CoinGecko: מדריכי סקריפט קריפטו ונתוני שוק המטבעות

סקירת coingecko

CoinGecko הוא אתר דירוג שוק קריפטוגרפי המדרג מטבעות דיגיטליים על בסיס מספר גורמים. היום אנו מסבירים את כל מה שצריך לדעת על CoinGecko.

מה זה CoinGecko?

CoinGecko, שנמצא באינטרנט ב- CoinGecko.com, הוא אתר המספק סקירה כללית של 360 מעלות על שטח הקריפטו. כמו CoinMarketCap, CoinGecko מציג את המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לפי נפח מסחר, מחיר, היצע במחזור ומדדים רלוונטיים אחרים..

בניגוד ל- CoinMarketCap, לעומת זאת, ל- CoinGecko אפשרויות התאמה אישית מסוימות נוספות. אתה יכול לדרג מטבעות קריפטוגרפיים לפי תנועת המחירים שלהם בשעה האחרונה, למשל. אתה יכול גם להציג באופן מיידי את שיאי כל הזמנים של מטבעות קריפטוגרפיים שונים.

ל- CoinGecko יש גם קטע ‘מפתח’ שבו תוכלו להציג כל מטבע קריפטוגרפי על סמך פעילות הפיתוח האחרונה שלו. אתה יכול לבדוק את מספר הכוכבים, המזלגות, הצופים והתורמים עבור מטבע קריפטוגרפי מסוים, למשל. CoinGecko אף מציג תרשים התחייבויות בארבעת השבועות האחרונים, מה שמקל על איך פעילות הפיתוח עלתה וירדה עבור כל מטבע..

אתה יכול להציג מדדים דומים עבור הסטטוס החברתי של כל מטבע (כולל מספר המנויים של Reddit, משתמשי טלגרם, עוקבים בטוויטר, ולייקים בפייסבוק).

בהתבסס על כל המדדים שלעיל, כל מטבע מקבל ציון שממית. לביטקוין, למשל, יש ציון Gecko Developer של 92% וציון Gecko Social של 82%, מה שמקנה לו ציון כולל של 88%. המטבעות הבאים הגבוהים ביותר הם ETH (77%), XRP (71%) ו- BCH (71%).

מכל הסיבות הללו ויותר, אנשים רבים מעדיפים את CoinGecko על פני CoinMarketCap ואתרי דירוג מטבעות דומים. אתה יכול לקבל את אותו מידע על הדירוג במבט חטוף, אך אתה יכול גם לחשוף מידע רב כל כך מלבד מחיר הביטקוין.

CoinGecko הושק באפריל 2014, מה שהופך אותו לאחד מצטברי הנתונים הקריפטוגרפיים הגדולים והוותיקים בעולם. החברה ממוקמת בקואלה לומפור שבמלזיה.

תכונות CoinGecko

התכונות העיקריות של CoinGecko כוללות:

100 המטבעות המובילים: CoinGecko מפרט את 100 המטבעות המובילים לפי שווי שוק. אתה יכול לראות מטבעות לפי שווי השוק שלהם בדולר ארה”ב או עשרות מטבעות או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

סנן מטבעות לפי אלגוריתם Hashing: רוצה להציג רק אסימונים המשתמשים באלגוריתם הגיבוב של Ethash? רוצה להשוות רק הוכחות מוסמכות של אסימונים ממוקדים? בעזרת CoinGecko תוכלו לסנן מטבעות על בסיס מספר גורמים שונים.


תכונות coingecko

סנן מטבעות לפי פלטפורמה: אתה יכול לסנן מטבעות על בסיס הפלטפורמה שעליה הם בנויים – כמו Stellar, Waves או VeChain.

יתרונות coingecko

סנן מטבעות לפי קטגוריות אחרות: אתה יכול לסנן מטבעות לפי מספר קטגוריות אחרות, כולל ‘אסימונים מגובים נכסים’, ‘תקשורת’, ‘אנרגיה’, ‘הימורים’ ו’אסימונים מבוססי חליפין ‘בין עשרות מדדים אחרים..

אפשרויות coingecko

צפה בשיא כל הזמנים: CoinGecko מאפשר לך להציג באופן מיידי את שיאי כל הזמנים של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים במבט אחד, כולל ירידת הערך של אותו מטבע קריפטוגרפי מאז השיא של כל הזמנים והתאריך בו הגיע לשיא כל הזמנים. אתה יכול להשוות בקלות בין 100 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בהתבסס על השיא שלהם בכל הזמנים. אתה יכול לראות ש- BTC הגיעה לשיאה של כל הזמנים של 19,665.39 $ ב -16 בדצמבר 2017, למשל, וירדה מאז 52.8%. אתה יכול גם לראות ש- BCH הגיע לשיא כל הזמנים של 3,785.82 $ ב -20 בדצמבר 2017, וירד 92.4% מאז אותה נקודה..

נתוני שווי שוק של coingecko

דירוג מטבעות לפי פעילות מפתח: אחת התכונות הפופולריות ביותר של CoinGecko היא שאתה יכול להציג דירוגי מטבעות על סמך פעילות מפתח. ל- CoinGecko יש תרשימים המציגים את מספר הכוכבים, המזלגות, הצופים והתורמים לכל פרויקט אסימוני, למשל, כמו גם את מספר המחויבות בארבעת השבועות האחרונים. תרשים הפעילות המחייבת מקל על הצגת הפרויקטים הגדלים בפעילות ואלו מצטמצמים. אתה עלול להיות מופתע לגלות של- Monero (XMR) יש התורמים השלישי ביותר בתחום הקריפטו (מאחורי BTC ו- ETH בלבד) למרות הדירוג ה -13 הכללי בשווי השוק..

דירוג מטבעות coingecko

דירוג מטבעות לפי פעילות חברתית: CoinGecko פופולרי גם ביכולתו לדרג מטבעות לפי פעילות חברתית. CoinGecko מציג את מספר המנויים ל- Reddit, משתמשי טלגרם, לייקים לפייסבוק ועוקבים בטוויטר המצורפים לפרויקט. זה לא תמיד מושלם מכיוון שלמטבעות מסוימים – כמו ביטקוין ו – אין שום מברק או עמוד פייסבוק רשמי. עם זאת, הוא מספק במבט אחד מידע על אילו מטבעות יש קהילות חברתיות משגשגות.

פעילות שוק הקריפטו של coingecko

דירוג מטבעות לפי מדדי Blockchain: לבסוף, CoinGecko מאפשר לך להשוות מטבעות לפי מדדי בלוקצ’יין מסוימים. אתה יכול להציג את מנגנון הקונצנזוס המשמש את כל אחד ממאה המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים, למשל, כמו גם את מספר הצמתים, העסקאות בשנייה, חסימות, היצע במחזור, סך היצע ואחוזים שהופצו. מעט אתרי השוואת מטבעות אחרים מספקים מידע כזה במבט אחד.

נתוני אסימון coingecko

צפו בשווקי נגזרים: CoinGecko מאפשר לך לבדוק את שווקי הנגזרים, כולל נפח החוזים הנצחיים של הביטקוין, חוזי העתיד של הביטקוין ונגזרות קריפטו אחרות. אתה יכול לראות אילו בורסות הן הפופולריות ביותר, באילו חוזים עולים בהיקף ומידע אחר על עתידיים בקריפטו.

מידע על שוק נגזר: CoinGecko גם מאפשר לך לבדוק בשווקים נגזרים מידע מסוים. אתה יכול לראות את הבסיס, המרווח, שיעור המימון, הריבית הפתוחה ונפח המסחר 24 שעות ביממה עבור כל בורסה עם חוזים עתידיים בביטקוין, למשל..

עדכוני קרן: CoinGecko מפרסמת ‘עדכוני קרן’, הכוללים עדכונים ישירות ממפתחי כל פרויקט קריפטו. אתה יכול לבחור להציג עדכונים רק מקטגוריות ספציפיות. לחלופין, תוכל להציג את כל העדכונים מכל הפרויקטים.

מגמות: CoinGecko מפרט מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים, כולל מובילים גדולים, אסימונים בנפח גבוה, ואסימונים שנוספו לאחרונה.

דירוג החליפין: CoinGecko מדרג את הבורסות לפי מספר מדדים, כולל נפח מסחר 24 שעות (מנורמל ולא מנורמל), ביקורים (מאת SimilarWeb), מספר המטבעות ומספר זוגות המסחר. לכל בורסה יש גם ציון אמון של CoinGecko. נכון לנובמבר 2019, בשש מרכזיות יש 10 TrustScore מושלמות, כולל Binance, Bitfinex, Kraken, KuCoin, Poloniex ו- Bittrex..

חדשות קריפטו ועדכונים: ל- CoinGecko שפע של מחקר, חדשות וניתוחי קריפטו הזמינים דרך אתר האינטרנט שלה, כולל כיסוי של אירועים אחרונים, עדכוני API, מחקרים ודיווחים מקצועיים, עלוני מידע, דוחות באז, לוחות זמנים לחצי ביטקוין ועוד. אם אתה רוצה מידע במבט אחד על העדכונים האחרונים בקריפטו, CoinGecko הוא משאב נהדר.

מידע ספציפי למטבעות: ל- CoinGecko יש פרופילים בודדים לכל מטבע קריפטוגרפי. הפרופילים האישיים מספקים סקירה כללית של כל מטבע. תוכלו לצפות בקישורים לאתר המטבע, לחסום חוקרים, ארנקים, קוד מקור וקהילות, למשל. אתה יכול לראות תרשים של תנועות המחירים של המטבע הקריפטוגרפי לאורך זמן, פעילות הבלוקצ’יין האחרונה שלו ועוד.

ניתוח טכני: CoinGecko מחשבת אוטומטית ניתוח טכני עבור כל מטבע. ניתוח טכני זה ניתן באמצעות TradingView. אתה יכול לראות שניתוח טכני במהלך 15 הדקות האחרונות, למשל, נותן ל- BTCUSDT אות ‘קנייה’ המבוסס על 17 אותות קנייה, 9 אותות ניטרליים ו -2 אותות מכירה.

אפליקציות סלולריות: CoinGecko מציעה אפליקציות מובייל עבור iOS או Android. אפליקציית CoinGecko מאפשרת לכם לעקוב אחר 2,000 מחירי קריפטו ברחבי העולם בהתבסס על נפח המסחר הנוכחי.

תוסף Chrome: ל- CoinGecko תוסף של Google Chrome שעובד באופן דומה לאפליקציות הסלולריות של CoinGecko.

מצב יום ולילה: CoinGecko מציע יום (אור) ולילה (מצב כהה).

תמיכה בשפות רבות: CoinGecko זמין באנגלית, גרמנית, ספרדית, צרפתית, איטלקית, פולנית, רומנית, הונגרית, הולנדית, פורטוגזית, שוודית, וייטנאמית, טורקית, רוסית, קוריאנית, יפנית, סינית, ערבית, תאילנדית, מלאית ואינדונזית..

שקוף לגבי מתודולוגיה: CoinGecko מפרסמת מידע רב יותר על המתודולוגיה שלה מאשר כל אתר דירוג מטבעות אחר. החברה שקופה לחלוטין לגבי אופן רישום המטבעות, למשל, אופן חישוב דירוגי החליפין וכיצד כל המידע האחר באתר פועל..

ללא דמי רישום: CoinGecko לא גובה מטבעות דמי רישום כלשהם. מטבעות חייבים לעמוד בדרישות בסיסיות כדי להירשם (כמו אתר עבודה ועיתון לבן). CoinGecko מפרט מעל 6,000 אסימונים דיגיטליים בסך הכל.

ציוני שממית: CoinGecko נותן לכל אסימון ציון CoinGecko כולל בהתבסס על המדדים המפתחים והחברתיים שלו. ל- BTC, למשל, ציון Gecko כולל של 88% מכיוון שהוא מקבל 92% עבור מדדי מפתח ו -82% עבור מדדים חברתיים.

רישומי מטבעות coingecko

כיצד להשתמש ב- CoinGecko

CoinGecko הוא פשוט לשימוש. פשוט בקר ב- CoinGecko.com כדי להתחיל.

בעמוד הראשון של האתר מוצגת רשימה של 100 המטבעות המובילים לפי שווי שוק. CoinGecko משתמש ב- USD כברירת מחדל. ניתן למיין מטבעות על סמך מחירם, נפח המסחר שלהם או ההיצע במחזור. תוכל גם להציג שינויים במחירים של שעה, 24 שעות ו -7.

תרשימי שוק coingecko

כדי להציג מידע על מטבע ספציפי כלשהו, ​​תוכלו פשוט ללחוץ על מטבע זה מהרשימה. דף כל מטבע כולל מידע נרחב על תנועות המחירים ההיסטוריות שלו, אלגוריתם הגיבוב, הבלוקצ’יין ועוד. זה מידע יותר ממה שאתה מוצא בדף ה- CoinMarketCap האופייני.

תרשים מחיר coingecko bitcoin

ל- CoinGecko דפי דירוג נפרדים למטבעות בהתבסס על השיאים שלהם בכל הזמנים, מדדי מפתח, מדדים חברתיים, רשתות חסימות וציוני Gecko הכוללים. פשוט לחץ על אחד מהקישורים מדף CoinGecko כדי להציג תרשימים עבור כל מדד.

רוצה לסנן מטבעות לפי קטגוריות או קריטריונים מסוימים? אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על הכרטיסייה ‘מסנן’. אתה יכול לסנן מטבעות על בסיס אלגוריתם הגיבוב שלהם או פלטפורמה, למשל. אתה יכול גם לסנן מטבעות לקטגוריות ספציפיות – כמו אסימוני תקשורת או אסימונים לכלכלת הופעות.

לצפייה במידע אחר ב- CoinGecko, לחץ על קישורים לאורך הבאנר העליון.

תוכל ללחוץ על ‘נגזרים’ למידע נוסף על שווקי עתידי, למשל. אתה יכול להציג באופן מיידי את נפח המסחר בחוזים עתידיים שונים, את שיעור המימון ושינויים במחיר 24 שעות, למשל.

תרשימי נגזרות קריפטו של coingecko

CoinGecko מדרג גם בורסות לפי נפח המסחר, מספר המטבעות ומספר זוגות המסחר. לחץ על ‘החלפות’ מהבאנר העליון כדי להציג מידע ספציפי להחלפה במבט חטוף.

נפחי מעקב coingecko

חלקים אחרים בכרזה העליונה כוללים מדור חדשות כללי, הכולל עדכונים מבלוג CoinGecko ובלוגים משויכים.

יש גם קטע ‘קרן’ המדגיש עדכונים אחרונים של צוותי פיתוח קריפטו גדולים. אם אתה רוצה לסנן את הרעש ולהציג רק את העדכונים האחרונים של מפתחי הצפנה, החלק ‘קרן’ הוא מקום נהדר להתחיל בו..

צוותי בלוקצ'יין של coingecko

שאר הבאנר של CoinGecko כולל קישורים להשוואות, סרטונים, אירועים, מדדי קריפטו, מידע על חציית ביטקוין ועוד..

איך CoinGecko עובד?

CoinGecko עובד על ידי התחברות לבורסות מרכזיות ישירות דרך ממשקי API. CoinGecko לוקח נתונים מהבורסות האלה, ואז מפרסם את הנתונים באופן אוטומטי באתר האינטרנט שלה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

CoinGecko אוספת גם ניתוח נתונים מ- TradingView, פלטפורמת ניתוח השוק הפופולרית, יחד עם ארגוני צד שלישי אחרים (כמו SimilarWeb כדי לעקוב אחר ביקורים ייחודיים בכל אתר בורסה).

נכון לנובמבר 2019, CoinGecko מפרט 392 בורסות ו -6,036 מטבעות.

CoinGecko לא רק לוקח את הנתונים הגולמיים מכל מרכזיה ומפרסם אותם. הפלטפורמה משתמשת בנוסחה פנימית משלה לאיתור חריגים ונתונים לא מדויקים. לאחר מכן הוא מפרסם מידע זה בתרשימים צבעוניים וקלים לקריאה.

איך עובד coingecko

קבלת אסימון המופיע ב- CoinGecko היא בחינם. החברה לעולם אינה גובה דמי רישום כלשהם. כדי לרשום נכס קריפטו ב- CoinGecko, עליך לעמוד בקריטריונים מסוימים לרישום. עליך להיות בעל אתר עובד, סייר חסימות עבודה, רישום בבורסה עם תמיכת API ותקשורת ברורה לגבי ההיצע הזמין.

CoinGecko יציג גם ICO אם יש לו אתר עובד, צוות שקוף וניתן לזיהוי ונייר לבן.

CoinGecko יפרט כל בורסה עם אתר חילופי עובדים, נפח מסחר מדויק התואם ל- API, תיעוד REST API עובד, ונציג איתו הצוות יכול לתקשר בכל נושא.

קריטריונים לרישום coingecko

CoinGecko שקוף לחלוטין לגבי המתודולוגיה שלה. באפשרותך להציג את המתודולוגיה של הפלטפורמה למעקב, תרשים ודירוג נכסי קריפטו כאן.

תמחור CoinGecko

CoinGecko חופשית לשימוש. לאתר אין אפשרות מנוי פרימיום. האפליקציות לנייד ותוסף Chrome הם גם לגמרי בחינם.

כיום, CoinGecko מציג רק שלוש פרסומות בדף הראשי שלה.

בתחתית האתר של CoinGecko, תוכלו למצוא מספר קישורי תרומה.

על CoinGecko

CoinGecko ממוקמת בקואלה לומפור, מלזיה. החברה הוקמה באפריל 2014.

במהלך השנים, CoinGecko עשתה שם בכך שהיא מציעה מחקר מקצועי במרחב שזקוק לו יותר ויותר. CoinGecko שיתפה פעולה עם אוניברסיטת ווסטרן ואוניברסיטת הומבולדט זו ברלין כדי לייצר מחקר מטבעות. המחקר של CoinGecko התפרסם בספרים כמו “מדריך המטבע הדיגיטלי” ו”מדריך הבלוקצ’יין “, מימון דיגיטלי והכללה..

צוות הקריפטו של coingecko

CoinGecko נתמך גם על ידי החדשנות העולמית של מלזיה & מרכז יצירתיות (MaGIC).

חברים מרכזיים בצוות CoinGecko כוללים את TM Lee (מייסד שותף) ובובי אונג (מייסד משותף).

מילה אחרונה

CoinGecko הוא הרבה יותר מסתם אתר להשוואת מטבעות. האתר מספק ניתוח בסיסי של שווקי הצפנה על בסיס מספר גורמים.

בנוסף למעקב אחר מחיר, נפח ושווי שוק, CoinGecko מנתח מדדים חברתיים, פעילות מפתח ומדדים ברשת. באמצעות CoinGecko, משתמשים יכולים לגשת בקלות במבט חטוף למידע על כל פרויקט קריפטו מסוים ולראות כיצד פרויקטים גדולים של קריפטו משתווים לתחרות..

אם אתם מחפשים מידע נרחב על מטבעות, בורסות, שווקי נגזרים ועוד למרחב הקריפטו, אז CoinGecko היא אחת האפשרויות הטובות ביותר באינטרנט.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map