מיטב עוקבי תיקי הקריפטו: 16 האפליקציות המובילות למנהלי מטבעות

מיטב המעקב אחר תיקי הקריפטו

משקיעים, סוחרים ומטבעות מטבעות קריפטוגרפיים, כולם רוצים לדעת מה הם עוקבי תיקי הקריפטו הטובים ביותר לשימוש? בואו נסקור את 16 האפליקציות המובילות לניהול נכסי קריפטו לשנת 2020 כדי לנסות לעקוב אחר המטבעות שלכם.

16 האפליקציות הפופולריות ביותר לניהול תיקי מטבעות קריפטוגרפיים

שוק הקריפטו העולמי נותר תנודתי למדי במהלך השנתיים האחרונות – כשהמגזר המתפתח הזה נוגע לשיאו בכל הזמנים בשנת 2017 רק להתמוטט כעבור שנה. ובעוד סוחרים מנוסים יודעים לנצל את שוקי הדובים באופן כללי, רוב האנשים אינם מחזיקים בכישורים הנדרשים בכדי להקל על עסקאות רווחיות בתקופות כה קשות. כמו כן, נזכיר כי במהלך העשור האחרון לערך מספר המטבעות הקריפטוגרפיים הזמינים לרכישה מסחרית גדל ליותר מ -2,300. לא זו בלבד, מגזר הקריפטו עדה כיום להיקף מסחר יומי של 24 שעות של כ- 77 מיליארד דולר – המשמש אינדיקטור הגון לעניין המשקיעים ההולך וגדל הזורם למרחב זה..

עם כל המידע הזה שם, צריך להבין שרוב חובבי הקריפטו מחזיקים בימינו יותר מכמה מטבעות קריפטוגרפיים בתיקים הפיננסיים שלהם. הסיבה לכך היא שיש להם כעת אפשרות להשקיע במגוון רחב של נכסים דיגיטליים מגוונים ומשתלמים אשר נועדו למגוון מטרות שונות. עם זאת, יחד עם זאת, כל ההתפתחויות הללו הביאו לכך שמשקיעים מתקשים יותר ויותר לעקוב אחר אחזקותיהם.

זה המקום שבו עוקבים אחר תיקי קריפטו נכנסים לתמונה. הם אפליקציות או פלטפורמות שירות מקוונות שנועדו לסייע למשתמשים במעקב אחר ביצועי הנכסים הדיגיטליים שלהם בצורה מפושטת ויעילה ביותר. לא רק זאת, אפליקציות חדשות יותר מסוג זה אפילו מלאות בשלל תכונות מתוחכמות כגון:

 • פורטלים לביצוע סחר.
 • מודולים לניהול אסטרטגיה אוטומטית.
 • דלפקי הערכת פורטפוליו מבוססי זמן.

מנהלי תיקי השקעות המטבעות הפופולריים ביותר

מה זה מעקב אחר תיקי קריפטו ומה לחפש בו?

במובן הבסיסי ביותר שלו, ניתן לראות במעקב אחר תיקי מטבעות קריפטו אפליקציה, אתר או פלטפורמת שירות המאפשרת למשתמשים לעקוב מקרוב אחר ערך ההשקעות שלהם. בהקשר זה, נזכר כי מרבית הגששים נועדו לקשר אוטומטית עם ארנק הצפנה האישי של בעליהם או חשבון החליפין שלהם. לא רק זאת, אלא שהם גם שימושיים ביותר למשקיעים בקנה מידה גדול המסחרים באופן פעיל ביותר מ -3 מטבעות באופן קבוע.

כפי שצוין קודם לכן, כמה עוקבים אחר תיקי מטבעות קריפטוגרפיים נוצרו בצורה כזו שהם גם מתפקדים כפלטפורמות מסחר. לדוגמא, הם מקצים לאדם מפתח ארנק בודד שיכול לשמש לייבוא ​​או להחזיק בנכסי הקריפטו בצורה פשוטה ופשוטה.

עם זאת, מעקב אחר תיקי פורטפוליו מגיעים עם קבוצות ייחודיות משלהם של תכונות – כלומר, אף פלטפורמה אף פעם לא עושה הכל בצורה מושלמת. לדוגמה, חלקם מאפשרים למשתמשים שלהם לסחור רק בקבוצת משנה מסוימת של מטבעות קריפטוגרפיים בעוד שאחרים עמוסים בקטלוג מסיבי של אלטקוינים, אך אינם מציעים הרבה תכונות מעקב..

היסודות שיש לשים לב אליהם בעת בחירת גשש:

(i) אבטחה ופרטיות כוללת: בשל אופיו המבוזר והשקוף של הבלוקצ’יין, זה יכול להיות קשה ביותר לאדם לעקוב / להתחקות אחר ה- TX המשויכים למטבעות קריפטוגרפיים שונים (כגון Bitcoin). לא זו בלבד, אלא שקשה מאוד לקבוע מי מחזיק איזה ארנק. בגלל גורמים אלה, אדם חייב לבחור את הגשש המתאים ביותר עבורו – מכיוון שרוב מערכות ניהול התיקים הללו קשורות ישירות לחילופי אדם או לחשבון הבנק שלו..

תקיפה אחת באבטחת הנתונים האישית של האדם יכולה להשאיר את הארנק של האדם חשוף לפריצות של צד שלישי, ניסיונות חדירה. לכן יש חשיבות עליונה למעקב אחר תיק העבודות המועסק על ידי אדם שנבנה מראש עם מספר תכונות אבטחה מרכזיות כגון 2-FA (אימות דו-גורמי) והצפנה רב-שכבתית.

(ii) קלות שימוש: מטרת הליבה העומדת בבסיס השימוש במעקב אחר תיקי השקעות היא להחזיק את כל נכסי הצפנה של יחידים במקום אחד. בהקשר זה, מנהל תיקים יעיל הוא כזה שמציג את הערך הכולל של נכסי הפרט במקום אחד (גם זה בצורה הפשוטה ביותר האפשרית). לפיכך, בבחירת הגשש, יש חשיבות עליונה לפלטפורמה המדוברת להיות פשוטה לתפעול – עד כדי כך שזה לא אמור להיות מאבק עבור אדם להשגיח מקרוב על המטבעות והאסימונים שלו..


לא רק זאת, הגשש צריך להגיע עמוס בפריסה נקייה שאינה מכילה יותר מדי ז’רגון טכני. זה לא רק עוזר לאדם לחסוך זמן ומאמץ רב אלא גם הופך את תהליך ניהול נכסיו ללא לחץ.

(iii) תאימות + זמינות מטבעות: דבר נוסף וחשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בבחירת מעקב אחר תיקי השקעות הוא האם הפלטפורמה המדוברת תואמת את חילופי המטבעות הרצויים. בהקשר זה, די שימושי לבחור בכלי ניהול המאפשר למשתמשים לסחור בכל המטבעות הדיגיטליים שהם מעוניינים להחליף כעת או בקרוב. זה מבטל את הצורך של המשתמשים להשתמש בפלטפורמות מסחר מרובות, כמו גם לשנן אינספור סיסמאות.

מעקב אחר קריפטו ששווה לבדוק

1. פנינה

גשש cryptoasset פנינה

Gem היא אחת ממערכות ניהול התיקים הנפוצות ביותר כיום בשוק. לא רק שהיא מציעה למשתמשים חוויה תפעולית חלקה, אלא יש לה גם עיצוב אסתטי ונעים לעין. כמה מתכונות הליבה האחרות של ג’ם שמבליטות אותו כוללות:

(i) תאימות סינכרון: אחת מתכונות הליבה של Gem היא ‘אפשרות סינכרון ההחלפה’ המאפשרת לאפליקציה להזין באופן אוטומטי עסקאות שבוצעו על ידי המשתמש בעבר. הדבר הופך את תיק העבודות לפשוט ביותר וללא טרחה.

(ii) חינם: הגשש חופשי לשימוש ואין תנאים והגבלות הקשורים לאפליקציה.

(iii) התאוששות קלה: שורה שלמה של עוקבי קריפטו אינה מחזיקה ביכולת לייבא / לשמור את נתוני הפורטפוליו שלו במקרה שהאדם יאבד את מכשיר כף היד שלו. עם זאת, Gem מאפשר למשתמשים לייבא את אחזקותיהם בלחיצת כפתור. הסיבה לכך היא שברגע שמשתמש יוצר את תיק העבודות שלו ב- Gem, חשבונות הכספים שלהם מקושרים אוטומטית לממשק – ובכך הופכים את ההתאוששות ללא טרחה ביותר..

(iv) תמיכה במטבע: בזמן העיתונות, Gem תומכת ברוב נכסי הצפנה / פיאט שנמצאים במחזור כיום. אם זה לא הספיק, היישום תואם גם לסך כולל של 25 חילופי קריפטו מובילים. כדי לקשר את הממשק המקורי של Gem לפלטפורמת מסחר נתמכת, כל מה שצריך לעשות זה פשוט לחבר את מפתחות ה- API הקשורים שלהם לאפליקציה. זה מאפשר לסנכרן באופן אוטומטי את כל היסטוריית המסחר של המשתמש (בבורסה המשויכת).

(v) פורטל גילוי: למשקיעים העשויים לרצות סקירה רחבה יותר של השוק, הם יכולים להשתמש ב’אופציית הגילוי ‘של Gem המאפשרת למשתמשים לעקוב אחר מחירי אלטקוינים פחות מוכרים, וכן לספק להם שלל מידע מחקרי הקשור להתפתחות זו. מֶרחָב. לדוגמא, הפורטל מאפשר למשתמשים לקרוא מסמכים לבנים, לבדוק את מרוויחי השוק והמפסידים המובילים בשוק כמו גם נתוני נישה אחרים בלחיצת כפתור..

(vi) אמין: Gem קיימת בשוק כבר די הרבה זמן, כשהאיטרציה הראשונה של האפליקציה הופעלה לאוויר מתישהו בסביבות נובמבר 2013. בנוסף, הפרויקט הצליח גם לגייס סכום כולל של 20 מיליון דולר + יותר ממשקיעים בכל רחבי העולם. חלק מהשחקנים הגדולים שהשקיעו ב- Gem כוללים את Fenbushi Capital ו- Blockchain Capital.

בסגירת סגמנט זה, נזכר כי בהשוואה לבני דורו, Gem אינה רק מעקב התיקים האטרקטיבי ביותר מבחינה ויזואלית אלא שהוא גם עמוס בכמה מאפיינים ייחודיים שאינם נפוצים בפלטפורמות כאלה..

2. דלתא

אפליקציית מעקב אחר תיקי מטבעות קריפטיים דלתא

דלתא היא אחד ממעקב הקריפטו הפופולרי ביותר הקיים כיום בשוק. למרות שמדובר בעיקר באפליקציה מבוססת סלולר, דלתא כוללת גם לקוחות שולחניים התואמים למגוון מערכות הפעלה פופולריות כמו Windows, Mac ו- Linux. עם זאת, יש לציין שלקוחות שולחן העבודה הנ”ל הם הרחבות של אפליקציית Delta הניידת.

כמה תכונות עיקריות שכדאי להדגיש:

(i) עיצוב מינימליסטי + אלגנטי: הממשק המקורי של דלתא נראה יוקרתי במיוחד. לדוגמא, האפליקציה עושה שימוש בערכת צבעים כחולה עמוקה שהיא אלגנטית ומעניקה לפלטפורמה מראה מתוחכם בסך הכל.

(ii) רשימת צפייה: דלתא מגיעה מראש עם אפשרות ‘רשימת צפייה’ המאפשרת למשתמשים לעקוב אחר כל המטבעות שהם עשויים לחפש לרכוש בעתיד הקרוב.

(iii) אפשרויות סנכרון: באמצעות מפתחות ה- API שלהם, משתמשים יכולים לחבר את דלתא לשלל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. זה מקל מאוד על אנשים לנתוני הסחר שלהם, כמו גם לאחד את אחזקותיהם במקום אחד.

(iv) התאוששות חלקה: דלתא מספקת למשתמשיה אפשרות “שחזור חשבון” המייצר קוד שחזור דינמי שניתן להשתמש בו במקרה שאדם יאבד את מכשיר המחשב כף היד או את הטלפון החכם. התהליך כולו פשוט ביותר וניתן להסתיים תוך מספר דקות.

(v) תוכניות חינם + בתשלום זמינות: דלתא מציעה למשתמשים מספר רב של תוכניות בחינם ובתשלום. לדוגמה, מחיר דלתא PRO כרגע הוא 7 דולר למשתמשי iOS ו -8.5 דולר למשתמשי אנדרואיד. בנוסף, קיימות חבילות מנוי שנתיות רבות לרכישה גם כן.

(vi) דלתא פרו: זו גרסה בתשלום של אפליקציית דלתא הסטנדרטית שמגיעה מלאה בכמה כלים מתקדמים לניתוח פורטפוליו. לא רק זאת, אלא גם מאפשר למשתמשים לחבר כמה שיותר חשבונות חילופי / ארנקי קריפטו לאפליקציה (ככל שהם עשויים לאהוב).

(v) קהילה דיגיטלית פעילה: הקהילה המקוונת של דלתא פעילה למדי בכל פלטפורמות מדיה חברתית רבות כגון Telegram ו- Slack.

(vi) תמיכה במטבע וברקס: כפי שהדברים נראים כעת, דלתא היא תאימות עם מטבעות קריפטוגרפיים עצומים ביותר מ -3,000. לא רק זאת, אלא שהאפליקציה תומכת ביותר מ -200 פלטפורמות מסחר בקריפטו תוך מתן אפשרות למשתמשים להוסיף מטבעות מותאמים אישית עבור ICO שעדיין לא רשומים..

דלתא היא כלי מעקב קריפטו מקיף ביותר המתאים ביותר לסוחרים ברמה נמוכה עד בינונית מכיוון שהוא מגיע עם מספר תכונות אוטומטיות ונוחות לשימוש. כמו כן, זהו הגשש היחיד שמגיע עם לקוח שולחן העבודה הנפרד שלו. החיסרון היחיד באפליקציה הוא שיכולות התרשים שלה מעט מוגבלות וכי יכולות התמיכה בסנכרון ה- API שלה מוגבלות למספר נמוך יחסית של חילופי מטבעות קריפטו..

3. חסימת תיק

סקירת תיק חסימות

יחד עם דלתא, Blockfolio הוא כנראה אחד פורטלי ניהול הקריפטו הפופולריים ביותר כיום. עיצוב האפליקציה אינטואיטיבי ביותר אך אינו כולל לקוח אינטרנט אליו ניתן לגשת באמצעות מחשב שולחני או מחשב נייד. בנוסף, Blockfolio מספק למשתמשים את היכולת לעקוב אחר מספר תיקים והוא חופשי לחלוטין לשימוש. עם זאת, החיסרון המוחשי באפליקציה הוא שהיא אינה כוללת אפשרות סנכרון חליפין – מה שאומר שיש להוסיף את כל העסקאות הבודדות באופן ידני לממשק האפליקציה..

תכונות עיקריות שכדאי להדגיש:

(ט) סיווג השקעות: אחת התכונות העיקריות של Blockfolio היא היכולת שלה להוסיף מספר תיקים למערכת הקיימת שלה. כתוצאה מכך, קל מאוד למשתמשים לסווג את השקעותיהם בקטגוריות שונות.

(ii) התאוששות ללא טרחה: Blockfolio מאפשר למשתמשים לייבא בצורה חלקה את תיק העבודות שלהם במקרה של התקני כף היד שלהם נגנבים או הולכים לאיבוד

(iii) אות חסימה: זו אחת התכונות החשובות ביותר של האפליקציה המאפשרת לפרויקטים של צד שלישי להעביר התראות והתראות (הקשורות לשותפויות חדשות, חדשות) ישירות למערכת..

(iv) אפשרויות היקפיות: בנוסף לכל היבטי הליבה שלה, Blockfolio מגיע גם עם כמה אפשרויות אחרות. לדוגמה, הוא כולל ‘קטע חקירה’ המפרט מגוון רחב של חדשות קריפטו אחרונות שיכולים לעזור לאנשים להתעדכן בכל ההתרחשויות הנוכחיות הקשורות לעולם המטבעות הדיגיטליים. בנוסף, לאפליקציה יש גם תכונה מובנית של ‘מצב לילה’ וכן פרוטוקול הזנת PIN שיכול למנוע מאנשים לקבל גישה לא מורשית לנתונים של אחד..

(v) תאימות טובה: Blockfolio תואם ליותר מ -6,000 מטבעות קריפטוגרפיים וניתן להשתמש בו יחד עם 250+ בורסות.

בסיום סעיף זה, יש לציין כי עד כה הצליחה Blockfolio לגייס סכום כולל של 15 מיליון דולר ממשקיעים מנוסים בכל רחבי העולם. כמה שחקנים גדולים שהשקיעו בפרויקט כוללים את Refactor Capital, Huobi ו- BitMEX.

4. מעקב אחר מטבעות

אפליקציית תיק ההצפנה של CoinTracking

כפי שהשם מרמז, CoinTracking היא אפליקציית ניהול פורטפוליו המלאה במספר רב של תכונות מתקדמות. בעניין זה יש לציין כי אותה אפליקציה מתאימה ביותר לסוחרים במשרה מלאה המעוניינים לקבל תובנות מעמיקות יותר לגבי השקעותיהם (בטווח הקצר והארוך). בזמן כתיבת מאמר זה, CoinTracking זמין במכשירי Android וגם במכשירי iOS, אולם כדי להשתמש באפליקציה יש לבצע רישום באינטרנט תחילה..

תכונות עיקריות:

(i) ממשק פשוט: בעוד שממשק המשתמש המקורי של CoinTracking עשוי לא להיות אלגנטי ונראה טוב כמו כמה מבני דורו הדיגיטליים, האפליקציה עושה את עבודתה היטב ומגיעה עמוסה בכל התכונות שיש לגשש תיק טוב..

(ii) יכולות ייבוא: CoinTracking מאפשר למשתמשים לייבא את כל העסקאות שלהם – שעובדו בפלטפורמות מסחר שונות – בלחיצת כפתור..

(iii) תאימות בורסה וארנק: CoinTracking מאפשר למשתמשים לקיים אינטראקציה עם מספר חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מבוססים באמצעות מפתחות ה- API שלהם (המאפשר להם לייבא את תיק העבודות והמסחר שלהם בצורה חלקה.) לא רק זאת, אלא שהמערכת תואמת גם לשלל ארנקים קשים ורכים (כגון טרזור ​​ויציאת מצרים.)

(iv) שירותים בחינם ובתשלום: אמנם ניתן להוריד את הממשק הבסיסי של CoinTracking בחינם, אך ניתן להשתמש בתכונות המתקדמות יותר שלו רק אם אנשים מנויים על השירותים בתשלום של האפליקציה. לדוגמא, החשבון החינמי מאפשר למשתמשים להיכנס לסך של 200 עסקאות ואינו מאפשר שילוב נתונים מכל ארנקי בלוקצ’יין של צד שלישי..

הגרסאות המתקדמות של CoinTracking עולות בין $ 70 ל- $ 1000 – תלוי בתוכנית שנבחרה.

(v) נתונים היסטוריים: פן מרכזי של CoinTracking הוא בכך שהוא מאפשר למשתמשים לעקוב אחר נתוני המחירים ההיסטוריים הקשורים למטבעות קריפטוגרפיים שונים. בנוסף, לאפליקציה יש גם כלי ניתוח ביטקוין שעושה שימוש במודולים סטטיסטיים שונים שניתן להשתמש בהם כדי לחזות את המחיר של BTC..

(vi) כלי חישוב מס: אחת התכונות הבולטות ביותר של CoinTracking היא כלי חישוב המס שלה שיכול לשמש למספר מטרות שונות כגון:

 • יצירת דוחות מס ההצפנה של אחד
 • יצירת דפי רווח והפסד וכו ‘.
 • קביעת אילו מטבעות קריפטוגרפיים ניתן למכור ללא מס.

(vii) הדרכות חינם: את האפליקציה משלימים מספר גדול של קטעי וידאו ומדריכים מקיפים המאפשרים למשתמשים להבין טוב יותר את התכונות הבסיסיות / המתקדמות השונות של המערכת..

בסגירת סעיף זה, יש להבהיר כי CoinTracking הוא המתאים ביותר לאותם אנשים העוסקים במסחר יומי בקריפטו. כמו כן, הגרסה החינמית של האפליקציה מגבילה את המשתמשים לסכום כולל של כ- 200 עסקאות – מה שיכול להיות די מעצבן בלשון המעטה.

5. Cryptocompare

מנהל מעקב אחר תיקי השקעות CryptoCompare

Cryptocompare היא מערכת מעקב אחר קריפטו פופולרית נוספת המתאימה לסוחרים מזדמנים כמו גם מנוסים. האפליקציה מגיעה עם מגוון עצום של תכונות והיא זמינה לשימוש במחשבים שולחניים, בסמארטפונים ובמכשירים קטנים אחרים. חלק מהתכונות העיקריות של Cryptocompare כוללות:

(i) תמיכה במספר תיקים ומטבעות קריפטוגרפיים: Cryptocompare מאפשר למשתמשים ליצור מספר תיקים כלשהו אודות צרכיו ודרישותיו הספציפיות. לא רק זאת, האפליקציה נועדה להיות תואמת באופן מלא למגוון עצום של מטבעות דיגיטליים הקיימים בשוק כיום.

(ii) מכה חזותית: התרשימים והגרפים המוצגים על ידי Cryptocompare מושכים ויזואלית למדי, כמו גם קלים להבנה – מכיוון שהם אינם משתמשים בשום ז’רגון טכני..

(iii) הרבה תכונות היקפיות קטנות: Cryptocompare לא רק מאפשר למשתמשים להוסיף הערות קטנות לתיקים, אלא גם מאפשר להם למיין את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם בכל דרך שהם רואים לנכון..

(iv) אפשרויות מתקדמות: האפליקציה מגיעה עם כלי ניתוח סיכונים המאפשר למשתמשים לקבוע את הערכת השווי העתידית של אחזקותיהם באופן מדעי. לא רק זאת, אלא ש- Cryptocompare גם מלא במספר אפשרויות ניתוח תרשים מתקדמות האידיאליות למחקרים השוואתיים..

(v) חינם לשימוש: גשש התיקים חופשי לחלוטין לשימוש וניתן להשתמש בו בצורה פשוטה מאוד ונטולת טרחה.

(vi) אחסון בענן: פן ליבה נוסף של האפליקציה הוא הקלות בה ניתן לשחזר במקרה שמשתמש מאבד את מכשיר הסמארטפון שלו. הסיבה לכך היא שנתוני התיקים מאוחסנים בענן תחת חשבון רשום ספציפי שניתן לשחזר די הרבה בכל זמן נתון (בלחיצת כפתור)

(vii) אפשרויות שיתוף: באמצעות Cryptocompare, המשקיעים יכולים לבחור להפוך את הפרטים של תיקי העבודות שלהם לציבוריים או פרטיים – כמו גם לחלוק אותו עם אחרים אם הם מעוניינים בכך..

בנוסף לכל הנתונים שהוצגו לעיל, יש לציין כי הממשק המקורי של Cryptocompare מעט קשה להבנה בהתחלה. לפיכך, זה יכול להיות שימושי עבור הקוראים להעיף מבט מהיר על כמה מדריכים וסרטוני הדרכה הקשורים באינטרנט כדי להבין טוב יותר כיצד המערכת פועלת..

6. CoinStats

מדריך למשתמש של CoinStats

CoinStats היא מערכת ניהול קריפטוגרפית די בסיסית בהשוואה לעמיתיה הדיגיטליים. עם זאת, היא עושה את עבודתה היטב ומאפשרת למשתמשים לעקוב אחר הערך של למעלה מ -3,000 מטבעות קריפטוגרפיים גם בכ -300 מרכזיות קריפטו מוזרות. בהקשר זה, חלק מהתכונות העיקריות האחרות של CoinStats כוללות:

(ט) קלות שימוש: אפליקציית CoinStats זמינה לשימוש במחשבים שולחניים וכן במכשירי סמארטפון.

(ii) קישוריות: האפליקציה יכולה ליצור קישור ישיר עם הארנק המקורי וחשבון ההחלפה של המשתמש. זה מאפשר פעילויות הקשורות לייבוא ​​נתונים להיות פשוטות וללא טרחה.

(iii) התראות והודעות: Coinstats נבנה מראש עם דלפק התראות מחירים שמודיע למשתמשים על שינויים במחירים שעשויים להתרחש לגבי הנכסים שלהם בזמן אמת. לא רק זאת, אלא שהאפליקציה גם מודיעה למשתמשים על עדכונים חשובים וסיפורי חדשות שעשויים לעניין אותם.

בסיום קטע זה, יש להדגיש כי CoinStats אינו מציע למשתמשים תכונות פורצות דרך כלשהן, וגם הממשק שלו אינו שווה לכמה ממתחריו הקרובים ביותר. עם זאת, מכיוון שהאפליקציה מאפשרת למשתמשים להתחבר ליותר מ -20 חילופי קריפטו וארנקים מבוססים באמצעות מפתחות ה- API שלהם, היא ממלאת יותר את מטרתה הבסיסית..

7. AltPocket

גשש תיק המטבע הדיגיטלי AltPocket

אמנם לא כל כך אינטנסיבית לתכונות כמו חלק מבני דורו, אך ללא ספק AltPocket הוא אחד ממעקב הקריפטו שנראה הכי טוב בשוק כיום. לא רק שהאפליקציה חופשית לשימוש, אלא שהיא גם מאפשרת למשתמשים להזין את מפתחות ה- API שלהם למערכת כדי שהעסקאות שלהם יוכלו להתעדכן באופן אוטומטי. עם זאת, אם משתמשים רוצים לעשות זאת, הם יכולים להזין ידנית את נתוני הסחר שלהם.

(i) אפשרויות שילוב: AltPocket מאפשרת למשתמשים להזין את ה- API שלהם לתמחור למספר פלטפורמות שונות כגון CoinMarketCap, Poloniex או Bittrex.

(ii) יכולת שיתוף: האפליקציה קלה ביותר לתפעול ומאפשרת למשתמשים לשתף את נתוני התיק והביצועים שלהם עם אנשים אחרים בלחיצת כפתור.

(iii) הצגת נתונים אטרקטיבית: כפי שצוין קודם לכן, מבחינת הצגת הנתונים וההוצאה החזותית שלה, Altpocket הוא אחד הפתרונות הטובים ביותר למעקב אחר קריפטו כיום..

בסיום קטע זה, עלינו להבהיר היטב כי קיימות כיום מערכות רבות אחרות לניהול קריפטו שהן טובות (אם לא טובות יותר) מ- AltPocket. לפיכך, בעת בחירה, יש לסנן כמה שיותר אפשרויות לפני שמתמקמים באפליקציה מסוימת.

8. CoinFinance

אפליקציית הצפנה של CoinFinance

CoinFinance היא אפליקציה נוספת שצברה המון מיינסטרים במהלך השנתיים האחרונות – עם אמצעי תקשורת רבים שאף מכנים אותה כספית גוגל של עולם הקריפטו..

תכונות עיקריות:

(i) ממשק מצוין: הממשק המקורי של CoinFinance מושך ויזואלית ביותר וידידותי למשתמש. הוא אינו כולל ז’רגון טכני והוא יכול לשמש משתמשים מנוסים וגם טירונים כאחד.

(ii) קלות שימוש: כפי שצוין קודם, CoinFinance קל לשימוש ועושה שימוש באפליקציות קטנות יותר שניתן להריץ במכשירי iOS כמו גם במכשירי Android..

(iii) תכונות מתקדמות: האפליקציה נבנתה מראש עם כמה כלי ניתוח מתקדמים לא מעטים המושלמים עבור סוחרים מנוסים.

9. שרימפס

אפליקציית מעקב קריפטוגרפי שרימפס

אמנם השם שרימפי עשוי להיראות מעט מרתיע בעיני חלקם, אך מדובר באפליקציית אינטרנט מעולה לניהול פורטפוליו המלאה במספר רב של תכונות רצויות, בתור התחלה, ממשק המשתמש של האפליקציה פשוט מאוד וקל לשימוש. לא רק זאת, אלא גם מאפשר למשתמשים לקשר את כל חשבונות ההחלפה / ארנק שלהם עם עצמם בלחיצת כפתור.

(ט) עיצוב אטרקטיבי: הממשק של Shrimpy מושך ויזואלית למדי ומציג למשתמשים את כל המידע שהם עשויים לדרוש בצורה פונקציונלית ממוינת מאוד..

(ii) כלים מתקדמים: כמו אצל רבים מעמיתיה האחרים למעקב, גם Shrimpy מציעה למשתמשים מערכת משוכללת מאוד של ניתוחים וכלי חישוב מתקדמים שיכולים לעזור למשקיעים למקסם את התשואה.

(iii) אסטרטגיות מסחר אוטומטיות: האפליקציה מאפשרת למשתמשים לגבש את אסטרטגיות המסחר וה- HODLing המותאמות אישית שלהם אשר ניתן לבצע במועד מאוחר יותר באופן אוטומטי לחלוטין..

(iv) ממשק אינטרנט בלבד: יש להזכיר כי שרימפי זמינה כממשק אינטרנטי בלבד שאין לו אפליקציה סלולרית משויכת. נכון לעכשיו ניתן לגשת למערכת רק דרך האתר הרשמי של החברה, כך שיש סיכוי שאנשים מסוימים עלולים להיטרף לפרויקטים רמאים שעשויים לנסות להתחזות למראה הכללי של הפלטפורמה..

10. LiveCoinWatch

אפליקציית מטבע הקריפטו LiveCoinWatch

כפי שהשם מרמז, LiveCoinWatch היא אפליקציית אינטרנט למעקב אחר מחירים שיכולה לשמש כחלופה ל- CMC (CoinMarketCap). בכל הנוגע לפונקציונליות הכוללת של הפלטפורמה, LiveCoinWatch מאפשר למשתמשים לשמור על כרטיסייה על שורה של נתונים נישתיים כגון:

תנועות המחירים בזמן אמת של מטבעות קריפטוגרפיים שונים

עמדת השוק של זוגות קריפטוגרפיים שונים

הפעולה החיה הקשורה לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים שונים

נפח, נזילות, הדומיננטיות בשוק של מטבעות שונים

תכונות עיקריות:

(i) ניהול חלק: באמצעות LiveCoinWatch, משתמשים יכולים לנהל בקלות ולעקוב אחר ביצועי אחזקות המטבע הדיגיטלי השונות שלהם.

(ii) ממשק אינטרנט בלבד: LiveCoinWatch זמין לשימוש כאפליקציה באינטרנט בלבד. זה עשוי להיות קצת כיבוי עבור משתמשים מסוימים, אך בסך הכל תכונה זו מאפשרת הגברת האבטחה והפרטיות.

(iii) עיצוב מינימליסטי: בניגוד לרבים מבני דורו המלאים שלל פיצ’רים מיותרים, העיצוב של LiveCoinWatch הוא די מינימליסטי ופשוט.

(iv) הזנת נתונים ידנית: כדי לעדכן את נתוני הפורטפוליו של המשתמשים, המשתמשים צריכים להזין באופן ידני את פרטי כל האסימונים / מטבעות שאולי הם קנו ומכרו בעבר..

בסגירת סעיף זה, חשוב לזכור כי האפליקציה די בסיסית בפונקציונליות הכוללת שלה ואינה כוללת תכונות מתקדמות (כגון תרשימים סטטיסטיים, כלי אנליסטים, אפשרויות התראה וכו ‘). עם זאת, היא אכן עושה עבודה ראויה כשמדובר להציג בתמונות את הביצועים של תיק ההצפנה של אחד.

11. מטבע מטבע

גשש ההצפנה של Coinmanager

Coinmanager היא אפליקציה נוספת שנראית צוברת הרבה כוח בזמן האחרון. בתור התחלה, האפליקציה לא רק משמשת כגשש פורטפוליו מעולה אלא שהיא מגיעה גם עם פונקציית ארביטראז ‘המאפשרת למשתמשים לעקוב אחר הפרש המחירים בין פלטפורמות מסחר שונות..

התכונות העיקריות כוללות:

(i) שילוב Exchange: ניתן לקשר את CoinManager בקלות עם שלל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים כגון Binance, Bittrex, Bithumb ו- Coinone באמצעות מפתחות ה- API של אחד. זה הופך את המסחר להרבה יותר יעיל וללא טרחה עבור המשתמשים.

(ii) תכונה טעונה: האפליקציה, באיטרציה הנוכחית שלה, זמינה במכשירי iOS וגם במכשירי Android. מבחינת התכונות שלו, CoinManager נבנה מראש עם מודול תרשימים שימושי מאוד שמופעל על ידי TradingView. לא רק שכאמור, האפליקציה מגיעה גם עם פונקציית ארביטראז ‘המאפשרת למשקיעים להרוויח מהפרשי המחירים (ביחס לנכסי קריפטו שונים) הקיימים בין פלטפורמות מסחר שונות בקריפטו בכל נקודת זמן נתונה..

(iii) מסחר בתוך האפליקציה: CoinManager מאפשר למשתמשים להקל על עסקאות בזמן אמת בתוך האפליקציה עצמה.

אמנם לאפליקציה כשלעצמה לא מחוברת פגמים בוהקים, אך הממשק הכללי שלה יכול להיות מעט מסובך לשליטה.

12. קריפטונאוט

ניהול תיקי קריפטונאוט קריפטונאוט

Cryptonaut היא מערכת ניהול פורטפוליו מצוינת שעושה שימוש בממשק משתמש אטרקטיבי שקל מאוד לניווט. בנוסף, האפליקציה מושלמת לאנשים המחזיקים במגוון רחב של מטבעות דיגיטליים – מכיוון ש- Cryptonaut תואם למגוון רחב של מטבעות דיגיטליים..

תכונות עיקריות:

(i) התראות: האפליקציה מאפשרת למשתמשים לקבל התראות / התראות דחיפה מיידיות ביחס למטבעות הקריפטו השונים שעשויים לעניין אותם.

(ii) תאימות מטבע: משתמשים יכולים להציג את תיקי העבודות שלהם במספר נכסי פיאט שונים (כולל ביטקוין, דולרים, יורו ועוד).

(iii) קלות שימוש: Cryptonaut עושה שימוש בעיצוב פשוט ביותר שיכול לשמש משתמשים מתחילים וגם משתמשים מתקדמים כאחד.

לבסוף, נזכיר כי Cryptonaut מגיעה במספר כלים תפעוליים שהינם שימושיים למדי עבור סוחרים במשרה מלאה, כמו גם משקיעים רציני בקריפטו. עם זאת נאמר, קיימות כיום לא מעט מערכות ניהול קריפטו אחרות השוות (אם לא טובות יותר) מקריפטונאוט.

13. קריפטוגרף

סקירה על קריפטוגרף

KryptoGraphe הוא מנהל פורטפוליו בחינם הזמין הן למשתמשי Android והן למשתמשי iOS. מבחינת הפונקציונליות הכוללת שלה, האפליקציה מתוכננת בצורה כזו שהיא יכולה לשלב את עצמה אוטומטית עם מגוון רחב של חילופי וארנקים מטבעות קריפטוגרפיים. לא רק זאת, הפלטפורמה מאובטחת ביותר, מהירה, יעילה ועושה שימוש בעיצוב אסתטי וידידותי למדי..

האפליקציה מספקת למשתמשים שלל תובנות ביצועים באמצעות אינדיקטורים כגון:

 • מס ‘צמיחה
 • מספרים באחוזים

לבסוף, Kryptographe זמין ב -13 שפות ומספק למשתמשיה מגוון רחב של תגמולים באמצעות מערכת ההפניות המקורית שלה – בה משתמשים יכולים לשדרג לתכונות פרימיום פשוט על ידי הפניית משפחתם וחבריהם לבוא לעשות שימוש באפליקציה..

14. BitSnapp

מעקב אחר קריפטוסים באמצעות BitSnapp

Bitsnapp היא אפליקציה חדשה יחסית שזמינה רק בשוק האנדרואיד כרגע. באשר לתכונות שלה, האפליקציה מאפשרת למשתמשים לסנכרן את תיקי העבודות שלהם באמצעות ממשקי API וארנקים מרובי Exchange באופן אוטומטי לחלוטין. בנוסף, חלק מתכונות הליבה האחרות של BitSnapp כוללות:

 • זה מספק למשתמשים תרשימים מורכבים שיכולים לעזור להם לעקוב אחר הנכסים שלהם.
 • הפלטפורמה תואמת נכון להיום סך של 1300+ מטבעות קריפטו ואסימונים.
 • מעקב אחר כתובות ארנק אוטומטיות.
 • מגיע בנוי מראש עם עדכון חדשות מותאם אישית.

15. לא מבוזבז

אפליקציית מעקב אחר נכסי קריפטו שלא נשלחה

Unspent היא מערכת מעקב שנשארה כבר זמן מה מתחת לרדאר. עם זאת, מבט מהיר על התכונות הכוללות של הפלטפורמה מראה לנו שהיא מגיעה מראש עם כל מאפיין שניתן היה לצפות ממוצר כזה..

תכונות עיקריות:

UnSpent עושה שימוש בתכונות מעקב מתקדמות שונות המתאימות ביותר למשקיעים מנוסים.

בנוסף להצגת ערך התיק של המשתמש, האפליקציה מתארת ​​בבירור את כל הרווחים שהוגש על ידי אדם (גם זה בזמן אמת).

האפליקציה מאפשרת למשתמשים לנתח את הביצועים ואת התנודתיות של נכסי הצפנה האישיים שלהם, כמו גם את כל הקורלציות הקיימות בין אחזקותיהם..

16. מינטפור

אפליקציית מנהל תיק מטבעות קריפטוגרפיים של Mintfort

Mintfort הוא כלי לניהול פורטפוליו מבוסס שולחן עבודה, הזמין כיום לשימוש רק במכשירים מבוססי Windows ו- Macbook. זו פלטפורמה מבוססת API שמשמעותה שניתן להשתמש בה בשילוב עם מספר פלטפורמות מסחר פופולריות כמו Binance, Bitfinex, Huobi, Kucoin, Bittrex ו- Kraken..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map