הכנסה קריפטו רבעונית: תוכנית הפנסיה הטכנולוגית של פאלם ביץ ‘

תכנית קריפטו-הכנסה-רבעונית-טכנולוגית-מלוכה-פרישה

Teeka Tiwari השיק קמפיין שיווקי חדש לעלון הרבעוני Crypto Income שלו. זה נקרא “תוכנית הפרישה לתמלוגים טכניים”.

על ידי ביצוע יעוץ ההשקעות של טיקה בתוכנית הפרישה לתמלוגים טכניים, אתה יכול “לגבות 180,472 $ בכל שנה” ו”להנות מהכנסה לכל החיים “תוך” החל מ- 100 $ בלבד “- לפחות על פי Teeka Tiwari.

כמו בדפי שיווק אחרים של Teeka Tiwari, דף המכירות של Tech Royalty מלא בטענות גרנדיוזיות של עוקבים שהופכות השקעות קטנות להון עצום..

“הפכתי 12 אלף דולר ל -1,032,763 דולר תוך קצת יותר משנה? !! וואו. תודה נראית לא מספקת “, כותב אחד החסידים המסורים של טיקה לאחר שביצע את ייעוץ ההשקעות שלו.

“בזכותך יש לי יותר מ -4.5 מיליון דולר”, כותב מעקב אחר.

אז מה הסוד שעומד מאחורי מערכת ההשקעות בתמלוגים טכניים של טיקה טיווארי? בואו נסתכל מקרוב על איך זה עובד – והאם מדובר בהונאה או בהזדמנות השקעה לגיטימית.

בואו נבדוק את Crypto Income Quarterly ונראה מה תכנית הפרישה של Palm Beach Tech Royalty Royalty בשנת 2020.

מהי תוכנית הפנסיה הטכנית מלכותית?

תוכנית הפנסיה הטכנולוגית של Teeka Tiwari מתוארת כ”זרם תמלוגים המאפשר לך לאסוף מזומנים בידך כל יום, שבוע או חודש – על טכנולוגיה חדשה. “

תמלוגים טכניים אלה דומים לתמלוגים מסורתיים, שבהם אתה מקבל תשלום תקופתי בגלל משהו שבבעלותך – כמו סרט, שיר או ספר.

ברור שהרבה חברות טכנולוגיה מחלקות דיבידנדים. אבל מה ההבדל בין “תמלוגי הטכנולוגיה” של טיקה לדיבידנד?

טיקה עונה על שאלה זו באומרו כי תמלוגי הטכנולוגיה משלמים טוב משמעותית מדיבידנדים.

“להשקעות דיבידנד רגילות יש תשואה שנתית ממוצעת של 1.85% בלבד … אבל תמלוגים טכניים כבר יכלו להניב לך תשואות שיא של 517%, 770%, 987% … אפילו 9,161% ויותר.”

טיקה טוען גם כי על ידי ניצול התמלוגים הטכנולוגיים הללו כיום, אתה יכול להרוויח 180,472 $ לשנה לכל החיים בהשקעה של 100 $ בלבד..

“תחשוב על זה … אתה יכול להתחיל עם פחות מ -100 דולר … לפרוש בעוד שנה … וליהנות מהכנסה לכל החיים.”

ברור שכל זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי – במיוחד מחברה כמו קבוצת המחקר פאלם ביץ ‘הידועה בעדויות הלקוח המוגזמות שלה..

אז על מה בדיוק מדברת טיקה טיווארי? מה זה מלוכה טק?

תמלוגים טכניים הם מטבעות מטבעות

לאחר שסנוור אותך בטענות מגוחכות על כמה כסף אתה יכול להרוויח על ידי ביצוע יעוץ ההשקעות שלו, טיקה טיווארי סוף סוף מגיע לנקודת הטיעון שלו: “התמלוגים הטכנולוגיים” שלו הם רק מטבעות קריפטוגרפיים..

נראה כי טיקה שורי במיוחד לגבי טכנולוגיית הבלוקצ’יין העומדת בבסיס מטבעות הקריפטו. דף המכירות אף פעם לא אומר “בלוקצ’יין” בשמו, אם כי טיקה מתאר כמה מתמלוגים טכניים / מטבעות קריפטו בנויים על טכנולוגיה זו..

מדוע יש הזדמנות לצמיחה אקספוננציאלית שכזו בתחום? מדוע טיקה טוען שהשקעה של 100 דולר יכולה להרוויח מיליונר?

ובכן, טיקה מתאר את “אפקט הרשת” של טכנולוגיית הצפנה ובלוקצ’יין:

“עם תמלוגים טכניים, אתה מקבל את ההזדמנות להרוויח מאפקט הרשת. תוכנת תמלוגים טכניים [תוכנת קריפטו / בלוקצ’יין] יכולה להשתנות למיליוני משתמשים – כמעט בן לילה. מכיוון שאימוץ לא קורה אדם אחד בכל פעם … זה קורה באופן אקספוננציאלי. “

טיקה טוען גם שיש לו אסטרטגיית השקעה סודית כלשהי המאפשרת לו לגבות דיבידנדים כל שעה, כל יום, כל שבוע או כל חודש לפי הצורך. לא ברור על מה הוא מדבר כאן, אבל נראה שהוא מדבר על מכירת מעת לעת חלק מנכסי הצפנה שלך כדי לנעול רווחים, ואז לקרוא לרווחים אלה “תמלוגים”.

לחץ כאן עכשיו לצפייה במצגת הרבעונית של Crypto Income של Teeka Tiwari.

Teeka מאמין כי Cryptoassets הם סוג ההשקעה החדש הגדול ביותר

בסופו של דבר, טיעון ה”מלוכה הטכנולוגית “של טיקה בנוי על הרעיון שהמוסדות עומדים לשטוף למטבעות קריפטוגרפיים.

טיקה מצביע על הוכחה כמו העובדה ש- Fidelity מוסיפה תמיכה בקריפטו לכל חשבון תיווך. TD Ameritrade עומדת לעשות את אותו הדבר. ככל שפלטפורמות תיווך נוספות יבואו בעקבותיה, הכסף ישפך לקריפטו – לפחות, על פי טיקה.

טיקה מזכיר גם את Bakkt, פלטפורמת חילופי הקריפטו שהושקה על ידי הבורסה הבין יבשתית (ICE), הבעלים של הבורסה בניו יורק (NYSE). נפחו של בקקט גדל בהתמדה בחודשים האחרונים מאז שהושק בספטמבר 2019.

עם זאת, Teeka מאמין שתיווכים אחרים ילכו במהירות בעקבותיהם ויוסיפו תמיכה בקריפטו:

“אתה חושב שוואב … TD Ameritrade … מתווכים אינטראקטיביים … וכל מתווך מקוון אחר … פשוט עומד לצד יתן ונאמנות להיות היחידה? אין סיכוי! זה לא מה שקורה בענף תחרותי כמו פיננסים. “

בגלל השפעה זו, Teeka מאמין כי הקריפטו הוא סוג נכסים חדש בדיוק כמו ריטים, תעודות סל, קרנות אינדקס ומניות טכנולוגיות. עם זאת, בניגוד לסוגי הנכסים הללו, משקיעים רגילים יכולים להשקיע היום ממש יחד עם אימונים מוקדמים ומוסדות. אתה לא צריך לחכות שהחברה תתפרסם או שכולם ישמעו עליה לפני שאתה קונה:

כמובן, המבקרים יגידו כי הקריפטו כבר עבר הרבה מעבר לנקודה “אתה צריך לקנות כאן”. המבקרים יטענו כי הקריפטו כבר עבר את מחזור הבום והחזה ההיסטורי. האם הביטקוין יחזור אי פעם לשיאו של 20,000 $ ומעלה? נראה כי טיקה טיווארי חושב כך. אם גם אתה חושב כך, תוכל לעקוב אחר ייעוץ ההשקעות שלו כדי להרוויח מיליונים – לפחות, על פי טיקה.

מה זה רבעון להכנסות Crypto?

“תוכנית הפנסיה הטכנולוגית של המלוכה הטקית” של Teeka Tiwari היא רק קמפיין שיווקי לעלון הרבעון שלו Crypto Income.

אחת לשלושה חודשים טקה תשלח עותק של הכנסות Crypto רבעוניות לתיבת הדואר הנכנס שלך. העלון מכיל ייעוץ השקעות – כמו סוגי המטבעות הקריפטוגרפיים שעליכם לקנות כעת בכדי לנעול רווחים עצומים.

כמו במוצרים אחרים מקבוצת המחקר של פאלם ביץ ‘, Crypto Income Quarterly מבטיח כסף קל ועושר מהיר. על ידי ביצוע יעוץ ההשקעות הכלול בעלון, אתה יכול לנעול רווחים עצומים עם סיכוי מוגבל להפסד – לפחות על פי צוות קבוצת המחקר של פאלם ביץ ‘..

טיקה טוען שהוא יכול למכור רבעון Crypto Income עבור הרבה יותר מכפי שהוא מוכר אותו כרגע. אולם מכל טוב ליבו בחר טיקה לשמור על מחירים נמוכים:

“אתה מקבל גישה למחקר האיכות היחיד של קרנות הגידור הקיים כיום בהזדמנות חדשה לחלוטין זו להתעשר מחוץ לשוק המניות. כמובן, יכולתי למכור את המחקר שלי לקרנות גידור ולמשקיעים גדולים מהליגה הגדולה ולהפיק בערך 20-40 X מה שאני עושה עכשיו. אבל האמת היא … יש לי את כל הכסף שאצטרך אי פעם. “

הכנסה קריפטו רבעונית

ל- Crypto Income Quarterly מערכת תמחור מוזרה ויקרה:

  • דמי הצטרפות לחברות חדשה: 2,000 דולר
  • דמי חידוש: 249 דולר כל שלושה חודשים

כן, אתה משלם 2,000 דולר רק כדי להצטרף לרבעון להכנסות Crypto. לאחר מכן, אתה נדרש לשלם 249 $ עבור כל הנפקה לאחר מכן (996 $ לשנה).

כל המידע הזה מוסתר באותיות קטנות בתחתית עמוד המכירות הרבעוני של Crypto Income, מה שמקשה לראות בדיוק למה אתה נרשם בעת הזנת פרטי כרטיס האשראי שלך..

מה כלול ברבעון ההכנסות מקריפטו?

אם תירשם כמנוי לרבעון Crypto Income דרך עמוד המכירות של royalty royalty, אז תקבל קומץ מוצרי בונוס, כולל:

מנוי לשנה לרבעון הכנסות מקריפטו: אתה מקבל מנוי שנתי ל- Crypto Income Quarterly, שנמסר לתיבת הדואר האלקטרוני שלך פעם ברבעון.

שלוש התמלוגים הטובים ביותר שלי בשנת 2020 לפנסיה מוקדמת: טיקה מפרט שלוש “תמלוגים טכניים” (כלומר מטבעות קריפטו או חברות בלוקצ’יין) שהוא ממליץ לקנות היום. טיקה טוען כי השקעה של 100 דולר כיום תוביל לנפילה של 100,000 דולר בשנה ומעלה החל מהשנה.

10 מצבים מיוחדים להכנסות מטבעות קריפטוגרפיים שיכולים להעביר לך 81,624 דולר לשנה או יותר לכל החיים: ספר אלקטרוני זה מפרט עשרה מצבים מיוחדים של הכנסות מטבע קריפטוגרפי שיכולים להעביר לך 81,624 $ לשנה או יותר לכל החיים.

תובנות הקריפטו של וילסון: גרג ווילסון של קבוצת המחקר של פאלם ביץ ‘מפרסם עלון שנקרא תובנות הקריפטו של וילסון. העלון טוען שהוא מספק “ניתוח ברמת קרן גידור”. טיקה טוען גם כי “רק 52 אנשי מקצוע בעולם מקבלים זאת כעת”.

עדכונים דוא”ל תקופתיים: Teeka ישלח מעת לעת דוא”ל למנויים כדי לעדכן אותם בכל חדשות, התפתחויות קריפטו אחרונות או שינויים במיקום.

מדריך התחלה מהירה של קריפטו הכנסה: המנוי שלך כולל ספר אלקטרוני שמסביר כיצד פועלים מטבעות קריפטוגרפיים, כיצד להתחיל היום וכיצד הם משתלבים בתיק הפרישה שלך.

מדריכי וידאו לקריפטו: מדריך קריפטו בשם הקטור פנה הקים מדריכי וידאו בקריפטו שמעבירים אתכם בשלבים הראשונים של קניית מטבעות קריפטו.

כל מוצרי הבונוס הללו הם ספרים אלקטרוניים. הם יועברו לתיבת הדואר הנכנס שלך לאחר שתשלם את דמי החברות החדשים שלך בסך 2,000 דולר עבור Crypto Income Quarterly.

מילה אחרונה בנושא תוכנית פרישה טק מלכותית

Crypto Income Quarterly הוא עלון מקבוצת המחקר של פאלם ביץ ‘וטייקה טיווארי. טיקה טיווארי הוא מנהל קרנות גידור לשעבר שהתמחה לאחרונה בקריפטו.

טיקה שורי מאוד בנושא מטבע החוץ. נראה שהוא חושב שהקריפטו עומד להתפוצץ עם צמיחה. כראיה, הוא מצביע על העובדה כי Bakkt, TD Ameritrade, Fidelity, ופלטפורמות תיווך מרכזיות אחרות תומכות כולם בקריפטו – ותיווך אחר אמור בקרוב ללכת בעקבותיו..

Teeka Tiwari פרסם דף מכירות חדש לקידום הכנסות Crypto רבעוני. דף המכירות מדבר על “תוכנית הפרישה לתמלוגים טכניים” ועל “תמלוגים טכניים” שתוכלו להשקיע בהם.

כמו במוצרים אחרים בקבוצת המחקר של פאלם ביץ ‘, עמוד המכירות מתמלא בטענות מגוחכות של פוטנציאל השתכרות: על ידי השקעה של 100 דולר במטבעות הקריפטו המומלצים כיום של טיקה, למשל, תוכלו להרוויח הכנסה מובטחת של 100 אלף דולר לשנה לכל החיים. גם אנשים שקנו 100 דולר לביטקוין בשנת 2009 לא מרוויחים כסף מסוג זה!

ל- Crypto Income Quarterly יש גם הגדרת מחירים יקרה במיוחד. אתה משלם 2,000 דולר רק כדי להצטרף לניוזלטר. לאחר מכן, אתה משלם 249 $ בכל רבעון עבור כל גיליון נוסף של העלון. הפיכת הדברים למסובכת יותר היא שכל מידע תמחור זה מוסתר בהדפס עדין ובהיר בתחתית דף המכירה.

בסופו של דבר, ישנן בעיות משמעותיות בקריפטו הכנסות רבעוני וכיצד העלון משווק את עצמו באופן מקוון, ותוכנית הפרישה לתמלוגים טכניים היא דוגמה נוספת לכך..

עם זאת, אם אתה שורי לגבי מטבעות קריפטוגרפיים ומאמין בחוכמת ההשקעה של טיקה טיווארי, ייתכן שתרצה להירשם לרבעון Crypto Income דרך דף המכירות של תוכנית הפנסיה הטכנולוגית..

גלה מה עוסקת תוכנית הפרישה הטכנית של טיקה טיווארי עבור העלון הרבעוני של Crypto Income.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner