מיטב הפודקאסטים של מטבעות קריפטוגרפיים: תוכניות הקשורות לביטקוין ולבלוקצ’יין הפופולריות ביותר 2020 + כיצד להתחיל משלך

Contents

40 רשימת פודקאסטים המפורסמים ביותר של קריפטו ששווה לבדוק

כפי שרבים מהקוראים שלנו כבר מודעים לכך, ה- 30 בספטמבר נחגג בכל רחבי העולם יום הפודקאסט הבינלאומי. אז כדי להנציח את האירוע, החלטנו כאן ב- MasterTheCrypto להרכיב רשימה של כמה מהפודקאסטים הטובים ביותר והמדוברים ביותר שקשורים לקריפטוגרפים שעדיין נמצאים במחזור היום. וכבונוס מיוחד בזמן שאתה בודק את רשימת הפודקאסטים הגדולה ביותר בביטקוין, כללנו גם מדריך “חלק 2” כיצד להקים פודקאסט קריפטוגרפי משלך אם אתה מעוניין..

יש להזכיר כי הרשימה הזו סובייקטיבית ולכן אם חלק מהשמות האהובים עליכם חסרים ברשימה, אנא קבלו את התנצלותנו בכנות. עם זאת נאמר, בואו נקפוץ ישר ללב העניין ונבדוק את 40 התוכניות הפודקאסטיות הפופולריות ביותר של קריפטו להאזנה ולמידה. לאחר רשימת הפודקאסטים הממוקדים בביטקוין, תוכלו למצוא את המדריך למשתמש כיצד להקים פודקאסט מטבעות קריפטוגרפי משלכם עם צץ העידן החדש של מימון בלוקצ’יין מבוזר..

מחוץ לשרשרת

אנתוני פומפיאנו – אחד השמות הגדולים והפופולאריים ביותר בעולם הקריפטו – הוא המארח ‘מחוץ לשרשרת’, פודקאסט שמתעמק עמוק בסוגיות הקשורות למטבעות דיגיטליים. כפי שנודע בחיבה על ידי קהילת הקריפטו העולמית, פומפ, ידוע כמספק תוכן מעולה, תוך שהוא לא נרתע מוויכוחים רציניים עם אנשי תעשייה שונים. לבסוף, בגלל אמון המיינסטרים העצום שלו (פומפ הוא המייסד המשותף של מורגן קריק דיגיטל), הוא הצליח לראיין אישים רבים בעלי שם גדול כולל פיטר שיף, אריק וורהיס (בין היתר).

פודקאסט של סטפן ליוורה

סטפן ליוורה הוא אנליסט מכובד בעל רקע איתן בכל המימון, חשבונאות ובנקאות. בשל עבודתו עם כמה גופים כלכליים מבוססים בעבר, ידוע כי ליברא מספק לחסידיו תובנות חדישות שעזרו להם לקבל החלטות כספיות מושכלות. נכון לעכשיו, הוא מארח את פודקאסט הקריפטו החינוכי שלו שעוסק ברבים מההיבטים הטכניים סביב הביטקוין ועמיתיו הדיגיטליים. לבסוף, נזכר גם כי במהלך השנה האחרונה בערך, ליברא ראיין כמה אישים מפורסמים לתוכניתו, כולל ג’ק דורסי ו אדם בק.

סיפורים שלא סופר

צ’רלי שרם, מייסד קרן BTC, היה מעורב בקריפטו מאז הקמתו. בהקשר זה, הפודקאסט שלו – Untold Stories – הפך ידוע למדי בתחום זה והצליח למשוך כמה אורחים בעלי פרופיל גבוה כגון:

אריק Voorhees – המוח מאחורי ShapeShift

טיילר וקמרון ווינקלבוס – מייסדי חילופי המטבעות הפופולריים תאומים.


צ’רלי לי – מייסד ליטקוין

בעוד Podcast Campfire Campfire נוקט גישה נינוחה בכמה מהנושאים הפוקדים כיום את עולם הקריפטו, המופע של שרם מתמקד יותר בסיפורים האישיים של מנהיגים שונים הקשורים לתעשייה זו..

לא משורשר ולא מאושר

לורה שין התחילה את הפודקאסט ‘לא משולב’ בשנת 2016 – תקופה בה היו רק קומץ תוכניות שדנו בעניינים הקשורים לקריפטו. מה שגורם למופע של שין להתבלט הוא היכולת שלה לנהל שיחה מאוזנת עם האורחים שלה, כל זאת תוך שהיא שואלת אותם את השאלות הנכונות. בנוסף, נזכר כי לורה שימשה בעבר כעורכת בכירה בחברת פורבס והייתה בין העיתונאים המרכזיים הראשונים שסיקרו עומק רב של טכנולוגיות הקשורות לקריפטו / בלוקצ’יין. לבסוף, לא מאושר, שהיא הצעת התקשורת האחרונה של לורה, מתמודדת עם שורה של חדשות הקשורות לעולם ה- BTC, כמו גם מציעה תובנות של גורמים רבים הקשורים למרחב זה.

פודקאסט הידע של ביטקוין

טרייס מאייר התחיל את פודקאסט הידע של ביטקוין לפני כמה שנים כדרך לעזור לחסידיו למקסם את התשואות שלהם הקשורות לקריפטו בצורה הקלה ביותר. לאלה מהקוראים שלנו שאולי לא מודעים למי זה מאייר, הוא אחד התומכים הראשונים של הביטקוין והוא גם אחד הפרטים הראשונים עם השמות הגדולים שהשקיעו בפרויקטים כמו קראקן ו נִשׁקִיָה. אם זה לא מספיק, הוא גם עזר לארגן את ועידת הביטקוין הראשונה עד 2013.

מבחינת הפודקאסט שלו, מאייר הצליח למשוך אנשי תעשייה מבוססים רבים לחלוק איתו את מחשבותיהם. כמה מאורחיו כללו קייטלין לונג, אמפית סייפדית, ו ג’יימסון לופ.

פודקאסט רחוב הקריפטו

פודקאסט קריפטו פופולרי נוסף שנראה שצבר תאוצה רבה בחודשים האחרונים הוא פודקאסט הרחוב Crypto. הוא מתארח על ידי יזמי קריפטו דייל, לוויתן, ו נסיך, והוא בנוי בצורה כזו שהוא מתמודד עם מספר רב של נושאים הקשורים כמו:

 • ניהול עושר
 • שווי מטבע עתידי
 • תנאי שוק

פודקאסט של מדורה בקריפטו

אחת התוכניות הפופולריות ביותר הקשורות למטבע דיגיטלי באינטרנט כרגע, לפודקאסט של קריפטו קמפייר יש תחושה לא רשמית ביותר. הוא מתארח על ידי חובבי מטבע דיגיטלי מיץ ‘ ו הקדם ומתמודד עם מגוון רחב של נושאים הקשורים לתעשיית הקריפטו, כולל אימוץ גלובלי, מדרגיות, ניתוח טכני (כל זאת תוך שימוש בשפה קלה להבנה וניתן לפרש אותה על ידי משקיע הקריפטו הממוצע שלך).

פודקאסט הקריפטו של Nugget’s News

אלכס סונדרס, שהוא המייסד של החדשות של נאגט, מנהל את פודקאסט הקריפטו שלו כבר די הרבה זמן. הכוונה העיקרית שלו בתוכנית היא לעזור לספק לחובבי אלטקוין ראיונות ראויים לציון שיכולים להם עם דברים כמו:

 • הערכת פסיכולוגיית שוק
 • סנטימנט שוק מודד

לא רק זאת, ידוע כי סאונדרס מתמודד עם שורה של נושאים מהותיים הסובבים כיום את המרחב הזה כדי לעזור למאזינים שלו לבנות את בסיס הידע שלהם ולנווט דרך התחום בצורה הכי קלה שאפשר..

יזמי קריפטו

פודקאסט היזמים של הקריפטו מתארח על ידי תומך מטבע דיגיטלי פופולרי צ’ארלס ה- ETH. הוא ידוע בכישוריו האנליטיים החדים המשתמשים במגוון רחב של נתונים סטטיסטיים ומידע טכני. לבסוף, צ’רלס ראיין לאורך השנים לא מעט אישים טכניים בולטים וכתוצאה מכך המופע שלו נחשב (בעיני רבים) לאחד הטובים ביותר במרחב זה..

מה שעשה הביטקוין

פיטר מק’ורמק הוא שם ביתי בכל הנוגע לכל הקריפטו – כפי שמודגש על ידי העובדה שיש לו כיום יותר מ 72,000 עוקבים בטוויטר. כמארח של מה שהביטקוין עשה, פיטר הצליח לראיין כמה אנשים כמו פיט ריזו, פיטר טוד ואריל פורהיס בנוגע לשלל נושאים הקשורים לביטקוין, מדרגיות, אלטקוינים וכו ‘..

רשת פודקאסט של ביטקוין

למי שלא מכיר את רשת פודקאסט של ביטקוין (BPN), למעשה מדובר בארגון תקשורת עצמאי שהוקם לפני כמה שנים כדי להפיץ מודעות בנוגע למטבעות דיגיטליים. עד היום, הרשת הייתה עדה למעל מיליון הורדות ו (לאורך השנים) הצליחה לגוון כדי לכלול שיחות ארוכות טווח, בצורה של פודקאסטים..

המופעים השונים שמופצים בימים אלה ב- BPN הצליחו למשוך כמה מאנשי הטכנולוגיה וההוגים המובילים בעולם.

ביטקוין לא מצונזר

הפודקאסט של ביטקוין לא מצונזר התחיל בשנת 2015, כאשר חובבי הקריפטו כריס דרוז וג’ושוע אונסת החליטו ליצור מופע שיעסוק ברבים מהנושאים הבסיסיים סביב BTC ובני דורו הקריפטו. ולמרות שהפודקאסט מושבת כעת, רבים מהפרקים הקודמים שלו עדיין זמינים ברשת ויכולים להועיל מאוד לאנשים המעוניינים לחקור את עולם המטבעות הדיגיטליים..

מופע טים פריס

למרות שתערוכת טים ​​פריס אינה עוסקת באופן בלעדי בקריפטו, היא מכסה מגוון עצום של נושאים הקשורים למרחב זה באופן קבוע. לדוגמא, במהלך איטרציה לאחרונה של הפודקאסט, ראיין פריס את ניק סאבו (אחד השמות המוכרים ביותר בעולם המטבעות הדיגיטליים) שם הוא דיבר איתו על שלל נושאים הפוקדים כיום את שוק תשלומי הקריפטו ואת הביטקוין. באופן דומה, הפרק עם יזם הטכנולוגיה Naval Ravikant עסק גם בהרבה שאלות סביב הביטקוין.

במילים פשוטות, הסדרה מיועדת לאותם אנשים המחפשים לחקור את תחום הקריפטו מאפס.

פודקאסט הקריפטו הרע

בניגוד למה שמשתמע משמו, פודקאסט Bad Crypto הוא מופע שנראה למחוק את העולם המבלבל של BTC, blockchain, altcoins וכו ‘. התוכנית מתארחת על ידי מומחי הצפנה טרוויס רייט וג’ואל קומ, שיש להם הומוריסט אך תמציתי. דרך להסביר למאזינים שלהם מושגים מורכבים הקשורים לקריפטו.

מוֹקֵד

מתארח על ידי יזמי הצפנה פביאן קריין, סבסטיאן קוטור, ומהר רוי, מוֹקֵד הוא פודקאסט שבועי שמטרתו לספק לחובבי האלטקוין שורה של דיונים מעמיקים בנושאים כמו:

 • פרויקטים עתידיים / קיימים של בלוקצ’יין
 • פיתוחים, רעיונות וכו ‘הקשורים לקריפטו לאחרונה.

לא רק זאת, ההצגה הצליחה לצבור מעקב משמעותי למדי במהלך השנתיים האחרונות – כתוצאה מכך, כמה מהמוחות המבריקים ביותר בחלל זה הופיעו כאורחים בתכנית..

השקיע כמו הטוב ביותר

כפי שהשם מרמז, השקעה כמו הטובה ביותר היא פודקאסט המבקש לעזור למשקיעים למקסם את התשואה שלהם. עם זאת, היקף המופע אינו מוגבל לקריפטו ומשתרע היטב בתחום המימון המסורתי. הוא מתארח על ידי פטריק או’שונסי ומכסה כמה נושאים רלוונטיים הקשורים לטכנולוגיית בלוקצ’יין, השקעות במטבע דיגיטלי, ביטקוין וכו ‘.

חסום אפס

חסום אפס הוא פרי יצירתו של קווין רוז – יזם אמריקאי שאחראי גם על הקמתם של כמה מיזמים מבוססים אחרים כגון Digg, Powner ו- Revision3. בראיון שנערך לאחרונה הצהיר רוז כי הסיבה שהוא התחיל את הפודקאסט הנ”ל היא לעזור לחובבי קריפטו מתחילים ללמוד על ביטקוין, את’ריום, ריפל וכן על טכנולוגיות מבוזרות אחרות..

פודקאסט הביטקוין

כפי שנראה שהשם מרמז, פודקאסט הביטקוין עוסק בכל מיני נושאים הקשורים לעולם הקריפטו. מאז הקמתו הצליחה המופע להשיג נרחבים, מה שהביא לכך שהוא הפך לאחד המקורות המהימנים ביותר למידע הקשור ל- BTC / קריפטו באינטרנט כיום..

בנוסף, יש לציין שהזכירה כי הפודקאסט מנוהל על ידי אנשים מיומנים רבים, שרבים מהם סובלים מבעלי תואר שלישי והם מתמטיקאים מוסמכים. עד היום היו קצת יותר מ -140 פרקים ששודרו ברשת.

בואו נדבר ביטקוין!

פודקאסט אנדרוס אנטונופולוס בראשות ‘בואו נדבר ביטקוין’ הפך פופולרי למדי בשנתיים האחרונות. זה בעיקר בגלל שהמוניטין של אנדראס בגזרת הנכסים הדיגיטליים גדל בגלל השונות שלו ספרים, בלוגים, הופעות בתקשורת. עד היום הוא קיבל סכום עצום של תרומות של 2 מיליון דולר לביטקוין על ידי חברי קהילת ה- BTC כדרך להביע תודה על עצתו הבלתי נגועה.

בואו נדבר ביטקוין! פודקאסט קיים כבר יותר מ 6 שנים.

מאז הקמתה היו יותר מ -340 פרקים בתוכנית שעשו את דרכם ברשת.

הפודקאסט מכסה מגוון רחב של נושאים הקשורים למטבעות דיגיטליים.

a16z פודקאסט

עבור אלה מהקוראים שלנו שאולי לא מודעים למה שמשמעותו ‘a16z’ היא למעשה, זהו למעשה שם נרומי לחברת VC מבוססת עמק הסיליקון אנדריסן הורוביץ. הפודקאסט בוחן כמה פרטים נישתיים הקשורים לעולם הטכנולוגיה הדיגיטלית, מגמות תרבותיות וכו ‘. לבסוף, בשל ההופעות המדהימות במהלך השנתיים האחרונות, המארחים הצליחו לחבוט בשחקנים מבוססים רבים כמו אלכס רמפל, מדוע אסימוני קריפטו, כריס דיקסון ו פרד ארסם לראיונות עומק.

ביטקוין וגרבי

ה ביטקוין וגרבי פודקאסט הוא אחד התוכניות הוותיקות ביותר שקשורות ל- BTC שקיים כיום והיה בשידור מאז 2014 (תקופה בה הר גוקס עדיין פעל). הוא מתארח על ידי ג’ון בארט שעבד בעבר בשלל תחומים מרגשים כמו:

 • תקשורת המונים ותקשורת.
 • שידורי רדיו.
 • הפקה מוזיקלית.

לבסוף, המטרה העיקרית של ‘Bitcoins and Gravy’ היא לעזור למשקיעים לתפוס מושגים טכניים מורכבים בצורה קלה לעיכול..

שיחת מטבעות

בהשוואה לרבים מעמיתיה הדיגיטליים, Coin Talk הוא עדיין פודקאסט צעיר יחסית. מטרת המופע היא לסייע ליידע את הציבור הרחב על הפוטנציאל הפיננסי של ביטקוין, כמו גם לחשוף רבות מהונאות שנראות כאילו פוקדות שוק זה כבר קרוב לעשור..

המופע נערך על ידי:

 • אהרון לאמר
 • קאספיאן קאנג

בסך הכל קיימים בסך הכל 12 פרקים של כשעה בערך שניתן למצוא באינטרנט.

פודקאסט Boost VC

ה Boost VC Podcast מתארח אצל אדם דרייפר ועוסק בשפע של נושאים ייחודיים כמו ביטקוין, מציאות מדומה, AI, רובוטיקה, מזל”טים וחלל. עם זאת, כפי שנראה שהשם מרמז, מטרת הליבה של התערוכה היא לעזור למשקיעים להיכנס לתודעה של הון סיכון.

לבסוף, יש לציין שלפודקאסט זמן ריצה של 30 דקות בלבד – מה שאומר שהוא עוסק רק בסוגיות הדוחקות ביותר שמשפיעות על עולם הקריפטו כיום..

הרשת השלישית

ארתור פולס, אנליסט / מומחה קריפטו עצמאי בבלוקצ’יין, התחיל את הפודקאסט “האינטרנט השלישי” עוד בשנת 2013. התוכנית היא חלק מביטקוין של בואו נדבר! רשת והיא כוללת מגוון רחב של חדשות, דעה, ניתוח וראיונות ממומחים בכל רחבי העולם.

שליטה במטבעות

שליטה במטבעות הוא פרי מוחו של קרטר תומאס, שבעבר התעמק בכמה נושאים כמו כריית קריפטו, מניפולציות בשוק וכו ‘. במילים שלו, הוא רוצה לעזור לכל מי שעשוי לחפש להרוויח על ידי השקעה בנכסים דיגיטליים כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ריפל , מונרו ועוד. בנוסף, לפי תומאס, המופע שלו מיועד בעיקר לחובבי קריפטו שכבר בעלי ידע עובד על מה בלוקצ’יין הוא והפוטנציאל הכספי שהוא טומן בחובו.

בני דודים קריפטו

למרות שמה המוזר של התוכנית, מארחיה גארי לילנד וטוני סקאלה הפכו פופולריים למדי בקרב חובבי הקריפטו בכל רחבי העולם. פשוט שים, בני דודים קריפטו זו הצגה המבקשת לחשוף את משקיעי האלטקוין למגוון נושאים שונים הקשורים לנכסים דיגיטליים כגון:

 • אסטרטגיות מסחר
 • בעלות על קריפטו
 • ניתוח שוק / סנטימנט וכו ‘.

מה טוחן את הילוכי

מה-טוחן-ההילוכים שלי-קריפטו-פודקאסט

What Grinds My Gears (WTMG) הוא פודקאסט פופולרי נוסף שמבקש לכסות את כל ההתרחשויות המרכזיות המתרחשות בעולם המימון הקריפטו / דיגיטלי. בחסות Meltem Demirors ו ג’יל קרלסון, המופע קיים כבר די הרבה זמן. לאורך השנים, WTMG צברה המתיחה הרבה של המיינסטרים, במיוחד מכיוון שבכל שבוע המארחים מכסים נושאים מרכזיים מסוימים הקשורים לנכסים דיגיטליים באמצעות מגוון רחב של עדשות המשלבות תחומים כגון:

 • מימון גלובלי
 • פּוֹלִיטִיקָה
 • תַרְבּוּת

לבסוף, דרך הפודקאסט שלהם, Meltem ו- Jill נוהגים להתעמק בעתיד הקריפטו ולבחון את תנאי השוק המשפיעים ביותר על המגזר המתפתח הזה. חלק מהפרקים המובילים שיכולים לעזור למאזינים חדשים יותר להיכנס למה שגורס לי הילוכים – אורגיה בלתי מוגבלת של קפיטליזם ו מְזוּפָּת & קשורה.

בני אדם של ביטקוין

HUMAS-OF-BITCOINS

הפודקאסט של בני האדם של ביטקוין זכה לתשומת לב רבה בתקופה האחרונה מכיוון שהוא מכסה את סיפוריהם של אנשים רבים שחייהם הושפעו מאוד מביטקוין, בלוקצ’יין וטכנולוגיית קריפטו בכלל. התוכנית מוגשת על ידי קיידי ווג ‘ופרקים חדשים משודרים בכל יום שלישי. מנקודת מבט תוכןית, פודקאסט Humans of Bitcoin מציג בפני המאזינים שלו ראיונות ממגוון רחב של אורחים, המשתפים את חוויותיהם כיצד קריפטו שינה את חייהם בגדול. המרואיינים נעים בין פעילים דיגיטליים ליזמי ביזז, לפליטים.

סיפורי הקריפטה

סיפורים-מהקריפט

Tales from the Crypt מציג שורה של תכנים הקשורים לקריפטו, כגון ראיונות, כמו גם סיפורים רלוונטיים שונים המתרחשים כיום ברחבי העולם של מימון דיגיטלי. מארח אותו מרטי בנט, העורך הראשי של “העלון הטוב ביותר בקריפטו” היושב בקביעות עם כמה אנשים בעלי פרופיל גבוה כמו פייר רוכארד, סנטיאגו סירי כדי לדון במגוון רחב של נושאים הקשורים לביטקוין (כמו כמו גם עמיתיו הקריפטו המשויכים אליו).

לאלו מהקוראים שלנו המעוניינים לחקור את הפודקאסט הזה, המקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא Tales from the Crypt Ep1: The History of Bitcoin Pt. 1.

ההתהפכות

THE-FLIPPENING-PODCAST

הפודקאסט Flippening מכוון יותר לאנשים שכבר בקיאים במגוון רחב של עניינים הקשורים לקריפטו ומיועד בעיקר למשקיעים מטבעות קריפטו. המופע מתארח על ידי קליי קולינס (אנליסט מכובד) הדן בקביעות בתיאוריות קריפטו-כלכליות רבות כמו גם באסטרטגיות השקעה עם המאזינים שלו. לא זו בלבד אלא שהוא גם משתף באופן שגרתי בכמה סיפורים רלוונטיים הקשורים להפרעה הכספית המתרחשת בכל העולם הודות לבלוקצ’יין.

מתוך POV טכני, הפודקאסט Flippening בוחן נושאי נישה רבים בפירוט רב כולל:

 • מצפנים
 • בלוקצ’יין
 • Altcoins
 • טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת.

כמה פרקים שקוראינו יכולים לבדוק כדי לקבל מושג טוב יותר על מה Flippening כל העניין:

 • אסטרטגיות לצבירת BTC (במקום USD) w / Tuur Demeester מבית Adamant Capital
 • כלכלת שוקי הקריפטו -אס עם פרופסור סטיבן מק’קון

הפודקאסט של תגובת השרשרת

שרשרת התגובה-פודקאסט

את פודקאסט תגובת השרשרת מארח טום שוגנסי של דלפי דיגיטל ומכסה שפע של נושאים המשפיעים כרגע על משקיעי קריפטו בכל רחבי העולם. בנוסף, טום ראיין גם כמה אנשי מפתח הקשורים לתחום זה, כמו ג’ו לובין של ConsenSys וצבא סקוט של Vision Hill..

נושאים מסוימים שנסקרו בעבר בפודקאסט של תגובת שרשרת כוללים:

הפודקאסט הלא מהוד

THE-UNHASHED-PODCAST

Unhashed תוכנן במטרה היחידה לפרק כמה מהחדשות האחרונות שקשורות לביטקוין. לא זו בלבד, אלא שהמופע מכסה גם כמה מההתפתחויות האחרונות סביב התחום הזה (גם במונחים שכולם יכולים להבין ולהתייחס אליהם בצורה חלקה). כמה מהיבטי המפתח האחרים בפודקאסט כוללים:

 • המופע מספק איזון מושלם של דיונים הקשורים במטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין באמצעות שילוב של תוכן חינוכי כמו הומוריסטי.
 • Unheded צולל עמוק לתוך סדרה של נושאים נישתיים כגון – עד כמה ארנקי חומרה יעילים? אילו חילופי קריפטו הם האמינים ביותר ואילו מהווים האיום הגדול ביותר על המערכת האקולוגית החדשה של BTC? האם מטבעות כמו Litecoin מסייעים או מעכבים את ההתפתחות ארוכת הטווח של הביטקוין?

חלק מהפרקים שכדאי לבדוק ביחס למופע המצוין הזה כוללים:

הסקופ

THE-SCOOP-PODCAST

את הסקופ מארח פרנק צ’אפרו של לַחסוֹם והוא כולל כמה מן החומרים התובנתיים ביותר הקשורים לטכנולוגיית קריפטו הקיימת באינטרנט כיום. בנוסף, פרנק מראיין באופן שגרתי כמה אנשים בעלי פרופיל גבוה הקשורים לוול סטריט, פורצ’ן 500 ובכלל למערכת האקולוגית של הצפנה. חלקם כוללים את מארק יוסקו, מנכ”ל ומנכ”ל מנהל ההון מורגן קריק, סטיבן פאללי, שותף באנדרסון קיל ואמילי צ’וי, סמנכ”ל עסקים ונתונים, Coinbase

IBM Blockchain Pulse

IBM-BLOCKCHAIN-PULSE

פודקאסט הדופק של Blockchain של יבמ מתארח אצל חובבי טכנולוגיה ידועים מאט הופר, המדבר באופן שגרתי עם כמה מהתומכים הגדולים והמוערכים ביותר של טכנולוגיית הבלוקצ’יין (כמו אדם גונתר ודרמונד ריד) ברחבי העולם. במסגרת המופע, הופר מתקשר גם עם חוקרים עצמאיים, חדשנים בניסיון לחקור רבים מהדרכים החדשות שבהן בלוקצ’יין משפיע על מגזרי שוק מסורתיים שונים כגון בידור, תשלומים גלובליים, יעילות שרשרת האספקה..

עבור אנשים המעוניינים להיכנס לפודקאסט, הפרקים הבאים צריכים לספק למאזינים מסלול מצוין בכדי לקבל רישום של מה מדובר בתוכנית:

האסימון היומי

THE-TOKEN-DAILY

את Token Daily מארח Soona Amhaz הקורא בקביעות לחברים שונים בתעשיית הקריפטו העולמית לדון במגוון רחב של עניינים הקשורים לשוק המתפתח הזה. כחלק מההצגה שלה, Soona מתמודדת עם מגוון רחב של נושאים, החל ממגמות צפויות בתעשייה וכלה בפרויקטים עתידיים של השוק, וכל מה שעל האורחים שלה לעלות בראשם בזמן הראיון. כמה מהאנשים הרבים המופיעים בפרופיל הגבוה שהופיעו בפודקאסט היומי של Token כוללים:

ספר ספרים

LEDGER-CAST

מופע פופולרי נוסף בנושא קריפטו שצבר פופולריות רבה בשנה האחרונה בערך הוא Ledger Cast. הוא מתמודד כמעט עם כל חדשות וחדשות שעשויות להיות קשורות למערכת האקולוגית של קריפטוגרפי ובלוקצ’יין ואפילו כולל כמה מגזרי נישה הקשורים ל:

 • מִסְחָר
 • ראיונות עם אנשי קריפטו מבוססים
 • ניתוח טכני ומסחר
 • ניתוח יסודות

התוכנית מתארחת על ידי Ledger Status ו- CarpeNoctom – שני אנליסטים עצמאיים מכובדים שקשורים לתחום זה די הרבה זמן.

הדעות הבלתי מוסמכות של מסרי

דעות מסריס-לא-מוסמכות

מנכ”ל מסארי, ריאן סלקיס, מארח את הפודקאסט Unqualified Opinions – תוכנית הכוללת כמה ראיונות גלויים ומהירים עם מי מי מעולם הקריפטו (כולל יזמים ומשקיעים שונים הקשורים לתחום זה). כחלק מהפודקאסט שלו ראיין מסארי אנשים כמו:

שכבת בסיס

שכבת בסיס

שכבת הבסיס מתארחת על ידי דייוויד נייג ‘ ומגיע שופע בתוכן הקשור לקריפטו שמקורו במייסדי חברות סטארט-אפ וחברות סטארט-אפ שונות. הנחת היסוד הבסיסית של התוכנית היא לעזור לפשט פרויקטים מורכבים על ידי פירוק הטכנולוגיות הבסיסיות שלהם בצורה הפשוטה והקלה ביותר. במסגרת התוכנית הצליח נייג ‘לראיין פאות גדולות בתעשייה כמו זאקי מניאן (SkuChain, Cosmos, Tendermint), דיוגו מוניקה (מייסד שותף, אנקורג ‘) ו אלכסנדר סקידנוב (סמוך ל).

Insider Blockchain

BLOCKCHAIN-INSIDER

Blockchain Insider הוא פרי מוחם של חובבי הקריפטו סיימון טיילור ו קולין פלאט. המופע מוקדש לקידום טכנולוגיית BTC, בלוקצ’יין וטכנולוגיית ספרים מבוזרים (DLT) באופן קל להבנה וניתן לשחזור. בשל הניתוח המעמיק של סיימון וקולין לגבי כל הדברים הקריפטו, הפודקאסט שלהם זינק בפופולריות בתקופה האחרונה.

חלק מהאורחים שהופיעו בעבר ב- Blockchain Insider כוללים שחקנים גדולים שם כמו צ’רלס הוסקינסון – מייסד קרדנו ו ענבר בלטט – מנכ”ל קלוביר.

בלוקצ’יין 2025

BLOCKCHAIN-2025

Blockchain 2025 הוא פודקאסט טכנולוגי עתידני הבוחן את ההשפעה של blockchain על פני מגוון רחב של תחומים תעשייתיים כגון בידור, אמנות, מוזיקה ואפילו פרסום מקוון. בנוסף, התצוגה בוחנת מקרוב גם רבים ממיזמי הבלוקצ’יין המבטיחים של ימינו הנמצאים כעת בפיתוח ויש להם פוטנציאל לחדש לחלוטין את האופן בו אנו מסתכלים על מגזרי שוק רבים..

לבסוף, הפודקאסט מתארח על ידי מאט אהרון ובלייק מור – שני אנשים שקשורים קשר הדוק למרחב הזה כבר קרוב לעשור. חלק מהפרקים של Blockchain 2025 שכל מאזין חדש צריך לבדוק כוללים:

כיצד להפעיל פודקאסט של קריפטו [מדריך למשתמש]

כיצד להפעיל פודקאסט קריפטו - -

פודקאסטים של קריפטו משלבים שתיים מהטרנדים החמים ביותר בשנים האחרונות: מטבעות קריפטו ופודקאסטים. אבל איך מתחילים פודקאסט קריפטו משלך? איך אתה יכול למשוך קהל, לבנות עוקבים וליצור תכנים הקשורים לקריפטו שאנשים רוצים להקשיב להם?

היום אנו עונים על השאלות האלה ומסבירים כל מה שצריך לדעת כיצד להפעיל פודקאסט קריפטו.

יתרונות וחסרונות של הפעלת פודקאסט של קריפטו

בדיוק כמו כל החלטה בחיים, הפעלת פודקאסט קריפטו מלא יתרונות וחסרונות. להלן כמה מהיתרונות והחסרונות בהשקת פודקאסט משלך הקשור לקריפטוגרפיה.

יתרונות

הפוך למשפיע: כשאתה משיק פודקאסט טוב, יש לך את הכוח להשפיע על קהילת הקריפטו. אם אתה מייצר תוכן אינטליגנטי באופן עקבי, אז המילים שלך יהיו חשובות למאזינים. יהיה לך נדנדה, השפעה, השפעה או כל דבר אחר שאתה רוצה לקרוא לזה.

תורמים לקריפטו: רוב הפודקאסטים הם חינוכיים. הם מלמדים אותך על החדשות האחרונות. הם מודיעים לקהילה על ההתפתחויות האחרונות. על ידי הפעלת פודקאסט אתה תורם לעולם הקריפטו.

הרווח הכנסות מפרסום: בסופו של דבר, הפודקאסטים הכי סוחרים כיום מרוויחים הכנסות מפרסום עצומות. הפעלת קריפטו עשויה לבקש לפרסם בפודקאסט שלך בתמורה לאסימונים לפני הנפקה, למשל. אתרי מדיה בקריפטו יכולים לשלם עבור פרסום. קריפטו היא תעשייה של מיליארדי דולרים, וכל כספי הפרסום האלה צריכים ללכת לאנשהו.

חסרונות

זה כבר צפוף: אתה לא האדם הראשון שחושב להקים פודקאסט קריפטו. למעשה, אתה אפילו לא האדם ה -1,000 שחושב להקים פודקאסט קריפטו. יש היום מאות פודקאסטים של קריפטו. כמה מהם בלטו מהקהל, אך רובם ממשיכים לדעוך באפלוליות.

הקריפטו מסובך: אנשים רבים אינם כשירים לדבר בפירוט על מטבעות קריפטוגרפיים או בלוקצ’יין. אם אתם חסרי ניסיון או בורים, הפודקאסט שלכם יתעלם.

שלב 1) מצא את נישת הפודקאסטים שלך בקריפטו

יש כבר פודקאסטים כלליים של קריפטו. יש הרבה אנשים שיכולים לדבר בצורה מיומנת בפודקאסטים כלליים של קריפטו. לפודקאסטים האלה כבר יש מעקב משמעותי. זה יכול להיות קשה להתחרות עם ענקיות הצפנה האלה.

עם זאת, עדיין יש הרבה מקום לפודקאסטים של קריפטו בנישות ספציפיות.

זהה נישה במרחב הקריפטו שאינה מוגבלת על ידי המדיה המסורתית. חלק מהנישות הפוטנציאליות כוללות:

פודקאסטים ספציפיים למטבעות: דבר על כל החדשות הקשורות למטבע ספציפי. לחלופין, דנו בסל של מטבעות קריפטוגרפיים דומים או בקטגוריה מסוימת של קריפטוגרפים. דברו למשל על אסימוני ERC20 או על כל האסימונים הזמינים לפלטפורמות אפליקציות מבוזרות.

פודקאסטים לקריפטו ספציפיים לאזור או לארץ: מה החדשות האחרונות לגבי קריפטוגרפיה באתיופיה? אתה יכול ללעוג – אבל אתיופיה היא עם של למעלה ממאה מיליון איש. חלק מהאזורים הגדולים ביותר של צמיחה פוטנציאלית לקריפטו הם בשווקים מתפתחים, כולל אזורים הנמצאים חסרי שירות של בנקים מסורתיים. התחל פודקאסט המתמקד בנושאי קריפטו אזוריים, ותוכל לבנות במהירות פועל שיגדל רק עם עליית אימוץ הקריפטו.

מומחי ראיונות: אולי אתה לא יודע הרבה על קריפטו, אבל אתה עדיין יכול לראיין אנשים שכן יודעים הרבה על קריפטו. פנה למומחים לראיונות קצרים של 5 דקות. שאל אותם מה דעתם על החדשות האחרונות וההתפתחויות מעולם הקריפטו.

פודקאסטים עם גישה בלעדית: האם אתה גר בעמק הסיליקון או בזוג (עמק הקריפטו), שוויץ? אם כן, יתכן ותהיה לך גישה בלעדית ליחידים ולחברות שמעט אנשים אחרים יכולים לגשת אליהם. אתה מוקף בכמה מהמוחות המבריקים ביותר בקריפטו. נצל זאת על ידי הפעלת פודקאסט המדגיש את הגישה הבלעדית שלך.

פודקאסט ספציפי לטכנולוגיה: האם יש לך תואר במדעי המחשב? האם אתה מיומן במוצקות? האם אתה יודע יותר על בלוקצ’יין מאשר 90% מהעולם? אם כן, תוכלו להתחיל פודקאסט המתמקד בנושאים ספציפיים לטכנולוגיה. נדון למשל בעדכונים האחרונים בנושא סולידיות ותכנות חוזים חכם. לחלופין, בדקו כיצד פועלות טכנולוגיות בלוקצ’יין שונות וחשבונות מבוזרים.

הגדל את החינוך או הרקע הייחודיים שלך: האם יש לך תואר שני במנהל עסקים? השתמש בכישורי ה- MBA שלך כדי לנתח את היסודות העסקיים של חברות קריפטו. האם יש לך תואר ד ‘בכלכלה? דבר על כך שהקריפטו ישבש את כלכלות העולם. האם יצאת בהצלחה ממספר סטארט-אפים? השיק פודקאסט המסביר את הצעדים הבאים עבור מייסדי חברות ההצפנה. זהה את הכישורים הייחודיים שלך ואז החל אותם על הצפנה.

מעל לכל, המטרה שלך עם פודקאסט היא עשה את עצמך שימושי לאיזה סוג של קהל. לפעמים זה כולל התמקדות בנושא ספציפי. במקרים אחרים, זה כרוך בהתמודדות עם נושאי חדשות כללים בעזרת הידע המומחה שלך.

שלב 2) מתאר פרק פודקאסט

מצאת את הנישה שלך. החלטת שאתה רוצה להשיק פודקאסט. השלב הבא הוא ליצור מתווה פרקים.

איך הפודקאסט שלך יזרום? על מה תדברו בכל פעם? האם זה פשוט אתה מדבר למיקרופון לבד? האם תראיין אנשים אחרים? איך תעברו בין פלחים?

כמובן, יש אנשים שלא זקוקים למתאר: הם יכולים פשוט לשבת מול מיקרופון, ללחוץ על הקלטה ולהתחיל לשתף מידע שימושי.

אולם עבור רוב האנשים, בעל מבנה ברור וקוהרנטי יעזור לפודקאסט שלך להישאר על המסלול.

לאחר שתקבע פורמט בסיסי, תוכל להתחיל להיכנס לפח של פודקאסטים. בשלב הבא נדבר על מה שאתה צריך וכיצד להקליט את פודקאסט הקריפטו הראשון שלך.

שלב 3) קבל את הכלים הדרושים לך להקלטת פודקאסט של קריפטו

הגיע הזמן לצאת לקניות. חלק מהדברים שתזדקק להם לפני שתקליט את פודקאסט הקריפטו הראשון שלך כוללים:

 • מיקרופון USB איכותי
 • אפליקציית פודקאסטים או תוכנת פודקאסטים (Squadcast, למשל)
 • תוכנת עריכה (הינדנברג פופולרי במיוחד, אם כי Alitu, Audacity, Spreaker ו- Garageband הן אפשרויות טובות אחרות)

למרבה המזל עבורך, אתה נכנס לפודקאסט בזמן הנכון. היה פיצוץ של תוכנות ואפליקציות פודקאסט בשנים האחרונות. תוכלו למצוא שפע של אפשרויות תוכנת פודקאסטים בחינם ופרמיום עבור הגדרות ניידים ושולחנות עבודה.

שלב 4) שיווק הפודקאסט שלך לקריפטוספירה

אז עשית פודקאסט נהדר. עכשיו אתה צריך שאנשים יקשיבו לזה.

הקריפטוספירה עצומה. אתה יכול לשווק את הפודקאסט שלך בכל מקום מיוטיוב לטלגרם לטוויטר ועוד.

חלק מאסטרטגיות השיווק הפוטנציאליות לשיתוף הפודקאסט שלך עם העולם כוללות:

פתח אתר: ראשית, עליכם להבטיח שאנשים יוכלו למצוא את הפודקאסט שלכם באינטרנט. פתח אתר המוקדש לפודקאסט שלך. השתמש ב- SEO כדי להבטיח שאתר שלך מדורג במילות מפתח כמו “[הפודקאסט שלך]”. כשמישהו רואה את הפודקאסט שלך ברשתות החברתיות, הוא יכול לחפש אותו בגוגל ולמצוא את האתר שלך.

שיווק בטוויטר: שווקו את הפודקאסט שלכם לעולם באמצעות טוויטר. השתמש בהאשטאגים פופולריים כדי להציב את הפודקאסט שלך בפני אלפי צופים.

בקש מניות סלבריטאים: האם ראיינת בפודקאסט חבר בולט בקהילת הצפנה? יש סיכוי טוב שאותו אדם ישיב ציוץ מחדש או ישתף את פרק הפודקאסט שלך.

שוק לקהילות מטבעות ספציפיות: לחלק מקהילות המטבעות פועלת פודקאסטים מסורתיים. קל למצוא פודקאסטים המדברים על ביטקוין, למשל, אך יכול להיות קשה יותר למצוא פודקאסטים המדברים על Tezos (XTZ), Chainlink (LINK) ו- Cosmos (ATOM), למרות העובדה שמטבעות קריפטוגרפיים אלה הם מהגדולים ביותר העולם. קהילות אלה צמאות לתשומת לב תקשורתית – אז תנו להן.

מִברָק: שתף את הפודקאסט שלך דרך Telegram. יש הרבה קהילות טלגרם המוקדשות לפרויקטים ספציפיים או מטבעות קריפטוגרפיים. ישנן גם קהילות טלגרם רחבות יותר לקריפטו באופן כללי.

כתוב הודעות אורח: אם אתה יכול לדבר בצורה מיומנת על נושא ייחודי, שקול לכתוב הודעות אורח. כתוב פוסט אורח המתמקד בנושא שאתה בקיא בו, ואז דחף את הקוראים לעבר הפודקאסט שלך.

שלב 5) זיהוי נותני חסות והזדמנויות פרסום אפשריים

לאחר שתשווק את הפודקאסט שלך ותמשוך את הבאים, כדאי לך לשווק את הקהל שלך כדי להרוויח הכנסות מפרסום.

להרוויח הכנסות מפרסום זה לא להיות חמדן; זה גם קשור להשגת הכספים הדרושים להרחבת הפודקאסט שלך.

הכנסות מפרסום עשויות לשלם עבור נסיעה לכנס קריפטו, למשל. זה עשוי לכסות את עלות הטיסה לסין לראיין מנכ”ל קריפטו מוביל.

ככל שהקהל של הפודקאסט שלך גדל, זה האינטרס שלך למצוא חסויות ושותפים לפרסום. פודקאסטים מסוימים משתמשים ברשתות מודעות כמו Midroll או Advertecast כדי למצוא ספונסרים בקלות.

לחלופין, פודקאסטים מסוימים מרוויחים כסף באמצעות Patreon. המאזינים משלמים מה שהם יכולים כדי לקבל גישה לפודקאסט שלכם.

למעלה 5 פודקאסטים של הקריפטו המובילים ביותר

פודקאסטים מסוימים של קריפטו זכו לפופולריות בשנים האחרונות. חמשת פודקאסטים הקריפטו הפופולריים ביותר באינטרנט כוללים כיום:

לא משורשר: בהנחיית כתבת פורבס לשעבר לורה שין, Unchained הוא אחד הפודקאסטים הקריפטו והבלוקצ’יין הידועים ביותר הקיימים כיום. הפודקאסט מציג ראיונות עומק עם דמויות מובילות בחלל. אורחים קודמים כוללים את מנכ”ל בינאנס צ’אנגפנג ג’או, מוביל מונרו ריקרדו ספאני ומפתח הביטקוין ג’ימי סונג, בין שמות מובילים אחרים. זה מכוון לטכנולוגיה, אז זה עשוי להיות מאיים בפני מתחילים חדשים בבלוקצ’יין, אבל זה עדיין נגיש למשתמשים עם כל רמות הניסיון.

מחוץ לשרשרת: Off the Chain של אנתוני פומפיאנו הוא עוד פודקאסט ידוע. Pomp מאפשר ליזמי הצפנה לדבר על כל מה שהם רוצים – כולל הטקטיקות המוצלות שמשתמשים בהם.

לא מאושר: Unconfirmed מיוצר גם על ידי לורה שין, אבל זה עובד בצורה אחרת. בעוד Unchained מכסה את החדשות וההתפתחויות האחרונות, Unconfirmed עושה צלילות עמוקות אל המוחות המבריקים ביותר בקריפטוספירה.

חברים קריפטו קסומים: אם אתה רוצה לשמוע כמה מאוהדי הביטקוין הגדולים ביותר מדברים על הסיבה שביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הטוב בעולם, אז חברים קסמים של Crypto הם אפשרות אחת. את הפודקאסט מארחים המוביל של מונרו, ריקרדו ספאני, יוצר Litecoin, צ’רלי לי, ה- CSO של חברת Blockstream, Samson Mow, ו- WhalePanda (שממשיך להיות אנונימי). פרקים מתפרסמים מדי חודש. ארבעת המומחים מדברים על נושאים כמו רגולציה וביזור. הם גם מזהים אתגרים שעומדים בפני ביטקוין בשנים הקרובות, וכיצד הוא התגבר על אתגרים בעבר.

רשת הפודקאסט של ביטקוין: רשת הביטקוין של פודקאסט היא אוסף של גופי מדיה שהתחילו עם פודקאסט הביטקוין. כיום, הצוות שמאחורי הפודקאסט הזה מורכב ממנהלים עסקיים ברמה גבוהה, דוקטורנטים ומתמטיקאים. עד כה פורסמו 150 פרקים ורבים אורכם מעל 100 דקות.

הכי האזנתי לאזכורים מכובדים

 • ספר ספרים
 • פודקאסט של רחוב הקריפטו
 • שיחת מטבעות
 • שליטה במטבעות

המדריך הטוב ביותר לפודקאסטים של קריפטו: המילה האחרונה

מחקר סקריפט פודקאסט של קריפטו - -

המאסטר הקריפטו גאה להדגיש את הפודקאסטים המובילים הממוקדים במטבעות קריפטוגרפיים, מלמעלה מראים לכל מי שמעוניין כמה טיפים לפתיחת תוכנית הביטקוין שלך. הניתוח, התובנות והמומחיות המשותפים באמצעות פודקאסט הם חשובים מאוד למערכת האקולוגית של הביטקוין מכיוון שהיא פותחת את הדיאלוג ומפיצה רעיונות שונים, מחשבות ודעות שכולם מסייעים לתרום לקהילה ולתנועת המטבעות הכללית.

אם יש לך תשוקה לקריפטו, ידע ייחודי בנושא מסוים או שאתה פשוט מעניין להאזין לו, אז הפעלת פודקאסט עשויה להיות הבחירה הנכונה עבורך..

השתמש במדריך לעיל כדי להפעיל פודקאסט קריפטו משלך. בתוך חודשים אתה יכול להיות אחד מחמשת פודקאסטים הקריפטו המובילים ביותר שהורדו. תסתכל על 40 הפודקאסטים המוכרים ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים למעלה ולנסות לדגמן מה הם עושים ואיך הם עובדים כפי שהם הפודקאסטים המוצלחים והמצליחים ביותר להאזין וללמוד על מטבעות קריפטוגרפיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map