10 התגמולים הטובים ביותר לקאשבק של מטבעות קריפטוגרפיים והנחות

משתמשי ביטקוין וקריפטוגרפים שעושים קניות מקוונות צריכים להכיר את מיטב תגמולי הקאשבק הצפנה ופלטפורמות ההנחות. אמנם כיסינו את הדרכים הטובות ביותר להרוויח ביטקוין, אך עשרת אפליקציות התגמול המובילות ואתרי ההנחה הם חובה לראות אפשרויות חובה המאפשרות לאנשים להרוויח כסף בחזרה על הרכישות שלך, בתשלום במטבע קריפטוגרפי..

רבים עשויים להכיר את שירותי החזר הכסף הפופולריים כמו Rakuten, Honey, Ibotta או Drop למשל, אך עם הופעתו של bitcoin רבים עוברים את המעבר כדי לראות כיצד הם יכולים להחזיר מזומנים בקריפטו כדרך נהדרת לכיס מטבע נוסף עבור חינם.

ישנם מאות מיליוני אמריקאים ועוד מאות רבות של מיליונים ברחבי העולם שאוהבים לגלות עסקאות, לגזוז קופונים, להחיל קודי פרומו ולמנף תוכניות נאמנות – ועכשיו תנועת החיסכון בכסף עושה את דרכה לשוק הקריפטו..

בעוד שתוכניות תגמולי החזר הכסף הממוקדות במטבעות קריפטוגרפיים הן חדשות יחסית, פלטפורמות תגמול בחנות ושמירה אינן עדיין הטכנולוגיה ממציאה מחדש את מקרה השימוש וההערכה שלהן. ללמוד כיצד להתחיל לעשות קניות בצורה חכמה יותר (נסיעות מיילים, נקודות כרטיס אשראי, הנחות בכמויות גדולות וכו ‘) על ידי קבלת הצעות לתגמול קאשבק משלב את היכולת לבזבז כסף עם להרוויח כסף בחזרה מהחנויות המועדפות עליך..

כולנו יודעים כמה קל לבזבז כסף באופן מקוון, אך ההבנה כיצד לחסוך כסף בקניות באינטרנט איננה קלה באותה מידה ומדריך תגמולי ה- cashback הזה לתמורה נועד לעזור לכם ללמוד כיצד להרוויח הנחות בקריפטו בקלות ברכישות היומיומיות שלכם..

כמובן שלא כל תוכניות תגמול ההצפנה נוצרות באותה מידה, כפי שאמרה חלה, “אין דבר כזה ארוחת צהריים בחינם”, אך השימוש בשירותי אפליקציית cashback ניתנת לפדיון יכול להפוך את החיסכון בכסף למהנה וקל ובמקביל לייעל את הרווחים. אמנם זה עשוי להיות מובן מאליו, הונאות ביטקוין אכן משתוללות, לכן שימו לב היטב ועשו בדיקת נאותות משלכם.

מימי גזירת הקופונים ועד החזר החזר, אנו ממליצים לכל משתמשי הקריפטו לנצל את מלוא עשרת תוכניות תגמול החזר הכסף המבוססות על ביטקוין להלן כדי לחסוך.

10 התוכניות המובילות בתמורה לתמורה של Crypto Cash Back לשימוש

ניתן לומר כי כל שירות מבוסס דיגיטלי המציע כסף בחינם צריך להיתקל בספקנות מיידית ובהרבה גלגול עיניים, אך הרשימה הבאה של פלטפורמות תגמול קניות מקוונות הקשורות לביטקוין הן התוכניות הטובות והנכונות ביותר. לשקול.

אפליקציות cashback אלה של קריפטו עוזרות לך להרוויח כסף בתמורה לאחר רכישת מוצר או שירות (שם מוחל קופון או קוד פרומו לפני ביצוע הצ’ק-אאוט) בדומה להנחה..

מטבעות קריפטוגרפיים התפתחו מצעצועי נישה טקיים לאסימונים יקרי ערך עם מגוון רחב של יישומים.

לפני שאנחנו קופצים לעשרת ספקי תגמול החזר הכסף הטובים ביותר, יש שלוש הבחנות לתשלום הראויות לבדיקה עבור כל אחד מהמפורטים:

  • אמצעי תשלום: חקר כיצד כל אחת מתוכניות תגמול במזומן זה מעבירה לך את הרווחים שלך (הוראות להתקנת ארנק)
  • תדירות התשלום: למד אם אתה מקבל תגמולים בתשלום באופן מיידי או אם התשלומים הם שבועיים או חודשיים
  • כישורי סף תשלום: לבדוק את הסכומים הנדרשים עבור הסכום שעליך לייצר לפני שתממש את תגמוליך, וכן לבדוק את כל האותיות הקטנות של הקמעונאים

עכשיו, בואו נקפוץ לתכניות ההחזר הכספי הפופולריות ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים ותמורות הנחה שיעזרו לכם לחסוך כסף ולהרוויח ביטקוין בקניות באינטרנט.

1) לולי – הדבש של קריפטו


זה יותר מסתם מתאם קלוש. לולי פועלת ברוח דומה לפלטפורמות תגמולים מבוססות שולחן עבודה כמו האני. כל מה שמשתמשים צריכים לעשות הוא להוריד את התוסף לשולחן העבודה, שכרגע זמין רק עבור Chrome.

משם, כל שעליך לעשות הוא לבדוק את קטגוריות החנויות השונות שלולי מספק תמריצים, לבצע רכישה ולהשלים את הקופה באמצעות תוסף לולי ולהרוויח עד מקסימום של 10% ביטקוין בקאשבק על הרכישות שלך..

בסך הכל, לולי נתמכת על ידי מאות חנויות דיגיטליות שונות, שכל אחת מהן מציעה את רמת ההחזר הכספי שלה ברכישות. זה כולל כמה שמות ידועים כמו מייסי, טופשופ, סירס, סמרטוט & עצם ועוד.

זה מדורג במקום ה -3 בזכות הקלות והאינטואיטיביות היחסית, לא רק באמצעות חיבורו לדפדפן אלא גם ממשק המשתמש הנקי והסגנון הפשטני שלו..

2) פיי – Cashback אוטומטי בביטקוין

עבור אפליקציה לנייד נראה שלפיי יש מערכת תשלומים דומה לזו של MoneyBox, בה היא תורמת מזומנים או תרומות ביטקוין מיידית לחשבונך בכל פעם שאתה מבצע רכישה בכרטיס מסונף..

כל מה שמשתמשים צריכים לעשות הוא להוריד את האפליקציה לנייד, שהיא בחינם לאנדרואיד או iOS. משם אתה עובר רישום, מצרף את הכרטיס שבחרת ומתחיל לייצר הנחות משניות מהתשלומים שלך.

התשלומים אינם מוסמכים באופן מיידי לחשבונך כ- fiat או ביטקוין, שהם שתי האפשרויות הניתנות למשתמשים. עם זאת, כל תשלום מכרטיסך המשתקף באפליקציה שלך מספק נקודות לסך ההרצה שלך.

אחד הדברים שמייחדים את פיי הוא שככל שמשתמשים בו יותר כך הקאשבק והנקודות שאתה מקבל טובים יותר.

נכון לעכשיו, משתמשים יכולים להשיג רק USD או BTC באמצעות פיי, החברה הודיעה כי תוסיף עוד קריפטו בעתיד הנראה לעין..

3) Earn.com – קריפטו לתרומות

כלכלת ההופעות צמחה בצורה דרמטית למדי בשנים האחרונות, כאשר משתמשים הצליחו לגייס הכנסה נוספת באמצעות יישומים כמו Lyft, UberEats ועוד.

אפליקציה נוספת לכלכלת הופעות היא Earn.com, המאפשרת לכם להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים לצורך השלמת משימות שונות. משימות אלה יכולות להיות פשוטות כמו לענות על שאלות משאלונים ייעודיים, לקחת חלק בלימודים או לענות על מיילים ספציפיים.

כל משימה מספקת ערך קטן של ביטקוין. אז מתן זמן של זמנך יכול להשתוות לתשואות הגונות למדי בעתיד.

משתמשים מגדירים פרופיל ציבורי של Earn.com, ומאפשרים לאחרים לשלוח הודעות ומשימות למשתמש מבלי לחשוף פרטי קשר אישיים. לאחר מענה להודעה או השלמת משימה, תקבל פרס משימה בביטקוין. לאחר מכן תוכל לפדות כסף לארנק הביטקוין או לחשבון Coinbase.

4) סערה X – מונטיזציה של משימות מיקרו

בנוסף לביקורות די מוצקות ב- Google Play, כאפליקציה סלולרית שהתקבלה יחסית, Storm X מדגיש משחקי משימות יומיומיות ומשימות דיגיטליות שאיתן אנו מתמודדים לעתים קרובות.

משתמשים יכולים בקלות ‘להתחבר’ לאפליקציה על ידי הורדה פשוט דרך גוגל פליי או חנות האפליקציות של iOS. משם, אתה רק צריך להקים את עצמך עם חשבון ולהתחיל להרוויח כסף ממשימות.

כל משימה באפליקציה מתגמלת את המשתמשים בנפח מסוים של מטבע הפלטפורמה בתוך האפליקציה, המכונה ‘ברגים’. כדי לפתוח תגמולים כספיים, עליכם לעלות על סכום מסוים באמצעות מגוון משימות שהוקצו לכם.

משימה אחת עשויה לבקש ממך למלא שאלון עבור עסק כמו Lyft. משימה אחרת עשויה לבקש ממך לשחק במשחק דפדפן ולהרוויח Bolts עבור השתתפות, הזמנת חברים או מתן משוב.

החברה טוענת כי הפיצה יותר מ- 249 BTC ו- 570 ETH מאז ההשקה הראשונה בשנת 2014.

לצד משימות משחקיות, ל- Storm יש גם חנות בתוך האפליקציה המכונה StormShop. באמצעות שימוש בחנות ייעודית זו, בכל פעם שמשתמשים קונים וקונים באמצעות האפליקציה, הם יכולים להרוויח תגמולי קריפטו ברכישות שלהם.

אמנם שיעורי הקאשבק בכל אחת מהחנויות הללו משתנים, אך הקאשבק יכול להגיע לשיאים של 30%, על פי החברה.

5) CoinRebates – בדיוק מה שאומר על הפח

“קנה בחנויות המקוונות המועדפות עליך וקבל תגמולי cashback בחינם של bitcoin.”

ככל שהשם מרמז, CoinRebates מספק רמה משתנה של cashback קבוע, ללא קשר לכמות ההוצאה שלך.

מה שהופך את הדירוג הזה לכל כך גבוה במספר הרחב (והגדל) של פלטפורמות cashback ותגמולים הוא בגלל המספר העצום של חברות שהשתלבו איתו לאורך השנים שהוא קיים.

חברות השותפים כוללות שמות ביתיים גדולים כמו וולמארט, מייסי, Expedia ואפילו שמות מקוונים כמו אודמי, מיקרוסופט וגרופון. תלוי באיזו חברה היית מעוניין להשתמש, cashback נע בין 1.5 ל -20% אפילו, כאשר חברות כמו Udemy מספקות 24 ביט (מטבע הפלטפורמה) לדולר שהוצא.

בעוד שחברה זו פונה יותר לבסיס צרכנים בארצות הברית או שכנות לה, זה לא מגביל את אלה שבאירופה לעשות שימוש ב- CoinRebates. בעוד שהחברה מבוססת באמריקה, משתמשים יכולים לנצל את ההנחות האלה בקריפטו כל עוד החנויות המתחרות מספקות תמיכה למשלוח לארץ המוצא של אותו משתמש..

6) BitcoinRewards – תגמולים במספר הצפנים

באופן דומה ל- Lolli ו- CoinRebates, BitcoinRewards מציע למשתמשים דרך די אינטואיטיבית לעלות על הסיפון, לחבר את חשבונם וארנק הקריפטו שלהם ולעשות קניות..

BitcoinRewards מציעה חשיפה רבה למספר רב של חנויות אשר נע בין רהיטים, אופנה גבוהה, נסיעות ויופי. רמת ה- cashback שמשתמשים יכולים להשיג אכן משתנה בהתאם לחנות ממנה אתה קונה. אך בדרך כלל אלה נעים בין 1.6% לרכישות מחנויות כמו Game, ואפילו 16% לפלטפורמת החינוך המקוונת – Udemy.

לצד מתן כמות משמעותית של מגוון בכל הנוגע לחנויות והנחות. אחת התוצאות החיוביות האחרות של השימוש ב- BitcoinRewards היא שהיא מרעננת ללא הרף את המדיה החברתית ואת העמוד הראשון שלה עם מגוון הצעות קידום מכירות הרגישות לזמן. נכון לעכשיו, אלה כוללים קודי הנחה וחזר מזומנים גבוה יותר של רוזגל וקונטיקי.

אחד החסרונות שיש לך הוא שהפלטפורמה עצמה עמוסה מדי, מה שבאמת יכול לזרוק אנשים ולהשאיר אותם מרגישים מבולבלים מהאפשרות להשתמש בפלטפורמה..

7) Steem – תשובת הקהילה הקריפטו למדיום

למרות שסטעם לא נופל למעשה מהקטגוריה של אפליקציית תגמולים, הוא מציע מערכת פיצויים טובה יותר לזמנכם. באופן דומה ל- Earn.com, משתמשים שמחליטים להיות תורמים ל- Steem כיוצר תוכן יכולים להרוויח אסימונים של Steem, תלוי עד כמה המאמרים / ים שלהם קיבלו / ה.

המשמעות של חילופי המטבעות המשמעותיים שלה היא שכל אסימונים של סטעם שתשיג מיצירת תוכן יכולים להימכר באופן מיידי תמורת דולר ארה”ב או עדות אחרות של מטבעות קריפטוגרפיים, ובכך לייצר רווח מהזמן שלך..

ההרשמה פועלת באופן זהה למדיום – מה שמקל על תחילת העבודה כיוצר תוכן, או סתם לעיין במגוון הרחב של סיפורי החדשות שכבר קיימים בפלטפורמה.

8) TV-TWO – ייצר רווח משעת הצפייה שלך

אחת הדרכים המרשימות יותר, ובואו נודה בזה, מבוקשות מאוד לייצר רווח מזמנך היא לקחת את הזמן שבדרך כלל היית מבלה בצפייה בטלוויזיה, או צפייה בסרטונים באינטרנט ולעשות מהם כסף..

ובכן, זו הנחת היסוד מאחורי TV-TWO, המציעה תמריצים דיגיטליים למשתמשים המשתמשים באפליקציה הייעודית שלה כדי לצפות בתכנים ממאגר יוצרי התוכן הישיר והמשויך שלה..

נכון לעכשיו, האפליקציה זמינה עבור אנדרואיד, iOS, כמו גם עבור יצרני טלוויזיה פופולריים כמו LG וסמסונג.

כדי להתחיל, כל שעליך לעשות הוא להוריד את האפליקציה למערכת ההפעלה, בטלוויזיה או בחנות האפליקציות שבחרת. משם תצטרך לסרוק את קוד ה- QR שמופיע על גבי מסך המכשיר שלך. זה מאפשר לאפליקציה שלך להסתנכרן עם הטלוויזיה או הטאבלטים שבהם אתה מתכוון להשתמש ב- TV-TWO.

TV-TWO מעודד את המשתמשים לצפות בתכנים דרך האפליקציה שלה באמצעות אסימוני ERC20 מבוססי Ethereum, שניתן להחליף אותם באסימונים פטרייתיים אחרים..

9) קפטן ביטקוין – Crypto לצפייה במודעות

אף אחד לא אוהב שנאלץ לצפות בפרסומת של 30 שניות ביוטיוב. אינך מרוויח שום תגמול על צפייה בפרסומת.

לכן נחמד לראות פלטפורמות כמו קפטן ביטקוין מציעות אלטרנטיבה מעניינת. במקום רק לזרוק פרסומות לעיני המשתמשים, CB מציע למשתמשים תמריצים כספיים לצפות במודעות מסוימות ממגוון חברות ידועות לרוב החברות מבוססות הבלוקצ’יין הנישות יותר כמו Decentraland..

הסיבה שקפטן ביטקוין מדורג כאן היא רק בגלל היותו פרויקט חדש יחסית, שהושק רק לאחרונה. עם זאת, יש הרבה מה לצפות מהפרויקט הזה.

10) SatsApp

SatsApp הוא פרויקט קריפטה ידוע שהושק על ידי אותו צוות שמאחורי SatsBack ו- CasaHODL. למרות ש- SatsApp ידוע, לפלטפורמה היו ביקורות מעורבות עד היום, בעיקר בזכות הנגישות המוגבלת שלה.

על פי הצוות, SatsApp זמין רק לחברי Casa Gold, Platinum ו- Diamond. עם זאת, זו אחת הפלטפורמות הבודדות שיש בהן המשתמשת בביטקוין וברשת ה- Lightning של שכבת -2 שלו.

היישום זמין הן ב- Android והן ב- iOS, ומאפשר למשתמשים לבצע תשלומים מהירים באמצעות הפלטפורמה, תוך קבלת הנחות מאותם אלה..

חברות Cashback לפקוח עין

  • לְקַפֵּל
  • מכובס
  • מטאל פיי
  • רשת נואו
  • Crypto.com
  • שרשרת ציפורים

חברה מסוימת שכדאי לפקוח עליה החודש היא FOLD, שרק הודיעה על גיוס הון מוצלח של יותר מ -2.5 מיליון דולר. מטרת העל עם הון חדש זה היא לספק לחנויות קמעונאיות דרך חלקה לקחת תשלומים באמצעות ביטקוין.

עופרת מוצר של FOLD וויל ריבס הצהירה כי המוצר יוצע לעסקים המעוניינים בשירות המנויים של החברה:

“כשאנשים מבלים פיאט בקמעונאים הם יקבלו תגמולי BTC. הם יכולים להוציא תגמולים אלה או למשוך אותם לכתובת ברשת. בעתיד אנו משחררים עדכון המאפשר לאנשים למשוך תגמולים ישירות לברק, מה שיוריד את העמלות ויהפוך אותו לשימוש יותר. “

ישנה אפליקציית cashback נוספת של קריפטוגרפיה בשם Coinseed, שמתמקדת בהקלת ההשקעה בקריפטו-אסטרטגיות, אך גם בהחזרת מזומנים בקריפטו ממקומות כמו אמזון, וולמארט, איביי ומסעדות מקומיות..

העתיד נראה בהיר לפלטפורמות של הנחות בהטבעות קריפטוגרפיות ותגמולים במזומן.

מילה אחרונה: להרוויח תגמולי הנחה בקאשבק בקריפטו

רבים מהאתרים והאפליקציות הסלולריות המפורטים לעיל מאפשרים לך להרוויח באופן חוקי קריפטו באופן מקוון בסיכון מוגבל. תמורת השלמת משימות פשוטות, קניית מוצרים מסוימים או משחק במשחקים מסוימים, תוכלו להרוויח תגמולי קריפטו משמעותיים בתמורה לשימוש בשירותיהם.

אנו נבדוק גם את כל אחת מהפלטפורמות הנפרדות בעתיד הקרוב, לכן הקפד לבדוק שוב ולראות כיצד עובדים כל ספקי שירותי ההחזר הכספיים האישיים האלה..

נסה את אחד האתרים שלעיל והתחל להרוויח קריפטו באמצעות פלטפורמות הנחה, cashback ותגמולים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map