פלטפורמות ההשאלה הטובות ביותר לקריפטו: תוכניות הלוואת קריפטו מובילות

סקירת הלוואות קריפטו

Contents

22 תוכניות ההלוואות הטובות ביותר לקריפטו מדורגות & רשימה נבדקה

ככל שהביטקוין עובר לעולם הפיננסי המרכזי, הביקוש לתוכניות הלוואות מטבעות קריפטוגרפיות מכובד נמצא בעלייה מכיוון שהן דרך נהדרת עבור משקיעים להרוויח דיבידנדים ולקבל הלוואות קריפטו. בואו ניקח את הזמן לסקור את פלטפורמות ההלוואות הצפוניות הטובות ביותר בכדי להבטיח הלוואה וליצור רווחי השקעה.

הרווח על ידי הודלינג: פלטפורמות השקעה בקריפטו דיבידנד

נכון לעכשיו, זה לא אמור להיות סוד שמשקיעים חכמים גורמים לכסף שלהם לעבוד עבורם. על ידי הצבת הכסף שלך בתוכניות ובפלטפורמות הנכונות, הוא יכול להתרבות במהירות.

כולנו יודעים על חשבונות חיסכון ושווקי מניות. עם זאת, מספר גדל והולך של חברות מימון מבוזרות (#DeFi) מציעות כעת דיבידנד קריפטו ופלטפורמות השקעה.

על ידי ניצול פלטפורמות ההלוואות הטובות ביותר לביטקוין והלוואות קריפטו, אתה יכול לראות את החיסכון שלך בקריפטו נכפל מבלי למכור את מטבעות הקריפטו שלך בפועל. חלק מההצעות הללו מאפשרות לך להשקיע קריפטו ולהרוויח ריבית ישירות, בעוד שפלטפורמות אחרות מבוססות בלוקצ’יין נותנות לך אפשרות להשקיע כסף ולהרוויח קריפטו כריבית. לא משנה אם אתה לווה או מלווה, ישנם יתרונות מועילים.

במילים פשוטות, כן, אתה יכול להרוויח כסף רק על ידי הסתובבות והפקת החזר על השקעותיך. המשך לקרוא כדי לגלות את פלטפורמות הדיבידנד וההשקעות הקריפטו הטובות ביותר הקיימות כיום.

הלוואות מלח – הלוואות בגב קריפטו

הלוואות קריפטו מלח

מלח היא אחת מפלטפורמות ההלוואות הצפוניות הידועות ביותר הקיימות כיום. הפלטפורמה מאפשרת לך להשתמש בקריפטו כבטוחה להבטחת הלוואה שנע בין 5,000 ל -25 מיליון דולר.

מערכת ההלוואות הייחודית הזו משמשת מקור הון נוח למי שפרויקטים אחרים היו נשללים על ידי בנקים ומשקיעים פוטנציאליים אחרים. עם זאת, דאג לבדוק את שיעורי הריבית לפני נטילת ההלוואה. אפריל סטנדרטי נע בין 14% ל -15.95%, שהוא גבוה משמעותית מכל מלווה קונבנציונאלי.

כמובן, אפריל הגבוה הוא הפיצוי בגישה למקור הון לא שגרתי: אתה יכול לגשת לסכום כסף עצום ללא בדיקת אשראי או צעדים דומים..

יהיה עליך להפקיד מטבעות קריפטוגרפיים במלח כבטוחה. הנכסים הדיגיטליים המאושרים כוללים Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Dogecoin, USDT ו- True USD.

מלח מקל על ביצוע חישוב ראשוני המציג את אפריל, סכום ההלוואות והתשלומים החודשיים האופייניים. עם זאת, יש הצהרת אחריות קטנה למחשבון זה:


“מחשבון הלוואות אינו מהווה את ההצעה, הזמינות או הבקשה להלוואה. אפשרויות הלוואה ותנאים שנבחרו עשויים שלא להיות זמינים בתחום השיפוט שלך, בגין סכום ההלוואה שלך וסוג הביטחונות שלך. מחשבון ההלוואות מניח שימוש מרבי ב”מימוש SALT “ובכל המבצעים האחרים הרלוונטיים.”

מדוע להשתמש במלח? יש אנשים שנמצא נוח לאחד את כל הנכסים מבוססי הבלוקצ’יין שלהם כדי לקבל הלוואה פשוטה אחת. היתרון העיקרי, כמובן, הוא שאתה יכול לגשת למימון שבדרך כלל לא תוכל לקבל. בהצלחה בניסיון למצוא בנק קונבנציונאלי שמוכן לקבל את ההצפנה שלך כבטוחה.

למלח, שמייצג טכנולוגיית הלוואות אוטומטית מאובטחת, יש גם אסימון מקומי משלו הנקרא SALT. כמחזיק באסימון SALT, אתה מקבל גישה לשיעורי ריבית מועדפים.

מלח גם מבדיל את עצמו מהמתחרים בדף זה על ידי התמקדות אך ורק בהלוואות. כך החברה מסכמת את היתרונות העיקריים של הפלטפורמה שלה:

“כדי להחזיר את ההלוואה אתה משלם תשלומים חודשיים של קרן בתוספת ריבית. הלוואה נותנת לך את הגמישות לבצע רכישות גדולות ואז לשלם אותה בקצב הגיוני עבורך. ” – צוות SALT

הקפד לבדוק את פלטפורמת SALT נכון כאן.

Crypto.com – פלטפורמת הקריפטו הכל באחד & ארנק

הלוואות crypto.com

בעוד SALT מתמקדת בעיקר בהלוואות, Crypto.com מציעה פלטפורמה רב-תכליתית ואפליקציה סלולרית עם כל סוגי הפונקציות.

לאחר שהוקמה בשנת 2016, אחד הערכים הבסיסיים שלה הוא שאוטונומיה פיננסית צריכה להיות זכות אנושית בלתי ניתנת לערעור של כל אחד. כתוצאה מכך, Crypto.com מספק למשתמשיה שפע של כלים שונים המאפשרים למשתמשים לקנות, למכור, לסחור, להשקיע או ללוות מטבעות קריפטוגרפיים..

בדיוק כמו הפלטפורמות האחרות ברשימה זו, ישנם כמה בונוסים נוספים שמגיעים עם היותם בעלי עניין במטבע הדיגיטלי של הפלטפורמה (MCO). בונוסים אלה כוללים שיעורי ריבית משופרים (הגדלת השקעות IR בהיקף של יותר מ -2% בהתאם לנכס וירידה של 4% בהלוואות).

אז מה אתה יכול לעשות עם Crypto.com? יש 8 אלמנטים לארנק הדיגיטלי.

אתה יכול להגדיר ולהשתמש בארנק קריפטו או פיאט, למשל. אתה יכול להשקיע ולעקוב אחר מטבעות קריפטוגרפיים ונכסים, לפקח על תשלומים שבוצעו באמצעות הארנק, להגיש בקשה לכרטיס קריפטו של ויזה, להפקיד קריפטו לקבלת הלוואה, או להפקיד קריפטו כדי להרוויח ריביות לאורך זמן..

שירות ה- ‘Earn’ של Crypto.com מאפשר למשתמשים להעביר כל סכום מהקריפטו שבחרתם מהארנק שלהם לחשבון נאמנות בתוך האפליקציה, ואז להרוויח תשואות על בסיס אחזקות אלה. החזרות אלה משולמות לארנק הצפנה שלך מדי שבוע.

כמות הריבית שתוכלו להרוויח על אלה תלויה בסוג הקריפטו שאתה מפקיד, כאשר מטבעות מטבעות כמו Tether מביאים את התשואות הגבוהות ביותר (10-12%) ואחרים כמו Bitcoin מביאים 6-8%.

אתה גם זוכה להתעניינות פחות או יותר בהתבסס על משך הזמן שאתה מתכוון לאחסן את הקריפטו שלך. יש גרסה גמישה שמשלמת ריביות של 2 עד 3%, למשל, ואופציית נעילה למשך 3 חודשים שמשלמת ריביות של 6 עד 12%.

שיעורי הריבית מושפעים גם מכמות ה- MCO שאתה מתכנן להשקיע בפלטפורמה. אם אתה מהווה 500 MCO ומעלה ($ 1,500+), למשל, תפתח ריביות גבוהות יותר על אחזקותך בקריפטו. אתה יכול אפילו להרוויח תגמולי בונוס כאשר אתה מעריך פחות מ- 50 MCO ($ 150). כל אסימוני ה- MCO מוחזרים אליך לאחר תקופת ההימור, כך שאם יש לך הון בחינם, זוהי דרך שטויה להרוויח קריפטו נוסף.

בעלי עניין ב- MCO פותחים גם הטבות ממערכת ‘אשראי’ בתוך Crypto.com. תלוי בהרבה מה שאתה מתכנן להקים יחד עם ההלוואה שלך, החזר הריבית שלך יכול לנוע בין 8% ל -12%. אמנם זה לא המוקד של Crypto.com, אך החברה עדיין מאפשרת לך ללוות מקסימום מיליון דולר ב- Stablecoin בארה”ב תמורת כל אחד מהקריפטוסים הנתמכים בפלטפורמה..

בהשוואה לאחרים ברשימה זו, יש מידה רבה של גמישות במה שאתה יכול לעשות באפליקציה הסלולרית, וזה ממש מעודד אותך להיות בעל עניין בה עם יתרונות מצוינים. אפילו לא התעמקנו ביתרונות הכרוכים בשימוש במגוון כרטיסי החיוב שלו.

למידע נוסף על הפלטפורמה, הקפד לקרוא מאמר מעמיק עליה ממש כאן ב- MasterTheCrypto. כמו כן, בדקו בעצמכם את הפלטפורמה וקבלו השקעה נכונה כאן.

צלזיוס – הלוואות ואשראי לתומכי Blockchain

הלוואות ביטקוין צלזיוס

צלסיוס הוקם בתחילה בשנת 2017 מסיבה דומה ל- Crypto.com: שמשתמשים לא רק צריכים להיות ברמה גבוהה יותר של אוטונומיה ביחס לכסף שלהם, אלא שיהיו להם גם אפשרויות השקעה אחרות מעבר לבנקים המסורתיים..

שיעורי הריבית היו נמוכים ביותר מאז מיתון 2008/2009, ונעו בין 0.5% ל -2%. זו הסיבה שרשת צלזיוס בולטת: הפלטפורמה מדגישה מערכת השקעה גמישה עם תשואות שנתיות משמעותיות יותר למשקיעים ארוכי טווח.

שיעורי ריבית אלה משתנים בהתאם למספר גורמים, כפי שציפינו מפלטפורמות מסוג זה. אבל צלסיוס קצת שונה, מכיוון שלריביות שאתה יכול להרוויח יש נטייה מעצבנת להשתנות במידה מסוימת.

כחלק ממבחן האפליקציה הסלולרית שלה, השקעתי קצת כסף במטבעות ניירות ערך, במיוחד Tether, שנהנו בתחילה מריבית של 10.12% עוד באוגוסט. מאז הוא ירד מזה ל -9%; מעצבן, אבל לא פורץ עסקאות.

שיעורי ריבית אלה משתנים בהתאם לנפח האסימונים המופקדים בפלטפורמה על ידי המשתמשים בכל עת. אתה יכול לבדוק את נפח האסימון הזה באפליקציה בכל עת.

שיעורי ריבית אלה תלויים גם בסוג הביקוש שקיים לכל אחד מהאסימונים הללו, כאשר הנמוך ביותר בשיעור של 2.75%, ואילו מטבעות יציבות נהנים לעת עתה מהסטנדרט הגבוה ביותר של 9.02%..

אחת התוצאות החיוביות שיש לך עם צלסיוס היא שיש הרבה יותר גמישות באופן שאתה משקיע. אינך מחויב להשקיע אותם למשך זמן; כלומר, אתה יכול להפקיד יותר או למשוך כספים בכל עת, ושכל כמות קריפטו בארנק הדיגיטלי שלך מרוויחה ריבית באופן מיידי.

ישנן מספר דרכים בהן תוכלו לשפר את הריבית, הן בהלוואות והן בהשקעות, ושתיהן כוללות את הקריפטו הייעודי של החברה – CEL. הדרך המיידית ביותר היא להסכים לקבל את CEL כאסימון שבחרת לכל עניין שאתה מרוויח, וזה קל מאוד לעשות.

על ידי לחיצה על המתג בכל אחת מהקריפטות הספציפיות, או בתפריט החשבון שלך, תוכל להגדיל את כמות הריבית שתשיג ב-1-3%. הדרך השנייה היא באמצעות הגדלת יחס הקריפטו: CEL, שמתייחס לכמות אסימוני CEL שיש לך ביחס לקריפטו שהשקעת.

יחס זה ידוע ברמת ‘נאמנות CEL’ שלך ומגיע בשלושה שלבים: כסף, זהב ופלטינה, שנותן בין 10-30% נוספים לריביות להשקעות, וזהה למי שמעוניין ללוות כסף..

אחת הבעיות שתמצא עם צלזיוס, לעומת זאת, היא שאין דרך מהירה לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים אלה. בניגוד ל- Crypto.com, שם תוכלו לשלוח כסף לארנק ולסחור תמורת הקריפטו שבחרתם. אתה מוגבל לרכוש אחד מהנכסים האלה בבורסות אחרות או להשתמש ב- Changelly כדי להעביר אותם לאפליקציה.

בעוד שלמשתמש המנוסה יותר לא תהיה שום בעיה להחליף כסף, תהליך זה יכול להיות מאיים עבור משתמשי הצפנה החדשים.

הקפד לבדוק את צלזיוס בעצמך על ידי ביקור באתר כאן.

BlockFi – פלטפורמת ניהול עושר

הלוואות קריפטו

בעמוד הראשון של אתר האינטרנט שלה, אתה יכול לדעת במהירות שפרויקטים כמו BlockFi, Crypto.com ו- Celsius נחתכים מבורג בד דומה.

“במשך שנים, למשקיעים בקריפטו אין גישה למוצרים פיננסיים בסיסיים במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין. BlockFi מגשר על הפער הזה על ידי מתן גישה לחשבונות קריפטו בריבית גבוהה ומוצרי אשראי בעלות נמוכה ללקוחות ברחבי העולם. “

שיבוש עולם הכספים המקובל הוא שם המשחק של BlockFi ואחרים ברשימה זו. ובדומה להרבה צלזיוס, BlockFi מתמקד בעיקר בתחומי ההשקעה והלוואות התאומים, ומאפשר לפלטפורמה לספק שיעורי תחרות גם למלווים וגם ללווים..

אך כיצד שיעורים אלו תואמים למעשה לאחרים? ובכן, כאן המקום בו הוא נופל קצת שטוח. מעבר לאתר של החברה עצמה, המשתמשים יכולים ליהנות משיעור ריביות של עד 8.6 אחוזים. זהו אמנם שיעור תחרותי ביותר עבור קריפטוסים כמו ביטקוין, את’ריום וכו ‘. הדבר לא כל כך נכון לגבי מטבעות פלטפורמות כמו פלטפורמות כמו Celsius ו- Crypto.com, מה שיכול להרוויח משקיעים מעל 9-12% בשנה..

גם אז יש סתירה כלשהי בין האתר לביקורות שם בחוץ. כשהחברה דוגלת בכך שאתה יכול להרוויח עד 8.6 אחוזים, בעוד שהמשתמשים טענו שזה יותר כמו 6.2%, מה שהופך אותה רק למעט יותר טובה מהמתחרים ברשימה זו..

הסיבה לחלק מחוסר העקביות היא רק באופן בו מחושבים ריבית דריבית. כך לטענת החברה, לפחות.

“יחס ההמרה שלנו מחושב באמצעות תאומים על בסיס מחיר הסחר האחרון.”

הסיבה השנייה היא שזה תלוי באיזו קריפטו אתה משקיע. כשאת’ריום מביא 4.1%, הביטקוין מרוויח לך 6.2%, בעוד ש- GUSD של stablecoin משיג לך את הגבוה ביותר, שהוא 8.6%.

אחת הבעיות המהותיות שיש גם ל- BlockFi היא שהשיעורים שלה לא הכי טובים שיש. תמצא ריביות גבוהות יותר מאופציות אחרות ברשימה זו.

בעיה נוספת עם BlockFi היא שלמשתמשים יש מספר מוגבל של אפשרויות בהשוואה למתחרים ברשימה זו. יש לך רק שלושה קריפטוסים לבחירה, וזה נהדר אם אתה מחזיק רק במטבעות קריפטוגרפיים גדולים, אבל פחות אטרקטיבי עבור אלה המחזיקים במגוון של altcoins..

למרות שזו גלולה מרה לבליעה עבור המשתמשים, ל- BlockFi יש כמה תכונות שבאמת נותנות לה יתרון ביחס למתנגדיה בתעשייה. הראשון שבהם הוא שמשתמשים לא יצטרכו לנעול את הכמות השונה של אסימונים ספציפיים לחברה על מנת לפתוח את המחירים הטובים ביותר.

בנוסף, אין תנאים קבועים לכל כמות קריפטו שתרצו להשקיע בתוך הפלטפורמה.

אחת התוצאות החיוביות שיש לך גם היא העובדה שהריביות של BlockFi להלוואות די תחרותיות. אם כי מוגבל באילו קריפטוסים אתה יכול להשתמש לבטחונות, אתה יכול ללוות עד 50% מערך כל מה שאתה שומר באמצעות הפלטפורמה.

זה משופר עוד יותר על ידי הריבית התחרותית על ההחזרים, שמתחילים מ -4.5%. באמצעות שירות זה, משתמשים יכולים לשאול כל דבר החל מ- 15,000 $ למשך 12 חודשים לכל היותר.

בעוד שהיא יושבת בקצה האמצעי / הנמוך של החבילה הקולקטיבית כאן לתשואות דיבידנדים, ההלוואות שלה הן ממש מה שיש לקחת בחשבון.

למידע נוסף על BlockFi והשירותים שהיא מספקת, עיין באתר ממש כאן.

Nexo – קווי אשראי קריפטו מיידי

הלוואות קריפטו של nexo

Nexo הוא אחד משני העסקים היחידים כאן שהם ספקים מאומתים של כרטיסי בנק / חיוב, מה שמקנה לה יתרון נדיר לעומת המתנגדים האחרים שלה. אבל איפה זה עומד בסך הכל?

לאחר שנוסדה בשנת 2017, Nexo היא העסק האחרון שהגיע מחברת פינטק עם ניסיון של יותר מ -10 שנים שהסתדר עד כה. עשור זה של ניסיון קודם קשור באופן בלתי נפרד לעולם ההשקעות והלוואות, הן במיינסטרים הפיננסי והן כיום לבעלי קריפטו..

“במהלך עשר השנים האחרונות, אנו מספקים הלוואות מיידיות למיליוני אנשים ברחבי אירופה. אנו מאמינים שהעולם הדיגיטלי המתרחב מסייע בשיפור חיינו. “

אמנם זה ערך טוב ומתכנן שיהיה במקום לעולם דיגיטליזציה מתמיד, אבל זה, בדומה ל- Crypto.com ו- Celsius, מחייב אותך להיות בעל עניין בסימן ה- NEXO כדי ליהנות משיעורי ריבית טובים יותר. ללא אחזקה, ריביות המטבעות בהן היא תומכת כרגע יורדות מתחת לציפיות למי שמעוניין לקבל תשואות טובות.

ראשית, בעוד שהיא מציעה שיעורי החל מ -8% למטבעות פיאט ומטבעות יציבים, פלטפורמות יריבות שם מציעות בין 8.6% ל -10% ללא כל נתח על כך. יתרה מכך, Nexo לא מספקת כרגע תמיכה בשום הצפנה מחוץ למטבעות, אשר מצמצמת את אפשרויות המשתמשים מההתחלה..

אבל כשמדובר במכוניות יציבות, הפלטפורמה מספקת גמישות מסוימת במה שמשתמשים יכולים להשקיע בפלטפורמה. האפשרויות אמנם צרות לעת עתה, אך כמה נכסים דיגיטליים מגיעים לפלטפורמה. משתמשים יכולים גם להצביע על קריפטוסים פוטנציאליים אחרים.

אז איך תעשו לעצמכם דיבידנדים על Nexo? הוא פועל באופן דומה לצלסיוס. אתה בוחר בסוג הצפנה שתרצה להפקיד, מעתיק מעל הכתובת שאתה מקבל עבור אותו נכס ושולח אותו מהארנק הדיגיטלי שלך אל Nexo.

אם יש נטו חיובי אחד שמגיע עם Nexo, וזה שלמשתמשים יש את כל הקלות לבצע הפקדות ומשיכות מכל ארנק דיגיטלי ללא כל הפרעה. ואם אתה מאלה שמעוניינים להיות בעל עניין סמלי, בעל סכום מספיק בארנק מאפשר לך להרוויח עד 30 אחוז יותר מהדיבידנד שלך..

אז למי שמתעניין בנקסו, אם תשפוך קריפטו כהכנסה פסיבית. מובן מאליו שאתה מפגיז מעט יותר באמצעות צ’אנג’לי (שם אתה יכול לקנות את Nexo) כדי למקסם את התשואות.

הקפד לבדוק את האתר המלא עבור Nexo נכון כאן.

YouHODLER – “בטל את נעילת הערך של הצפנה שלך”

הלוואות בלוקצ'יין

YouHODLER המפורסם בעמוד הראשון שלו, הוא ‘הצעיר’ ביותר של פלטפורמות ההצפנה האלה, אך גם אחד המעניינים יותר לנסות, מכיוון שהוא עשוי להיות בעל יתרון על פני האחרים..

לאחר שהוקמה בשנת 2018, YouHodler מספק ל”הודלרים “שלה פלטפורמה בה הם יכולים פשוט לאחסן את נכסיהם תוך צבירת דיבידנדים מהם. לצד האחריות לעיבוד בשווי 15 מיליון דולר למשתמשים, הן השקעותיה והן מוצרי ההלוואות הם אלו שיש לקחת בחשבון ברצינות.

בעוד שהאתר מצביע על הכותרת התחתונה שהוא מקבל יותר מ -11 נכסים דיגיטליים שונים, זה מתייחס בעיקר לקבלת אשראי, בעוד ששירותי החיסכון שלו תומכים רק ב- USDC, Tether ו- Bitcoin..

עם זאת, לכל אחד מהם יש שיעורים ותנאים טובים למדי. ראשית, אם ברצונך להבטיח הלוואה ב- YouHodler; אתה יכול לבחור בין אחת משלוש תוכניות, שכולן מספקות מסגרות זמן שונות, שיעורי LTV ושיעורי ריבית.

  • ‘חביבי HODLers’ – 55 אחוז יחס הלוואה לערך עבור הלוואה ל 120 יום עם ריבית טיפוסית של 13 אחוז.
  • ‘נגד משברים’ – הלוואה מסוג זה זמינה בהלוואה ל -50 יום עם ריבית קבועה של 7 אחוזים, עם יחס הלוואה לערך תחרותי יותר של 60 אחוז..
  • ‘Bull Run’ – זו ההלוואה הקצרה ביותר שיש ללווים, כאשר הריצה של בול היא הלוואה למשך 30 יום עם ריבית של 7 אחוזים והיחס בין הלוואה לערך הטוב ביותר הוא 85 אחוז..

למה אנו מתכוונים כאשר אנו משתמשים במונח הלוואה לערך? זה אומר למעשה שככל שהאחוז גבוה יותר, אתה יכול ללוות יותר כסף, מכיוון שהוא עוקב מקרוב אחר ערך הנכסים הדיגיטליים שאתה משתמש בהם כבטוחה..

לכן, ככל שהלוואות מגיעות, נראה כי YouHodler מתמודד חזק עבור מי שמעוניין ללוות כנגד הנכסים הדיגיטליים שלהם. אבל איך הפלטפורמה מודדת את נושא ההשקעות?

בעוד שהבחירות קלושות במה שאתה יכול להשקיע באמצעות YouHodler, הריביות מורכבות מכמה מהמתחרות יותר שיש. לדוגמא, השקעה בביטקוין על פני חלון של 12 חודשים תרוויח לך עד 4.8 אחוז ריבית שנתית. בינתיים, השקעה באחד משני המטבעות יכולה להרוויח 9.6 אחוז.

שיעורים אלה הופכים את YouHodler לאחת הפלטפורמות הטובות יותר שיש להשקעה, ממש ליד Crypto.com וההשקעות המוקדשות שלה..

הקפד לבדוק את הפלטפורמה נכון כאן.

INLOCK – השאלת קריפטו המופעלת באמצעות אסימונים של ILK

- להלוואות הלוואות קריפטו

INLOCK היא פלטפורמת הלוואות קריפטו עם אסימון מקומי משלה הנקרא ILK. הפלטפורמה מאפשרת לך ללוות כסף על ידי הצבת קריפטו כבטוחה או להרוויח ריבית על ידי הפקדת כסף.

ל- Inlock יש ממשק פשוט ונטול שטויות. העמוד הראשי של האתר נותן לך שתי אפשרויות: קבל אשראי או הרווח ריבית.

אם אתה לווה כסף, לחץ על קבל אשראי ואז בחר בסכום שאתה צריך. אתה יכול לבחור כל סכום: אין מגבלה אמיתית כל עוד אתה מוכן לפרסם את הביטחונות. לביטחונות תוכלו להשתמש ב- BTC, ETH, LTC או BNB. אתה בוחר גם בשיעור ביטחונות היתר שלך. ככל שתגבשו יותר מדי ביטחונות, הריבית שלכם תהיה נמוכה יותר. תוכל גם לבחור את משך ההלוואה שלך, כולל תקופות הלוואה של 10, 30, 45, 60, 120 ו- 180 יום. INLOCK יחשב את תוכנית ההלוואה שלך באופן מיידי, ויהיה קל לראות בדיוק כמה אתה יכול לצפות לשלם.

אם ברצונך להרוויח ריבית על אחזקות הצפנה שלך, בינתיים תלחץ על האפשרות ‘הרוויח ריבית’. בחר את הסכום שאתה רוצה להלוות (שוב, אין מגבלה כל עוד יש לך את ההצפנה להלוות). לאחר מכן בחר את הריבית והשעה השנתיים שלך (הלוואות 15, 45, 80, 100, 200 ו -300 יום כולן זמינות). INLOCK מציג מיד את הרווח הצפוי שלך ואז מציג את הצעת ההלוואה שלך למערכת שלהם.

בסך הכל, INLOCK שואפת להציע פלטפורמת הלוואות קריפטו מהירה וקלה הבנויה על אבטחה בנקאית ומופעלת על ידי אסימוני INLOCK (ILK).

CoinLoan – הלוואת P2P על פני 12+ מטבעות מטבעות ומטבעות פיאט

מדריך מטבעות

CoinLoan היא פלטפורמת הלוואות עמיתים לעמית, בה תוכלו ללוות כסף או להרוויח ריביות על כסף באמצעות שוק עמיתים לעמית (P2P). הלווים מקבלים כסף מבלי למכור את הקריפטו, בעוד המלווים מציעים הלוואות ומקבלים תשואות תחרותיות. הלווים צריכים לבטח יתר על המידה, ודרישת ביטחונות יתר זו פירושה המלווים מקבלים החזר מלא בזמן..

כמו בפלטפורמות טובות אחרות להלוואות קריפטו, CoinLoan.io מקל על הלווים והמלווים לראות את השיעורים שהם הולכים לשלם או להרוויח. המלווים יכולים לבחור את הסכום שהם מעוניינים להשקיע (ב- EUR, BTC, ETH, LTC, XMR, TUSD, USDC, PAX, USDT, EURS, DAI, USD, GBP, EUR או RUB) ואז את תקופת ההלוואה (7 ימים , 6 חודשים, או אחר). שיעור הריבית מחושב על ידי הפלטפורמה (ברירת מחדל של 12%), אם כי המלווים יכולים לבחור באפשרות להחזר ריבית בלבד או קרן +. CoinLoan יחשב באופן מיידי את כמות הרווח שאתה יכול לצפות להרוויח.

הלווים יכולים, בינתיים, להזין את סכום ההלוואה ואת הביטחונות הרצויים שלהם, לבחור את תקופת ההלוואה שלהם ואז לראות את סכום ההחזר הכולל..

בין אם מדובר בהשאלה או בהלוואות באמצעות CoinLoan, קל לראות בדיוק כמה אתה יכול לצפות להרוויח ולשלם. הכל מוצג בשקיפות, וכל תנאי ההלוואה מבוצעים אוטומטית על ידי פלטפורמת CoinLoan.

Exchange DYdX – פלטפורמת ההלוואות הקריפטו המועדפת על עמק הסיליקון

הלוואות דידקס

בורסה ייחודית זו לא רק מציעה הלוואות והלוואות, אלא גם מאפשרת לך לסחור כמו כל בורסת מטבעות רגילה. החברה שבסיסה בסן פרנסיסקו מתארת ​​את עצמה כ”פלטפורמת המסחר הפתוחה החזקה ביותר עבור נכסי קריפטו “.

באמצעות Exchange DYdX תוכלו לפתוח עמדות קצרות או ממונפות עם מינוף של עד פי 4 למסחר, ונסחר בשוליים עם הון שאול. לחלופין, אתה יכול לשאול כל נכס נתמך ישירות לארנק שלך באמצעות אחזקות קריפטו קיימות כבטוחה. כמלווה, אתה יכול להפקיד כספים בכדי להרוויח ריביות לאורך זמן, כאשר שיעורי ריבית משתנים מבטיחים שתקבל את שער השוק.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של dYdX הוא שמדובר במערכת חסרת אמון: אין צורך לסמוך על הצד שכנגד בכל עסקאות או הלוואות. אתה נשאר בשליטה מלאה בכספיך בזמנים גבוהים.

יתרון ייחודי נוסף של dYdX הוא שאתה אפילו לא צריך להירשם לפלטפורמה או להירשם. אתה יכול להתחיל לסחור מיד מכל מקום בעולם.

סוד הפתיחות של dYdX הוא השימוש שלה בחוזים חכמים של Ethereum. כל הבורסה מופעלת באמצעות חוזים חכמים של Ethereum. עד היום נסחרו מעל 105 מיליון דולר ב- dYdX. החברה משכה גם כמה משמות הון הסיכון הגדולים בעמק הסיליקון, כולל אנדריסן הורוביץ ופוליצ’יין קפיטל.

אם אתם מחפשים פלטפורמה פתוחה בה מתאימים הלווים למלווים בשוק P2P, אז dYdX היא אחת האפשרויות הטובות ביותר שיש.

דהרמה – הרוויחו 4.7% ריבית על קריפטו מכל מקום בעולם

הלוואות דהרמה

דהרמה מאפשר לכל אחד להרוויח 4.7% ריבית מכל מקום בעולם. פשוט הפקידו את כספכם בפלטפורמה ואז הרוויחו ריבית מיד.

החל מנובמבר 2019, דארמה מקבל פיקדונות בדאי (DAI), שמשלמת ריבית של 3.7%, ובמטבע דולר (USDC), שמשלם ריבית של 4.7%.

דארמה מבטיח לשלם ריבית “במהירות האינטרנט” תוך שהוא “הדרך הקלה ביותר לחסוך כסף מכל מקום בעולם”. בכל מקום בו אתה נמצא ברחבי העולם, אתה יכול להפקיד ולהרוויח ריבית באופן מיידי.

דארמה עשה דחיפה גדולה לפרסם את עצמו בפני הקהל שאינו קריפטו. החברה משווקת את אפשרות ההלוואות והלוואות שלה עם סיסמאות כמו “העלה את הכסף שלך לאינטרנט”, וטוענת ש”דהרמה יכולה לעשות דברים שהבנק שלך לא יכול משום שדהרמה מופעלת על ידי מטבעות קריפטוגרפיים מיוחדים הנקראים מטבעות מטבעות. “

למעט שיווק נמרץ, דהרמה היא אחת הדרכים הקלות ביותר להרוויח ריבית על מטבעות האור. החיסרון העיקרי, כמובן, הוא ששיעורי הריבית של דארמה אינם גבוהים כמעט כמו מתחרותיה. עם ריביות של 4% עד 5%, דארמה עשויה להתקשות להתמודד מול חלופות המציעות 12% ריביות ומעלה.

רשת Nuo – השאיל והשאל קריפטו בלי לוותר על משמורת

הלוואות קריפטו לרשת nuo -

רשת Nuo, שנמצאת ב- Nuo.network, מאפשרת לך להשאיל וללוות מטבעות קריפטוגרפיים מבלי לתת משמורת על הקריפטו שלך לצד שלישי..

Nuo מציעה גם אפשרויות קריפטו ייחודיות שאינך יכול לראות אצל חלק מהספקים הגדולים המפורטים כאן. אתה יכול ללוות או להשאיל USDC, DAI, ETH, BTC, SNX ו- TUSD, למשל. שיעורי ההלוואות וההלוואות נחשפים מראש באופן שקוף. SNX, למשל, זמינה כיום להלוואות בסכום של אפריל של 8.4% ולהלוואות באפריל של 24.9%.

כל ההלוואות ניתנות להתאמה אישית על פי צרכי הלווה. משתמשים יכולים ללוות הלוואות לטווח ארוך וקצר בשיעורי ריבית וקביעות מועדפים. כל ההלוואות מבוטחות באמצעות חוזה חכם ויוצרות סביבה חסרת אמון.

אתה יכול להתחיל לעבוד עם Nuo Network באופן מיידי רק על ידי הפקדת אסימוני ERC20 לפלטפורמה. אתה יכול ליצור חשבון Nuo עם ארנק Metamask / Web3 שלך, ואז להתחיל בהלוואות או בהלוואות באופן מיידי.

מכיוון שרשת נואו אינה משמורת, כל הכספים נעולים בחוזים חכמים במהלך ההלוואה. רשת Nuo אינה מטפלת ישירות באף אחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים. כספים אלה נעולים בחוזה החכם על סמך תנאי החוזה החכם. רשת נואו טוענת גם כי היא מציעה “אבטחה והצפנה בדרגה בנקאית” בזכות הגנת SSL של 256 סיביות.

LendaBit – פלטפורמת הלוואות P2P התומכת ב- BTC ו- ETH

הלוואות ביטקוין לנדביט

LendaBit היא פלטפורמת הלוואות והלוואות של P2P המאפשרת להשתמש בקריפטו כבטוחה להלוואות USDT. LendaBit מקבלת BTC ו- ETH. להלוואות אין מגבלות: כל עוד יש לך ביטחונות בקריפטו, אתה יכול ללוות כל סכום כסף באמצעות LendaBit. תנאי ההלוואה זמינים לתקופות של חודש, שלושה חודשים, 6 חודשים או שנה.

LendaBit מציג את הריבית היומית והשנתית מיד מראש, מה שמקל על הלווים לראות כמה הם ישלמו. מלווים, בינתיים, יכולים להרוויח שיעורי ריבית בסביבות 12% בשנה על ידי הלוואת USDT דרך הפלטפורמה.

רישום LendaBit הוא מהיר באופן מפתיע. ניתן להירשם לאתר תוך דקה. לאחר מכן, בצע הפקדה ואשר את תנאי ההלוואות שלך, ואז השלם את ההלוואה. זהו זה.

ETHLend – השאלה והשאלה של שש מטבעות מטבע שונים

הלוואת מטבע קריפטוגרפי ethlend

ETHLend מתאר את עצמו כ”שוק ההלוואות הקריפטו הראשון בעולם “. הפלטפורמה מציעה הלוואת קריפטו שנעה בין 1 ל 12 חודשים. לווים ומלווים יכולים להשתמש במגוון מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כולל ETH, DAI, PAX, TUSD, USDC, ו- LEND האסימונים המקומיים של הפלטפורמה..

ברגע שאתה מוכן להלוות או ללוות כסף באמצעות ETHLend, פשוט עיין בשוק החי כדי למצוא הצעות הלוואה או בקשות הלוואה. אתה יכול להציג את ההצעות עבור כל הלוואה, ואז ללחוץ על ‘קח הלוואה זו’ כדי ללוות באופן מיידי. תוכל להציג בקלות את אפריל, הביטחונות, סכום ההלוואה ותנאים אחרים, ואז להחליט באיזו הלוואה לבחור. מכיוון שמדובר בשוק P2P, המלווים והלווים מתחרים זה בזה על מנת להציע את התנאים הטובים ביותר האפשריים.

כפי שניתן היה לצפות, ETHLend מופעל על ידי חוזים חכמים של Ethereum. כל הכספים מאוחסנים בחוזה חכם שאינו משמורן במהלך ההלוואה. אתה יכול לבקר את החוזה החכם בכל עת על ידי בדיקת בלוקצ’יין Ethereum. בנוסף, אתה נשאר בשליטה בארנק שלך ולעולם לא צריך לסמוך על כספים ל- ETHLend.

הון לא מסודר – ללוות מספיק כסף לרכישת בית

הלוואות הון לא משורשרות

Unchained Capital מספקת שני שירותי ליבה: אחסון בכספת קריפטו והלוואות קריפטו. ניתן לגשת לקמרונות אחסון קירור רב-חתימתיים באמצעות Unchained Capital. לחלופין, תוכל לקבל הלוואה מגובה קריפטוגרפי.

להלוואות, Unchained Capital פועלת בדומה לפלטפורמות שלמעלה. אין צורך להשתמש באסימון שירות או בתכנית חברות, ולעולם לא תצטרך לבצע בדיקת אשראי. אם יש לך ביטקוין ומוכנים להשתמש בביטקוין הזה כבטוחה, אתה יכול לקחת הלוואה בכל סכום באמצעות הון לא מסודר..

נראה כי Capital Unchained נותן מענה לקהל ברמה גבוהה יותר מאשר פלטפורמת ההלוואות הקריפטו האופיינית. החברה טוענת שלקוחותיהם “לווים לכל דבר, החל מקניית נדל”ן ועד תשלום מס.”

הלוואות עד מיליון דולר מאושרות באותו יום עסקים. פשוט מלא את בקשת ההלוואה, חתום על החוזה שלך באופן מקוון, קבל כספים ופקח על הביטחונות שלך לאורך כל תקופת ההלוואה. הכספים מוחזקים בארנק רב שנתי מתוך 3, כאשר שלושת המפתחות הפרטיים מוחזקים על ידך, הון לא מסומן והמלווה..

ביטבונד – אגרות חוב מסומנות והלוואות הון מוסדי

הלוואות ביטקוין ביטבונד

ביטבונד היא פלטפורמה תואמת לאסימון אבטחת חוב. זו דרך מהודרת לומר שביטבונד מאפשר לך לגשת לגרסאות אסימתיות של מניות, אג”ח ונכסים אחרים.

ביטבונד רואה את עצמה “העתיד של שוקי ההון” מכיוון שהיא מאפשרת לבנקים, מתווכים ומתווכים לבצע דיגיטציה ולייעל את תהליך הנפקת האג”ח. למעשה, ביטבונד יכולה לתייג את הפלטפורמה שלה לכל אורגניזציות אלה.

החברה שבסיסה בברלין עלתה לאחרונה לכותרות על היותה החברה הראשונה באירופה שהנפיקה אסימון אבטחה מוסדר לחלוטין (STO). כיום, שלושת מוצרי הליבה של ביטבונד כוללים:

תווית לבנקים ומתווכים: בנקים ומתווכים כמו פלטפורמות נדל”ן ומתווכים יכולים להשתמש בפתרון התווית הלבנה של ביטבונד כדי לספר ולייעל את תהליך הנפקת האג”ח.

מנפיקי הון: תאגידים, ממשלות וסטארטאפים יכולים לגייס הון באופן עצמאי באמצעות הטכנולוגיה של ביטבונד

מפעילי קרנות: ביטבונד טוענת כי היא מציעה “מבנה האיגוט הרזה ביותר” עבור מפעילי ומנפיקי קרנות נאמנות, קרנות השקעה חלופיות ונכסים אחרים. ביטבונד מפחית את מורכבות הכספים הללו על ידי הנפקת אג”ח סמליות. משקיעים יכולים פשוט לקנות אסימון להשקעה בקרן.

בסופו של דבר, ביטבונד פונה יותר לתאגידים המבקשים לגייס כספים במקום משקיעים בודדים. עם זאת, זו עוד אפשרות מימון ממוקדת קריפטו למי שצריך את זה.

BTCpop – פלטפורמת הלוואות P2P בנויה על מוניטין, ולא על ציוני אשראי

הלוואות btcpop

BTCpop היא פלטפורמת הלוואות עמיתים לעמית הבנויה על מוניטין – ולא ציון אשראי. תוכל לקבל הלוואות מחברים אחרים במהירות או להרוויח ריבית על המטבע הקריפטוגרפי הקיים שלך.

BTCpop תומך גם במגוון שירותים אחרים. אתה יכול להשיק הנפקה בפלטפורמה, למשל. BTCpop תומך גם בהחלפת קריפטוגרפים בסיסית ומאפשר לך להחליף מטבעות קריפטוגרפיים בחשבונך בין אסימונים. יש אפילו הוכחה לבריכת המניות שאליה אתה יכול להצטרף כדי להרוויח הכנסה נוספת מהאחזקות הצפנה שלך.

קבלת הלוואה ב- BTCpop היא פשוטה. פשוט רשום חשבון, קבל אימות, בחר את סוג ההלוואה שלך, מלא את הטופס והגש אותו. זהו זה.

אחת התכונות הייחודיות של BTCpop היא שאתה יכול לגשת להלוואות מיידיות ללא ביטחונות, אם כי תשלם 30% באפריל. עבור הלוואות מיידיות מאומתות, אתה יכול להוריד את אפריל ל -15%.

הלוואות הלו – השתמש ב- BTC, ETH, LTC ו- XRP כבטוחה לכל הלוואה

הלוואות הליו

הלו הלוואות מאפשר לך להשתמש ב- BTC, ETH, LTC ו- XRP כבטוחה לגישה למזומנים. סכום ההלוואה המינימלי הוא 1,000 דולר ואין מקסימום כל עוד יש לכם את הביטחונות. אתה יכול להחזיר את ההלוואה בכל מקום בין חודש ל -12 חודשים. אפריל שלך מותאם בהתאם להלוואה שלך לערך (LTV). אתה יכול לבחור להחזיר את ההלוואה בתשלומי ריבית בלבד או בתשלומי קרן וריבית.

הלו הלוואות מציע אישור באותו יום. לאחר ההרשמה ואישורך, אתה מעביר את בטחונות ההצפנה שלך לכתובת האחסון המאובטחת של הליו. לאחר מכן, הפלטפורמה מעבירה מטבע פיאט ישירות לחשבון הבנק שלך. אתה משלם תשלומים חודשיים, ואז בסופו של דבר משלם את ההלוואה שלך.

שלא כמו פלטפורמות אחרות המופיעות כאן, הליו הלוואות אינו מאפשר לך להשאיל קריפטו משלך ללווים. במקום זאת, הליו מטפל ישירות בכל ההלוואות. אין כאן שוק P2P.

קרדיט – פלטפורמת הלוואות קריפטו מוסדרת מאוד

Cred, שנמצא באינטרנט ב- MyCred.io, הוא אחד השמות היותר מכובדים בתחום ההלוואות של קריפטו. החברה מקבלת 30 מטבעות קריפטוגרפיים בסך הכל, שהם יותר מכל פלטפורמת הלוואות אחרת המופיעה כאן. קרדיט הוא גם מוסדר ובעל מוניטין: כל ההלוואות נעשות או מסודרות על פי חוק המלווים לפיננסים של קליפורניה, ולקרד יש מספר רישיון משלה המאשר את מעמדה כמלווה..

ליתר ביטחון, קרד שותפה גם עם BitGo (למשמורת) ולוקטון (לביטוח). קרד הוא גם חבר מייסד בברית הברית לפרוטוקול אוניברסלי. החברה גם שותפה עם Bitbuy, TrueUSD, Bitcoin.com, Angelrock ו- Uphold.

ישנן שתי דרכים להשתמש ב- Cred. ראשית, תוכל להרוויח כסף על אחזקות הקריפטו שלך על ידי שעבוד הנכסים הדיגיטליים שלך ל- Cred ואז הרווחת ריביות תחרותיות. לחלופין, אתה יכול להשתמש בקריפטו שלך כבטוחה לגישה למטבעות USD, EUR ומטבעות אחרים.

באמצעות Cred, המלווים יכולים להרוויח 10% מהאחזקות הקריפטו שלהם. ל- Cred יש גם צוות תמיכה ייעודי לוויתנים המבקשים למקסם את אחזקות הקריפטו שלהם.

בסופו של דבר, אם אתם מחפשים דרך מהימנה ומוסדרת למקסם את אחזקות הקריפטו שלכם על ידי הרווחת ריבית או שימוש בהם כבטוחה, Cred היא אחת האפשרויות הטובות ביותר הקיימות כיום..

חסימת הלוואות – הצעת חליפין מקצועית המציעה נזילות והון למוסדות

הלוואות

Lendingblock היא פלטפורמת הלוואות ניירות ערך לנכסים דיגיטליים הבנויים בבורסת סחר מקצועית המיועדת לצרכים מוסדיים. הפלטפורמה שאתה מייצר תשואות משופרות בתיק רחב של נכסים דיגיטליים. משתמשים יכולים גם לגשת לצדדים מוסדיים ולמבחר רחב של שווקי נכסים דיגיטליים וקריפטו מממשק נוח אחד.

Lendingblock פונה אך ורק למשקיעים מוסדיים המבקשים למקסם את ערך אחזקות הקריפטו שלהם. משקיע מוסדי עשוי להשתמש ב- Lendingblock כדי לגשר על פערי נזילות דרך מאגר מוסדי של נכסים דיגיטליים כדי ליישם את ביצוע השוק שלהם או אסטרטגיות קצרות, למשל. כל ההלוואות מנוהלות מממשק בסגנון חליפין שמקל על התאמה אישית של כל תנאי ההלוואות.

Lendingblock מציע גם תמיכה מלאה ב- API, מה שמקל על שילוב Lendingblock בהתקנה הקיימת שלך.

xCoins – הלוואות מאובטחות בשוק חלק

הלוואות מטבעות קריפטוגרפיים של xcoins

xCoins היא פלטפורמת רכישת ביטקוין שתומכת גם בהלוואות ביטקוין. כל הלוואות ה- xCoins הן הלוואות מובטחות, מה שאומר שהלווה מתחייב מטבע קריפטוגרפי כבטוחה להלוואה להבטחתה..

xCoins היא פלטפורמת עמית לעמית שבה כל אחד יכול להיות לווה או מלווה. כאשר לווה מבקש הלוואת ביטקוין, הפלטפורמה תואמת את הלווה למלווה. זהו תהליך אוטומטי וחלק ללא צורך בתקשורת בין המלווה והלווה.

כדי לסיים את ההלוואה, הלווה ישלם תשלום ישירות למלווה בדף התשלום PayPal של המלווה. לאחר ביצוע התשלום, הביטקוין מועבר אוטומטית לארנק הלווה. לאחר מכן, הלווה מבצע תשלומים על בסיס תקופת ההלוואה.

מימון מתחם – פרוטוקול הלוואות קוד פתוח שנבנה בארנקי קריפטו קיימים

הלוואות קריפטוגרפיות מורכבות

Compound, שנמצא באינטרנט ב- Compound.finance, הוא פרוטוקול קוד פתוח ואוטונומי שנבנה עבור מפתחים. הפלטפורמה שואפת להיות פלטפורמת ההלוואות האולטימטיבית למערכת הפיננסית הפתוחה. אתה יכול להשקיע באמצעות מתחם או ללוות כסף.

אתה יכול לתקשר עם מתחם ישירות דרך האתר הרשמי של הפלטפורמה. עם זאת, מספר פלטפורמות עיקריות כבר שילבו את פרוטוקול Compound, כולל Zerion, Coinbase WEallet, InstaDapp, Huobi Wallet, Argent, DeFi Saver ו- Dharma, בין פלטפורמות אחרות. ייתכן שתוכל לגשת לשוק ההלוואות של מתחם ישירות מהארנק שבו אתה כבר משתמש.

המתחם מופעל על ידי cTokens המקורי שלו, שהם אסימונים של ERC-20 המייצגים את האיזון שלך בפרוטוקול. אסימונים אלה צוברים ריבית לאורך זמן. כאשר אתה מחזיק או מקבל cToken, אתה יכול לשאול מפרוטוקול Compound.

Genesis Capital – הלוואות מטבע דיגיטלי מוסדי

ג’נסיס קפיטל היא פלטפורמת הלוואות מטבע דיגיטלי המיועדת למשקיעים מוסדיים. החברה הינה שלוחה של ג’נסיס טריידינג, בורסת הקריפטו המבוססת על ניו יורק, שהושקה על ידי תאומי וינקלבוס..

כיום, Genesis Capital מעניקה למוסדות אפשרות ללוות BTC, ETH, LTC ומטבעות דיגיטליים אחרים בגדלים גדולים בתנאים קבועים. מוסדות יכולים להשתמש בהון זה כדי לפתור את כל סוגי הבעיות, כולל:

  • ביצוע שוק מוסדי, המאפשר למוסד להשיג נזילות נוספת לתמיכה בבורסה או בקבלת שוק OTC
  • השג הון לשימוש באסטרטגיות מסחר אלגוריתמיות או בתדירות גבוהה
  • גידור או ספקולציה, קיצור שוק הספוט לגידור סיכון בתיק או עמדות נגזרות
  • גישה לנזילות חלופית לצורך העברות כספים או שימושים אחרים בהון חוזר

בראשית הון יש גודל הלוואה מינימלי של 100,000 דולר. הלוואות לזמן קבוע נעות בין שבועיים לשישה חודשים. ישנה הגנה מפני שיחות אופציונליות, וביטחונות דולר מקבלים גיבוי להלוואה. כל זה מועבר בסביבה מוסדרת ואמינה בכפוף לתקנות הפדרליות של MSB / FinCen.

בנוסף להלוואות מסורתיות החל מ 100,000 דולר, ג’נסיס קפיטל מאפשרת למוסדות לבצע מכירות חסימות גדולות באמצעות ג’נסיס סחר. גודל המכירה המינימלי הקצר הוא 250,000 $, ומוסדות יכולים להתחיל מכירות קצרות במספר מטבעות. כל זה נגיש דרך פלטפורמת ה- OTC של ג’נסיס סחר, אשר זמינה לאחר ההעלאה דרך ג’נסיס קפיטל.

מילה אחרונה בפלטפורמות ההשאלה המובילות בקריפטו

מדריך להלוואות ביטקוין

אנו נעדכן את הביקורת על הלוואות מטבע קריפטוגרפי עם ספקי הלוואות מבוססי בלוקצ’יין נוספים כדי להרוויח דיבידנדים וריבית על נכסי הצפנה שלך. לעת עתה, אנא השאר לנו משוב על 22 שירותי ההלוואות הצפנים הטובים ביותר ושתף את חוויותיך כדי שאחרים יוכלו ללמוד את היתרונות והחסרונות של הצעות הלוואות אלה הממוקדות בביטקוין.

על ידי השקעת המטבע הקריפטוגרפי שלך באחת הפלטפורמות שלמעלה, אתה יכול להרוויח ריביות של 8% עד 12%. אמנם תמיד ישנם סיכונים בוויתור על המפתחות הפרטיים שלך, אך שימוש בספק צד ג ‘מהימן מהרשימה שלעיל יכול להיות אפשרות מוצקה להרוויח ביטקוין על ידי השגת ריבית או הבטחת הלוואה מבוטחת. לווים, בינתיים, יכולים לפרסם הצפנה כבטוחה תוך תשלום ריביות שנע בין 5% ל -15%. כאשר מחיר הביטקוין ממשיך לטפס (במיוחד לפי כמה תחזיות מומחים), זה עשוי להיות רעיון חכם להכניס חלק מאחזקות הקריפטו שלך לאחת מהתוכניות הללו שמספקות לך להרוויח תוך כדי שימוש..

לפני כמה שנים לא היו אתרים שבהם המשתמשים יכלו להשאיל או לשאול קריפטו בכדי להרוויח ריבית. כיום, פלטפורמות אלה בטוחות ונגישות מתמיד. הוסף את הסקירה לסימניות, כיוון שנשתף הרבה יותר כיצד להשתמש במדריכים והדרכות לגבי פלטפורמות ההלוואות המובילות בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map