צבירת חדשות הקריפטו המובילות: 22 אוצרות חדשות הביטקוין הפופולריות ביותר

צבירי חדשות הקריפטו

בעוד שאתרי החדשות של מטבעות קריפטוגרפיים הם אגורה של תריסר, חלק מהמשקיעים והסוחרים מעדיפים לקבל את החדשות של הביטקוין והבלוקצ’יין מאגרגטורים.

בכל יום שעובר, עולם הקריפטו ממשיך להיות זרם של יותר ויותר התפתחויות טכנולוגיות, שלמען האמת, אי אפשר לעמוד בקצב. בהקשר זה, במהלך 4-5 השנים האחרונות, קהילת האלטקוין העולמית ראתה את עלייתם של כלים רבים לצבירת חדשות המאפשרים למשקיעי קריפטו לעקוב מקרוב אחר כל ההתרחשויות החשובות המתרחשות בעולם הפיננסים הדיגיטלי בקלות. , אופן יעיל.

במאמר זה, נבחן כמה מצטברים החדשים היעילים ביותר שחובבי האלטקוין חשבו עליהם בגלל השירות הכללי שלהם, המהירות והאמינות שלהם. אז בלי שום התעסקות נוספת, בואו נקפוץ ישר ללב העניין.

CryptoPanic

Cryptopanic היא אחת מפלטפורמות הצבירה החדשות של קריפטו הנחשבות ביותר כיום. הוא נועד לכסות מגוון רחב של מידע הקשור למטבעות דיגיטליים (גדולים וקטנים) וכן שלל פרויקטים אחרים הקשורים לתחום המתפתח הזה. בנוסף, בגלל קלות השימוש הכוללת של הפלטפורמה, CryptoPanic מקל מאוד על המשתמשים לדלג על כמויות עצומות של חדשות מבלי להחמיץ אירועים..

Crypto Pro

מבט מהיר על Crypto Pro’s ממשק משתמש מקורי מראה לנו שהאפליקציה מציעה למשתמשים הרבה יותר מסתם סיפורי חדשות. בתור התחלה, האפליקציה הסלולרית של הפלטפורמה נבנית מראש עם הרבה מודולי נתוני קריפטו מיוחדים שעוזרים למיין חדשות בזמן אמת לקטגוריות ספציפיות בצורה חלקה. בנוסף, האפליקציה קלה ביותר לשימוש וניתן לנווט בה בלחיצת כפתור.

תכונות עיקריות אחרות הקשורות ל- Crypto Pro ההופכות אותו לייחודי כוללות:

תמיכה בסוחרי קריפטו: הפלטפורמה תוכננה תוך התחשבות בסוחרי מטבעות דיגיטליים – כך שהיא מספקת לאנשים אלה שלל נתונים רלוונטיים כמו שערי חליפין בזמן אמת, חיזוי מחירים וכו ‘..

אפשרויות התאמה אישית: כלי נוסף הייחודי ל- Crypto Pro הוא היכולת שלו לאפשר למשתמשים לקבוע התראות מחיר וחדשות המותאמות אך ורק לנכסים השונים הקיימים בחשבונות הארנק השונים שלהם..

יכולת אינטגרציה: הפלטפורמה עמוסה בכמה אפשרויות אינטגרציה קלות המאפשרות לאפליקציה להטמיע את עצמה בקלות בממשקי ה- API של חילופי הצפנה השונים. זה מאפשר לא רק מאפשר סנכרון נתונים קל יותר גם הופך את מעקב התיקים להרבה יותר ללא טרחה.

לבסוף, משתמשי אפל ישמחו לדעת כי Crypto Pro מגיע עם מודול אפליקציה מיוחד שתוכנן אך ורק למשתמשי Apple Watch..


CryptoControl

CryptoControl היא פלטפורמת צבירת חדשות אינטואיטיבית שתוכננה עבור סוחרי קריפטו מקצועיים כמו גם חובבי אלטקוין מזדמנים. מלבד יכולות איסוף החדשות שלה, הפלטפורמה גם מובנית מראש עם צובר חברתי המאפשר להעביר למגוון רחב של תוכן שנוצר על ידי הקהילה ברחבי טוויטר ורדיט למשתמשים בו באופן כמעט מיידי. ולמרות שהממשק לא יכול להיות מתוחכם כמו כמה מעמיתיו הדיגיטליים האחרים, CryptoControl מפצה יותר מכל בעיה כזו על ידי כך שהיא מציעה למשתמשים שלה מידע עצום שקשור לקריפטו.

תכונות עיקריות אחרות:

מפת חום חדשותית: CryptoControl מגיע עם מפת חום המאפשרת למשתמשים לדמיין את סיפורי החדשות המובילים ביום על פי חשיבותם והרלוונטיות הכללית שלהם..

מסחר בטרמינלים: למרות שהתכונה עדיין לא פעילה, מסוף מסחר הפורטל יאפשר למשתמשים לבצע עסקאות ארביטראז ‘על פני שלל פלטפורמות חילופי אלטקוין שונות. תכונה זו אידיאלית לאותם אנשים שרוצים להפיק את המרב מהפרשי המחירים הזמינים בבורסות מטבע דיגיטליות שונות ברחבי העולם.

CoinSpectator

CoinSpectator מספק לקוראיו עדכוני חדשות מנוסחים היטב מפלטפורמות מדיה חברתית שונות כגון טוויטר, רדיט. לא רק זאת, אלא שהפלטפורמה גם מושכת מגוון רחב של מידע בנוגע ל- ICO, שיושקו גם בקרוב. פרטים נוספים שכדאי לשים לב אליהם:

CoinSpectator מגיע עם מעקב אחר מחירים המספק למשתמשים שלו עדכונים חיים לגבי 16 נכסי המטבעות הטובים ביותר בשוק כיום.

הפלטפורמה מציעה למשתמשיה עדכוני דוא”ל בחינם בנוגע לכל השינויים המשמעותיים המתרחשים ברחבי מגזר הקריפטו העולמי באופן קבוע.

CryptoGoat

CryptoGoat נחשב על ידי חובבי מטבעות דיגיטליים רבים כמקור מצוין למגוון רחב של חדשות הקשורות לקריפטו. ובעוד שהממשק הכללי של הפלטפורמה די תפל ולא מעורר השראה, המספר העצום של תכונות הקשורות לחדשות שהאפליקציה מציעה הופך אותה למושכת ביותר..

היבט מרכזי נוסף של CryptoGoat הוא שהוא מסנן “חדשות מזויפות” ברמה גבוהה של יעילות ואינו מציג שום פוסטים שתויגו כתוכן ממומן. למעשה, הפלטפורמה אוספת רק חדשות מכלי תקשורת אמינים כמו Cointelegraph, BitcoinExchangeGuide, Coindesk וכו ‘..

CryptoCoin.Pro

CryptoCoin.Pro מתמקד בהבאת חדשות קריפטו מותאמות אישית למשתמשיה על ידי ניכוש תוכן חוזר באמצעות שורה של פילטרים ייחודיים. בהקשר זה נזכר גם כי הפלטפורמה מכסה נתונים רבים הקשורים לשוק ה- ICO העולמי – ובכך מאפשרת לחובבים להתעדכן בפרויקטים עתידיים שונים הרלוונטיים לתחום זה. היבטים מרכזיים אחרים של CryptoCoin.Pro כוללים:

האפליקציה מציעה למשתמשיה מבחר מדהים של ספרים אלקטרוניים המוקדשים לטכנולוגיית blockchain / crypto.

האתר מגיע גם עם קטע בשם ‘הידעת’ הכולל עובדות ייחודיות שונות הקשורות למטבעות קריפטוגרפיים שונים.

CoinLive

CoinLive הוא מקור צובר חדשות נוסף שהפך פופולרי ביותר בשנה האחרונה בערך. האתר מציע לקוראיו רשימה מפורטת ביותר של כל חדשות הקריפטו המתרחשות בכל רחבי העולם, כמו גם סקירה של שוק הנכסים הדיגיטליים העולמיים באופן לא פשוט קל אלא גם פשוט למדי. בנוסף לכך, Coinlive מגיע גם עם שלל תכני וידאו המיועדים אך ורק לחובבי קריפטו חדשים יותר שאולי אינם בקיאים בנושאים שונים הקשורים לשוק הקריפטו. היבטים מרכזיים אחרים של הפלטפורמה כוללים:

ניתוח שוק: הפלטפורמה כוללת נתונים אנליטיים רבים שיכולים לאפשר למשתמשים לקבל החלטות מושכלות יותר בעת סחר בנכסיהם.

ממשק אטרקטיבי: Coinlive עושה שימוש בממשק אסתטי וקל לניווט ושליטה.

לבסוף, יש לציין כי המערכת תוכננה לשלב מבחר גדול של כלים חינוכיים מבוססי-קריפטו וכלים חינמיים שהם חופשיים לחלוטין לשימוש..

Coinlib

Coinlib הוא מקור חדשותי אחר המושלם עבור משתמשים המעוניינים לרכוש מגוון רחב של תוכן קריפטו שאוצר. עם זאת, הפלטפורמה היא לא רק פורטל חדשות מכיוון שהיא מגיעה עמוסה במספר מודולים דיגיטליים אחרים גם כן. אלו כוללים:

 • אפשרויות התראת מחירים
 • ניתוח קריפטו מתמחה ותרשימים נלווים אחרים
 • נתוני מטבע בודדים
 • מעקב אחר תיקי עבודות

כל התכונות האמורות מוצגות למשתמשי הפלטפורמה בצורה מאוד פשוטה ובזמן אמת. יתר על כן, Coinlib כולל גם כלי שנקרא “חוקר המחירים הטוב ביותר”, אשר כפי שהשם מרמז מאפשר לסוחרים לנצל הזדמנויות שונות של ארביטראז ‘שעשויות להיות זמינות להם בכל נקודת היום או הלילה.

BitColumnist

BitColumnist עושה שימוש בגישה פשוטה וללא סלסולים לצבירת חדשות. ממשק הפלטפורמה הוא בסיסי ביותר אך מספק למשתמשים את כל הנתונים שהם עשויים להזדקק להם כדי להישאר מעודכנים עם האחרונה בעולם מימון הקריפטו. בנוסף, נזכר כי בדומה למקורות חדשות פרימיום אחרים כמו CryptoGoat, BitColumnist אוספים נתונים גם רק מפרסומים מכובדים כמו BitcoinExchangeGuide, CoinTelegraph ו- CoinDesk..

CCowl

CCowl הוא האגרגטור המושלם עבור אלו המעוניינים להתעדכן בכל השינויים המתרחשים בתוך מחזור חדשות הקריפטו העולמי. האתר מגיע עם פילטר מובנה שמכחיס כל חדשות שאינן מאומתות או חסרות ציטוטים נאותים כדי להוכיח את אמיתותן. בנוסף, CCowl מציג רק חדשות ממקורות כמו CoinDesk, Cointelegraph ו- BitcoinExchangeGuide. מאפיינים נוספים שכדאי לשים לב אליהם כוללים:

מדד שוק: הפלטפורמה מגיעה עם מדד השוק הפנימי המותאם אישית שלה, שניתן להשתמש בו כדי לעקוב אחר שווי השוק של יותר מ -50 מטבעות דיגיטליים..

תאימות: CCowl תוכנן בצורה כזו שתוכל לרכוש נתונים בזמן אמת ממספר פלטפורמות מסחר קריפטו מכובדות כמו Kraken, Binance, Bittrex ו- Bitfinex..

FAWS

FAWS כפלטפורמת צבירה המספקת למשתמשיה לא רק תוכן חדשות קריפטו מדהים אלא גם טעונה בתכונות שימושיות אחרות כגון:

 • התראות מחיר מותאמות אישית
 • גשש תיק
 • בודק מחירים של אלטקוין

צבר חדשות אשר אוסף מידע מבין 37 כלי התקשורת הצפוניים המובילים בעולם.

בשל שימושיותם של המודולים התפעוליים הנ”ל, FAWS משמשת אפיק מידע אידיאלי עבור סוחרים המעוניינים לנצל את מרבם של שווקי מטבעות קריפטוגרפיים תנודיים ללא הרף ברחבי העולם..

Cryptopys

Cryptopys הוא כלי צבירה מעולה שאוסף חדשות קריפטו רלוונטיות ממעל 100 מקורות נחשבים בתעשייה בזמן אמת. עם זאת, מה שבאמת גורם לפלטפורמה זו להתבלט היא התמיכה המובנית שלה ב- 18 שפות שונות, כמו גם מאגר המשאבים ההולך וגדל שלה, המבוסס על מגוון רחב של המלצות קהילתיות. לבסוף, מבחינת העיצוב הכללי שלה, Cryptopys עושה שימוש בממשק פשוט אך אינטואיטיבי המאפשר למשתמשים לעקוב אחר נכסי הקריפטו המועדפים עליהם בלחיצת כפתור..

מידע רלוונטי אחר:

הפלטפורמה הומצאה על ידי Krypton Capital ו- Deco.agency – שתי חברות קריפטו שצברו המון כוח במהלך השנתיים האחרונות.

לחברי קהילת Cryptopys זמן רב יש את הכוח לתייג פריטי חדשות ככאלה FUD, שורי, או דובי – ובכך מאפשר לחובבי הקריפטו לנפות נתונים רלוונטיים בצורה יעילה יותר וללא טרחה.

Bitlovin.com

אמנם לא פופולרי כמו רבים מאגרני החדשות האחרים הקיימים בשוק כיום, אך ביטלובין עושה יותר ממשימה ראויה באיסוף כותרות חדשות ממקורות תקשורת מאומתים שמבוססים בכל רחבי העולם. עם זאת, מאפיין הליבה המייחד את ביטלובין משאר התחרות שלה הוא ציר הזמן הדינמי של החדשות המספק לקוראים עדכוני חדשות מסביב לשעון (מבטיח שמשקיעים בקריפטו יישארו מעודכנים בהתרחשויות האחרונות מעולם הקריפטו)..

גידור מייבן

למרות ש- HedgeMaven אינה פלטפורמת חדשות מכוונת להצפנה, היא מציעה לקוראיה שפע של נתונים אחרים הקשורים לתעשיית קרנות הגידור שעשויים לעניין חובבי קריפטו. כמה נתוני מפתח המספקים באופן שגרתי HedgeMaven כוללים:

 • מידע רגולטורי של קרן הגידור (זה כולל פרטים הקשורים לקרן פרטית – טופס ADV
 • קרן גידור וחדשות קריפטו קשורות אחרות
 • מדדי ממוצע של קרן הגידור
 • רשימה מפורטת של אנשי מקצוע העובדים בתחום זה

פינראזור

ניתן לחשוב על Finrazor כנווט קריפטוגרפי / צובר חדשות המכסה מגוון רחב של חדשות הקשורות כמעט לכל מטבע קריפטו שקיים בשוק כיום. לא זו בלבד, אלא שהאתר מכיל גם כמות גדולה של מידע הקשור לתחומים קשורים אחרים כגון:

 • ICO (הצעות מטבע ראשוניות)
 • בלוקצ’יין
 • טכנולוגיה של אלטקוין

לבסוף, נזכיר כי יחד עם ICORating.com, Finrazor מספק לקוראיו שורה של נתונים חדשים שלא רבים מאתרים אחרים עושים כרגע..

WickedZine

WickedZine.com פיד חדשות דינמי המכסה כמות מטורפת של מידע הקשור במטבעות קריפטוגרפיים שונים בזמן אמת. דף הנחיתה של האתר מחולק בצורה מסודרת למספר חלקים המכילים סיפורים הקשורים לביטקוין, אתריום וטכנולוגיית הבלוקצ’יין. לא רק זאת, אלא שגם WickedZine מציעה לקוראיה מספר הצעות רווחיות (כמו Airdrops, הנחות סמליות) על בסיס יום יומי.

Intocryptonews

כפי שנראה שהשם מרמז, IntoCryptoNews הוא צובר חדשות פשוט ונוח המספק לחובבי המטבע הדיגיטלי עדכון חדשות 24 שעות ביממה הקשור לנכסי הצפנה המובילים הקיימים בשוק כיום. עיצוב האתר פשוט למדי ואינו כולל שום דבר מהודר מדי. עם זאת, הפלטפורמה מספקת בכל הנוגע לספק למשתמשים תוכן חינוכי מוצק.

קוינה

Coinna הוא צובר חדשות שאוסף תוכן קריפטו מאוצר ממספר מקורות מדיה מבוססים כמו BitcoinExchangeGuide, Cointelegraph, Bitsonline, CoinCodex וכו ‘. הפלטפורמה כוללת מסננים רלוונטיים שונים המאפשרים לקוראים לגלול בצורה חלקה בין מגוון רחב של נושאים (כגון Bitcoin, בלוקצ’יין, כריית קריפטו וכו ‘) בלחיצת כפתור. אם זה לא מספיק, קוינה מגיעה גם היא מראש עם מדור המוקדש אך ורק למסחר.

חדשות קריפטו

חדשות קריפטו הוא פורטל צבירה המתמקד יותר בדברים כמו כריית קריפטו, הצעות מטבע ראשוניות, טכנולוגיות בלוקצ’יין וחדשות קריפטוגרפיות מיוחדות. הפלטפורמה זמינה כרגע רק למשתמשי אנדרואיד ו- iOS – כאשר האפליקציות ניתנות להורדה ללא תשלום. חלק מהתכונות העיקריות האחרות של Crypto News כוללות:

הפלטפורמה אוספת את כל החדשות שלה מכלי תקשורת מבוססים כגון Forklog, CoinDesk ו- CoinTelegraph.

הוא מספק לקוראים שורה של נתונים אנליטיים בזמן אמת, כמו גם תחזיות מומחים וחוות דעת.

בשל יכולות ה- API האינטגרטיביות שלו, Crypto News מאפשרת למשתמשים שלה לרכוש שערי חליפין שונים המוצעים על ידי מספר בורסות קריפטוגרפיות בזמן אמת..

הפלטפורמה מכסה גם היבטים רלוונטיים אחרים הקשורים לקריפטו, כגון פרספקטיבות מסחר מומחים, פעילויות כרייה עולמיות, הצעות מטבע ראשוניות הקרובות וכו ‘..

אלגוריה

למרות שאלגוריה לא הייתה מפורסמת כמו כמה מעמיתיה הדיגיטליים האחרים, היא מציעה למשתמשים שלה מגוון של תכונות מתוחכמות שיכולות להתחרות כמעט בכל פלטפורמת צובר חדשות אחרת הקיימת בשוק כיום. הוקמה בשנת 2018, כמה מהתכונות העיקריות של אלגוריה כוללות:

הפלטפורמה מגיעה עם מודול מדיה חברתית שאוסף נתוני קריפטו מאתרים שונים כמו טוויטר, רדיט, פייסבוק וכו ‘..

לפי אתר החברה, אלגוריה צוברת כרגע חדשות ממעל 1000 מקורות בזמן אמת.

בנוסף לאיסוף כותרות רלוונטיות ממקורות אמינים ברחבי האינטרנט, לאלגוריה יש גם את היכולת לרכוש נתונים קשורים אחרים מחברות המציעות מוצרים או שירותים הקשורים לקריפטו / בלוקצ’יין..

לבסוף, הפלטפורמה מאפשרת למשתמשיה ליצור מקומות עבודה ייעודיים וכן ידיעות חדשות מותאמות אישית הקשורות לטיפות אוויר והפקדה / משיכות נעילה בלחיצת כפתור..

מטבע בליק

CoinBlick הוא צובר חדשות מונע AI המאפשר למשתמשים לרכוש נפח גדול של נתוני מטבע דיגיטלי מותאמים אישית בצורה חלקה. לפי מספר מקורות זמינים באינטרנט, האתר אוסף חדשות הקשורות ליותר מ- 2500 מטבעות קריפטוגרפיים מאתרים רבים, כולל Cointelegraph, BitcoinExchangeGuide, Twitter ו- Reddit.

ברמינל

Berminal הוא כלי צבירת חדשות פופולרי המאפשר למשתמשים לרכוש שורה של מידע רלוונטי הקשור לקריפטו ממספר רב של כלי תקשורת אמינים בזמן אמת. על פי הנתונים הזמינים באינטרנט, המשרד מחזיק כיום בסגל צוות מלא של כתבים מקצועיים אשר הוטל עליהם האחריות ליצור ולאצור תכני חדשות מיוחדים שעשויים לעניין חובבי קריפטו מזדמנים כמו גם רציניים..

חלק ממאפייני המפתח של ברמינל כוללים:

(i) נתוני מחירים חיים: האפליקציה מספקת למשתמשים מחירים חיים ואינדיקטורים מסחריים טכניים הקשורים לשלל מטבעות דיגיטליים (כולל ביטקוין (BTC), Ether (ETH) וכו ‘).

(ii) מסגרת ממשל מקומית: Berminal עושה שימוש בפרוטוקול ממשל משלה, כמו גם באסימון שירות דיגיטלי (BERM) – אותו ניתן לרכוש על ידי משתמשים המעוניינים על ידי השלמת משימות ופעילויות מסוימות כגון:

 • מוריד את האפליקציה
 • הַצבָּעָה
 • משחק משחק חיזוי מחיר BTC מובנה של האפליקציה (שנקרא Crypto Psychic)

(iii) מסנן חדשות מזויפות: Berminal נבנה מראש עם כלי סינון מקומי המסייע בחיסול תוכן המבקש להפיץ מידע כוזב לחובבי קריפטו בכל רחבי העולם.

סיכום

בסיום הקטע הזה, ברצוננו להזכיר לקוראינו כי בימים אלה השוק גדוש במספר צוברי חדשות קריפטו מדהימים המאפשרים לקוראיהם לבצע השקעות חכמות יותר (כמו גם לזהות / לנתח את שוק הקריפטו בהרבה יותר אופן יעיל). לפיכך, תקוותנו היא שרשימה זו תעזור לך בדרך כלשהי לקבל החלטות עסקיות נבונות יותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map