בלט: ארנק חומרת מטבעות שאינו אלקטרוני

סקירת ארנק קריפטו בבלט - -

ארנק בלט הוא מכשיר אחסון חומרה לא קריפטוגרפי שאינו אלקטרוני עם אפליקציה ניידת לאחזקות ביטקוין בטוחות במצב לא מקוון. הארנק הפיזי הרב-מטבעי של הבלט הוא של בובי לי, המייסד והמנכ”ל.

בואו נסקור את קו המוצרים של סדרת הבלט REAL כדי לראות כיצד עובד ארנק הקריפטו לאחסון קר 100% לא מקוון, ואם הארנק הראשון בעולם שאינו אלקטרוני 24K מצופה זהב רב-מטבע מתאים לך.

ארנק הצפנה של הבלט: מבט אל אפליקציית הבלט לנייד

כל חידוש מגיע עם חלקם ההוגן של אבני נגף שמאטים או אפילו מונעים מאנשים לעשות בהם שימוש, בהתחלה. פרויקטים של Blockchain ו- Cryptocurrency בהחלט אינם פטורים מנקודות הדבק הללו, אך ישנם יישומים שהוכיחו את עצמם מסוגלים להתגבר על אלה.

הצגת הבלט, שממוקמת בלאס וגאס, נבאדה ומונה 20 חברי צוות ברחבי העולם, היא אחד הארנקים הפיזיים החדשים ביותר עם אפליקציית מטבעות קריפטוגרפית. בקריאת משטח אחת של המוצר, קל יחסית לראות כיצד מוצר כזה מפרק בליטות מהירות אחת אחרי השנייה. הוא מתגאה בהיותו ארנק קריפטו שאינו דורש הגדרה, ללא סיסמאות וללא KYC, תוך שהוא מציע אחסון קריפטו-פיזי מאובטח..

מבוא קצר לבלט

קריפטו של בלט

אנחנו לא יכולים לומר בדיוק שהחברה כבר עברה היסטוריה ארוכה ומאוחסנת; בעצם להיות בחיתוליו עדיין. לאחר שהחל את דרכו בקיקסטארטר בספטמבר השנה, מנכ”ל החברה, בובי לי, הבהיר למדי כי יש לדאוג לסיבוכים אם היה אמור להשיג אימוץ המוני לקריפטוסים.

“על ידי הסרת כל הסיבוכים סביב הבעלות על קריפטוגרפים, אנו מקווים להביא לאימוץ רב יותר לשאר העולם. עכשיו אתה יכול לראות את זה, לגעת בזה ולקחת איתך את ההשקעה שלך לכל מקום שאתה הולך. “

זה לא אומר שבלט רוצה ליצור ‘חופש’ בסגנון Mad Max עבור המשתמשים בו. רחוק מכך, לי ובלט שמו את מבטם על דרך חכמה ויעילה יותר להעביר קריפטו לידי הציבור. ולרוב המקורבים לקהילת הקריפטו, מר בובי לי לא זקוק להקדמה מכיוון שהוא משפיע על קריפטו והוא אחיו של יוצר Litecoin, צ’רלי לי. בובי, היה המייסד והמנכ”ל של BTCC (BTCChina), שהייתה בורסת הביטקוין הסינית הראשונה ונרכשה בינואר 2018, החלה לכרות את הביטקוין עוד בשנת 2011. כעת, ארנק הצפנה של הבלט הוא של לי (הכינוי “יוצר מטבעות‘) סטארטאפ החדש ביותר הממוקד בקריפטו שמנסה להכניס אפשרויות אחסון ביטקוין פשוטות ואלגנטיות.

אז איך זה עבר לקיקסטארטר שלהם עד כה? די טוב, בהתחשב בעובדה שזה כרגע בגרסת הביטא הציבורית שלה. ועם כמעט 13,000 $ שגויסו אותם משתמשים מתעניינים, יש פוטנציאל מסוים שעדיין לא נחקר.

ארנק הבלט בגודל כרטיס אשראי בגודל כף יד, ייצור מראש כתובות ציבוריות ומפתחות פרטיים של המשתמש וידפיס קוד QR כדי לשייך כל כתובת ארנק קריפטו בליווי מחרוזת קוד הצפנה מודפס שעליו המשתמשים לגרד כדי לראות. היוצר של בלט אמר את זה:

“ייצרנו עבורך את המפתחות בשני מיקומים באלפי קילומטרים זה מזה,” […] “[לאחר מכן] אנו מייצרים את עצמנו מתוך התהליך.”

לי, שדיבר באירוע בלוקצ’יין בסינגפור בנוגע לשחרור החדש של Ballet, מוצר סדרת REAL המתמקד בביטקוין (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ו- Ripple (XRP), אמר זאת במהלך המצגת שלו:

“אני עובד על זה קשה מאז ינואר השנה,” […] “עברנו שש איטרציות של עיצוב ארנק החומרה הזה.”

אבטחה והתייעלות על הסיפון

ארנק קריפטו אמיתי בבלט

ראשית, בלט שם פחות דגש על הצורך בכל תהליך העלייה למטוס; עם משתמשים שיכולים לעקוף לחלוטין KYC וחשבונות.

“פשוט סרוק את קוד ה- QR בארנק הצפוני שלך בבלט כדי להתחיל להשתמש באפליקציה הסלולרית. אין צורך בחשבונות או רישומי KYC. “

זה משליך את כל האוטונומיה, וחשוב מכך, את האנונימיות למשתמש בכך שהוא פשוט מאפשר להם לעשות שימוש חופשי בארנק מבוסס הכרטיס והנייד שלהם ללא כל צורך ברישום מגביל..

האם, באופן כלשהו, ​​תהיה לכך השפעה שלילית על הביטחון? בכלל לא, קו הארנקים הקשים שלה משלב את פרוטוקול BIP38, המאפשר יצירת מפתח אנונימי ומאובטח ביותר. זה מה שצוות ארנק הקריפטו של בלט יצא לסייע בהפחתת הקשיים בארנקי חומרה אלקטרוניים.

אז מה מביא BIP38? חשוב לציין, זה אומר שיש לבלט ועושה שימוש בדור המפתחות 2 Factor. למי שלא מכיר זאת אחרת: 2FKG דורש מהמשתמש להזין גם מפתח פרטי, יחד עם משפט סיסמה ייחודי מהארנק. אבטחה היא בהחלט בראש סדר היום של בלט.

הוא אוהב לומר כיצד בלט שונה בהשוואה לדג’ר, טרזור ​​ו- KeepKey מכיוון שהוא קל להתקנה, מציע הליכי גיבוי פשוטים, אפשרות טובה יותר לא לאבד כספים עקב סיסמאות שנשכחו, מפתחות פרטיים וגיבויים. יתרונות הבלט כוללים גם לא בעיות חשמל או סוללה, בעיות שדרוג קושחה או בעיות תאימות / קישוריות לחומרה. ארנק הבלט מיועד גם להתחרות ב- OpenDime ו- Tangem מכיוון שהוא אינו מכיל שבבי מחשב או מעגלים אלקטרוניים..

מה שנראה כמגמה חוזרת ונשנית באתר הרשמי של ארנק הצפנה של בלט הוא שהוא שונה מכל סוגי הפתרונות של ארנקים חמים, קרים ונייר כמו Cardwallet, bitaddress.org, Xapo, TenX, Cobo ו- Mobi. לפתרון שמירת האחסון הקרה הלא מקוון שמציע בלט יש גם דרגות שונות של תכונות מ- BitPay, BRD Wallet, imToken, Trust Wallet ו- Blockstream Green Wallet..

האפליקציה לנייד: שלוט בקריפטו שלך

אפליקציית ארנק בלט

הדבר מתברר יותר על ידי העובדה כי בלט טוען כי הוא מבטיח אנונימיות מלאה של המשתמשים, פשוט על ידי כך שאינו מחזיק במידע על המשתמשים, כולל המפתחות הפרטיים שלהם..

“האפליקציה הסלולרית לעולם לא שומרת או שומרת את המפתחות הפרטיים עבור ארנק הצפנה של הבלט. הוא אף פעם לא עוקב אחר נתונים אישיים או פיננסיים או מאחסן אותם מחוץ למכשיר הנייד שלך עצמו. “

אמנם זה נשמע נהדר בפני עצמו, במיוחד כאשר שוקלים מספר גדול של פתרונות ארנקים דיגיטליים שם, או שמור את פרטי המפתח שלך או האציל אותו לצד שלישי. כל דבר המהווה פחות סיכון לביטחון המשתמשים מתקבל בברכה. אבל איך זה בדיוק מצליח לעשות את זה?

זה ככל הנראה באמצעות יישום ארנקים שאינם משמורת כסטנדרט. אך השימוש במגוון הארנקים הקשים שלה הוא פשוט לשימוש, ומשתמשים יכולים להתגרד כדי לחשוף את המפתח הפרטי ואת ביטוי הסיסמה הייחודי שלהם. באמצעות פעולה זו יכול הבלט לאפשר ארנקים שאינם משמורת כסטנדרט.

זוהי תכונה די מעניינת של הארנק הנייד שמשתמשים יכולים לבחור להשתמש גם בארנק הקשיח וגם בנייד או אחד בלי השני. אך אנשים יפספסו כמה תכונות מרשימות מהארנק הנייד, המאפשרות למשתמשים לחלק נכסים לקרנות ספציפיות, ללא קשר לסוג הקריפטו שהם מורכבים..

הנה רשימה של 23 מטבעות שונים שארנק הצפנה של בלט תומך בהם, כמו גם אסימוני ERC20 המבוססים על את’ריום:

מטבעות בלט-קריפטו-ארנק

ומה שמרשים עוד יותר בארנק הבלט למשקיעי הצפנה, הוא האופן שבו האפליקציה הסלולרית מאפשרת למשתמשים לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים וכן לבדוק מחירי שוק ולהפעיל מטבעות יקרות ערך נוספות.

הטבות ארנק בלט

בלט: ארנקי קריפטו מאובטחים ומתרחבים במגוון

ארנק חומרה מטבעות לבלט

לצד הדגש המיוחד על אבטחה, צדדיות ותועלת למשתמשים (בעתיד), ארנקי הבלט REAL Bitcoin מפלדת אל חלד מבקשים לספק מגוון רב יותר גם למשתמשים העתידיים שלו..

אנו יכולים לראות זאת בקלות עם מספר הקריפטות ‘המקובלות’ שמשתמשים יכולים לאחסן באמצעות בלט, אשר, ברגע זה, מורכב מ -23 קריפטוסים שונים. לדברי החברה, זה צפוי גם להתרחב במהירות, כאשר למעלה מתריסר נכסים דיגיטליים אחרים צפויים להיכלל בקרקע בעתיד הנראה לעין. העלות הראשונית להזמנה מראש של ארנק הצפנה של בלט המציע אבטחה מתקדמת לאחסון קור תגיע עם תג מחיר של 29 דולר, שהוא הרבה פחות מ- Trezor, Ledger ו- KeepKey.

אין מסגרת זמן שנקבעה באבן עבור התוספות החדשות הללו, אך לראות כל כך הרבה מגוון בשלבים הראשונים הללו מרשים בכל זאת.

כאשר סלנג ‘להיות הבנק שלך’ בקהילה רוצה להתממש, משתמש ביטקוין (אם כי קונה, סוחר, מרוויח או משקיע) חייב לתעדף את האבטחה הנגישה של כל סאטושי (יחידת חשבון קטנה ביותר) בביטקוין) בכל מחיר. כאשר עידן פתרונות המשמורת החכמה מתחיל להשתרש, הקפדה יתרה על יישום אמצעי בטיחות נאותים לא יסולא בפז אם מחיר הביטקוין ימשיך לעלות. לא תמיד קל להימנע מהונאות ביטקוין שכן היסטוריית האק של קריפטו זרועה בשפע של דוגמאות מצערות. בין אם אתה קונה וינסה את סדרת הארנקים האמיתיים ובין אם לאו, מחזיקים בקריפטו צריכים לשקול בתכלית את המאמצים הטובים ביותר של יישום שיטות ההגנה הטובות ביותר האפשריות, ובלט חושב שיש להם דרך חדשה להגביר את אימוץ המימון של בלוקצ’יין באמצעות ארנק חומרה לא קריפטורי..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner