BlockFi: הלוואות קריפטו ומדריך סקירת משתמשים בנושא ריבית קריפטו

סקירת BlockFi

BlockFi, עם חשבונות ריבית הקריפטו וההלוואות המגובות על ידי קריפטו, היא פלטפורמת ניהול עושר קריפטו המאפשרת לך לחסוך, להרוויח וללוות כסף באמצעות קריפטו.

מוצרי BlockFi, שנמצאו באינטרנט ב- BlockFi.com, מציעים חשבונות קריפטו בריבית גבוהה ומערכת אשראי בעלות נמוכה שבהם אתה יכול להרוויח ריבית על אחזקות המטבעות שלך או ללוות דולר על ידי נעילת הצפנה כבטוחה..

מה זה BlockFi?

לבעלי מטבעות קריפטוגרפיים בזירת הפיננסים המבוזרת המתהווה, יש יותר מדרך אחת לעור חתול בכל מה שקשור להשקעה. הראשון והשכיח מביניהם הוא פשוט לקנות ולהחזיק נכס דיגיטלי אחד או יותר כחלק מתיק השקעות לטווח ארוך.

אבל עוד אחד מהם הוא להנגיש את אותם נכסים כחלק ממאגר הון רחב יותר. לאיזו מטרה? עבור הלווים ללוות ולספק בטחונות / החזרים. השיטה השנייה הופכת לשיטת גישה פופולרית יותר ויותר בקרב מחזיקים המעוניינים להבטיח כי זמנם לא מתבזבז בעת אחזקת קריפטו.

ובהתחשב בעובדה שחלק מאלה נוטים לגמישות ולריבית תחרותית, אין זה מפתיע שהם צוברים כוח. אחד הפופולאריים שבהם כולל את BlockFi, שמקורו ברצון להציע תחכום עמוק יותר למוצרים ולשירותים פיננסיים עבור כלכלי הבלוקצ’יין..

“במשך שנים, למשקיעים בקריפטו אין גישה למוצרים פיננסיים בסיסיים במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין. BlockFi מגשר על הפער הזה על ידי מתן גישה לחשבונות קריפטו בריבית גבוהה ומוצרי אשראי בעלות נמוכה ללקוחות ברחבי העולם. “

עם נקודת מכירה ראשונית כזו, זה הגיוני לנו להתעמק בהלוואות BlockFi והצעות ריבית כאחת מרשימת ההזדמנויות ההשקעה ההולכת וגדלה לחובבי bitcoin וחובבי קריפטו..

גלה את כל מה שאתה צריך לדעת על BlockFi וזה הלוואות קריפטו וחשבונות חיסכון היום בסקירה שלנו.

סקירת חשבון ריבית על הלוואות מגובות קריפטו באמצעות BlockFi

חשבון blockfi-crypto-interest-interest

נכון לאוקטובר 2019, BlockFi טוען שמשקיעים יכולים להרוויח עד 8.6% בשנה על ידי הפקדת כסף לחשבון הריבית שלהם BlockFi (BIA). אתה מרוויח תשלומי ריבית חודשיים על היתרה שלך בביטקוין (BTC), באת’ר (ETH) ובתאומים דולר (GUSD).

ניתן גם ללוות כסף דרך BlockFi. פשוט נעל את הקריפטו (BTC, ETH או LTC) בפלטפורמה, גש ל 50% מערך הקריפטו ההוא, ואז שלם ריביות של 4.5%. אתה יכול ללוות כסף לכל דבר, מבתים למכוניות ועד עסקים.

הלוואות מגובות-קריפטו


מטבעות קריפטוגרפיים הופכים בשלים ומיינסטרים יותר. אנו מתחילים לראות את הופעתה של תשתית בנקאית מודרנית בתוך שטח הקריפטו. לפני כמה שנים, חשבון חיסכון מוסתר של קריפטו היה נראה מטורף. כיום, זו רק דרך נוספת עבור משקיעים למקסם את אחזקות הקריפטו שלהם.

כיום, BlockFi מתיימר להיות חשבון הקריפטו הראשון והיחיד בעולם שמרוויח ריביות המציע ריבית דריבית. החברה ממוקמת בניו יורק, אך שומרת כתובת עסק בג’רזי סיטי, ניו ג’רזי. BlockFi הושק באוגוסט 2017.

לאחר שהוקמה בשנת 2017, BlockFi החל במוטיבציה לספק יותר שירותים פיננסיים ומקרי שימוש אמיתי עבור עולם הקריפטו. החברה, שהוקמה על ידי זאק פרינס, הוכיחה שהיא סיכוי מוצלח עבור לקוחות ומשקיעים בפרק זמן כה קצר.

באוגוסט 2019, למשל, החברה הצליחה להשיג גיוס כספים מסדרה A בזכות Valar Ventures בהיקף של מעל 18.3 מיליון דולר וצוות מרתק של 40 איש בלבד באותה עת. סבב הגיוס הזה כלל גם תמיכה גדולה ממשקיעים ותומכים בהמשך, כולל הדברים הבאים:

“Winklevoss Capital, Galaxy Digital, ConsenSys Ventures, Akuna Capital, Avon Ventures, Susquehanna, CMT Digital, Morgan Creek ו- PJC” על פי צוות BlockFi.

מרשימת המשקיעים הנרחבת הזו די ברור שהם מתלהבים מהסיכויים שיש בדרך כלל חזון BlockFi. על פי האתר, חזון זה מגיע עם מספר טוב של מקרי שימוש ותוכן ירוק מתמיד למשקיעים חדשים וקיימים.

מכיוון שמבט מהיר אחורה, היכן נמצא BlockFi עכשיו? נכון לעכשיו היא מציעה פתרונות למשתמשים הכוללים חשבונות ריבית קריפטו והלוואות מגובות קריפטו, שנעמיק בהן בפירוט רב יותר..

תכונות BlockFi

מדריך למשתמש של BlockFi

התכונות העיקריות של BlockFi כוללות את כל הדברים הבאים:

חשבונות קריפטו בריבית גבוהה: צבור עניין ב- BTC, ETH ו- GUSD. פשוט הפקידו כספים ל- BlockFi ואז הרוויחו ריבית של 8% בשנה, המורכבת מדי חודש.

מוצרי אשראי בעלות נמוכה: לווה כסף באמצעות BlockFi בשיעורים של 4.5%. אתה נועל קרנות בפלטפורמה ואז מקבל הלוואה עד 50% מערך הקריפטו ההוא.

תומך בשלושה מטבעות קריפטוגרפיים: BlockFi תומך בפיקדונות bitcoin (BTC), Ether (ETH) ודולרי תאומים (GUSD) (עבור חשבונות חיסכון) ובטחונות BTC, ETH או LTC להלוואות.

הימנע ממס על רווחי קריפטו: אם אתה מוכר את הקריפטו שלך היום, תוכל לגשת למזומן באופן מיידי. עם זאת, יש כאן גם השלכות מס. עליכם לשלם מס רווחי הון, למשל, מכיוון שמס הכנסה מתייחס לקריפטוגרפיה כאל נכס. BlockFi מדגיש את הטבות המס שלה כסיבה אחת לנעילת כספים בפלטפורמה.

תוכניות החזר גמישות: תוכניות ההחזר של BlockFi גמישות וניתנות להתאמה אישית כדי לענות על הצרכים הייחודיים של הלקוחות. לאחר שתקבל דולר ארה”ב בחשבון הבנק שלך, אתה נדרש לשלם ריבית על ההלוואה על בסיס חודשי לפני שתשתמש בהחזר הסופי שלך כדי להחזיר את מלוא סכום ההלוואה באמצעות BTC או ETH.

מחשבון הלוואות קלות: ל- BlockFi יש מחשבון הלוואות שמקל על לראות כמה בטחונות אתה זקוק לכמות המטבעות הרצויה שלך.

תהליך בקשה מהיר: ל- BlockFi תהליך יישום מהיר וקל. משתמשים יכולים לציין את תנאי ההלוואה הרצויים ולהגיש את בקשתם. BlockFi מגיב לרוב המשתמשים תוך מספר שעות. BlockFi יבדוק כדי לוודא שאתה עובר את קריטריוני ההסמכה להלוואות.

ללא בדיקות אשראי: BlockFi לא משתמש בציון האשראי שלך כדי לחשב את תנאי ההלוואות. למעשה, BlockFi אפילו לא מבצע בדיקת אשראי קשה או רכה, מה שאומר שנטילת הלוואה עם BlockFi לא תשפיע על ציון האשראי שלך בשום צורה שהיא.

אין הפקדות או עמלות מינימליות: BlockFi הושק בתחילה עם הפקדות מינימליות של 0.5 BTC, 25 ETH, או $ 2,500 דולר. בספטמבר 2019 החברה ביטלה את הדרישות הללו ואינה גובה עוד עמלות.

אין עונשי משיכה מוקדמים: חשבון הריבית של BlockFi (BIA) מציע עד משיכה אחת בחינם. אין עונשי משיכה מוקדמים.

חשבונות חיסכון זמינים ברחבי העולם: חשבונות החיסכון של BlockFi זמינים למשקיעים ברחבי העולם מעל גיל 18. חשבונות חיסכון אינם זמינים לאף אחד באיחוד האירופי או במדינות ניו יורק, קונטיקט וושינגטון, ואין הם זמינים לתושבי מדינות שהאישור על ידי ארצות הברית.

תשלום ריבית בלבד: BlockFi מחייב אותך לשלם רק ריבית על ההלוואה שלך. לאחר מכן, אתה משלם את הקרן שלך בסוף ההלוואה.

מימון מחדש או הלוואה סופית לאחר תקופה: לאחר 12 חודשים תוכלו לבחור למחזר את ההלוואה בשיעורים הנוכחיים או לשלם את הקרן ולסיים את ההלוואה.

לווה כסף לכל דבר: BlockFi מאפשר לך ללוות כסף לכל דבר, החל ממכוניות ועד כרטיסי אשראי ועד בתים. מלווה מסורתי עשוי לנתח את ציון האשראי והתוכנית העסקית שלך. BlockFi, לעומת זאת, מאפשר לך ללוות כסף לכל דבר שאתה אוהב. כל עוד יש לך ביטחונות, אתה יכול ללוות עד 50% משווי אחזקות הצפנה שלך.

לא כפוף להגנות FDIC או SIPC: כאשר הכסף שלך נמצא בבנק אמריקני מסורתי, הכסף הזה מוגן על ידי התאגיד הפדרלי לביטוח פיקדונות. אם הבנק מאבד את הכסף הזה או פושט רגל, FDIC ישיב לך עד גבול מסוים. ל- BlockFi אין אותן הגנות.

איך BlockFi עובד?

BlockFi משלמת כיום ריבית של כ -8% עד 9% בשנה, המורכבת מדי חודש. איך החברה מעניקה ריביות כאלה?

BlockFi מעניק הלוואות בגיבוי קריפטו לכל מי שמוכן לנעול קריפטו. הלוואות ניתנות בשיעור LTV ראשוני מקסימלי של 50%. כלומר אם תנעל 1 BTC בפלטפורמה במחיר נוכחי של 8,000 $ ל- BTC, תוכל לקבל הלוואה מקסימלית של 4,000 $.

שיעורי הריבית מתחילים ב -4.5%. ההלוואה נמשכת 12 חודשים. יש אפשרות לשלם מראש או לממן את ההלוואה בסוף תקופת כהונך.

אתה יכול להשתמש בהלוואה המגובה בקריפטו כדי לעשות הכל – לשלם יתרת כרטיסי אשראי או לקנות בית, למשל. BlockFi טוען גם כי עסקים השתמשו בשירותי ההלוואות שלהם למימון שכר והרחבתם. בנוסף, יש הטבות מס מסוימות בהשאלה מנכסי הצפנה במקום למכור.

חלק מהשימושים המפורסמים ב- BlockFi על פי האתר הרשמי כוללים:

  • הרווח ריבית דריבית על אחזקות BTC ו- ETH שלך
  • השתמש בביטקוין לרכישת בית על ידי לקיחת הלוואת דירה באמצעות BlockFi
  • קנו מכונית עם קריפטו על ידי לקיחת הלוואה אוטומטית עם BlockFi
  • גוון את תיק ההשקעות שלך באמצעות הלוואה
  • שלם את החוב בכרטיס אשראי באמצעות קריפטו
  • מימן התרחבות עסקית או שכר באמצעות קריפטו

מבחינה משפטית, BlockFi מסווג כמלווה חוץ בנקאי מאובטח המציע הלוואות בדולר אמריקאי המגובות בנכסי קריפטו. הארגון פועל על פי סעיף 9 של הקוד המסחרי האחיד (UCC), ו- BlockFi מגיש דוחות מימון של UCC-1 לכל אחת ממדינות הלווים שלה (החברה פועלת כיום בכ -35 מדינות ארה”ב)..

מקרים של שימוש בלוקים עסקיים

כל הכספים מוחזקים עם תאומים, בורסת המטבעות המורשית והאפוטרופוס הרשום שממוקם גם בעיר ניו יורק. הלוואות מונפקות לחשבונות הבנק של הלקוחות בדולרים אמריקאים. BlockFi גם שותפה עם משרדי הלוואות צד שלישי Scratch לניהול חוזי הלוואות והחזרים.

מה קורה אם הלקוח מחדל בתשלומים? מה קורה אם מחירי הצפנה צונחים? במצב זה, BlockFi יכול להשתלט על הסכום המקביל של קריפטוגרפיה הדרושה לתשלום יתרת ההלוואה. זכרו: הלווים נדרשים לנעול קריפטו כפול מסכום ההלוואה הרצוי להם.

הלוואות בלוקפי-מגובה על ידי מטבע-קריפטו

כאמור, ישנם שני שירותים ספציפיים שמספק צוות BlockFi למשתמשיו – חשבון הריבית של BlockFi והלוואות מגובות קריפטו. ראשית, נתחיל בהלוואות הצפנה של BlockFi, ואז נבחן חשבונות ריבית, כמה קל להתחיל אחד וכיצד הם מתחרים מול כמה שירותים עכשוויים שם בחוץ..

כיצד לקחת הלוואה באמצעות BlockFi

לקיחת הלוואה ב- BlockFi היא פשוטה. ראשית, עליך לעמוד בשלוש דרישות בסיסיות:

  • מינימום 15,000 $ בנכסי קריפטו
  • אין שיעבודים על נכסים (כולל שיעבודים)
  • אין פשיטות רגל

לאחר שתאשר דרישות אלה, תוכל להמשיך בהמשך בקשת ההלוואה של BlockFi:

שלב 1) בקר ב- BlockFi.com וצור חשבון בכתובת https://app.blockfi.com/signup

blockfi-create-account

שלב 2) לחץ על הכרטיסיה הלוואה

שלב 3) לחץ על החל והשלם אימות KYC / AML על ידי מסירת פרטיך האישיים, פרטי הביטוח הלאומי וההיסטוריה הפיננסית שלך

שלב 4) בדוק את ההלוואה שלך וחתום על הסכם ההלוואה

שלב 5) העבר בטחונות לארנק האחסון המאובטח של BlockFi

שלב 6) המתן מספר שעות עד ש- BlockFi יאמת את בקשתך

שלב 7) קבל את ההלוואה באותו יום בדולר אמריקאי באמצעות העברה בנקאית לחשבון הבנק שלך (או באמצעות stablecoin לכתובת הארנק שבחרת)

שלב 8) התחל לבצע תשלומים בריבית בלבד באמצעות USD, BTC, ETH או LTC

שלב 9) שלם את הקרן בתשלום אחד בסוף הקדנציה או מימן מחדש בשיעורים שוטפים

יתרונות חשבון-ריבית-חשבון

למי שרוצה להבטיח הלוואה באמצעות החשבון הייעודי של BlockFi, נעבור על סוג התנאים, המטבעות הזמינים כמקדמות עבור ביטחונות ויחס הלוואה לערך..

ראשית, סוג הגמישות שיש למשתמשים בערך באותה הרמה כפי שאנו רואים מחשבונות מבוססי ריבית. לעומת זאת, משתמשים יכולים להניח ביטחונות מאת’ריום, ביטקוין וליטקוין, אשר אמנם מגבילים, אך מאפשרים לספק כמה מהקריפטוסים הפופולאריים יותר כאמצעי הלוואה כנגד ערכם..

אותן הלוואות אינן מיועדות למחזיק הקריפטו הממוצע. הסיבה לכך נובעת מכך שיחס ההלוואה לערך נקבע יחסית על 50%. כתוצאה מכך, המשתמשים יצטרכו להציע כמות קריפטו משמעותית למדי על מנת להבטיח הלוואה זו.

לדוגמא, אם ברצונך לקחת הלוואה תמורת 10,000 דולר ולהשתמש ב- Litecoin, Ethereum או Bitcoin, לכל אחד מהם יהיה LTV של 50%, כלומר תצטרך לספק 2.5 BTC, 115.05 ETH או 372.72 LTC בהתאמה..

אמנם זה הופך אותם לנגישים מעט פחות עבור האדם הממוצע, אך ניתן להשתמש באותם חשבונות הלוואת קריפטו לכל דבר החל מפתיחת עסק, תשלום חוב, אבטחת משכנתא וכו ‘..

בדומה לפתיחת חשבון ריבית, פשוט להגדיר בקשת הלוואה, כל שעליך לעשות הוא לחשב מה בדיוק תרצה ללוות, לקבוע איזו כתובת אתה מתכוון לשלם את בטחונות ההצפנה, להזין את פרטי הבנק שלך, לחתום את המסמך ולהמתין לאישור, שיכול להימשך מספר ימים.

הממשק אמנם קל למדי לביצוע, אך הבעיה שתמצא היא שמצב החזר ההלוואה אינו מובן מאליו למשתמש, דבר שיכול להוות נקודת מחלוקת אם ברצונך לדעת דברים מסוג זה. מִרֹאשׁ.

למי שמעוניין להתבונן בצד המשפטי שמאחורי הלוואות מסוג זה, תוכלו להציץ באחד ממסמכי ההלוואה מ- BlockFi. כאן.

הקפד לבדוק את אתר BlockFi ומגוון המוצרים נכון כאן.

כיצד להגיש בקשה לחשבון ריבית BlockFi (BIA)

חשבון הריבית של BlockFi זמין לכל מי שגיל 18 מתגורר ברוב אזורי העולם. אינך יכול להירשם ל- BIA אם אתה גר בניו יורק, קונטיקט או וושינגטון או אם אתה גר באיחוד האירופי. אתה גם לא יכול להירשם אם אתה גר במדינה שמאושרת על ידי ארצות הברית או שאתה נמצא ברשימות מעקב כלשהן. לאחר שתוודא שאתה עומד בדרישות אלה, תוכל להמשיך בתהליך ההרשמה:

שלב 1) צור חשבון בכתובת https://app.blockfi.com/signup

blockfi-create-account

שלב 2) לחץ על הכרטיסיה הפקדה

שלב 3) השלם את תהליך הגשת הבקשה ואמת מידע על KYC / AML

שלב 4) העבר BTC, ETH או GUSD לארנק האחסון המאובטח של BlockFi

שלב 5) קבל תשלומי ריבית חודשיים על היתרה שלך

הצוות מסכם מה מסתכם חשבון הריבית שלו עבור המשתמשים שלו באתר:

“חשבון הריבית של BlockFi (BIA) מאפשר לך להרוויח ריבית דריבית על ביטקוין, Ether ו- GUSD שלך. כל שעליך לעשות הוא לאחסן את הקריפטו שלך ב- BlockFi ולהרוויח ריבית המשולמת בביטקוין, באתרים ובדולמי תאומים מדי חודש. “

בדומה לחשבונות אחרים שם, משתמשים יכולים לבחור להפקיד את המטבעות הקריפטוגרפיים שבחרתם על מנת לפתוח ריבית שנתית מרובה עבור סכום שהם מכניסים לחשבון..

עם חשבון כזה, אנו נעריך את זה בכמה תחומים: מגוון הקריפטות שאתה יכול להפקיד, שיעורי הריבית המורכבים שלה ועד כמה קל להקים חשבון כולל הגמישות של העברת נכסים פנימה והחוצה. של החשבון.

על המשוכה הראשונה, BlockFi אינו מספק מגוון רב לסוגי הנכסים הדיגיטליים שמשתמשים יכולים להשקיע.

על פי האתר, ישנם שלושה נכסים זמינים בלבד – אלה GUSD, Bitcoin ו- Ethereum.

אמנם זה מפשט את העניינים אם אתה חדש במרחב. למי שכבר יש את חלקם ההוגן בקריפטו ובאלטקוין הגדולים, האחרונים ימצאו את עצמם מסוגלים לנצל רק אחוז מאחזקותיהם.. פיקדון blockfi-bitcoin

הצד החיובי של היותו מגביל יחסית הוא בכך שהוא מספק למשתמשים ממשק די ברור וקל לניווט.

מאפשר להם לראות מה בדיוק יש להם בחשבונות שלהם, כמה עניין הם השיגו ואיזה סוג של עסקאות התרחשו.

יחד עם הממשק הנקי הזה, כל תהליך המשיכה וההפקדה בחשבונות אלה הוא גם מהיר יחסית.

blockfi-pull-bitcoin

משתמשים צריכים רק ללחוץ על הפקדה, להעתיק את כתובת הארנק ולשלוח את הסכום להוסיף לסך החשבון הפועל שלהם.

בינתיים, על מנת למשוך, פשוט בחר בסכום שתרצה להוציא, הוסף את כתובת הארנק שלך וסיימת.

הקלות הזו הן למשיכות והן לפיקדונות היא דבר שיש לה כיתרון מובהק בהשוואה לחשבונות מבוססי ריבית אחרים שם.

חלקן מציבות אתכם בחובות מסוימות על בסיס חודשיים לשיעור ריביות טוב יותר, שאמנם טוב להשגת הכנסות נוספות, אך גורמות לאוטונומיה מסוימת..

עם גמישות וקלות שימוש למשתמשים שלה, איך היא מתפקדת בהשוואה לשירותים אחרים שם מבחינת הריבית? די טוב בהשוואה.

BlockFi מספקת למשתמשיה ריביות שנתיות קבועות על כל שלושת הנכסים, כאשר ביטקוין מספק את אחד השיעורים הטובים ביותר שקיימים (6.3% לעומת צלזיוס – כיום 5.06% – ו- Crypto.com – 4%) יחד עם GUSD, אשר עומד על 8.6% בהשוואה לרמות הנוכחיות בשני צלזיוס שהוזכרו לעיל, כאשר שיעורי ה- Stablecoin האחרונים ירדו בחודשיים האחרונים.

כנ”ל לגבי את’ריום, שנותר קבוע עבור משתמשי BlockFi ב -4.1%, בעוד צלזיוס עומד על 3.5% ו- Crypto.com על 3%..

אחד הדברים שיש לזכור הוא העובדה שפלטפורמות אחרות אלה דורשות מהמשתמשים להחזיק נפח כלשהו בפלטפורמות האסימונים הייחודיים כדי לפתוח ריביות טובות יותר..

אמנם זה מספק יתרונות נטו למשתמשים, אך הוא מוסיף רמה נוספת של דרישה מהמשתמש, במיוחד לפלטפורמה כמו Crypto.com, המחייבת אחזקה של יותר מ -1,500 דולר על מנת לפתוח את היתרונות הללו..

בהתחשב בעובדה שחלק מהמשתמשים אינם מחזיקים מרכזיים עד כדי כך שהשקעה באסימני שירות ספציפיים לאפליקציה לא תהיה משימה קלה, עבור BlockFi לספק ריביות אלה כבר מההתחלה..

על חברת BlockFi Crypto

את BlockFi מוביל זאק פרינס (מנכ”ל ומייסד). לפני שהשיקה את BlockFi, הנסיך היה חלק משתי רכישות מוצלחות, כולל אדמלד (שנרכשה על ידי גוגל) וסוציוממנטיק (שנרכשה על ידי דנה האמבי). מבחינת הניסיון הבנקאי, הוביל פרינס צוותי פיתוח עסקי ב- Orchard Platform, סוחר מתווך ו- RIA בתחום ההלוואות המקוונות, ו- Zibby, מלווה צרכנים מקוון..

צוות בלוקפי-מנהיגות-חברה

חברים רשומים אחרים בצוות BlockFi כוללים את פלורי מרקס (מייסד שותף וסמנכ”ל צמיחה), רנה ואן קסטרן (מנהל סיכונים ראשי) ומאהש פאוליני-סוברמניה (CTO).

מטה בלוקפי הוא ג’רזי סיטי, ניו ג’רזי. באפשרותך להציג את הכתובת ופרטי יצירת הקשר לחברה כאן.

מאז השקתו באוגוסט 2017 גייסה BlockFi יותר מ -60 מיליון דולר באמצעות ארבעה סבבי השקעה. הסיבוב האחרון התקיים בדצמבר 2018. ההשקעות הגיעו משמות בולטים כמו ConsenSys Ventures, Kenetic Capital, SoFi, Galaxy Digital (מנוהל על ידי מייק נובוגרץ) ומורגן קריק קפיטל (המנוהל על ידי אנתוני פומפליאנו).

למרות שזה סוג מעניין של סיכום / נקודת מכירה למשתמשים להתקנה מהירה וקלה, הנהגת החברה שמה לה להתמקד בנגישות למשקיעים חדשים וקיימים במרחב הצפנה כדי להתחיל בקלות עם החברה וההתקנה. אחד משני החשבונות שהם מציעים.

מהי התמחות הקריפטו של BlockFi?

מדריך סקירת בלוקפי

כפי שאתה יכול לראות, זה די ישר להתקין חשבון משתמש חדש של BlockFi, כפי שהיינו מצפים מחברה ששמה יותר ערך להודיע ​​למשתמשים שלה על בלוקצ’יין ומוצרים על גבי זה..

כפי שתבחין בכמה מצילומי המסך כאן, התהליך יעיל יחסית; כאשר משתמשים צריכים רק לספק מידע בסיסי.

מידע זה כולל; שמות פרטיים ושמות משפחה, כתובת דוא”ל, ואחריה קוד אישור שנשלח לדוא”ל שלך בכדי להגדיר את חשבונך ביעילות.

בדף הבא הבא, תרצה לבדוק בדוא”ל שלך אם יש קוד הפעלה בן 6 ספרות עבור חשבונך החדש. לאחר שתקבל את זה, תוכל להיכנס לחשבון החדש שלך.

אולם מה שתבחין בו הוא העובדה שהאפשרויות כולן אטומות ו / או אפורות.

פירוש הדבר שהם עדיין לא זמינים עבורך. בדומה לחלק מהמוצרים האחרים באותו הרוח, יהיה עליך להעביר כמה פרוטוקולי KYC על מנת לפתוח חשבונות ריבית או מבוססי הלוואות..

המהפך עבור כמה בדיקות KYC יכול להפסיק את העסקה, אך נראה ש- BlockFi לא נופל בפח הזה, למרבה המזל. אמנם יש לפעמים המתנה של ימים כדי לאמת את המידע ואת הוכחת הכתובת שלך. בלוקפי, לפחות מניסיון אישי, היה טוב ללכת תוך שעה.

אחד היתרונות נטו של BlockFi הוא התוכן שלהם, שהוא בלוג פעיל באתר שמייחד אותו מכמה מהפלטפורמות והשירותים האחרים שיש באותו מגזר..

מדוע זה בדיוק המקרה? פשוט: אם אתה גורם מבחוץ בדרגה להשקיע באחד מחשבונות הריבית הללו, השקעה במטבעות קריפטוגרפיים והשקעה באופן כללי, שיש לך ספריית מאמרים שעוברת על כמה גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון בהשקעה יכולה לעשות שינוי אמיתי.

אז מה הבלוג הזה מספק למשתמשים שלו בעצם? נכון לעכשיו, הוא פועל מתחילת 2018 ומורכב למעשה מתוכן (כמו שהזכרנו קודם) על נושאים גדולים עבור המשקיעים..

אחד המאמרים הראשונים שפרסמה החברה כולל מאמר מקיף על דיני מיסים הקשורים לקריפטוגרפים, למשל, יחד עם אחרים בנושא מבנה הלוואות והשקעות, כולל פירוט של מה לשקול בעת התייחסות למס רווחי הון..

עכשיו, זה נשמע כמו סטייה ממש יוצאת דופן פשוט לטבול בבלוג של החברה למשך פרק זמן זה, אבל אם אתה חדש לגמרי בתחום זה, אם יש שני דברים שאתה קשורה לידע בתעשייה, למשל, והשנייה היא סבלנות. כתוצאה מכך, כל חברה שעוזרת בפועל לחינוך משתמשים חדשים וקיימים היא תוספת מבורכת.

אם לא הייתה לך הזדמנות לבדוק את החלק הזה באתר ולהרגיש צורך בתובנה רבה יותר לגבי דיני מיסים ואלמנטים אחרים שאתה מרגיש שכדאי לך להכיר בהשקעה בקריפטו. הקפד לבדוק את הבלוג המלא נכון כאן.

מילה אחרונה

BlockFi הוא מצטרף ייחודי למרחב הקריפטו. הוא משלב תשתית בנקאית מודרנית עם קריפטו, ומעניק לנו פלטפורמת חיסכון והלוואות לכל סוגי הצרכים הפיננסיים. ניתן ללוות כסף בתנאים גמישים באמצעות BlockFi. לחלופין, תוכלו לחסוך כסף באמצעות שיעורי הריבית האטרקטיביים של הפלטפורמה.

גם BlockFi הוא לא רק סטארט-אפ אקראי: החברה קיבלה מעל 60 מיליון דולר במימון באמצעות ארבעה סבבי השקעה מכמה מהמשקיעים הגדולים ביותר בתחום הקריפטו. BlockFi גם שותפה עם מזל תאומים למשמורת קריפטו.

מכל הסיבות הללו, BlockFi היא אחת הדרכים הקלות והנגישות ביותר למקסם את ערך אחזקות הקריפטו שלך..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map