ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: מדוע אתה זקוק לארנקים?

חלק מהקישורים בפוסט זה הם של נותני החסות שלנו. אנו מספקים לך מידע מדויק ואמין. קרא את גילוי הפרסום שלנו.

ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים

סקירת מאמר: זהו מדריך מקיף לארנקי מטבעות קריפטו שכולם צריכים לדעת. ריכזנו רשימה של הסוגים השונים של ארנקי הצפנה והסברנו את הצורך שיהיה לכם אחד כזה.

המטרה העיקרית של יצירת הביטקוין כמטבע מבוזר הייתה לתת להמונים את הכוח לשלוט ולנהל את כספם. אתה יכול לשאול את עצמך:

“ובכן, האם אין לי שליטה מלאה בכסף שלי?”

מכיוון שהכסף שאתה מפקיד בבנק משמש בדרך כלל להלוואתו לאחרים, מבחינה טכנית אין לך שליטה מלאה עליו..

מה שבבעלותך הוא פשוט IOU, או הבטחה של הבנק לשלם לך. זה אולי נראה מטורף, אבל למערכת המוניטרית הנוכחית שלנו יש פגמים בסיסיים רבים שחומקים את רובנו.

ביטקוין – ומטבעות קריפטוגרפיים – מציעים לכם את הכוח לשליטה מוחלטת וטוטאלית בכסף שלכם.

ובהתחשב בעובדה שביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים עלו בערכם, חשוב שיהיה לכם ארנק מטבעות מטבעות משלכם לאחסון וניהול המטבעות שלכם..

למד כיצד להרוויח מעל 100% השקעה בקריפטו

הדרכה בחינם ניווט מהיר מהו ארנק קריפטו?איך זה עובד?

מהו ארנק קריפטו?

הגדרה פשוטה: זו תוכנה המאחסנת את המטבעות שלך

הגדרה טכנית: זוהי תוכנה המאחסנת את המפתחות הפרטיים והציבוריים שלך (הם מגיעים בזוגות), ומאפשרת לך לשלוח ולקבל מטבעות דרך הבלוקצ’יין, כמו גם לפקח על היתרה שלך..

איך זה עובד?

ראשית, ארנקים דיגיטליים שונים למדי בהשוואה לארנק הפיזי שלכם. במקום לאחסן כסף, ארנקים דיגיטליים מאחסנים מפתחות פרטיים וציבוריים.

מפתחות פרטיים הם כמו מספר ה- PIN שלך כדי לגשת לחשבון הבנק שלך, ואילו המפתחות הציבוריים דומים למספר חשבון הבנק שלך. כשאתה שולח ביטקוין אתה שולח VALUE בצורה של עסקה, ומעביר את הבעלות על המטבע שלך למקבל.

על מנת שהנמען יבזבז את הביטקוין החדש שהועבר, המפתחות הפרטיים שלו חייבים להתאים לכתובת הציבורית שאליה שלחת את הביטקוין. (קרא גם: מדריך למזלגות: כל מה שאתה צריך לדעת על מזלגות, מזלג קשיח ומזלג רך)

בעלות על המפתחות הפרטיים שלך מעניקה לך שליטה מוחלטת על הכספים המשויכים למפתחות הציבוריים המתאימים שלך. לכן חשוב לוודא שאתה שומר את המפתחות הפרטיים שלך מוסתרים בסתר כך רק אתה מכיר את המפתחות הפרטיים שלך.

אם אדם אחר יתפוס את המפתחות הפרטיים שלך, הוא ישלוט במטבעות שלך. חשוב לא פחות שיהיה לך גיבוי של המפתחות הפרטיים שלך, כדי להגן על עצמך מפני אובדן מקרי.

תאבד גם את הכספים שלך אם אינך יכול לשחזר את המפתחות הפרטיים שאבדת.

(קרא גם: מדריך למטבעות פרטיות: השוואה בין מטבעות מטבע אנונימיים)

בקש את מדריך ה- Crypto IRA שלך בחינם וקבל DVD בחינם “עלייתו של ביטקוין”

בקש את המדריך החינמי שלך עליית ה- DVD של ביטקוין

האם אוכל פשוט להחזיק אותם בבורסה כדי למנוע את המורכבות?

אתה יכול, אבל לא היית רוצה. למרות שיש לך ארנק באופן אוטומטי כשאתה פותח חשבון חילופי מטבעות חליפין (ארנק מתארח להחלפה), אין לך שליטה על המפתחות הפרטיים והציבוריים..

שליטה במפתחות שלך פירושה שליטה במטבעות שלך. בורסות עובדות כמו בנק; זהו ספק שירות של צד שלישי שאתה סומך עליו שישמור על מטבעותיך.

עם זאת, תמיד קיימת סבירות שהבורסה תיסגר או תיפרץ, וכתוצאה מכך אובדן מטבעות (המקרה: בורסת הר גוקס).

לאור היעדר המסגרות הרגולטוריות בנושא בורסות ומטבעות קריפטוגרפיים בכללותן, כמו גם הינקות של התעשייה, הדרך הטובה ביותר לשמור על מטבעותיך היא לשלוט באופן מוחלט במטבעות שלך. אתה יכול לקבל שליטה מוחלטת רק על ידי ארנק משלך.

בנוסף, השתתפות ב- ICO מחייבת שיהיו לך ארנקים פרטיים משלך, מהם תוכל להשקיע. אינך יכול להשקיע ב- ICO באמצעות חשבון החליפין שלך.

הנה מדריך למתחילים להשקעה ב- ICO: כיצד להשתתף ב- ICO.

(ראה עוד: מדריך לבורסות מבוזרות: השוואה בין מכשירי DEX פופולריים)

בואו נתחיל!

זה יכול להיות מאיים בבחירת הארנק המתאים, אך אל דאגה! ריכזנו את סוגי הארנקים השונים עבור מטבעות שונים על פי מחירם, רמת האבטחה והניידות שלכם לנוחיותכם.

הצהרת אחריות: לצורך הפשטות, מדריך זה אינו מפרט ארנקים מלאים של לקוחות כגון ליבת ביטקוין, ערפל או זוגיות שכן הורדת כל הבלוקצ’יין עשויה לא להיות חוויה ידידותית למשתמש, למרות שאנו מודים שזו הדרך הבטוחה ביותר לאחסן את המטבעות שלך..

מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: מדוע אתם זקוקים לארנקים? | MasterTheCrypto.com

אם אתה רוצה להתחיל לפתוח חינם אתר (ותואם ERC20) ארנק מקוון, אנא קרא את המדריך הזה לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת MyEtherWallet (MEW).

לחלופין, אם אתה רוצה לפתוח חינם ביטקוין ארנק מקוון, אנא עיין במדריך זה לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת ארנק ביטקוין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner