אתרי חדשות קריפטו: אתרי הביטקוין והבלוקצ’יין הטובים ביותר

אתרי חדשות הקריפטו הטובים ביותר

Master The Crypto מדרג את אתרי החדשות הטובים ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים שיעזרו למשקיעים וסוחרים למצוא את הכותרות המובילות של הביטקוין וסיפורי הבלוקצ’יין הטרנדיים בענף..

Contents

אתרי חדשות מטבעות קריפטוגרפיים: 20 הביטקוין הפופולרי ביותר & פרסומי מדיה של Blockchain

עדכוני חדשות ביטקוין ובלוקצ'יין

חדשות הקריפטו הפכו לתעשייה מסקרנת למדי כאשר הביטקוין ממשיך להיכנס למעגל התקשורת המרכזי ותקופת מימון הבלוקצ’יין המבוזרת מתחילה להתהוות ולשתול שורשים ברחבי העולם..

בעוד אנו מאוד מקווים שהשם והדומיין הפרטי שעולים בראשך כשאתה מחפש את המדריכים האחרונים והטובים ביותר בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים הוא מאסטר הקריפטו, הרגשנו שחשוב ביותר לסקור את מיטב פלטפורמות החדשות הממוקדות בקריפטו המכסות את כל הסיפורים המובילים והכותרות העיקריות בעולם הביטקוין המתהווה..

מלבד המומחיות שלנו בהרכבת מדריכים והדרכות, נשמח לא יותר מאשר לקחת באמת את הזמן ולשפוך קצת אור נחוץ על פורטלי פרמיום מקוונים אחרים שם, השואפים להביא לכם את החדשות האחרונות והטובות ביותר מבלוקצ’יין המתהווה- כלכלה מבוססת.

מדוע הדעה, הסקירות והדירוגים שלנו צריכים להיות חשובים בעניין זה? אנו מתגאים בהיותנו אחד התורמים המדריכים הקריפטו הפעילים ביותר בעולם ויכולים יום אחד לסקר מחזורי חדשות יומיים, אך לעת עתה חשוב שכל המשקיעים הפעילים, הסוחרים והמשתמשים במוצרי קריפטו יישארו במעגל הידיעה על ידי קבלת הסקופ. ממפרסמי החדשות הטובים ביותר בעולם. בדומה לצוות שלנו השואף לספק מדריכים נצחיים, אותנטיים וידידותיים למשתמש בכל העמודים העיקריים וקטעי היסוד של ההצפנה, חשוב להפיץ את האהבה ולשתף את מי שאנחנו חושבים שעושה זאת הכי טוב מלמעלה למטה, כל יום ויום בחוץ.

אחרי הכל, מחזור חדשות הקריפטו הוא מאמץ 24/7/365 מכיוון שאין כפתור הפסקה, אין כיבוי לילי או סגירת סוף שבוע..

יש גאווה רבה שאנחנו לוקחים במחקר והבנתנו את מרחב הקריפטו, מספיק כדי שתוכלו להיות בטוחים שאנו מספקים את התובנה הטובה ביותר לאתרי חדשות הביטקוין האלה. עוזר גם לחסוך לך זמן בהפרדת החיטה הפיגורטיבית למוץ בחיפוש אחר אתרי חדשות מכובדים.

על מנת לייעל את כל התהליך של מציאת האתרים הטובים והפופולריים ביותר, עליך לקרוא אתרי קריפטו ובלוקצ’יין. החלטנו שצריך להתמקד יותר בכמה מהקריטריונים החיוניים שעוזרים להבדיל בין חברות מדיה קריפטו אלה מאשר מפרסמי החדשות האחרים שנמצאים שם..

ריכזנו רשימה של גורמים למה שהופך אתר חדשות קריפטוגרפי למיטבי הטוב ביותר, במיוחד בהתחשב כשמחזור שוק הקריפטו לשנת 2017 התחיל היו צצו עשרות אתרים שניסו לתפוס את המומנטום ו”נצל את הרגע “(כאשר מחיר הביטקוין עלה. מ -1K ל -20K בשנה אחת) – ובכל זאת חלקם היו הונאות מוחלטות, קידמו הונאות ביטקוין, אסימונים מזויפים של ICO, ושלל נושאים לא מקוונים שלא ראויים לזמנכם או לתשומת ליבכם.

רשימה זו של אתרי החדשות המובילים של קריפטו עודכנה לאחרונה בנובמבר 2019, וזה מאוד רלוונטי לאור העובדה שגוגל ניקה את השטח הגדול ביוני 2019, שם רבים מפלטפורמות המדיה הגדולות ביותר של קריפטו נמחקו על ידי עדכוני אלגוריתמים ו באמת התחיל להפריד בין השקעים המוצלים לבין אתרי החדשות המנוסים והאמיתיים.

ללא התייחסות נוספת, הנה כמה מהקריטריונים המודגשים בנקודות תבליט תמציתיות המדגישות קריטריונים מרכזיים ותכונות נפוצות המבדילות את אתרים אלה מאחרים שם בחוץ..

קריטריונים לדירוג אתרי רשימת אתרי החדשות של מטבעות קריפטוגרפיים מובילים:

 • כותרות ליום (פעילות)
 • דירוג Alexa (אומדן תעבורה)
 • עדכוני המטבעות הנפוצים ביותר
 • עוקבים אחר טוויטר, מברק, פייסבוק, אינסטגרם ו- Youtube
 • תאריך התחלה ובעלים
 • אמינות המחבר ושקיפות הפרופיל
 • צוות ההנהלה
 • מדיניות עריכה
 • רגישות בזמן
 • יותר מדי פרסומות?
 • יותר מדי הודעות לעיתונות (הודעות ממומנות)?
 • היצירות, המדריכים והמדריכים הידועים ביותר
 • מוניטין ענפי כללי
 • כיסוי ועידת האירוע
 • מדיה חברתית, Reddit, כיסוי טוויטר Crypto
 • כלי משתמש, אטרקציות ופונקציות ראשיות באתר
 • זמינות של אפליקציות לנייד
 • הכוח הגדול ביותר
 • מבנה פריסת ממשק משתמש / עיצוב
 • סקירת מחשבות סגירה

הערכים שלנו תמיד היו מכוונים לחקר מתמשך ולגישה חסרת מנוח להביא לכם את המדריכים הטובים ביותר לניווט בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים, והדובדבן בראשו שומר על קשר עם חדשות מגמות והודעות מרכזיות המתגלות לעתים קרובות בתעשייה הצומחת במהירות. ורשימת האתרים המובילים של חדשות הקריפטו בהחלט אינה פטורה מהתקנים הללו; כתוצאה מכך, אנו נעדכן ברשימה זו כדי להבטיח את רמת הדיוק הגדולה ביותר. אם יש לך הערות או קטעי משוב שיש לך, אל תהסס להודיע ​​לנו ב- MasterTheCrypto.com.

קוינדסק

 • דירוג Alexa: מספר 4,636 במעורבות אינטרנט גלובלית
 • תאריך התחלה: 2013
 • בעלים: קבוצת המטבעות הדיגיטליים, שרכשה את Coindesk בינואר 2016

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר: 882,700 עוקבים
 • פייסבוק: 81,732 עוקבים
 • אינסטגרם: 5,894 עוקבים

אמינות מחברים ופרופילים

כל מחבר מציג תמונה (כאשר קיימת), פרטים על הכותב וקישור לרשימה מלאה של מאמרים שנכתבו באמצעות CoinDesk. כל מחבר נדרש לחשוף האם הוא מחזיק בנכסי מטבעות קריפטו ואם הוא מעורב עם חברות מטבעות מטבעות.

צוות ההנהלה

קווין וורת ‘(מנכ”ל)

מדיניות עריכה

CoinDesk מציע תיאור ברור ותמציתי של מדיניות העריכה שלה ישירות באתר. האתר מציג חדשות, נתונים ואירועים באתר האינטרנט שלהם 24/7, במטרה לחנך את העולם על ההתרחשויות האחרונות בעולם הקריפטו. למרות ש- CoinDesk נמצאת בבעלות DCG, אין לחברה שום “פיקוח או השפעה” על הפעילות האופיינית להם. יתר על כן, אנשי הצוות ב- CoinDesk אינם שותפים למידע שאינו ציבורי בנוגע ל- DCG.

רגישות בזמן

CoinDesk מפרסם סיפורי חדשות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בדרך כלל מפרסם 10 עד 15 פוסטים בבלוג ביום, עם עד 20 עד 30 פוסטים בבלוג בימים עמוסים יותר..

יותר מדי פרסומות? לא

יותר מדי הודעות לעיתונות? לא

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

כן, כולל דו”ח מצב ביטקוין / מצב בלוקצ’יין.

מוניטין: 10/10

כיסוי האירוע

CoinDesk מדווח על רבים מהאירועים האחרונים בתעשיית ההצפנה והבלוקצ’יין, תוך שהם מארחים את אירוע הקונצנזוס שלהם מדי שנה. בוועידת הקונצנזוס ב -2018 אזל האירוע, והביא 8,800 משתתפים ביותר מ -70 מחוזות ברחבי העולם. מנהלת גם את Consensus Invest ומציעה כיסוי משמעותי של האירועים שלהם ואחרים.

מדיה חברתית

Reddit, סיפורי טוויטר: נוכחות מסוימת ברשתות החברתיות, אך בולטת ביותר בטוויטר עם 822,700 עוקבים.

כלי משתמש

דוחות נוספים זמינים רבעונית, אך אין כלים המסייעים בהשקעות מטבעות קריפטוגרפיים או במסחר.

אפליקציות סלולריות: כן (iOS ו- Android)

הכוח הגדול ביותר

אחד מחמשת האתרים המובילים לתוכן אמין המבוסס על מטבעות קריפטוגרפיים, המציע תוכן נחקר היטב עם קישורים להודעות לעיתונות ואתרי אינטרנט רשמיים של החברה. ידוע בדו”ח רבעוני של מצב הבלוקצ’יין ואירוע קונצנזוס שנתי.

ממשק משתמש ועיצוב

עיצוב מודגש בשחור וצהוב עם ממשק בלוג ידידותי למשתמש. סיפורי החדשות החשובים ביותר מהיום ניתן למצוא בראש העמוד, ואילו סיפורי החדשות האחרונים נמצאים בהמשך. מידע נוסף על CoinDesk זמין באמצעות היפר-קישורים בתחתית כל עמוד, כולל מדיניות הפרטיות שלהם ומדיניות העריכה שלהם.

סקירה

נכון לעכשיו, CoinDesk הוא מקור מידע “עבור ל-” עולם הקריפטו, מכיוון שהוא מפרסם באופן עקבי מאמרים עם ידיעות חדשותיות והודעות לעיתונות של חברות בעולם הקריפטו. אתר המדיה החדשות, שנוסד על ידי היזם שאקיל חאן בשנת 2013, עלה בפופולריות בין השנים 2013 ל -2014, כאשר הערך של ביטקוין החל לעלות, והעניק תוקף לתעשייה ולמוניטין של CoinDesk. בשנת 2014 הקים CoinDesk דוח בשם “State of Bitcoin”, שהוא עדיין דו”ח פעיל ומתמשך כיום.

קבוצת המטבעות הדיגיטליים, אחת מחברות ההון סיכון הגדולות בכל תעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים, רכשה את CoinDesk בשנת 2016, לאחר השקתה בשנה שעברה על ידי בארי סילברט. ל- DCG יש כעת רק חברת בת אחרת, שהיא Grayscale, מנהל קרן ההשקעות Grayscale Bitcoin.

בשנת 2016, CoinDesk נרכשה על ידי קבוצת המטבעות הדיגיטליים, אחת מחברות ההון סיכון הגדולות בתחום הקריפטו. גם קבוצת המטבע הדיגיטלי, שהושבה בניו יורק, הושקה בשנת 2015 על ידי בארי סילברט. CoinDesk היא אחת משתי חברות הבת הגדולות של החברה, יחד עם חברת Grayscale, חברת השקעות במטבע דיגיטלי.

הקשר בין קבוצת המטבעות הדיגיטליים לבין CoinDesk גרם לאנשים מסוימים להיות לא נוחים בתעשיית הקריפטו, וטוענים כי הסיפורים שהם בוחרים מתואמים עם אסימונים ופרויקטים של בלוקצ’יין שהחברה לוקחת על עצמה. עם זאת, CoinDesk פועלת למאבק בחששות אלה בכך שכותביהם יגלו את אחזקותיהם האישיות וקשריהם עם כל מאמר.

כיום CoinDesk ידועה גם בכנס הקונצנזוס בעיר ניו יורק שהיא מקיימת מדי שנה, ומסביר פנים לאלפי מבקרים להכיר את חברות הסטארט-אפ הגדולות ביותר, חברות השקעות, מוסדות פיננסיים ושחקנים גדולים אחרים בתעשיית הקריפטו. אירוע הקונצנזוס השנתי האחרון התקיים במאי 2019.

משתמשים שרוצים להישאר בקשר עם החדשות האחרונות של CoinDesk יכולים להוריד את האפליקציה שלהם, הזמינה ב- iOS וב- Android, או לבדוק את האתר. בסופו של דבר, CoinDesk המשיך להיות אחד הפרסומים המהימנים ביותר ברשת עבור קהילת המטבעות. ללא קשר לשאלות הנוגעות להטיה של CoinDesk לפרויקטים של DCG, העבודה האיכותית שהעלו עיתונאי הצפנה וצוות העריכה שלהם גורמת לצרכנים לחזור ליותר מדי יום, ולשמור על מקומה כאחד מחמשת כלי התקשורת הטובים ביותר..

מטבע טלגרף

 • כותרות ליום – 15 עד 30
 • דירוג Alexa – # 3757
 • בעלים: בעלות פרטית
 • תאריך התחלה: 2013

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר: 460,000
 • מברק: 77,080
 • פייסבוק: 736,000
 • אינסטגרם: 61,700
 • Youtube: 46,000

אמינות מחברים ופרופילים

כל הכותבים התורמים לצוות מטבע טלגרף רשומים לפי שם פרטי ושם משפחה עם פרופילים משלהם, כמו גם קישורים לחשבונות המדיה החברתית שלהם, גילוי מלא של אחזקות המטבעות שלהם, אווטרים באתר יחד עם אחרים מידע עזר. מחברים אלה כוללים גם מספר לא מבוטל של שמות ידועים וגדולים מכל קהילת המטבעות הקריפטוגרפיים.

צוות ההנהלה

דניאל סמן (מנכ”ל), איגור בלקין (עורך ראשי), קתרין רוס (עוזרת עורכת ראשית, סמנכ”ל מותג ראשי), סטיבן צ’ייס (סמנכ”ל שותפויות אסטרטגיות), לוקרציה קורנר (עורכת מנהלת), אוליביה קאפוזלו (עורכת מנהלת) אדי קרזי (מנכ”ל בלוקשו), אלכסנדר רסרי (ראש הוצאות לאור ואמנים), רומן לוריא (ראש פיתוח עסקי), אנטוני קבאטוס (מנהל פיתוח עסקי), אן נובלו (מנהלת פיתוח עסקי), כריסטינה אנדרסון (מנהלת פיתוח עסקי), עומר דדה (מנהל פיתוח עסקי), רוברט מילר (מנהל פיתוח עסקי), אנדרו טארו (מנהל פיתוח עסקי), מייק וישנבסקי (מנהל פרויקטים מיוחדים) ושרה קלארק (מנהלת שיווק).

מדיניות עריכה

מטבע הטלגרף, בדומה לכלי תקשורת אחרים שם, מבקש לכאורה לשמור על מדיניות מערכת עצמאית ואובייקטיבית המנסה להדגיש את העובדות העיקריות מאחורי כל הסיפורים שהחברה בוחרת לכסות. על פי מדיניות העריכה של האתר, היא מבוססת על “תשוקה למסור חדשות חסרות משוא פנים, ניתוח מעמיק, תרשימי מחירי מטבעות קריפטיים מקיפים, מאמרי דעה תובנות, וכן דיווחים שוטפים על שינוי חברתי.” לצד הסיקור המהותי למדי של חדשות הבלוקצ’יין והקריפטו, הקוראים יוכלו למצוא מגוון רחב של סיפורי חדשות המכסים תחומים חדשניים כמו מציאות רבודה ומציאות מדומה, ננוטכנולוגיה, מחשוב קוונטי ותחומים אחרים.

רגישות בזמן

בהיותה חברה מבוססת, מטבע טלגרף מורכב מצוות כותבים, עורכים ומנהלים המפרסמים מגוון רחב של סיפורים על בסיס 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בכל מה שקשור לסיפורי חדשות מתפרסמים, ניתן למצוא סיפורים אלה באתר מטבע הטלגרף מיד לאחר שפרצו, כאשר החברה צוברת מוניטין בהצלחה כאחד מאתרי החדשות הגדולות בתעשייה..

יותר מדי פרסומות? לא

יותר מדי הודעות לעיתונות? לא

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

מטבע טלגרף מציע מגוון חלקים מיוחדים, כמו גם מספר הדרכות כגון אופן השימוש בביטקוין, את’ריום, וכו ‘, כולל מאמרי דעה על התנועות העתידיות של מחירי מטבעות קריפטוגרפיים ספציפיים ועוד..

מוניטין: 10/10

כיסוי האירוע

לאחר שמספר מוניטין חזק כמוצא חדשות, וצוות מופץ ברחבי העולם של כותבים, עורכים ומנהלים, מטבע טלגרף מבטיח כי צוותו נוכח במספר רב של אירועי קריפטו בינלאומיים, ומאפשר להם לספק כיסוי יוצא דופן. כל סיפורי החדשות והאירועים העיקריים ניתן למצוא באתר מטלגרף המטבעות.

מדיה חברתית

בכל הנוגע לדיווח ופעילות ברשתות החברתיות, רוב כלי החדשות האחרים במרחב הקריפטו שמים דגש גדול יותר על טוויטר וגם על מברק. לעומת זאת מטבע טלגרף היא אחת מפלטפורמות החדשות הבודדות שפעילות במספר רחב יותר של פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר, Youtube ואפילו אינסטגרם..

גישה רחבה יותר למדיה החברתית הוכיחה די הצלחה עבור צוות מטבע הטלגרף; טיפוח עוקבים של למעלה מ- 770,000, המחולקים בטוויטר, עם 440,000 עוקבים ו- 60,000 באינסטגרם.

כלי משתמש

אתר מטבע הטלגרף מתגאה במספר כלים שימושיים, הכוללים מדריכים מקיפים כמו ‘ביטקוין 101’ ועוד בפלח ה’קריפטופדיה ‘הייעודי שלו באתר. מטבע טלגרף גם מצליח לספק מספר אמין של חלקי ניתוח מחירים. בסך הכל, צוות מטבע טלגרף מציע מספר די טוב של כלי משתמש בהשוואה לאתר המדיה החדשות של קריפטו.

אפליקציות סלולריות: כן (iOS ו- Android)

הכוח הגדול ביותר

אחת החוזקות הגדולות ביותר של מטבע הטלגרף היא העובדה שיש לו גישה עצמאית ביותר לכיסוי הקריפטו, הבלוקצ’יין והטכנולוגיה, תוך שהיא מספקת אותו בפורמט קל לקריאה בזכות האיכות הגבוהה של צוות העובדים שלו. סופרים, עורכים ומנהלים הממוקמים בכל רחבי העולם.

ממשק משתמש ועיצוב

לאתר עצמו יש קל לזהות פורמט וצבעוניות עם העיצוב הצהוב, הלבן והשחור. הממשק שלו נעשה קל עוד יותר לניווט בזכות היותו בלוג ידידותי לתמונות, קטגוריות נגישות בקלות. משתמשים יכולים לעבור בקלות דרך האתר, למצוא את הסיפורים המובילים של היום והשבוע. לחלופין, משתמשים יכולים גם לבחור קטגוריות ספציפיות בסרגל הניווט שבראש האתר, כולל תכונות, ניתוח מחירים, כלי שיווק וחדשות בתעשייה..

סקירה

מטבע טלגרף ידוע כאחד מאתרי החדשות החדשים של קריפטו ובלוקצ’יין בעולם וזכה למעקב פופולרי. לאחר שהוקם בשנת 2013, צוות מטבע טלגרף הוא בעל היסטוריה ארוכה למדי של שיתוף חדשות בתחום Crypto ו- blockchain 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע..

מטבע טלגרף הוקם בשנת 2013 בניו יורק ומאז הצליח לצבור מוניטין מוצק. למרות שהאתר עצמו נותר מטה בניו יורק, יש לו צוות כתיבה הממוקם בכל רחבי העולם, כולל סן פרנסיסקו, ממפיס, קנדה, לונדון, פריז, רומא, מדריד, קייפטאון, יוהנסבורג וריגה. צוות הכותבים, העורכים וחברי צוות ההנהלה שלה מוצג בבירור באתר הראשי של מטבע טלגרף, מה שמקל הרבה יותר על מי מעורב בחברה הנדונה..

אחת התכונות המעניינות לגבי מטבע טלגרף היא סגנון האמנות המובהק מאוד, ערכת הצבעים ומערכת האתר. CoinTelegraph מתגאה בצוות די מיומן של מעצבים גרפיים המפרסמים מגוון רחב של יצירות אמנות צבעוניות וייחודיות במיוחד לכל אחד מסיפורי החדשות שלה על בסיס יומי. בדרך כלל, כל אחת מתמונות הכותרת באתר כוללות אמנות גרפית ייעודית המסכמת את מאפייני המפתח של הסיפור הנדון. לכל אחד מחברי צוות מטבע הטלגרף, מסופרים, עורכים וחברי צוות ההנהלה, תמונת פרופיל ייחודית משלו..

בכל הנוגע לעצמאותה, נראה כי חברת מטבע טלגרף היא עסק בבעלות פרטית. כאשר נראה כי אין לחברה קשרים ציבוריים לאינטרסים מיוחדים כמו חברות הון סיכון או חברות בלוקצ’יין. ככל שניתן לספר כרגע, מטבע טלגרף היא חברת מדיה קריפטו עצמאית עם מספר לא מבוטל של עיתונאים המוקדשים לדיווח על החדשות האחרונות, האירועים והסיפורים החדישים..

מטבע טלגרף גם עושה מאמץ מרוכז בפרסום מגוון הדרכות, מדריכי בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים, כגון ניתוח מחירים וסוגים אחרים של מידע אודות ההתפתחויות האחרונות בכל רחבי הקריפטו. מדריכים ומשאבים אלה מקלים על לימוד מה שלא תרצו לדעת על ביטקוין ומעבר לו. לכן, אם אתה קורא המבקש לצלול לעולם הקריפטו בפעם הראשונה ואתה לא בטוח מאיפה אתה צריך להתחיל, מדריכי מטבע טלגרף הם בהחלט מקום טוב לך להתחיל.

מטבע טלגרף הצליחה לפרסם גם תוכן וידאו רגיל כמו סרטי תעודה בערוץ היוטיוב הייעודי שלה. מטבע טלגרף הוא אחד מכלי תקשורת הקריפטו הבודדים שיש בהם שימוש ב- YouTube כשדרה לתוכן. אלה כוללים מגוון סרטים תיעודיים כמו “Blockchain Island”, שכולו יישום של מלטה את טכנולוגיית הבלוקצ’יין, כמו גם תקנות לבלוקצ’יין וקריפטוגרפיה שאיפשרו לה להפוך לשחקן מפתח בחלל. סרטונים אלה הפכו את מטבע טלגרף למעשה לאחד משחקני המפתח.

על פני מספר ערוצי המדיה הרחב שלה, מטבע טלגרף שם דגש מיוחד על הקהל המיועד לו. ערוץ אינסטגרם משלו שם דגש מיוחד על כמה מיצירות האמנות המבריקות המשמשות את צוות מטבע הטלגרף, תוך שהיא חולקת כמה ממים. בערוץ היוטיוב שלו מגוון רחב של סרטים תיעודיים יחד עם ראיונות שדנים בהשפעות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין והקריפטו, יחד עם מספר טוב של סיפורי חדשות וניתוחים. עמוד הפייסבוק הייעודי שלו גם משתף מספר מאמרים ידידותיים לתמונות אשר נועדו להיות משותפים ברשת החברתית שלכם. ולבסוף, חשבון הטוויטר שלו כולל מספר סיפורי חדשות חדישים.

לסיכום, מטבע טלגרף הוא אחד מאתרי חדשות הקריפטו וכלי התקשורת המובילים מסיבה כלשהי. מאז 2013 הצליחה החברה לבנות מוניטין של פרסום נפח גדול של תוכן באיכות גבוהה באתר האינטרנט שלה וברחבי המדיה החברתית השונים שלה. החברה מתפנה לפרסם מגוון תמונות גרפיות ייחודיות עם כל אחד מסיפוריה. החברה פעילה מאוד במגוון אירועים וכנסים בתעשייה על בסיס בינלאומי. בגלל כל הסיבות הללו ממשיך מטבע טלגרף להציג את עצמו כאחד משמות הבית הגדולים בעולם כלי הקריפטו והבלוקצ’יין בענף בכללותו..

מדריך חילופי ביטקוין

 • כותרות ליום: 25-40
 • דירוג Alexa: 54,000
 • תאריך התחלה: יוני 2017
 • בעלים: בעלות פרטית

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר: 4,100
 • מברק: 4,200
 • פייסבוק: 3,233
 • אינסטגרם: 2,557

אמינות מחברים ופרופילים

נראה שלכל המחברים יש ניסיון באוצרות תכני חדשות הקשורים לקריפטו באמצעות תמונות ביו ותמונות פרופיל. מחברים מקשרים היטב למקורות חיצוניים ולמשאבי מדיה חברתית כדי להשלים את המחקר והחדשות העדכניות ביותר.

צוות ההנהלה

שיראז ג’אגאטי

מדיניות עריכה

נראה כי מדיניות העריכה של BitcoinExchangeGuide הולכת באותה הצורה כמו רבים משחקני הכוח האחרים בחלל. הוא מקושר בסרגל הצד, כמו גם בפוסט החדשות עצמו עם הבנה תמציתית ותמציתית של אופן הצגתם ופרסומם של החדשות שלהם. הסיבה ש- ‘BEG’ עשתה טוב היא עקביות וכמות בפרסום כותרות עם כתוביות ותמונות מתאימות.

רגישות בזמן

כאמור, Bitcoin Exchange Guide מתמחה בכתיבת לפחות 25-45 פוסטים ביום, בערך פי שניים ממה שרוב האתרים האחרים מייצרים מדי יום.

יותר מדי פרסומות? לא, נראה כי מדובר בשלושה באנרים, שהם כמחצית מהאחרים המוזכרים להלן.

יותר מדי הודעות לעיתונות? לא, נמוך מאוד בהתחשב במה שהם יכולים להוציא בהשוואה לאתרי קטגוריה אחרים.

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

בעוד שנראה כי כיסוי האירועים הוא משהו שהם רוצים להתמקד בו, מהמדריכים הארוכים המקושרים שלהם, המומחיות האמיתית שלהם נובעת מחיפושי טוויטר קריפטו, reddit וכל המערכת האקולוגית כדי לכתוב עליהם כגון הכללות של סרטוני יוטיוב, תקלות בפודקאסטים ושילוב מסחר מרובה. נקודת מבט של אנליסטים.

מוניטין: 8/10

כיסוי האירוע

עיקר כיסוי האירוע שלהם נובע מצפייה וביקורת של הנאמר ברבים מסרטוני האירועים שפורסמו באינטרנט.

מדיה חברתית

נראה שטוויטר ומברק הם הערוצים הפעילים ביותר שלהם להפצת תוכן ולעדכונים יומיים.

כלי משתמש

האתר די וניל מבחינת התאמה אישית של המשתמשים או כלים לשימוש. כלי המשתמשים הטובים ביותר הם המדריכים המפורטים הארוכים על כל העמודים העיקריים וחלקי היסוד המרכזיים של המערכת האקולוגית בקריפטו.

אפליקציות סלולריות: כן (iOS ו- Android)

הכוח הגדול ביותר

כותרות ארוכות והרבה מדי יום.

ממשק משתמש ועיצוב

אתר פשוט מאוד ופשוט עם תמונות, כותרות, כתוביות ותוכן להצגה.

סקירה

אנו נעדכן את הסקירה שלנו על חדשות הקריפטו של BitcoinExchangeGuide בקרוב מאוד.

היום

 • כותרות ממוצעות ליום – 10-20
 • סה”כ דירוג Alexa – # 36408

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר: 31,000
 • מברק: 3,000
 • פייסבוק: 8,250

U.Today הוקמה רשמית בשנת 2017 ומשרדיה ממוקמים בברוקלין, ניו יורק והיא מיזם בבעלות פרטית.

אמינות מחברים ופרופילים

עד כה, U.Today מורכב מאחד הצוותים המועסקים הגדולים ביותר בתחום המדיה הקריפטו; המורכב ממספר ניכר של כותבים ועורכים בכל רחבי העולם. רמה גבוהה זו של עובדים הגיונית מאוד בהתחשב בעובדה שהחברה מקפידה להיות נוכחת מתמדת במספר ניכר של אירועי מטבעות חירום ובלוקצ’יין..

על פי האתר, ליתר דיוק מדובר בדף ‘אודותינו’, ישנם יותר מ -50 אנשים הרשומים כ’עורך ‘או’ כותב ‘בתפקיד מסוים. לאותה מאגר סופרים יש מספר עצום של רקעים ותחומי מיומנות שונים כמו מימון רגיל לעסקים. כל אחד מהיוצרים הללו מתגאה בביוגרפיה די מרשימה של עצמם הנכנסת לרקע המקצועי והאקדמי שלהם, כמו גם חוויות וכל פוטנציאל או קישור ממשי שיש להם לקריפטואים ספציפיים..

זה למעשה משב רוח רענן למדי שיש שקיפות רבה כל כך מצד הכותבים, כך שזה בהחלט חיובי ברשת עבור האתר. כותבים אלה מוסיפים לשקיפות זו על ידי הוספת פרופילי המדיה החברתית שלהם בכל מקום שרלוונטי.

כפי שצוין לעיל, מאגר סופרים זה העובד מטעם U.Today נמצא בכל רחבי העולם, מה שמאפשר לאתר בכללותו כיסוי מרשים כמעט בכל אזור העולם. לסיכום, צוות הכותבים שעומד מאחורי U.Time כיום כפלטפורמות חדשות הוא אחד, אם לא הרחב והמגוון ביותר הפעיל בתחום מדיה חדשות קריפטו..

צוות ההנהלה

נכון להיום, ככל הידוע לנו, חבר ההנהלה היחיד הוא קייריס גילסון, שהיה המייסד והעורך הראשי מאז הקמת הפלטפורמה.

מדיניות עריכה

החברה דאגה להתוות את מדיניות העריכה הזו ולהפוך אותה לזמינה באופן נרחב בעמוד ‘אודותינו’. על המגזר הזה החברה מתארת ​​את עצמה כראוי כ”ארגון מדיה עולמי שמוקדש לעזור לך להבין את הטכנולוגיה מהדור החדש ואת העתיד שהיא מביאה לחברה. “

בעוד שהחברה מוקדשת לדיווח על החדשות האחרונות, דיונים וניתוחים מעמיקים של המתרחש במרחב הצפנה והבלוקצ’יין, U.Today גם מבקשת לעקוב אחר “ערכי העיתונאות המרכזיים של חשיבה ברורה, דיוק , ועצמאות “תוך התכוונות לספק לקהל שלה, אמצעי יעיל” להודיע, לחנך, לשתף פעולה ולתמוך בשיטות טובות יותר לטובת כולם. “

בעוד שמספר רב של כותבים ועורכים מקפידים על ערכים אלה, פלטפורמת החדשות עצמה מקבלת תוכן ממומן, כמו גם הודעות לעיתונות בתשלום מצד גורמים שלישיים. החברה הבהירה כי היא תאפשר למפרסמים המעוניינים להשתמש באתר גם לשלם תוספת כדי שהתוכן שלהם לא יסומן כ”מומן “או כ”הודעה לעיתונות”.

רגישות בזמן

בהשוואה לפלטפורמות חדשות אחרות שם, צוות U.Today שואף לפרסם יותר מממוצע הפוסטים על בסיס יומי, מה שמאפשר למשתמשים ברחבי העולם להתעדכן בדוחות החדשות האחרונים ובניתוח מומחים מהעולם. של מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין.

על פי הפלטפורמה, היא מפרסמת עד 20 כותרות לכל היותר על בסיס יומי, כאשר לחברה עצמה יש נטייה להגיב במהירות לדיווחי חדשות גדולים ופורצים ככל שהם קורים. בהיותה מבוססת וממוקמת בניו יורק, יש נטייה לדווח על דיווח ופרסום בהתאם לשעות הפעילות בארצות הברית. עם זאת, יותר ויותר החברה עוברת לעבר קהל גלובלי יותר ומפרסמת באופן קבוע לאורך כל השבוע.

יותר מדי פרסומות: לא

יותר מדי הודעות לעיתונות: לא

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

U.Today מארח מגוון רחב של מאמרים החל מסיפורי חדשות, תחזיות פיננסיות וניתוחים וכן עדכונים שוטפים על סיפורים מתפתחים. לצד אלה, האתר כולל גם מגוון של מאמרי דעה, מדריכים מקיפים וביקורות על מוצרים. בעוד שהם נחשבים באופן כללי כמאמרי דעה, אותם מאמרים מורכבים בעיקר מחיזוי מחירים וכן מניתוחים של הנפקות מטבע ראשוניות מתמשכות או קרובות..

לצד דעות אלה וקטעים אנליטיים, ל- U.Today יש מגוון רחב של מדריכים מקיפים בסעיף “מדריכים”. אלה כוללים מטבעות המבוססים על מטבעות ספציפיים, WikiCoin, ייעוץ מקיף כיצד להתחיל בעולם הקריפטו (“CryptoTips”), מסחר וכן מדריכי Exchange. סעיף זה מספק תובנות על כל ההיבטים הדרושים למתחילים או לסוחרים ותיקים כאחד.

המדריכים כוללים מאמרים כמו “ארנקי Litecoin הטובים ביותר” ו- “8 קורסי הבלוקצ’יין המובילים בעולם”.

מוניטין: 9/10

כיסוי האירוע

U.Today היה פעיל מאוד בצד האירועים של cryptos ו- blockchain. לאחר שהשתתפתי בהם באופן אמין הן בארצות הברית והן בינלאומית. בזמן שעומד לקראת האירוע ובמהלכו, צוות הכותבים של האתר יעשה מאמץ מפורש לראיין בכירים ומשפיעים מרכזיים המעורבים באירוע המדובר. החברה גם עושה מאמץ די נחרץ לעדכן את לוח האירועים לטווח הארוך על מנת ליידע את המשתמשים באילו צוותים ישתתפו..

כתוצאה מכך, המשמעות היא ש- U.Today מתגאה בכיסוי אירועים די חזק בכל הנוגע לחדשות הקריפטו ובלוקצ’יין..

מדיה חברתית

לצד היותה תפקיד פעיל מאוד בעולם האירועים והכנסים, U.Today הוכיחה את עצמה כנוכחות פעילה ביותר בפייסבוק, בטוויטר ובטלגרם, המספקת בסך הכל יותר מ -65,000 עוקבים נוספים. אותם עדכונים ברשתות החברתיות כוללים קישורים למאמרים חדשים וירוקי עד שמתפרסמים לאחרונה באתר הראשי.

כלי משתמש

ל- U.Today מספר מדריכים שפורסמו באינטרנט, כולל מדריכים לבחירת הארנק הטוב ביותר. בחלק העליון של האתר יש טיקר מחירים שמציג את המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים, המחירים הנוכחיים שלהם והתנועות היומיומיות שלהם. מלבד זאת, לעומת זאת, אין כלי משתמש זמינים ב- U.Today. ההתמקדות היא בדיווח החדשות.

אפליקציות סלולריות: לא

הכוח הגדול ביותר

חדשות קריפטו וניתוח מתעדכן לעיתים קרובות מצוות כותבים שמופץ ברחבי העולם עם ניסיון בכל מרחב הקריפטו, כולל חדשות, ניתוח, חיזוי מחירים וביקורות

ממשק משתמש ועיצוב

U.Today כולל עיצוב למראה מקצועי בצבעים לבן, אפור ושחור. סיפורי החדשות האחרונים מוצגים בראש העמוד, ואחריהם סיפורים מובלטים למטה. בסך הכל נראה כי U.Today מעדיף ממשק משתמש מינימליסטי המדגיש טקסט על פני תמונות, ומאפשר למשתמשים להתמקד בחדשות במקום להיות מופגז על ידי תמונות..

סקירה:

לפני שכונתה U.Today, היא הופעלה בתחילה בשם CryptoComes.com. והתעורר לחיים בסוף 2017. בזמן שהדומיין והשם נלקחו בשלב זה, זה לא ממש החל לפרסם מאמרים חדשותיים עד פברואר 2018. אחרי הזמן הזה הוא הותאם מחדש באופן רשמי כ- U.Today, עם החברה עוברת מאז ומעולם.

החברה עצמה, שהוקמה בברוקלין, ניו יורק, הוקמה במקור על ידי העורך הראשי לשעבר של CoinTelegraph, סיריל גילסון. עד היום U.Today, ומייסדה ממשיכים לכתוב את סיפור החדשות המזדמן לאתר כולו. אמנם מדובר בהתרחשות די נדירה, אך רוב הכתובות שנעשות מטופלות על ידי הצוות המגוון למדי.

בכל הנוגע לעניין הצוות, U.Today למעשה מחזיקה בשיא כשמדובר במספר אנשי צוות שתורמים כחברים בצוות העריכה והחדשות. על פי החברה עצמה, U.Today מתגאה בצוות של יותר מ -50 כותבים ועורכים בדף ‘אודות’ של החברה. זה כולל גם מספר אנשים הממוקמים בכל רחבי העולם עם מגוון רחב יותר של מיומנויות, ניסיון, אקדמית ומקצועית, ובמידה משתנה של מחויבויות עבודה לאתר הכללי. חלק מחברים אלה, למשל, תורמים באופן יומיומי, בעוד שאחרים מספקים מאמר אחד בחודש או בשבוע.

בסך הכל, צוות הכותבים והעורכים שיש לו ידוע כמגוון והמיומן ביותר בכל עולם מדיה החדשות של הצפנה, אשר. מאפשר לחברה, בסך הכל, לסקר מגוון רחב של אירועים מכל שכבות הענף ומכל רחבי העולם, תוך הקפדה על מגע מומחה לכל מאמר..

U.Today היה טוב מאוד בהבטחת מסגרת גבוהה של סטנדרטים. כשמדובר בפרקטיקה עיתונאית וכי כותביו ועורכיו דבקים בהם. החברה תמיד מקפידה לצטט ביסודיות את המקורות שאליהם היא מפנה, למשל, והיטיבה להקדיש זמן ולדיווח לחדשות בצורה אובייקטיבית ביותר. עד כמה שניתן לראות, יו.טי. היום שומרת בתוקף על האובייקטיביות העיתונאית שלה ולא הביעה שום הטיה מופגנת כלפי שום חברת בלוקצ’יין ספציפית או מטבע מטבעות שם..

אם יש תלונה אחת שניתן למנף נגד החברה, זו העובדה שהמניעים האישיים, או הפיסקאליים של כותביה לעולם לא נחשפים באופן מלא באתר. הכוונה היא לפרופילים המיניאטוריים שיש לכל כותב ועורך באתר, מכיוון שהם לעולם לא מציינים השקעות קריפטוקראיות בפועל. ככל שניתן לקבוע, עם זאת, U.Today כיום כפלטפורמה הייתה חזקה בשמירה על פוליטיקה ודיווח על אובייקטיביות במרחב הקריפטו ובבלוקצ’יין בכלל..

אחד הדברים האחרים שנוהגים להפריד בין U.Tayay לבין סוגים אחרים של אמצעי חדשות שיש שם הם קשרי התעשייה שלה. אבל זה לא משפיע על זה בצורה שאתה עשוי לחשוב. אמנם לאתר יש קשרים טובים, אך הוא משתמש בהם רק על מנת להשיג ראיונות בלעדיים. בעוד שגורמי חדשות אחרים שם נוטים להתייחס לדיווח על החדשות האחרונות, U. Today מרחיק לכת עוד יותר על ידי סיקור החדשות האחרונות, ומספק ניתוח כמו גם ראיונות מושכלים על ידי אנשים גדולים במרחב..

אם יש נושא מהותי אחד שצריך להעלות אותו כאשר דנים ב- U.Today, שלה. העובדה שהוא מתגאה בגישה די מעניינת כלפי הודעות לעיתונות ותוכן ממומן. החברה עצמה מספקת תהיה חסות מדיה עם שלושה סוגים שונים של תוכן בתשלום דרך האתר שלה. הראשון והשני מביניהם הם פתרונות סטנדרטיים (200 דולר) ופרימיום (400 דולר) בהתאמה. אבל זו אפשרות כיסוי החדשות (250 דולר) שנוטה להעלות חשד. כמתווכים שבוחרים באפשרות השלישית מבין אלה יוכלו להציג את התוכן שלהם באתר ללא כל הסימנים של ‘ממומן’ או ‘הודעה לעיתונות’ עליו, מה שיאפשר להם להופיע כחדשות רגילות.

מה שלא הוזכר הוא העובדה שבכך, נותני החסות הללו. יכול להגיע לראש העמוד הראשי, וכך להרוויח אותם עוד קצת זמן באור הזרקורים על התוכן שלהם. U. Today, לעומת כל סוג אחר של חדשות חדשות שיש שם, הוא אחד מהמעטים ביותר שמציעים שירות מסוג זה, אולם הוא מאפשר למפרסמים לשלם יותר כדי לוודא שהם לא מקוטלגים כ’מומנים ‘.

לסיכום, עם זאת, U.Today מייצגת את אחד מכלי התקשורת היותר סמכותיים שיש בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין. עובדה זו הופכת מרשימה עוד יותר בהתחשב ב’נעורים ‘היחסיים של החברה בהשוואה לאתרי החדשות האחרים שיש שם. צעירים קרובי משפחה השליך לפיכך הצידה, לעת עתה, הוא כבר הצליח לבסס את עצמו שם כמכשיר חדשות עולמי ובעל מוניטין רב. יחד עם זאת, לחברה דרגת Alexa של בערך 27,000 ולמעשה מצליחה לדרג הרבה יותר גבוה ממספר לא רע של מתחרותיה בכל מה שקשור לתעבורת מדיה..

נתמך על ידי מגוון רחב של כותבים ועורכי גלובוס העולמי, נראה כי U.Today ממוקם היטב כדי להמשיך ולשלוט בעולם הדיווח על קריפטו ובלוקצ’יין – למרות כמה מהנושאים הקטנים שכבר נדונו..

DECRYPT

 • הילינג ליום: 5-10
 • דירוג Alexa: # 11655000

אמינות מחברים ופרופילים

המחברים מפורטים לפי שם פרטי ושם משפחה מתחת לכל מאמר, יחד עם ביוגרפיה קצרה של משפט או שניים המסכמת את כישוריו, הרקע והניסיון של הכותב. Decrypt Media מדגיש גם את אחזקות הקריפטו של המחבר בכל מקום שמתאים. בסך הכל, ל- Decrypt Media צוות כתיבה מוכשר ומנוסה שקשור קשר הדוק לכמה מהשמות הגדולים ביותר במרחב הצפנה. יש סיבה שהכותבים ב- Decrypt Media מצליחים להשיג ראיונות עם רשימות A-crypto כמו Vitalik Buterin, Roger Ver, Craig Wright ו- John McAfee, בין היתר. Decrypt Media מפרט בבירור את כל המחברים לפי שם פרטי ושם משפחה מתחת לכל מאמר, אם כי אין דף “הצוות שלנו” ספציפי בו תוכלו ללמוד עוד על כותבי החברה בכללותה..

צוות ההנהלה

ג’וש קיטנר (מייסד שותף, מנהל מערכת), מאט חוסיי (עורך) וגיירמו חימנז (עורך).

מדיניות עריכה

Decrypt Media ממומן על ידי ConsenSys. מובן, שחלק מחברי קהילת הקריפטו נעשים עצבניים בכל פעם שחברת בלוקצ’יין גדולה מחוברת ישירות לאמצעי תקשורת. עם זאת, Decrypt Media שקוף לחלוטין בנוגע לחיבורו ל- ConsenSys. העמוד ‘אודות’ מתאר כיצד החברה מחויבת לספק עיתונאות טובה למרות שמומנה על ידי ענקית הטכנולוגיה של הבלוקצ’יין. “למרות שאנחנו ממומנים על ידי חממת ConsenSys בברוקלין, ניו יורק, אנחנו עצמאיים מבחינה עריכתית וקיימים אך ורק כדי להפוך את הטכנולוגיה המורכבת למובנת לכל האנשים”, מסביר האתר הרשמי. מטרה מרכזית נוספת במדיניות העריכה היא “להביא שקיפות ואחריות למרחב” תוך מתן פלטפורמה ל”שחקנים טובים “, כולל יזמים וחברות הבונות מוצרים עם” השפעה חברתית חיובית “. Decrypt Media גם מבקשת לכסות מגוון רחב של סיפורים, כולל פוליטיקה, אמנות, תרבות, טכנולוגיה, חינוך וחדשות.

רגישות בזמן

נראה שהצוות של Decrypt מבוסס בעיקר בלונדון ובניו יורק, כך שהחברה מפרסמת את רוב הסיפורים בשעות הפעילות הרגילות של בריטניה וארה”ב. עם זאת, Decrypt נוטה להתמקד יותר בפרסום ניתוח מעמיק במקום סיפורי חדשות מתפרסמים 24/7.

יותר מדי פרסומות? לא

יותר מדי הודעות לעיתונות? לא

חתיכות מיוחדות, אופ-אד ומדריכים

Decrypt מדגיש מספר מאמרים מיוחדים, מאמרי דעה ומדריכים ברשת, הן דרך אתר ה- Decrypt הראשי והן באמצעות פלטפורמת הלמידה שלה LitePaper. LitePaper מוקדש ללמד משתמשים על התכונות העיקריות שמאחורי blockchain, cryptocurrency וטכנולוגיה מבוזרת.

מוניטין: 10/10

כיסוי האירוע

Decrypt Media נוטה לכיסוי אירועים טוב מאוד. חיבור ישיר ל- ConsenSys וממוקם בברוקלין מקל על Decrypt Media לספק ניתוח ממקור ראשון של אירועים מרכזיים המתרחשים בחלל הצפנה – כולל רוב אירועי הצפנה הגדולים בניו יורק. עם זאת, ל- Decrypt אין צוות גדול של כותבים בינלאומיים, ולכן הם מסתמכים על דיווחי צד שלישי בכמה אירועי קריפטו גדולים ברחבי העולם..

מדיה חברתית

Decrypt Media פעיל בפלטפורמות המדיה החברתית הגדולות, כולל פייסבוק וטוויטר. פענוח מעדכן את שני העדכונים החברתיים מספר פעמים ביום, ומקשר בעיקר לסיפורים באתר הרשמי שלו. למרות ש- Decrypt יש רק כ -1,000 עוקבים בין דפי הפייסבוק לטוויטר שלה, החברה עדיין חדשה יחסית.

כלי משתמש

Decrypt Media מתמקדת בעיקר בדיווח החדשות. כלי המשתמש הראשי הזמין באמצעות Decrypt הוא פלטפורמת הלמידה LitePaper.

אפליקציות סלולריות: לא

הכוח הגדול ביותר

בלוג חדשות קריפטו עצמאי ומתעדכן באופן קבוע ללא קשר גלוי למשקיעי קריפטו גדולים, חברות מטבעות קריפטוגרפיים או ניגודי עניינים אחרים.

ממשק משתמש ועיצוב

ל- Decrypt Media עיצוב בלוג סטנדרטי כבד תמונות עם סיפורים מובלטים בראש העמוד. שמות הכותבים מפורטים בבירור בקווים. לוגו ה- Decrypt הוא שחור, לבן ומינימליסטי. בהמשך האתר יש גם קישורים למדריכים בפרויקטים גדולים של קריפטו. במקום לסקר רק את סיפורי החדשות האחרונים, Decrypt Media מציבה את המדריכים המעמיקים שלהם בקדמתם ובמרכזם. בסך הכל, האתר הרשמי של Decrypt Media הוא בעל מראה נקי ומסודר תוך שהוא מדגיש את סיפורי החדשות האחרונים.

סקירה

Decrypt Media היא חברת תקשורת שבברוקלין, ניו יורק, שנבנתה במטרה לספק עיתונות וניתוחים חיוניים באופן שקל לכל אחד להבין. חברת המדיה ממומנת על ידי ConsenSys, ענקית טכנולוגיית הבלוקצ’יין ומפתחת את’ריום המושבתת גם היא בברוקלין. למרות החיבור הישיר ל- ConsenSys, Decrypt Media טוענת שהיא עצמאית מבחינה מערכתית. הם שואפים לשמור על שיטות עיתונאיות טובות תוך דיווח על פוליטיקה, אומנויות, תרבות, טכנולוגיה, חינוך והחדשות האחרונות. לצד מיקום בברוקלין, חברת Decrypt מפעילה גם משרד בלונדון.

“אנחנו חדר חדשות של עיתונאים מקצועיים, עם נקודת מבט מתוחכמת ורצון להביא שקיפות ואחריות למרחב”, מסביר האתר הרשמי. “אנו רוצים לספק במה ל”שחקנים טובים” המהווים חלוצי שיטות עסקיות מיטביות, ולפרופיל יזמים ופרויקטים המחפשים השפעה חברתית חיובית. “

במילים אחרות, במקום להתמקד רק בכל החדשות הגדולות של בלוקצ’יין, Decrypt Media רוצה גם להדגיש חברות בלוקצ’יין וקריפטו שמנסות להשפיע באופן חיובי..

Decrypt Media אינו הבלוג הגדול ביותר או המסוחר ביותר של מדיה קריפטו הקיים שם, ויושב ממש מחוץ ל -250,000 האתרים המובילים באינטרנט כיום לפי דירוג Alexa. עם זאת, Decrypt Media הושק רק בשנת 2018, מה שהופך אותה לאחת החברות החדשות בסצנת הקריפטו, כך שאין לה כמעט אותו שיא מסלול של כמה מהמתחרות הגדולות והמבוססות שלה. חשוב גם לציין כי Decrypt Media מתמקדת יותר בפרסום מספר קטן של פוסטים באיכות גבוהה ביום, במקום מספר גדול של פוסטים בסגנון העתקה / הדבקה. האתר מפרסם פחות מ -10 פוסטים ברוב הימים. עם זאת, רבים מהפוסטים הם ניתוחים מעמיקים של ההתקדמות האחרונה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין או צלילות עמוקות ביסודות שמאחורי פרויקט: הם אינם מפלסים חלקים בתנועות מחירים או באופנות..

אנו מעריכים גם את ה- “Daily Debrief” הפופולרי ב- Decrypt, שמציע כמה מהסיפורים החדשים החשובים ביותר שעולים לכותרות כיום מכל רחבי הענף. ניתן להעביר את התגובה היומית לתיבת הדואר האלקטרוני שלך או לקרוא אותה באופן מקוון. כל פוסט מכסה 4 עד 5 סיפורים עיקריים העושים חדשות היום בעולם הקריפטו.

חשוב לציין כי Decrypt Media מורכב רשמית משני דברים נפרדים, כולל Decrypt, אתר מדיה החדשות הקריפטו עליו דנו כאן ו- LitePaper, פלטפורמת למידה מבוססת ידע המדגישה מדריכים בטכנולוגיה של בלוקצ’יין, קריפטו ומבוזרת..

היתרון העיקרי של Decrypt Media, לעומת זאת, הוא צוות הכתיבה המצוין שלה. צוות ה- Decrypt כולל עיתונאים עטורי פרסים כמו מאט חוסיי, לשעבר העורך הראשי של רשת האינטרנט הבא, יחד עם העבר לשעבר של פורצ’ן, טיים, והסופר והעורך ניוזדיי, ג’וש קיטנר. סופרים כמו טים קופלנד, ראיינו בינתיים את ויטאליק בוטרין, רוג’ר ור, ג’ון מקאפי, קרייג רייט וסלבריטים מצומצמים אחרים. בסך הכל, צוות הכותבים מוכשר ומנוסה בעולם הקריפטו ומחוצה לו.

מאז השקתו בשנת 2018, Decrypt התמקד במטרה פשוטה: ‘לפענח’ את עולם ההצפנה, הביזור והבלוקצ’יין, מה שמקל על הקוראים להבין את ההשפעה האמיתית של טכנולוגיות גדלות אלו. פוסטים פופולריים כמו The Daily Debrief עושים עבודה מצוינת לסיכום הסיפורים החשובים ביותר מעולם הקריפטו של ימינו, וצוות הכותבים של rockstar כולל כמה מהסופרים המוכשרים ביותר בחלל. Decrypt הושק רק בשנת 2018 ואין לו את הבאים בעקבות כמה מתחרותיה הגדולות יותר, אך הוא ממשיך לגדול כאחד מעשרת או 15 המובילים באתרי מדיה החדשים של קריפטו באינטרנט כיום..

NewsBTC.com

 • כותרות ליום: 10 עד 20
 • דירוג Alexa: # 21197

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר – 39,000
 • מברק – 3,601
 • פייסבוק – 21,978
 • יוטיוב – 12,200

החברה עצמה הוקמה עוד באוקטובר 2013, NewsBTC.com הייתה ועודנה בבעלות פרטית.

אמינות מחברים ופרופילים

סופרים יחד עם חברים מרכזיים בצוות ההנהלה של החברה רשומים עם שם פרטי ושם משפחה מלא יחד עם פרופילי המדיה החברתית שלהם. כל אחד מהפרופילים האלה כולל כמות תמציתית של מידע על אנשים אלה יחד עם חוויותיהם המקצועיות והאקדמיות, יחד עם אחזקות מטבעות קריפטוגרפיים שהם עשויים להחזיק.

הצוות בכללותו אינו מהותי כמו עסקים אחרים שם, אך הוא נותר צוות די קומפקטי ודינמי. נכון להיום, דף הצוות הייעודי של NewsBTC מורכב מיותר מעשרה חברי צוות שונים, כגון כותבים יחד עם עורכים וחברי ההנהלה בצוותו..

צוות ההנהלה

מנכ”ל – סמואל ריי, עורך ראשי – מרטין ג’יי יאנג, מנהל פיתוח עסקי – ג’יאמנד סגר, עורך מנכ”ל בכיר – בריאן ים, ראש תפעול החברה – יאשו גולה, מנהל מדיה חברתית – הימאדרי סאהה, מנהל פרויקט – אניוליי קרסובסקי, ולבסוף מנתח השוק הבכיר – עאיוש ג’ינדל.

מדיניות עריכה

בדף אודותנו ב- NewsBTC.com, משתמשים יכולים לגשת למידע מהותי אודות החברה הנדונה בנוגע להקמתה, כמו גם למדיניות העריכה שצוות הכותבים והעורכים שלה מקפיד עליה. לסיכום, NewsBTC מבקשת להיות מוצא עצמאי לדיווח על חדשות, ועושה זאת ללא כל סוג של הטיה.

“אנו עושים כמיטב יכולתנו להיות אחד השמות המהימנים ביותר בחדשות הביטקוין”, המופיע באתר הרשמי באשר למשימתו להבטיח אובייקטיביות. החברה עצמה טוענת שהיא לא רוכשת שום סוג של עוקבים ברשתות החברתיות. מבחינה מערכתית, החברה מנסה גם להימנע משימוש במאמרים של פיתיון קליקים בניסיון להשיג תצוגות עמוד. “אנחנו כותבים על חדשות ביטקוין כי אנחנו אוהבים ביטקוין. פשוט כמו זה.”

רגישות בזמן

אתר NewsBTC עצמו מתעדכן באופן קבוע בכל מקום בין 10 ל. 20 פעמים על בסיס יומי עם תערובת של סיפורי חדשות חדישים, כולל ביקורות, ניתוח מומחים, מדריכים ומדריכים לאלה שחלשים בתחום הבלוקצ’יין ומרחב המטבעות. נראה כי האתר עצמו עובר עדכונים על בסיס 24/7, וזה מרשים. NewsBTC הוא אחד מגופי החדשות הדייקניים ביותר בכל מה שקשור לתגובה לסיפורי חדשות.

יותר מדי פרסומות? לא

יותר מדי הודעות לעיתונות? לא

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

NewsBTC כוללת מגוון גדל והולך של חומרים חינוכיים במגזר הייעודי ‘חינוך’. כאן המצטרפים החדשים יכולים ללמוד כל דבר וכל מה שהם צריכים לדעת על כניסה למרחב הקריפטו. אלה כוללים מדריכים בנושא ביטקוין, כמו כרייה, מסחר ואחסון שלהם, Crypto, blockchain, כרייה, בין מגוון רחב של נושאים..

באתר יש גם דף שדן בחוקיות ובסיכויים של ביטקוין באופן כללי, יחד עם רשימה מקיפה של ספרים שמשתמשים יכולים להשיג בהם למידע נוסף. יש גם מגוון רחב של ביקורות עבור עסקים שונים העוסקים במטבעות קריפטוגרפיים, בורסות מטבעות, בתי קזינו המופעלים על ידי בלוקצ’יין, ברוקרים, ספרי ספורט, הצעות מטבע ראשוניות ועוד מגוון רחב של אחרים..

לסיכום, NewsBTC עומדת על הרבה יותר מסתם פלטפורמת חדשות, והיא מורכבת מצוות של כותבים ועורכים ייעודיים מאוד המבקשים לכתוב ולסקור את כל ההיבטים של עולם הקריפטו..

מוניטין: 8/10

כיסוי האירוע

הצוות שעומד מאחורי NewsBTC עושה מאמץ מרוכז להשתתף ו / או לדון באירועים, הוועידות והפורומים הגדולים המתקיימים בתוך שטח המטבע הקריפטוגרפי והבלוקצ’יין עד היום. החברה מעדכנת את רשימת הנוכחות שלה דרך עמוד ‘האירועים’ שלה, המתעדכן באותה הדייקנות שהיא שומרת על מדור החדשות שלה..

מדיה חברתית

צוות NewsBTC פעיל מאוד ברשתות החברתיות ומתגאה במעקב די מרשים בכל אחת מהפלטפורמות הללו, במיוחד בהשוואה לסוגים אחרים של סניפים. בזמן כתיבת שורות אלה הוא מתגאה בעשרות אלפי עוקבים ומעריצים ביוטיוב, טוויטר ופייסבוק, כמו גם בקהילה קבועה ונאמנה בפלטפורמת המסרים המידיים – טלגרם..

החברה מפרסמת באופן מהימן מאמרים ועדכונים תקופתיים הן באתר והן בעדכוני המדיה החברתית שלה כדי ליידע את עוקביה. בערוצי היוטיוב שלה NewsBTC עשתה מאמץ לפרסם תוכן וידאו נוסף.

כלי משתמש

יש מספר לא קטן של כלים ש- NewsBTC עומדת לרשות המשתמשים שלה, הכוללים מגוון הדרכות, סקירת פלטפורמות, יחד עם מדריכים מקיפים וכלים אחרים. לפלטפורמה יש כמה נכסים שימושיים עבור משקיעים מתחילים. גם כן; כולל כלי ניתוח מחירים, משאבי מידע על השוק, כמו גם תרשימים פיננסיים המאפשרים לך להתקדם במהירות עם ביצועים שוטפים מקריפטואים ספציפיים בחלל.

אפליקציות סלולריות: לא

הכוח הגדול ביותר

החברה צברה פופולריות בזכות מעמדה כישות עצמאית אך בבעלות פרטית המפרסמת באופן קבוע חדשות עם נקודת מבט אובייקטיבית במשך יותר מ -6 שנים..

ממשק משתמש ועיצוב

עיצוב הבלוג המדובר מורכב ממשטח צבעים די מקצועי כמו כחול כהה לכותרת שלו, וניגודיות מגניבה של לבן. החדשות שמופיעות בעמוד הראשון מוצגות בקלות כאשר לכל אחת מהן תמונת כותרת ברורה. כל אחת מהביקורות שהחברה לוקחת על עצמה, כמו למשל עבור חילופי קריפטו, כולן מופיעות לצד אותו דף.

בתוך אותה כותרת יש לשונית המאפשרת לבחור בקלות קטגוריות אחרות באותו אתר לניווט מהיר וקל.

סקירה

NewsBTC נוסדה במקור בלונדון בשנת 2013, ולמעשה מתגאה בהיסטוריה די מוצקה של מתן אמין ואובייקטיבי לדיווח חדשותי לקהילת הקריפטו והבלוקצ’יין. החברה עצמה מכסה מגוון רחב של סיפורי חדשות, כולל חדשות חמות, ניתוח קריפטו, ראיונות, דיווחי ועידות וכן ביקורות על מוצרים כמו מרכזיות, משחקים, בתי קזינו ועוד. מאז שהוקם לראשונה, הוא ראה רק את השפעתו גדלה.

למרות שהיא צברה את המוניטין שלה כמכשירת חדשות אובייקטיבית ומאוזנת, היא הראתה עלייה במספר הפוסטים הממומנים, ההימורים המקוונים וביקורות הקזינו יחד עם ביקורות החליפין הממומנות, מה שמשפיע מעט על אמינותה. אחת הנחמות היא שכל אחת מהקטעים הממומנים הללו מסומנים בבירור ככאלה, מה שמאפשר למשתמש הממוצע להבחין בבירור בהבחנות.

בכל הקשור לצוות ההנהלה הצמוד שלה וצוות הכותבים, NewsBTC שמרה על עמדה אובייקטיבית ושקופה למדי. מנכ”ל החברה נותר סמואל ריי, שהתחיל את דרכו בעולם מטבע החוץ כסוחר, אנליסט כלכלי וסופר לפני שהסתבך והקים את קבוצת NewsBTC Media כסמנכ”ל פיתוח עסקי עוד בשנת 2013. במהלך של תקופה זו, ריי משמש כמנכ”ל החברה מתחילת 2018.

במשך פרק זמן זה נשכרו עשרה חברים נוספים שנוספו לדף הצוות הרשמי שלה. אמנם זהו מספר העובדים עד כה, אך החברה מקבלת פרסומים ותרומות של סופרים ואנשי צוות אחרים. לכל אחד מחברי צוות NewsBTC יש ביו ייחודי הכולל מידע בסיסי על עצמם, על הרקע המקצועי והאקדמי שלהם, כמו גם על אחזקותיהם בקריפטו..

ככל שניתן לומר, NewsBTC היא ישות בבעלות פרטית. אמנם זהו המקרה, אך נראה כי החברה מקבלת הכנסות של שותפים מחברות אחרות המבצעות ביקורות באתר. חלק מחברות המטבעות הללו המופיעות באתר מכונות ‘שותפי פרימיום’, כדוגמה, כאשר NewsBTC מציגה קישורי הרשמה ייעודיים עבור עסקים כמו WCX ו- SimpleFX..

במהלך השנה, החברה חותרת לספק ולהפיץ תוכן וידאו נוסף בנושא מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית בלוקצ’יין, שממומנת בפועל על ידי פלטפורמת מסחר. בהשוואה לפלטפורמות חדשות קריפטו אחרות שם, נראה כאילו NewsBTC פינתה את מעמדה ‘העצמאי’ שקודם לכן ו’מכרה ‘ליכולת שלא רואים בדרך כלל מגופי חדשות אחרים באמצעות שפע הדיווחים החדשים הממומנים שלהם, מוצרים ו ביקורות על פלטפורמות וכן באמצעות ניתוח.

ללא קשר לכך, נראה שהזן העיקרי של סיפורי חדשות הוא בעיקר דיווחי חדשות אובייקטיביים, ניתוח ודיונים סביב החדשות האחרונות ואירועי הצפנה..

NewsBTC נוטה לכסות מגוון רחב של סיפורים וכמויות מידע מכל רחבי הענף והרוחב. כתוצאה מכך תוכל. כדי לקבל את החדשות והמידע העדכני על בסיס ספציפי יותר מכל הענף. דוגמה לכך היא שמשתמש יכול בקלות לקבל את העדכונים האחרונים לגבי המצב הכספי של שטח הקריפטו, תוך מעבר לפירוט מקיף של האירועים האחרונים..

משתמשים יכולים בעצם לסמוך על כך שהצוות שלו מעדכן את האתר 10 עד 20 פעמים ביום עם המידע העדכני ביותר, מדריכים, חדשות ועוד מרחבי הצפנה..

לסיכום, NewsBTC והצוות שלה הוכיחו את עצמם כאחד מכלי תקשורת החדשות הפופולריים בעולם. אחת הנושאות הגדולות שעולות היא הבעיה שמקורה במספר היצירות הממומנות הנמצאות בכל מקום באתר, שלמרות שתויגו כ’ממומנות ‘הן נראות כאילו הן כתבות חדשותיות רגילות..

NewsBTC אכן נוטה להרוויח הכנסות של שותפים מכל אחת מהבורסות, הפלטפורמות, ספרי ההזמנות ועוד, העושות ביקורות נותני חסות באמצעות החברה. אמנם לא מדובר למעשה בפורץ עסקאות, אך הוא מכריח את המשתמשים להיות סקפטיים יותר בכל המידע שתראה המתפרסם באתר..

CryptoSlate

 • כותרות ליום – 10-20
 • דירוג Alexa – # 57930

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר: 7,210
 • מברק: 4,754
 • פייסבוק: 3,787
 • אינסטגרם: 3,172
 • 97: 97

אמינות מחברים ופרופילים

ל- CryptoSlate פרופילים מלאים של מחברים ומנהלים זמינים באתר האינטרנט שלהם, מה שהופך אותם לשקופים יותר. למרות שלכותביהם יש פחות ניסיון, נראה שהקטעים שלהם כתובים היטב והחברה נתפסת בדרך כלל כאחת מהאמינות ביותר בענף..

צוות ההנהלה

CryptoSlate הוקמה על ידי נייט ווייטהיל (מייסד ומנכ”ל משותף) ומתיו בלאנקארטה (מייסד משותף ו- CTO) בסיאטל, 2017. חברים מרכזיים אחרים כוללים מיטשל מו (מנהל מערכת) ושאר הצוות שלהם מופיע בסופרים או כפרויקטים. חוקרים.

מדיניות עריכה

CryptoSlate פרסמה מדיניות עריכה מלאה ברשת, המתארת ​​מטרות עיקריות, כולל “אמון, שקיפות, אובייקטיביות ומקור איכותי”. הם טוענים לבדיקת עובדות קפדנית, תוך שמירה על כללי זכויות יוצרים וייחוס, תוך שימוש בהנחיות פרסום קפדניות. CryptoSlate נתפס בדרך כלל כאחד החברים האיכותיים יותר במרחב הקריפטו, אפילו הפרסומות שלהם הן במלאי גבוה יותר..

רגישות בזמן

CryptoSlate ממוקמת בסיאטל אך היא עדיין כלי תקשורת קריפטו 24/7, משום שיש להם משרדים וחברי צוות ברחבי העולם. הם מפרסמים 10-20 מאמרים ביום.

יותר מדי פרסומות? לא

יותר מדי הודעות לעיתונות? לא

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

CryptoSlate מתמקדת בקטעי דעה שנחקרו היטב. זה לא האתר אם אתם מחפשים מדריכי הסבר וחדשות תכופות בלבד.

מוניטין: 10/10

כיסוי האירוע

CryptoSlate מציג אירועים קרובים באתר האינטרנט שלה ונראה כי הוא מדווח בדרך כלל על הסיפורים הגדולים ביותר שיצאו מהם. עם זאת, מכיוון שהצוות חדש יחסית, נראה כי אין להם נוכחות קבועה באירועים אלה.

מדיה חברתית

ל- CryptoSlate אין את אותו הדבר כמו מותגים מבוססים יותר, אך יש להם נוכחות מלאה ברשתות החברתיות עם חשבונות פעילים באינסטגרם, טוויטר ופייסבוק. יש גם דף YouTube שהחל לפרסם סרטונים רגילים החל מפברואר 2019.

כלי משתמש

ל- CryptoSlate יש כלי משתמש ראשי המאפשר למשתמש לעיין בפרסומים בקלות.

אפליקציות סלולריות: לא

הכוח הגדול ביותר

סטארטאפ נלהב שנוסד בשנת 2017 עם עיצוב אתרים יפה, מדיניות עריכה קפדנית וצוות כותבים חזק.

ממשק משתמש ועיצוב

ל- CryptoSlate יש מינימליסטי ומלוטש עם סיפורים מובלטים המופיעים בראש העמוד עם תמונות הכותרת הנלוות שלהם. בהמשך העמוד נמצאים אירועים, מוצרי בלוקצ’יין וביקורות על חברות בלוקצ’יין, מה שהופך אותו למאורגן ואינטואיטיבי למשעי.

סקירה

CryptoSlate היא פלטפורמת מדיה של בלוקצ’יין וקריפטו החומדת את העברת הניתוח האובייקטיבי והשקוף לקוראים. העיצוב שלהם ידוע כאחד מאתרי המדיה החדשים של קריפטו שנראים הכי טובים שיש כיום, עם גבולות מרובעים ייחודיים ועיצוב מינימליסטי. האתר מרושל וקל לשימוש.

הכותבים אמנם אינם מחזיקים בכל הניסיון של אתרים גדולים אחרים, אך הם ידועים בשלמותם במחקר על יצירותיהם. הם גם מציגים אמצעי סיווג נהדר, המאפשר למשתמש לחפש מאמרים חדשים על בסיס הנושא או האזור.

התכונה הטובה ביותר של CryptoSlate היא מידע הצוות השקוף שלהם הכולל מידע מלא על כל כותב, המנהלים, ומבט על פעולות החברה והתקנים עצמם. הכותב לבדו של 2-3 משפטים עליהם תחת כל מאמר שהם כותבים או פרופיל מלא עליהם אם תלחץ על שמם.

למרות שלא היה להם היסטוריה ארוכה של אתרי מדיה חדשים של קריפטו (יחסית, מכיוון שממילא מטבעות קריפטוגרפיים הם בכל מקרה רק עשור), הם מפצים על כך באמינות, בפרסומים קבועים ובקטעים איכותיים, החל מדעות על חדשות בסיסיות וכלה ב – ניתוח עומק.

הקריפטו הבלוק

 • כותרות ליום: 8-15
 • דירוג Alexa: # 51561
 • תאריך התחלה: יולי 2018
 • בעלים: The Block Crypto, Inc..

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר: 28.900

אמינות מחברים ופרופילים

אמנם כל מחבר מופיע לפי שם פרטי ושם משפחה בכל מאמר המקשר לעמוד הביוגרפיה המפורט שלהם, אך נראה כי לבלוק אין דף אחד של “הצוות שלנו” המדגיש כותבים, עורכים ומנהלים בחברה. זה נעשה מוזר עוד יותר בגלל המוניטין שלהם שיש להם כמה מהסופרים האמינים והידועים ביותר במרחב הצפנה והבלוקצ’יין, כולל פרנק צ’אפרו שנהג לכתוב מ- Business Insider..

צוות ההנהלה

מייק דודאס (מייסד ומנכ”ל), ג’ייק מקגרו (מייסד שותף ו- CTO) ומארק רוגובסקי (עורך ראשי).

מדיניות עריכה

ל- Block יש עמוד “About” המסכם את משימתו: לבנות קהילה עולמית של חובבי קריפטו ובלוקצ’יין תוך הקמת The Block כמילה “האחרונה והאחרונה” בקריפטו. אין גם מדיניות עריכה ספציפית המוצגת בדף המיועדת בדיוק לשם כך.

רגישות בזמן

הבלוק הוא מקור חדשותי 24/7 המפרסם מאמרים כל היום, כל יום. זה לא ממש מפמפם את אותו נפח מאמרים כמו אתרי חדשות אחרים. עם זאת, הבלוק בדרך כלל מפרסם ניתוח מחושב היטב של אירועי הצפנה הגדולים ככל שהם מתרחשים. הם גם אחד מאתרי החדשות הטובים ביותר בפירוק פיתוחים חדשים בתחום הבלוקצ’יין וה- DLT.

יותר מדי פרסומות? לא

יותר מדי הודעות לעיתונות? לא

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

כן, כולל מדריכים לגבי אופן הפעולה של טכנולוגיות בלוקצ’יין ופנקסי ספרים מבוזרים, ביקורות על חברות קריפטו ובלוקצ’יין גדולות ומאמרי מחקר מקיפים העומדים לרשות חברי The Block Genesis.

מוניטין: 10/10

כיסוי האירוע

לבלוק יש כיסוי טוב של אירועי הצפנה הגדולים המתרחשים ברחבי שטח הבלוקצ’יין והצפנה. באופן כללי, The Block מסוגל להציע דיווח ממקור ראשון מאירועי הצפנה הגדולים המתרחשים ברחבי הענף.

מדיה חברתית

הבלוק אינו פעיל ברשתות החברתיות כמו אתרי קריפטו אחרים. בטוויטר של הבלוק יש כ -20,000 עוקבים ומתעדכן מדי יום בתוכן חדש. עם זאת, לבלוק אין ערוצי טלגרם, יוטיוב, אינסטגרם או פייסבוק. הבלוק נוטה להתמקד בעלון האוצר שלו (The Block Genesis) בניגוד לפלטפורמות המדיה החברתית המרכזית.

כלי משתמש

הבלוק מפרסם עבודות מחקר מקיפות, מדריכים ומדריכים ברשת. עם זאת, רוב אלה זמינים רק למנויים של The Block Genesis.

אפליקציות סלולריות: לא

הכוח הגדול ביותר

פרסומי חדשות איכותיים וסמכותיים למרחב הצפנה והבלוקצ’יין בכללותו.

ממשק משתמש ועיצוב

עיצוב מינימליסטי, כחול ואפור עם פריסה פשוטה, כותרות ברורות וקלות לקריאה, וחוסר מודעות פולשניות.

סקירה

חברת BlockchainCrypto.com, שהושקה ביולי 2018, מחפשת מעמד ברמה העליונה של חדשות קריפטו ובלוקצ’יין באינטרנט. הבלוק ידוע בשירותי המנויים הפרימיום שלו בשם The Block Genesis ($ 125 לחודש), המאפשר למשתמשים לגשת לתוכן קריפטו ובלוקצ’יין באיכות גבוהה יותר..

מאפיין עצום נוסף של הבלוק הוא ההתמקדות שלהם בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כולה במקום להתייחס רק למטבעות קריפטוגרפיים. הם דנים בקביעות בדברים כמו ההשלכות הרחבות יותר של הטכנולוגיה המעורבת בחברה, ההתקדמות האחרונה ומה הם יכולים ליישם בהמשך. ל- Block יש מדריכים, מדריכים וביקורות מצוינים המכסים חברות קריפטו, טכנולוגיות בלוקצ’יין ועוד, אך רק אם אתה מוכן לשלם על כך. יש להם כיסוי טוב בסך הכל, גם ללא המנוי.

היושב בעיר ניו יורק, הוא הוקם יחד על ידי ג’ייק מקגרו ומייק דודאס בשנת 2018. במאי 2018 נמסר כי החברה קיבלה השקעה מחברת הבלוקצ’יין בבורסה Riot Blockchain (Nasdaq: RIOT). ערכה של עסקה זו מעולם לא נחשף בפומבי.

הבלוק הוא בבעלות פרטית וחברי צוות המפתח האחרים שלו כוללים את מארק רוגובסקי, העורך המייסד הראשי של הפלטפורמה ופרנק נבארו (העורך). הם רואים בעצמם הרבה יותר מסתם אתר קריפטו אחר, אלא מקום בו קהילה יכולה להתכנס דרך המנוי עצמו..

המניעים שלהם להתנעה הוכרזו בהצהרה בהשקה בשנת 2018 וקראו כדלקמן:

“התקשורת הקריפטוגרפית והבלוקצ’יין של ימינו היא סנסציוניסטית, נפגעת בגלל ניגודי אינטרסים שלא נחשפו, מתמקדת בסלבריטאים לעומת מציאות ונורא לא אמינה. לעיתים קרובות זה לא מדויק מבחינה טכנית וכלכלית או מהדורה מחודשת של הפרויקט או הודעה לעיתונות של החברה. הונאה, כישלון וטענות מגוחכות מוסוות בחומה של מורכבות שנועדה להסתיר, להסיח את הדעת ולבלבל. טענות רבות הנאמרות וחוזרות ונשנות הן גרנדיוזיות באופן דמוי טראמפ, שנועדו להשאיר חותם על המוח, גם אם אינן נכונות. צוות הבלוק צפה בבעיה זו צומחת במהלך השנה האחרונה עד כדי כך שאנחנו פשוט לא עצמנו סומכים על מה שאנחנו קוראים או צופים בשום מקור חדשותי מסחרי רגיל או מטבע קריפטוגרפי / בלוקצ’יין. “

הבלוק ממשיך בצמיחתו באמצעות פרסומיהם האיכותיים וכתבות החדשות המעודכנות, אך בעתיד הם מתכננים להשיק מיקומי מרחב עבודה פיזיים בערים מרכזיות ברחבי ארצות הברית ובעולם כדי שחברי הקהילה יוכלו לתקשר עם שווה אחד עם השני החל בעיר ניו יורק. המשימה שלהם, בפשטות, היא “Crypto Simplified” מתוך כוונה להפוך לפלטפורמה איתנה לעתיד הכסף שצומח ממנו.

BeIn Crypto

 • כותרות ליום – 5 עד 15 תלוי ביום
 • דירוג Alexa – # 272,091

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר – 3,700
 • מברק – 20
 • פייסבוק – 290
 • יוטיוב – 120

BeInCrypto הוקמה רשמית בשנת 2018 וממוקמת בלונדון, ומזהה את אתר האינטרנט שלה כמתגאה במערך נרחב של כותבים, שכולם “חלקם הטובים והמצליחים ביותר של תעשיית המטבעות והבלוקצ’יין”.

בבעלות האקדמיה להכשרה, שהיא חברת סחר מוגבלת, לחברה סדרת הנחיות קפדנית על מנת לעמוד בקו נוקשה של עקרונות, הנחיות ואתיקה עיתונאיות, הכל על מנת להבטיח מידה מתמשכת וקפדנית של יושרה..

מטה החברה עצמו נמצא בלונדון, אך הוא מורכב מצוות כתיבה ופיתוח תוכן הממוקם ברחבי העולם, ורבים מאותם יוצרים מציעים מומחיות בניתוח טכני, עיתונאות, אסטרטגיית השקעות, כמו גם רואי חשבון, מדענים, נדל”ן. מפתחים ואפילו חוקרי בלוקצ’יין ייעודיים. כל אחד מהכותבים הללו מקבל גם רישום ברור על בסיס שם פרטי ושם משפחה על כל מאמר באתר Be In Crypto, כולל קישורים לחשבונות המדיה החברתית השונים שיש לסופרים אלה..

צוות ההנהלה

 • עורך ראשי – עדי סילבר
 • ראש קידום אתרים – דניאל פולו

מדיניות עריכה

ה- BeInCrypto מפרט את המסגרת המוקפדת שלה למדיניות העריכה שלה באופן מקוון, כאשר אחד החלקים החשובים ביותר במדיניות העריכה ההיא הוא שהחברה עצמה אינה מקבלת כל סוג של תשלום עבור המאמרים שהיא מפרסמת. זה יוצא דופן במקצת כאשר בוחנים את העובדה שרוב אתרי החדשות האחרים שם מקבלים פוסטים ממומנים או הודעות לעיתונות כל עוד החברה משלמת על החשיפה בפלטפורמה..

זה המקום בו BeInCrypto הוא איקונוקלסטי בהשוואה, על פי הצהרה מהאתר הרשמי – “BeInCrypto מאמינה שקוראים ראויים לשקיפות ולדיווח אמיתי”, מסבירה החברה באתר בפירוט – “אנו מדווחים על החדשות ובכך מכוונים. להיות המקום הכי אמין ואמין על פני כדור הארץ להשיג את החדשות שלך בנושא קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין. “

רגישות בזמן

יוצרי התוכן, הכותבים והעורכים של החברה משולבים בכל רחבי העולם, כלומר האתר יכול להגיב במהירות ובמהירות לכל חדשות חמות בעולם קריפטוגרפי ובלוקצ’יין לא משנה היכן הוא מבוסס.

אמנם יש דיווחים רבים על האתר מנקודת מבט גלובלית, אך האתר עצמו אינו מתעדכן לעתים קרובות כפי שאנו רואים ממתחרים גדולים וגדולים יותר הפועלים בחלל, ובינקריפטו נוטה להתמקד יותר ב – דיווחי חדשות עומק במקום חדשות חדשות.

נפח פרסומות

למרבה המזל, החברה עצמה די דלילה במספר הפרסומות שמופיעות באתר. בהתחשב בעובדה שאין פרסומת באמצעות תוכן ממומן או הודעות לעיתונות, המשמעות היא שאין רוויה רצינית בכל הנוגע לפרסומות למשתמש..

נפח הודעות לעיתונות

כאמור, יש דגש רב יותר על תכנים שנחקרו היטב לעומת הודעות לעיתונות.

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

לצד מאמרי החדשות הנחקרים הללו, BeInCrypto מספק לבסיס המשתמשים שלה מגוון בריא של סיפורי חדשות כמו גם ניתוח חותך מאורכו ורוחבו של מרחב הקריפטו. אלה כוללים מגוון מדריכים בענייני ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים, ניתוח טכני, כמו גם קטעים ממוקדים יותר בחוות דעת ובחקירת העתיד של טכנולוגיית Blockchain ומטבעות קריפטוגרפיים..

מוניטין: 9/10

כיסוי האירוע

אתר החדשות עצמו מציע מגוון טוב של סיקורים לאירועים וסיפורים בכל רחבי העולם. אך בעוד שמשמעות הדבר היא שיש היקף טוב של תובנות ש- BeInCrypto יכולה לספק לקהילה שלה, נראה שהצוות לא משתתף ישירות באירועים מרכזיים בעולם הקריפטו. כתוצאה מכך, המשמעות היא שצוות BeInCrypto מסתמך יותר על כתבי צד שלישי כדי ליידע את המשתמשים שלו בהתפתחויות באירועים ספציפיים..

מדיה חברתית

BeInCrypto מבטיחה כי פלטפורמות המדיה החברתית מתעדכנות ופעילות למדי בכל הפלטפורמות שלה. הצוות שלה מבטיח כי הוא מעדכן את הפייסבוק, הטוויטר והטלגרם על בסיס יומי.

יחד עם עדכוני מדיה חברתית אלה, הצוות מפעיל ערוץ יוטיוב קטן אך צומח המפרסם קטעי וידאו ארוכים בסגנון תיעודי על בסיס קבוע. פרקים אלה בדרך כלל נכנסים לעומק מסוים לגבי סיפורי חדשות קריפטו מרכזיים כמו גם דיונים.

כמו מספר גופי חדשות אחרים של קריפטו, BeInCrypto לא בדיוק מתהדרת בנפח גדול של עוקבים בערוצים עד כה, אך יש לה ספירת חסידים ובסיס משתמשים הכפוף לצמיחה מתמשכת ומהירה.

כלי משתמש

לרגע זה בזמן, צוות BeInCrypto שם דגש מיוחד על דיווח על סיפורי חדשות באופן תובנה ונחקר היטב, בניגוד לשחרור כלים למשתמשים לקהילה שלו. האתר עצמו מכיל כמה כלים לניתוח טכני עבור מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, אך אין כלי משתמש אחר לרגע זה.

יחד עם זה, אין. בשלב זה אפליקציות לנייד המשויכות לאתר עצמו.

הכוח הגדול ביותר

Be In Crypto מציע סוג ייחודי של דיווח תוכן עבור מטבעות הקריפטוגרפיה והבלוקצ’יין – עם דגש מיוחד על איכות על כמות בכל הנוגע לחדשות שהיא מדווחת עליה. החברה מבטיחה רמה מסוימת של אובייקטיביות באמצעות הגישה הנחרצת שלה בסירוב כל סוג של תשלום עבור תוכן ממומן או הודעות לעיתונות.

זה מאפשר מידה צנועה של אובייקטיביות בכל הנוגע לדיווח שלה, אך לצד הסטנדרטים המחמירים שלה מבחינת ההנחיות העיתונאיות, ל- Be In Crypto יש רמת אובייקטיביות עמוקה בדיווח..

ממשק משתמש ועיצוב

ממשק האתר אומר שמשתמשים עומדים מול ממשק עשיר מאוד בתמונות, עם הרבה יצירות אמנות וגרפיקה מקוריים המשמשים לליווי כל סיפור אחד שמתפרסם באתר. תשומת לב זו לפרטים ולאיכות של. הממשק הוא זה שמבדיל אותו משאר חדשות החדשות הביניים.

סקירה

ה- BeInCrypto פועל ככלי תקשורת חדשות קריפטו והושק רשמית בשנת 2018 במטרה הבסיסית לספק ניתוח אובייקטיבי ונטול פניות מעולם הקריפטו. אמנם פלטפורמת החדשות קטנה יותר מכמה מגופי החדשות הוותיקים והוותיקים יותר שם הם מתחרים, וכל זאת על ידי הצעת תוכן אנליטי באיכות גבוהה ביותר, ממגוון כותבים בינלאומיים עם מגוון רחב של תחומים..

אחד מ. המרכיבים האחרים שאנחנו באמת צריכים להעריך עבורם הם שהחברה מסרבת לכל סוג של תשלום עבור תוכן ממומן או הודעות לעיתונות. אין פיסות תוכן בתשלום או הודעות לעיתונות המתווספות לאתר ובכך מבטיחים תוכן באיכות גבוהה. ההיגיון הבסיסי לכך, לפי צוות BeInCrypto, זה מאפשר לאתר להבטיח את רמת השקיפות הגבוהה ביותר וכן דיווח לגיטימי ויעיל. המטרה של BeInCrypto מאז תפיסתה הייתה “להיות המקום הכי אמין ואמין על הפלנטה להשיג את מטבעות הקריפטוגרפיה והבלוקצ’יין שלך.”

הרבה יותר מאשר רק מדיניות העריכה שלה, החברה מבטיחה שקיפות לגבי מגוון רחב של החברה שלה. זה כולל מידע על מדיניות השקיפות שלו כלפי צוות הכותבים שלו, המיקום שלו, פרטי הקשר וכן לגבי אלמנטים קריטיים אחרים של מידע. זה משהו אחר שבאמת מייחד את BeInCrypto ממתחרותיה הגדולות יותר. חברות בינלאומיות גדולות יותר יכולות להיות מעורפלות יחסית במידע מסוג זה, במיוחד בכל הנוגע לחשיפתו לקהילה. BeInCrypto נוקטת בגישה אחרת – מציגה את עצמה כספר פתוח עם הגישה שלו, והיא בהחלט מנצחת אותו בעיתונות חיובית מהקהילה.

המותג BeInCrypto הוקם רשמית בשנת 2018, נרשם תחת השם הרחב יותר של Training Academy Limited, הפועל בתוך לונדון, בריטניה. זה משהו שקצת פרדוקסלי, עם זאת: מכיוון שפרופיל BeInCrypto LinkedIn מפרט כי החברה שלה ממוקמת בדבלין, אירלנד..

בניגוד לצוות המייסדים הבכיר שלה ולמותג החברה, צוות הכותבים שלה משובץ ברחבי העולם, מה שאומר שהם יכולים לדווח על כל חדשות על בסיס בינלאומי עם יעילות ומהירות רבה. כתוצאה מכך, לא בדיוק משנה היכן החברה מבוססת באופן ספציפי.

לסיכום, BeInCrypto מבקשת להמשיך בצמיחתה, תוך הקפדה על המשך המוניטין שלה כמכשיר חדשות מכובד, בעל תובנות, נחקר היטב, חסר משוא פנים ואובייקטיבי בעולם הבלוקצ’יין והקריפטו. זו אמנם הצהרה ומערך ערכים שכמעט כל אתר חדשות קריפטו מתיימר לייצג, אך נראה כי BeInCrypto הוא יותר מסתם מס שפתיים לערכים אלה – והניח את כספו במקום בו פיו הוא בהחלטתו שלא לקבל תוכן ממומן מכל סוג שהוא.

זאת, בשיתוף עם צוות מנוסה ומיומן של כותבים בינלאומיים המספקים את חלקם ההוגן של תוכן מכל רחבי הבלוקצ’יין והצפנה. BeInCrypto היא בצדק אחת מבין 15 חברות החדשות המובילות באינטרנט בתחום קריפטוגרפי ובלוקצ’יין.

בלוקונומי

 • כותרות ליום – 5 עד 15 ליום
 • דירוג Alexa – # 57,130

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר – 6,900
 • מברק – 600
 • פייסבוק – 900

בלוקונומי גברה מוניטין מעניין משלה, לאחר שהוקמה והושקה רשמית בשנת 2017, ובבעלות פרטית של Kooc Media..

אמינות מחברים ופרופילים

בלוקונומי פועלת כארגון שקוף לחלוטין, במיוחד כשמדובר בצוות הניהול שלו, בשורה של מנהלים כמו גם בסופרים. לכל אדם המעורב בחברה רישום באתר, במיוחד דרך עמוד אודותינו.

כל אחד ממגוון המחברים של הצוות מופיע בבירור על שם פרטי ושם משפחה, עם קישורים המצורפים לפרופילי המדיה החברתית השונים שלהם. לכל הכותבים הללו, יחד עם חברי הוועד המנהל של החברה, סיכום ביוגרפי קצר לכל אחד.

הודות לרמת שקיפות זו יש מידע עמוק על חברי הצוות השונים – עם מידע על מקום הימצאם, סוג הניסיון המקצועי והאקדמי שיש להם, סוג העבודה שיש להם. בעבר היה מעורב בתחום הקריפטו.

לסיכום, צוות הכתיבה והניהול העובד במסגרת Blockonomi מורכב מכמה מהצוותים המנוסים ביותר, המקצועיים והמיומנים ביותר בעולם המדיה החדשות של הצפנה. יחד עם כל אחד מאנשי הצוות הללו הממוקמים בכל רחבי העולם, בלוקונומי מסוגל גם לספק כיסוי נרחב עבור עולם הקריפטו – באופן קבוע על בסיס 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע..

צוות ההנהלה

 • מייסד ועורך ראשי – אוליבר דייל
 • עורך החדשות הראשי – רוברט דבו
 • עורך טכנולוגי ראשי – זך הילדרת
 • העורך המשפטי הראשי – אנדרו נורי

מדיניות עריכה

בלוקונומי מקדיש עמוד שלם לקביעת מערכת העריכה שלו, כמו גם את מדיניות הפרסום. במסגרת המדיניות השונה הזו, בלוקונומי מתמסר (ככל הנראה) להקפיד על “המדיניות העיתונאית המחמירה ביותר” באמצעות שמירה על “דיווח הוגן ולא מאוזן” של יוצרי התוכן והמחברים בו ושמירתו..

לצד רמת איכות גבוהה זו הנדרשת מכותביו, כל עיתונאי העובד מטעם צוות בלוקונומי צריך לדאוג לבדיקת עובדות של כל הסטטיסטיקה או ההצהרות הקיימים בתוכנם, כאשר מקור ו / או ביבליוגרפיה נדרשים על מנת כדי לאשש את פיסות המידע השונות בהן משתמש המחבר.

רגישות בזמן

בלוקונומי מורכב מוועד דירקטוריון, וכן מצוות כותבים שמבוססים בכל רחבי העולם. זה מאפשר לחברה, ולצוות הכותבים שלה לספק סיקור בינלאומי של החדשות, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע עבור המבקרים בה. אמנם זה המקרה של הדיווח החדשותי שלה, אבל בלוקונומי לא עוברת עדכונים רבים בהשוואה לכלי התקשורת המבוססים והגדולים יותר שם בחוץ..

אמנם זה המקרה, אבל Blockonomi עושה את זה למנהג להתעדכן במהירות בכל פעם שיש סיפורי חדשות גדולים ומשודרים המתרחשים במרחב הבלוקצ’יין ובקריפטו..

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

בלוקונומי נהוג להעסיק מגוון מומחים ואנליסטים מכל רחבי הענף, הכוללים מומחים למדעי המחשב, אנשי מקצוע משפטיים, ועוד רבים אחרים..

התמקדות זו בסופרים מומחים ויוצרי תוכן פירושה שהחברה מסוגלת לפרסם מאמרי דעה מיוחדים במיוחד, מדריכים מקיפים וכן מאמרים בנושאים מכל רחבי הענף. מתחילים בחלל הקריפטו יכולים למצוא גם מגוון רחב של מדריכי השקעות, כמו גם ניתוח מחירים מעמיק יותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים שונים..

בלוקונומי, יחד עם האתר הראשי שלו, מפעיל גם בלוג נפרד המכונה MoneyCheck. ניתן למצוא גם מגוון קישורים למאמרים מחברה זו בבלוקונומי. בלוקונומי עצמה מארחת מגוון רחב של מדריכים, מדריכים וכן סקירות מקיפות שעוברות על ציוד כרייה להתחלת הכרייה, סחר בקריפטו, סוגים שונים של מתווכים, בורסות, ארנקים דיגיטליים וקשים, ההיסטוריה של סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים בקרב רבים. יותר.

מוניטין: 10/10

כיסוי האירוע

Blockonomi יחד עם צוות הכתיבה הבינלאומי שלה מתאמצים ללכת למספר רב של אירועי קריפטו ובלוקצ’יין בכל רחבי העולם. כתוצאה מכך נראה כי לחברה יש כיסוי טוב למספר לא מבוטל של אירועי קריפטו.

לצד זאת, יש לבלוקונומי נותן חסות פעיל ביותר למספר אירועי הצפנה, וממשיך להיות, וביניהם פסגת הבלוקצ’יין של מלטה, Coinfest, FutureTech Expo, יחד עם פסגת Visionnaire של Blockchain.

מדיה חברתית

בעוד שלצוות בלוקונומי אין בדיוק נוכחות גדולה בהשוואה לכלי חדשות קריפטו אחרים, ברשתות החברתיות. אמנם זה המקרה, אך פרופילי הטוויטר והפייסבוק של החברה מתעדכנים ללא הרף על בסיס קבוע ביותר. כולל סיפורי החדשות הגדולים ביותר, יחד עם מגוון תכונות בלעדיות מהאתר הראשי.

לבלוקונומי יש נטייה לדווח על סיפורי חדשות גדולים בניגוד לדיווח על שמועות שנלקחו מזרמי מדיה חברתית, או סוגים דומים של סיפורים. במקום לפרסם תוכן המבוסס על רכילות ושמועות המונעות על ידי מדיה חברתית, בלוקונומי מתמקד בעיקר בתכונות שהן ניתוח מעמיק יותר, מחקר ודיווח מושכל יותר..

כלי משתמש

בלוקונומי מתמקד יותר בדיווחי חדשות, מחקר וניתוח. בעוד שלבלוקונומי עצמה יש סוג כזה של פוקוס ומיקוד אנליטי, החברה כוללת מגוון כלים שימושיים מאוד, כגון מגוון עוקבים אחר מחירים עבור מטבעות קריפטוגרפיים גדולים..

אותם עוקבי מחירים נכנסים לפרטים רבים ולעומק אודות כל אחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים שעוקבים אחר עוקבים אלו, ומאפשרים למשתמשים שלהם לראות בקלות את דוחות החדשות האחרונים כאשר הם מתייחסים לקריפטו באופן כללי, בשוק באופן ספציפי..

הכוח הגדול ביותר

בלוקונומי מציע לקוראיו דגש על עיתונות מקצועית באיכות גבוהה, נחקרת היטב, של צוות בינלאומי של אנשי מקצוע בבלוקצ’יין ומצפנים מנוסים מאוד, מכלי תקשורת עצמאי לחלוטין וכתוצאה מכך, המוצב על ידי קריפטו-אגנוסטי שמקורו בבריטניה..

ממשק משתמש ועיצוב

אתר Blockonomi עצמו מציע עיצוב סטנדרטי יחסית לבלוג שלו, עם מגוון סיפורים ודיווחים חדשותיים המופיעים בראש העמוד הראשי, כמו גם סדרת החדשות האחרונות ברחבי הדף. לצד הדיווחים הללו, ישנם מדריכים וביקורות שזכו לשבחים פופולריים ברוחב הצדדי.

בסך הכל מדובר בעיצוב נקי מאוד, המציע כמה צבעים נקיים וחדים כמו לבן, שחור ואפור.

סקירה

היותה מבוססת ממנצ’סטר שבבריטניה, בלוקונומי משמשת את משתמשיה ככלי תקשורת של בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים, שהוקם רשמית על ידי יזם הטכנולוגיה – אוליבר דייל, עוד בשנת 2017. החל מהשנה זו – בלוקונומי, בעוד שהוא לא כלי תקשורת החדשות הקריפטוגרפי הגדול ביותר בחלל, וגם לא אחד המעודכנים בתדירות גבוהה יותר, יש לו הכל אותו דבר, הצליח ליצור נישה קטנה ייחודית משלו.

תוך התמקדות מיוחדת במתן מידע שופע מאמרים, מחקר, יחד עם גישה עצמאית לחלוטין לעולם הדיווח על הצפנה. במקום פשוט לחבר מידע שנזרק להודעה מסוימת של חברת קריפטו, בלוקונומי לוקח את הזמן ותשומת הלב לספק מחקר משלה, יחד עם תשומת לב לתוכן שנחקר היטב..

כתוצאה מגישה זו, האתר מספק איכות גבוהה בהרבה בכל מה שקשור לעיתונות שלו. כזה שנטול לחלוטין הטיות קריפטו ואיכות הדיווח ברמה הנמוכה הנמצאת בדרך כלל מאתרים אחרים.

בלוקונומי אמנם לא פעיל באותה מידה בתחום המדיה החברתית, במיוחד בהשוואה לאתרי חדשות קריפטו אחרים, אך מספק פעילות טובה בחלק מהערוצים. באופן ספציפי, Blockonomi אכן מתגלה כפעילה ביותר בפיד הטוויטר שלה, שם החברה מתגאה ביותר מ -7,000 עוקבים..

לצד עדכון המדיה החברתית הגדול והמתפתח הזה, Blockonomy גם מעדכן באופן קבוע את עמוד הפייסבוק שלה. בעוד ששני העדכונים הללו רואים את קצב הפעילות הטוב ביותר, לבלוקונומי אין בדיוק אותה נוכחות ב- YouTube יחד עם אינסטגרם (וזה בסדר, מכיוון שרבים מהמתחרים של בלוקונומי מתמקדים בעיקר גם בטוויטר ובפייסבוק). עם זאת, בלוקונומי מארחת ערוץ טלגרם משלו ומתעדכן באופן קבוע, וזה דבר נדיר למדי בתחום המדיה הצפונית..

כשמדובר בסוג הכלים באתר שיש לאתר בלוקונומי למשתמשים בו, בעוד שבאתר יש יותר דגש על דיווח החדשות; אחד הכלים הזמינים למשתמשים כולל מאתר מחירי קריפטו ייעודי, המאפשר למשתמשים לראות את המחיר העדכני ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים כמו Ethereum ו- Bitcoin.

כל אחד מדפי המחירים הקריפו הללו מלווה במשאבים שונים כגון תרשים פמוט, תרשים מחירים, ממיר מחירים למטבעות אחרים, יחד עם תיאור קצר של מטבע החילוף ואופן פעולתו. בתחתית דף המחיר יש גם את הסיפורים האחרונים על אותו מטבע קריפטוגרפי. אתה יכול למצוא מידע על מחירים באתרי קריפטו רבים ושונים, אם כי אני אוהב במיוחד את האופן שבו הוא מוצג בבלוקונומי.

בעוד שמייסד בלוקונומי שבמנצ’סטר – אוליבר דייל – ממשיך לספק רמה מסוימת של תוכן באתר, הוא גם נתמך אך צוות קטן, אך מקצועי ובינלאומי של כותבים מיומנים ומנוסים, כמו גם עורכי, כולל כמו ג’ימי אקי וזך הילדרת.

עם חברי צוות כאלה, צוות העריכה מצליח לייצר ולפרסם מספר גדול של מאמרי חדשות קריפטו באיכות גבוהה מכל הענף. לסיכום, Blockonomi אכן נוטה למקד יותר את דוחותיה החדשותיים המשפיעים על השוק הרחב והבינלאומי יותר מאשר על ידיעות קטנות יותר. אלה כוללים דיווחי חדשות מרכזיים על האופן שבו מוסדות פיננסיים רגילים נערכים לעסוק יותר בטכנולוגיית קריפטו או בלוקצ’יין. מבקרים בבלוקונומי יכולים לצפות לסוג הסיפורים שתמצאו לעיתים קרובות מחברות וול סטריט, תקנות לאומיות ועוד.

בעוד שהחברה עצמה מבוססת ממנצ’סטר שבבריטניה, בלוקונומי היא חלק מחברת האם המכונה Kooc Media Limited. פלטפורמת החדשות הגדולה הראשונה של Kooc Media הייתה Blockonomi. עם זאת, מאז ש- Blockonomi שאנו מכירים הושק לראשונה בשנת 2017, Kooc Media השיקה בהצלחה גם אתר נפרד נוסף המכונה MoneyCheck..

בהשוואה לבלוקונומי, המטרה הבסיסית של MoneyCheck היא “לפשט את עולם הפיננסים לכולם.” עם מספר מאמרים של MoneyCheck המופיעים באתר Blockonomi וכן להיפך. בסך הכל, שני אתרים אלה מספקים כיסוי משולב טוב לעולם הפיננסים הבינלאומי והמטבעות הקריפטוגרפיים, בעוד שהם מייצגים אמצעי חדשות שממוקדים לחלוטין בהיבטים שונים..

אז בעוד שבלוקונומי, כאמור, ממוקם במנצ’סטר שבבריטניה, עורך החדשות הראשי של החברה ממוקם בשנחאי. לצד זאת, בלוקונומי מורכב מצוות כותבים מכל רחבי העולם שתורמים לאתר באופן קבוע מאוד. כל הכותבים הללו מפורטים באתר לפי שם פרטי ושם משפחה, יחד עם כמה פרטים ביוגרפיים בסיסיים וכן קישורים לפרופילי המדיה החברתית השונים שלהם..

מייסד בלוקונומי אוליבר דייל ממשיך לכהן כעורך הראשי של בלוקונומי.

בעוד שבלוקונומי לא ידוע בדיוק כאחת החברות הגדולות ביותר או הסוחרות ביותר של מדיה חדשות קריפטו הפועלות כיום בעולם. בלוקונומי, בכל זאת, הצליח לצמוח בהתמדה בפופולריות ובמוניטין מאז שהושק לראשונה בשנת 2017, מה שהופך אותו לאחד השמות המתפתחים והסמכותיים יותר במרחב הצפנה והבלוקצ’יין..

במקום לספק כיסוי מקיף של כל אירוע בקריפטו, בלוקונומי מתמקד במתן ניתוח מנוסה ומעמיק של סיפורי חדשות מרכזיים. מאמרים על Blockonomi נכתבים לרוב במחקרי עדכוני חדשות מפורטים יותר, ארוכים יותר ומחקרים טוב יותר ממה שהיית מקבל בדרך כלל מגופי תקשורת קונבנציונליים מעולם הקריפטו והבלוקצ’יין.

רחוק מלהפוך רק מידע מחדש מהודעה לעיתונות של חברה אחרת, בלוקונומי לוקח הרבה יותר זמן ותשומת לב למחקר ואישור המידע שנמסר בהודעות לעיתונות או דיווחי חדשות ספציפיים. מסיבות אלה יחד עם מספר אחרים בלוקונומי ממשיכה להציג את עצמה כמובילה מכובדת ביותר בעולם הדיווח על קריפטו ובלוקצ’יין..

תמצית קריפטו

 • כותרות ליום: 8-15
 • דירוג Alexa: # 84066
 • בעלים: Decentral Media LLC
 • תאריך התחלה: ניו יורק, ארה”ב, 2017

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר: 8.060
 • מברק: 1.838
 • אינסטגרם: 723
 • Youtube: 1.300

אמינות מחברים ופרופילים

תדרוך קריפטו נתפס כאמין ועצמאי כאחד מכיוון שאין להם פרסומות ונראה שהם אינם מחזיקים בנאמנות לאף אחד כתוצאה מכך. יש גם דף אודות מלא, כולל כל שמותיו הכותבים המלאים, הביוס ופרופילי המדיה החברתית, המוכיחים את ניסיונם וקישורם לפוסטים הקודמים שלהם..

צוות ההנהלה

האן קאו (מייסד ומנכ”ל), ג’ון רייס (מייסד משותף ועורך מנכ”ל), איליה אבוגוב (ראש מוצר & מחקר), וג’יי פוטרה (מנהל פיתוח עסקי).

מדיניות עריכה

בעוד שאתרי קריפטו רבים מנוהלים באופן עצמאי ובבעלות פרטית, Crypto Briefing הוא ייחודי בכך שהוא גם ללא פרסומות וללא מאמרים ממומנים. באתר הרשמי שלהם נכתב כי “תמצית קריפטו קיימת כדי לתמוך בשילוב בטוח ואחראי של Blockchain ו- Cryptocurrency בחיים המיינסטרים”, ומדיניות העריכה הרשמית מאשרת מחדש את מחויבותם לעיתונאות ללא שכר, לא ממומנת ועצמאית..

רגישות בזמן

תדרוך קריפטו מסוגל לפרסם סיפורי חדשות 24/7 בזכות תריסרי הכותבים שלו מכל רחבי העולם. הם תמיד מפרסמים סיפורי פריצה עיקריים אך אין להם כתבות חדשות רבות כמו כמה מהמתחרים הגדולים שלהם.

יותר מדי פרסומות? לא

יותר מדי הודעות לעיתונות? לא

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

תדרוך Crypto לא רק שיש את שלושתם, אלא הם גם מפרסמים חדשות וניתוחים מפורטים. יש עבודות מחקר, מרכז חינוך שלם ופרמיה גבוהה על חינוך קוראים. מה שמייחד אותם הוא מדריך המטבעות הנרחב שלהם. הוא מפרט עשרות אלטקוינים כמו גם מטבעות מובילים, מה שמאפשר לקורא ללמוד בהרחבה על כל הענף במקום רק על המטבעות המפורסמים ביותר..

מוניטין: 9/10

כיסוי האירוע

האתר כולל לוח אירועים ופירוט לפי אזור. אמנם לא ברור אם Crypto Briefing אכן שולח סופרים או צוותים לאירועים ספציפיים, אך עדיין יש להם כיסוי מפתח אירועים מרכזי מכל רחבי העולם..

מדיה חברתית

תדרוך קריפטו נוכח בכל פלטפורמות המדיה החברתית הגדולות ומפרסם עדכונים באופן קבוע, ומאפשר לעוקבים להישאר מעודכנים בחדשות האחרונות..

כלי משתמש

תדרוך קריפטו כולל עבודות מחקר, מדריך מטבעות ומרכז חינוך. יש להם גם דף נתונים חי המפרט מטבעות, שווי השוק שלהם ותנועות המחירים הנוכחיות, וכל פעילות ההחלפה.

אפליקציות סלולריות: לא

הכוח הגדול ביותר

צוות זה של כותבים מקצועיים, המציע נטייה עם סטנדרט גבוה, מספק מאמרים רבים, מדריכים, עבודות מחקר, ביקורות וניתוחים אחרים.

ממשק משתמש ועיצוב

עיצוב מקצועי ומינימליסטי. מחסור בפרסום מוסיף למראה הנקי שלהם.

סקירה

CryptoBriefing.com הוא אתר חדשות קריפטו מוביל המבדיל את עצמו בכך שהוא מציע סיקור עצמאי ללא פרסומות ללא פוסטים ממומנים מכל סוג שהוא, ומאפשר להם להיות יותר ממשליים ונטולי פניות. עם זאת, הם מגובים על ידי חברות הון סיכון גדולות כמו Youbi Capital, Fenbushi Capital, DHVC, Neo Global Capital, PreAngel, Goopal Digital Capital, Block 72, Lucen Accelerator, WanFund ו- Game Theory Group. אין עדויות שמראות שהדבר משפיע על עבודתן עד כה (אתרים אחרים הראו חסד לחברות שמעניקות להם חסות בעבר).

תדרוך קריפטו אכן מכסה חדשות עיקריות על בסיס קבוע, אך המדריכים הם החוזק הגדול ביותר שלהם שכולל כל דבר, החל מסקירות קוד ומטבעות וכלה בטכנולוגיה וכתבות דעה על מה שמייחד את הקריפטו המסוים. הם גם מפרסמים באופן קבוע עבודות מחקר ודוחות DARE (Digital Asset Report and Evaluation). כל זה ניתן למצוא במרכז החינוך שלהם

אנו מאוד מעריכים את ביקורות הקודים על Crypto Briefing, כמו גם את ביקורות המטבעות. זה לא משהו שרבים מאתרי הצפנה אחרים מציעים. ביקורות המטבעות נערכות על ידי אנדרה קרוניה וצוותו שם הם מנתחים ICO על סמך הנייר הלבן של החברה. הצוות נכנס לקוד המטבע עצמו כדי להפריד בין עובדה לבדיון, וחושף את יכולות הטכנולוגיה האמיתיות מההייפ ומעביר אותו לשלב הביקורת הבא..

מאפיין ייחודי נוסף ב- Crypto Briefing הוא שישנן גרסאות אנגליות וקוריאניות לאתר. מאמרים בשפה הקוריאנית אינם מתפרסמים באתר בתדירות כמעט כמו מאמרים בשפה האנגלית, אך הם זמינים באתר למשתמשים בקריפטו קוריאני לקריאה.

תדרוך Crypto מבוסס במרכז העיר ניו יורק והוקם יחד על ידי האן קאו וג’ון רייס בשנת 2017. קאו גדל בניו יורק וקיבל תואר ראשון B.A. מאוניברסיטת קולומביה בכלכלה. הוא הקים ויצא ממספר חברות בטכנולוגיה ובמדיה ובילה 15 שנים כיזם. כיום, האן מבלה את צוותו בייעוץ והשקעה אקטיבית ב- ICO וגופים של בלוקצ’יין. רייס, לעומת זאת, הוא כיום העורך המנהל ועבד בשיווק ופרסום יותר מ -25 שנה.

חברי צוות אחרים משקיעים גם ב- ICO ופרויקטים הקשורים לבלוקצ’יין, אך נראה כי זה תמיד נחשף עבור הקוראים. דף “הצוות” עצמו כולל פרופילים מפורטים של צוות ההנהלה ורשימת עיתונאים, תורמים, עורכים אורחים ותורמים קודמים. זה כולל קישורים למדיה חברתית.

תדרוך קריפטו מגובה על ידי ותיקים בתעשייה ויזמי טכנולוגיה עם סביבה מקצועית מאוד, המגולפים נישה של פרסומים ללא פרסומות. למרות היותם מגובים על ידי חברות מרובות והשקעות על ידי רוב עובדיהם, הם נותרים מקור עצמאי ונטול פניות של חדשות ודעות. מאז פתיחת שעריה לראשונה בשנת 2017, הם הפכו במהרה לאחד ממקורות המידע המהימנים והאהובים ביותר שיש.

Bitcoin.com

 • כותרות – 10 עד 15
 • דירוג Alexa – מס ‘9,980

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר – 387,000
 • פייסבוק – 98.400
 • יוטיוב – 17,000

לאחר שהוקם בשנת 2008 תחת שם הדומיין המקורי שלו, Bitcoin.com בשנת 2008, האתר הרשמי, הנמצא בבעלות פרטית של רוג’ר ור, הושק בספטמבר 2015..

אמינות מחברים ופרופילים

כל אחד מהכותבים המעורבים באזור הפרויקט מופיע באתר ומופיע לפי שם פרטי ושם משפחה בפרופילים שלהם, אותם יכולים המבקרים לקרוא. לצד מידע זה, מדיניותה של החברה היא שהמחברים שלה יגלו את כל החזקות הקריפטוגרפיה שיש להם בדפי הפרופיל האלה..

החברה עצמה, בהיותה בבעלות פרטית של היזם והמשפיע הראשי – רוג’ר ור – מציעה מידע רב אודותיו בערוצים ברשתות החברתיות שלו וגם באתר. מה שבאמת מציג את החברה הוא העובדה שצוות הכותבים והעריכה שלה שזורים ברחבי העולם.

צוות ההנהלה

 • מנכ”ל – רוג’ר ור
 • מנהל הטכנולוגיה הראשי – אמיל אולדנבורג
 • מנהל התפעול הראשי – מטה טוקאי
 • מנהלת כספים ראשית – נטליה רא
 • עורכת ראשית – ננוק בי
 • היועץ הכללי – דניאל קלמן
 • ראש פעולות כרייה – שון צ’ונג
 • ראש משאבי אנוש – ג’ארד סטון
 • ראש טכנולוגיה עולמי – בן גודיאר
 • CPO – דניס ג’רוויס

מדיניות עריכה

בדומה למספר חדשות קריפטו אחרות שם בחוץ, Bitcoin.com שואף לספק את המידע הטוב ביותר בכל מה שקשור לביטקוין, מתוך החדשות, הביקורות שלו ועוד ניתוח מעמיק. האתר אכן מספק קטע ‘אודותינו’ שבו המקור החדשות מתואר במהירות ובצורה נאותה כ”מקור העיקרי שלך לכל מה שקשור לביטקוין “. אין מדיניות עריכה ספציפית המפורטת באופן מקוון.

רגישות בזמן

Bitcoin.com, יחד עם התגאות במדיניות עריכה חזקה בכל הנוגע לתוכנו, הוא גם אחד מכלי תקשורת הקריפטו המהירים ברשת בכל מה שקשור לתגובות מהירות להתפתחויות בענף. זאת בעיקר בזכות צוותי התקשורת והכתיבה הנוכחיים בעולם, ואשר אחראים על פרסום התוכן במערכת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע..

רוב הסיפורים החדשים ביותר בנושא ביטקוין, קריפטוגרפני ובלוקצ’יין מכוסים ככל הנראה באופן מהימן ב- Bitcoin.com

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

ביטקוין, יחד עם כיסוי מגוון רחב של סיפורי חדשות חדישים בעולם הקריפטו והבלוקצ’יין, החברה מספקת גם מגוון מדריכים מקיפים מאוד על האופן שבו משתמשים יכולים לקנות ביטקוין, מדריכי הדרכה לאירועים להתחלת כריית ביטקוין, כמו גם כמו כיצד משתמשים יכולים להשקיע, לאחסן ולהשתמש בביטקוין בעסקאות.

לצד רשימת המדריכים הנרחבת הזו, האתר כולל גם את חלקו ההוגן של תכונות כגון מאמרי דעה מצוות עורכי החברה, מדריכי היכרות בכל הנוגע לביטקוין, וכן מדריך חקר מלא לגבי אופן פעולתו של ביטקוין למשתמשים..

מוניטין: 9/10

כיסוי האירוע

צוות Bitcoin.com עושה מאמץ משותף להשתתף במגוון רחב של אירועי קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין במידת האפשר בקנה מידה בינלאומי. האתר, יחד עם התוכן היומי הקיים שלו, נוטה להיות בעל כיסוי רב לאירועי התעשייה הגדולים ברחבי העולם.

החברה עצמה מתגאה בלמעלה מ- 50 עובדים בינלאומית, ומאפשרת לצוות להיות נוכח, בכמה יכולות באירועים אלה או כולם. Bitcoin.com, באופן כללי, עושה כמיטב יכולתה על מנת לספק את רמת הכיסוי הקונקרטית ביותר בכל תעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין.

מדיה חברתית

בעוד שהיא פעילה מאוד בעולם התפתחויות החדשות והאירועים הבינלאומיים, החברה נשארת פעילה מאוד בפלטפורמות המדיה החברתית, במיוחד בכל הקשור לטוויטר, פייסבוק ויוטיוב, כאשר האתר מארח בגאווה מאות אלפי עוקבים ברחבי העולם. טווח החשבונות הללו.

אתרי האינטרנט של פלטפורמות המדיה החברתית מתעדכנים באופן קבוע יחד עם האתר עם מגוון סיפורי חדשות חדישים, ניתוחים מעולם ההשקעות בקריפטוגרפים ככלל, כמו גם פיסות מידע אחרות מעולמות הבלוקצ’יין והקריפטו..

בנוסף לשימוש בעדכוני מדיה חברתית אלה, Bitcoin.com עושה מאמץ בפיתוח ופרסום של תוכן וידאו באמצעות ערוץ היוטיוב הייעודי שלו, אשר הערוץ מציג מגוון ראיונות עם אישים בעלי השפעה רבה בענף. ראיונות אלה מתפרסמים גם בשילוב עם סרטונים בסגנון תיעודי המסבירים אלמנטים שונים של קריפטוגרפיה וטכנולוגיית בלוקצ’יין.

כלי משתמש

לצד היותו נוכח בכל רחבי האתר וערוצי המדיה החברתית שלו, יש ל- Bitcoin.com מידה רבה של שימושיות עבור המשתמשים והמבקרים בו. מעבר למה שמשתמשים אלה יכולים למצוא באתר חדשות קריפטו מדיה קונבנציונאלי יותר, Bitcoin.com מארח מגוון של תכונות מעניינות וייחודיות, כמו משחקי בלוקצ’יין, פורומים, אקדמיה ייעודית ועוד..

לצד הכלים הללו, Bitcoin.com מארח גם ארנק דיגיטלי משלו, פופולרי מאוד, המאפשר למשתמשים בו להחזיק ולאחסן כמויות של ביטקוין וביטקוין מזומן בצורה מאובטחת. בנוסף לארנק הדיגיטלי, יש גם חוקר בלוקים פופולרי שאנשים יכולים להשתמש בו כדי לבקר בעסקאות שונות שהתרחשו על גבי רשתות BTC או BCH..

לצד זאת, האקדמיה של Bitcoin.com כוללת מגוון הדרכות ושיעורים אינטראקטיביים ביותר למשתמשים, החל ברמת ניסיון, בין מתחילים לבינוניים. משחקים אלה שמשתמשים יכולים לשחק גם בפלטפורמה, תוך שהם משחקים בסגנון הימורים קונבנציונאלי. הם מגובים באמצעות blockchain, כלומר הם משתמשים באלגוריתמים הוגנים ככל הנראה, מה שמגדיל את הסבירות ששחקנים יזכו ויוכלו לזכות..

הכוח הגדול ביותר

האתר עצמו פועל כחברה עצמאית מאוד, אם בבעלות פרטית, המתמחה בדיווח על כל מה שקורה בעולם הביטקוין, Cryptocurrency ו- blockchain..

לצד רמת הדיווח הפורה הזו, האתר כולל מגוון של תכונות כובשות, כמו ארנק דיגיטלי ייעודי, מדריכים מקיפים, פתרונות כרייה, חוקרי בלוקים ועוד..

ממשק משתמש ועיצוב

האתר עצמו איקוני בזכות סוג הצבעים הייחודי בו הוא משתמש, ומאפשר לו להתבלט די טוב. המזרן בו הוא משתמש הוא נושא שחור, לבן וכתום ובזכות התמקדותו במדריכים וכן בהדרכות מקיפות בתוך Bitcoin.com. היא עובדת ביעילות בשיתוף עם הפלטפורמה הנלווית לה – News.Bitcoin.com, המתמקדת בחדשות מסורתיות יותר ומתפקדת כמעט כמו בלוג חדשות; המציע מגוון של סיפורי חדשות אחרונים, התפתחויות ופופולריות.

נושא שחור, לבן וכתום מובהק המאפשר לבלוט Bitcoin.com מהקהל. העמוד הראשי של Bitcoin.com מתמקד בעיקר במדריכים והדרכות, ואילו המדור News.Bitcoin.com הוא בלוג חדשות מסורתי יותר, המציע מבחר יומי של סיפורים אחרונים, סיפורים מובלטים וסיפורים פופולריים..

סקירה

לאחר שהוקם בשנת 2008 תחת שם הדומיין המקורי שלו, Bitcoin.com בשנת 2008, האתר הרשמי, הנמצא בבעלות פרטית של רוג’ר ור, הושק בספטמבר 2015..

זה הודות לעובדה זו, יחד עם העובדה שהיא שמה דגש רב על הצורך בסוגים מרחיקי לכת של תוכן. אתר האינטרנט שלו מקשר לארנק ביטקוין משלו, מדריכים בלעדיים ומדריכי הוראות כיצד משתמשים יכולים להתחיל בעולם הביטקוין – כגון מדריכים כיצד להשתמש בביטקוין, לכרות אותו או אפילו לאחסן ולהשקיע בו..

בתוך הקריפטוספירה שאנו מכירים כיום, Bitcoin.com הוא אחד מכלי התקשורת החדשים הגדולים ביותר לדיווח על קריפטו. כל אחד ממאמרי החדשות שלו נמצא באתר הנלווה שלו news.bitcoin.com.today, וכפלטפורמה, הוא רשום לחלוטין באזור סנט קיטס ונוויס תחת שמו של רוג’ר ור..

בעוד שוור עצמו מופיע כמנכ”ל Bitcoin.com בכללותו, החברה מורכבת גם מיותר מ -50 עובדים, אשר מבוססים בכל רחבי העולם, ומאפשרים לחברה להשתתף בקלות בכנסים ובישיבות בקנה מידה רחב. זה, יחד עם דירוג Alexa ההולך וגדל שלה, שהצליח לדחוף עד 1,500 במהלך הריצה השורית של הביטקוין בשנת 2017, Bitcoin.com צבר מאז מוניטין של אחד האתרים הסוחרים ביותר לדיווח חדשותי בביטקוין. , עולם החדשות Crypto ו- Blockchain.

כל אחד מעובדיו, החל מיוצרי תוכן, וכלה במנהלים ואפילו בכירים המדורגים בדירוג, מופיעים בצורה שקופה מאוד דרך החלק אודות אודות Bitcoin.com. פרופילים רשומים לכל עובד יחד עם שמות פרטיים ושמות משפחה, מה שמקל על קבלת מידע ספציפי על כל כותב מסוים.

במהלך השנים האחרונות Bitcoin.com זכה מאז למוניטין ולעתים קרובות לשמצה במוחם של משתמשים מסוימים הודות לתמיכתו הגלויה לעיתים בצמד הקריפטוסים – ביטקוין כמו גם ביטקוין מזומן. זו סטיגמה שלא נעזרת בעובדה שרוג’ר ור היה אחד הראשונים שהפך לתומך בביטקוין קאש.

בגלל זה המשקיעים והקוראים מאמינים שיש מניע תעמולתי של Bitcoin.com ל”סילק “כמו ביטקוין וגם ביטקוין מזומנים. בעוד שאחרים העניקו שבחים נדיבים ל- Bicoin.com בזכות האובייקטיביות שלה בכל הנוגע לדיווח על החדשות, ובנוסף הם רואים בכך מקור לגיטימי ביותר למידע..

אותם אנשים גם הביעו מידה מסוימת של חיוביות בהתחשב בעובדה ש- Bitcoin.com כיסה את העובדה ש- Bitcoin Cash ביקש לבדל את עצמו מביטקוין על ידי שחזור תכונות עיקריות שאבדו במזלג הקשיח. כיום, Bitcoin.com ממשיך להתייחס לביטקוין (BTC) כ- “Core Bitcoin” – דבר שתומכי BTC שונאים בזמן שתומכי BCH אוהבים.

ללא קשר לסוגי הרגשות שיש לך כלפי ביטקוין מזומן או ביטקוין, עדיין יש יותר מוויכוח לגיטימי לשימוש ב- Bitcoin.com, הודות למוניטין ההולך וגדל שלו כאחד המשאבים הטובים ביותר באינטרנט למתעניינים בהתפתחויות שמגיעות מ עולם הבלוקצ’יין, הקריפטו והביטקוין.

בלוג החדשות הנלווה שלו – News.Bitcoin.com כולל גם מגוון רחב של דיווחי חדשות מעולם הקריפטו והבלוקצ’יין, כולם דיווחים איכותיים מכל רחבי העולם והתעשייה. אפילו עם טענות על סובייקטיביות כלפי ביטקוין וביטקוין מזומנים, כותבי Bitcoin.com שואפים לחקור סוגיות ולספק דוחות מקיפים על נושאים מרכזיים עם עמדה אובייקטיבית ככל האפשר. בסך הכל יש מידה טובה של כיסוי לכל מיני אירועים וסיפורי חדשות מהתעשייה.

כל זה למרות כמה תלושי פרו-BCH מזדמנים המתרחשים בכמה מאמרים. News.bitcoin.com מפרסם גם מאמרים המנסים להראות את נקודות המבט הרבות של דיון אחד..

ניסיון חזק זה לאובייקטיביות, לעומת זאת, עדיין לא מספיק לחלק ממשתמשי המבקרים והמבקרים להסתכל מעבר לסוג הקשרים שיש לביטקוין.קום עם מייסדה – רוג’ר ור – ומה הזיקות שלו לביטקוין קאש..

ור, בעודו מייסד ומנכ”ל מאחורי Bitcoin.com, נותר דמות שנויה במחלוקת בקהילת הביטקוין והקריפטו. עם רבים שם בחוץ, הם תופסים אותו כאוונגליסט בעל ידע רב למטבעות קריפטוגרפיים בכל הקופות. בעוד שאחרים רואים בו שילד דעתני מאוד עבור מזומנים של ביטקוין וביטקוין, כאשר האינטרסים שלו הם בביצוע אחזקותיו שלו. עם כמה שהולכים רחוק יותר וטוענים כי האתר עצמו הוא פשוט סוג של שופר תקשורתי עבור ור שיצא עם דעותיו שלו.

אמנם זה אולי המקרה במוחם של חלקם, ור יחד עם Bitcoin.com ממשיכים להיות כוח שתלטני בקהילת הצפנה והבלוקצ’יין, ורוב המשתמשים עברו מאז מהפיצול הקודם של המזלג הקשיח בין מפתחי הליבה של ביטקוין. וביטקוין מזומנים עוד בשנת 2017. תנועה זו של הקהילה ואילך גורמת לכך ש- Bitcoin.com תוכל להמשיך ולשים את דגש על פרסום דיונים וחדשות רלוונטיים לעולם הקריפטו..

מאז צבר גם ביטקוין מוניטין רב בהיותו אקדמיה מקוונת למינהן עבור מטבעות קריפטוגרפיים שונים ופעילויות בתחום הבלוקצ’יין. משתמשים חדשים, אחרי הכל, מסוגלים לעשות שימוש במגוון רחב של משאבים המועמדים על ידי החברה – מה שהופך אותה למשאב מקיף ביותר עבור משתמשים חדשים ובינוניים..

משתמשים חדשים באתר יכולים לבחור לבקר ב- Bitcoin.com לקבלת החדשות האחרונות או להתעמק בכמה מדריכי ההדרכה על מנת ללמוד כיצד לקנות ולאחסן bitcoin לראשונה כדוגמה אחת. האתר עצמו מארח גם מגוון מדריכים מקיפים כיצד להתחיל בכריית ביטקוין בעצמך או כחלק מבריכה. יש גם מגוון משחקים, לוחות דיונים ופורומים.

לצד אלה, יש חבילת כלים במטרה לעזור לכל מי שמסתכל על עיניו בעולם הביטקוין, בין אם אתה חדש לגמרי במרחב או משתמש בקיא יותר. Bitcoin.com נותר אחד מארגוני הכרייה הגדולים ביותר של ביטקוין בעולם כיום.

למרות המחלוקת הקלה על BTC, BCH ורוג’ר ור, Bitcoin.com ממשיכה לבסס את מעמדה כאחד האתרים הגדולים והמכובדים ביותר בקהילת הקריפטו כיום..

ביטקוין

 • כותרות ליום – 5 עד 15
 • דירוג Alexa – # 35,955

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר – 47,300
 • מברק – 13,000
 • פייסבוק – 22,000
 • אינסטגרם – 2,000

אמינות מחברים ופרופילים

בעוד שמספר פלטפורמות חדשות לדיווח על crpyto מציעות משהו בפרופילי משתמשים עבור יוצרי התוכן והמחברים השונים באתר. Bitcoinist הוא יוצא דופן מכיוון שנראה כי אין בו קטעי פרופיל מחברים עבור החברים השונים בצוות הכותבים שלהם.

לרוב הכותבים הללו בפלטפורמה שמותיהם מופיעים במבנה השם הפרטי ושם המשפחה, כאשר המשתמשים יכולים ללחוץ על שמות אלה כדי לראות סוגים אחרים של מאמרים שאותם משתמשים עבדו עליהם באתר..

למרות שהאלמנטים הפשוטים הללו קיימים, אין מעט מידע על המחברים עצמם, שום דבר שממחיש את סוג הרקע שיש להם, ניסיון מקצועי או אקדמי, או אפילו את האחזקות שיש להם בנכסי קריפטו שונים..

ללא קשר לעובדה זו, Bitcoinist טוען כי הדרישה היא שכל הכותבים בצוותו מחויבים לחשוף את כל האחזקות שיש להם בנכסי קריפטו שונים, הכל לפני שפורסם כל אחד מתוכנם. כל הכותבים בצוות Bitcoinist משלמים כיום באמצעי קריפטו כלשהו כגון Bitcoin ו / או Ethereum, כך שלכל הפחות, ההנחה היא שלכותבים אלה תהיה אחזקה מתונה בלפחות שני סוגים של crypto במהלך עבודתם. לפלטפורמה זו.

צוות הכותבים שלה, על פי צוות Bitcoinist, מבוסס גם בכל רחבי העולם.

צוות ההנהלה

 • מייסד שותף ומנהל התפעול הראשי – מטה טוקאי
 • מייסד שותף ומנהל טכנולוגי ראשי – נורברט קובאץ ‘
 • מייסד שותף – זולטן טוקאי
 • עורך ראשי – סקוט פארגו

מדיניות עריכה

Bitcoinist מתאר בבירור את מדיניות העריכה שלו בעמוד באתר הרשמי. מדיניות מערכת זו מסבירה את יעדי הפרסום של החברה. זה גם מסביר כיצד האתר מרוויח כסף. לסיכום, נראה כי צוות Bitcoinist מחויב לספק תוכן ברמה גבוהה עבור הקהילה שלו, ולעתים קרובות מתגאה ביכולתו לספק למשתמשים “דיווח משוחד ויושר עיתונאי”..

ככלל, האתר עצמו מבקש באמצעות מדיניות התוכן, העריכה והפרסום שלו “לעבוד בשקידה לבדיקת עובדות, מקור ואישור” כל סוג של מדדים, הצהרות או מחקרים כפי שהם מופיעים בפרסומים המוצבים לאחר מכן באתר. . בנוסף לכך, צוות Bitcoinist טוען שהוא מתנגד לחלוטין לכל סוג של הייפ עבור מאמרים שונים. כתוצאה מכך, היא טוענת כי היא לא מאמינה בסנסציוניזציה או בהפיכת מאמרים חדשים בקליק.

Bitcoinist טוען כי הדרישה היא שכל הכותבים בצוותו מחויבים לחשוף את כל האחזקות שיש להם בנכסי הצפנה שונים, הכל לפני שפורסם כל אחד מתוכנם. לצד עובדה זו, Bitcoinist מצהיר כי היא, כחברה מוגבלת, אינה מעורבת בשום סוג של מסחר או השקעה במטבעות קריפטוגרפיים. גם עם זאת, החברה אכן מקבלת תשלומים מחברות המעוניינות לפרסם מודעת באנר, פרסום הודעה לעיתונות, תוכן ממומן באתר בין תחומים אחרים..

רגישות בזמן

בעוד שצוות הביטקוין מתיימר שלא לפרסם שום סוג של כרך כבד במשך יום נתון, כפי שקורה לעתים קרובות בכלי תקשורת גדולים יותר של קריפטו. לעומת זאת, לביטקוין יש נטייה להגיב די מהר להתפתחויות גדולות ברמה בינלאומית בעולם החדשות של מטבעות קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין..

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

לביטקוין יש סדרה של מדריכים בסיסיים אך אינפורמטיביים המתפרסמים באינטרנט באתר. לסופרים נוהגים לבדוק מדי פעם סקירות שונות של אפליקציות חילופי קריפטו ובלוקצ’יין שונות.

אמנם הוא מציע סוגים אלה של מדריכים וביקורות, אך המוקד העיקרי של ביטקוין הוא דיווח על פרסום ידיעות ופרסום, כך שלמרות מדריכים אלה זמינים, אלה יחד עם סדרת המדריכים שלו מקוונים והם מדריך הוראות בסיסי יותר מתנגד לכל דבר מקיף ביותר.

לאלו המחפשים אחד ממדריכי הביטקוין האלה, המשתמשים פשוט צריכים להסתכל בקטע ‘איך’ שנמצא באתר, ואלה כוללים מגוון מדריכים כמו ‘ארנק הביטקוין הטוב ביותר’ ו’מה זה ביטקוין? ‘ בין שאר מדריכי הצפנה.

מוניטין: 7/10

כיסוי האירוע

אמנם לא ברור אם Bitcoinist אכן שולח צוותים להשתתף באירועים בינלאומיים אלה, או אם סופרים כבר ממוקמים במקום בכדי להשתתף באירועים אלה, או אם הם מסתמכים בעיקר על חדשות חדשות של צד שלישי כדי לדווח על סוגים אלה. אירועים.

ללא קשר למדיניות הכיסוי שלו, האתר של Bitcoinist כולל מגוון רחב של אירועים ביומן המקוון שלו, עם מגוון אירועים קרובים ברחבי אירופה..

מדיה חברתית

יחד עם היותו פעיל מאוד בתחום המדיה החברתית, Bitcoinist מארח את אחד הדברים הבאים הגדולים ביותר ברשתות החברתיות שנראו מחברת מדיה קריפטו. עם זאת, הביטקוין עדיין נותר מעט מאחורי כמה מהשמות הגדולים יותר במדיומים כמו טוויטר, עדיין יש לו מעקב של מעל 50,000..

לצד נפח התנועה הרב הזה, הטוויטר של ביטקוניסט יחד עם מגוון עצום של דפי מדיה חברתית אחרים מתעדכנים מספר פעמים ביום עם כמה מדיווחי החדשות האחרונים מהאתר הרשמי. בסך הכל יש לביטקוניסט מעקב בכמה אלפי עמודים כמו פייסבוק, אינסטגרם, טלגרם ומדיומים אחרים.

כלי משתמש

לביטקויניסט עצמו יש רק מספר מוגבל של כלי משתמש שמבקרים יכולים לעשות בהם שימוש. עם טיקר מחיר קריפטו קטן המופיע בראש האתר על פני דפיו. אולם מלבד זאת, צוות Bitcoinist מכוון בעיקר לדיווח על החדשות.

הכוח הגדול ביותר

Bitcoinist עושה מאמץ מתואם לספק גישה ממוקדת מאוד ביורו לניתוח המטבע הקריפטוגרפי שלו בכל הנוגע להסבר על כל ההתפתחויות האחרונות, ומאפשר לו לספק תובנה באופן אובייקטיבי ועצמאי ביותר. המורכב מצוות כותבים מצומצם יחסית בלבד, מרמז ביטקוין על דחיפתו לתוכן באיכות גבוהה – מה שמאפשר לצוות שלו להשיג הרבה דברים בזמן שהוא משובץ ברחבי העולם..

ממשק משתמש ועיצוב

הממשק של האתר עצמו הוא מאוד מה שהיינו מצפים מעיצוב בלוג סטנדרטי, כאשר סמל ה- ‘B’ המובהק שלו נראה בבירור בפינה השמאלית העליונה של האתר..

בתוך הדף, המאמרים השונים מופרדים לקטגוריות נפרדות משלהם כמו ‘ביטקוין’, ‘את’ריום’ או ‘אלטקוינים’. בנוסף לקטגוריות אלה, יש מגוון קטגוריות משנה המאפשרות לצייר מאמרים ספציפיים יותר כמו ‘בלוקצ’יין’, ‘אבטחה’ ו’הודעות לעיתונות ‘.

בסך הכל, Bitcoinist עושה שימוש בפלטות צבעים שחורות, כחולות כהות ותכלת על מנת למשוך את המשתמשים לפורמט המגניב והמלוטש שלו ברחבי אתר האינטרנט שלו, כמו גם דפי מדיה חברתית שונים.

סקירה

כאשר החברה מארחת יותר משני מיליון מבקרים בפלטפורמת החדשות שלה על בסיס חודשי, יחד עם אלפי עוקבים בדפי המדיה החברתית השונים שלה, ביטקוין הצליח לצמוח ולהפוך לאחת מפלטפורמות פרסום המדיה הקריפטו המשפיעות יותר בתעשייה..

לאחר שהוקם בשנת 2013, האתר מתגאה בצוות בקנה מידה קטן בהשוואה לאחרים, אך כזה שהוא פיזר ברמה בינלאומית, ומאפשר להם לספק דיווחי חדשות תקופתיים על בסיס 24 שעות, 7 ימים בשבוע. עד כה צוות הכותבים של Bitcoinist הצליח לכסות מגוון רחב של נושאים בעולם הבלוקצ’יין והקריפטו – כמו דיווחי חדשות, ניתוח מחירים, ביקורות על מוצרים שונים, חילופי דברים או נכסי קריפטו, ראיונות, בלוקצ’יין, אבטחה דיגיטלית, אלטקוין. ועוד הרבה.

כמו מספר פלטפורמות חדשות אחרות של crpyto, Bitcoinist, אמנם לא ישירות. כשהוא מסתבך במטבעות קריפטוגרפיים כמו כרייה או השקעה, הוא מציע לחברות מאמרים ממומנים ופרסום בתשלום עבור אלה שנראים טוב לפרסם בענף. חלק משירותים אלה זמינים לרכישה ישירה באמצעות Bitcoinist, ואלה כוללים פרסומות באנרים מבוססות עלות לאלף הופעות, חסויות לניוזלטר, תוכן ממומן בכל הקשור לחברה הספציפית, וכן פרסומות רקע המוצבות בדף..

לאחר שהוקם והוקם באופן רשמי על ידי צוות מטה טוקאי, נורברט קובאץ ‘וזולטן טוקאי כבר בפברואר 2014. בכל הנוגע למיקומו, הביטקוין הוא מעט יוצא דופן – לאחר שנרשם רשמית כעסק בתוך הממלכה המאוחדת תחת השם של Bitcoinist Limited, בעוד באופן פרדוקסלי: החברה עצמה פועלת ומבוססת מחוץ לבודפשט, הונגריה.

זה ממשיך ומדגיש פגם חמור בביטקוין – שהחברה עצמה אינה מציגה את עצמה כמדיום שקוף ביותר בכל הנוגע למידע הרישום שלה ומיקומה. אך להציע שזה משהו שהוא ייחודי לחלוטין לביטקוין יהיה לא נכון לחלוטין.

זה נשאר דבר יוצא דופן שביטקוין לא מספק מידע על מחבריו השונים דרך האתר המקוון שלו. רוב המחברים האלה מזוהים רק בשמם הפרטי ושם המשפחה, אך פרט לכך – מלבד לחיצה על שם המחבר כדי להראות מה הם כתבו; למשל, אין שום דבר העומד בפני פרטים ביוגרפיים. אין תיאור של ניסיון האדם או הכישורים המקצועיים שלו בענף.

לסיכום, עם זאת, צוות הכותבים אכן מדבר ממקום של ניסיון ומקצועיות בתכנים שהם מספקים. ניהול לדון ביעילות ויותר מכישורים בהתפתחויות שונות בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין – אך מה שבדרך כלל מוערך יותר הוא מידה רבה יותר של שקיפות..

ללא קשר לחוסר הבהירות בעניין המיקום או במידע הנוגע לתאגיד שלו, Bitcoinist עדיין שואף לגלות את הנישה והמוניטין שלו ככלי חדשות מכובד וסמכותי למרחב המטבעות הקריפטוגרפי והבלוקצ’יין. Bitcoinist, בעודו מורכב מצוות מצומצם של רק כתריסר כותבים. אך למרות שמדובר במספר קטן, אותם כותבים מפוזרים ברחבי העולם וכתוצאה מכך זה הופך אותם ליותר מסוגלים לספק תוכן באיכות גבוהה על בסיס 24/7 עם החדשות האחרונות, התובנה, הניתוח והראיונות של עולם הקריפטו.

יש לנו רק את דבר החברה על כך, אך אותם כותבים מחויבים לספק מידע על כל השקעה שהם ביצעו או עשויים להיות לפני הגשת המאמרים שלהם. בסך הכל, צוות Bitcoinist טוען רבות מאותן סוגים של טענות כמו שאר כלי תקשורת הקריפטו המיינסטרים טוענים בנושא מדיניות העריכה – הם מבקשים לספק גישה ‘הוגנת, אובייקטיבית’ ונטולת פניות כלפי העיתונאות והדיווח שלהם בכל הנוגע לכל סוגים של אירועי קריפטו.

לסיכום, חברה זו בהונגריה עושה דרך ארוכה לכבד את הטענות הללו שהם טוענים לגבי איכות התוכן שלהם – ומספקת מקור יעיל של חדשות וניתוחים מכל רחבי העולם של טכנולוגיית הבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים, כולל הדיווחים האחרונים, חדשות וראיונות בנוגע לביטקוין, אלטקוינים, טכנולוגיית בלוקצ’יין, אבטחה בקרב רבים אחרים.

זה עולה בקנה אחד עם רמה גבוהה של מדיה בעקבות כך שהיא מקבלת את שניהם דרך האתר (2 מיליון לחודש דרך האתר יחד) יחד עם הבאים שיש לה דרך מדיה חברתית (50,000 פלוס במגוון רחב של רשתות חברתיות), מה שמאפשר שיש לה נוכחות משפיעה מאוד ברשת.

בעוד שהחברה חסרה בכל הנוגע לאלמנטים של מידע ארגוני, גיאוגרפי ושקיפות – כולל מידע על הכותבים שלה – נראה כי Bitcoinist מחויב מאוד למתחייבותה לספק פלטפורמה עצמאית, עצמאית מאוד לחדשות מתוך הקריפטו והבלוקצ’יין. קהילה.

למרות שחסר בהיבטים מסוימים של שקיפות – כמו מידע הכותב והמיקום שלה – נראה כי הביטקוין מחויב להיות כלי חדשות עצמאי ונטול פניות עבור קהילת הקריפטו..

מגזין הביטקוין

 • כותרות ליום – 5 עד 15
 • דירוג Alexa – # 80,071

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר – 548,000
 • פייסבוק – 77,000

לאחר שהוקמה רשמית בשנת 2012 בנאשוויל, טנסי, ארצות הברית – החברה נמצאת בבעלות החברה המוגבלת – BTC Media LLC

אמינות מחברים ופרופילים

מגזין הביטקוין מפרט את רוב מחבריו באופן דומה כפי שנראה בדרך כלל מגופי חדשות אחרים – כל אחד מהיוצרים הללו מופיע על שם פרטי ושם משפחה. אך יש לציין כי חלק מהמחברים הללו פועלים לעיתים קרובות תחת שם בדוי לפי בחירתם.

באופן כללי, הכותבים העובדים בצוות מגזין הביטקוין מייצגים כמה מהסופרים הלגיטימיים והמקצועיים ביותר בתחום תעשיית הבלוקצ’יין והקריפטו, ולעתים קרובות הם מעורבים בייצור תוכן איכותי של מגזינים שיכול לנוע בין קטעי אירועים עכשוויים יותר לחקירתיים יותר. תוכן אודות חברות שונות, אסימוני קריפטו או ניתוח ביצועי האסימונים לאורך זמן.

יחד עם צוות כותבים במשרה מלאה במגזין הביטקוין מפרסם באופן קבוע תכנים ממגוון כותבים עצמאיים מיומנים. לא משנה סוג השעות שיוצרים התוכן מספקים לחברה – כל אחד מהם, מסופרים, עורכי עותקים, עורכים, מעצבים ומפתחים מופיע בדף ‘אודות’ של החברה..

צוות ההנהלה

 • מייסד שותף – ויטליק בוטרין
 • מייסד שותף – מיחאי אליזי
 • עורכת מנהלת – כריסטי הרקין

מדיניות עריכה

מגזין הביטקוין די עתיד להופיע עם מגוון מדיניות העריכה, כשהוא מוצג בבירור למשתמשים לראות בדף ‘אודות’ שלו. החברה מבקשת לספק למשתמשים שלה מוצא למידע, תוכן וחדשות “מדויקים, בזמן ורלוונטי” מקהילת הצפנה והבלוקצ’יין..

החברה, למרות העובדה שהיא בבעלות החברה הבסיסית מטנסי – BTC Incorporated ו- BTC Media LLC, היא גם טוענת כי צוות המערכת שלה מורכב מגוף עצמאי לחלוטין, נפרד מההאם התאגידי. מגזין הביטקוין מקבל גם מגוון זירות וסיפורים של סופרים ויוצרי תוכן “לחלוטין על היתרונות העיתונאיים שלהם, העמידה בזמנים ורלוונטיות ספציפית לקהל הקוראים של הפרסום במרחב הביטקוין.”

על מנת לברר אובייקטיביות מוחלטת, נאסר בהחלט על כותבים העובדים במגזין הביטקוין לקבל כל סוג של תשלום מצד שלישי בתמורה לסיקור סיפור ספציפי או הודעה לעיתונות. מגזין הביטקוין עצמו גם אינו מפרסם שום סוג של הודעות לעיתונות, וזה דבר נדיר כאשר בוחנים כלי תקשורת קריפטו. בנוסף לכך, החברה אינה מקבלת תשלום מכל סוג שהוא עבור מאמריו (עם זאת, החברה אכן מאפשרת פרסום, שזמין באמצעות מגוון פרסומות באנרים, חסויות לניוזלטר בדוא”ל, לצד תוכן ממומן, שנעשה גלוי היטב לחברי הקהילה.)

מגזין הביטקוין עושה את מירב המאמצים לחשוף קשרים כלשהם ל- BTC Inc, BTC Media LLC, או לכל חברות בת ככל האפשר..

רגישות בזמן

מגזין הביטקוין נוהג לא לפרסם את אותו כמות כמות בכל הנוגע לחדשות, במיוחד בהשוואה לסיפורי החדשות הגדולים שלו. בלי קשר, מגזין הביטקוין אכן מספק תובנה רבה לסיפורי החדשות הגדולים, ובאופן דייקן מאוד.

חתיכות מיוחדות, אופ-אד ומדריכים

במגזין הביטקוין יש יותר מעשרה מדריכים מקיפים אשר זמינים למשתמשים לבדיקה מקוונת, הכוללים מגוון מדריכים למתחילים ולמשתמשים מיומנים יותר. לצד אלה, ישנם גם מדריכים פיננסיים רחבים יותר על אופן פעולתם של מיסים אלו עם ביטקוין, כיצד ביטקוין מסוגל להרחבה לאורך זמן, כמו גם כיצד לאחסן, ובהמשך כיצד לשמור על בטיחות ההשקעה בביטקוין, בין מגוון רחב של נושאים אחרים.

מוניטין: 9/10

כיסוי האירוע

מגזין הביטקוין עושה הרבה כדי לכסות כמה מההתפתחויות הגדולות ביותר בעולם הבלוקצ’יין והקריפטו כולל אירועים, בדומה לכל כלי תקשורת גדול של קריפטו. למרות שהיא מציגה את עצמה על במה בינלאומית לכנסים וחדשות, אין למגזין הביטקוין נוכחות מאותה סוג באירועים אלה כמו התחרות האחרת, המהותית יותר, עם זאת, החברה עדיין מצליחה להתעדכן. עם החדשות והדיווחים האחרונים לקהילה שלה.

מגזין הביטקוין מתכונן גם לארח אירוע ייחודי משלו המכונה ועידת הביטקוין 2019 שבסיסה בסן פרנסיסקו ביוני הקרוב. בהתחשב בעובדה שמחירם של כרטיסים הוא 100 דולר, זה יוצא אירוע מסוג חסכוני מאוד בהשוואה לסוגים אחרים של אירועי קריפטו ובלוקצ’יין..

מדיה חברתית

לצד פעילות רמה טובה דרך המגזין הדיגיטלי שלו, מגזין הביטקוין הוא גם שחקן פעיל מאוד בעולם המדיה החברתית, כמו פייסבוק וטוויטר. כאשר כל אחד מחשבונות אלה מורכב מכמעט חצי מיליון עוקבים – למגזין הביטקוין יש אחד מחשבונות הטוויטר המעקב ביותר בעולם המדיה הקריפטו..

כלי משתמש

לצד מגוון הדיווחים החדשותיים, ניתוחים פיננסיים ועדכוני תמחור, מגזין הביטקוין כולל גם חוקר חסימות של ביטקוין משלו, הדומה לאותו סוג של חוקר בלוקים שנמצא במגוון רחב של אתרים אחרים. באמצעות סייר זה אנשים יכולים להציג חסימות אחרונות, תוך בדיקת הנתונים הסטטיסטיים השונים של חסימות אלה, כגון גובהן ומספר העסקאות הכרוכות בחסימה זו..

יחד עם אלה, משתמשים יכולים לחפש בלוקים קודמים כדי לבדוק את אותו סוג מדדים. יחד עם סייר זה, מגזין הביטקוין כולל גם מעקב מחירים ייחודי, המאפשר למשתמשים לראות את התמחור המעודכן של נכסי קריפטו גדולים שונים, כולל תרשים פמוט מלא..

הכוח הגדול ביותר

מגזין הביטקוין הוא אחד מכלי תקשורת החדשות הקריפטו הארוך ביותר, שמציע הרבה פרשנויות תובנות ומושכלות לקוראיו. לצד המגזין הדיגיטלי המצליח ביותר, החברה מחפשת להשיק מחדש את המהדורה המודפסת בעתיד הקרוב.

ממשק משתמש ועיצוב

מגזין הביטקוין מציע למשתמשים עיצוב והגדרת צבעים ייחודיים עם משטח הצבעים הכתום והלבן שלו, המותאם לפריסת בלוג סטנדרטית..

המגזין עצמו מציג מגוון של סיפורים מובלטים המופיעים בראש העמוד, יחד עם כמה מהסיפורים המעודכנים שלו דרך שאר הדף. סיפורים שונים אלה מציגים אירועים חדשים ומתקרבים, יחד עם מספר מדריכים המפורטים בכל הדף.

באופן כללי, הפריסה של המגזין המקוון נותרה מאוד ברורה, תמציתית וקלה לניווט. למגזין הביטקוין יש פריסה איקונית המבוססת על הדפסה, בעוד המגזין האמיתי שהיה בעבר במחזור, הפך מאז לחפצי אספנות, כאשר כמה מהגיליונות הראשונים המקוריים של המגזין נמכרו ביותר מ 800 דולר מחנות המגזין ביטקוין..

סקירה

מגזין הביטקוין צבר מוניטין יציב והיותו אחד מאתרי המדיה הארוכים ביותר של התעשייה לחדשות בעולם הקריפטו והבלוקצ’יין – זהו מוניטין שצבר במהלך משחק ארוך..

הוקמה בשנת 2012 על ידי צוות המייסדים של ויטאליק בוטרין ומיחי אליזי, מגזין הביטקוין הוא בעצמו בבעלות BTC Media LLC, שהיא חברה מוגבלת שבסיסה בנאשוויל, טנסי. בתחילה, מגזין הביטקוין עמד נאמן להפליא לשמו – לאחר שפעל כמפרסם דיגיטלי ובעולם האמיתי של מגזין משלו..

בעוד שוויטליק היה ממייסדי החברה, הוא היה ממשיך בהקמה משותפת ומביא את אתרים לעולם הרחב יותר. אמנם בוטרין עזב, אבל המגזין עבר מכוח לעוצמה בלעדיו. ובעוד שהגרסה המודפסת של המגזין הופסקה לפני כמה שנים, החברה מתכננת לחזור לעולם הדפוס החל מהשנה.

כשהיה פועל כעולם אמיתי ומפרסם דיגיטלי של המגזין, מגזין הביטקוין עשה היסטוריה כמגזין הראשון שהוקדש לעולם הדיווח על מטבעות קריפטוגרפיים – כאשר אנשים יכולים לרכוש עותק פיזי במחיר מנוי של 9 דולר לחודש. רוב המאמרים הללו היו חופשיים לקריאה גם בפורמט הדיגיטלי.

לצד היותו אחד ממייסדי הצוות – בוטרין עצמו הקדיש זמן רב למסירת תוכן לאתר כפרויקט הצדדי שלו במהלך עבודתו באוניברסיטה, יותר מ 10-20 שעות מזמנו הוקדשו למגזין המדובר..

זה היה רק ​​בשנת 2014 כאשר יזם בכיר בשם דייוויד ביילי, השיק רשמית את החברה המוגבלת BTC מדיה בנאשוויל, טנסי. לפני שהסתבכה במגזין הביטקוין, החברה עמדה מאחורי הפעילות של yBitcion, אחד הפרסומים המובילים לדיווח על מטבעות דיגיטליים. חברת BTC Media LLC משמשת כחברה בת האחראית על מדיה ופרסום תחת BTC Incorporated.

כיום, משפחת BTC Media LLC כוללת את מגזין הביטקוין וכן את Distributed.com, פלטפורמה לדיון בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר. חלק מהחברים האחרים הבולטים בצוות ההקמה של BTC Media LLC מורכבים מחברים כמו אנדרו דסנטיס וטיילר אוונס. לצד כלי תקשורת ותפעול דיווחי חדשות כמו מגזין הביטקוין, החברה עצמה מספקת גם מגוון שירותי ייעוץ לחברות הגדולות ב- Fortune 500 על עולם הטכנולוגיה של ביטקוין ובלוקצ’יין..

גם לאחר שמגזין הביטקוין נרכש על ידי Bitcoin Media LLC, הוא ממשיך להיות אחד המקורות המהימנים והמכובדים ביותר של החדשות בכל הנוגע לעולם המדיה ביטקוין וקריפטו. לצד המוניטין הזה, החברה מתגאה גם באחת מהגדולות בעולם הרשתות החברתיות – עם דפים כמו טוויטר המורכבים מעל 500,000 בפני עצמה..

מוניטין זה הוא שעובד במהלך השנים, בזכות העובדה שהוא פועל מאז 2012, מה שהופך אותו לאחד מכלי התקשורת הגדולים והפרסומים הצפוניים ביותר בעולם הקריפטו..

יחד עם היותנו וטוענים שהוא אחד מכלי החדשות הוותיק ביותר, אם לא הוותיק ביותר וכתוצאה מכך, עבור מטבעות קריפטוגרפיים. החברה עצמה גם מתגאה בארגון עצמאי לחלוטין של צוות המערכת, המאפשר לה להיות אובייקטיבית לחלוטין כלפי גופי האם שלה כמו BIT Incorporated וצוות BTC LLC /

בכל הנוגע למדיניות העריכה של החברה, מגזין הביטקוין הציב בקפידה את מדיניות העריכה שלו ברשת. מאפשר למבקרים בפלטפורמה, יחד עם כותבים פוטנציאליים להבין את סוג המדיניות הקיימת על מנת להבטיח שמירה על רמת האיכות.

לצד מדיניות העריכה הקוהרנטית הזו, החברה טוענת כי היא מגלה כל קשר לכל BTC Incorporated כמו גם ל- BTC Media LLC בכל מקום בו היא יכולה בכל הנוגע לדיווח על סיפור מסוים. יחד עם השאיפה הזו לשקיפות רבה יותר, מבחינה עריכתית ועסקית, מגזין הביטקוין מתיימר שלא לפרסם שום סוג של הודעה לעיתונות, הם גם לא מקבלים כל סוג של תשלום עבור תוכן..

אמנם זה המקרה, אך החברה מציעה ומציעה מגוון פרסומות יחד עם פוסטים ממומנים המסומנים בבירור באתר. בסך הכל, מדיניות העריכה של מגזין הביטקוין נועדה למזער את תפיסת ההטיה עקב חיבורי האתר למגזין הביטקוין.

בעוד שגרסת הדפוס של מגזין הביטקוין עברה מאז הדרך בשנים האחרונות, הצוות מחזיר השנה. בשנת 2019, מגזין הביטקוין הודיע ​​כי כעת יחזור רשמית לפרסם גרסת דפוס של תוכנו, תוך הפצתו כמו כל מגזין רגיל בכל מקום בו הם נמכרים..

זה מעלה את השאלה הנוספת האם מגזין דפוס, ועוד פחות מגזין מודפס המכסה את עולם הביטקוין והקריפטו-מטבע, שורד ויהיה דינמי כמו איטרציה מקוונת שלו? רק הזמן יכול לדעת. במקור, מגזין הביטקוין שותף בעבר עם חברת הוצאה לאור מאורלנדו, פלורידה המכונה Coin Publishing LLC במטרה להדפיס מגזינים אלה. אמנם זה היה המקרה אז, אך עדיין לא ברור איזו חברה תפרסם גרסה זו שהושקה מחדש.

כתבי העת של ביטקוין המקוריים, שהגיעו מהמקרה הראשון בו החברה פרסמה גרסאות פיזיות, הפכו מאז לחפצי אספנות. כאשר החנות המקוונת של מגזין הביטקוין אכן מוכרת עותקים של המהדורה הראשונה שלה (שפורסמה במאי 2012) תמורת סכום של 799.99 דולר, בעוד חבילה שלמה המכילה את כל 22 הגיליונות של מגזין הביטקוין נמכרת במחיר של 4,450 דולר. עם מגוון פריטים אחרים בחנות כמו חולצות טריקו של מותג הביטקוין וכן מוצרים דומים.

אחד האלמנטים האחרים של המגזין כולל סדרת מדריכים שמספק צוות הכותבים. אלה מספקים מגוון רחב של תובנות לגבי עולם המטבעות הקריפטוגרפיים, השקעה ומסחר למצטרפים חדשים ומשקיעים מנוסים יותר כאחד. מאפשר להם להתאקלם בכל מה שהם צריכים לדעת על טכנולוגיית קריפטו ובלוקצ’יין.

אלה כוללים מגוון מדריכים כגון “מה זה ביטקוין?” ו”מה זה בלוקצ’יין. ” אלה עושים עבודה מצוינת במתן ניתוח סיכום ומדריך על טכנולוגיה מתפתחת ומשתנה כל הזמן.

בסופו של דבר, מגזין הביטקוין הוא אתר שונה בהרבה ממה שהיה במקור. אבל כשנאמר דבר כזה – זה בהחלט לא דבר רע ולו במעט; כשהחברה עוברת מכוח לעוצמה, לאחר שהמשיכה להיות רלוונטית וחידשה ללא הרף לאורך השנים על מנת לעמוד במהירות בהתפתחויות. לא, עם מגזין דפוס שהוכרז כי יושק מחדש החל משנת 2019, מגזין הביטקוין ממשיך לשאוף לספק מקור מכובד של חדשות ודיווחים, מה שמאפשר לו לבנות על המוניטין החזק שלו כבר כשם במרחב..

בלומברג

 • כותרות ליום – 3 עד 7
 • Alexa Rank – # 560

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר – 119,000
 • פייסבוק – 3.8 מיליון
 • אינסטגרם – 174,000
 • יוטיוב – 167,000

לאחר שהוקמה רשמית בשנת 1981, מהבניין הייעודי שלה במנהטן, ניו יורק, ארצות הברית של אמריקה. החברה עצמה היא ונשארת בבעלות פרטית של מייקל בלומברג, שנותר בעל המניות הרוב, המחזיק 88 אחוז מהחברה.

אמינות מחברים ופרופילים

לבלומברג מוניטין בינלאומי כאחד הגדולים ואחד ממקורות התקשורת העצמאיים המכובדים ביותר הפועלים כיום בעולם. אז זה הגיוני שצוות הכותבים הקריפטוגרפיים הוא עיתונאים מהימנים ובעל ניסיון רב בענף.

מאז הגיבה בלומברג לעליית הפופולריות של מטבע הקריפטוגרפיה בכך שהיא יצרה במהירות צוות ייעודי משלה של כותבים הממוקדים בקריפטו, ולכולם רמת מיומנות גבוהה בכל הנוגע לפירוק סיפורי החדשות האחרונים, תוך פירוט על כל אחד מאלה סיפורי חדשות בסגנון כתיבה מאוד ברור וקל להבנה. צוות כותבי הצפנה של בומברג נוטים להדגיש את הכיסוי הן בשוק הפיננסי והן בשווקי המטבעות, לעומת מעבר לאזורים המיוחדים של קריפטו ובלוקצ’יין.

כל הכותבים שלה רשומים על בסיס שם פרטי ושם משפחה, כל אחד עם קישורים לפרופילי המדיה החברתית שלהם.

צוות ההנהלה

 • נשיא ומנכ”ל – מייקל בלומברג
 • יו”ר – פיטר גראואר
 • עורך ראשי – ג’ון מיקלטהווייט

מדיניות עריכה

בהשוואה לכלי תקשורת חדשים מסוג קריפטו בקנה מידה אחר, בקנה מידה קטן יותר, בלומברג גדול בהרבה מארגון וחברת מדיה בכדי לספק מדיניות מערכתית אחת, קוהרנטית, במגוון הרחב של חטיבותיו..

עם זאת, אחד המרכיבים המדהימים במדיניות העריכה האמורפית שלה הוא שלחברה יש כלל מיוחד שהיא פשוט מסרבת לדווח על עצמה בשום צורה שהיא. לבלומברג יש גישה רצינית ביותר בכל הנוגע למדיניות העריכה שלה, כשהיא מתייחסת אליה ברצינות כה רבה עד שמייסד ומנכ”ל החברה – מייקל בלומברג אפילו לא מופיע במדד המיליארדר של בלומברג, למרות העובדה שהוא נמנה עם עשרת הגברים העשירים ביותר בעולם בזכויותיו שלו – עם שווי נקי כולל של 55 מיליארד דולר.

רגישות בזמן

בלומברג מגיב לסיפורי החדשות הגדולים ביותר בעולם קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין בצורה מתוזמנת מאוד, בעוד שהחברה די אמינה בכך, האתר אינו בדיוק המגיב הראשון עם סיפורי החדשות החמות, למרבה הצער, וברובם מקרים.

מלבד סיפורי החדשות הגדולים הללו, בלומברג מצליחה לפרסם רק מספר קטן של מאמרים ייעודיים לקריפטו ביום, ולא להתמקד במספר גדול של עדכונים באיכות ירודה..

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

צוות העורכים הייעודי של בלומברג מרבה לצלצל אל חלל הקריפטו עם סוגים ייחודיים של אופציות ברחבי אתר החדשות, יחד עם מספר תורמים עצמאיים שמגישים באופן אמין מגוון שונים של קטעי מומחיות באתר. עם זאת, חטיבת ההצפנה בבלומברג נוטה לשים דגש רחב יותר על דיווח החדשות בניגוד לפרסום מספר מאמרי דעה על קריפטו ובלוקצ’יין..

בלומברג מפרסמת מגוון ניתוחי מחירים של ביטקוין, יחד עם מקורות אחרים של מחקר קריפטו באמצעות סדרת הסרטונים שלה ב- Bloomberg TV, הכוללת גם מספר ראיונות בלעדיים עם אנליסטים פיננסיים ומנכ”לי blockchain / crypto יחד עם מספר אנשים אחרים..

מוניטין: 10/10

כיסוי האירוע

בלומברג ידווח באופן אמין על כמה מסיפורי החדשות הגדולים מכמה מאירועי הצפנה הפופולריים והגדולים יותר, אפילו בזמן שהחברה לא תשלח באופן מהימן צוותים שיסקרו את האירועים הללו באופן אישי..

מדיה חברתית

בלומברג מארחת מספר עוקבים עצום במגוון הרחב של עדכוני המדיה החברתית, בסך הכל יש לחברה יותר ממספר מיליוני עוקבים מעל דפי המדיה החברתית שלה. רוב סיפורי חדשות הקריפטו מוצגים תחת חשבונות המדיה החברתית של בלומברג טכנולוגיה. עם זאת, בעוד שהיא משתמשת בשקעים אלה לפרסום החדשות, בלומברג מחזיקה גם בידית ה- @Crypto witter הייעודית, המשמשת במיוחד לכיסוי חדשות קריפטו ובלוקצ’יין מטעם בלומברג..

כלי משתמש

לבלומברג אין כלי משתמש קריפטו כמו מעקב אחר מחירים המופיעים ברשת. גם אפליקציות סלולריות ל- iOS ואנדרואיד.

הכוח הגדול ביותר

לבלומברג היה הרבה זמן להציג את עצמו כקול מכובד וסמכותי בחדשות הפיננסיות המרכזיות. וסיקור חדשות הקריפטו הוא אחד התחומים בהם הוא מעביר את המוניטין הזה – בהיותו אחד ענקי התקשורת הפיננסיים הגדולים בעולם. עם זאת בחשבון, והגישה המטושטשת של בלומברג כלפי מטבע החוץ, היא יכולה להבטיח את האובייקטיביות שלה.

ממשק משתמש ועיצוב

עמוד החדשות הייעודי של בלומברג המכוון במיוחד לחדשות במרחב הצפנה והבלוקצ’יין נראה מוכר מאוד לעמוד בלומברג המרכזי המשמש מיליונים. לעומת זאת, ערכת הצבעים שלה הפוכה באופן מעניין. בעמוד הראשי של Bloomberg.com, למשל, מופיע טקסט שחור על רקע לבן.

בניגוד מוחלט, דף הקריפטו של בלומברג מציג טקסט לבן על רקע שחור. לספק למבקרים מראה מנוגד מאוד מעניין. האתר עצמו כולל מגוון של סיפורים, סרטונים וקטגוריות קריפטו ספציפיות שמודגשים בכל עמוד הקריפטו, מה שמקל על כל סוג של משתמש למצוא את סוגי התוכן שהם מחפשים..

סקירה

בלומברג מציעה למשתמשים עמוד חדשות ייעודי של מטבע מטבעות מטבע אשר זמין דרך כתובת האתר – Bloomberg.com/Crpyto. באמצעות עמוד זה המשתמשים יוכלו למצוא את אותו סוג של כיסוי שאתה יכול למצוא באתרי מדיה רגילים אחרים כמו פורבס ו- CNBC, שיש להם גם דפי קריפטו ייעודיים משלהם בקנה מידה שונה – משתמשים יכולים גם למצוא חדשות כמו כן ניתוח מעמיק מכל מרחב הקריפטו – כולם נוצרו ופורסמו על ידי צוות הכותבים הפיננסיים המנוסה ביותר של בלומברג.

לצד פרסום מספר גדול של סיפורי החדשות הקריפטו וניתוח השוק ברשת למשתמשיה. בלומברג מייצרת גם כמות משתנה של סרטונים מרחבי הצפנה והבלוקצ’יין. סרטונים אלה כוללים סוגים שונים של תוכן כמו ראיונות עם דמויות מפתח ומשפיעים, תחזיות מחירים מעמיקות וניתוח שוק, יחד עם תוכן רלוונטי אחר מכל רחבי הענף..

לבלומברג יש נטייה לפרסם רק 3 עד 7 עדכוני קריפטו על בסיס יומי. בלומברג מכסה בדרך כלל מגוון סיפורי חדשות מרכזיים מכל הענף. יותר מאשר רק להעתיק ולהדביק נקודות שונות מסוגי חדשות כאלה, עם זאת, לבלומברג יש נטייה להוסיף ניתוח משלה לסוגיה הכוללת. משתמשים יכולים למצוא מדריכים המסבירים את ההשפעות העתידיות והמקרו-כלכליות האפשריות הקשורות לנושא זה.

משתמשי בלומברג המחפשים חדשות קריפטו ימצאו גם מגוון רחב של מדריכים המסבירים את ההשלכות העתידיות האפשריות של טכנולוגיות מתפתחות אלו מבלוקצ’יין, שם מחיר הביטקוין יעבור בטווח הקצר, הבינוני והארוך, יחד עם האופן שבו הפיננסים המרכזיים מוסדות מגיבים לטפל בטכנולוגיית Crypto ו- blockchain או מטפלים בהם.

בניגוד מוחלט לסוגים אחרים של מוסדות תקשורת רגילים, בלומברג פיתחה ומאז שינקה את מותג דיווחי הקריפטו הייעודי שלה כישות ייחודית לחלוטין מאתר בלומברג הראשי. לצד היותה בעלת אופי מובהק משלה, יש לבלומברג ערוץ מדיה חברתית ייעודי לדיווח הקריפטו שלה – במיוחד חשבון טוויטר מבוסס קריפטו – אחד מהם הוא חשבון הטוויטר המופיע תחת סמל @Crypto המבוקש ביותר. דף הקריפטו נופל רשמית תחת מטריית בלומברג טכנולוגית, כאשר בלומברג טכנולוגיה היא חטיבה נפרדת משלה במבנה הארגוני של בלומברג.

דבר אחד שמוערך גם הוא העובדה שלבלומברג יש גישה רכה מאוד למגע לדיווח על בלוקצ’יין וקריפטו. כותבים על כך כאילו לקוראים יהיה ידע קלוש בסך הכל בקריפטו, כאשר מושגים בסיסיים מוסברים למתחילים לעולם קריפטוגרפי ובלוקצ’יין..

לכלי תקשורת חדשותיים אחרים שעוברים על הצפנה יש הרגל מצער זה להשתמש בז’רגון, או ראשי תיבות, יחד עם מגוון מונחים אחרים שיכולים לבודד את המתחילים, ולמנוע מהם להבין היטב על מה מדברים חדשות אלה. בלומברג כותבת את המאמרים שלה עם התמקדות מרכזית בקהל המיינסטרים, משהו שאחרים לא מודעים לחלוטין לקריפטוגרפיה, או כאלה שהם יותר בינוניים יעריכו מאוד. זה אמנם יכול לצאת מעט פדנטי לאלה מנוסים יותר.

אחד הדברים האחרים שבאמת מבדילים את בלומברג משקעים חדשים אחרים היא העובדה שבלומברג הוא ארגון בבעלות עצמאית. בלומברג LP עצמה היא חברה בבעלות פרטית לחלוטין שהוקמה והחזיקה המנכ”לית והמייסד שלה – מייקל בלומברג עוד בשנת 1981. בלומברג עצמו המשיך לעמוד כבעל מניות הרוב בחברה – כאשר 88 אחוז ממניות החברה היו בבעלותו לכך. יְוֹם.

החברה הצליחה להרוויח יותר מ -15 מיליארד דולר בהכנסות החל מהתחזיות הכספיות עוד בשנת 2018, ומחזיקה יותר מ -176 משרדים ברחבי העולם, מה שהופך אותה לאחד מאתרי המדיה הגדולים בעולם, אם לא. מייקל בלומברג, למשל, ידוע כיום כאדם ה -9 העשיר בעולם עם הון אישי של מעל 55 מיליון דולר. והוא ממשיך לכהן כמנכ”ל LP של בלומברג.

לסיכום, בלומברג עושה עבודה ראויה להערצה ומצוינת בשימוש בצוות המכובד והמנוסה שלה בכדי לספק ניתוח חד ומעמיק מכל רחבי הקריפטו והבלוקצ’יין. בלומברג, בעלת עמוד חדשות ייעודי לקריפטו, אמנם אינה עדכונים תכופים כמו מתחרותיה, אפילו בהשוואה לאלה של מגזין פורבס ו- CNBC, אך היא ממשיכה לפרסם נפח קטן אך איכותי של סיפורי חדשות, ניתוחים ו ראיון באמצעות תוכן כתוב ווידיאו על בסיס שבועי.

משתמשים יכולים לקחת את הזמן לבקר ב- Bloomberg.com/crypto עוד היום על מנת לקבל נקודת מבט סמכותית ביותר על חדשות מכל רחבי תעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין..

10 מטבעות חדשים

 • כותרות ליום – 5 עד 15 (יותר מ 100 למנויים שלה)
 • Alexa Rank – # 142,876

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר – 35,600
 • מברק – 22,600
 • פייסבוק – 6,300

מטבע אמיץ חדש, שלקח את שמו כהשראה מהרומן המדע הבדיוני ההיסטורי של “העולם האמיץ החדש” של אלדוס האקסלי, הוקם רשמית עוד בשנת 2014, והיא חברת בת תחת החברה שבבעלותה – Techemy Limited.

אמינות מחברים ופרופילים

מטבע החדשות האמיצות מורכב מצוות של כותבים מנוסים מאוד, שלכולם יש מיומנות או התמחות מסוימת בתוך אלמנטים שונים של מטבעות המטבעות ושטח הבלוקצ’יין. אותם כותבים מופצים גם בכל רחבי העולם, מה שאומר שהחברה מוכיחה שהיא יותר ממסוגלת לעבד ולפרסם בזמן בכל מה שקשור לעדכונים מכל מקום בעולם הבינלאומי, תוך שהיא עושה זאת מהר ככל האפשר..

כל הכותבים שנשכרים על ידי מטבע חדש ואמיץ רשומים באתר גם על שם פרטי ושם משפחה, הכוללים קישורים לפרופילי הרשתות החברתיות השונות, יחד עם תיאור קצר של מעורבותם האישית בעולם ה מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין.

לסיכום, צוות הכותבים העובד מטעם מטבע חדש אמיץ הוא אחד הצוותים הטובים והמיומנים ביותר שפועלים עד היום בתעשייה..

צוות ההנהלה

מייסד ומנכ”ל חברת Techemy Limited – פראן שטראנאר

מדיניות עריכה

אתר המטבע החדש האמיץ אינו מרחיק לכת ומתאר כל סוג של מדיניות עריכה ספציפית וברורה למבקרים לראות באתר. עם זאת, החברה מספקת נתונים וניתוחים ממוסדיים, כמו גם מחקר של חברה עצמאית לחלוטין, בבעלות פרטית, כדי להבטיח שהיא תשמור על רמה גבוהה של אובייקטיביות בחלל..

עד כמה שניתן לדעת כרגע, מטבע אמיץ חדש אינו מקבל השקעות עיקריות כלשהן מצד חברות הון סיכון או גופי השקעה דומים, לאחר שגייסה בהצלחה יותר מ- $ 400,000 דולר במימון המונים בשנת 2015.

רגישות בזמן

מטבע חדש ואמיץ מארח שירות ייעודי להעברת חדשות BNC, וזאת בזכות זה שהוא מספק, מה שאפשר לטעון לראות כאחד מעדכוני הנתונים המתוזמנים ביותר הקיימים בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים ובבלוקצ’יין, הפועל ללא הפרעה במשך 24 שעות ביממה , 365 ימים בשנה על מנת לספק את כל הסיפורים והעדכונים האחרונים והחדישים מעולם המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין.

בעוד שהאתר הראשי של מטבע חדש אמיץ אינו ממשיך להכיל כמה מהסיפורים החדשים האחרונים, שירות BNC Newsfeed זה הוא אחת הדרכים המהירות ביותר למשתמשים להשיג מידע חיוני מעולם הקריפטו. הפיכת מטבע חדש ואמיץ לפלטפורמה חובה.

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

מטבע חדש ואמיץ אחראי על פרסום, הפצה ואוצרות של מאמרים מכל רחבי העולם של מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיות בלוקצ’יין, ולעתים קרובות מוכיח את דעתו ותובנה משלו בנושאים ספציפיים עליהם הוא מדווח.

שירות BNC Newsfeed הייעודי שלו מספק כותרת נוספת בכתב יד לכל אחד מהמאמרים המקושרים, בעוד חלקים אחרים של מטבעות אמיצים חדשים באתר יוסיפו עוד קצת תובנה..

מוניטין: 10/10

כיסוי האירוע

מטבע חדש אמיץ, יחד עם הצעת כיסוי נרחבת מאוד של החדשות האחרונות מעולמות המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין, יש גם גישה חזקה מאוד לכיסוי האירועים. הודות ל- BNC Newsfeed, החברה מסוגלת לעדכן באופן קבוע את החדשות הבאות וכל החדשות החמות מאירוע או כנס ספציפיים..

מטבע חדש ואמיץ מבטיח כי צוות מערכת או כותב ספציפי ישתתפו באירועי קריפטו גדולים בעולם. האתר גם מספק למשתמשים לוח שנה ייעודי המדגיש את כל האירועים המתרחשים ברחבי הקריפטו והבלוקצ’יין.

מדיה חברתית

מטבע חדש אמיץ מציג את עצמו כשחקן פעיל ביותר בעולם המדיה החברתית, כולל טוויטר ופייסבוק כמו רק חלק מהפרופילים שלו. עם זאת, אותם עדכוני מדיה חברתית מוקדשים פחות או יותר לשיתוף ודיווח על עדכוני מחירים, כמו גם מאמר מזדמן מאתר Brave New Coin באופן כללי..

לאלה המחפשים לברר אודות סיפורי החדשות האחרונים מתי הם קורים, או על כיסוי האירועים האחרונים, משתמשיך מתאימים יותר להירשם ל- BNC Newsfeed.

כלי משתמש

הכלי הייחודי של מטבע חדש אמיץ הוא BNC Newsfeed שלו, אשר כולל מספר כלי משתמש ייעודיים המיועדים למשתמשים הממוקדים יותר בארגונים, כולל מגוון כלים כמו הזנות נתוני שוק, הזנות נתונים להחלפה, BNC Newsfeed, יחד עם מגוון. של הזנות נתונים אחרות.

רבים מאותם כלים זמינים גם כ- API נגיש לציבור, כלומר מוסדות יוכלו לחבר בקלות מטבע אמיץ חדש לחבילת השירותים הקיימת כבר..

הכוח הגדול ביותר

Newsfeed מטבע חדש ואמיץ, יחד עם האתר בפני עצמו, מספק נתוני נכסי קריפטו בדרגה מוסדית, יחד עם מחקר הניתן מחברה עצמאית ואובייקטיבית ביותר. מטבע חדש אמיץ מוקדש גם למשימה לעדכן את הקהילה שלה עם המילה האחרונה בדרך להפיץ חדשות מעולם נכסי הקריפטו, כולל להציע מגוון רחב של שירותים בסגנון ארגוני לחברות הפיננסיות הגדולות בעולם.

ממשק משתמש ועיצוב

החברה עצמה מהווה ממשק ועיצוב עתידני למראה עם ערכת צבעים לבנה וכתומה איקונית ביותר. כלים בסגנון מוסדי הזמינים למשתמשים ומועברים דרך ה- API הייעודי שלו וכן דרך לוח המחוונים של MyBNC, מה שמאפשר למשתמשים לחבר בקלות מטבע אמיץ חדש לסוויטה הקיימת או להסתמך על גרסת הסוויטה שנבנתה מראש..

סקירה

מטבע חדש ואמיץ הוא אחד הסוגים הייחודיים יותר של פלטפורמות חדשות הזמינות מנוף הקריפטו והבלוקצ’יין. במקום פשוט להתמקד בסוגי משתמשים רגילים, מטבע אמיץ חדש שם סוג מיוחד של התמקדות במוסדות על ידי אספקת מגוון נתוני נכסי בלוקצ’יין ממוסדיים. אותם מוסדות יכולים לשלם ביעילות מטבע אמיץ חדש על מנת לקבל תובנה ייחודית בענף.

הרחק מעצם פרסום סיפורי החדשות השונים לאתר הרשמי, צוות המטבע החדש האמיץ ניגש לכך בצורה שונה לחלוטין. החברה מציעה ומפעילה מגוון שירותים כגון BNC Newsfeed, שתוכננה כפלטפורמת חדשות ארגונית המופעלת על ידי צוות דסק חדשות מקצועי ביותר..

האתר הראשי של מטבע חדש אמיץ מציג באופן קבוע כ -5 עד 10 פרסומים שנוספו על בסיס יומי, בעוד מנויי שירותים כמו BNC Newsfeed מסוגלים לקבל גישה למאות מאמרים על בסיס יומי, לצד מתן הרבה מאוד עזרה ללקוחות מוסדיים להתעדכן מאוד בכל החדשות והפיתוחים האחרונים מכל רחבי מטבעות הקריפטו והבלוקצ’יין.

מאז הושק רשמית BNC Newsfeed, הפלטפורמה העבירה מאז בהצלחה יותר מ 80,000 סיפורי חדשות ואירועים. אחד היתרונות הגדולים ביותר שמציע BNC Newsfeed זה העובדה שהוא מספק סיפורי חדשות על בסיס 24 שעות, 365 יום בשנה..

המטרה הבסיסית של החברה היא לספק מקור נרחב לחדשות ככל שזה יקרה – בדומה באופן דומה לפלטפורמת החדשות המוסדית של בלומברג. בין למעלה מ -80,000 דיווחי החדשות שלה המכוסים על ידי מטבע חדש אמיץ, היו יותר מ -2,000 מטבעות קריפטוגרפיים וכן ICOs המכוסים על ידי הפלטפורמה. בנוסף, אין פלטפורמה עצמה תוכן ממומן או תרומות של צד שלישי; במקום זאת, הוא משמש כשירות חדשות קריפטו בכיתה מוסדית אמיתית.

Newsfeed מטבע חדש ואמיץ הוא אחד מכמה סוגים בלבד של מוצרים בכיתה מוסדית שמתמקדים בעיקר בעולם הקריפטו והבלוקצ’יין, ואחד מכמה סוגים של מוצרים המסופקים ללקוחות על ידי מטבע אמיץ חדש. יחד עם הזנת החדשות הזו, יש גם MyBNC, חבילת יישומים הניתנים בחוויית מסוף אשר נועדה במטרה לתמוך בהחלטות ההשקעה והאפשרויות של הלקוחות וכן בדיווח, דבר המאפשר למשתמשים לעקוב אחר תנועות השוק לאורך זמן בעולם הקריפטו..

לצד סוגים אלה של מוצרים הפונים מסחרית, מטבע אמיץ חדש מציע גם ללקוחות XchangeFeed, המאפשרת למשתמשים לגשת לסטרימינג בזמן אמת של נתוני מחיר ונפח ממגוון עצום של חילופי מטבעות, יותר מ -240 בסך הכל..

מטבע חדש אמיץ מעבד את הנתונים הגולמיים ממרכזיות ומספק מידע מסוג זה בקלות למשתמשים, ומאפשר להם לפקח על מידע שוק חיוני ביכולת בזמן אמת. חלק משירותי המטבע החדשים והאמיצים האחרים כוללים נתוני שוק, כמו גם תוכנית מדדים, יחד עם טקסונומיה עבור נכסי קריפטו, וכן מגוון שירותים אחרים של כיתות מוסדיות..

בכל הנוגע למבנה הבעלות, מטבע חדש אמיץ נמצא בבעלות חברת אחזקות רחבה יותר המכונה Techemy Limited. חברה זו מחזיקה מגוון חברות בתיק שלה, ביניהן Brave New Coin, יחד עם חברת השקעות ייעודית המכונה Techemy Capital Limited, חברת ייעוץ – Techemy Advisory Limited וכן פלטפורמת ניהול זהויות ייחודית של בלוקצ’יין (Sphere Identity)..

בעוד כי כלי תקשורת החדשות הקריפטו עצמו מטה באוקלנד, ניו זילנד, למטבע האמיץ החדש יש מגוון משרדים הממוקמים במלבורן, לונדון וכן בניו יורק. החברה עצמה הוקמה על ידי פראן שטראנאר, שצבר מוניטין כיזם ידוע כמו גם אוונגליסט קריפטו ובלוקצ’יין, אשר הקים רשמית את מטבע חדש אמיץ עוד בשנת 2014, לאחר שהיה מעורב בעבר במטבעות קריפטוגרפיים מאז השנים הראשונות..

לצד תמיכה רשמית בהקמה משותפת של מטבע חדש ואמיץ, המשיך שטריינר לייסד מספר חברות אחרות כמו מעבדות בלוקצ’יין וכן את בורסת הנכסים המבוזרת – Dasset Exchange.

נכון להיום, שטריינר ממשיך לכהן כמנכ”ל בפועל של חברת Techemy Limited, הפועלת כחברת האחזקות שעומדת מאחורי כלי החדשות הקריפטיים – מטבע חדש אמיץ.

יתכן שחלק מההמלצות המצלצלות שסופקו למטבע אמיץ חדש מגיעות ממגוון הלקוחות הרחב שלה. אלה כוללים מספר שמות מכובדים כמו נאסד”ק, תומפסון רויטרס, אמזון אלקסה, ChainLink, TPICAP, TradeSmith, אפולו קפיטל, יחד עם מגוון רחב יותר של חברות אחרות, שכולן תלויות במטבע אמיץ חדש במקור נתוני השוק שלה..

לסיכום, מטבע חדש ואמיץ שובר את התבנית בכל מה שקשור להיות חברת מדיה חדשותית קריפטו, בהשוואה לאחרים. מטבע חדש ואמיץ מספק מגוון נרחב של מידע, מידע על שוק ומחקר, המוקדש גם לאספקת מידע דייקן במיוחד לגבי מטבעות המטבעות ושטח הבלוקצ’יין..

עם ניסיון מצטבר בתעשייה של יותר מחמש שנים, מטבע אמיץ חדש הצליח לבסס את עצמו בהצלחה כמנהיג מכובד מאוד בחלל. מספר רב של מוסדות ממשיכים להיות תלויים במטבע אמיץ חדש על בסיס יומי בכדי לעבד ולפרסם מידע מכריע הקשור לעולם הבלוקצ’יין והקריפטוגרפיה במשך 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה..

חדשות העולם העולמי

 • כותרות ליום – 15-30
 • דירוג Alexa – # 62915

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר – 6,521
 • מברק – 4,200
 • פייסבוק – 3,809

הוקם במונאקו בשנת 2017 ובבעלות פרטית

אמינות מחברים ופרופילים

ל- Ethereum World News אין עמוד “הצוות שלנו” באתר הרשמי שלהם, אך יש צוות סופרים קבוע המקושר על ידי שם פרטי ושם משפחה בראש כל מאמר, המאפשר לקורא לגלות את כל ההודעות הקודמות שלו. הקוראים יכולים גם למצוא מידע על החוויה שלהם וקישורים למדיה החברתית שלהם בדרך זו. באופן כללי, יותר שקיפות תוערך בכך שהצבת כל המידע הזה במקום אחד תקל על הקורא הממוצע לראות שהצוות אכן בקיא בכתיבה על קריפטו..

צוות ההנהלה

חדשות העולם העולמי של Ethereum שקופות אפילו פחות בנוגע להנהלה העליונה שלהם, הם לא חושפים מידע על צוות ההנהלה, העורך או צוות ההנהלה באתר האינטרנט שלהם או בדף הלינקדאין, וה”מנכ”ל “מופיע רק בשם העסק עצמו..

מדיניות עריכה

העמוד הקצר “אודותינו” באתר Ethereum World News מסביר בקצרה את מחויבותם לאותם עקרונות עיתונאים כמו כלי התקשורת הממוצע, אך הוא גם מלא במילות מפתח על עצמן כמו “מחויבות לחלוטין להוכיח את החדשות מנקודת מבט אובייקטיבית ככל האפשר” וגם “המומחים והטירונים יכולים להיות בטוחים שהם קוראים תוכן איכותי ללא משוא פנים מכל סוג שהוא.” אין פרטים ספציפיים על נוהלי העריכה שלהם.

רגישות בזמן

חדשות העולם העולמי של Ethereum מתעדכנים בקביעות עם סיפורי החדשות האחרונים מכל תחום הקריפטו, והם ידועים בדרך כלל כאחד מאתר החדשות המעודכן והארוזים ביותר בנושא. מכיוון שהצוות נמצא ברחבי העולם, עדכונים יכולים לקרות 24/7.

יותר מדי פרסומות? יותר פרסומות מאשר מתחרות

יותר מדי הודעות לעיתונות? לא

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

ל- Ethereum World News יש מדריכים שונים וקטעים מתקדמים באתר, אך מעניקים פרמיה על עדכוני חדשות יומיים תכופים.

מוניטין: 5/10

כיסוי האירוע

חדשות האתר העולמי של Ethereum מכילות מאמרים המציגים סטנדרט ברור של כיסוי אירועי ופעילויות קריפטו מרכזיים, אך לא ידוע אם הם אכן שולחים סופר או צוות לאירועים עצמם..

מדיה חברתית

לחברת Ethereum World News יש נוכחות פעילה בטוויטר ובפייסבוק, למרות שיש לה פחות עוקבים מעמיתיהם. הקוראים יכולים לגלות את החדשות האחרונות והמידע על הצפנה דרך הדפים שלהם.

כלי משתמש

באתר Ethereum World News אין כלי משתמש מקומי, אך יש לו כמה כלים בסיסיים לניתוח מחירים. ישנן גם אפליקציות, אך הן מהשותפים שלהן.

אפליקציות סלולריות: לא, ישנן אפליקציות, אך Ethereum World News עצמה לא טוענות להן

הכוח הגדול ביותר

עדכוני חדשות מתמשכים 24/7

ממשק משתמש ועיצוב

האתר נקי ומואר עם פריסה בסיסית קלה לשימוש לגלישה. עם זאת, ישנן פרסומות רבות בסרגל הצד.

סקירה

Ethereum World News עושה עבודה נהדרת לעדכן את הקוראים שלה בחדשות הקריפטו האחרונות, Blockchain, ומימון, ומפרסמת 15-30 מאמרים חדשים מדי יום. זה כולל משתמשים שיכולים לצפות בניתוח מחירים שונים עבור כל המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים, כולל הסיפורים שעשויים להשפיע על עתידי התמחור.

היתרון הגדול ביותר של EWN הוא העדכונים המתוזמנים שלו. עם זאת, חוסר השקיפות שלהם נוגע לא מעט. למרות שבמאמרים עצמם מופיעים שם פרטי ושם משפחה של המחבר ותוכלו ללחוץ עליהם כדי למצוא יצירות נוספות על ידם, זה עד לאויביו. עמוד “אודותינו” שלהם כמעט מלא, האתר עצמו מכיל הרבה קישורי אתרים של צד שלישי יוצא דופן, מיקומם הנטען אינו ספציפי, אך במונטה קרלו, מונקו, תקני העריכה אינם מוגדרים, ואין מידע על אף אחד במעלה. הנהלה, כולל הבעלים. אפילו בדף הלינקדאין יש מידע מעורפל המצביע על כך שהקבוצה מגיעה מוונצואלה, קניה וניגריה. שום דבר לא ברור, וזה גורם לאתר עצמו לחשוד.

עם זאת, מכיוון שהם מציגים את הכותבים שלהם לפי שם פרטי ושם משפחה, אתה יכול לאמת באופן עצמאי את כישוריהם על ידי חיפוש אותם. זה לא האתר הכי מכובד אבל נשאר בראש בגלל העדכונים והתכיפות התכופות שלו שמכסים את כל הסיפורים הטובים והטובים ביותר ברחבי שטח הקריפטו..

AMBCrypto

 • מספר הכותרות הממוצע ליום – 10 עד 20 תלוי בסוג היום
 • דירוג Alexa Alexa – # 22,923

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר – 5,800
 • פייסבוק – 4,500
 • יוטיוב – 1,000

לאחר שהוקמה רשמית בשנת 2018, AMBCypto עצמה היא חברה בבעלות פרטית, ומאז צברה מוניטין של היותה חברה שקופה לחלוטין בכל הנוגע לסדר העיתונאי שלה כמו גם לצוות העריכה..

לחברה עצמה יש דף ‘מחברים’ משלה, המאפשר לקוראים ולמנויים לחפור יותר ברקע של העורכים ותורמי התוכן המעורבים באתר. לרוב, מה שאנשים ישימו לב אליו הוא שרוב הכותבים העובדים מטעם צוות AMBCrypto פועלים בתוך הודו.

לצד מספר נרחב של תורמי תוכן וחדשות הפועלים באתר, ל- AMB יש מספר רב של תורמים אורחים המספקים תובנה משלהם לעולם הקריפטו, ומורכבים ממומחים בענפי הטכנולוגיה, הבלוקצ’יין, ההשקעות והניתוח..

רוב הכותבים האלה מספקים למשתמשים ביוגרפיות קצרות של משפט אחד עד שניים כדי לאפשר לקוראים לדעת את החוויה שלהם. לסיכום, הצוות שעומד מאחורי AMBCrypto הוא צוות רחב מאוד ומורכב מעשרות תורמים וכותבים מאוד מסורים המכסים את הרוב המכריע של הנושאים בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין..

צוות ההנהלה

 • מנכ”ל ומייסדים משותפים – הימאנשו קומאר וג’יבן תומאס
 • מנהלת תפעול ראשית – ארכיתה ג’יי.בי

מדיניות עריכה

מדיניות העריכה הבסיסית מוצגת בבירור בעמוד ‘אודותינו’ באתר AMBCrypto. החברה עצמה מבקשת להציג את עצמה כמקור אובייקטיבי, אמין ועצמאי לתובנה, חדשות וראיונות למרחב המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין..

AMBCrypto שואפת לספק מקור תובנה ש”יהיה ותמיד יהיה עצמאי ונטול פניות “, על פי האתר בנושא המגזר שלנו. ככל שניתן למצוא מצדנו, AMBCrypto היא פרטית לחלוטין בבעלותה וכתוצאה מכך, יש לה דעה אובייקטיבית יחסית בכל הנוגע למטבעות קריפטוגרפיים, ללא הוכחות מועדפות מפורשות. זה הישג מרשים כשמביאים בחשבון שהוא מורכב מצוות בינלאומי באמת. החברה עושה כמיטב יכולתה לספק נקודת מבט מאוזנת על החדשות ככל האפשר.

רגישות בזמן

אחת הדרכים בה אנו מכבדים את AMBCrypto באמת היא העובדה שהיא פועלת ללא לאות; הפעלה ועדכון האתר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. כתוצאה מכך, זה אחד מכלי החדשות הראשונים שהגיבו בכל פעם שיש סיפור חדשותי חדשני בעולמות הבלוקצ’יין והקריפטו..

כתוצאה מהתמקדות זו באובייקטיביות, בפעולה מהירה ובפרואקטיביות, רוב החדשות באתר מופיעות תוך שעה אם לא מוקדם יותר במקרים מסוימים..

מספר פרסומות

הודות לעובדה שמדובר במיזם בבעלות פרטית, קוראים ומנויים הם ברי מזל שלא יופצצו על ידי יותר מדי פרסומות לאורך כל זמנם באתר..

מספר הודעות לעיתונות

יש מספר מתון של הודעות לעיתונות שהחברה מפרסמת באתר, יחד עם מאמרים ממומנים עליהם עובד הצוות בשיתוף עם החברה המסונפת..

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

לרוב, AMBCrypto מתמקדת בעיקר בחדשות ככל שזה קורה. עם זאת, האתר כולל גם מאמר דעה שמופיע מדי פעם, כמו גם מדריכים מקיפים ומאמרים מיוחדים נוספים על בסיס שבועי..

לצד זאת, חברות או מפרסמים בודדים יכולים ליצור קשר ישירות עם הצוות על מנת להגיש פוסטים אורחים או מאמרים ממומנים לאתר. עם זאת, ישנם חיובים הכרוכים בכך.

לצד זאת, כותבים תורמים יותר ממוזמנים להגיש מאמרים משלהם כפרסומי אורח שיוצגו באתר. לסיכום, לצוות יש דגש רב על כיסוי סיפורי חדשות מתוך עולם הצפנה והבלוקצ’יין, אך יש מגוון רחב יותר של תוכן אחר שמתפרסם לעתים קרובות גם באתר..

מוניטין: 8/10

כיסוי האירוע

אף על פי שהיא אחת ממוצעות החדשות החדשות שיש למרחב המטבעות הקריפטוגרפיים, החברה אינה נראית כל כך נרחבת בכל הנוגע לסיקור אירועים מגופי חדשות ‘בכירים’ יותר שם בחוץ. זאת בעיקר בשל העובדה כי אלה, כפי שהוסבר בעבר, מנוסים יותר אך גם ממומנים טוב יותר הודות לוותק זה.

חלק מהחדשות הטובות ביותר וכיסוי האירועים שעליהם מעורבת AMBCrypto היא במהלך כל האירועים המתרחשים בהודו. במיוחד לאירועים אלה הוא נוטה לספק כמה מהסיקורים הטובים ביותר – במיוחד כאשר אנו לוקחים בחשבון שרוב כלי החדשות האחרים שבמרכזם מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין נוטים להתבסס על מדינות המערב..

מדיה חברתית

AMBCrypto, יחד עם פעילות גבוהה באתר, פעילה למדי גם כשמדובר בעולם המדיה החברתית. חלק מהחשבונות הפעילים ביותר שלה כוללים פייסבוק, טוויטר, Google+, Youtube ו- LinkedIn.

להיות אחד מאתרי המדיה החדשים יותר של עולם הבלוקצ’יין. לחברה אין מספר עוקבים זהה לזה של מתחרים גדולים וותיקים יותר שם, אך את מה שחסר לה במספרים היא מפצה בקהילה פעילה מאוד וכזו שגוברת במהירות על בסיס יומי..

כלי משתמש

המוקד של AMBCrypto תמיד היה פרסום ודיווח על סיפורי חדשות. זה לא אומר שאין כלים שמשתמשים באתר יוכלו לבדוק. חלקם כוללים מעקב אחר מחירי מטבעות קריפטוגרפיים לבחינת מכסי השוק הנוכחיים וערכים עבור מטבעות קריפטוגרפיים גדולים. אותו כלי יכול לשמש גם למדדים מורכבים יותר כגון תנועות מחירים לאורך ימים ושבועות, סך ההיצע לספירות הקריפטות הללו בין מדדים אחרים..

מערכת ניהול התוכן למעקב אחר מחירים של AMBCrypto פירושה שהם הצליחו לספק למשתמשים זאת בזכות תוסף של TradingView. לצד כלי זה – מאז השיק הצוות גם שירות רישום להצעות מטבע ראשוניות חדשות ומתמשכות. ל- AMBCrypto אין אפליקציות לנייד.

הכוח הגדול ביותר

חלק מהיתרונות הגדולים ביותר של החברה היא שיש לה מחזור פרסום ומהיר מאוד עבור כל סיפורי החדשות שלה לבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים, תוך שהיא מציגה את עצמה כמקור בבעלות פרטית ועצמאית ואובייקטיבית לחלוטין לחדשות, ללא קשר לשום מטבעות קריפטוגרפיים ולגופי בלוקצ’יין ספציפיים.

חוזק נוסף שיש ל- AMBCrypto הוא שיש לו אחיזה איתנה בסיקור לכל החדשות משוק המטבעות הקריפטוגרפיים בדרום מזרח ודרום אסיה ועולם הבלוקצ’יין..

ממשק משתמש ועיצוב

סוג הממשק שיש ל- AMBCrypto הוא יותר עיצוב סטנדרטי שנראה בדרך כלל מבלוגים. מאפשר למשתמשים לחצות את הדפים ולמצוא סיפורים רלוונטיים או מוצגים בקלות יחסית. ישנם קטעים ברורים המדגישים את החדשות האחרונות, התפתחויות פופולריות, כמו גם את הסיפורים הנוגעים לקטגוריות ספציפיות יותר או לנישות.

לסיכום, ל- AMBCrypto יש ממשק ועיצוב קל יחסית להבנה וניווט, השווה לבלוגים חדשים מבוססי קריפטוגרפיה..

סקירה

AMBCrypto עצמה מבוססת במיוחד בבנגאלור, מבוססת במיוחד והוקמה רשמית לראשונה בשנת 2017. אמנם זה היה כשהחברה עצמה הוקמה, אך האתר הושק בתחילת 2018 ומאז הפך לשם בולט בתחום הבלוקצ’יין והמטבעות..

המורכב מצוות של עשרות תורמים וכותבים הממוקמים בדרום אסיה ומתבסס ברחבי העולם, AMBCrypto מייצר מספר רב של סיפורים לאורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

AMBCrypto נותרה חברה בבעלות פרטית וכתוצאה מכך, עצמאית. הבעיה היא שיש מעט דיווחים על מימון מכל קריפטו של חברות בלוקצ’יין או מאיפה המימון שלו אכן מגיע. אולם החיובי הוא שאנו יכולים לראות שהיא עומדת במנטרה שלה להיות חברה עצמאית ואובייקטיבית לחלוטין.

אם יש סכום מסוים מהכנסותיו שמגיעות ממאמרים בתשלום, יהיה זה הגיוני שהוא יטה לפרסם יותר תוכן בתשלום והודעות לעיתונות מאשר חדשות לפעמים. משתמשים וחברות יכולים גם לשלם כדי שיופיעו מאמרים ממומנים ותכני אורח באתר. אמנם הודעות אורח תכופות, אך AMBCrypto נוטה למקור את עיקר תוכנה מסופרים מוסמכים ומנוסים.

עוד אחד מהיתרונות הנוספים של AMBCrypto הוא סוג הנוכחות הייחודית בסאוט ובדרום מזרח אסיה, וסוג הדיווחים שהיא יכולה לעשות בעולם הבלוקצ’יין והקריפטו בהשוואה למתחרים במערב..

עבור אלה שמעורבים או פשוט מעוניינים בחדשות בלוקצ’יין וקריפטו המגיעות מהודו ואזורים שכנים, AMB Crypto הוא אחד הפתרונות הטובים ביותר שיש. כאשר מרבית אתרי חדשות הקריפטו האחרים ממוקמים באזורים בעולם כמו אירופה, ארצות הברית וקנדה בין היתר, פירוש הדבר שדיווח על ההתפתחויות באסיה מהווה יותר אתגר עבור חברות אלה..

בגלל אילוצים אלה, AMBCrypto יכולה לדווח ולספק תוכן שלחברות מערביות אלה פשוט אין את הגמישות לכסות.

פרט לנגישות זו לשוק מתפתח, החברה שקופה מאוד לגבי סוג הכותבים והכותבים שפועלים למענה באופן רציף. אמנם זה המקרה עם ספקי התוכן שלה, אך הדבר לא כל כך נכון לגבי עובדי ההנהלה. אנו יודעים רק כמה שניתן להפיק מפרופילי לינקדאין של כמה מהחברות המייסדות המשותפות כמו הימאנשו קומאר וג’יבן תומאס, ששניהם ממלאים את תפקיד ‘מנכ”ל ומייסד משותף’ של החברה..

עדיין לא ברור אם שני אנשים אלה משמשים כמנכ”ל באופן פעיל בו זמנית, או אם הם ממלאים תפקידים שונים ופשוט משתמשים בתארים של מנכ”ל ומייסד משותף על מנת לפשט את העניינים. אם זה מתגלה כבעיה מתמשכת עבור משתמשי הפלטפורמה, אולי דף ‘אודותינו’ נוסף יהיה שימושי עבור החברה ויעזור להבהיר כמה מהשאלות הבולטות..

בעוד שהחברה מתגאה בדגש רב יותר על הצגת אובייקטיביות ודיווחי חדשות על יכולת 24/7, AMBCrypto אינה מספקת למעשה סוג של מאמרים מעמיקים ונחקרים ביסודיות שהייתם בדרך כלל מוצאים בפלטפורמות חדשות אחרות. אבל איפה שחסר לו תוכן חדשותי מסוג זה, יש לו יחס בזמן לדיווחי חדשות ועדכונים המכסים את חלקם של אריות העדכונים ממרחבי הצפנה והבלוקצ’יין. אלה כוללים גם תובנות מעמיקות יותר לגבי תנועות המחירים של קבצי הצפנה, כולל חדשות מהמדיה החברתית וניתוח טכנולוגיות הבלוקצ’יין..

אמנם יש כמה מגבלות שיש ל- AMBCrypto כרגע, אך חשוב לזכור כי זו עדיין פלטפורמת חדשות צעירה יחסית – לאחר שהושקה בשנת 2018 – כלומר, היא אחת החברות החדשות ביותר בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים. דיווח על חדשות, וכבר הצליח להפוך לאחד מגופי החדשות הידועים והמוכרים יותר, אפילו בפרק הזמן הקטן הזה.

מסיבות אלה ויותר AMBCrypto הוא אתר חדשות קריפטו ובלוקצ’יין בעלייה והוא ימשיך לצמוח במהלך השנה הזו. בזכות הצמיחה והביצועים האלה מיקמנו אותו בדירוג 10 המובילים שלנו עבור כלי תקשורת חדשות קריפטו.

BLOKT

 • כותרות ליום – 5 עד 15
 • דירוג Alexa – # 50,392

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר – 4,800
 • מברק – 800
 • פייסבוק – 1,000
 • אינסטגרם – 470
 • יוטיוב – 25

בלוקט הוקמה רשמית ככלי תקשורת קריפטו בשנת 2017, והיא שוכנת בבנגקוק, תאילנד, כמו גם בבעלות פרטית של Blokt.com..

אמינות מחברים ופרופילים

Blokt מורכב מצוות של מעט יותר מעשרה חברים מנוסים ומוסמכים מאוד עבור צוות הכותבים שלו, הממוקם גם בכל רחבי העולם. כל אחד מכותביו מלווה בכמה מהביוגרפיות המעמיקות והיסודיות ביותר שאנחנו רואים בעולם פלטפורמות המדיה הצפוניות..

כל אחת מהביוגרפיות של מחברים אלו מפרטת את שמותיהם הפרטיים והשמותיים הספציפיים, יחד עם רמת פירוט מקיפה אודות ניסיונם האקדמי והמקצועי, הרקע האישי שלהם, היכן הם ממוקמים, מיקום מובחן וכן דפי מדיה חברתית ופרטי קשר.

לסופרים אלה יש מגוון מגוון משמעותי של רקעים מעולמות הפינטק, עיתונאות, הנדסה, בנקאות וכן פיתוח תוכנה ובלוקצ’יין. לסיכום, צוות הכותבים העובד עם Blokt מייצג את אחד הצוותים הטובים ביותר, אם לא המנוסים ביותר בעולם הדיווחים על מדיה קריפטו עד היום..

צוות ההנהלה

 • מייסד ועורך אתרים – גרג אדמס
 • מנהל עורך אתרים – דארן ברזר
 • עורך – פיט באנהאם

מדיניות עריכה

בלוקט מפרט מערך מקיף ומפורט ביותר של מדיניות עריכה באופן מקוון דרך אתר האינטרנט שלה. לעומת זאת, בניגוד מוחלט לאתרים אחרים, בלוקט מספק מספר מאמרים משלה כדוגמאות למדיניות העריכה שלה בפעולה. כאשר צוות Blokt שם דגש על דייקנות בתוכן או ‘עמידות’ כאחת הדוגמאות, האתר מצטט סדרת מאמרים שבהם החברה הייתה הראשונה שדיווחה על ההתפתחויות הגדולות הללו..

כאשר צוות בלוקט מתייחס למדיניות העריכה שלו ולדחיפתו לעיתונאי אובייקטיבי וחסר משוא פנים, האתר מצטט מספר דיווחים שבהם צוות בלוקט חיזק נקודות אחרות שנויות במחלוקת במיוחד באמצעות עובדות נחקרות היטב, וכתוצאה מכך הוכח כנכון..

לסיכום, מדיניות העריכה בה משתמש בלוקט מורכבת מחמש נקודות ספציפיות וארכובות. אלה כוללים צורך בדיווח חדשותי חסר פניות, פרסום בזמן בסטנדרטים יוצאי דופן של החברה, סיפורים הכוללים גלובלי, כלי משתמש מרובים וגישה לא פולשנית כלפי פרסום..

רגישות בזמן

צוות Blokt אמנם לא ידוע כי הוא יוצא עם אותו נפח תוכן כפי שנראה בדרך כלל ממתחריו הוותיקים והגדולים יותר. עם זאת, היו מספר מקרים בהם צוות הכותבים של בלוק היה הראשון ששבר דיווח חדשותי גדול במרחב הצפנה והבלוקצ’יין..

צוות Blokt אמנם לא מתחרה כשמדובר בכמות המאמרים שהצוות שלו מפרסם, אך הם נוגעים יותר ממשקלם כשמדובר ברמה איכותית של מאמרים דייקניים. כמה מאותם סיפורים הופיעו לראשונה גם ב- Blokt כוללים דיווחים על שגיאת הפגיעות של Parity multi-sig במהלך נובמבר 2017, יחד עם שותפות VeChain עם PwC, יחד עם ההודעה של וולטון-צ’יין כי היא מצטרפת לברית Internet of Things של קוריאה. , בין מגוון רחב של דיווחי חדשות אחרים.

חתיכות ייחודיות, עורכי דין ומדריכים

Blokt מייצג קצת יותר פורמט הכלאות כאתר חדשות. היא מבחינה טכנית פועלת כאתר חדשות אחד של חלק, ומדריך אחר של קריפטו ובלוקצ’יין. האתר עצמו מורכב מחלקו ההוגן של מדריכים, מאמצי דעה יחד עם תוכן ניתוח חותך.

המבקרים באתר יכולים למצוא מגוון רחב של סיכומים מפורטים ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, לדוגמא, משתמשים יכולים למצוא סדרת מדריכים המיועדים יותר למתחילים, למתחילים כמו גם למנוסים יותר – אלה כוללים מדריכים כגון מדריך “מסחר במטבעות קריפטוגרפיים למתחילים”.

מוניטין: 10/10

כיסוי האירוע

Blokt מציע לאורחיו כיסוי רב, במיוחד כאשר הוא מתייחס למגוון רחב של אירועי קריפטו המתרחשים בכל רחבי העולם. בדרך כלל, בלוקט שם דגש רב יותר על דיווח על אירועים שעורך או כותב משתתף בהם במידה מסוימת, בניגוד להעתקת מידע אודות האירוע מכלי תקשורת של צד שלישי..

מדיה חברתית

Blokt נשאר פעיל מאוד בפלטפורמות מדיה חברתית כגון Twitter, Instagram, יחד עם מספר פורמטים אחרים. בעוד שלצוות Blokt אין משיכה מאותה סוג של מדיה חברתית כמו כלי תקשורת הקריפטו הגדולים והוותיקים בהרבה, החברה עדיין הוכיחה שהיא מסוגלת להשיג מספר רב של עוקבים על גבי עמודים אלה. ביניהם, בלוקט הצליחה להשיג בהצלחה יותר מ -5,000 עוקבים רק על חשבון הטוויטר שלה, כאשר האתר מוכיח יותר מלהיות מעורב עם אותם עוקבים מעל הפלטפורמה, וליצור הפניות מאותם מספרים..

לטוויטר שלה, למשל, היא מתעדכנת באופן קבוע עם מגוון סיפורי חדשות במהלך היום – בכל מקום בין כמה עד יותר מתריסר פעמים ביום עם מגוון של דיווחי חדשות אלה, יחד עם כמה מעורפלות וממוקדות בקריפטו. ציוצים. בנוסף לחשבון הטלגרם הראשי של Blokt, כלי החדשות הקריפטו מפעיל גם ערוץ טלגרם נפרד המכונה Split Second Crypto – המאגד דיווחי חדשות שונים ממגוון מקורות..

כלי משתמש

Blokt מציע למשתמשים שלו מספר כלים באתר, יחד עם מגוון מדריכים המספקים תובנה למשתמשי קריפטו מתחילים ומנוסים יותר להתחיל עם Bitcoin, כמו גם מדריכים על סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים. הפלטפורמה מספקת למשתמשים גם כלי ייחודי ומעניין מאוד המכונה ‘Crypto Magic 8 Ball’ המאפשר למשתמשים לבחור שאלה לפני שהם לוחצים על הכדור (או מטלטלים אותו אם אתם בסמארטפון) על מנת לקבל תשובה. אתה יכול לשאול שאלות שונות כמו ‘האם BTC ישאוב?’ לאחר מכן כדור 8 ינער לפני שיספק תשובה כגון ‘תחזית שורי’. עוד טוען בלוקט כי מספר כלים נוספים יגיעו לפלטפורמה בעתיד הנראה לעין.

הכוח הגדול ביותר

Blokt מציע למשתמשים מגוון רחב של תוכן עבור המשתמשים בו, כמו גם להיות ייחודי בזכות רצונו לייצג מוסד עצמאי וסמכותי לתוכן בכל מרחב הקריפטו, שנכתב על ידי צוות יצירת תוכן בינלאומי באמת עם ניסיון של עשרות שנים בתעשייה. על פני מספר רב של אנשים.

ממשק משתמש ועיצוב

אתר Blokt הוא פלטפורמה מעוצבת מאוד, עם דגש מיוחד על אספקת תוכן בממשק מסודר ביותר, כאשר כל התוכן שלו מסווג בקפידה לחלקים נושאיים מובחנים בעליל, וכולם נגישים ממערכת תפריטים חלקה מלמעלה למטה. מלמעלה הדף.

Blokt מאפשר לצופים שלה לעבור בקלות מגוון תוכן ממומן, תוכן ספציפי לתעשייה, ניתוח טכני יחד עם מגוון רחב יותר של מידע אחר. ערכת הצבעים של בלוקט עצמה גם היא מלוטשת מאוד עם ערכות צבעים שחורות, לבנות ואפורות כהות, יחד עם הבלוק הייחודי שלה או לוגו בסגנון קוביה..

ביקורות

Blokt, אשר בדרך כלל מעוצב כ- “blokt” באתר הרשמי, מייצג את אחת מפלטפורמת הפרסום המדיה החדשה של קריפטו שהוקמה רשמית בשנת 2017 על ידי גרג אדמס. לפני שאדאמס המשיך להקים את בלוקט, היה לאדמס רקע נרחב בענפים כמו אבטחה, עיתונות מקוונת, תקשורת ושיווק..

הוא החליט להשתמש במיומנויות אלה כדי להתעסק יותר בקריפטו ולבנות “רשימה נרחבת של אנשי קשר בתחום הבלוקצ’יין”, כך לפי החברה באמצעות האתר הרשמי שלה. אותם מגעים שצבר אדמס היו בעלי ערך יוצא דופן עבור בלוקט כדי לסלול את הדרך להצלחתה העתידית..

כיום, בלוקט הצליח לפרוח כאחד החברים המובילים בקהילת פרסום חדשות הקריפטו המקוונת. בלוקט מתגאה במחלקת כתיבה מנוסה מאוד, המאפשרת לה לסקור בקלות ובמקצועיות כל מיני סיפורים בזכות הכותבים ורקעיהם המגוונים מאוד. בעוד שבלוק לא ידוע בדיוק כמייצר אותה כמות כמות בכל הנוגע למספר המאמרים שהיא מפרסמת ביחס למתחרים אחרים וגדולים יותר, בלוקט מתחרה עם הלהיטים הכבדים הללו ויותר ממכות מעל למשקלו..

אחד האלמנטים המרעננים שעושה בלוקט הוא שהוא מבסס אלמנטים של מדיניות העריכה שלה בכמויות של עדויות אמיתיות מהאתר עצמו. לרוב כלי תקשורת הקריפטו שם יש ‘אודותינו’ ייעודי או אפילו דף ‘מדיניות עריכה’, שבו המשתמשים מסוגלים לראות בפירוט מדוקדק את סוג הסטנדרטים שצוות Blokt מגדיר כדי להבטיח את זה יכול לספק דיווחי חדשות קריפטו איכותיים ואובייקטיביים.

אולם בלוקט מגבה את עמוד המדיניות העריכה שלו בראיות אמיתיות. כשבלוק אומר שזה “מתוזמן”, למשל, הוא מפרסם מספר סיפורים שהם שברו לפני מישהו אחר ברשת. בין כמה מהמאמרים שבהם היא משתמשת כנקודות התייחסות נכללים כמה מהחדשות החמות שדיווחה בהצלחה לראשונה, כגון תקלה בפגיעות Multi-sig שהתגלתה עוד בנובמבר 2017, כאחת הדוגמאות הבולטות..

כראיה בדחיפה להנחיל למשתמשים שלה, הכונן לאובייקטיביות, הוא מספק רשימה של קישורים לסיפורים שבהם הם יכולים לגבות נקודות שנויות במחלוקת אחרת בסטטיסטיקה. עוד אחד המאמרים שעושים דרך ארוכה להדגים זאת הוא המאמר שכתבה החברה כאשר המחבר הציע שהמטבע – CREDITS עשוי להוות תרמית, המחבר המשיך לתאר כיצד CREDITS לא הצליחו לספק סכום משמעותי. של ראיות על מנת לגבות את טענותיה. חברות מדיה קריפטו רבות שם נוטות לשלם מס שפתיים לערכי העריכה הללו שהוא קובע בדפי העריכה שלהם. אולם נראה כי בלוקט הוא אחד המעטים העוקבים אחר רוחם ואותם הערכים שקבע במדיניות העריכה שלו..

זה אחד הדברים שמעריכים מאוד, במיוחד רק איך שבלוק ניגש לפרסום באתר האינטרנט שלה. באופן ספציפי, החברה שמה דגש מיוחד על פרסום לא פולשני. החברה עצמה נתמכת על ידי מודעות, למרות שאלה אינן פולשניות כמעט בכל מה שקשור למודעות במגוון רחב של כלי מדיה קריפטו..

עם זאת, Blokt שואף בהצלחה למזער את הפרסומות, ובכך להבטיח כי חוויית משתמשי הקצה לא תיפגע בפרסומות פולשניות מדי. כאשר מודעות מתפרסמות באתר BLokt, הצוות מוודא שהן קלות מספיק למשתמשים כדי להבדיל מתוכן האתר המקורי..

כולנו צריכים באמת לקחת קצת זמן כדי להעריך עד כמה בלוק הוא כוללני כמוצא חדשותי. גופי חדשות הקריפטו שם נוטים לשים סוג מסוים של התמקדות באזור או בתעשייה ספציפיים, לרעת אזורים אחרים בעולם התעשייה, לעומת זאת, בלוקט מבקש להיות כולל בעולם..

היותו ממוקם בתונגלור, בנגקוק, תאילנד, המשרד הראשי של בלוק מורכב מארבעה גולים שכולם חולקים תשוקה לטיולים, הרפתקאות וכן לפגוש אנשים חדשים מכל רחבי העולם. צוות העיתונאים המשויך שלה תומך בינתיים בערכים משותפים מסוג זה בארצות השונות, הן במקום בו הם מתבססים והן מעבר לכל פעם שהם מגיעים לאירועים גדולים. כתוצאה מכך צוות הכותבים לא רק מסוגל לכתוב בדרך כלל עולמית, אלא שהם גם ייחודיים לחלוטין ובתחום שלהם..

סופרים אלה מגיעים ממגוון רקעים. עם חלק מהכותבים הללו בעלי תארים מתקדמים. ובין אם יוצרי התוכן של Blokt דנים בהנדסה, טכנולוגיית בלוקצ’יין, משפטים, פיננסים בין כל מיני נושאים, האתר מסוגל לדבר עם מידה רבה של יכולת במגוון רחב של נושאים..

בגלל כל הסיבות הללו ויותר, Blokt מקימה את עצמה בהצלחה כאתר סמכותי ביותר בתעשייה מתפתחת וצומחת באופן משמעותי כמו מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית בלוקצ’יין. ולמרות שהיא ידועה כיום בכך שהיא מפריחה דיווחי חדשות ומאמרים שונים באותה כמות כמו אתרים אחרים בחלל, זה יותר ממכות מעל למשקלן באותן חברות בכל מה שקשור לייצור עבודה באיכות גבוהה צוות מנוסה מאוד של כותבים ועורכים.

ביטים ברשת

 • כותרות ליום – 5 עד 10
 • דירוג Alexa – # 30,451

מדיה חברתית בעקבות

 • טוויטר – 3,200
 • פייסבוק – 10,200
 • יוטיוב – 1,200

הוקמה בשנת 2017 על ידי חברת מוגבלת – טאלון מדיה גרופ, Bits Online, יחד עם חברת האם שלה, הוקמו רשמית ופועלים מחוץ לצ’רלסטאון, נביס, סנט קיטס ונוויס..

אמינות מחברים ופרופילים

Bits Online מבטיחה שכל אחד מהכותבים שלה יהיה גלוי באתר על בסיס שם פרטי ושם משפחה, ובמיוחד מוודא שהם מופנים בראש כל אחד מהמאמרים שלהם. למבקרים באתר הם יכולים ללחוץ על שם הכותב, ולהוביל אותם לביוגרפיה קצרה של משפט עד שני משפטים הממחישה את סוג הרקע המקצועי והאקדמי שהיה לסופר, במיוחד היכן שהיא מתייחסת למטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין..

עם צוות הכותבים שלה נראה שזה צוות שמבוסס בכל רחבי העולם – כאשר שלושה מהם נמצאים באסיה כמו דרום קוריאה, יפן והודו וכן בפדרציה הרוסית כולל דרום וצפון אמריקה (ארגנטינה ו ארצות הברית).

להפצה הבינלאומית של צוות הכותבים שלה יתרון נוסף לצוות Bits Online באופן כללי. החברה מסוגלת לייעד סופרים מקומיים לסיפורים שונים באזור זה בעולם, מה שמאפשר לשפר משמעותית את סוג הכיסוי שכותבים אלה יכולים לספק, במיוחד כאשר הוא מתייחס לסיקור אירועי קריפטו בינלאומיים..

באופן כללי, צוות הכותב עצמו מייצר תוכן איכותי גבוה לאתר, ומספק תובנה מקומית ייחודית רבה שלעתים הייתה חסרה לגורמי חדשות אחרים בעולם הקריפטו והבלוקצ’יין..

צוות ההנהלה

 • עורך ראשי – סקוט פארגו
 • עורך בכיר – אוון פגרט
 • עורך – וויליאם פיסטר

מדיניות עריכה

ביטס אונליין ממשיך ומתאר בפירוט מדוקדק את מדיניות העריכה שלה בחלק הקצר שלה בדף ‘אודותינו’. צוות Bits Online אכן טוען כי מטרתו היא לספק “את החדשות האחרונות והפרשנות המושכלות על ביטקוין, בלוקצ’יין, מטבעות קריפטוגרפיים, פינטק וטכנולוגיה” תוך שהוא גם חיפש כוונה להציג מגוון דעות מצד שפע מומחים בתעשייה. כמקורבים.

החברה עצמה ממשיכה ואמרה כי היא מבקשת “לשרת בעלי עניין בדיווח הוגן ועובדתי על הסיפורים החשובים בענף שלנו”. Bitsonline אינה חושפת את מדיניות הפרסום שלה בפומבי.

רגישות בזמן

ביטס אונליין עושה את זה למנהג לעדכן את האתר בתדירות גבוהה מאוד. זה נכון במיוחד בכל פעם שמתרחש אירוע קריפטו גדול. ביום רגיל יותר עבור הצוות, עם זאת, צוות Bits Online יהיה אחראי לעדכן את הדף בכל מקום בין 5 ל -10 כותרות ביום, אם כי זה יכול להיות תלוי עד כמה היום עמוס.

אם אתה מסוג האנשים שמסתכלים בדגש מיוחד על אתרים המכסים את הסיפורים השוברים מעולם הקריפטו והבלוקצ’יין, סביר להניח שיש אתרים גדולים יותר שבהם תוכל לבקר לקבלת עדכונים מתוזמנים יותר. עם זאת, לרוב מתווספים לפלטפורמה סיפור מגמות של Bits Online וסיקור חדשות חדיש תוך 12 עד 24 השעות הראשונות לפרסום הסיפור..

יחד עם זאת, צוות הכותב עצמו, המופץ באופן בינלאומי, אומר שהם לא יכולים לספק רק תובנה מקומית רבה יותר לסיפורי חדשות שונים וממוקדים יותר באזור. אותו צוות מסוגל יותר לדווח על מגוון רחב של סיפורים ולעדכן את האתר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע..

חתיכות מיוחדות, אופ-אד ומדריכים

Bits Online, יחד עם סיקור החדשות מעולם הקריפטו והבלוקצ’יין, כולל גם מדור חינוך די יסודי בפלטפורמה המקוונת שלו. מדריכים אלה מספקים פיסות מידע שונות לאלה שמתחילים בעולם השימוש וההשקעה בקריפטו, או פשוט מבקשים להיכנס לתחומים שונים כמו כריית קריפטו..

כמה מדריכים אלה כוללים מדריכים כמו ‘האם אוכל להרוויח כסף בכריית ביטקוין?’, כדוגמה אחת, בעוד שאחרים מספקים סקירה בסיסית יותר של היבטים מרכזיים לאלה המתחילים במרחב. הוא אמנם מספק משאבים אלה, אך המוקד העיקרי של הצוות הוא בחדשות וניתוחים בניגוד למדריכי הוראות.

מוניטין: 7/10

כיסוי האירוע

למרות היותו אחד האתרים הקטנים יותר לשם סיקור חדשותי, Bits Online הצליחה לבדל את עצמה כפעילה מאוד בדרך לסיקור אירועים בינלאומיים. לצד הסיקור העיתונאי הזה, ערוץ היוטיוב Bits Online כולל גם עשרות סרטונים המציגים את האירועים הקטנים והגדולים הללו בעולם הקריפטו..

ל- Bits Online יש אינטרס מיוחד לראיין אנשים גדולים ומשפיעים מאוד במהלך אירועים אלה, לקבל את התובנות שלהם על מוצרים שונים, לצד דעות על התפתחויות בכלל בתעשיית הקריפטו והבלוקצ’יין..

חלק מהראיונות האחרונים שביץ אונליין ביצעה בערוצי היוטיוב שלה כוללים מגוון של משפיעים של A-listers ויזמים כמו ג’יהאן וו..

בכל פעם שצוות Bits Online מחליט להשתתף באירועים אלה באופן אישי, החברה שואפת לספק כיסוי רב דרך הבלוג שלה יחד עם ערוץ היוטיוב שלה. כאשר הוא מתחיל לקראת האירועים הספציפיים הללו, Bits Online יפרסם גם, או מספר מדריכים בנוגע לאירוע זה, שיספק תובנה ועזרה למי שמעוניין להשתתף, וללמוד עוד על האירוע ולמה לצפות.

מדיה חברתית

בין הסוגים השונים של אמצעי התקשורת החברתיים בהם Bits Online משתמשים, החברה מוכיחה שהיא הפעילה ביותר בתחום טוויטר, פייסבוק כמו גם יוטיוב. באופן כללי, Bits Online משתמש בערוצי המדיה החברתית השונים הללו כדי לשתף את החדשות האחרונות, העדכונים, הסיפורים והראיונות שלה כפי שהם זמינים באתר הרשמי של Bits Online..

לצד ערוצי המדיה החברתית הללו, Bits Online מוכיח יותר מפעילותו בערוץ היוטיוב שלה, במיוחד במהלך אירועים בינלאומיים – ומספק למשתמשים גישה לעשרות קטעי וידאו מרחבי תעשיית הבלוקצ’יין ותמונות הקריפטו, כולל ראיונות עם אישים בעלי השפעה רבה..

כלי משתמש

ברגע זה, צוות Bits Online אינו מספק למשתמשים גישה לכל סוג של כלי קריפטו או בלוקצ’יין. ועדיין לא ברור אם בכוונתו או לא בעתיד הקרוב.

הכוח הגדול ביותר

צוות Bits Online, באופן כללי, מספק כיסוי יוצא דופן באמצעות מגוון פוסטים בבלוג, כמו גם ערוץ יוטיוב, כגון מגוון מדריכים, ראיונות, סיקור אירועים בינלאומיים, לפני, במהלך ואחרי האירועים ב כללי.

ממשק משתמש ועיצוב

Bits Online עצמה מספקת למשתמשיה פריסת בלוג פשוטה יחסית, ללא שטויות, עם סדרת תמונות גלילה שעוברת בראש הדף הראשי, וכולן מלוות במגוון כותרות והודעות לעיתונות שונות על פני שני סרגלי צד..

ממשק משתמש זה מעט יותר מבולגן בהשוואה לאתרי קריפטו ובלוקצ’יין אחרים, כאשר Bits Online מציב סיפורי חדשות ודיווחים של היום באופן יוצא דופן לסיפורי תכונות שהתפרסמו לפני מספר שבועות, מה שהופך אותו למרבה מאוד יוצא דופן עבור מבקרים באתר לראות ב העמוד הראשי, וקביעת רושם שלילי לאלה שהם חדשים לחלוטין בפלטפורמה, במיוחד במקום בו הם מחפשים אחרונים עדכניים וחדישים.

סקירה

ביטס אונליין עצמה פועלת כמוצא חדשות קריפטו שנמצא בבעלות החברה המוגבלת, טאלון מדיה גרופ, שבסיסה עצמה מצ’רלסטאון, נביס, סנט קיטס ונוויס..

לצד הקמתה יחסית לאחרונה, במיוחד בהשוואה לפלטפורמות חדשות אחרות, היא מתהדרת בדירוג Alexa חזק עם עשרות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות בין הפלטפורמות השונות שלה. סוג הביצועים שהציג לאורך השנים מרשים – היכולת למשוך יותר תנועה במקרים מסוימים מאשר לחבריה הגדולים והוותיקים יותר..

האתר עצמו אמנם לא פורה בכל הקשור לפרסום סיפורים מרכזיים, במיוחד בכל הנוגע ליכולתם של המתחרים הגדולים שלו לעשות את אותו הדבר – אך הוא עדיין מצליח לתפוס תנועה מקהילת קריפטו ובלוקצ’יין מגוונת יחסית בזכות המגוון שלה. של תוכן כגון קטעי וידאו, ראיונות, פודקאסטים יחד עם מגוון חומרים ייחודיים אחרים.

בעוד שמספר אתרי חדשות חדשות של מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין בדרך כלל בוחרים להתעלם מיוטיוב כמדיום של יצירת תוכן, ראיונות ודיווחים, Bits Online שמה דגש מיוחד על תוכן הווידיאו שלה. עם ערוץ היוטיוב הייעודי של Bits Online המתעדכן באופן קבוע עם מגוון סרטוני וידאו מכנסי מטבעות קריפטוגרפיים בינלאומיים קטנים וגדולים – יחד עם ראיונות עם דמויות מובילות ומשפיעות מכל רחבי עולם המטבעות..

נכון לעכשיו, לצוות Bits Online יותר מעשרות סרטונים שפורסמו בערוץ שלו עד היום, כאשר נוכחותו ביוטיוב ממשיכה לגדול ולהשיג השפעה. בהתקדמות, Bits Online מתכוונת להמשיך להשתמש בערוץ YouTube ובתוכן הווידיאו שלה כדי להציג עוד ראיונות והתכתבויות מהאירועים האחרונים והדמויות המשפיעות..

Bits Online נשאר שקוף יחסית בכל הנוגע לצוות הכתיבה והעריכה שלו. כשכל מחבריו רשומים על בסיס שם פרטי ושם משפחה בראש כל מאמר שמופיע באתר. מבקרים שלוחצים על שם הכותב הזה יוכלו לראות את כל התוכן שסיפקו לאתר Bits Online, יחד עם סיכום קצר יחסית של הכותב המדובר, עם כל הכישורים המקצועיים שלהם לצד הניסיון בענף..

בהתבסס על המידע המצומצם שקיים בדף הלינקדאין של Bits Online, החברה מובלת על ידי העורך הראשי – סקוט פרגו. מלבד רמה יחסית בסיסית זו של מידע, קיים מידע דליל יחסית המתייחס לניהול ו / או צוות המייסדים שמאחורי Bits Online, כאשר דף ‘אודותינו’ מספק מידע מועט על מתי בדיוק הוקמה החברה או מי בדיוק מנהל את החברה.

יחד עם כמות המידע המעורפלת והדלילה הזו, המיקום של Bits Online עצמו הוא די יוצא דופן בהשוואה לפלטפורמות חדשות אחרות של בלוקצ’יין וקריפטו. זה אחד הבודדים, למשל שמבוסס רשמית ונגמר סן קיטס ונוויס. ביטס אונליין ממשיכה לספק כתובת ספציפית לחברה בהיותה צ’רלסטאון, נוויס, ולמרות שהיא מוקמת שם, לכאורה, לא ברור אם צוות הכותבים עצמו, במידה מסוימת, מבוסס על אותו אזור..

בעוד שחברת Bits Online מבוססת מחוץ לאזור זה, התבוננות בחברת האם ‘טאלון מדיה גרופ’ חשפה כמות מוגבלת מאוד של מידע אודות החברה המדוברת. בגלל זה לא ברור לחלוטין מתי הוקמה רשמית Bits Online; נראה שרוב פרופילי המדיה החברתית המסונפת של החברה מצביעים על הקמתה בשנת 2017. אמנם זה מה שהאתרים הללו טוענים להם, אבל בערוץ היוטיוב יש סדרת סרטונים החל משנת 2014, כולל מספר פרקים של ‘פודקאסט קצר של מטבעות’.

בכל הקשור לצוות הכותבים של החברה, ל- Bits Online יש מגוון מגוון ומרשים של כותבים מיומנים ומנוסים ששזורים בכל רחבי העולם המכסים מגוון של סיפורי חדשות. זה מדגים את סוג הגישה האומנותית שיש לביטס אונליין כלפי צוות הכותבים שלה – בחירת העסקת מספר כותבים מיומן אסטרטגי, המייצג את החברות השונות בהן הם מתגוררים, בניגוד להעסקת מספר גדול של כותבים..

בזכות גישה זו יש צוות Bits Online כותבים שמקורם ברוסיה, דרום קוריאה, הודו, יפן, בריטניה, ארגנטינה וארצות הברית. בזכות גישה זו של שימוש בסופרים אווטארים גיאוגרפיים לאזורם בעולם, Bits Online מספק סיקור רב, הן בדיווחי חדשות והן באירועים..

לסיכום, ביטס אונליין מתפקד במיטבו כאשר הוא מספק כיסוי של האירועים והחדשות האחרונים המתרחשים בעולם הצמוד של קריפטוגרפי וטכנולוגיית בלוקצ’יין. לצד התוכן הכתוב שלה, ערוץ היוטיוב הייעודי של החברה מספק למנויים ולמבקרים פוסטים ותכני וידאו קבועים של ראיונות באיכות מקצועית ביותר עם כמה מהשמות הגדולים בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים, לצד מספר דיווחים נוספים מאירועי קריפטו שונים..

יחד עם זאת, הוא מתגאה בצוות כתיבה שמבוסס בכל רחבי העולם, מאסיה, אירופה ועד דרום וצפון אמריקה. זה בזכות הצוות הבינלאומי הזה שהחברה עושה עבודה טובה מאוד בכדי לספק תובנה מקומית לסיפורי חדשות והתפתחויות מכל רחבי הענף..

בעוד שהחברה עצמה לא ידועה בדיוק כאחת ממוצרי חדשות הקריפטו הגדולים, הפופולריים והפורים ביותר שיש בחלל. יחד עם זאת, Bits Online גילתה נישה ייחודית משלה ברמת התוכן האיכותית ביותר שלה, יחד עם כיסוי אירועי קריפטו ובלוקצ’יין וכן כיסוי וידאו של אותם.

מילה אחרונה באתרי חדשות הקריפטו המובילים

יש לכם את זה אנשים. עובדות, אנו יודעים ש- MasterTheCrypto.com הוא אתר הקריפטוגרפים המועדף עליך, אך ההתמקדות העיקרית שלנו היא במתן מדריכים ומדריכים עליונים והרגשנו צורך לפחות לפרק רשימה של אתרי החדשות הטובים ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner