ארנק לומי: אדון המדריך לסקירת משתמשים בקריפטו

לומי הוא ארנק חילופי קריפטו שטוען שהוא “ארנק הקריפטו החלק ביותר”. קרא את הביקורת שלנו על לומי וגלה כיצד להשתמש באפליקציה עוד היום.

מאפיינים

 • אפליקציית ארנק קריפטו זמינה עבור iOS, Android או כארנק אינטרנט
 • קוד PIN קל או ארנק בעל ביטוי בעל שם של 12 מילים
 • מתאים למשתמשים מתחילים או מתקדמים

שיטות הפקדה

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מזומן ביטקוין
 • EOS
 • אסימונים ERC20
 • אסימונים ERC721

יתרונות

 • מטפל במאות אסימונים שונים
 • קל לשימוש בכל מכשיר נייד
 • תמיכה דטרמיניסטית (HD) היררכית

חסרונות

 • דמי חליפין גבוהים בקניית קריפטו (1%)
 • אין תמיכה בריבוי חתימות
 • לא קוד פתוח
 • דאגה ממפתחות פרטיים הנשלחים לשרתים מרוחקים

מבוא

ארנק לומי הוא ארנק קריפטו קל לשימוש המתאים למשתמשים מתחילים ומתקדמים כאחד. הארנק, כמו רוב ארנקי הצפנה, מכניס את המשתמשים לשליטה במפתחות הפרטיים שלהם, מה שאומר שיש לכם בעלות מלאה על המפתחות הפרטיים שלכם ועל מטבעות הקריפטו..

מעבר לכך, ל- Lumi Wallet יש את כל התכונות שהיית מצפה לראות בארנק קריפטו מעוצב היטב, כולל פונקציונליות גיבוי (באמצעות ביטוי ממונומי בן 12 מילים), תמיכה ב- HD, ניהול קרנות קריפטו קל ועוד. אנו מעריכים כי לומי תומך כעת ביותר מסתם BTC: הארנק תומך גם באסימונים ETH, BCH, EOS, ERC20 ו- ERC721. זה אומר שאתה יכול לאחסן מעל 1200 מטבעות שונים בארנק Lumi שלך, כולל Tether (USDT).

ארנק לומי עובד הכי טוב במכשירים ניידים. זו הורדה בחינם מחנות האפליקציות iOS או Android. עם זאת, תוכל להירשם במכשירי שולחן עבודה או בכל מכשיר המחובר לאינטרנט ב- LumiWallet.com, ובמקרה זה תקבל ארנק אינטרנט משלך.

תכונה נוחה נוספת עם Lumi היא שאתה יכול לקנות קריפטו באמצעות כרטיסי אשראי – בדומה ל- Coinbase. אתה תשלם אגרה, אבל זה פשוט באופן מפתיע. אתה פשוט בוחר את הסכום שלך, עובר תהליך KYC פשוט, מזין את פרטי כרטיס האשראי שלך ואז מקבל את ההצפנה שלך. זהו זה.

אם אתה אף פעם לא קונה מטבעות קריפטוגרפיים דרך Lumi, אין צורך למסור מידע אישי לארנק Lumi שלך. אתה יכול להשתמש באפליקציה או בארנק האינטרנט בצורה אנונימית לחלוטין. תכונה זו היא לפי תכנון והיא פועלת באופן דומה לרוב ארנקי הצפנה האחרים.

לבסוף, ל- Lumi Wallet יש דפדפן DApp משולב. במקום שיהיו לך אלפי DApps בודדים בטלפון שלך וכרטיסיות מרובות בדפדפן שלך, אתה יכול לגשת לכל דבר מדפדפן DApp בתוך Lumi, ומעניק לך גישה מיידית למאות אפליקציות מבוזרות..

נראה כי ארנק לומי הוא ארנק קריפטו טוב במבט ראשון. עם זאת, יש כמה חששות לגבי הארנק. החשש הגדול ביותר הוא שנתפס הארנק בשליחת המפתחות הפרטיים של המשתמשים לשרת מרוחק (דרך אפליקציית האינטרנט). לאחר גילוי נושא זה, היו אנשים שטענו כי לומי היא תרמית שנועדה לגנוב את המפתחות הפרטיים של המשתמשים לאחר שמספר משתמשים הורידו את האפליקציה. להחמיר את המצב היה שלומי לא הכחיש את הטענה.

בניגוד לרוב ארנקי הצפנה הפופולריים הקיימים כיום, לומי אינה קוד פתוח. היזמים לא חשפו את קוד הארנק באופן מקוון, וזה מדאיג במיוחד לאור נושא המפתח הפרטי שגילינו לעיל. המפתחים של לומי טענו במקור כי ישחררו את הקוד בקיץ 2019, אך קוד זה לא פורסם החל מאוקטובר 2019.

תכונות עיקריות

התכונות העיקריות של Lumi כוללות:


קנה ומכור מטבעות מטבעות: Lumi מאפשר לך לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיה ישירות מתוך האפליקציה באמצעות אמצעי תשלום קונבנציונליים כמו כרטיסי אשראי (VISA ו- MasterCard). אתה יכול לקנות ולמכור BTC, ETH, EOS וכל אסימוני ERC20 (דרך Changelly).

דפדפן DApp משולב: ל- Lumi Wallet יש דפדפן DApp משולב בתוך האפליקציה שעובד עם כל האפליקציות המבוזרות.

ציטוטים ותרשימים: האפליקציה כוללת הצעות מחיר ותרשימי מחירים עבור כל המטבעות והאסימונים.

בעילום שם: אין צורך לספק מידע אישי כלשהו לשימוש בארנק לומי. זה לגמרי אנונימי. אם ברצונך לרכוש קריפטוגרפי מתוך האפליקציה, יהיה עליך להשלים את אימות KYC.

שליטה מלאה במפתח פרטי: ארנק לומי מעמיד אותך בשליטה מלאה על המפתחות הפרטיים שלך, ומפתחות אלה לעולם לא נשלחים לשום מקום או מאוחסנים מחוץ למכשיר שלך. במילים אחרות, אתה בשליטה מלאה על המפתחות הפרטיים שלך.

חינם: ארנק לומי, כמו רוב ארנקי הצפנה, הוא חופשי לשימוש לחלוטין.

לא קוד פתוח: ארנק לומי אינו קוד פתוח, מה שאומר שקוד הארנק לא נחשף לציבור לבדיקה. זה מדאיג לאור נושא חשיפת המפתח הפרטי של לומי.

החלף נכסי קריפטו באופן מיידי בתוך האפליקציה: אם יש לך מטבעות קריפטוגרפיים בארנק שלך ואתה רוצה להחליף אותם, אתה יכול לעשות זאת בתוך ארנק לומי דרך צ’אנג’לי. החלף כל נכס קריפטו בכמה לחיצות בלבד.

זמין עבור Android, iOS או אינטרנט: Lumi מגיע בצורה של אפליקציית iOS או Android, שהיא הדרך הפופולרית ביותר להשתמש ב- Lumi. עם זאת, יש גם אפליקציית אינטרנט שבה אתה יכול להשתמש מכל דפדפן או התקן המחובר לאינטרנט.

אפליקציית Lumi Collect: Lumi השיקה לאחרונה אפליקציה שנייה בשם Lumi Collect, שזמינה רק למכשירי iOS. היא מאחסנת אסימונים אסופתיים מסוג ERC721 – בדומה למטאמאסק, אך למכשירים ניידים. Lumi Collect יכול גם לחתום על כל עסקת DApp מהדפדפן בתוך האפליקציה.

מטבעות וזוגי לומי

במקור ארנק לומי תמך רק ב- BTC. עם זאת, עדכונים אחרונים הוסיפו תמיכה בטוקי ETH, EOS, BCH, ERC20 ו- ERC721. אתה יכול לאחסן את כל האסימונים הנתמכים באפליקציית Lumi Wallet. אתה יכול גם להחליף אסימונים אלה זה לזה באמצעות Changelly.

שיטות הפקדה ומשיכה נתמכות על ידי לומי

ניתן לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באפליקציית Lumi Wallet באמצעות ויזה או מאסטרקארד. לחלופין, כמו כל ארנק, אתה יכול לשלוח או לקבל כל אחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים באפליקציה. אם כבר יש לך ביטקוין או אסימון כלשהו של ERC20, למשל, תוכל לשלוח אסימונים אלה לאפליקציית הארנק ולגשת אליהם בכל עת. בסך הכל, לומי תומך בשיטות ההפקדה והמשיכה של יותר מ- 1200.

תהליך הרישום וההתחברות של לומי

ההרשמה לארנק Lumi היא קלה כמו הורדת האפליקציה ל- iOS או Android. אינך צריך להזין שום מידע אישי בכדי להשתמש בארנק. אם ברצונך לקנות מטבעות קריפטוגרפיים מתוך הארנק, יהיה עליך להשלים את תהליך KYC. הוראות הרשמה נוספות זמינות בתחתית עמוד זה.

מסחר לומי

Lumi מאפשר לך לסחור ב 1200+ מטבעות בתוך האפליקציה באמצעות Changelly. אתה יכול גם לקנות ולמכור קריפטו באמצעות VISA או MasterCard.

דמי לומי

כשאתה שולח כסף לארץ ולומי, אתה יכול להתאים אישית את דמי הכרייה בהתאם למהירות הרצויה של העסקה שלך. אתה יכול לשלם עמלה גבוהה יותר כדי לעבד את העסקה שלך באופן מיידי, למשל. ארנק לומי גובה דמי כריית ביטקוין סטנדרטיים:

 • עמלת חליפין בארנק לומי: 1%
 • עמלת כורים רגילה: 40 עד 250 סאטושי לבייט (שעתיים עד 24 שעות)
 • דמי כורה מהירים: מעל 250 סאטושי (שעה)
 • עמלת כורים זולה: 20 סאטושי לבייט (עד שבוע)
 • עמלת כורים בהתאמה אישית: הזן את סכום העמלה שלך (משתנה)

העמלה הבולטת היחידה שגובה לומי (מלבד דמי הכרייה הרגילים של רשת הביטקוין) היא עמלת ההחלפה בשיעור של 1%.

לומי בעיות אבטחה והשבתה

לומי ארנק לא היו פריצות גדולות או הפרות אבטחה מאז ההשקה – לפחות לא הפרות שהתגלו או נחשפו בפומבי. עם זאת, יש כמה חששות לגבי האופן שבו Lumi מטפל במפתחות פרטיים (עליהם נדבר בהמשך).

קלות שימוש בלומי

קל מאוד להשתמש בלומי, ורבים מסכימים שזו אחת מאפליקציות הארנק הצפוני הקלות ביותר לשימוש במכשירים ניידים או שולחניים. אם השתמשת באפליקציות אחרות של ארנק קריפטו, חווית Lumi Wallet תיראה מוכרת מאוד. גם אם אתה חדש לגמרי בקריפטו אך בעל כישורי מחשב בסיסיים, לא אמורה להיות לך שום בעיה להבין כיצד לומי עובד.

לומי אמון ופרטיות

בשנת 2018, למשתמשי ארנק לומי היה קצת מפחיד כשנחשף כי האפליקציה שולחת ביטויי זיכרון (ביטוי התאוששות בן 12 מילים) לשרתיה. חוקר אבטחה הסביר את הנושא כאן. הנושא היה כה חמור, עד שחוקר הביטחון הגיע למסקנה כי “זה לא אחראי סטרטוספרית או שלומי הוא ארנק הונאה שמטרתו לגנוב את הכספים של כולם בשלב כלשהו בעתיד.” לומי בסופו של דבר לא הכחיש את הטענות אבל התעקש שהארנק היה מאובטח. חשוב גם לציין כי נראה כי נושא זה משפיע רק על גרסת ארנק האינטרנט של לומי – לא על אפליקציות אנדרואיד או iOS.

שירות לקוחות של לומי

לומי חושף את כתובת הדוא”ל שלהם, מה שמקל על יצירת קשר עם החברה (בכתובת [email protected]). מלבד הודעת דוא”ל זו, נראה שללומי אין אפשרויות שירות משמעותיות ללקוחות. זכרו: לומי היא אפליקציית ארנק בחינם ולא חליפין, ולכן זה לא בהכרח יוצא דופן.

מדריך למשתמש של לומי: כיצד להתקין ולהשתמש בלומי

1. הירשם

אתה יכול להירשם ל- Lumi על ידי ביקור ב- LumiWallet.com.

ליצור-לומי-ארנק

לחלופין, בקר בחנות אנדרואיד, שם ניתן להשיג ארנק לומי להורדה בחינם. פשוט לחץ על ‘התקן’.

להוריד- lumi- ארנק

יש גם את אפליקציית iOS של ארנק לומי, הזמינה גם להורדה בחינם.

lumi-wallet-app

2. צור או ייבא ארנק

כיצד להשתמש בארנק לומי

משתמשי ארנק לומי חדשים ירצו לבחור באפשרות צור ארנק.

ארנק פתוח-לומי

עם זאת, אם יצרת בעבר ארנק קריפטו וברצונך לשחזר את הארנק ב- Lumi באמצעות ביטוי ההתאוששות שלך בן 12 מילים, תוכל לעשות זאת תחת האפשרות ייבוא ​​ארנק. באפשרותך לייבא ארנק בשלוש דרכים שונות: על ידי הזנת הביטוי המנמוני שלך, העלאת קובץ הארנק והזנת הסיסמה או הזנת המפתח הפרטי שלך..

lumi-wallet-setup

3. אימות שני גורמים

לומי מציעה אפשרויות אימות דו-גורמי (2FA) הן בארנק האינטרנט והן באפליקציות הארנק הנייד. תוכלו להגדיר טביעת אצבע 2FA, למשל, או 2FA מבוסס דוא”ל או SMS.

4. אמצעי תשלום

בשלב זה, הגדרת את אפליקציית Lumi Wallet שלך, ואתה מוכן להפקיד כספי קריפטו באפליקציה. אם כבר יש לך קריפטו, תוכל לשלוח אותו לארנק ולאחסן את הכסף שלך.

lumi-wallet-buy-crypto

אם עדיין אין לך קריפטו, תוכל לרכוש אותו ישירות מאפליקציית Lumi Wallet, ובמקרה זה תשלם עמלה של 1%. אתה יכול לשלם באמצעות VISA או MasterCard.

5. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

אתה יכול לסחור במטבעות קריפטוגרפיים באפליקציית Lumi Wallet. Lumi שילבה את צ’אנג’לי, מה שאומר שתוכלו לסחור בקלות באסכני 1200+ מבלי לעזוב את האפליקציה.

lumi-trading-cryptocurrency

6. נסיגה

כדי למשוך אסימונים מאפליקציית Lumi Wallet, תוכלו למכור את האסימונים באמצעות אמצעי תשלום זמינים בתוך האפליקציה. לחלופין, תוכל להעביר את האסימונים לארנק קריפטו נפרד.

עם ארנק לומי, אתה בשליטה מוחלטת על המפתחות הפרטיים שלך, מה שאומר שאתה לא צריך למשוך את המטבע הקריפטוגרפי שלך למיקום אחר כדי “להפוך אותו לשלך”.

מילה אחרונה

לומי נראה כמו אפליקציית ארנק קריפטו טובה וידידותית למשתמש. עם זאת, ישנם כמה בעיות בולטות, כולל היעדר תמיכה בחתימה מרובה וסירוב מתמשך לחשוף את קוד המקור של לומי..

המחסור בקוד המקור נוגע במיוחד לאחר שלומי נתפס בשליחת מפתחות פרטיים לשרתים מרוחקים. כאשר התמודד בטוויטר, לומי אפילו לא הכחיש שהם עושים את זה.

בסך הכל, לומי מאפשר לך לאחסן יותר מ- 1200 מטבעות קריפטו בצורה ידידותית למשתמש. אנשים הממוקדים באבטחה, לעומת זאת, ירצו לבחור באפליקציית ארנק קריפטו מבוססת יותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map