מטבעות מטבע: כריית מטבעות קריפטוגרפית מהבית סקירה

סקירת מטבעות

Coinmine היא מכונת כריית קריפטו ביתית במחיר של 799 דולר. אתה מחבר את הכורה הכל-מטבע CoinmineOne, ואז הוא הולך לעבוד בכרייה אחת ממספר מטבעות קריפטוגרפיים שונים.

מה זה Coinmine?

Coinmine הוא סטארט-אפ קריפטו מבוסס קליפורניה שמייצר מוצר יחיד: כורה הקריפטו הכל-אחד Coinmine One. ל- Coinmine One יש עיצוב נקי שהושווה ל- Mac. זה גם קל לשימוש בטיפשות: אתה מחבר אותו לחיבור, מחבר אותו ל- Wi-Fi שלך עם האפליקציה הסלולרית, ואז הוא כורה קריפטו בבית.

כשהושק בשנת 2018, מחירו Coinmine היה 799 דולר. היום, באוקטובר 2019, מחיר Coinmine One הוא 699 דולר. זה זמין בשחור או לבן ובספינות תוך 4 עד 8 שבועות.

בתוך Coinmine One, יש צומת ברק ביטקוין מלא יחד עם שירותי הימור. עדכונים מותקנים דרך האוויר. כפי שפורסם, אתה פשוט מחבר את המכשיר ונותן לו לכרות את המטבע הקריפטוגרפי שבחרת.

Coinmine One אינו מיועד לכריית ביטקוין: המכשיר מאפשר למשתמשים לכרות רווחית את מונרו, זקש, גרין ואת’ריום. למטבעות הקריפטוגרפיים הללו יש סף נמוך מספיק כדי שכורה תחביב ממוצע יכול לקבל החזר השקעה קטן.

אולם ביוני 2019 Coinmine, שמגובה Coinbase ו- SocialLeverage, הציגה עדכון המאפשר למשתמשים לקבל תשלום בביטקוין – אם כי המכשיר עדיין לא ממש מכניס את הביטקוין. במקום זאת, אתה מכרה את אחד מארבעת המטבעות הקריפטוגרפיים שלמעלה, ואז Coinmine ממיר באופן מיידי את המטבע הזה לביטקוין בשיעור הגבוה ביותר בשמך.

עכשיו בשביל הדברים המהנים – כמה כסף אתה יכול להרוויח עם Coinmine? דובר החברה טוען כי Coinmine One מייצר כ- $ 15 עד $ 20 לחודש ביטקוין במחירי דולר. זה אולי נשמע קלוש, במיוחד בהתחשב בדו”ח אחד שטען כי ייקח ל- Coinmine One “45 שנה לשלם עבור עצמה.” ברור, עם זאת, אם מחירי BTC יעלו, ההחזר על ההשקעה שלך ישתנה בהתבסס על ה- BTC שכבר צברת.

תכונות מטבעות

סקירת יתרונות מטבעות

חלק מתכונות המכירה של Coinmine One כוללות:

חבר ושחק: אתה מבטל את תיבת Coinmine One, מחבר אותו לשקע חשמל ואז מתחיל לכרות מטבע קריפטוגרפי תוך מספר דקות.

נשלט מ- iOS או Android: אתה שולט ב- Coinmine One מאפליקציית Coinmine עבור iOS או Android. כל האינטראקציות עם Coinmine One מתרחשות באמצעות אפליקציה זו. אתה בוחר איזה מטבע קריפטוגרפיה אתה רוצה לכרות באמצעות יישום זה, למשל.

MineOS: ל- Coinmine מערכת הפעלה מותאמת אישית מובנית בשם MineOS.


עדכונים מהאוויר: Coinmine תעביר את עדכוני האוויר ל- MineOS ברציפות – כמו טסלה. מדובר בעדכונים משמעותיים המשפיעים באופן משמעותי על המכונה, הוספת מטבעות קריפטוגרפיים חדשים ואופציות ההימור.

שלי ארבע מטבעות מטבעות: Coinmine מאפשר לך לכרות ארבעה מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כולל Monero (XMR), Zcash (ZEC), Grin (GRIN) ו- Ethereum (ETH). מטבעות קריפטוגרפיים אלה נבחרו בכוונה מכיוון שהקושי מספיק נמוך כדי שכורי תחביב עדיין יוכלו להרוויח מעט.

שקט (40dB): Coinmine שקט באופן מפתיע בהשוואה לכורי קריפטו קונבנציונליים, ועובד על 40 דציבלים בזמן הריצה. לשם השוואה, האדם הממוצע לוחש ב 30dB והמרה רגילה היא 60dB.

מצב ביטקוין: ל- Coinmine יש משהו שנקרא ‘מצב ביטקוין’ שבו רווחי הכרייה שלך מומרים ישירות לביטקוין, ומאפשרים לך למשוך רווחי כרייה בביטקוין במקום ב- XMR, ZEC, GRIN או ETH..

משלוח בינלאומי למדינות נבחרות: Coinmine נשלח רשמית לארצות הברית, בריטניה, קנדה ואוסטרליה, אם כי עשרות מדינות אחרות רשומות כעת בטופס ההזמנה המקוון..

קנה באמצעות Crypto או USD: Coinmine One זמין במחיר של 699 דולר. אתה יכול לשלם בקריפטו או בדולר ארה”ב.

מימון זמין: Coinmine מציעה מימון באמצעות Quadpay, והורידה את הסכום הכולל לארבעה תשלומים ללא ריבית של 174.75 $.

החלף אורות וצליל: ל- Coinmine One יש אורות וצליל. עם זאת, ניתן לכבות את התכונות הללו באמצעות ברז.

ארנק מובנה: כחלק מפתרון ה- All-in-One שלה, Coinmine מכין לך ארנק. אתה יכול עם

זמין בצבעי לבן או שחור: אתה יכול לקנות Coinmine בשתי אפשרויות צבע – לבן או שחור.

הנחה ברכישות בתפזורת: אם אתה קונה שלוש יחידות Coinmine One או יותר, תקבל הנחה של 5% על הרכישה הכוללת שלך. אם אתה קונה 10 יחידות ומעלה, תקבל הנחה של 10%.

מכרה מטבע חותכת 5%: חשוב לציין כי Coinmine לוקח קיצוץ של 5% מכל הקריפטו שאתה מכרה. קיצוץ זה נועד לתמוך במערכת ההפעלה של Coinmine (MineOS) ולספק עדכונים מהאוויר.

תמיכה מתבצעת בקרוב: Coinmine מתכננת לתמוך בהימצאות קוסמוס בעתיד הקרוב, מה שמאפשר לך לנצל את מטבע הקריפטו של הוכחת המימוש (PoS) במקום את מטבעות הקריפטו של הוכחת העבודה (PoW) הנתמכת.

אוניות תוך 4 עד 8 שבועות: אל תצפה לקבל את Coinmine One שלך ​​מייד לאחר ההזמנה. זמני המשלוח הנוכחיים הם 4 עד 8 שבועות.

כיצד פועלת מטבעות?

ביקורת מטבע-כורה

Coinmine One הוא פשוט לשימוש. כפי שפורסם, אתה מחבר את המכשיר לשקע חשמל רגיל, ואז נותן לו לשבת על שולחן הכרייה שלך.

Coinmine מתאר את המכשיר שלהם כ”חומרת ההצפנה הכול-באחד לכולם “. אתה יכול לבנות אסדת כריית ביטקוין משלך במחיר זול יותר, ואז להתקין צומת ברק ביטקוין משלך. עם זאת, Coinmine עשתה את כל העבודה הקשה עבורכם ואז ארזה אותה למארז לבן או שחור שנראה יפה.

אתה לא ממש מתחבר למכרה Coinmine One באמצעות עכבר או מקלדת כמו עם מחשב רגיל. במקום זאת, ההתקנה מתבצעת כולה דרך אפליקציית Coinmine לנייד ממכשיר ה- iOS או ה- Android שלך.

אתה יכול להפעיל את Coinmine One בכל מקום שיש לך חשמל וחיבור Wi-Fi. הנה התהליך הבסיסי שבו אתה משתמש כדי להתחיל:

 • שלב 1) חבר את Coinmine One לשקע חשמל
 • שלב 2) התקן את האפליקציה עבור iOS או Android
 • שלב 3) חבר את Coinmine One שלך ​​ל- Wi-Fi דרך האפליקציה
 • שלב 4) בחר את המטבע שברצונך להתחיל בכרייה בלחיצה אחת

זהו זה. Coinmine One יתחיל לכרות את המטבע הקריפטוגרפי הזה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

מפרט טכני Coinmine One

המפרט הטכני של Coinmine One נמוך יחסית, ולכן אתה יכול לקנות כורה קריפטו במחיר נמוך מ- $ 700.

Coinmine One משתמש פחות בפחות מפלייסטיישן 4, למשל (120 עד 160 וואט, תלוי בקריפטוגרפיה שאתה כורה). הוא גם משתמש ב- AMD Radeon RX570 GPU, כרטיס מסך בינוני שזמין כרגע בסביבות 150 עד 180 דולר. הנה מבט על כוח קצב החשיש שמספק מכשיר החומרה הצפני של CoinmineOne:

מכרה-מטח-כוח-כוח

מפרט טכני מלא כולל:

 • Hashrate: 29 Mh / sec (ETH), 900 h / sec (XMR), 2.7 gps (GRIN), 300 sol / s (Zcash), 4000 עד 5000 sats / day (BTC)
 • GPU: RX580 8GB GPU
 • מעבד: מעבד אינטל Celeron
 • RAM: זיכרון RAM 8GB
 • ממדים: 15.47 “x 12.71” x 3.15 “(393 מ”מ x 323 מ”מ x 80 מ”מ)

כמה כסף אוכל להרוויח באמצעות מטבעות?

לזכותם ייאמר כי Coinmine לא מפרסמת את המכשיר שלהם כמכונת הכנסות כסף שמאפשרת להתעשר במהירות בין לילה. במקום זאת, הם מספקים ציפיות סבירות יותר.

אז כמה כסף אתה יכול להרוויח עם Coinmine One?

Coinmine טוען שאתה יכול להרוויח בין 15 $ ל 20 $ לחודש על ידי כריית מטבעות קריפטוגרפיים עם המכשיר. בהתחשב במחירי החשמל, לעומת זאת, התשואות שלך יירדו משמעותית.

במחירי הביטקוין של ימינו, זה ייקח בערך 45 שנים כדי להשיג החזר השקעה חיובי על רכישת Coinmine One שלך, בהנחה שאתה משלם תעריפי חשמל ממוצעים בארה”ב. החזר ה- ROI הזה מניח גם שהקושי והמחירים נשארים זהים ואתה לא משלם מיסים על ההכנסה שלך.

נכון שאתה יכול להרוויח על ידי כריית קריפטו עם Coinmine One – זה פשוט לא רווח גדול. הנה כמה כסף אתה יכול לצפות להרוויח:

 • אתריום: 1.25 עד 1.50 דולר לחודש
 • מונרו: 0.50 $ עד 1.00 $ לחודש

התשואות על מטבעות הקריפטו האחרים משתנות יותר בהתאם לקושי ולמחירים.

חשוב לזכור שאם מחירי הקריפטו עולים בצורה משמעותית, אז גם ההחזר על ההשקעה שלך עולה משמעותית. הכסף שכבר צברת הפך להיות יקר יותר.

על Coinmine

Coinmine ממוקמת במערב הוליווד, קליפורניה. ניתן ליצור קשר עם החברה באמצעות שיטות ההתקשרות נמצא כאן.

את Coinmine מוביל המנכ”ל Farbood ‘Farb’ Nivi. ניוי הוא גם מנכ”ל ומייסד שותף של Orchestra One, מערכת תזמון, תשלומים ותקשורת מבוססת אינטרנט למנהלי בריאות פרטיים..

באוגוסט 2019 הכריזה Coinmine על סבב מימון של 2.5 מיליון דולר. את הסבב הובילו M13 Ventures, לוס אנג’לס, מעבדות הרפובליקה, גומי קריפטו, ומשקיע אובר המוקדם שרווין פישבר. לחברה יש

Coinmine טוען כי החברה צמחה ב -50% מחודש-על-חודש בין אפריל לאוגוסט. הם גם דיווחו כי 10% מהלקוחות הפכו לרוכשים חוזרים ופחות מ -4% החזירו את כורי Coinmine One שלהם.

מילה אחרונה

Coinmine יצרה את כורה הקריפטו הראשון ב- All-in-One, Plug-and-Play. זו הדרך הקלה ביותר לכרות מטבעות קריפטוגרפיים מהבית והיא אפילו לא קרובה. זהו מכשיר לבן או שחור מעוצב ומלוטש, שלא ייראה ממקומו בשום משרד מודרני.

וכן, Coinmine One ממש תרוויח כסף מהבית שלך. תוך מספר דקות מחיבורו והגדרתו במכשיר ה- iOS או ה- Android שלכם, אתם כבר מרוויחים כסף.

החלק הרע, כמובן, הוא שאתה לא מתכוון להרוויח הרבה כסף – אפילו במחירי חשמל זולים. בגלל מפרט ה- low tech, אתה הולך להתאמץ לשבור רווח של 2 דולר לחודש.

אם אתם מחפשים את נקודת הכניסה הקלה ביותר לכריית קריפטו, אז Coinmine One היא בהחלט האפשרות הטובה ביותר. כורי קריפטו רציניים יותר, לעומת זאת, יושבתו על ידי מפרט הטכנולוגיה הנמוכה ורווחי הכרייה הנמוכים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map