לולי: אפליקציית תגמולים במזומן בחזרה עם קניות באינטרנט

סקירת לולי ביטקוין

אפליקציית תגמולי Lolli bitcoin מאפשרת למשתמשים להרוויח bitcoin בחינם בקניות מקוונות. בואו נסקור כיצד פועלת אפשרות הגמול הקריפטאית הפופולרית ביותר בקריפטו בעולם.

במובן הבסיסי ביותר שלה, Lolli.com יכול להיחשב כפלטפורמת תגמולים דיגיטלית (לעומת מכונת קופונים מיידית של בית הספר הישן) המאפשרת למשתמשים שלה להרוויח, להחזיק ולהשתמש בביטקוין כאשר הם קונים באינטרנט. החברה התחברה עם 750+ מהמותגים המובילים בעולם כדי לעזור להם למקסם את המכירות וההמרות שלהם. בהקשר זה מוזכר כי בכל פעם שאדם עוסק בחנות עם אחד השותפים המקוונים של לולי, שני הצדדים מקבלים חתך קטן מכל מכירה. אחוז מינימלי זה לשעבר מתחלק עם הקונה בצורת ביטקוין.

לולי, שהשיקה רשמית את 22 באוגוסט 2018, נמצאת ברכבת ‘ערימת סאטים’, שיתפה לאחרונה את הנתונים הסטטיסטיים על בסיס המשתמשים ההולך וגדל שלה כדי לומר שהם נותנים לכל המשתמשים באפליקציית התוסף לדפדפן Lolli bitcoin התואמת ל- Chrome ו- Firefox, בממוצע 7% בחזרה בביטקוין בחינם.

כפי שהדברים נראים כיום, קנייה / מכירה של ביטקוין אינה כל כך קלה למשימה, במיוחד במדינות מסוימות שבהן הבעלות על המטבע הדיגיטלי נאסרה לחלוטין (כמו הודו, סין). עם זאת, כאשר מטבעות קריפטוגרפיים צוברים כוח כה גדול במיינסטרים בעשור האחרון לערך, נראה כאילו מספר גדל והולך של אנשים מעוניינים לרכוש מטבעות דיגיטליים מבוססים כמו ביטקוין, את’ריום, XRP.

מאז תחילת העשור, קניות מקוונות הפכו לפעילות פופולרית ביותר בקרב משתמשי האינטרנט בכל רחבי העולם. בהקשר זה, לולי משמשת כגשר שיכול לא רק לסייע למשתמשים להיות מודעים יותר לאפשרויות השונות שקניות דיגיטליות מביאות לשולחן, אלא הוא גם מאפשר להם לשים את ידם על הביטקוין מבלי לעבור מספר חישוקים חוקיים..

במילים פשוטות, האטרקציה להרוויח ביטקוין בחינם לקניות באינטרנט בדברים שכבר התכוונתם לקנות נראית כמו אפשרות חכמה, מתקבלת על הדעת ואפשרית לחקור ששווה לעשות. בואו לתת חווית מדריך למשתמש ממקור ראשון כיצד אפליקציית התגמולים המזומנים של Lolli Crypto פועלת כדי לעזור לכם להרוויח ביטקוין ברכישות שלכם..

מהי לולי? מבט מקרוב על אפליקציית Rewards Bitcoin

מה זה לולי

כפי שצוין קודם לכן, פלטפורמת Lolli היא סיומת דפדפן עם תגמולי ביטקוין, שיכולה לשמש את הקונים המקוונים כדי להרוויח BTC עבור כל עסקה שהם מקלים מכל אחד מ -250 השותפים של החברה. בנוסף, על כל מכירה לולי מקבל אחוז קבוע מה- MRP שנקבע על ידי הסוחר המשתתף. עם זאת, במקום לשמור על כל הקיצוץ לעצמה, לולי חולקת מעט מהמשתלמים עם משתמשיה (שנשלחים אליהם בצורה של ביטקוין).

כדי לעשות שימוש בשירות, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר החברה הרשמי ולהוריד את סיומת הדפדפן Lolli. לאחר שתסיים, משתמשים יוכלו להמשיך ולבצע קניות בכל אחד מהשלוחות העסקיות של החברה מכיוון שהסיומת האמורה עושה באופן אוטומטי את הצורך לאחר מכן (בהתחשב בכך שהרכישה המדוברת זכאית להחזרת BTC). לאחר השלמת עסקה, לולי שומר כרטיסייה ברכישה שלנו ושולח את סכום הביטקוין המשויך לארנק המשתמשים.

לולי-להרוויח-ביטקוין-רכישה

על מנת שאדם יוכל להעפיל לתכנית התגמולים של לולי, הוא / היא צריכים להקל על רכישתם אך ורק באמצעות הרחבת הקניות של לולי. ולא באמצעות אפליקציות דפדפן אחרות, אתר קופונים, אפליקציית חיסכון, או תוכנית cashback אחרת. בנוסף לכך, כמה סוחרים בוחרים שלא לספק למשתמשים שלהם תגמולי BTC אם הם משתמשים בקוד קופון פנימי בשילוב עם מודול הרחבת הקניות של לולי..

אי הכללות מהסוג הנ”ל מותנות אך ורק לשיקול דעתו של הסוחר המשתתף ולכן התנאים וההגבלות כפופים לשינוי בכל זמן נתון..

מטרה ונוחות שימוש: מידע חשוב שכדאי לזכור

איך loilli bitcoin rewards עובדים

תמיכה מוגבלת: בזמן כתיבת מאמר זה, Lolli נתמך רק על ידי Google Chrome ו- Firefox. עם זאת, מצוין באתר החברה הרשמי כי גם דפדפנים אחרים (כמו אמיץ, אופרה) יוכלו לתמוך ברכישות של לולי בתקופה הקרובה..

ללא שילוב של אפל / מק / ספארי: ראוי להזכיר כי לולי נתמכה בעבר בדפדפן האינטרנט Safari של אפל, אולם בגלל שינויים שנעשו לאחרונה בתנאי השירותים של החברה, לא ניתן עוד להשתמש בתוסף יחד עם הדפדפן..

אין אפליקציה לנייד: כמצב הדברים, לולי אין אפליקציה לנייד שיכולה לשמש את בסיס המשתמשים שלה. עם זאת, על פי פוסט שפורסם לאחרונה בבלוג, צוות הליבה של החברה עובד על שחרור אפליקציית מובייל מקומית מתישהו במהלך 6-12 החודשים הבאים..

זמין רק בארצות הברית: חסרון מרכזי בשימוש בלולי הוא שהוא זמין לשימוש בארצות הברית כרגע בלבד. עם זאת, משתמשים בעלי יכולת דיגיטלית מספקת יכולים לעשות שימוש ברשתות VPN ובאמצעים דיגיטליים דומים אחרים כדי לעקוף כל מגבלה כזו..

מונחים מרכזיים שכדאי לשים לב אליהם

יתרונות הקניות של לולי ביטקוין

ביטקוין: כפי שרבים מהקוראים שלנו אולי כבר מודעים היטב לכך, הביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שהפך פופולרי ביותר בעשור האחרון בשל יכולתו לא רק לשמש כחנות ערך ארוכת טווח אלא גם כעסקה יעילה. בינוני. כמו כן, מכיוון שהביטקוין מבוזר, אף גורם ממשלתי אחד אינו יכול לשלוט במטבע.

סאטים: המכונה גם סאטושי, ניתן לחשוב על סטס כיחידת מטבע בסיסית שהיא מאה מיליון מהביטקוין היחיד (0.00000001 BTC).

חזרה לביטקוין: Bitcoin Back הוא מונח המשמש בדרך כלל כאשר מתייחס לתגמולים שמרוויחים המשתמשים כאשר הם משתמשים ב- Lolli (כדי להקל על הרכישות המקוונות שלהם).

HODL: HODL הוא סלנג שמשמש בדרך כלל את חברי קהילת הביטקוין העולמית להחזקת ביטקוין במקום למכירתו.

האם לולי בטוחה לשימוש?

מערכת תגמול במזומן לולי

על פי קהילת המפתחים של החברה, לולי עושה שימוש במסגרת מאובטחת ביותר שמבטיחה שכספי הלקוחות יישארו בטוחים בכל עת. עם זאת, כאשר מקלים על העברות ארנקים של צד שלישי, על המשתמשים לוודא כי כספם מחושב בכל עת. מנקודת מבט של פרטיות נתונים, האתר של לולי מבהיר היטב כי הוא אינו עוקב אחר תנועות האינטרנט של המשתמשים, במקום זאת, החברה רק רוכשת נתונים מסוימים הקשורים לשלוחות הסוחרים שלה. בנוסף, לולי לא מוכרת נתונים המאפשרים זיהוי אישי – נוהג שהפך לנפוץ בימינו, אפילו אצל חברות מבוססות.

אלכס אדלמן, שהוא מנכ”ל ומייסד לולי (מאט סנטר גם מייסד שותף), הודיע ​​גם ב- Yahoo Finance ביולי 2019 כי פלטפורמת תגמולי הקריפטו תנפיק כרטיס מגובה ביטקוין למשתמשים בעתיד. גם כן.

לבסוף, יש לציין גם שבמקרה שמשתמש מאבד בטעות את הגישה לארנק או למידע החשבון שלו, הוא יכול בקלות לאחזר את אחזקותיו באמצעות פונקציית השחזור המוטמעת באתר לולי. התהליך כולו יעיל למדי וניתן להסתיים תוך מספר דקות.

כיצד פועלת מערכת התגמול של לולי?

מערכת התגמולים בה משתמשת לולי היא די פשוטה וקלה לשימוש. לדוגמא, ברגע שסוחר מאשר רכישה, צוות היח”צ של לולי שולח דוא”ל ללקוח המודיע להם על התמורה המשוערת שלהם ומתי לצפות להם. עם זאת, התהליך כולו יכול לקחת מעט זמן (בדרך כלל בין 30-90 יום לאחר מועד הרכישה הראשונית) מכיוון שכל עסקה משויכת צריכה להיות מאומתת באופן עצמאי על ידי השותפים הקמעונאיים של לולי. לא רק זאת, גם סכום התגמול המשוער אינו סופי וכפוף לשינויים בגלל תנודות ערכים.

הרווח-ביטקוין-עם-אפליקציית לולי-תגמולים

לבסוף, יש לציין זאת ברגע שלולי תקבל אישור מסוחר כי השלמת העסקה, המשתמשים נשלחים דוא”ל אוטומטי המתאר בבירור את התגמולים שצפויים להיות צפויים בעתיד הקרוב. ניתן לראות את היתרה המשוערת בהיסטוריית המשלוחים של אחד (אשר ניתן למצוא בסרגל הכלים של הדפדפן מתחת לאפשרות הארנק).

קל מאוד להירשם עם אפליקציית קניות cashback של לולי:

 1. התקן את אפליקציית ההרחבה לדפדפן האינטרנט Lolli
 2. קנה באינטרנט עם כל אחת מחנויות השותפות
 3. הרוויח ביטקוין ברכישות המקוונות שלך במהירות ובקלות

כיצד להשתמש-לולי-להרוויח-ביטקוין

כמה נקודות מפתח שכדאי לזכור

להלן מספר מושגים בסיסיים שיש לזכור בעת השימוש בשירות ה- bitcoin back:

(i) יש לצפות לתנודות ערך: כאשר משתמשים ב- Lolli בכדי להקל על הרכישות המקוונות שלהם, הסוחרים המשתתפים מעניקים למשתמשים שלהם תגמול BTC משוער שהם יכולים לצפות להם. עם זאת, ערך זה הוא אומדן בלבד והוא נתון לתנודות כספיות שונות בגלל אופי תנודתי של BTC. עם זאת, ברגע שרכישה אומתה על ידי מוכר, ערך תגמול ה- BTC נעול ללא קשר לשינויים כספיים חיצוניים שמתרחשים..

(ii) אירועי קידום מכירות: לחובבי הקריפטו המעוניינים ליצור קצת BTC בצד יש אפשרות להשתתף באחד מאירועי הקידום הרבים של לולי שמתקיימים באופן שגרתי באמצעות ידית הטוויטר הרשמית של החברה. לא זו בלבד, אלא שלחברה יש גם מערכת הפניות מקורית שמשלמת למשתתפים חבל במגויסים חדשים.

(ג) משיכות: כדי להעביר את הקריפטו שהרווחת מהארנק המקורי של לולי לפיתרון אחסון של צד שלישי, המשתמשים צריכים להחזיק יתרת BTC מינימלית של 15 דולר. בנוסף, יש גם תקופת נעילה של כ-30-90 יום שמשתמשים צריכים לעמוד בה כדי לקבל גישה לתגמולים שלהם..

(iv) שיעורי אגרה: כדי להקל על העברת דולר ארה”ב על לולי, המשתמשים צריכים לשלם עמלת Tx קטנה בסביבות 0.25 דולר. עם זאת, העברות ביטקוין הן בחינם ומשתמשים צריכים לשלם רק את דמי הגז הנלווים לעסקה המדוברת.

הרווח של הביטקוין מרוויח בחזרה בזמן שאפליקציית הקניות מבוססת בניו יורק, ניו יורק עם מפתח האפליקציות שלהם בדורהאם, צפון קרוליינה.

מה הופך את לולי לשונה מהשאר?

lolli bitcoin מתגמל את תכונות האפליקציה

הדרך מספר אחת להבדיל את עצמך בכל הנוגע להציע תגמולי קנייה בחזרה במזומן היא לקיים מספר רב של שותפים ומערכות יחסים. זו הסיבה שאפליקציית Lolli היא תגמולי הקניות בביטקוין הידועים והמשומשים ביותר במערכת האקולוגית של הצפנה.

אחת התכונות העיקריות של לולי המציעה תגמולים חזרה לביטקוין היא שנראה שרשימת השותפים הקמעונאיים שלה הולכת וגדלה כמעט מדי יום. לדוגמא, חברת הקניות המקוונת מונה כיום מעל 750 חברות כלולות – כולן מעניקות לפטרוניהם תגמולי הצפנה משתנים. בנוסף, כל ספקי קמעונאות העשויים להיות מעוניינים לשתף פעולה עם לולי יכולים פשוט לשלוח דוא”ל לכתובת [email protected]

פרטים דומים שכדאי לזכור:

תמיכת לקוחות מעולה: לולי מעניקה ללקוחותיה תמיכה מסביב לשעון. לכל סיוע, משתמשים יכולים לשלוח אימייל לחברה בכתובת [email protected]

בסיס קהילתי הולך וגדל: הנוכחות המקוונת של לולי צמחה מאוד בשנים האחרונות. כתוצאה מכך, הקהילה הדיגיטלית של החברה פרחה. על מנת להיות חלק ממשפחת לולי, המשתמשים יכולים לבחור להצטרף לקהילת הפייסבוק של המשרד, לעקוב אחר עמוד הטוויטר שלו או אפילו לפנות ישירות לחברה על ידי מילוי טופס הבקשה הרלוונטי הזמין באתר..

קלות שימוש ונגישות כוללת: בהשוואה למספר פורטלי קניות אחרים המבוססים על קריפטו, לולי די פשוט וקל לשימוש. האתר אינו עושה שימוש בז’רגון טכני כלשהו, ​​ואין בו מנגנוני tx קשים המאפשרים עסקאות כספיות.

אמון: למערכת הקניות של לולי למסחר אלקטרוני יש מספר ביקורות מצוינות ברשת והיא אומתה על ידי מספר קונים עצמאיים שטוענים שהיישום פועל בדיוק כפי שפורסם. עם זאת נאמר, ישנם כמה אנשים שטענו כי מעולם לא קיבלו את תגמולי ה- BTC שהובטח להם.

בואו נסתכל ברשימה ההולכת וגדלה של שותפי הקניות של לולי בביטקוין כדי לראות כיצד להגשים את “הסאטים שלהם בחזרה > מוטו בחזרה במזומן.

רשימת שותפי אפליקציית Lolli Reward להרוויח ביטקוין בחינם

הנה רשימה של השמות הגדולים ביותר של חנויות מקוונות בהן תוכלו לקנות כדי להרוויח ביטקוין בחינם בתמורה להורדה והתקנת אפליקציית תגמולי ההצפנה Lolli ללא סיכון:

חברות לולי-ביטקוין-קאשבק

 • נייקי / אדידס / מייסי’ס / וולמארט / סמסונג / בסט ביי
 • שירת משלוח קנאביס
 • סאקס השדרה החמישית / ספורה / בלומינגדיילס
 • GoDaddy / Glossier / Groupon /
 • מועדון אלברטסון / Safeway / סם
 • אופיס דיפו ו- OfficeMax / H&R חסום
 • Hotels.com / Priceline / Hotwire / CheapOair
 • הילטון / מריוט
 • חיל הים הישן / טום / לולולמון
 • קוויאר / מוסג ‘/ מקום הילדים
 • ASOS / Petco / חברי פוסט
 • Udemy / goTenna
 • 1-800-פרחים
 • ועוד כל כך הרבה

כפי שכל קונה מקוון יכול לראות, רשימת הלולי של מקומות להרוויח תגמולים בחזרה בביטקוין מרשימה וכפי שלקוח אחד אמר:

“אם זה ממשיך, כל מה שקניתי באמצעות יהיה בחינם.”

מה אתם חושבים? אתה צריך לערום פסיטים בצורה פסיבית באמצעות תוכנית הנאמנות של BTC בחזרה של לולי?

סיכום

לולי-ביטקוין-קניות-תגמולים

בסיום סקירת לולי זו, יש להבהיר שלמרות שאפליקציית הקניות המקוונת בביטקוין נראית בטוחה ומאובטחת למדי מבחוץ, העובדה שהפלטפורמה עושה שימוש בארנקים קרים לאחסון כספי לקוחותיה משמעה שם הוא תמיד סיכוי שחלק מהאקרים עשויים לנסות לפרוץ לפלטפורמה. בעוד לולי הוא זרז אימוץ ביטקוין מתחיל בתעשייה, אשר לאחרונה נרשם ברשימת ה- Upstart 100 של CNBC 2019, הבחירה הסופית תמיד מונחת בידי המשתמש ולכן באחריותם לוודא שהתמורה שלהם תישאר בטוחה בכלל. פִּי. התמריצים של קונים מקוונים להשיג ביטקוין בחינם בתמורה לרכישת סחורות באינטרנט ימשיכו לגדול ככל שהמערכת האקולוגית בקריפטו מתגלה למקרי שימוש רגילים..

מבחינת אפליקציית התגמולים Lolli ‘Earn Bitcoin When You Shop’, זה עשוי להיות חכם לכל מי שרוכש פריטים ברשת בכל אחת מהחנויות שהוא עובד איתן כדי לחסוך כסף ולקבל בחזרה ביטקוין בחזרה בתור המשימה שלהם לייצר ביטקוין נגיש יותר לעולם כבר בדרך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner