המשפיעים הפופולריים ביותר על מטבעות קריפטוגרפיים: 236 המומחים המובילים בשנת 2020

רשימת המשפיעים הפופולרית ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים

Contents

Who’s Who of the Crypto World: רשימה של 200+ האנשים המשפיעים ביותר בביטקוין ובבלוקצ’יין

רשימת 236 המשפיעים המובילים על מטבעות קריפטוגרפיים במערכת האקולוגית בביטקוין היא אוסף של האישים הבולטים ביותר בעידן הבלוקצ’יין עד כה. הקטלוג של האנשים הפופולאריים ביותר באדמות סלבריטי קריפטו נועד לשלב בין כל המומחים, היוצרים, המשקיעים, המקורבים והמוכרים המכובדים, שנועדו לעזור לך להגביר את פרופיל החברים שלך ברשתות המדיה החברתית הגדולות.

כפי שרוב קוראינו מודעים כנראה, מאז הקמת הביטקוין 2009 למהפכת הקריפטו בשנת 2013, מרד הבלוקצ’יין הביא את העולם הפיננסי בסערה. אין מבט לאחור.

הכלכלה הדיגיטלית המבוזרת באמצעות טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר יוצרת מחלקת נכסים חדשה ומדהימה עם מטבעות וירטואליים רבים כמו ביטקוין (חיזוי מחירים), את’ריום (חיזוי מחירים) ומטבעות קריפטו-אסתר אחרים המדורגים למעלה והופכים עד כה לשמות ביתיים. והגבול הגדול הבא בחוד החנית של עידן המטבע הקריפטוגרפי שיחצה הוא מודעות ואימוץ משתמשים.

אנשים בכל רחבי העולם מתעוררים כדי לממש את הפוטנציאל העצום של המטבעות החדשים הללו. טכנולוגיית הבלוקצ’יין המתהווה שינתה את הנוף האלקטרוני האלקטרוני ביותר מאופנים, ונראה ש”כסף הכסף הניתן לתכנות “המתעורר בלתי נמנע. וכשמשלבים את שני הכוחות העתידניים הללו של שלבי מימון צופים פני עתיד, כיף להתחיל להבין מי אחראי, אמין וכדאי לחדשות בכלכלה המובילה בביטקוין..

בואו נסתכל על כמה מהמובילים והטלטולים המכונים משפיעי קריפטו שצברו די קהל ועוקבים, במיוחד ב’טוויטר הקריפטו ‘הידוע לשמצה..

המשפיעים המובילים על Cryptocurrency ו- Blockchain בשנת 2020

קריפטו-שוורים-דובים

תמונה: גלינה אנדרושקו

ביטקוין החל תפיסה חדשה של אופטימיזציה לריבונות מוניטרית לאנשים ואחרי שנוצר עשור של קיום כבר למעלה מעשר שנים, משפיעים אלה הם אנשים בעלי עניין פופולרי ביותר שזכו לאמינות והאותנטיות ביותר..

בין האימוץ המוקדם שלהם, יצירות מוצרים, הישגי חברות, תובנות השקעה, טיפים למסחר, מדיה בנושא חינוך משתמשים ותשומות מובילות מחשבות כלליות; הרשימה הבאה עם משפיעים על איכות השפעה גבוהה הממוקדת על-ידי בלוקצ’יין היא צבירה הולכת וגוברת של האלפים, מי זה הקריפטו. מביטקוין ישו ועד צלבני הקריפטו, תערובת זו של שוורים, דובים וספקות שנאה, הרשימה הבאה של מתלהבים ותומכי בלוקצ’יין אוצרה בקפידה תוך שימוש במספר אותות ואינדיקטורים חברתיים..

ללא התייחסות נוספת, בואו ננפיק את ההאשטאג של משפיעי הקריפטו החמים ביותר למצוא ולעקוב אחריהם.

משפיעי הקריפטו הגדולים ביותר: אנשים מובילים לעקוב ברשתות החברתיות

צ’אנגפנג ג’או

ג’או כנראה ידוע יותר בכל רחבי העולם כ- CZ. הוא המוח שעומד מאחורי בינאנס, אחת מחילופי הקריפטו הגדולים והאמינים בעולם. CZ שימש בעבר כמנהל ה- CT של OKCoin ועבד גם כמפתח backend עבור Blockchain.info בנוסף, נזכר כי CZ הייתה מעורבת בתחום הצפנה בכלל מזה שנים רבות ואף הוצגה ברשימת פורבס של האנשים העשירים ביותר שקשורים לתעשיית הקריפטו.


ויטליק בוטרין

במהלך 4-5 השנים האחרונות הפך ויטליק לחבר אינטגראלי בנוף הקריפטו העולמי. בהקשר זה, יש להזכיר שהוא היוצר המשותף של Ethereum ומחבר הספרים הלבנים של ETH – פלטפורמת בלוקצ’יין המספקת למפתחים עצמאיים בסיס לבניית ה- dApps שלהם. בנוסף, מוקדם יותר השנה הודיע ​​בוטרין כי כעת הוא יתמקד יותר בהפיכת ה- ICO לבטוחים יותר עבור הציבור הרחב..

בריאן ארמסטרונג

בדומה ל- CZ, ארמסטרונג הוא אחד השמות הגדולים ביותר בעולם הקריפטו כיום. הוא לא רק המייסד והמנכ”ל של Coinbase, אלא שהוא גם מומחה קריפטו מבוקש שלעתים קרובות מוזמן לדבר בכנסים בכל רחבי העולם. ארמסטרונג הזכיר לא פעם בראיונות שלו כי החלום שלו הוא להפוך את Coinbase לפלטפורמת קריפטו של כל אחד בו לקוחות (מזדמנים ומוסדיים) יכולים להיעזר במגוון רחב של מוצרים ושירותים בלחיצת כפתור..

מיכאל נובוגרץ

לפני שהשיק את חברת ההשקעות הקריפטו שלו Galaxy Digital, עבד נובוגרץ כמנהל קרנות גידור בחברת Fortress Investment Group. לטענתו, יותר מ -20% מתיק ההשקעות הנוכחי שלו מורכב מקריפטו. לא זו בלבד, אלא שגם מייקל נתפס על ידי קהילת המשקיעים העולמית כשור קריפטו רב שנתי (שתחזיותיו, אולי נוסיף, טעו כמה פעמים).

תאומות וינקלבוס

טיילר וקמרון וינקלבוס הם הבעלים העיקריים של וינקלובוס קפיטל וכן מייסדי בורסת הנכסים הדיגיטליים המובילה ‘תאומים’. בנוסף, כדאי גם לזכור שטיילר הוא מיליארדר הביטקוין הראשון בעולם.

בראד גארלינגהאוס

מייסד Ripple – אחד ממעבדי תשלומי הקריפטו הגדולים בעולם – בראד גארלינגהאוס הוא שם פופולרי ביותר בכל רחבי נוף הקריפטו העולמי. בראד שימש בעבר כמנכ”ל הייטייל, שירות שיתוף קבצים, והוא גם משקיע מלאכים פעיל – כאשר מיזמי ההשקעות שלו מימנו עד היום קצת יותר מ -40 סטארט-אפים..

רוג’ר ור

שם נפוץ נוסף שרוב המשקיעים בקריפטו היו שומעים עליו בוודאות, רוג’ר היה תומך בביטקוין כבר די הרבה זמן והיה אחד המשקיעים הראשונים שהתחילו לשים את כספו במיזמים שונים הקשורים לקריפטו. כיום הוא משמש כמנכ”ל Bitcoin.com ונחשב גם לאחד התומכים הבולטים של ביטקוין מזומן, מזלג קשה של פרוטוקול הביטקוין המקורי..

בארי סילברט

סילברט הוא המייסד של קבוצת המטבעות הדיגיטליים – חברת קריפטו המשמשת חממה / קרן השקעות עבור לקוחות שונים הפועלים בתחום זה. אם זה לא מספיק, הוא גם מנכ”ל השקעות גווני אפור, מיזם השקעות שצבר הרבה משיכה פיננסית רגילה בשנים האחרונות..

ג’יהאן וו

אחד המייסדים העיקריים של ביטמיין, ג’יהאן וו נחשב בעיני רבים לסנדק של כריית הצפנה. השווי הנקי שלו מוערך בשווי של יותר מ -2 מיליארד דולר והוא מהווה בסיס מרכזי בכנסי קריפטו רבים שנערכים בכל רחבי העולם. לבסוף, נזכר גם כי ג’יהאן הוא בעל תואר בכלכלה מאוניברסיטת פקין.

אדם בחזרה

הקריפטוגרף הידוע בעולם, אדם בק, ידוע כנראה בזכות עבודתו עם hashcash – מערכת PoW שתוכננה לעזור למפעילי שירותי הדוא”ל לסנן דואר זבל בצורה קלה ונטולת טרחה. Back הוא כיום מנכ”ל Blockstream – סטארט-אפ הקשור לקריפטו שמתמקד בפיתוח רשתות צדדיות כמו גם ביישומים חדשים דומים אחרים.

קתלין ברייטמן

אמנם הרבה אנשים עשויים שלא להיות מודעים למי היא קתלין, אך היא פעילה בנוף הקריפטו העולמי כבר די הרבה זמן. בתור התחלה, היא המייסדת המשותפת של Teos, פלטפורמת ממשל מבוזרת, וכן חברה מרכזית בקרן Tezos (ארגון המבקש לקדם מודעות לבלוקצ’יין וחינוך לקריפטו ברחבי העולם)..

פיטר ויל

פיטר ויל אסף בשקט פולחן בעקבותיו בגלל עבודת הפיתוח שלו בתוך המערכת האקולוגית של BTC. נקודת המיקוד הנוכחית שלו היא Bitcoin Core – אחד המזלגות הקשים הרבים של נכס הקריפטו הדגל בעולם. לא רק זאת, Wuille היה מאוד אינסטרומנטלי בהחזרתו של SegWit לפרוטוקול BTC עוד היום. הוא גם מייסד שותף של סטארט-אפ הקריפטו ‘Blockstream’.

יוסף לובין

מייסד Ethereum, ג’ו לובין, ידוע כנראה יותר בעבודתו עם ConSensys – חברה המתמקדת ביצירת פרויקטים חדשים של בלוקצ’יין. בנוסף, לובין היה גם משקיע מלאכים פעיל בתחום זה מזה כמה שנים.

ניק סאבו

מדען המחשבים / מומחה האבטחה הדיגיטלית המפורסם, ניק סאבו, שימש בכדי להכניס מהפכה טכנולוגית המאפשרת הצפנה ברחבי העולם – בעיקר בגלל עבודתו הרבה עם חוזים חכמים. בנוסף, עובדה ידועה מעט לגבי סאבו היא שהוא היה אחד המשקיעים הראשונים של ביט זהב – קודמו לביטקוין ששוחרר לפני תחילת האלף..

ברנדן בולמר

ברנדן בולמר מסתייע בימים אלה בפעילות של Block.one – חברה האחראית על יצירת מערכת החשבונות המבוזרת הראשית של EOS. בנוסף, היזם מבוסס HK הצליח לגייס יותר מ -4 מיליארד דולר עבור ה- ICO של EOS, כמו גם את קהילת המפתח של המשרד..

צ’רלי לי

צ’רלי לי הוא עובד מטבע לשעבר שאולי ידוע בעיקר בזכות היותו המוח מאחורי פרויקט הקריפטו הפופולרי ‘Litecoin’ – שהוא כיום אחד מעשרת נכסי הקריפטו המובילים בעולם על ידי שווי השוק הכולל. במהלך השנה האחרונה בערך, לי התמקד בכל מאמציו בהנעת אימוץ LTC ברחבי העולם.

פיטר סמית

סמית ‘הוא אחד המייסדים של בלוקצ’יין – אחד מארנקי הצפנה הנפוצים בעולם. לפני כמה חודשים הוא השיק מיזם נוסף בשם Blockchain Principal Strategies – פלטפורמה מוסדית שנועדה לסייע למשקיעים להשיג יותר חשיפה לקריפטו הקשורה ל- OTC..

ג’פרי ליו שון

LIU Xun (Jeffery) הוא יזם קריפטו שמנהל כיום מיזם בשם XanPool – שער פיאט הפועל בהונג קונג (תאריך ההשקה הסיני יוכרז בקרוב). XanPool מאפשר לבצע עסקאות מזומנים להצפנה בצורה חלקה ומיידית לחלוטין. בנוסף, ליו שון הוא גם מייסד שותף של שני סטארט-אפים בולטים אחרים:

Antler: מחולל סטארטאפים עולמי ו- VC בשלב מוקדם שבונה את גל הטכנולוגיה הגדול הבא.

Xarbon: ארגון לא ממשלתי הקשור לטכנולוגיה שעזר להפחית מעל 200 מיליון טון פחמן דו חמצני באמצעות הפרויקטים השונים שלו.

אלכסיי ארמקוב

ארמאוב הוא המנכ”ל והמייסד של Aximetria – שירות מימון ניידים ממוקד קריפטו הממוקד בשוויצרי ברמה השוויצרית, המיועד למשקיעים מזדמנים כמו גם מוסדיים. בנוסף, הוא גם מייסד Pay Reverse, שירות החזר כספי עם תווי לבן המאפשר למשתמשים ליצור במהירות לעצמם זרם מונטיזציה נוסף..

שמיים גו

גואו הוא מנכ”ל Cypherium, פלטפורמת בלוקצ’יין ממוקדת ארגונית העדיפה הן מדרגיות והן ביזור. גואו קיבל תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת פפרדין והוא גם מיומן בכמה תחומים טכניים נישתיים הקשורים לתכנות וטכנולוגיית בלוקצ’יין..

טלה וואנג

טלה הוא מייסד שותף של Bibox, בורסת נכסים דיגיטלית שעושה שימוש בכמה מהטכנולוגיות העדכניות ביותר הקשורות לניתוח נתונים גדולים ואלגוריתמים משופרים של AI בכדי לייעל עסקאות ועסקאות. ראוי גם להזכיר כי בתוך שנה מיום הקמתה של חברת ביבוקס, הצליח וואנג להוביל את חילופי החליפין שלו לעמדה המובילה ב- CoinMarketCap. לא רק זאת, כפי שהדברים נראים, ל- Bibox נפח tx יומי של יותר מ- 200 מיליון דולר.

מנית קטריה

קטריה היא מייסדת שותפה של מסוף המסחר הרב-בורסי קוואדנסי. הרקע שלו משתרע על פיננסים, טק, עסקים דיגיטליים ואסטרטגיית חדשנות בתחום הייעוץ הארגוני. לא זו בלבד, אלא שמאניש השקיע זמן רב בעבודה עבור לקוחות F500 וכן בחן מגמות מקרו-כלכליות לגיבוש תוכניות עסקיות לחברה משלו..

גבריאל מוסלה

גבריאל הוא המייסד והמנכ”ל של Coinrule – עוזר חכם המיועד אך ורק לסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים. עם למעלה מ -15 שנות ניסיון בתחומים כמו FINTECH, Telco, Science, Banking, הוא הצליח לנווט בצורה חלקה במגוון תפקידים בניהול חדשנות ברחבי חמש מדינות (פינלנד, בריטניה, ארה”ב, הונגריה, איטליה) העובדות ב- UBS. בנק, נוקיה, NHS, Vodafone, IBM, WPP, Lloyds Bank וכו ‘. גבריאל הוא בעל תואר ראשון / תואר שני בפוליטכניקה במילאנו וביצע מספר תכניות עסקיות מנהלות באוניברסיטת LSE ובאוניברסיטת הרווארד. לבסוף, הוא מנטור ב- Google Launchpad, StartupBootCamp ו- Virgin Startups.

סטיב בישופ

סטיב בישופ – מייסד Justbookitnow.com, Flame Concepts, ומייסד שותף של ROCCR.COM – עומד בחזית פיתוח הבלוקצ’יין בענף הכרטיסים, עם שורת התגים של “Ticketing with Integrity”. סטיב מספק פתרונות כרטיסים מומחים ללקוחות כמו נאמנות הנסיך ומקלארן כבר למעלה משבע שנים.

זולטן טרנסנסקי

זולטן הוא איש מקצוע ברשת אשר עובד כיום בחברת Blockben – חברת פינ-טק המחויבת ליצור פלטפורמות בלוקצ’יין חדשות שיכולות לעזור להחיות את הנוף הדיגיטלי העולמי. כטכנאי IT ואלקטרוניקה, זולטן מימש במהירות את הפוטנציאל הטמון בטכנולוגיית הבלוקצ’יין ולכן היה מעורב במרחב זה די הרבה זמן.

ד”ר מייקל יואן

יואן הוא מייסד שוק מבוזר חדש בשם OpenBay, כמו גם מנכ”ל חברת Second State, ספקית עולמית של פתרונות עסקיים חכמים מבוססי חוזים. הוא גם המחבר הראשי של חמישה ספרים בנושא הנדסת תוכנה שפורסמו על ידי בתי תקשורת מובילים כמו אדיסון-ווסלי, פרנטיס-הול ואוריילי אסוציאציות..

לבסוף, יש לציין כי יואן קשור גם למספר מיזמים מצליחים אחרים. הם כוללים:

מכוניות סייבר: מערכת בלוקצ’יין ציבורית שפותחה במיוחד לעסקאות הקשורות לסחר אלקטרוני.

Ringful LLC: Ringful היא מערכת מידע רפואית שתוכננה לעזור לצרכנים לחסוך בעלויות הבריאות שלהם וכן לקבל טיפול טוב יותר באמצעות אפשרויות מניעה חדשניות (שניתן להפעיל באמצעות מכשירי הסמארטפון של אחד).

קייל אסמן

אסמן הוא שותף מייסד בחברת BX3 Capital, חברת ייעוץ עסקי המסייעת לחברות להתמקם במגזרים מתפתחים כמו blockchain ו- cryptocurrency. בעבר מילא תפקידים בבנקאות להשקעות וייעוץ רגולטורי בכמה חברות פיננסיות יוקרתיות, בהן גולדמן זאקס, דאף ופלפס, וריאן LLC (חברת מיסים עולמית). אם זה לא הספיק, אסמן היה גם משקיע VC בסנאפצ’אט כמו גם בכמה סטארטאפים מצליחים אחרים.

דניאל פ. סיימון

דניאל הוא סופר, יזם ומומחה לתקשורת פיננסית שהיה חלק ממהפכת הפין-טק העולמית כבר מההתחלה. בעבר הוא ייעץ לכמה מהמותגים הגדולים ביותר בתחום זה, כולל מורגן סטנלי, בלומברג וגולדמן זאקס. במהלך השנתיים האחרונות התמקדותו של סיימון הייתה בעיקר במימון דיגיטלי וכתוצאה מכך הפך למנכ”ל ומייסד שותף של חברת Vested – חברת תקשורת משולבת..

אם כל זה לא הספיק, סיימון שימש גם ככותב טור קבוע בפורבס, מרקט מדיה ו- CoinTelegraph, והוא אף הופיע בתוכניות כמו Cheddar, FinTech TV, Asset TV ו- BrightTALK בסדרה Focus on Fintech..

סלבדור קסקרו אלגררה

אלגרה היא המייסדת או 2gether, הפלטפורמה הפיננסית השיתופית הראשונה בעולם המצטרפת בצורה חלקה למבנים הפיננסיים (שנבנו באמצעות מטבעות FIAT) של פעם עם מטבעות קריפטוגרפיים..

אדית מוטוני

אדית היא כותבת השקעות מקצועית, סוחרת במניות ומאמנת פיננסים אישיים. כיום היא עובדת כעורכת הראשית של LearnBonds.com, אתר / קהילת השקעות אישית עם יותר מ -100,000 קוראים חודשיים.

כריסטוף דה קורסון

כריס הוא מנכ”ל חברת Olymp Capital, הקרן הראשונה לניהול נכסים באירופה המוקדשת לבלוקצ’יין וקריפטו. הוא גם מנכ”ל קבוצת Agentic – קונסורציום עולמי של חברות בלוקצ’יין ומטבע דיגיטלי שמבוססות על נ.אמריקה, אסיה ואירופה..

דמיטריי ברנזון

ברנזון הוא שותף מחקר ב- Zenith Ventures, קרן סיכון רב-אסטרטגית לבלוקצ’יין וקריפטו. בעבר הוא נקשר לפרויקטים רבים אחרים הקשורים לבלוקצ’יין / קריפטו, כולל:

 • Coinfund
 • פולידג’ר
 • בלוקצ’יין בברקלי

ויברה קדיקר

ויברהב חדיקר הוא יזם (ממוצא הודי) שכנראה ידוע ביותר כמייסד & מנכ”ל CloseCross, פלטפורמת שוק חיזוי מבוזרת. עם זאת, הוא היה מעורב בעבר בכמה מיזמים מצליחים אחרים כגון:

 • הנעה של בלוקצ’יין (מייסד ומנטור משותף)
 • סינג’נטה (ראש שותפויות אסטרטגיות)

סוכי ג’וטלה

ג’וטלה היא דוברת, מובילת מחשבה ומפתחת IBM Blockchain מוסמכת שזכתה בכמה פרסים יוקרתיים כולל:

 • אשת ההישג האסיאתית
 • יזמית נשית השנה
 • בעבר היא נבחרה לרשימת 100 המובילים הדיגיטליים של אירופה על ידי הפייננשל טיימס וגוגל, וכן חיברה שלושה ספרים (אחד מהם רב המכר הראשון). הם כוללים:
 • להימלט מהתא: צא מהעבודה שאתה שונא צור חיים שאתה אוהב
 • מחברים ובלוקצ’יין
 • ספר FinTech

דניאל אמדורי

דניאל אמדורי הוא מייסד שותף של מגמות הכסף העתידי והמחבר של אל תשמור לפנסיה: מדריך של אלף שנים לחופש פיננסי. עלון ה- FMT שלו מונה כ -150,000 מנויים ונחשב לכתב עת סמכותי למדי בכל הנוגע להשקעות בקריפטו. בעבר הוא הוזמן להיות תורם אורח בכמה כלי תקשורת נחשבים, כולל: The Wall Street Journal, ABC World News Tonight ו- Russia Today TV. אחרון חביב, לערוץ היוטיוב שלו (שהתחיל להתקיים עוד בשנת 2007) יש כיום סך של יותר משלושה עשר מיליון צפיות..

מארק בהרגאבה

מארק הוא נשיא Tagomi – תיווך מוביל של נכסי דיגיטלי מובילים, המשולב עם 9 בורסות קריפטו שונות ומספר שולחנות OTC שונים בארה”ב ומחוצה לה. הוא בוגר בית הספר למנהל עסקים בהרווארד ועבד בעבר בחברות כמו Brainchild Holdings ו- AirBnB..

שון קיף

שון קיף הוא השותף המנהל של סטרייט אפ קפיטל, קרן השקעות קריפטו מובילה המשקיעה בפרוטוקולי טכנולוגיה מבוזרת, בלוקצ’יין, & נכסים דיגיטליים וקריפטו. הוא מוביל את החברה בכך שהוא מומחה לכל דבר בהצפנה ויש לו תשוקה ליידע אחרים על התעשייה. בנוסף, הרקע של שון כולל היותו עו”ד סטארט-אפ טכני והעניין והמיקוד שלו נעוצים בעיקר בקפיטליזם סיכון. הוא הוצג כנואם אורח / תורם על ידי כלי תקשורת מבוססים רבים, כולל Yahoo Finance, KYW Newsradio ו- NBC 10.

בן סמוצ’ה

בן הוא המייסד והמנכ”ל של CryptoJungle – אחת מפלטפורמות המדיה המובילות בישראל הקשורות לכל הדברים קריפטו / בלוקצ’יין. בנוסף, סמוצ’ה הוא גם מייסד שותף של Blockchain B7, ארגון ללא מטרות רווח המבקש לשפר את המודעות בנוגע לביטקוין כמו גם למטבעות קריפטוגרפיים ברחבי ישראל..

קרייג רוסו

רוסו הוא המייסד של פאר – סטארטאפ מבוסס בבוסטון שעומד מאחורי כמה פרסומים דיגיטליים בולטים כולל Sludgefeed. בנוסף, הוא גם אנליסט / משקיע מכובד שתובנותיו ניתן למצוא דרך מגוון כלי תקשורת, כולל Cointelegraph, Bitcoinexchangeguide וכו ‘..

חואן בנט

בנט ידוע בעיקר בזכות היותו המייסד והמנכ”ל של מעבדות פרוטוקול – החברה האחראית להנעת חידושים כמו IPFS (פרוטוקול היפר מדיה) ו- Filecoin (רשת אחסון קבצים מונעת קריפטו). בנוסף לכך, חואן נקשר גם לסטארטאפים רבים הפועלים בתחומים מגוונים כמו משחקים ניידים ושיתוף ידע.

פאבל דורוב

האיש שעומד מאחורי ה- ICO של טלגרם בהקמת שיאים בשנה שעברה, פאבל דורוב ידוע בקהילת הקריפטו העולמית כיזם סדרתי – שבעבר נקשר למספר סטארטאפים מצליחים, כולל VKontakte..

יוזו קאנו

במשך זמן רב, קאנו עבד כמנהל בחברת גולדמן זאקס לפני שלבסוף החליט ללכת לבדו ולהקים את חילופי הקריפטו שלו ‘bitFlyer’. במהלך השנתיים האחרונות המיזם שלו גדל והפך לשדרת המסחר במטבעות דיגיטליים הרביעית בגודלה בעולם (מבחינת המחזור השנתי).

לורה שין

שין הוא עורך בכיר של פורבס שהתעמק רבות בתחומי טכנולוגיה כמו בלוקצ’יין וקריפטו. בנוסף, היא גם מארחת את אחד הפודקאסטים הפופולריים ביותר שקשורים לקריפטו בעולם בשם ‘Unchained’.

קתרין האון

בנוסף לעבודתה כשותפה כללית באנדריסן הורוביץ, קתרין היא גם דירקטורית ב- Coinbase – שם היא מסייעת לחברת ההצפנה לבצע את הביקורות שלהם בצורה תואמת לחלוטין. כמו כן, לפני שהפכה לחלק מגזרת הקריפטו, עבדה האון כתובעת פדרלית במשרד המשפטים האמריקני.

קרייג רייט

ד”ר רייט הוא מדען אוסטרלי שהוא אחד הכוחות המניעים מאחורי Bitcoin SV, מזלג קשה של BTC שהתקיים לפני כמה שנים. הוא ידוע לשמצה בקול רם, חצוף ואף הגיש תביעות נגד אנשים שהטילו ספק באמיתות הטענה המרכזית שלו – כלומר הוא, למעשה, סאטושי נקאמוטו (היוצר הבדוי של ביטקוין)..

ברנדון צ’ז

אמנם צ’ז עצמו אולי לא כל כך ידוע, אך המיזם שהוא עומד בראשו כיום – Coinmarketcap – הוא כנראה אחד האתרים הנפוצים ביותר בעולם למעקב אחר מחירי קריפטו (כמו גם נתונים אחרים הקשורים ביותר מאלף מטבעות קריפטוגרפיים). כפי שהדברים נראים, CMC הוא המקור העליון בעולם לכל המידע הקשור לקריפטו – עד כדי כך שהאתר ידוע להשפיע בצורה משמעותית על השוק בתקופות מסוימות של מומנטום שורי / דובי..

אליזבת סטארק

אליזבת שטארק קשורה לתחום הקריפטו כבר די הרבה זמן. עם זאת, תפקידה כמייסד ומנכ”ל מעבדות ברק הוא שדחף אותה לראשונה לאור הזרקורים העולמי לפני כמה שנים. בנוסף, בתחילת שנת 2019 הפך סטארק לעמית במרכז המטבעות – ארגון מחקר העוסק ביצירת מדיניות ממשלתית חסרת פניות (במיוחד בכל הקשור לטכנולוגיות מבוזרות).

צ’רלס הוסקינסון

צ’ארלס אוהב לתאר את עצמו כיזם סדרתי, מחדש טכנולוגי ומייסד שלוש חברות סטארט-אפ קריפטו מכובדות – כלומר IOHK, Invictus Innovations ו- Ethereum. אם זה לא הספיק, הוסקינסון הוא גם אחד השחקנים המרכזיים שעומדים מאחורי Cardano (ADA), מטבע קריפטוגרפי מהדור השלישי שהתקיים ממש לאחרונה.

אולף קרלסון-ווי

קרלסון-ווי הוא מיליארדר מתוצרת עצמית שהקים את Polychain Capital לפני כמה שנים. לאלה מהקוראים שלנו שאולי לא מודעים למה זה Polychain, זה כמו קרן גידור קריפטו שמנהלת את הנכסים של אלפי לקוחות. בעבר שימש אולף גם כמנהל מוצר מטבע-בסיס.

מייק קייאמורי

קייאמורי הוא האיש שמשמש כיום כמנכ”ל Liquid – פלטפורמת המסחר הקריפטו הראשונה בעולם שהוסדרה במלואה על ידי FSA היפנית. בעשור האחרון מייק החזיק בכמה תיקים ברמה ג בחברות כמו סופטבנק, גונגו אסיה וקבוצת בהארטי..

ג’ון מקאפי

אחד השמות המוכרים ביותר בתחום הפרטיות והאבטחה הדיגיטלית, ג’ון מקאפי הוא פורץ דרך מבחינת טכנולוגיית המחשבים. עם זאת, בעשור האחרון לערך הוא מתמקד בכל מאמציו בעיקר במגזר הקריפטו – כאשר הוא משמש כיום כמנכ”ל סטארט-אפ הקריפטו הארגוני ‘לוקסקור’..

ג’ד מק’לב

ג’ד מק’לב הוא תומך ידוע במטבע דיגיטלי שסייע בהקמת שותף של ‘Stellar’. בנוסף, בשנים שקדמו לעבודתו עם XLM שימש ג’ד כמנהל ה- CT של Ripple. עם זאת, הוא כנראה ידוע בעיקר בזכות היותו של הר גוקס – חילופי דברים שנודעו בקורבן לשערוריית פריצה אדירה עוד בשנת 2014. לבסוף, נזכיר כי ג’ד הוא היוצר של eDonkey, חלוקת קבצים חלוצית של P2P. רֶשֶׁת.

דן מורהד

מורהד הוא מנכ”ל אחת מקרנות הגידור הקריפטו המשתלמות בעולם ‘פנטרה קפיטה’. כיום הוא עובד גם כיו”ר חברת Bitstamp – אחת מפלטפורמות המסחר הקריפטו הגדולות ביותר (לפי נפח tx כולל) הקיימות כיום..

נייץ ‘קודריץ’

Nejc הוא האיש האחראי על יצירת אחת מחילופי המטבעות המהימנים בעולם – Bitstamp. הוא היה מעורב במרחב זה כמעט עשור והיה אחד המאמצים הראשונים של קריפטו-טק שהשקיע די הרבה בביטקוין..

דומיניק שיינר

שינר הוא יזם איטלקי שידוע בעיקר בהיותו מייסד שותף של IOTA – מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין מהדור הבא שתוכננה לתפקד על בסיס חסר אמון לחלוטין. בנוסף, הוא גם יו”ר קרן IOTA.

בריאן בישופ

מפתח הטכנולוגיה בריאן בישופ ידוע בעבודתו עם Bitcoin Core. בעבר הוא עבד על עדכוני מפתח רבים הקשורים ל- BTC שעזרו להפוך את מטבע הדגל ליעיל, מאובטח ושקוף יותר..

ג’סי פאוול

מייסד שותף של חילופי המטבעות קראקין, ג’סי פאוול היה פעיל במרחב זה כבר מההתחלה. בעבר הוא ניהל את פעילותו של סטארט-אפ למשחקים מקוונים, כמו גם כמה מיזמי ביזז מצליחים אחרים.

אריאנה סימפסון

מייסדת ומנהלת קרן הגידור הקריפטו ‘שותפים אוטונומיים’ (AP), אריאנה סימפסון הצליחה לגייס עד היום יותר מ -10 מיליון דולר מכמה משקיעים כמו Coinbase ו- Union Square Ventures. בנוסף לעבודתה ב- AP, סימפסון מייעץ גם לכמה חברות סטארט-אפ אחרות הקשורות למטבע / בלוקצ’יין.

בארט סטפנס

בארט ידוע בעיקר בהיותו מייסד קרן ההשקעות VC Blockchain Capital. עם זאת, מה שאנשים רבים אולי לא יודעים עליו הוא שהוא גם ראש הקרן המשפחתית שלו, סטפנס ניהול השקעות (מיזם העוסק באסטרטגיות השקעה מגוונות החורגות מתחום הקריפטו)..

מארק אנדריסן

מארק הוא משקיע, יזם במימדים מיתיים. בתור התחלה, הוא נמצא בקצה עולם הקריפטו מאז הקמתו ובמהלך השנים הקים כמה מיזמים מצליחים, כולל 16z Crypto – קרן VC בסך 300 מיליון דולר העוסקת בעיקר ביצירת פרויקטים חדשים של blockchain קריפטו..

דן לרימר

ניתן לתאר בצורה הטובה ביותר את דן כיזם קריפטו סדרתי בגלל מעורבותו בכל כך הרבה פרויקטים של אלטקוין. לדוגמא, כיום הוא ה- CTO של Block.one, מיזם המפקח על פיתוח פרוטוקול EOS. בנוסף לכך, הוא גם האיש שעומד מאחורי DPOS – אלגוריתם חדשני של PoS.

טרישיה מרטינז

כמנכ”ל וואלה – אפליקציית שירותים פיננסיים המבקשת להגדיל את השימוש העולמי בקריפטו, במיוחד בשווקים מתעוררים – טרישיה הצליחה לעשות לעצמה שם. בנוסף לעבודתה בוואלה, מרטינז עומדת גם בראש פעולות קרן וואלה.

ארתור הייז

ארת’ר הייז הוא אישיות קריפטו ידועה שהוא גם מייסד ומנכ”ל משותף של אחת מחילופי המטבעות הדיגיטליים הגדולים והאמינים בעולם ‘BitMex’. לפני עבודתו שם, הייז היה קשור לתעשיית הבנקאות (בעיקר לסיטיגרופ).

בובי לי

בובי הוא חבר דירקטוריון בקרן BTC והוא אחד מאנשי הקריפטו הגלויים ביותר בסין. בעניין זה נזכיר גם שהוא מייסד שותף של BTCC (לשעבר BTC China) – אחת מפלטפורמות המסחר הקריפטו הגדולות באסיה..

ולרי ואבילוב

ואווילוב הוא ראש ביפורי, אחת ממפעילות הכרייה הגדולות באירופה. בנוסף, היא קשורה קשר הדוק למאמצי פיתוח התוכנה והחומרה של Bitfury Group.

אדם לודווין

אדם לודוויג ידוע בעיקר בזכות היותו מנכ”ל סטארטאפ הבלוקצ’יין ‘Interstellar’ – חברה שמטרתה העיקרית היא האצת פיתוח dApp בתוך המערכת האקולוגית Stellar.

צ’רלי שרם

שרם הוא ראש CryptoIQ (מיזם ייעוץ קריפטו) וכן אחד ממייסדי קרן הביטקוין. אם זה לא הספיק, הוא עומד כיום גם בראש מאמצי הפיתוח של Jaxx – חברת ארנקי נכסים דיגיטליים.

כוכב שו

שו הוא ראש חברת OKEx, אחת מפלטפורמות חילופי המטבעות הגדולות בעולם. עם זאת, במהלך החודשיים האחרונים, הוא הודיע ​​כמה הודעות בולטות – כשאחת מהן היא תוכניתו לשחרר מטבע יציב אשר ערכו יוצמד ליואן הסיני..

מייקל ארינגטון

מייסד TechCruch הפך לחלק בלתי נפרד מהמערכת האקולוגית הקריפטו העולמית במהלך 5-6 השנים האחרונות. בנוסף לניהול כלי התקשורת הנ”ל, מייקל עומד גם בראש קרן ההשקעות שלו בשם ‘ארינגטון XRP קפיטל’ שמשקיעה במגוון סטארט-אפים שונים של בלוקצ’יין. לבסוף, נזכיר כי בראיון אשתקד גילה ארינגטון כי למעלה מ -50% מכלל עושרו הושקע במגוון מטבעות קריפטוגרפיים שונים..

רביקנט הימי

נוכחות Naval אמנם אינה מוגבלת אך ורק לעולם הקריפטו, אולם הוגה הטכנולוגיה המכובד היה מעורב בסטארט-אפים רבים של קריפטו (כיועץ או כמשקיע). לדוגמא, לאחר יצירת AngelList לפני כמעט עשור, רביקנט הקים את CoinList – מיזם המבקש לספק שירותי ICO וייעוץ ליזמים ומשקיעים..

ג’סטין סאן

שם פופולרי נוסף בעולם הקריפטו, ג’סטין סאן ידוע בעיקר בזכות היותו מייסד ומנכ”ל TRON (אחד הנכסים הדיגיטליים הגדולים בעולם מבחינת שווי השוק הכולל). לפני שהקים את TRON, סאן בילה לא מעט שנים בעבודה עבור ריפל כנציג הסיני הראשי של החברה.

בליטה מאסטרס

Blythe הוא המנכ”ל הנוכחי של סטארט-אפ פינטק בשם Digital Asset Holdings. המשרד עוסק בעיקר בפיתוח טכנולוגית ספר חשבונות מבוזרת שיכולה לשמש את חברי תעשיית הפיננסים העולמית. בעבר, מאסטרס עבד עבור מוסדות בנקאיים רבים שהוקמו, כולל JP מורגן צ’ייס.

אריק Voorhees

Vorhees הוא האיש שעומד מאחורי Shapeshift – מרכזיה מבוזרת המבוססת על Zug המאפשרת למשתמשים להקל על חילופי קריפטו קרובים מיידיים. בנוסף, הוא גם הכוח המניע העיקרי עבור כמה חברות סטארט-אפ בולטות נוספות כמו מטבע-תפאורה וסאטושידיס.

דון טפסקוט

דון הוא חבר בולט במערכת האקולוגית הקריפטו העולמית בשל גוף עבודתו המטורף שכולל מחבר מספר ספרים (כולל רב המכר ‘מהפכת הבלוקצ’יין’) וכן משמש כנואם ציבורי בכנסים שונים ברחבי העולם. בנוסף, הוא גם מייסד מכון המחקר Blockchain שמטרתו לעזור לסטארטאפים הקרובים לנווט בשוק הבלוקצ’יין המתפתח בצורה הקלה ביותר האפשרית..

אפולו אנטון אוהנו

מדליית הזהב האולימפית אנטון או’נו עשתה לאחרונה את תפיסתו לעולם הקריפטו על ידי יצירת פלטפורמת מסחר דיגיטלית בשם ‘HybridBlock’. אם הדברים מתנהלים כמתוכנן, אוונו וצוותו מחפשים לגייס סכום כולל של 50 מיליון דולר באמצעות ה- ICO הקרוב של הפלטפורמה שלו..

ויני לינגהם

המוניטין של ויני בשוק הקריפטו העולמי המשיך לצמוח בשנתיים האחרונות. היי הוא משקיע / יזם שהקים את Civic – מערכת לניהול זהויות מבוססת בלוקצ’יין. לא זו בלבד, אלא שהוא גם האיש האחראי על הקמת SiliconCape, ארגון ללא כוונת רווח המנסה למשוך חברות סטארט-אפ והשקעות טכנולוגיות לדרום אפריקה..

אנתוני ‘פומפ’ פומפליאנו

פומפ הוא אחד מתומכי הקריפטו הבולטים בעולם. הוא לא רק המייסד של Morgan Creek Digital Assets, חברת השקעות הקשורה לקריפטו / בלוקצ’יין, אלא שהוא גם המארח של אחד הפודקאסטים הפופולריים ביותר (הקשורים למטבעות דיגיטליים) בעולם שנקראים ‘מחוץ לשרשרת’. בנוסף, לפני כמה שנים הקים אנתוני את חברת ההשקעות הסולנית שלו בשם Full Tilt Capital.

ג’ימי שיר

שיר הוא תומך, מפתח ומשקיע ב- BTC שמקורו באוסטין, טקסס. כיום הוא מנהל את אחד מקורסי החינוך הבלוקצ’יין הפופולאריים ביותר בעולם, כמו גם עובד כנואם ציבורי שמתבקש לעתים קרובות לפנות למפגשי קריפטו שונים ברחבי העולם..

ארי פול

ארי פול הוא ה- CIO של BlockTower Capital – חברת השקעות הממנפת שירותי מסחר קריפטו מקצועיים וניהול תיקים. לפני שנכנס לתחום המטבע הדיגיטלי במשרה מלאה, עבד כמנהל התיקים בקרן הגידור של אוניברסיטת שיקגו.

ריקארדו ספאני

ריקרדו ספני הוא חלק מצוות המפתח של הליבה של מונרו ואחראי על הממשל החלק של פלטפורמת הקריפטו. הוא מדען מחשבים מוסמך והיה חבר פעיל בקהילת הקריפטו העולמית כבר שנים רבות. בעבר הוא נתן מספר כתובות מרכזיות בכנסי קריפטו שונים ברחבי העולם.

ג’ון מטוניס

מטוניס היא ממייסדי הליבה של קרן הביטקוין – ארגון הפועל להגברת המודעות בנוגע ל- BTC מאז הקמתו. בעבר הוא עבד כדירקטור ב- Globitex, בורסת קריפטו ממוסד שמקורו בליטא..

ולאד זמפיר

ולאד זמפיר הוא חוקר / מפתח בלוקצ’יין מוערך, המזוהה כיום עם קרן את’ריום. כפי שהדברים נראים, הוא עובד על כמה מבעיות המדרגיות המשפיעות על המערכת האקולוגית של ETH. בהקשר זה, ולאד הציג לאחרונה הוכחת קונספט לטכנולוגיית השברים החדשה שלו בהאקתון בתחילת השנה.

דה הונגפיי

הונגפיי הוא חבר מכובד בקהילת הקריפטו האסייתית בשל עבודתו עם NEO, אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בעולם לפי שווי שוק כולל. בנוסף, Da הוא גם מנכ”ל OnChain, חברה הקשורה לבלוקצ’יין המספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותי ייעוץ..

מיק האגן

מיק הוא המוח שעומד מאחורי Mainframe, רשת תקשורת מבוססת בלוקצ’יין המנסה למזער את השפעות הצנזורה שהוטלו על ידי ארגונים ממשלתיים שונים ברחבי העולם. לא זו בלבד, אלא שהוא גם משקיע אנג’לים ידוע, שבעבר השקיע במיזמים מצליחים רבים כמו MyCrypto.

ג’רמי אלייר

מנכ”ל המעגל נחשב בעיני רבים כפורץ דרך קריפטו, במיוחד בשוק התשלומים P2P. עם זאת, לפני שהפך לעמוד התווך בעולם הבלוקצ’יין, אלייר היה ידוע כיזם סדרתי שהשקיע / הקים כמה מיזמים מצליחים, כולל ברייטקוב – פלטפורמת סטרימינג מקוונת באינטרנט..

טור דמסטר

דמסטר הוא המייסד והמנכ”ל הנוכחי של אדמאנט קפיטל – קרן מטבע דיגיטלי שקשורה לביטקוין ולצפנים בולטים אחרים כמו ETH, XRP. הוא גם כלכלן בעל שם שעבודתו מתפרסמת באופן קבוע בשלל כלי תקשורת ברחבי העולם.

טים דרייפר

בהיותו אחד מבעלי הון הסיכון הידועים בעולם, דרייפר לא היה אחד שנשאר רחוק מדי מעולם הרווחים של הקריפטו. לדוגמה, בשנת 2014 הוא רכש סכום עצום של 30,000 BTC במכירה פומבית של ממשלת ארה”ב.

לבסוף, ידוע שדראפר גם עושה תחזיות מחיר BTC מדויקות שנחקרות היטב ומגובות בנתונים סטטיסטיים מוצקים..

קוני גליפי

קוני גליפי הוא המוח שמאחורי BitGive – אשר, כפי שהשם מרמז, היא עמותת הביטקוין המוכרת הראשונה בעולם.

ריאן סלקיס

מנכ”ל Messari, שדה מקור פתוח לנתוני קוד פתוח לכל הקריפטו, ראיין הוא חובב קריפטו מושבע שבעבר שימש גם כמנהל מטבע CoinDesk (אחד מכלי תקשורת הקריפטו הגדולים בעולם).

לינדה שי

זי ידועה בעיקר בזכות היותה MD ומייסדת שותפה של קרן גידור קריפטו בשם ‘קפיטל’. המיזם שלה הצליח מאוד מאז הקמתו והצליח לגייס מימון מגניב של 20 מיליון דולר ממשקיעים מוסדיים ופרטיים נחשבים רבים. לפני עבודתה עם Scalar, לינדה עבדה ב- Coinbase וכן בכמה מוסדות בנקאיים רגילים.

ג’יימס רדצקי

ג’יימס רדצקי הוא ראש פיתוח עסקי של קומברלנד, אחד משולחנות המסחר הגדולים ב- BTC לפי נפח כולל. בנוסף, ראוי לציין כי רדצקי שימש בעבר כ- MD (עבור גולדמן זאקס) במשך יותר מעשרים שנה..

מארק יוסקו

יחד עם אנתוני פומפליאנו, מארק הוא אחד המייסדים המשותפים של מורגן קריק קפיטל. הוא ידוע היטב בתחזיות המחירים המוקפדות שלו ומהווה בסיס מרכזי בתוכניות טלוויזיה רבות העוסקות בקריפטו / בלוקצ’יין.

ג’יל קרלסון

ג’יל היא המייסדת והיועצת הראשית של ג’ונו – חברת ייעוץ קריפטו העוסקת בעיקר בסטארט-אפים של בלוקצ’יין. היא שימשה בעבר כאסטרטג של שרשרת וכן עבדה כסוחרת אשראי בגולדמן זאקס במשך שנים רבות.

טונים ויי

וייס היה בעבר סגן נשיא בכיר ב- JPMorgan Chase. עם זאת, מאז עזיבתו הוא השקיע את עיקר זמנו בטיפול במטבעות קריפטוגרפיים. Vays נחשב כיום לאחד המומחים המובילים בתחום זה – כפי שעולה מהעובדה שבפודקאסט שלו ב- YouTube ‘CryptoScam’ יש יותר מ 75,000 מנויים.

קריס מרזלק

קריס ידוע בעיקר בזכות היותו מייסד ומנכ”ל Crypto.com – מיזם המבקש לעזור לאנשים לעבור מפיאט למטבעות דיגיטליים בצורה חלקה ביותר.

ג’ף ווילק

למרות ששמו של ווילקה לא יכול להיות ידוע כמו כמה מבני דורו, קורות החיים שלו יכולים להתחרות עם הטובים במשחק. בתור התחלה, הוא מייסד את חברת Ethereum כמו גם את משחקי ה- Grid מבוססי אמסטרדם. בנוסף לכל אלה, ג’ף ידוע גם שהוא מפתח פורה למדי שקהל הקריפטו העולמי בכלל מעריך את התובנות שלו..

זוקו ווילקוקס-או’הרן

Wilcox-O’Hearn הוא מומחה אבטחה שפועל בתוך הנוף הדיגיטלי העולמי כבר די הרבה זמן. עם זאת, הוא כנראה ידוע בעיקר בזכות היותו מנכ”ל zCash – מטבע קריפטוגרפי הממוקד בפרטיות. בנוסף, Zooko הוא גם האדם שהוא חנות הקבצים של Tahoe-Least-Authority, טכנולוגיית אחסון מבוזרת שעדיין משמשת חברות רבות ברחבי העולם..

אדם דרייפר

דרייפר הוא המנהל של Boost VC – חברת הון סיכון הפועלת בעיקר בתחום הקריפטו. הוא גם ראש פרויקט אחר בשם Boost Incubator, מיזם שמבקש לסייע למיזמי ביזנס קטנים להגדיל את פעילותם ולהשיג אימוץ שוק המוני בצורה הקלה ביותר.

סטיבן זוג

זוג הוא המייסד / מנכ”ל אחד מעבדי התשלום הגדולים בעולם BTC ‘BitPay’. מנקודת מבט של ניסיון, גילינו שהוא עבד בעבר בחברות רבות כמו IBM. לא רק זאת, הוא נחשב זה מכבר למומחה בכל הנוגע לפיתוח תוכנה ומוזמן באופן קבוע לדבר בכנסי קריפטו רבים בכל רחבי העולם..

מתיו טאן

מתיו טאן הוא האיש האחראי ליצירת שתי פלטפורמות ניתוח קריפטו מפורסמות – כלומר אתרסקאן ובלוקסקאן. לפני שהצטרף לתעשיית הקריפטו, טן עבד יותר מ -20 שנה כחבר בקהילת הטכנולוגיה העולמית.

טושאר ג’יין

השותף הניהול של Multicoin Capital פעיל בתחום הקריפטו כבר קרוב לעשור. עבור מי שאולי לא יודע, טושר פועל באופן פעיל למציאת אסטרטגיות VC חדשניות שיעזרו להציף את השוק בנזילות רבה יותר. לבסוף, לפני שהצטרף ל- Multicoin Capital, ג’יין שימש כיוצר שותף של סטארט-אפ הבריאות הדיגיטלי ‘ePatientFinder’..

לואיס איבאן קואנדה

Cuende הוא אחד המוחות שמאחורי אראגון – פרויקט שיתוף פעולה מונע על ידי Ethereum. לא זו בלבד, אלא שהוא גם יועץ פעיל שעזר להדריך כמה מיזמי בלוקצ’יין מצליחים בכל רחבי העולם.

מייק בלש

בלש ידועה בעולם כמומחית לתכנות מצוינת שעזרה ליצור Bitgo, שירות השקעות קריפטו ממוסד. לא זו בלבד, אלא שגם מייק שימש כממציא HTTP 2.0 וכן הקים את ‘Lookout’.

ג’וש פרייזר

ג’וש הוא אחד המייסדים העיקריים של מקור – אחד הפרויקטים הראשונים בעולם שנועדו לתכנן שווקי כלכלה מבוזרת מבוזרת. בנוסף, הוא גם סוחר ותיק שמוזמן באופן קבוע לדבר בכנסי קריפטו בכל רחבי העולם.

מרקו סטרנג

מרקו סטרנג הוא ראש חברת Genesis Mining – מיזם שמונה כיום יותר משני מיליון לקוחות. הוא גם דובר ידוע שמוזמן באופן קבוע למפגשים שונים כדי לדון במקרי השימוש השונים של בלוקצ’יין וכן בפוטנציאל העתידי שלו..

פייר רוכארד

פייר הוא מהנדס תוכנה בעל שם עולמי וכן מנכ”ל חברת ייעוץ קריפטו מבוססת ניו יורק בשם ‘Bitcoin Advisory’. בנוסף לכך, הוא גם מייסד את מכון סאטושי נקאמוטו.

מאט קוראלו

מאט קרלו ידוע בעיקר בזכות היותו מפתח ביטקוין שעבד בכמה פרויקטים פופולריים עבור מעבדות Chaincode – חממת קריפטו שהוקמה במטרה לעודד את התפתחות הטכנולוגיה הקשורה ל- BTC בכל רחבי העולם..

לון וונג

מנכ”ל ProximaX הוא תומך קריפטו ידוע המשמש כיום כיועץ עבור חברות סטארט-אפ בולטות רבות, כולל Huobe, Liven וכו ‘. אם זה לא מספיק, וונג הוא גם נשיא קרן NEM.io – ארגון שהוא כרגע עובד למעקב אחר פיתוח מספר פרויקטים של NEM.

מתיו דיבר

מתיו הוא המוח שעומד מאחורי AION – פלטפורמת בלוקצ’יין המבקשת לטפל ברבים מבעיות המדרגיות הפוקדות כיום את עולם הקריפטו..

אנדראס מ ‘אנטונופולוס

אנדראס ידוע בכל רחבי העולם כיזם קריפטו מצליח, סופר (Mastering Bitcoin) ודובר. הוא מהווה מתקן עמוד התווך של נוף הקריפטו העולמי כבר שנים רבות והוא אפילו המארח של אחד הפודקאסטים הפופולאריים ביותר הקשורים למרחב הזה שנקרא ‘בואו נדבר ביטקוין’..

מיכה וינקלספכט

מיכה ידוע בעיקר בזכות היותו מנכ”ל חברת Gem – חברה שסייעה ביצירת אחד מארנקי המטבע הציבורי הראשונים בעולם..

אריק לארצ’בק

כמנכ”ל לדג’ר, אריק סייע להכניס עידן חדש של אבטחה ופרטיות בתוך המערכת האקולוגית העולמית של קריפטוגרפים. בנוסף, הוא ידוע גם בזכות היותו מייסד / יוצר La Maison du Bitcoin, מיזם שנוצר אך ורק עבור יזמי קריפטו צרפתיים..

רן נוינר

רן יליד דרום אפריקה הוא אחד מאנשי הקריפטו הידועים ביותר בעולם כיום. זה בעיקר בגלל התוכנית שלו ב- CNBC CryptoTrader TV שמושכת קהל מסיבי למדי מדי שבוע. בנוסף, Neuner הוא גם האיש שעומד מאחורי Onchain Capital, קבוצת השקעות קריפטו ידועה.

Meltem Demirors

Demirors הוא אנליסט / משקיע קריפטו מכובד המשמש גם כמנהל אסטרטגיה ראשי עבור CoinShares. בנוסף, יש לציין כי היא נחשבת סמכות בכל מה שקשור לבלוקצ’יין – כפי שמודגש על ידי העובדה שהיא מעבירה כיום קורס בנושא באוקספורד וכן במעבדת המדיה של MIT..

דן וואסילוק

ידוע יותר בקהילת הקריפטו העולמית בשם ‘Blockchain Dan’, Wasyluk הוא המייסד והמנכ”ל של Blockchain Foundry, חברה המסייעת ביצירת יישומי תוכנה מבוססי blockchain. בנוסף, הוא גם אחד מאנשי הליבה המעורבים ב- Syscoin – לכאורה אחת מפלטפורמות יצירת האסימונים המהירות בעולם.

ענבר בלטט

אמבר באלט הוא ראש לשעבר של יוזמות הבלוקצ’יין של JPMorgan. מאז עזיבתה, היא המשיכה להקים סטארט-אפ בלוקצ’יין משלה בשם “Clovyr” המבקש לסייע לחובבי הקריפטו לנווט בשוק הדאפים בצורה חלקה וחלקה ככל האפשר..

ריצ’רד לב

ריצ’רד לב ידוע ככל הנראה בזכות עבודתו עם BitcoinHEX. עם זאת, מה שאנשים אולי לא יודעים הוא שזה גם יזם, משקיע שכתב כמה ספרים שקשורים לטכנולוגיית קריפטו.

אמין גון סירר

פרופסור סירר הוא חובב בלוקצ’יין וכן חבר סגל בקורנל. הוא אולי ידוע בעיקר בזכות היותו מנהל שותף של IC3, פרויקט המבקש לסייע בקידום השימוש בבלוקצ’יין בתחומי המיינסטרים השונים הקשורים למדע וטכנולוגיה..

ג’יימסון לופ

ג’יימסון הוא כיום ה- CTO של קאזה, מפתח מבוזר והפעלת צומת. הוא גם היוצר של Statoshi.info, אתר המספק ניתוחים סטטיסטיים מפורטים על צמתים של ביטקוין בזמן אמת..

טיפאני היידן

טיפאני ידועה בעיקר בזכות עבודתה עם ריפל. עם זאת, היא גם יועצת עצמאית שסייעה להרבה עסקים קטנים הקשורים לבלוקצ’יין להמריא במגזר שוק תחרותי זה. אם זה לא הספיק, היידן הוא גם מנהל קהילה של אדג ‘, מערכת אבטחה של בלוקצ’יין.

מאי פוג’ימוטו

מאי היא מומחית קריפטו יפנית המוכרת יותר בקרב מעריציה כ”מיס ביטקוין “. היא גם מנכ”לית קבוצת Grecone Investment Group, חברה העוסקת בהשקעות תעשייתיות מכל רחבי העולם.

קייטלין לונג

קייטלין היא הונצ’ו לשעבר בוול סטריט שפרשה מתפקידה הרווחי כדי להפוך למשקיע קריפטו במשרה מלאה. היא מייסדת פלטפורמת החוזים החכמים Symbiont (מיזם שמנסה לחסל רבים מהנושאים התפעוליים שקיימים כיום בתחום זה).

קרל בנטס

קרל הוא אחד מאנשי המפתח שעומדים מאחורי סטטוס – לקוח סלולרי מבוסס את’ריום בעל אופי של קוד פתוח. לא רק זאת, אלא שהוא היה מעורב גם בפרויקטים רבים אחרים של קריפטו, והוא נקרא בקביעות לדבר בכנסי קריפטו שנערכו ברחבי אסיה..

ג’וליאן זאוויסטובסקי

מנכ”ל מפעל “גולם” ידוע במאמצי החונכות שלו ובמניע שלו לסייע ביצירת מחשב העל המבוזר הראשון בעולם..

קרולין רקאו

כרולין מסתיימת בימים אלה בפעילות של חברה בשם Casa – סטארט-אפ של dApp שנמצא בתהליך פיתוח פלטפורמת מפתח קריפטוגרפית חדשה. בעבר עבדה כמנהלת בחברת Consensys.

קתרין קולי

קולי ידועה בעיקר בתפקידה כראש האדווה של נזילות מוסדית XRP. היא פועלת בזירת הפיננסים העולמית כבר יותר מעשר שנים וידועה כמומחית בכל הנוגע לשלל עניינים הקשורים לטכנולוגיית קריפטו / בלוקצ’יין..

אליזבת מקולי

מקולי הוא יועץ שיווק עצמאי שעזר ללקוחות מבוססים רבים בעבר. כפי שהדברים נראים, היא עובדת עבור Crypto Media Hub ו- Biterra Capital על תוכניות ה- biz שלהם, כמו גם על האסטרטגיות התפעוליות העתידיות שלהם..

פרתי קסירדי

פרתי הייתה עובדת ותיקה של גולדמן זאקס לפני שעברה לתעשיית הקריפטו והקימה את הסטארט-אפ שלה בשם TruStory. לאלו מקוראינו שאולי לא מודעים לכך, המיזם הנ”ל שלה כבר הצליח לגייס מימון מגניב של 3 מיליון דולר עד היום.

שרמן לי

שרמן אוהב להתייחס לעצמו כיזם סדרתי שעיקר עניינו הוא ביצירת טכנולוגיות מבוזרות. בהקשר זה מוזכר כי לי הוא המייסד המשותף של פרוטוקול רייבן, פלטפורמת הכשרה מבוקרת למידה עמוקה. אם זה לא הספיק, הוא נקשר גם לפרויקטים מצליחים רבים אחרים, כולל Zeroth.ai, קרן VC מבוססת הונג קונג..

תומאס לי

טום לי הוא שור קריפטו רב שנתי הידוע בעיקר בזכות תחזיות המחיר המוזרות שלו (שרבות מהן התגשמו). בנוסף, הוא גם מייסד שותף של FundStrat, חברת אסטרטגיית שוק / מחקר, כמו גם אנליסט מכובד אשר נקרא לעתים קרובות להביע את דעותיו / השקפותיו על תוכניות טלוויזיה מוכוונות פיננסיות שונות..

מייקל טרפין

מייקל טרפין ידוע אולי בעיקר בתפקידו כיו”ר BitAngels, רשת המלאכים הראשונה לחברות סטארט-אפ במטבע דיגיטלי על פני כדור הארץ. נכון לעכשיו, המיזם שלו מונה יותר משש מאות חברים והצליח לרכוש השקעות משמעותיות ביותר מ -25 חברות הקשורות לקריפטו. לאורך השנים המוניטין של מייקל גדל מאוד והוא נחשב כיום לאחד ממומחי ה- BTC המובילים בעולם, כפי שמודגש על ידי העובדה שהוא נקרא כדובר אורח במספר אירועים יוקרתיים כגון כפי ש:

 • השולחן העגול סאטושי
 • דרום על ידי דרום מערב (SXSW)
 • TEDx הוליווד.

ספנסר בוגארט

אישורי ספנסר הופכים אותו לאחד השמות המוכרים ביותר בעולם הקריפטו טק. לא רק שהוא שותף כללי בבלוקצ’יין קפיטל, אלא בעבר שימש גם אנליסט BTC מקצועי כמו גם סמנכ”ל נידהאם. & ושות ‘אם זה לא מספיק, בוגארט גם סייע למספר רב של משקיעים וחברות בודדות בהגותם של פרוטוקולים חדשים הקשורים לקריפטו..

כריס ברניסק

Burniske הוא המייסד של חברת Placeholder – חברת ניו יורק העוסקת אך ורק במטבעות קריפטוגרפיים ובנכסים דיגיטליים דומים אחרים. לפני עבודתו בחברה, כריס סייע בהקמת אגף האסטרטגיה האינטרנטית של הדור הבא של ARK Management, אחד הגופים הראשונים לניהול קרנות ציבוריות הקשורות ל- BTC בעולם..

ג’וש רייגר

ג’וש ידוע בעיקר בזכות התחזיות המדויקות שלו שזכו לו במוניטין של היותו אחד מסוחרי הקריפטו החכמים ביותר כיום. בנוסף לעבודתו כאנליסט עצמאי, ג’וש הוא גם מייסד שותף של Blockroots.com וכן יועץ למספר חברות נחשבות אחרות, כולל:

 • השקעה ברמה
 • צומת זכוכית

גאווין אנדרסן

אנדרסן ידועה בעיקר כמפתחת תוכנה שהייתה מעורבת מאוד בביטקוין בשלב הפיתוח הראשוני שלה. לא רק זאת, אלא גם אזכור כי עוד בשנת 2010, סטושי נקאמוטו כינה את אנדרסן כמפתח הראשי של תוכנת לקוח יישום BTCs לאחר שהראשונה עזבה את הפרויקט לתמיד. לבסוף, בשנת 2012 ייסד גאווין את קרן הביטקוין במטרה לתמוך בשימוש ובאימוץ של BTC ברחבי העולם.

סאטושי נקאמוטו

כפי שרוב הקוראים שלנו כנראה מודעים היטב, סאטושי נקאמוטו הוא זהותו של היוצר הבדוי של ביטקוין. הוא לא רק המציא את המסמך הלבן של המטבע הדיגיטלי המוביל אלא גם הציב את יישום הייחוס הראשוני שלו. בנוסף, נקאמוטו זוכה גם כמקורו של מאגר הבלוקצ’יין הראשון בעולם, כמו גם האדם הראשון בעולם שפתר את נושא ההוצאה הכפולה (שאחרת די מקובל עם אפשרויות תשלום אחרות הקיימות בשוק כיום). אם וכאשר מר, גברת או הם כסטושי נקאמוטו חושפים את ההוכחה ויוצאים מהצללים הליליים, אין צל מכל ספק ש- Satoshi # תהיה משפיעה עיקרית בכל עת שתגיע.

האל פיני

פיני הוא מפתח נחשב שהיה מזוהה בעבר עם תאגיד PGP. הוא גם חובב משחקי וידאו ידוע שעזר לתכנן כותרות משחק קונסולות פופולריות רבות. עם זאת, בתקופה האחרונה הפך פיני לדמות פופולרית מאוד בקרב קהילת האלטקינים העולמית – בשל מעורבותו הגדולה בפרויקטים שונים של קריפטו. לבסוף, נזכר כי האל היה האדם הראשון שקיבל תשלום BTC מ- Satoshi Nakamoto. שמועות היו גם שדוריאן ‘סאטושי’ נקאמוטו גר רק 1.6 ק”מ, או רק כמה בתים באותו רחוב ושכונה מהאל פיני הגדול..

פרסטון בירן

פרסטון הוא עורך דין המתמחה בשלל עניינים הקשורים לבלוקצ’יין / קריפטו. עם זאת, הוא ככל הנראה ידוע בעיקר בזכות היותו מייסד ומנהל סמנכ”ל חברת מונקס – הבלוקצ’יין המורשה הראשון בעולם. לאלו מהקוראים שלנו שאולי לא מודעים לכך, מאז הקמתה, שימשה מסגרת הליבה של מונקס ליצירת צומת בלוקצ’יין מורשת של Hyperledger Burrow.

WhalePanda

WhalePanda הוא אנליסט קריפטו עצמאי שיש לו יותר מ -220 אלף עוקבים בטוויטר. ולמרות שזהותו ממשיכה להישאר בגדר תעלומה, הוא הפך למרכיב מרכזי של מחזור חדשות הקריפטו העולמי (בעיקר בשל תפקידו כמשקיע מלאכים וכמקסימליסט ביטקוין).

אלכס סוננבורג

Sunnarborg הוא השותף המייסד של קרן גידור קריפטו בשם Tetras Capital. בעבר שימש כאנליסט מחקר של Coindesk – שם סייע בהכנת מספר דוחות הקשורים לטכנולוגיית הבלוקצ’יין. לא רק זאת, אלא שאלכס היה מעורב רבות גם ביצירת אתרים כמו ICO Tracker and Markets Center וכן בפרויקטים ציבוריים אחרים כגון Construct and Consensus 2017.

CryptoCobain

CryptoCobain הוא מומחה קריפטו מבוסס טוויטר שתחזיות המחירים שלו הוכיחו שוב ושוב שהתגשמו. לא רק זאת, אלא שהוא היה גם אחד האנליסטים העצמאיים הראשונים שהחל לספק את התובנות שלו ברשת – וכתוצאה מכך הוא הצליח לצבור עוקבים של יותר מ -200 אלף עוקבים בפלטפורמות מדיה חברתית שונות..

פיטר ברנדט

פיטר הוא סוחר מוערך, שהיה פעיל ביותר בתחום הפיננסים העולמי כבר כמעט 40 שנה. הוא גם מחברו של ספר רב המכר מספר 1 – יומנו של סוחר סחורות מקצועי. ובעוד שברנדט אכן מאמין בכוחם של הבלוקצ’יין והקריפטו, הוא צוטט לאחרונה באומרו כי “99% מכלל האלטקוינים יישכחו בתוך 5-6 השנים הבאות”

ווילי וו

ווילי וו הוא מומחה קריפטו עם ניסיון של למעלה מ -15 שנה בשוק הפינטק העולמי. במקור הוא מגיע מניו-זילנד, אך במהלך העשור האחרון (בערך) ניהל אורח חיים נוודי למדי. וו עבד בעבר כמשקיע באנג’לים והיה גם סוחר במהלך התרסקות השוק הידועה לשמצה בשנת 2008. על פי אתר האינטרנט שלו, הוא מקדיש כעת את עיקר זמנו לביצוע מחקר מבוסס נתונים לשווקי מטבעות קריפטו שונים..

ברוק פירס

ברוק פירס הוא שחקן ילדים לשעבר שהפך ידוע יותר במאמציו היזמים האחרונים הקשורים ל- VR. בנוסף, יש לו היסטוריה מאסיבית של ייסוד, ייעוץ או השקעה במגוון רחב של מיזמי ביזנס מפריעים (כגון אתריום, מאסטרקוין). לבסוף, על פי הנתונים הזמינים באינטרנט, ברוק גייס בהצלחה יותר מ -5 מיליארד דולר (עד היום) עבור המיזמים השונים שעזר להקים..

ג’ק דורסי

ג’ק דורסי כבר הפך כמעט לשם דבר, בעיקר בגלל שהוא הבעלים, מייסד אחת מפלטפורמות המדיה החברתית המפורסמות בעולם – ‘טוויטר’. עם זאת, מה שאנשים מסוימים אולי לא יודעים עליו הוא שהוא גם מתכנת ותיק שעזר ליצור אחת מאפליקציית התשלומים הסלולרית הגדולה בעולם – ‘כיכר’. לבסוף, בשנת 2008, שמה של דורסי הוצג ב- Technology Review TR35 של MIT כאחד מבין 35 החדשנים המובילים בעולם מתחת לגיל 35..

אילון מאסק

אילון מאסק הוא מיליארדר יליד אפריקה שידוע בעיקר בזכות היותו מייסד טסלה. הוא גם היה קשור לתעשיית הקריפטו כבר די הרבה זמן ובעבר נרשם בתיעוד והצהיר שהוא תומך ברעיון הביטקוין ובהבטחה שהוא טומן בחובו – למרות שהוא אינו הבעלים של המטבע הקריפטו בעצמו. לא רק זאת, מאסק הוא גם תומך מרכזי של את’ריום והציג בעבר את תמיכתו בנכס המוביל..

אלכס טפסקוט

Tapscott הוא דובר, משקיע ויועץ ידוע שקשור לתעשיית הבלוקצ’יין / הקריפטו כבר קרוב לעשור. ככל שהדברים נראים, המיקוד המרכזי שלו נמצא בפיתוח טכנולוגיות מתפתחות וכן בסיוע לסטארטאפים להצליח בשוק הדיגיטלי המתפתח של ימינו. אלכס משמש כיום כמנכ”ל NextBlock Global ואף כתב יחד ספר רב מכר בשם “Blockchain Revolution”.

טרייס מאייר

טרייס אוהב לתאר את עצמו כ”אלוף לריבונות מוניטרית “שמעדיף להשתמש באמצעים קריפטוגרפיים שונים שאינם אלימים כדי להשיג את יעדיו האישיים. בנוסף, הוא גם יזם, משקיע ומדען מוניטרי שניתוחו נערץ ברחבי העולם.

מקס קייזר

מקס קייזר הוא שדרן אמריקאי שידוע בעיקר כמנחה את דוח קייזר – תוכנית פיננסים שמשודרת בימים אלה על ידי רשת RT. הוא תומך גדול של קריפטו טק ולעתים קרובות הזמין מומחים / תומכים במטבעות דיגיטליים שונים בתוכניתו לחשוף את חולשות מגזר הבנקאות והפיננסים המסורתי..

ג’ן בוקאו

ג’ן בואקאו (הידועה יותר באינטרנט בשם “Crypto Jen”) היא מומחית / אנליטיקאית קריפטו מכובדת וידועה בזכות התובנות הכספיות המצוינות שלה בנוגע לנכסים דיגיטליים שונים. לאחרונה, ג’ן הפכה לחברה בפלטפורמת הבריאות מבוססת הבלוקצ’יין Solve.Care כיועצת ושגרירה (בעיקר לאזור אסיה ופאן-פסיפיק).

דייויד מרקוס

דייוויד מרקוס הוא יזם אמריקאי שעבד בעבר כראש Paypal. כפי שהדברים נראים, הוא סגן נשיא פייסבוק למוצרי מסרים. לא רק זאת, כבר בדצמבר 2017, מרקוס הוגדר כחבר ליבה בדירקטוריון Coinbase.

מארק צוקרברג

צוקרברג הוא ככל הנראה אחד הפרצופים המוכרים ביותר על פני כדור הארץ כיום – בעיקר בזכות היותו מייסד ומנכ”ל הרשת החברתית ‘פייסבוק’. לא רק זאת, אלא שהוא גם חובב מטבעות קריפטו שהכריז לאחרונה על פשיטת הרגל שלו לעולם הנכסים הדיגיטליים בכך שקבע כי בקרוב FB תשיק את הנפקת המטבעות היציבה שלה (הנקראת מאזניים) כדי להפוך את תהליך התשלומים הבינלאומי ליעיל יותר ללא טרחה עבור לקוחותיה.

איאן באלינה

איאן באלינה הוא משקיע בלוקצ’יין / קריפטו ידוע אשר ייעץ בעבר למיזמי ICO רבים. המאמרים והתובנות של בלינה הופיעו בשלל כלי תקשורת מכובדים שונים כגון:

 • הוול סטריט ג’ורנל
 • פורבס
 • CNBC

לבסוף, איאן הוא המייסד & שותף כללי ביועצי 100X

דאג פולק

פולק ידוע ככל הנראה בכל רחבי העולם בזכות מעלליו בפוקר. ההערכה היא כי נכון לספטמבר 2017 סך ההכנסות שלו בטורניר בשידור חי הסתכם בסכום אדיר של 9,400,000 דולר. עם זאת, במהלך השנתיים האחרונות גם פודקאסט הקריפטוגרפי שלו החל לצבור הרבה משיכה מיינסטרים, בעיקר בגלל שהוא מכסה הרבה תוכן שקשור לצד הטכני בשוק הנכסים הדיגיטליים (כמו גם מושך כמה מהשמות הגדולים ביותר בתעשייה לראיונות עומק.)

פרד וילסון

פרד וילסון הוא הון סיכון שידוע בעיקר בזכות היותו מייסד יוניון סקוור ונצ’רס. הוא תומך בקריפטו, שבעבר תמך במטבעות דיגיטליים שונים וכן במסגרת הטכנולוגית הבסיסית שלהם – בלוקצ’יין. עם זאת, בעבר הקרוב ווילסון הקטין את האתרום ואת מאזניים תוך שהוא משבח את הביטקוין (כנראה בגלל האופן שבו נראה שהשוק מתגבש).

לוק מרטין

מרטין ידוע במעגלי הצפנה רבים (ברחבי העולם) כסוחר פורה ומנתח אלטקוין מומחה. בנוסף, הוא גם מארח מטבע צ’אט, סדרת YouTube אינפורמטיבית המכסה מגוון רחב של נושאים הקשורים ל- BTC ולעמיתיה הדיגיטליים. אחרון חביב, מרטין הוא גם ראשו (ומייסדו) הנוכחי של VentureCoinist, אתר ניתוח קריפטו וחינוך המספק למנוייו שלל תובנות נישה הקשורות להיצע דיגיטלי שונה..

פיטר טוד

טוד הוא מפתח ביטקוין ידוע ויועץ קריפטוגרפיה יישומי ששירותיו מבוקשים מאוד על ידי כמה סטארטאפים הקשורים לבלוקצ’יין בכל רחבי העולם. כיום הוא מציע מגוון רחב של ייעוץ פיננסי בטוויטר ויש לו כמעט 150 אלף עוקבים בפלטפורמת המדיה החברתית.

תוכנית₿

PlanB, העונה גם לשם הטוויטר שלו ‘@ 100trillionUSD’, הוא אנליסט קריפטו עצמאי שמגיש עצות נחקרות היטב לעוקביו הנאמנים כבר למעלה משנתיים. תחזיותיו מבוססות על שורה של מודלים מיוחדים לניתוח אנליטי וכן דפוסי תרשים.

ג’וש אולשביץ ‘

ג’וש אולשביץ ‘הוא סוחר קריפטו שטוען שהוא אוטודידקט לחלוטין. המסע שלו עם ביטקוין החל לפני כמעט שש שנים כשהוא נחשף לאפשרויות הכספיות העצומות שמציעות מטבעות קריפטוגרפיים. מאז, ג’וש למד על כמה תחומים טכניים הקשורים למרחב המתפתח הזה ואף הפך לאחד המומחים הבולטים בעולם בתחום טכנולוגיית הענן של איצ’ימוקו..

בלג’י סריניוואסאן

Balaji S. Srinivasan הוא בעיקר משקיע ויזם מלאכים ששימש בעבר כמנהל ה- CT של Coinbase וכן כשותף כללי באנדריסן הורוביץ. כמה מהמיזמים הבולטים האחרים שאליהם נקשר בעבר כוללים:

 • com – מייסד שותף (החברה נרכשה מאוחר יותר על ידי Coinbase)
 • קונסיל – מייסד (נרכש על ידי Myriad)
 • טלפורט (נקנה מאוחר יותר על ידי טופיה)
 • מרכז מטבעות

שמשון כיסו

שמשון מוו הוא ענק טכנולוגיה העובד כיום כמנכ”ל Pixelmatic כמו גם CSO של Blockstream. לאלו מהקוראים שלנו שאולי לא מודעים למה זה Blockstream, למעשה מדובר במיזם העוסק אך ורק בפיתוח טכנולוגיות בלוקצ’יין חדשניות וכן במערכות קריפטוגרפיה / מבוזרות ייחודיות..

ג’וזף יאנג

יאנג הוא ג’ורנו פיננסי / טק שמקורו בהונג קונג. עבודתו הקשורה למטבעות קריפטוגרפיים, טכנולוגיית הבלוקצ’יין פורסמה ברחבי שורה של כלי תקשורת מכובדים, כולל פורבס, Cointelegraph, Cryptoslate. בנוסף, ג’וזף עבד כחוקר במגוון רחב של חברות הון סיכון וכן כמעצב פרילנסר עבור חברות סטארט-אפ רבות הממוקמות בקוריאה ובפיליפינים..

פרד ארסם

פרד ארסם הוא מייסד שותף של אחת מחילופי המטבעות המובילים בעולם “מטבע-בסיס”. עם זאת, לפני עבודתו עם Coinbase, עבד ארסם כסוחר בכמה מוסדות פיננסיים מסורתיים, כולל גולדמן זאקס. בעבר הוא הציג לראווה את תמיכתו בפרויקטים רבים של קריפטו, כולל Ethereum – מטבע שלדעתו יש אפסייד פיננסי טוב יותר מביטקוין. לבסוף, בשנת 2017, פרד הודיע ​​על עזיבתו את Coinbase ובעקבותיו המשיך לפתח אפליקציות שונות שונות, הקשורות לקריפטו, פלטפורמות ומערכות בלוקצ’יין אחרות..

מייקל ארינגטון

מייקל ארינגטון הוא יזם אמריקאי שכנראה ידוע בעיקר בהיותו המייסד והעורך המשותף לשעבר של TechCrunch – אתר המוקדש לסיקור מגוון רחב של חדשות הקשורות לקהילת הסטארטאפים בעמק הסיליקון. בנוסף, ארינגטון הוא תורם קבוע לכלי תקשורת מכובדים רבים כמו Wired ו- Forbes, ובעבר נבחר לאחד האנשים המשפיעים ביותר באינטרנט. כמה מיזמים עסקיים מצליחים אחרים שלו כוללים:

 • CrunchBase
 • ארינגטון XRP קפיטל

CryptoCred

CryptoCred הוא אנליסט, סוחר טכני ומחנך עצמאי מבוסס טוויטר, שהצליח לצבור מספר עצום ברשת. כל התוכן שלו זמין ללא עלות וניתן להוריד אותו במספר פלטפורמות מדיה בלחיצת כפתור.

אליסטר מילן

מילן הוא יזם במובן האמיתי של המילה, כפי שהדגיש העובדה שהוא ייסד את החברה הראשונה שלו בגיל 17 במכרז. בשנת 1996 הוא כבר עבד בכמה חברות נחשבות כמו AOL וזמן קצר לאחר שסיים את לימודיו. מ- UMIST, מילן מכר את עסק Junction שלו ל- Stream Group Plc. מאז, אליסטר הקימה או הייתה חלק ממיזמים עסקיים מצליחים רבים.

ג’ף גרזיק

ניתן לתאר בצורה הטובה ביותר את ג’ף גרזיק כעתידן, יזם ומהנדס תוכנה, שעבד בעבר על כמה פרויקטים פורצי דרך (כמו Bitcoin Core). הוא גם מנכ”ל חברת Bloq Inc וכן מייסד SpaceChain. בשל גוף העבודה המסיבי של ג’ף, ניתן לראות את תרומתו בשידור חי כמעט בכל מכשיר אנדרואיד, לינוקס הקיים כיום.

DonAlt

DonAlt מתאר את עצמו כמורה שאוהב לעזור לאנשים עם דברים כמו סחר בקריפטו והשקעות. הוא ידוע בעצותיו ללא שטויות, כמו גם במדיניותו הקפדנית ללא קידום בכל פלטפורמות המדיה החברתית שלו. בזמן העיתונות יש לדונאלט יותר מ -121 אלף עוקבים בטוויטר.

Neeraj K. Agrawal

Neeraj K. Agrawal הוא יזם קריפטו בארה”ב שעובד כיום כמנהל התקשורת של מרכז המטבעות. אגרוואל השלים את לימודיו באוניברסיטת סירקיוז – שם התמחה כפול בלימודי מדיניות ובמדעי המדינה.

Crypto Loomdart

Crypto Loomdart הוא אנליסט קריפטו שעוסק באופן פעיל בהשקעה / מסחר רלוונטיים שנחקרו היטב מאז אמצע 2014. בשל כישוריו האנליטיים המדהימים, הוא הצליח לצבור כמעט 100 אלף עוקבים בטוויטר.

אני נווד

אמנם לא ידוע הרבה על ‘אני נווד’, אך לפי ציוץ שפורסם על ידו לאחרונה, הוא טוען שהוא מעצב ומהנדס במקצועו. יש לו מעל 56,000 עוקבים בטוויטר.

ברוס פנטון

ברוס הוא תומך נלהב בקריפטוגרפים שתובנותיו ומאמריו הופיעו בשלל פרסומי תקשורת מכובדים ברחבי העולם (כגון Coindesk). בנוסף, הוא התראיין גם ל- CNBC וגם לוול סטריט ג’ורנל ביחס לדעותיו לגבי BTC / blockchain. כמה מיזמים מצליחים אחרים שלו כוללים:

 • אטלנטיק פיננסי
 • מעבדות Chainstone
 • שולחן עגול סאטושי

אריק לומברוזו

אריק אוהב לתאר את עצמו כ”מחשב חופשי, אמת אמת, קריפטופילופוס, ביטקוין מינימליסטי וכומר דיסקורדיאני “. הוא המייסד המשותף & מנכ”ל Ciphrex – משרד המספק ללקוחות תוכנה ברמה ארגונית המתמחה ב- CTP (עיבוד עסקאות קריפטוגרפי). בנוסף, אריק הוא גם מפתח BTC Core ידוע ועבד בעבר בכמה מיזמים מצליחים, כולל:

 • CoinSurge
 • RingCoin

פיטר מק’ורמק

פיטר מק’ורמק הוא שם ידוע ביותר בסצנת הקריפטו העולמית בגלל הפודקאסט הפופולרי שלו ‘מה ביטקוין עשה’. התוכנית משודרת פעמיים בשבוע ומכסה מגוון רחב של חדשות הקשורות למרחב המתפתח הזה. לא רק זאת, בגלל הפופולריות ההולכת וגוברת של התוכנית, McCormack הצליח לראיין מספר רב של אנשי תעשייה מבוססים כמו מארק קרפלס, ג’יימסון לופ, טרייס מאייר וכו ‘. לבסוף, זה גם מציין כי בשנה שעברה, McCormack נתבע על ידי ד”ר קרייג רייט כשטען שהראשון אינו סאטושי נקמוטו וכי הוא משתמש בתחבולה כאמצעי לזכות בפרסום רב יותר.

אלכס קרוגר

אלכס הוא כלכלן וסוחר קריפטו מכובד שתובנותיו עזרו להרבה משקיעים לאורך השנים. אלום אוניברסיטת קולומביה ידוע גם בניתוחיו המעמיקים לגבי שווקים גלובליים שונים וחתר לגשר על הפער הקיים כיום בין שוק הקריפטו לתחום המקרו-פיננסים. בזמן העיתונות, לקרוגר יש יותר מ- 43 אלף עוקבים בטוויטר.

דן הדל

הפופולריות של הדל גוברת בהדרגה ברחבי תעשיית הקריפטו בשנתיים האחרונות. ולמרות שהוא ידוע בעיקר בזכות היותו מנהל פיתוח בלוקצ’יין עבור Krakenfx, דן נקשר בעבר למספר מיזמים מצליחים אחרים כגון:

 • מחלף מטה
 • אובר,
 • ZeroBlock

טיקה טיווארי

כמוהו או אוהב אותו, מר ביג טי הוא אחד מהמשפיעים על הקריפטו הידועים ביותר בשנתיים-שלוש האחרונות. כאחד מאנשי ההכשרה והאנליסטים בשוק היחידים שמציעים תוכניות להצטרפות ולעקוב כמו Palm Beach Confidential ו- Crypto הכנסה רבעונית, Teeka Tiwari ידוע בשם Oracle Crypto..

דיוויד שאום

צ’ום הוא מדען מחשבים וקריפטוגרף אמריקאי מוערך. עבודתו עם טכנולוגיות לשמירה על פרטיות, בפרט עם מערכות מוניטריות אלקטרוניות, הביאה לכך שהוא זכה להכרה רחבה כממציא המזומנים הדיגיטליים. דייויד עובד כעת על מספר פרויקטים באמצעות שתי חברות ההצפנה שלו, כלומר:

אליקסקסיר: ניתן לחשוב על Elixxir כפלטפורמת עסקאות הפועלת על גבי מסגרת בלוקצ’יין במחסנית מלאה המשתמשת בפרוטוקולים הקשורים להגנה על מטא-נתונים..

פרקסיס: הפרויקט ממנף את הגנת הפרטיות של Elixxir כדי לספק למשתמשים בו מטבע דיגיטלי מאובטח ביותר הנתמך על ידי בלוקצ’יין עמיד לקוונטים..

מקס קורדק

מקס הוא המנכ”ל והמייסד השותף של List, פלטפורמת יישומי בלוקצ’יין שתוכננה לעזור למפתחים מתחילים ביצירת יישומי בלוקצ’יין חדשים באמצעות JavaScript..

ד”ר בן גורצל

למרות שבן אינו בחור הצפנה יוצא, עבודתו עם SingularityNET (חברה שהוא גם המנכ”ל שלה) מלווה באדיקות בנתח אדיר של קהילת הצפנה העולמית. לאלו מהקוראים שלנו שאינם מודעים למהו SingularityNET, ניתן לחשוב עליו כפתרון מלא מלא מחסנית המופעל על ידי פרוטוקול מבוזר חדש. בנוסף, הפרויקט גם מאפשר למשתמשים שלו ליצור, לשתף ולייצר רווחים משירותי ה- AI האישיים שלהם בלחיצת כפתור (גם בקנה מידה זה).

שינקסי וואנג

שינקסי ידוע ככל הנראה בזכות היותו מייסד ומנהל קרן ליטקוין. עם זאת, הוא מזוהה גם עם בורסת המטבעות הפופולרית ‘Coinnut’ וגם עבד בעבר עם חברת ההשקעות BoostVC. לבסוף, יש לציין כי וואנג הוא בעל תואר דוקטור. במדעי המחשב מהאוניברסיטה הלאומית בסינגפור.

ניקולס מרטן

מרטן הוא המייסד של DataDash, שמוצג כיום כערוץ היוטיוב הגדול ביותר המוקדש אך ורק לסיקור החדשות הקשורות לתחום הקריפטו..

ג’סטין צ’או

ג’סטין הוא ראש הפיתוח העסקי העולמי של קומברלנד – ספיגת DRW המספקת למשקיעים בודדים וכן למוסדות מבוססים גישה יעילה לשלל הזדמנויות ייחודיות בתחום נכסי הצפנה. על פי אתר החברה, קומברלנד עושה שימוש בתהליך יעיל של צד שכנגד המנצל מספר אמצעי הגנה פיזיים, אלקטרוניים ופרוצדורליים בכדי לשמור על אבטחת נתוני הלקוחות..

מתיו רוזאק

מאט הוא יו”ר ומייסד שותף של בלוק – חברה מבוססת בלוקצ’יין המבקשת לסייע בדיגיטציה של נכסים בעולם האמיתי בצורה בטוחה ובטוחה. בנוסף, רוזאק משויך ישירות למספר פרויקטים מצליחים אחרים, כולל:

 • טאלי קפיטל
 • שיקגו בלוקצ’יין
 • תא דיגיטלי
 • BitGive

טיילר וו

וו הוא המנהל הגלובלי של BlueHelix (BHEX) – אחד ממובילי שירותי ה- Defi הטובים בעולם. לאלו מהקוראים שלנו שאולי לא מודעים לכך, חברת טיילר מספקת למשתמשים שלל הצעות ייחודיות הכוללות:

 • בורסת בלוהיליקס
 • ענן בלוהיליקס
 • שרשרת בלוהיליקס

רוג’ר לים

רוג’ר הוא אחד השותפים המייסדים של NGC Ventures, פלטפורמת השקעות מקצועית שהוקמה על ידי מספר אנשים הקשורים למועצת NEO וכן ותיקים אחרים בשוק. כפי שהדברים נראים, NGC נחשב לאחד מכספי הקריפטו שמניבים ביצועים טובים יותר כיום במרחב זה.

לארי צ’רמק

במהלך השנה האחרונה בערך, שמו של Cermak הפך פופולרי ביותר במעגלי הצפנה בכל רחבי העולם. כיום הוא מנהל מחקר וניתוח של The Block – אחד מפרסומי התקשורת המובילים בעולם.

ג’סטין וו

וו הוא המייסד של CoinState – שיווק צמיחה & סוכנות יחסי ציבור העוסקת אך ורק במספר חברות פינטק ובלוקצ’יין שונות ברחבי העולם. בנוסף, ג’סטין היה מעורב מקרוב גם עם יותר מ- 15 אסימונים ודאפים במהלך 4-5 השנים האחרונות.

ג’יימס וו

ג’יימס הוא יזם פורה שכנראה ידוע בעיקר בהיותו מייסד ומנכ”ל קבוצת האוצר הדיגיטלי – חברה העוסקת אך ורק בנכסים דיגיטליים, בטכנולוגיית בלוקצ’יין ובשלל דרכי השקעה אחרות הקשורות לקריפטו. בנוסף, וו מעורב מקרוב במספר מיזמים בעלי פרופיל גבוה כמו:

 • מעבדות ETC (מייסד)
 • ליבת ETC (מייסד)

מתיו טאן

טאן הוא המנכ”ל והמייסד של אתרסקאן, פלטפורמה דיגיטלית המספקת למשתמשיה גישה שוויונית לשלל נתוני בלוקצ’יין הקשורים לפרויקט את’ריום..

סאנג לי

סאנג הוא מנכ”ל Konstellation, ספקית פתרונות בלוקצ’יין עטורת פרסים אשר מספר חברות ברחבי תחום הפיננסים העולמי עשו בהן שימוש. הוא גם ראש DarcMatter, פלטפורמת השקעות המיועדת לאנשים המעוניינים להשתמש בכלי השקעה אלטרנטיביים.

אלכס משינסקי

אלכס הוא מפתח פורה שעזר בהקמת מספר פרויקטים כולל רשת צלזיוס – פלטפורמה המאפשרת למשתמשים להרוויח, ללוות, & לשלם כסף באמצעות רשת בלוקצ’יין שקופה ללא צורך במתווכים פיננסיים. כמה מהפרויקטים האחרים שמשינסקי פיתחה כוללים Transit Wireless ו- Arbinet. אם זה לא הספיק, הוא גם הממציא של VOIP – שיטה המשמשת בדרך כלל לתקשורת קולית ברשתות פרוטוקול אינטרנט,

אנסון ז’יל

Zeall הוא האיש שעומד מאחורי CoinPip, מיזם המאפשר למשתמשים לשלוח כספים בצורה חלקה לספקים, ספקים, שותפים באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין..

אמה קוי

אמה היא מנכ”לית LongHash Ventures – חממת הבלוקצ’יין העולמית הראשונה בעולם הנתמכת באופן פעיל על ידי ממשלת סינגפור. בנוסף, קוי מעורב מאוד גם במרחב ההשקעות בקריפטו.

אדי טרביה

טרביה היא משקיעה פורה של בלוקצ’יין ומנכ”לית Coinsilium – מאיץ בוני סיכון שעזר בפיתוחן של חברות בלוקצ’יין רבות בשלב מוקדם. בנוסף, אדי שימש גם כמשקיע זר למספר פרויקטים אחרים של קריפטו, כולל:

 • RSK
 • עובדה
 • Blox.io
 • אינדורס

שון דג’י

שון הוא המייסד והמנהל הראשי של Digix וכן שותף אזורי ב- Kenetic Capital. במובן הבסיסי ביותר שלה, Digix יכול להיחשב כפלטפורמה המסייעת לדיגיטציה של מטילי זהב כך שניתן יהיה לחלקם ולהעבירם על הבלוקצ’יין..

אריק בנץ

בנץ ​​הוא מנכ”ל צ’אנגלי, פלטפורמת חילופי מטבעות קריפטוגרפיה המספקת למשתמשים דרך מהירה ומאובטחת לקנות / למכור יותר מ -150 מטבעות דיגיטליים (כולל ביטקוין, אתריום וכו ‘) באופן מיידי.

מאי פוג’ימוטו

ידועה גם בעוקביה בשם ‘מיס ביטקוין’, פוג’ימוטו הוא מנכ”ל Gracone וכן מייסד אתר התרומות של Bitcoin “Kizuna”..

דמיטריי בודורין

בודורין ידוע ברחבי העולם בזכות התובנות החינוכיות שלו לגבי חילופי מטבעות קריפטוגרפיים שונים. הוא גם מייסד ומנכ”ל משותף לשני פרויקטים מבוססים הכוללים:

האקן: הפרויקט הוא מאמץ המונע על ידי הקהילה המבקש לחזק מספר סוגיות אבטחת סייבר אשר משפיעות כיום על המערכת האקולוגית הבלוקצ’יין העולמית..

CER (דרגות חילופי קריפטו): הפלטפורמה מספקת למשתמשים דירוג מאוזן של 50 חילופי הצפנה המובילים בעולם.

סאני לו

סאני הוא המייסד והמנכ”ל של VeChain – פרויקט בלוקצ’יין ציבורי שואב ערך כלכלי מהפעילויות השונות שמאפשרים על ידי חבריו (שרובם מיועדים לפתרון בעיות כלכליות בעולם האמיתי)

דריל הוק

הוק סגן נשיא בכיר ו- COO של CertiKOrg, חברה המסייעת לפרויקטים של בלוקצ’יין להיות מאובטחים יותר באמצעות אימות רשמי. בנוסף, ראוי לציין כי דריל הוא בוגר אוניברסיטת ייל (במגמת כלכלה ופסיכולוגיה..

אלכס מלכוב

אלכס הוא המנכ”ל והמייסד המשותף של שיווי המשקל, מסגרת רב-רשתית שיכולה לשמש מספר רב של מטבעות יציבים מגובי נכסים ומוצרי DeFi.

ג’ורג ‘זריה

ג’ורג ‘הוא מנכ”ל Bequant, בורסת מטבעות קריפטו מבוססת מלטה המציעה ללקוחותיה מידה גבוהה של בטיחות, נזילות וקישוריות. בנוסף לכך, זריה הוא גם דובר קבוע במספר כנסים הקשורים לבלוקצ’יין בכל רחבי העולם.

פיטר טוד

פיטר טוד מפתח שידוע ככל הנראה בזכות עבודתו בפרויקט Bitcoin Core. בהקשר זה, יש להזכיר כי הוא תורם באופן קבוע לקוד המקור של המטבע והפך עם השנים לחבר מכובד ביותר בקהילת הקריפטו העולמית. בנוסף, טוד הוא גם יועץ קריפטוגרפיה יישומי ודובר טק המוזמן באופן קבוע לחלוק את תובנותיו בכנסים שונים ברחבי העולם..

ג’ארד טייט

ג’ארד טייט הוא שם ידוע בכל הנוגע לטכנולוגיית קריפטו ובלוקצ’יין. כיום הוא מכהן כנשיא חברת DigiPay LLC והוא גם מייסד Digibyte – רשת תשלומים מבוזרת קוד פתוח, עמית לעמית, שתוכננה להפוך עסקאות כספיות גדולות וחוצות גבולות ליעילות יותר וללא בעיות עבור המשותף. איש. בנושא, יש לציין כי העיצוב של Digibyte דומה למדי לזה של Bitcoin (כלומר המסגרת שלו ציבורית ומבוזרת לחלוטין)..

פרד ארסם

פרד הוא עובד לשעבר של גולדמן זאקס שעזב את תפקידו הרווחי בחברה כדי להקים את Coinbase, אחת מפלטפורמות המסחר הקריפטו הפופולריות בעולם. בנוסף, הוא גם בוגר מדעי המחשב מאוניברסיטת דיוק, שבעבר נקשר למספר פרויקטים מצליחים הקשורים לבלוקצ’יין כמו פרדיגם – קבוצה פרטית העוסקת אך ורק במחקר שוק ובניתוח מגמות השקעה הקשורות ל שוק הקריפטו.

כריס דיקסון

כריס ידוע בעיקר בזכות היותו שותף כללי באנדריסן הורוביץ. כחלק מאחריותו, עבד כמשקיע זרעים עבור מספר סטארט-אפים של קריפטו שהמשיכו לחתום לעצמם ברחבי העולם. לא זו בלבד, אלא שכריס שימש גם כמייסד / מנכ”ל משותף של שני מיזמי סטארט-אפ מיינסטרים – דהיינו SiteAdvisor ו- Hunch – שזכו לתשומת לב רבה מצד תחום הפיננסים העולמי בשנים האחרונות..

Neeraj K Agarwal

Neeraj הוא חובב קריפטו שעוסק בתחום המטבע הדיגיטלי כבר די הרבה זמן. כפי שהדברים מתנהלים, הוא מטפל בצד העסקי והתקשורתי (biz-com) של הדברים עבור Coincenter – צוות חשיבה פופולרי של מדיניות קריפטו..

מרקו סנטורי

מרקו עובד כיום כנשיא וכמנהל משפטי ראשי (CLO) בחברת Blockchain – חברת קריפטו הכוללת אחד המבקש לחבר עסקים ברחבי העולם זה לזה באמצעות שלל הצעות ייחודיות כגון ארנק המטבע הדיגיטלי המקורי של החברה, חוקר BTC וכו ‘. בתקופה האחרונה, יכולתו המשפטית של סנטורי זיכתה אותו בתואר “דיקן עורכי הדין במטבע דיגיטלי”. בעבר היה קשור למשרד עורכי דין בשם Cooley LLP, שם התמקד בעיקר בעניינים הקשורים לשוק המטבעות הדיגיטליים..

בן דבנפורט

בן ידוע כנראה בזכות היותו המייסד וה- CTO של Beluga – פלטפורמה דיגיטלית שנמכרה לענקית המדיה החברתית FB עוד בשנת 2011 והפכה בסופו של דבר למה שאנחנו מכירים כיום בשם Messenger Messenger. בנוסף לכך, Davenport עבד בעבר גם במספר חברות רב לאומיות (כולל גוגל ומיקרוסופט) כמהנדס backend.

לבסוף, כיום, בן עובד כשותף סיכון עבור Blockchain Capital, חברה שבאמצעותה הוא הצליח להשקיע במספר פרויקטים מצליחים הקשורים לקריפטו כמו Xapo, BitPay, Kraken, LedgerX, Zcash, Lightning Labs וכו ‘..

קייל טורפי

קייל אוהב לתאר את עצמו כעיתונאי עצמאי במשרה מלאה שתחום העניין העיקרי שלו כולל ביטקוין וטכנולוגיית בלוקצ’יין. לאחר שעבד כג’ורנו סולו מאז 2014, מאמריו של קייל פורסמו במגוון רחב של כלי תקשורת מכובדים כמו פורבס, BitcoinMAgazine, NASDAQ, Business Insider (B.I.) וכו ‘..

אהרון ואן וירדום

אהרון הוא חובב טכנולוגיה שהיה מעורב בסצנת הקריפטו מתחילת העשור. כיום הוא עובד כעורך הטכני הראשי של מגזין הביטקוין, כלי תקשורת מכובד העוסק בעיקר בחדשות הקשורות למטבע הדיגיטלי ולתחום הנכסים הכללי..

פיטר ואן וולקנבורג

פיטר עובד כמנהל מחקר במרכז המטבעות – מכון חשיבה ידוע של מדיניות קריפטו שקיים כבר די הרבה זמן. הוא גם עמית למדיניות גוגל משנת 2013, אשר כותב באופן קבוע על ‘תיאוריה משפטית’ המבקשת לחנך אנשים בנושאים שונים הקשורים לוויסות עצמי, ממשל עצמי וכיצד ניתן להשתמש בטכנולוגיות רשת כדי לשפר את היעילות הכוללת של פלטפורמות משפטיות קונבנציונליות..

ניק קרטר

ניק הוא אנליסט שוק קריפטו ידוע שהמוניטין שלו גדל בהתמדה בשנתיים האחרונות. הוא גם שותף ב- Castle Island Ventures, חברה שהשקיעה במספר סטארט-אפים פופולריים של קריפטו.

מתיו גרין

מת’יו כנראה ידוע בעיקר בזכות עבודתו ביחס לטכנולוגיית אבטחה / קריפטוגרפיה וכיום עובד כפרופסור חבר למדעי המחשב באוניברסיטת ג’ונס הופקינס. הידע העצום של גרין והמומחיות הכוללת שלו אפשרו לו לעבוד במספר תחומים מתפתחים, כולל מערכות אחסון מידע משופרות בפרטיות, מערכות קריפטו עקומות אליפטיות ונכסים דיגיטליים אנונימיים..

אנדרו מילר

אנדרו הוא חוקר מוערך שעבודתו עוסקת בעיקר במנגנוני קונצנזוס מבוזרים וכן בפלטפורמות בלוקצ’יין חדשות. כיום הוא פרופסור חבר באוניברסיטת אילינוי, שם הוא מעביר קורסים פופולריים הקשורים להנדסת מחשבים ומדעים. לא זו בלבד, אלא שהוא גם מנהל חבר ב- Cornell Uni וב- UC Berkeley על היוזמות השונות שלהם הקשורות במטבעות קריפטוגרפיים וחוזים חכמים. לבסוף, מילר קשורה למספר פרויקטים פופולריים של מטבע דיגיטלי כגון Zcash, Tezos ו- ChainLink..

ג’רי בריטו

ג’רי הוא אישיות פופולרית בעולם הקריפטו והבלוקצ’יין. עם זאת, הוא כנראה ידוע בעיקר בהיותו מנכ”ל Coincenter – פלטפורמת שירות דיגיטלי פופולרית המבקשת להגן על רשתות בלוקצ’יין פתוחות ועל זכויותיהם של חדשנים להשתמש בהן..

ואנס קאסארס

קסארס הוא מומחה טק ארגנטינאי שתחום העניין העיקרי שלו הוא ביטקוין וטכנולוגיית קריפטו. הוא גם תומך מרכזי במטבעות דיגיטליים (בעיקר ביטקוין) והוא מאמין כי נכס הדגל הדיגיטלי יוכל יום אחד לשמש כמדיום אוניברסלי מאוחד לכל העסקאות המוניטריות מבוססות האינטרנט. Cesares הוא כיום מנכ”ל XAPO – חברת דיג’י-טק שההיצע העיקרי שלה הוא ארנק BTC שמגיע מראש עם כרטיס חיוב מבוסס ביטקוין.

בראם כהן

כהן הוא מתכנת דיגיטלי בעל שם עולמי וידוע בעיקר בזכות היוצר והמחבר של פרוטוקול ה- peer-to-peer (P2P) המקורי של BitTorrent. לא רק זאת, אלא שהוא גם מייסד שותף של CodeCon – ועידת האקרים של P2P המתקיימת באזור מפרץ סן פרנסיסקו – כמו גם המחבר המשותף של קודוויל – מערכת בקרת תיקון מבוזרת שכבר לא נמצאת מבצע.

אלכס מורקוס

אלכס נחשב באופן נרחב לאחד החלוצים הראשונים של תחום המסחר האוטומטי – בין השאר בזכות עבודתו עם הדסון ריבר סחר, מיזם המנסה להפוך את המסחר בשוק ליעיל יותר ויעיל עבור המשקיע הממוצע. מאז תחילת העשור, הוא עסק בעיקר בביטקוין ובהצעות הקריפטו שלו. בשנת 2014 מייסד מורקוס את Chaincode – פלטפורמה שתוכננה בעיקר עבור מהנדסים שיעזרו להם לפתח את צלעות התכנות של ביטקוין..

נהה נרולה

גב ‘נרולה היא כיום מנהלת יוזמת המטבע הדיגיטלי של MIT העוסקת אך ורק במטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיות אחרות הקשורות לבלוקצ’יין. בנוסף, נזכר גם כי נרולה מחזיקה בתואר דוקטור. ועבד בעבר רבות עם מערכות מבוזרות וניתנות להרחבה.

גאווין ווד

גאווין ווד הוא מומחה למחשבים אנגלי שהוא מייסד שותף ומנהל ה- CTO לשעבר של את’ריום. עוד בשנת 2014, הוא העלה את רעיון הליבה שעומד מאחורי סולידיטי – שפת תכנות מוכרת ביותר המשמשת כיום את המתכנתים ליצירת חוזים חכמים חדשים. בנוסף, ווד הוא גם המייסד, היו”ר וה- CTO של Parity Technologies וכן מחבר מסגרת Polkadot.

ליי קואן

ליי הוא סופר טכנולוגי מוערך שעובד כיום בחברת Coindesk, אחד מבתי פרסום המדיה הקריפטו המובילים בעולם. בנוסף, עבודותיה פורסמו גם במגוון רחב של סניפים נחשבים אחרים כגון ניוזוויק יפן, ביזנס טיימס הבינלאומי ו- Racked..

ריאן שיי

ראיין הוא מומחה קריפטו מוערך מאוד שתחום התמחותו כולל שורה של תחומים מגוונים כמו מדעי המחשב, הנדסת מכונות וטכנולוגיית בלוקצ’יין. הוא גם מייסד שותף של Blockstack – רשת מחשוב מבוזרת ומערכת אקולוגית dapp שמטרתה לעזור למשתמשים להשיג שליטה מלאה בנתונים האישיים שלהם (כגון מסמכי זיהוי)..

בריאן הופמן

בריאן הופמן ידוע בעיקר בהיותו מנכ”ל ומייסד שותף של OB1, חברה העוסקת בעיקר בבניית פתרונות תוכנה ב- OpenBazaar – שוק P2P מבוזר המאפשר למשתמשים להקל על חילופי כספים באמצעות ביטקוין. בעבר, בריאן עבד במספר חברות פורצ’ן 500 וכן בסוכנויות ממשלתיות כמו משרד ההגנה האמריקני.

כריסטופר אלן

אלן הוא יזם וטכנולוגיסט ידוע שתחום התמחותו כולל אבטחה דיגיטלית, פרטיות ואמון. הוא מוכר באופן נרחב כאחד מחלוצי הקריפטוגרפיה באינטרנט והוא הכותב המשותף של תקן האבטחה TLS.

ניקולה קארי

קארי אוהב לתאר את עצמו כיזם סדרתי, חובב קריפטו וטכנולוג כללי. הוא מחזיק במספר תארים בתחומי נישה שונים הקשורים לעולם העסקים והמנהיגות והוא גם חבר מייסד בחבר הנציבים של BCSD (ועדת בלוקצ’יין לפיתוח בר-קיימא).

סרחיו דמיאן לרנר

סרג’יו הוא מומחה קריפטו ארגנטינאי שיש לו למעלה משש עשרה אלף עוקבים בטוויטר. כיום הוא עובד כיועץ אבטחה מטבע מטבעות עצמאי וידוע בתובנותיו בנוגע לטכנולוגיות שונות הקשורות לבלוקצ’יין.

פטריק מרק

פטריק הוא בעיקר עורך דין העוסק בתיקים הקשורים למטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית בלוקצ’יין. בעבר הוא היה קשור למספר פרויקטים מבוססי מטבע דיגיטלי. לדוגמא, הוא מייסד שותף של קרן הביטקוין – שם שימש כיועץ הכללי ומנהל בכיר של הארגון. לא רק זאת, מרק הוא גם חבר מועצת המנהלים של נשיא קרן BitGive, מיזם ללא כוונת רווח המבקש להקל על תרומות צדקה ברחבי העולם באמצעות ביטקוין..

אולג אנדרייב

אולג הוא מפתח קריפטו ידוע אשר נקשר למספר פרויקטים פופולריים בעבר. לדוגמה, הוא מחבר ZkVM – מכונה וירטואלית של בלוקצ’יין עם נכסים מוסווים וחוזים ZK חכמים – Gitbox, CoreBitcoin ו- BTCRuby. אם זה לא הספיק, הוא גם האדם שעומד מאחורי דאלק Bulletproofs.

אלן סילברט

אלן הוא אחד השמות הפופולריים ביותר בעולם הקריפטו טק. כיום הוא מעורב ביצירת פלטפורמות שונות של מטבעות קריפטוגרפיה וסימני אבטחה חדשים עבור חברה בשם INXLimited. בנוסף, הוא גם אוונגליסט ביטקוין מרכזי שעבד בעבר בתאגידים בנקאיים שונים. אחרון חביב, הוא גם המייסד והמפתח של BitPremier – פלטפורמה המבקשת ללמד חובבי קריפטו מזדמנים כיצד לקנות, לכרות ולאחסן מטבעות דיגיטליים שונים..

ג’ונאס שנלי

ג’ונאס הוא מפתח קריפטו מוערך אשר היה מעורב בפרויקט Bitcoin Core מזה זמן רב. בנוסף, הוא גם מייסד שותף של Digital Bitbox ופעיל בפיתוח ספריית ביטקוין בשם ‘libbtc’ – הזמינה למשתמשים במערכות הפעלה כמו לינוקס, iOS, Mac OS X וכו ‘..

פול שטורק

פול הוא חוקר עצמאי שידוע בעיקר בזכות עבודתו ביחס לביטקוין. עם זאת, הוא גם מנהל המחקר ב- Tierion וכן אחד הכוחות העיקריים מאחורי Drivechain – פרוטוקול דיגיטלי המנסה לאפשר לרשתות חסימות מרובות להיות תואמות למערכת אקולוגית קריפטו אחת..

נסים ניקולס טאלב

נסים הוא יזם טכנולוגי לבנוני-אמריקאי, סטטיסטיקאי, סוחר לשעבר ואנליסט סיכונים. עבודתו, אף שאינה מוגבלת אך ורק לעולם הקריפטו, מכובדת היטב במרחב זה מכיוון שהיא עוסקת בשלל נושאים הקשורים לאקראיות, הסתברות ואי וודאות..

לוק דאצ’ר

לוק ידוע יותר ברחבי נוף הקריפטו העולמי בשם ‘לוק ג’וניור’. הוא מפתח BTC Core וכן מייסד בריכת הכרייה של אליגיוס. לא רק זאת, יש גם להזכיר כי עד כה, Dasjr יישם מעל 200 תרומות למסגרת המרכזית של Bitcoin Core ואפילו יש לו קטע BIP משלו (הצעות לשיפור ביטקוין) ב- GitHub.

נתנאל פופר

פופר הוא עיתונאי בסן פרנסיסקו שתחום העניין המרכזי שלו הוא פיננסים, פינטק וטכנולוגיה דיגיטלית. בעבר הוא עבד במספר כלי תקשורת מבוססים כמו הניו יורק טיימס ואף חיבר ספר רב מכר בשם “זהב דיגיטלי: ביטקוין וסיפורם הפנימי של המיספיטים והמיליונרים”.

עדכוני רשימת המשפיעים הקריפטו המוכרים ביותר

משפיעים על ביטקוין

יש עוד כל כך הרבה דברים לומר ולמעקב בנוגע לכל המשפיעים המובילים על מטבעות קריפטוגרפיים. באותה נשימה, ראוי להזכיר כי שוק הקריפטו היה גם עד לתקופות ממושכות של מומנטום דובי, כאשר בשנה שעברה היה המקרה שמחיר ה- BTC ירד מגובהו של 20,000 $ לכל היותר לסכום הנמוך של 3,000 $ (זה בתוך שנה אחת בלבד. ). זה כאשר רבים ממנהיגי הבלוקצ’יין האלה צצו, כשהמצב נעשה קשה יותר ויותר. אבל רק תזכורת ידידותית, ביטקונרים בעלי השפעה פופולרית אלה אינם אלים. והסיכוי שמישהו יהיה עם כדור בדולח עם סיכויים גדולים הוא קל ככל שהוא משתמש בכל המפתח העיקרי בנוגע לייעוץ השקעות או להשפיע על דעות..

כל משפיעי הביטקוין החשובים הללו מבצעים עבודה חדשנית במסגרת ההצפנה והתגלו כחלוצים אמיתיים, מהנדסים וייזכרו כצופים בקרב בני גילם. יש עוד הרבה מה לומר על כל אחד ואחד מהאנשים הכלולים לעיל. עם זאת, לנצל את ההזדמנות ללמוד מאנשים אלה אך גם לדעת שהם בני אנוש ולהגיד מה הם אומרים, לצייץ את מה שהם מצייצים, נכון או לא נכון. היו חכמים בטוויטר קריפטו, התחילו עם משפיעי הקריפטו הידועים וסניפו את הרשת משם. לא משנה מה המטבע, הפרויקט והאהבה שלכם, נמשיך להוסיף לרשימה כש’סלבריטאים ‘חדשים ואנשים פופולריים יזכו להכרה ונשמעת ברחבי העולם. יום אחד רשימת המשפיעים על הבלוקצ’יין תגדל מ- 236 המובילות ל -1,000 המובילים כאשר העולם ממשיך לאמץ ביטקוין וקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map