רשת צלזיוס: אדון המדריך לסקירת משתמשים בקריפטו

צלזיוס-רשת

רשת צלסיוס היא פלטפורמת הלוואות מטבעות חליפין וריבית בביטקוין שמתכוונת לסייע ב”פרק את עצמך “. המתגאה בסטטיסטיקה של למעלה מ- 49,000 ארנקים פעילים ובנכסים בניהול 300 מיליון דולר, לארגון ההלוואות בסך 2.2 מיליארד דולר מגיע סקירה מעודכנת של 2019 על צלזיוס כדי לראות אם אתה צריך לקבל הלוואה במזומן או להתחיל להרוויח ריבית על הצפנה שלך כבטוחה.

ביזור העולם המשקיע באמצעות רשת צלזיוס

Celsius Network ו- Bitcoin.com, הידועים כשניים משמות הענק בעולם הבלוקצ’יין והמטבעות הקריפטוגרפיים, הודיעו על שותפות חדשה לגמרי, מה שהופך את אחד המיזוגים הגדולים היחידים בין שני עסקים של בלוקצ’יין / קריפטו..

אמנם זה המקרה אלא אם כן אתה אחד מאותם אנשים שם שמתעדכנים במה שקורה בענף. שם כמו רשת צלזיוס לא אומר לך יותר מדי, למרות שזה שם שעליך בהחלט לשקול ללמוד עליו יותר.

זה אחד מהשירותים המעטים שם שהתחילו עם הרצון המפורש להעיף על ראשם פתרונות פיננסיים; משרת, לטענתם, באופן האינטרס של המשתמשים ומחזיקים בקריפטו של צלזיוס.

וזה מכניס אותנו לתמצית הדיון שלנו כאן.

פיננסים – הוגנים וטובים יותר – רשת צלזיוס מתחילה

למרות שזה קיים רק כמה שנים – לאחר שהוקם בשנת 2017 – רשת צלזיוס רצתה לעשות למען שוק המטבעות הקריפטוגרפיים ומשתמשיה מה שהשלבים המוקדמים של החוזים העתידיים והמסחר / הלוואות המרווח עשו למשקיעים..

הוקמה בלונדון על ידי מנכ”ל החברה (אלכס משינסקי), COO (ס ‘דניאל לאון), CMO (קית’ באו-וורלד) ו- CTO (Nuke Goldstein), צלזיוס עשתה שימוש ב- Ethereum ובאסימון ה- ERC20 שלה בכדי ליצור בלוקצ’יין ייחודי משלה ו קריפטו.

זו מטרה? להחליף את פתרונות שוק החוזים העתידיים הנפוצים והמסחר בשוליים, ולאפשר להם לפעול בצורה מבוזרת יותר ואמינה יותר; ובכך ליצור מערכת הוגנת יותר המועילה למעוניינים להשאיל את המטבע שלהם ללווים ומשקיעים פוטנציאליים.

עם הקידמת הרעיון הראשוני בשנת 2017, הצוות הודיע ​​כי יהיה ICO ייעודי של צלסיוס שיוציא את הפלטפורמה שלה מהשטח ויהפוך לפיתרון פיננסי בין-יבשות.

אז עד כמה הצליח הגיוס הזה? בסיומו במרץ 2018 הצליח צלזיוס לגייס בהצלחה מעל 50 מיליון דולר.

הנושא עם השקעות קונבנציונליות

במהלך ראיון עם LiveWire Markets, דון דונלד אמסטד מחברת ההשקעות אברדין סטנדרט השקעות על סוג האתגרים שעומדים בפני המשקיעים באקלים הפיננסי הנוכחי..


לקבלת הקשר רב יותר, אמסטד מדגישה כי שיעורי ריבית גבוהים יותר ואינפלציה מביאים לשוק השקעות פעיל יותר וכתוצאה מכך לתשואות שנתיות גבוהות יותר על השקעות. אתה יכול לראות זאת בתוך אגרות חוב ממשלתיות, ארגוניות ובנקאיות של פעם.

אך האקלים הפיננסי הנוכחי מביא עימו ריביות נמוכות יותר, אינפלציה נמוכה יותר וכתוצאה מכך: התשואות השנתיות נעשות רע. ובהתחשב בעובדה שמדובר במצב ענייני כספים המוארך בשל מדיניות פיננסית של הבנק המרכזי של בנק, בנק אנגליה והפדרל ריזרב האמריקני, המשקיעים אינם יכולים לצפות לתשואות מרשימות בקרוב..

זה דבר שצוות צלזיוס סיכם עם הקמתו עוד בשנת 2017. על פי אחד הפוסטים שלו בינוני, האקלים של אינפלציה נמוכה וריבית הוא כזה שמחקים הבנקים כשמדובר במי שמעוניין להשקיע באמצעות אגרות חוב בנקאיות..

איך זה עובד עבור בנקים אלה הוא שהם מספקים שיעורי ריבית דלים יחסית למשקיעים, תוך ניצול תשואות דיבידנד. זה גורם לשוק לא הוגן לחלוטין ולא תחרותי לחלוטין עבור אלה המעוניינים לגרום לכסף שלהם לעבוד.

היכנסו לסלסיוס, רשת הקריפטו שנועדה לסייע להרוויח, ללוות ולשלם בבלוקצ’יין.

רשת צלזיוס – איך זה עובד

מחשבון צלזיוס-רשת-קריפטו-הלוואה

אין זה המצאה להתייחס לכך כאל התחייבות מבוזרת על אגרות חוב או שוק השקעות.

משתמשים או המעוניינים בפלטפורמה יכולים לעשות יותר מסתם HODL את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם; הם יכולים למעשה להעביר את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם מהארנק הדיגיטלי או הקשיח שלהם לכתובת קריפטו ייחודית בפלטפורמת צלזיוס כדי להרוויח ריבית על הקריפטו שלך וללוות נגדו באופן מיידי ללא עמלות..

בסך הכל, ישנם 18 נכסי קריפטו שונים ומטבעות יציבים שמשתמשים יכולים לבחור לשפוך לפלטפורמה.

לכל אחד מהקריפטוסים / StableCoins הללו יש אפריל אופייני המשויך לנטייה בתנודות על בסיס שבועי מכמה סיבות:

הראשון היה אספקת המטבעות הללו; ככל שהמספר גדל או פוחת, אפריל זה עם המעקב.

האחר מתבסס על איך בדיוק אתה מחליט לקבל את ריביתך, כאשר אלה שבוחרים לשלם באסימון המקורי של הפלטפורמה (CEL) מרוויחים יותר מאלה שבוחרים ערך אחר.

יחד עם סגל הנכסים הקריפטו הזה – יש עוד כמה שהחברה מתכוונת להביא לרשת בעתיד הנראה לעין.

אלה כוללים מטבעות ‘אמיתיים’ נוספים, הכוללים את המטבעות של אוסטרליה (AUD), הונג קונג (HKD), קנדה (CAD) ובריטניה (GBP), כמו גם קריפטוסים מוכרים יותר ‘נפוצים’ כמו TRON (TRX), EOS ואלגורלנד.

ארנק צלזיוס-רשת

איך מתחילים?

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא ליצור חשבון, שמתבצע דרך האפליקציה לנייד או הדפדפן. אם זה דרך האפליקציה, תצטרך ליצור סיכה בת 4 ספרות המאפשרת לך גישה הרבה יותר קלה לפלטפורמה.

לאחר שעברת את תהליך ההרשמה, תוכל להעביר נכסים דיגיטליים לכתובת קריפטו שנוצרה באופן אקראי המשויכת לקריפטו שברצונך להעביר..

זכור תמיד שהכתובת שיצרת ב- Celsius תואמת את הקריפטו שאליו ברצונך לשלוח.

באופן כללי, תהליך זה של מעבר על נכסי קריפטו יכול להימשך בערך 15-30 דקות. אתה יכול גם לבחור איזה סוג של ריבית אתה רוצה לקבל, תוך שאתה לא דבוק רק בשיטה אחת.

לדוגמא, אם רציתם לקבל תשואת ריבית שמשלמת ישירות לסכום הביטקוין שלכם – תוכלו לבחור בתשלום בביטקוין – אך להשיג ריבית נמוכה יותר.

צלזיוס-רשת- my-cel-crypto-interest

לחלופין, תוכל להחליט על תשלום בתווי אסימון CEL; ביטול ריבית גבוהה יותר, יחד עם מגוון הטבות ייחודיות אחרות.

אלה כוללים אחוזי ריבית משופרים, כמו גם שיעורים טובים יותר עבור שירותים אחרים הזמינים בפלטפורמה.

צלזיוס-להרוויח-עניין קריפטו

אז עד כמה ההבדל עושה החלטה זו? בואו ניקח מטבע אורח, למשל – כמו Tether. אם הייתם מפקידים כ -1,000 דולר לארנק הדיגיטלי ומוסיפים אותו למאגר הנכסים הזמינים.

הבחירה הראשונה היא ללכת על תשלום באותו נכס דיגיטלי שאתה משקיע. במקרה זה, USDT, שיעזור להגדיל את התשואה השנתית שלך, אך פירושו שיהיה לך אפריל טיפוסי נמוך יותר; נכון להיום 8.10%. מספק לך 81 דולר לשנה.

עם זאת, אם היית מקבל תשלום ב- CEL, אפריל אופייני זה יגדל ל -8.91%. אם אתה משפיע על ההשפעה של שינויים באחוז זה, היית מרוויח 89.1 דולר לשנה, וזה רק עולה אם תבחר להוסיף לו עוד.

אמנם זה נשמע די שולי בהשוואה לסוגים אחרים של השקעות שאתה יכול לבצע.

חשוב לציין שמדובר בהכנסה פסיבית וכזו שאם לא היית מכניס אותה אם תאחסן אותה בארנק קשה.

יתרה מכך, תוכלו להחליט להוסיף עוד קריפטו לארנקים אלה / אלו לאורך כל סוג פרק זמן; כמה שיותר (קריפטו) יותר טוב!

זה משהו שעובר פחות שבח, לדעתי. בעיקר משום שאם החלטתם להכניס את כספכם לאג”ח הכנסה או צמיחה, אינכם חופשיים להוסיף או להסיר כסף; כל מה שאתה יכול לעשות זה לחכות שזה יבשיל. הנה סרטון קליפ של מנכ”ל צלסיוס אלכס משינסקי עם נאסד”ק:

סיכום

יש הרבה דרכים להשקעה כשמדובר בעולם הקריפטו. חסר רווחים מהירים, זמן רב לשימוש בזהב דיגיטלי או גידור לשוק השקעות רגיל (פוטנציאלי) רצסיבי..

לחלופין, במקום רק לתת לו לעמוד עומד, למה לא לתת לו להעריך ולהפיק רווח קטן עבורך בזמן קריפטוס בום?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map