכול גם לעשות א פיקדון קריפטוגרפי באמצעות אחד מ- 200 המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים.

העברות בנקאיות זמינים גם למשתמשי בנקים בארה”ב.

משתמשים בפיליפינים יכולים להמיר מזומנים לקריפטו על ידי ביקור באחד ממקומות המספרים המורשים של אברה או בכל סוחר 7-Eleven ECPay.

לאחר הוספת כספים לאברה, תוכלו להתחיל להשקיע בכל אחד מנכסי ההשקעה הנתמכים של אברה.

מגבלות פיקדון ומשיכה בנקאיות נקבעות על 4,000 $ ליום, 8,000 $ לשבוע או 16,000 $ לחודש.

שלב 3) בדיקת ביטוי השחזור שלך

כאשר אתה מתקין את האפליקציה לראשונה, אברה תציג את ביטוי ההתאוששות שלך. ביטוי שחזור זה בן 13 מילים הוא ייחודי לטלפון שלך, ולאף אחד אחר אין עותק של ביטוי זה. הידוע גם בשם זרעי הארנק או ביטוי הגיבוי, ניתן להשתמש בביטוי בן 13 מילים בכדי להחזיר את כספיכם בכל עת ומכל מקום.

ישנן שלוש דרכים להשיג את ביטוי ההתאוששות שלך מאברה:

כאשר אתה מתקין את האפליקציה לראשונה

כשאברה שולחת תזכורת לאימות ביטוי ההתאוששות שלך

כאשר אתה לוחץ על כפתור ‘גיבוי’ בתפריט הראשי של האפליקציה

השתמש באחת מהאפשרויות הללו כדי להציג את ביטוי השחזור שלך בן 13 מילים. כתוב עותק של ביטוי ההתאוששות שלך ושמור אותו במיקום מאובטח. אם מישהו רואה או מוצא את ביטוי ההתאוששות שלך, הם יכולים לגשת באופן מיידי לכל אחזקות המטבעות שלך.

לאחר שהעתקת את ביטוי ההתאוששות שלך למטה, תוכל ללחוץ על ‘אשר ביטוי’ כדי לאמת את ביטוי ההתאוששות שלך. אם תקליד את הביטוי כהלכה, תקבל הודעת אישור. עכשיו, הארנק שלך מוגן רשמית.

שלב 4) נהל נכסים וקנה

לאחר הארנק שלך ממומן, אתה יכול לנהל את התיק שלך ולקנות נכסים.

לחץ על ‘הוסף’ בפינה השמאלית העליונה של האפליקציה כדי להוסיף נכסים – כולל מטבעות קריפטוגרפיים, מניות, תעודות סל ועוד – לתיק שלך. הקש על הנכס שתרצה להוסיף לתיק העבודות שלך. נכס זה יופיע על מסך הבית שלך. ממסך הבית, הקש על לחצן ההחלפה ובחר מקור מימון.

לסחר בנכסים בחר את הנכס שברצונך לסחור בו. אם אינך רואה זאת בדף הבית, הקש על ‘ראה את כל הנכסים.

בדוק את המסחר ובדוק את השער. לאחר מכן, אשר את המסחר.

שלב 5) משיכת השקעות

אתה יכול להפקיד ולשלוף מארנק אברה שלך בדרכים שונות ורבות, כולל בנקים, מספרים או כל מטבע מטבע.

הוראות מפורטות כיצד לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים שונים, למשוך באמצעות אפשרויות הפקדה שונות ולבצע פונקציות אחרות ניתן למצוא במדריך הרשמי של אברה. כאן.

על אברה

על ארנק אברה

אברה הוקמה בשנת 2014 על ידי ביל ברהידט, יזם סדרתי עם ניסיון של למעלה מ -20 שנה בענף התשלומים. מטה Abra נמצא בעמק הסיליקון עם משרד נוסף במנילה שבפיליפינים.

אברה משכה את תשומת ליבם של המשקיעים הגדולים זמן קצר לאחר ההשקה. בשנת 2015 הודיעה אברה על השקעות בסדרה א ‘מצד שותפים כמו First Round Capital, Ratan Tata ו- American Express Ventures. גרסת הבטא של Abra עבור iOS ו- Android הושקה מאוחר יותר באותה השנה.

אברה תפקדה בתחילה כאפליקציית השקעות רגילה, המאפשרת למשתמשים להפקיד מטבעות פיאטיים ולקנות מניות, אג”ח ותעודות סל. אולם בתחילת 2017 אברה החליטה לתמוך בביטקוין. בסוף השנה, אברה תמכה במטבעות ETH וב- 50+ פיאט. בשנת 2018, אברה הוסיפה 20 מטבעות קריפטוגרפיים חדשים לאפליקציה.

כיום, אברה ממוקמת במאונטיין ויו, קליפורניה. מידע קבוצתי מלא ופרטי קשר זמינים באופן מקוון באתר Abra.com.

מילה אחרונה

אברה היא אפליקציית השקעות עולמית הזמינה ביותר מ -150 מדינות. האפליקציה מאפשרת לך להפקיד כסף באמצעות כרטיסי אשראי, העברות בנקאיות או במזומן, ואז להשתמש בכסף הזה לרכישת 200 מטבעות קריפטוגרפיים ומעלה, 40 מטבעות פיאט, מניות, תעודות סל ונכסים אחרים.

אברה מתפקדת כאפליקציית פורטפוליו וארנק ביטקוין. הכספים בחשבון אברה שלך יכולים להיות נקובים בכל מטבע, אם כי הכל מוחזק רשמית בביטקוין. אפליקציית אברה מחזיקה את המפתחות הפרטיים שלך במכשיר שלך, והמפתחות הפרטיים האלה לעולם לא עוזבים את המכשיר שלך. אתה יכול לשחזר את הביטקוין שלך בכל עת באמצעות משפט התאוששות בן 13 מילים שנוצר בעת התקנת האפליקציה.

בסופו של דבר, אברה הופכת את ההשקעה בקריפטו למהירה, קלה ומשתלמת למשתמשים ברחבי העולם – ופונקציונליות האפליקציה ממשיכה לגדול מדי שנה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map