20 מיטב המטבעות הטובים ביותר לרכישה בשנת 2020

ההשקעות המובילות ב- cryptocurrency בשנת 2020

בואו נסקור את מטבעות הקריפטו הטובים ביותר להשקעה בשנת 2020 ונראה מדוע נכסי הקריפטו המובילים הללו יופעלו במהלך מחזור הריצה הבא של שוק הקריפטו.

20 הקריפטוסים המובילים לרכישה לשנת 2020: המטבעות הטובים ביותר להשקעה בשנת 2020

במהלך השנה האחרונה ראינו שמטבעות קריפטוגרפיים הופכים למיינסטרים יותר ויותר. ראינו סימני שוק חיוביים במהלך 2019, וזה יכול להפוך את שנת 2020 לשנת שיא במטבעות קריפטוגרפיים.

מהם המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות בשנת 2020? אילו מטבעות מציעים את הזדמנות ההשקעה הטובה ביותר כיום? לאילו אסימונים דיגיטליים יש את הימים המוארים ביותר שלהם?

המשך לקרוא כאשר אנו מדגישים את 20 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לרכישה לשנת 2020.

ביטקוין (BTC)

ביטקוין בשנת 2020

ביטקוין (BTC) הוא המלך של עולם הקריפטו. זוהי המטבע הקריפטוגרפי הדומיננטי ביותר בעולם, המהווה 60% מסך נתח השוק של קריפטוגרפי. כאשר הביטקוין עולה או נופל, שאר השוק נוטה לעקוב אחריו. בין אם אתם נכנסים לקריפטו בפעם הראשונה ובין אם משתמשים בקריפטו מתקדם, אין שום דבר רע בהשקעה בביטקוין. זו מטבע מטבעות מנוסה, נכון ומוכח עם שפע של תשתית לתמוך בו. משקיעים אופטימיים יצביעו על תחזיות מחירים הקוראות ל- BTC להגיע לסכום של 100,000 דולר בסוף 2020.

  • מחיר Bitcoin 2019 גבוה: 13,793 $ BTC / USD ערך שער החליפין
  • מחיר ביטקוין 2019 נמוך: 3,444 דולר BTC / USD שער חליפין
  • מחיר ביטקוין בכל הזמנים: $ 19,892 BTC / USD

אתריום (ETH)

אתריום בשנת 2020

Ethereum (ETH) הוא הקריפטוגרפי השני בגודלו בעולם לפי שווי שוק. ETH הושק בשנת 2015 והפך למתחרה בר קיימא לביטקוין כמלך עולם הקריפטו. אחת הסיבות הגדולות ביותר לאופטימיות עם ETH היא שהיא עובדת בצורה שונה בהרבה מביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. ETH משמש את האפליקציות המבוזרות הבנויות על בלוקצ’יין את’ריום. האפליקציות המבוזרות הללו עושות שימוש בתכונות הרוצחות של Ethereum כמו ממשל מבוזר, חוזים חכמים ועוד. לאתרום יש אחת מקהילות המפתחים הפעילות ביותר במרחב הצפנה, ואין שום סיבה להאמין שהמומנטום של את’ריום יואט בקרוב..

  • מחיר אתריום 2019 גבוה: $ 350 ETH / USD
  • מחיר אתריום 2019 נמוך: $ 103.41 ETH / USD
  • מחיר אתריום בכל הזמנים: 1,396 $ ETH / דולר

אדווה (XRP)

אדווה xrp בשנת 2020

XRP הוא אסימון דיגיטלי הממלא תפקיד מכריע במערכת האקולוגית של ריפל. Ripple, חברת שירותים פיננסיים פרטית שמבוססת בשוויץ, ניסתה להרחיק את עצמה מ- XRP כדי להימנע מהתווית של האסימון כנייר ערך. עם זאת, הערך של XRP קשור קשר הדוק למוצרים ולשירותים של ריפל עד היום. כאשר Ripple מרחיבה את שירותי הבנקאות שלה למוסדות ברחבי העולם, ערך ה- XRP המשיך לעלות. באופן ספציפי, Ripple ו- XRP מאפשרים לבנקים להסדיר תשלומים חוצי גבולות בזמן אמת עם שקיפות מקצה לקצה ועלויות נמוכות יותר. XRP הוא גם ייחודי בכך שהוא לא חייב להיות ממוקש. XRP מדורגת כיום כקריפטוגרפיה השלישית בגודלה בעולם לפי שווי שוק, אם כי מדי פעם זינקה בעבר ETH לתפוס את המיקום השני מאחורי הביטקוין בלבד..


  • מחיר XRP 2019 גבוה: 0.48 $ XRP / USD
  • מחיר XRP 2019 נמוך: 0.25 $ XRP / USD
  • מחיר XRP בכל הזמנים: 3.05 $ XRP / USD

DigiByte (DGB)

DigiByte (DGB) בשנת 2020

DigiByte (DGB) הוא אסימון דיגיטלי שהוקם בשנת 2014 על ידי היזם הראשי ג’ארד טייט. המטרה של DigiByte היא להגביר את מהירות העסקה ואת האבטחה תוך כדי פעילות בסביבה מבוזרת. נכון למטרותיה, הטכנולוגיה של DigiByte מתפקדת טוב יותר מרוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים. זה מהיר פי 40 מביטקוין, למשל, מכיוון שיש לו 15 פעמים חסימות שנייה, מה שהופך את DGB לאסימון המהיר ביותר בבלוקצ’יין UTXO. DigiByte גם עלה לכותרות על היותה הבלוקצ’יין הראשון בעולם שמיישם עדות מופרדת (SegWit), מה שאומר שאישורי עסקאות נשמרים ממידע המאוחסן בתוך הבלוק, מה שמסייע ל- DigiByte להשיג עסקאות מהירות יותר מבלי לפגוע באבטחה. המטרה הסופית של DigiByte היא ליצור מערכת תשלומים גלובלית הנגישה לאנשים ברחבי העולם.

ליטקוין (LTC)

Litecoin (LTC) בשנת 2020

Litecoin (LTC) הושק עוד בשנת 2011 כחלופה מהירה וקלה יותר לביטקוין. Litecoin לקח את קוד הליבה של bitcoin ושינה מדדים מסוימים כדי להאיץ את העניינים. כיום, LTC ממשיכה להציע פי 4 פעמים חסימות מהירות יותר מביטקוין (2.5 דקות במקום 10 דקות) ופי 4 אסימונים (84 מיליון אספקה ​​כוללת במקום 21 מיליון). יוצר ה- LTC צ’רלי לי מכר לשמצה את כל אחזקות ה- LTC שלו בשיא השוק בשנת 2018, וחלקם האמינו שזה יהיה מותו של LTC. לעומת זאת, ליטקוין ממשיכה להתחזק, ואימוץ הסוחר הולך וגדל עבור המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי.

Maker (MKR)

Maker (MKR) בשנת 2020

Maker (MKR) הוא האסימון הקנייני של המערכת האקולוגית Maker. אחד הדברים הייחודיים ביותר ב- MKR הוא ההיצע הכולל הנמוך שלה: יש היצע כולל של מיליון מיליון אסימונים בלבד. Maker זכתה במחיר הגבוה ביותר אי פעם ב -20 בינואר 2018, במחיר של 1,687.86 דולר. כניסה ל- 2020, מחיר MKR הוא כ -550 דולר. אסימונים רבים אחרים איבדו 90% או יותר מערכם משיאי כל הזמנים בשנת 2018, מה שגורם ל- MKR להיראות מרשים בהשוואה. בהמשך, Maker ימשיך להיות פלטפורמת חוזה חכמה בבלוקצ’יין את’ריום המגבה ומייצב את הערך של DAI stablecoin באמצעות מערכת עמדות חוב מבוטחות (CDP), מנגנוני משוב אוטונומיים וגורמים חיצוניים תמריצים. אסימונים של MKR משמשים לתשלום דמי עסקה במערכת האקולוגית של Maker, ולבעלי אסימונים של MKR יש זכויות הצבעה במערכת האקולוגית הזו. אם אתה מאמין ב stablecoin DAI ובמנגנון האיזון המבוזר הייחודי שלו, אז MKR עשויה להיות הבחירה הנכונה עבורך..

מטבע בינאנס (BNB)

מטבע בינאנס (BNB) בשנת 2020

מטבע Binance (BNB) הוא ללא ספק מטבע החלפת הקריפטו המצליח ביותר בעולם כיום. בכיוון שנת 2020, BNB שווה כ -15 $, לעומת השיא של 38.82 $ בכל הזמנים ביוני 2019. כל עוד Binance נותרה בורסה פופולרית, וכל עוד ניתן להשתמש באסימונים של BNB לתשלום דמי עסקה על Binance, BNB תהיה ממשיכים להיות בעלי ערך ניכר. יש אנשים שקונים BNB משום שהם סוחרים באופן קבוע בכמויות גבוהות ב- Binance ורוצים לחסוך כסף. אחרים קונים את BNB כהשקעה, מתוך אמונה כי בורסת בינאנס תמשיך להיות פופולרית בהמשך.

קרדנו (ADA)

קרדנו (ADA) בשנת 2020

Cardano (ADA) נוצר בספטמבר 2017 על ידי צ’רלס הוסקינסון, ממייסדי Ethereum. במבט ראשון, ADA נראה כאילו היא מציעה יתרונות רבים מאותם יתרונות כמו Ethereum: Cardano מאפשרת למפתחים לבנות אפליקציות מבוזרות וחוזים חכמים, למשל. בהתקדמות, Cardano ואסימון ADA שואפים לפתור כמה מהנושאים הגדולים ביותר העומדים בפני מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם: יכולת פעולה הדדית ומדרגיות. מפתחי Cardano מתמקדים במיוחד בהתמודדות עם מרחב התשלומים הבינלאומי, בצמצום הזמן והעלות של העברות כספים בינלאומיות. באמצעות ADA, בנקים יכולים להפחית את זמני התשלום הבינלאומיים ממספר ימים לשניות ספורות בלבד.

Chainlink (LINK)

Chainlink (LINK) בשנת 2020

Chainlink (LINK) הוא אסימון אתריום שמניע את רשת האורקל המבוזרת של Chainlink. רשת זו מאפשרת לחוזים חכמים של Ethereum להתחבר בצורה מאובטחת למקורות נתונים חיצוניים, ממשקי API ומערכות תשלום. חוזה חכם בהימורי ספורט עשוי להשתמש ב- Chainlink כדי להתחבר לציוני כדורגל של צד שלישי, למשל, ואז להשתמש בציונים אלה לביצוע החוזה. מאפיין המכירה הייחודי של Chainlink הוא שצוות הפיתוח הבין כיצד ניתן לקבל מידע מתוך ובלוקצ’יין באופן שעדיין היה מאובטח, אמין ומבוזר. LINK הוא גם אחד האסימונים הבודדים שצברו משמעותית בחודשים האחרונים: כאשר BTC, ETH, XRP ו- LTC נפלו לקראת סוף 2019, LINK הוכפל יותר. במהלך שנת 2020, LINK יושב במחיר של כ -2 דולר לחתיכה, לעומת השיא של כל הזמנים של 3.90 דולר שהושג ביולי 2019.

Crypterium (CRPT)

Crypterium (CRPT) בשנת 2020

מחיר הקריפטריום (CRPT) הוא בסביבות ה 0.40 $ כשאנחנו מתקדמים לשנת 2020, ירידה משמעותית מהשיא הגבוה בכל הזמנים של 3 $. כיום, ל- CRPT שווי שוק של כ- 37 מיליון דולר. CRPT אינו השם המוכר ביותר ברשימה זו. אז למה בחרנו בזה כאחד מ -20 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר למשקיעים בשנת 2020? ובכן, לעובדי CRPT יש סיבות לאופטימיות בעתיד. CRPT הוא אסימון מבוסס אתריום הפועל כ”דלק “לכל עסקאות הצפנה הקיימות הזמינות בארנק Crypterium. במהלך שנת 2019, מפתחי Crypterium הוסיפו תמיכה בקופות, בקופריפים של Crypterium Card ורכישות מטבעות קריפטוגרפיים. אחד החלקים הייחודיים ביותר בקריפטריום, לעומת זאת, הוא שעמלת העסקה של 0.5% משמשת לצריבת אסימוני CRPT. בכל פעם שמישהו מבצע עסקה בתוך Crypterium, ההיצע במחזור של אסימוני CRPT יורד. זה עשוי לשלם דיבידנדים עצומים למשקיעים בעתיד.

0x (ZRX)

0x (ZRX) בשנת 2020

0x (ZRX) הוא פרוטוקול ללא הרשאה המספק תשתית כדי להקל על יצירת מרכזיות מבוזרות בבלוקצ’יין את’ריום. 0x משתמשת בממסרי עסקאות מחוץ לרשת ובחוזים חכמים של Ethereum כדי לספק פנקס הזמנות פתוח ובורסה מבוזרת. אסימון ה- ZRX מתפקד בינתיים כתשלום לממסרים על ידי המשתמשים בפרוטוקול. זה גם אסימון ממשל לשדרוג פרוטוקולים. במחיר של ZRX לשנת 2020, מחירו של ZRX הוא 0.25 $, ירידה משמעותית מהשיא הגבוה בכל הזמנים של 2.53 $ בינואר 2018. לבעלי אסימונים של ZRX עשויה להיות סיבה לאופטימיות להתקדם, אם כי המבקרים יצביעו על העובדה ש- ZRX מתמודדת עם תחרות קשה מצד מתחרים כמו Binance DEX ופלטפורמות חילופי מבוזרות אחרות.

EOS (EOS)

EOS (EOS) בשנת 2020

EOS הוא אחד המטבעות הדיגיטליים החדשים ברשימה שלנו. EOS, שהושק ביוני 2018 על ידי חלוץ הקריפטוגרפים דן לרימר, עלה לכותרות לראשונה עם ה- ICO של 4 מיליארד הדולר שלה, שהיה אחד ה- ICOs הארוכים והרווחיים בהיסטוריה. תכונות מכירה ייחודיות עם EOS כוללות את מנגנון ההוכחה המוקצה שלה, שמשיג קונצנזוס בצורה שונה מרוב המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים. ל- EOS אין גם מנגנון כרייה; במקום זאת, יצרני בלוקים מייצרים בלוקים ומתוגמלים באסימוני EOS על בסיס שיעורי הייצור שלהם. מערכת הממשל של EOS בנויה על מערכת חוקים מורכבת. למרות ש- EOS חוותה כאבי צמיחה עם מבנה הממשל שלה בהשקתה בשנת 2018, היא ממשיכה לצבור תאוצה עד שנת 2020. EOS מתומחרת כיום בסביבות 2.70 $, לעומת שיא כל הזמנים של 23 $ באוגוסט 2018..

כוכבים (XLM)

כוכבים (XLM) בשנת 2020

Stellar (XLM) הושק בשנת 2014 בכדי לספק תשלומים מהירים במיוחד במטבע דיגיטלי. זה גם הפך קומץ משקיעים מוקדמים לעשירים מאוד: עם ההשקה בשנת 2014, XLM סחרה בידיים בפחות אגורה. בינואר 2018, XLM הגיע לשיא כל הזמנים של 0.94 דולר. מחירו ל- 2020, מחיר ה- XLM נע סביב $ 0.06. מערכת התשלומים המהירה וצוות הפיתוח הסלעי יוכלו להמשיך ולצבור תאוצה עבור XLM להתקדם, אם כי XLM ממשיכה להתמודד עם תחרות מכל מטבע דיגיטלי אחר המדגיש עסקאות מהירות..

אסימון תשומת לב בסיסי (BAT)

אסימון תשומת לב בסיסי (BAT) בשנת 2020

אסימון תשומת לב בסיסי (BAT) הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הייחודיים ביותר ברשימה זו. זהו אסימון אתריום שמניע את פלטפורמת הפרסום הדיגיטלי מבוססת הבלוקצ’יין של הדפדפן Brave. הדפדפן Brave ממשיך לצמוח עבור משתמשי סלולר ושולחן עבודה. זה הדפדפן היחיד בעולם שמשלם לך להשתמש באינטרנט: Brave מתגמל את משתמשי האינטרנט בחלק מההכנסות מפרסום על סמך מודעות שהם צפו. הכל מופעל על ידי טכנולוגיית בלוקצ’יין ואסימון הקשב הבסיסי. אתה לא מתכוון להתעשר בדפדפן Brave, אם כי BAT עלול לשבש באופן לגיטימי את כל המערכת האקולוגית הדיגיטלית כפי שאנו מכירים אותה. לפי שנת 2020, מחיר ה- BAT הוא בסביבות 0.20 $, לעומת שיא כל הזמנים של 0.98 $ שהושג בינואר 2018.

קריסטל רשת קיבר (KNC)

קריסטל רשת קיבר (KNC) בשנת 2020

Kyber Network Crystal (KNC) הוא אסימון דיגיטלי המציע החלפות סמלים חלקות בכל מקום. מדובר בבורסת קריפטו-נכס מבוזרת, עמית לעמית, שנבנתה על Ethereum. עם רשת קיבר, מאגר מילואים דינמי מאפשר לרשת לשמור על הנזילות שלה תוך שמירה על חילופי החלפות כמה שיותר זולים ומהירים. ה- KNC הגיע לשיאו בכל הזמנים של 5.32 דולר בינואר 2018. כשאנחנו מתקדמים לשנת 2020, מחירו של KNC הוא 0.18 דולר. KNC הוא אסימון ERC20 דפלציוני המשמש מנהלי מילואים ברשת קיבר לתשלום דמי חליפין עבור חילופי רשת. החלק ‘דפלציוני’ ב- KNC חשוב: חלק מ- KNC נשרף בכל עסקה. הסיבה הגדולה ביותר לאופטימיות עם KNC היא שהיא פותרת בעיית נזילות מכריעה העומדת בפני מרכזיות רבות.

Crypto.com (MCO)

Crypto.com (MCO) בשנת 2020

MCO הוא אסימון דיגיטלי המשמש לגישה למגוון מוצרים ושירותים. כיום, המאפיין המרכזי של הרשת כולל כרטיסי ויזה MCO שלה, ארנק MCO ושירותי בניית פורטפוליו. המערכת האקולוגית מופעלת על ידי Crypto.com, שהתחיל במקור את הפרויקט בשם המותג מונקו. בהמשך, Crypto.com מתכננת להמשיך במשימתה לתדלק את “המעבר העולמי לקריפטוגרפי”. ברמה הבסיסית ביותר, Crypto.com ואסימון ה- MCO שלו הופכים את הקריפטו לנגיש יותר ושמיש באמצעות כלים כמו כרטיסי ויזה מראש וארנקים ניידים. כרטיסי הוויזה של Crypto.com/MCO מגיעים גם עם הטבות ייחודיות, כולל 10% cashback ב- Airbnb ו- Expedia והנחה ברכישה של 100% עבור תוכניות מנוי רגילות של Spotify ו- Netflix. הכרטיס המשולם מראש תומך כרגע בדולר סינגפור (SGD), ומאפשר לך להוציא את יתרת הביטקוין שלך בכל מקום בו מקבלים SGD.

רשת אשראי Ripio (RCN)

רשת אשראי Ripio (RCN) בשנת 2020

אסימונים של Ripio Credit Network (RCN) נמצאים ברשימת שווי השוק הקריפטו. כשאנחנו עוברים לשנת 2020, אסימונים של RCN יושבים מחוץ ל -120 המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים לפי שווי שוק. אז מדוע יש הסבורים כי אסימונים של RCN הם אחת ההשקעות הטובות ביותר לשנת 2020? ובכן, רשת אשראי Ripio הינה רשת אשראי גלובלית פתוחה המחברת בין מלווים, לווים ומקורבי הלוואות בבלוקצ’יין כדי ליצור שווקי חוב חסרי חיכוך, שקופים וחסרי גבולות. זו דרך מהודרת לומר שרשת אשראי Ripio מקלה על כל אחד, בכל מקום בעולם, לקבל הלוואה או להלוות כסף כדי להרוויח ריבית. אם יצליח, הפרויקט עשוי לשנות את תחום הבנקאות העולמי – והכל מופעל על ידי אסימון RCN.

טיריון (TNT)

טיריון (TNT) בשנת 2020

Tierion (TNT) הוא אסימון מבוסס Ethereum המשמש כחלק מפלטפורמת Tierion לאימות נתונים. טיריון הופך את הבלוקצ’יין לפלטפורמה עולמית לאימות נתונים, קבצים או עסקים כלשהם. TNT מאפשר למשתמשי בלוקצ’יין לאחסן, לשתף ולאמת כמויות עצומות של נתונים בעסקה אחת ומהירה. במעבר לשנת 2020, Tierion עובד עם למעלה מ -500 אפליקציות לאימות נתונים ברשת. מכיוון שמספר האפליקציות התומכות ב Tierion ממשיך לגדול, אנו יכולים לצפות באופן סביר שערכו של TNT יעלה.

הוכרז (DCR)

הוכרז (DCR) בשנת 2020

Decred (DCR) הוא מזלג ביטקוין בעל קוד פתוח המדגיש מימון פיתוח, ממשל בשרשרת ומנגנוני קונצנזוס. נוסדה בשנת 2016, DCR רוצה לפתור את חוסר היעילות של הביטקוין תוך יצירת מטבע דיגיטלי אוטונומי באמת. עם DCR, בעלי העניין קובעים את הכללים באמצעות מודל הצבעה חדשני בהסכמה. התוצאה הסופית היא מטבע דיגיטלי הנשלט על ידי האנשים המחזיקים בו, ללא צדדים שלישיים חיצוניים ומשפיעים אחרים. מעבר לשנת 2020, צוות הפיתוח של Decred שואף ליצור הוכחת עבודה היברידית חדשנית לעבודה (PoW) והוכחת יתד (PoS) מערכת הצבעה קונצנזוס, פלטפורמת הצעות ציבוריות מעוגנות בבלוקצ’ן העומדות בצנזורה, וחוזים חכמים, בין היתר..

מזומן ביטקוין (BCH)

ביטקוין מזומן (BCH) בשנת 2020

Bitcoin Cash (BCH) הושק ב -1 באוגוסט 2017, לאחר קרע בצוות הפיתוח של הביטקוין. מפתחי BCH רצו להסיר מגבלות חסומות כדי לשפר את יכולת ההרחבה ברשת. כיום, מפתחי BCH ממשיכים להדגיש את ערך הביטקוין כמנגנון תשלומים יומיומי, בעוד מפתחי BTC נוטים להתמקד בערך הביטקוין כצורה ארוכת טווח של אחסון עושר. למרות מחלוקות אינסופיות לכאורה והתקפות מצד מקסימליסטים של ביטקוין, BCH ממשיך להיות אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בעולם לפי שווי שוק. BCH שרדה גם את המזלג הקשיח בנובמבר 2018 שיצר שתי גרסאות של BCH, שהיום מכונות Bitcoin Cash (BCH) ו- Vision של Bitcoin Satoshi (BSV). אם אתה מאמין בערך הביטקוין כאופציית תשלום יומית, אז BCH יכולה להיות השקעה חכמה.

אזכורים נכבדים ומועמדים לישון

מטבעות המובילים של cryptoasset להשקעה בשנת 2020

TRON (TRX): Tronix (TRX) הוא המטבע הדיגיטלי של בלוקצ’יין TRON. המטרה של TRON היא ליצור גרסה מבוזרת של האינטרנט. כיום TRON היא אחת ממערכות ההפעלה הגדולות ביותר המבוססות על בלוקצ’יין בעולם, המציעה מדרגיות גבוהה, תפוקה וזמינות. כאשר השימוש ב- TRON ממשיך לצמוח במהלך שנת 2020, ניתן לצפות שערך TRX יעלה.

Teos (XTZ): Tezos היא פלטפורמת קוד פתוח לנכסים ויישומים המגובים על ידי קהילה עולמית של מאמתים, חוקרים ובונים. הפלטפורמה מציעה חוזים חכמים מאובטחים ומוסדיים, פותרים מחסומי טכנולוגיית בלוקצ’יין מרכזיים כמו בטיחות חוזה חכם, שדרוג לטווח ארוך והשתתפות פתוחה. כל בעלי ה- Tezos token (XTZ) יכולים להשתתף בשדרוג רשת על ידי הערכה, הצעה או אישור של תיקונים. מחזיקי אסימונים יכולים גם לסייע באבטחת הרשת על ידי אפייה או הקצאת אסימונים.

DigixDAO (DGD): DGD הוא האסימון המקומי מבוסס את’ריום השולט ברשת Digix. הארגון האוטונומי המבוזר תומך באסימונים הקשורים לנכסים פיזיים. לדוגמא Digix Gold (DGX) קשור למחיר הזהב. בעתיד מתכננת הפלטפורמה לתמוך באסימונים אחרים של DG המייצגים כסף, פלטינה ומתכות יקרות אחרות. DGD הגיע לשיא כל הזמנים של 600 $ בפברואר 2018. מעבר ל- 2020, DGD עומד על 17 $ בלבד.

קומודו (KMD): קומודו היא פלטפורמת רשת חכמה פתוחה וניתן לחיבור. המאפיין הייחודי של קומודו הוא שהוא תומך בעסקאות שקופות, אנונימיות, פרטיות ופטריות. קומודו מסיימת את 2020 בדירוג 60 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לפי שווי שוק עם שווי נוכחי של כ -0.65 דולר, בהשוואה לשיא של כל הזמנים של 10 דולר שהושג בדצמבר 2017. בהמשך, קומודו מתכננת להתמקד בפתרונות בלוקצ’יין ידידותיים לעסקים מאובטח, יכולת פעולה הדדית, מדרגי ומותאם.

מונרו (XMR): המטבע הקריפטוגרפי המאובטח במיוחד וממוקד הפרטיות אינו ניתן למעקב, ולמטבע שאינו ניתן למעקב תמיד יהיה ערך באינטרנט. בין אם משתמשים ב- XMR לפעילויות בשוק השחור ובין אם רק רוצים שתנועות הכסף שלכם יישארו פרטיות, מונרו היא אפשרות מצוינת.

Zcash (ZEC): ZEC היא מטבע מבוזר עם קוד פתוח שהושק בשנת 2016. אם אתה חושב על bitcoin כ- HTTP, אז ZEC הוא HTTPS. זהו מטבע קריפטוגרפי מאובטח יותר שעדיין מפרסם ומתעד את כל העסקאות בבלוקצ’יין, אך עם פרטים על השולח, הנמען והסכום נשארים פרטיים. בעולם שבו פרטיות הופכת נדירה יותר ויותר, מטבעות קריפטוגרפיים כמו XMR ו- ZEC ימשיכו להיות בעלי ערך.

Siacoin (SC): Siacoin (SC) משתמשת בטכנולוגיית בלוקצ’יין ובקריפטוגרפיה כדי לתדלק פתרון אחסון ענן בעלות נמוכה. למרות שהתקדמות הפיתוח הייתה איטית, SC עלולה לשבש באופן לגיטימי את תעשיית אחסון הענן במיליארד דולר בשלב כלשהו בעתיד. התכונה המרכזית של SC היא בכך שהיא מאפשרת לך להשתמש בשטח הכונן הקשיח שאינו מנוצל כדי להרוויח כסף. כל מי שזקוק לשטח אחסון, בינתיים, יכול להוציא SC כדי לגשת לשטח האחסון הזה. קבצים מוצפנים ומופצים ברחבי הענן המבוזר של סיה.

מטבע Enjin (ENJ): Enjin הוקמה לראשונה כפלטפורמה של קהילת גיימינג בשם רשת Enjin עוד בשנת 2009. בשנת 2017 החליטה Enjin לפרוץ למרחב הקריפטו באמצעות ICO שגייס לפי הדיווחים 18.9 מיליון דולר. כיום, המערכת האקולוגית של Enjin כוללת את פלטפורמת Enjin, Explorer, Wallet ו- Beam, שכולן מאפשרות לגיימרים בעלות על נכסים דיגיטליים ובמקביל מאפשרות למפתחי המשחק להרוויח הכנסות..

אניגמה (ENG): אניגמה שואפת לאבטח את הרשת המבוזרת באמצעות פרוטוקול קוד פתוח מבוזר שלה. פרוטוקול האניגמה מאפשר לכל אחד לבצע חישובים על נתונים מוצפנים, ומביא פרטיות לחוזים חכמים ולחסימות ציבוריות.

לפתור (לפתור): Solve שואפת להשתמש בבלוקצ’יין כדי לשבש את שטח מינהל הבריאות. אסימון ה- SOLVE מבוסס את’ריום נדרש להשתתף בפלטפורמה ולבצע עסקאות. ככל שהשימוש בפלטפורמת Solve ממשיך לגדול בקרב ספקי שירותי הבריאות ברחבי העולם, ניתן לצפות לערך של אסימון ה- SOLVE לעלות..

רשימת המטבעות הטובה ביותר לשנת 2020: השקעות Cryptoasset מובילות לרכישת הצהרת משקיעים

מסחר והשקעה במטבעות קריפטוגרפיים (הידועים גם בשם מטבעות דיגיטליים או וירטואליים, קריפטו-אסגות, אלטקוינים, אסימונים וכו ‘) הם מסוכנים. איננו מתווך רשום, אנליסט, יועץ השקעות או כל דבר מסוג זה. המידע לעיל מסופק אך ורק למטרות הדרכה, מידע וחינוך. אנו ממליצים לאמת ולאשר באופן עצמאי את כל המידע הכלול בדף זה. איננו מקבלים כל אחריות בגין אובדן או נזק כלשהו שנגרם על ידי המידע שלנו. מטבעות קריפטוגרפיים אינם מתאימים לכל המשקיעים, וכל ההשקעות בקריפטוגרפיה נעשות על אחריותך ועל פי שיקול דעתך בלבד.

אירוע קריפטו

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map