סקירת STO: כיצד מדריך הצעות אסימון אבטחה עובד

אסימון אבטחה מציע סקירה

הצעת אסימון אבטחה, או STO, היא מה שקורה כשמשלבים הנפקה ו- ICO יחד. אתה מקבל את המסגרת הרגולטורית החוקית של מכירת אבטחה יחד עם יצירת אסימונים דיגיטליים מבוססי בלוקצ’יין של ICO.

פורבס הציע לאחרונה זֶה הצעות אסימון ביטחוני יכולות להיות “העתיד לגייס כסף”.

מה זה STO? כיצד פועלות הצעות אסימון אבטחה? איך משקיעים רגילים כמוך יכולים להשתתף בשוק STO? בואו לכסות את היסטוריית אסימון האבטחה, יתרונות הרגולציה ונמנה את המרכזיות הפופולריות ביותר כדי להסביר את כל מה שאתה צריך לדעת על STO וכיצד הם עובדים במערכת האקולוגית של הצפנה..

מהו הצעת אסימון ביטחוני?

מדריך סטו

ההגדרה של הצעת אסימון אבטחה היא כאשר מכירה מתרחשת כאשר משקיע מחליף כסף עבור מטבעות או אסימונים. מטבעות או אסימונים אלה הם ניירות ערך: הם צמודים לנכס השקעה בסיסי כמו מניות, אגרות חוב, נאמני השקעות נדל”ן (REIT) ונכסים אחרים..

STO דומה ל- ICO. למעשה, הם עשויים לתפקד בצורה כמעט זהה. עם STO וגם עם ICO, מישהו מחליף כסף תמורת אסימון דיגיטלי.

ההבדל העיקרי בין STO ל- ICO, כמובן, הוא באסימון שנמכר. באמצעות ICO, האסימון יכול להיות כמעט כל דבר – החל ממטבע דיגיטלי ועד אסימון שירות. עם STO, האסימון הדיגיטלי הוא אבטחה. האסימון הוא מכשיר פיננסי שניתן לסחיר עם ערך כספי ספציפי.

מהם אסימונים ביטחוניים? איך הם עובדים?

כיצד פועלות הצעות אסימון אבטחה

אסימוני אבטחה הם ייצוג דיגיטלי של נכס אבטחה כלשהו. אסימוני האבטחה הנפוצים ביותר מייצגים:

שוקי הון: חברה עשויה להמיר את מניותיה לאסימונים. בעלי אסימונים עשויים להרוויח דיבידנדים או להיות בעלי זכויות הצבעה מסוימות.

קרנות הון: קרן מניות עשויה להמיר את מניותיה לאסימונים. מחזיקי אסימון זכאים לחלק מהרווחים שנצברו על ידי קרן ההון.

סחורות: סחורה עשויה להיות מפוצלת לאסימונים, ואז להציע אותה במהלך STO.

נדל”ן: ניתן להמיר הון נדל”ן לאסימונים – ממש כמו אופן הפעולה של ריט.

בסופו של דבר, הצעות אסימון אבטחה אינן משנות את ניירות הערך הבסיסיים; הם אותם ניירות ערך שאתה יכול לקנות באמצעות פלטפורמת השקעה רגילה. עם זאת, הם משנים את האופן שבו חברות ומשקיעים ניגשים למכירות אבטחה.

היכן מתקיימות הצעות אסימון אבטחה?

איך סטו עובד

אסימונים לאבטחה אינם נסחרים בבורסות רגילות של קריפטוגרפים.

מסחר באסימונים באבטחה מוסדר. רק סוגים מסוימים של אנשים יכולים להשתתף במסחר באסימונים באבטחה משפטית.

הבורסה צריכה לעמוד במלואה בתקנות כדי להציע מסחר באבטחה משפטית, והבורסה עשויה להזדקק למשקיעים כדי לעמוד בכישורים מסוימים. ייתכן שמשקיעים יצטרכו להיות מוסמכים, למשל. ייתכן שמשקיעים יצטרכו להשלים תהליך עלייה מקיף על מנת לאמת את זהותם ומעמדם המוסמך.

מכל הסיבות הללו, שוק אסימון האבטחה מתרחש בבורסות מוסדרות או בבורסות מיוחדות.

בורסות מוסדרות כמו Coinbase ו- Kraken מציגות אסימוני אבטחה, כמו גם בורסות מיוחדות כמו CEZEX.

בדוק את הרשימה שלנו בתחתית כדי לראות את חילופי אסימון האבטחה הגדולים ביותר הקיימים כיום.

היסטוריה של הצעות אסימון ביטחוניות: מדוע אנו זקוקים לתחנות סיכון? מאיפה הם באו?

אסימון אבטחה המציע היסטוריה

כדי להבין את הצעות אסימון האבטחה, ראשית עלינו להסביר הצעות מטבע ראשוניות (ICO).

שנת 2017 הייתה שנת ה- ICO

שנת 2017 הייתה שנת הקריפטו וביטקוין הפך למיינסטרים. זו הייתה גם השנה של ה- ICO. חברות סטארט-אפ ברחבי העולם החלו להשתמש בהצעות מטבע ראשוניות (ICO) לצורך גיוס כספים.

עם הצעת מטבע ראשונית, חברה מכרה מטבע דיגיטלי בתמורה למטבע פיאט (כמו דולר ארה”ב) או מטבע קריפטוגרפי (כמו BTC או ETH). משקיעים יכלו לשלוח כסף לחברה, והחברה תשלח מטבעות בתמורה.

ICOs זכו לשבחים כשיטת גיוס תרומות חדשה. ICOs איזנו את שדה המשחק, ואפשרו לסטארטאפים טכניים לגייס כמויות משמעותיות של הון מבלי להסתמך על העולם המסורבל והמסורתי של גיוס הון סיכון. כל אחד בעולם יכול להשיק ICO, למכור אסימונים לכל מי שמעוניין.

ICOs התפוצצו בשנת 2017. חברות סטארט-אפ גייסו סך של 5.6 מיליארד דולר באמצעות ICO עד סוף השנה. פעילות ה- ICO הגיעה לשיאה ברבעון הראשון של שנת 2018 כשסטארטאפים גייסו 6.3 מיליארד דולר רק בשלושת החודשים הראשונים של השנה.

אולם בסופו של דבר, ICOs הופלו על ידי אויב צפוי: רגולציה.

אמצע 2018: הרגולציה מחזירה ICOs חזרה לכדור הארץ

ברוב המדינות יש חוקי השקעה מחמירים המסדירים מי יכול למכור השקעות למי. בארצות הברית, למשל, כל חברה שמוכרת מניות חייבת לרשום את המכירה ברשות ניירות ערך (SEC).

במהלך 2017 ICOs היו באזור אפור. אנשים לא ממש היו בטוחים אם המטבעות שנמכרים מייצגים מניות. האם באמת ניתן היה להשוות אסימון כמו ביטקוין למניה בחברה? מה עם את’ריום? XRP? האסימונים השתנו מאוד בתפקידיהם ובשיטות הגיוס שלהם, והמשקיעים נותרו מבולבלים.

זו לא הפעם הראשונה שהרגולטורים בארצות הברית מבקשים להבדיל בין מניות מנכסים אחרים. לאחר תיק בית משפט עליון ב 1946, ה- SEC השתמש מבחן האווי כדי לקבוע אם נכס הוא מניה. בעיקרו של דבר, מבחן האווי קובע כי אם הנכס מתפקד כנייר ערך, הרי שהוא נייר ערך תחת שלטון החוק..

נמצא כי כמה מטבעות נכשלו במבחן האווי. חברות אלה מכרו ניירות ערך במסווה של ICO. מטבעות אחרים עברו את מבחן האווי.

הכללים משתנים מאוד בין מטבעות. רוב גופי הרגולציה בארצות הברית, למשל, מודים כי הביטקוין צריך לעבור את מבחן האווי ללא בעיה. אין ארגון אחד שמכר ביטקוין ב- ICO, למשל, ואף ארגון ריכוזי לא גייס כסף באמצעות מכירת ביטקוין.

Ethereum, שנמכרה ב- ICO שהושקה על ידי קרן Ethereum ו- XRP, שיש לה קשרים הדוקים להצלחתה של החברה הפרטית Ripple, עשויות להתייחס לנייר ערך בעתיד..

בגלל כל הבלבול הזה, מפעילי ICO החלו לאסור לקוחות מארצות הברית. עד מהרה הצטרפו למגמה רגולטורים פיננסיים במדינות אחרות.

כיום, יש עדיין הרבה ICOs. חלק מה- ICO קיימים באזור אפור של החוק, ומאפשרים לאזרחים במדינות מסוימות אך לא לאחרים להשתתף. ICOs אחרים אינם חוקיים לחלוטין, הושקו בתקווה שה- SEC לא ינקוט פעולה. וכמה מערכות ICO חוקיות לחלוטין גם בארצות הברית: הפריטים הנמכרים עוברים את מבחן האווי ואינם נחשבים למניות.

כל הרקע הזה חשוב מכיוון שהוא מסביר מהיכן הצעות אסימון האבטחה.

הצעות אסימון אבטחה הופיעו מכיוון שאנשים הכירו ביתרונות של ICO (נוחות, נגישות, מהירות) אך הכירו בצורך ברגולציה רבה יותר. הצעות אסימון אבטחה משלבות את הרגולציה של הנפקה עם הנוחות של ICO, אך תמיד היו מודעים לסיכונים של הונאות ביטקוין ותוכניות ICO רמאות.

היתרונות של הצעת אסימון ביטחוני

יתרונות sto

בתקופת הזוהר של ה- ICO בשנים 2017 עד 2018, מנפיקים אסימונים מכרו שקיות של אסימונים ללא חשש לחוקי ניירות הערך הקיימים. למשקיעים המשתתפים במכירות סמלים לא מוסדרות לא היו זכויות מוגנות מבחינה חוקית.

הצעות אסימון האבטחה נועדו להיות חלופה התואמת את הרגולציה למכירות אסימונים רגילות. מכירת אסימון ביטחוני מעניקה למשקיעים זכויות מסוימות המוגנות על פי חוק. זה מעניק למחזיקי סמלי אבטחה זכויות לדיבידנדים או לזרמי הכנסות מוגדרים מראש, למשל.

מנפיקים נהנים גם מהצעות אסימון אבטחה. המנפיקים יודעים שהאסימונים שלהם נקנים על ידי משקיעים מוסמכים ומאושרים. בנוסף, מנפיקים יכולים להיות כנים לגבי האופן שבו האסימונים עובדים. מנפיקים יכולים לתאר את הערך הכלכלי הספציפי של האסימון, למשל, במקום לרקוד סביב העובדה שהאסימון הוא אבטחה..

כמה מהיתרונות הגדולים ביותר של הצעות אסימון אבטחה כוללים:

למכור ניירות ערך באופן חוקי כאסימונים: במהלך שיגעון ה- ICO של 2017 עד 2018, חברות מכרו למעשה ניירות ערך כמטבעות דיגיטליים. לבעלי המטבעות היו זכויות מסוימות – כמו דיבידנדים או זכויות הצבעה, למשל. ICOs אחרים היו עדינים יותר לגבי העובדה שהם מכרו ניירות ערך באופן לא חוקי. עם STOs, אין צורך לרקוד סביב העובדה שהאסימון הוא ביטחון.

מוסדר: כל העסקים הלגיטימיים צריכים לעמוד בתקנות במדינות בהן הם עושים עסקים. הצעות אסימון אבטחה מוסדרות. הם מצייתים לכללי המדינה בנוגע למכירות מניות. מדינה שמוכרת ניירות ערך בארצות הברית, למשל, צריכה לעמוד בתקנות SEC או FTC.

הימנע מאיום של תקלות עתידיות: עם ICO, למישהו יכול להיות אסימון מבטיח למכור, אך המשקיעים נזהרים בגלל האיום של התקלות העתידיות. אם פרויקט נשמע טוב אך גם עלול להפר את תקנות ה- SEC, הוא משליך ענן כהה על כל הפרויקט.

אֲמִינוּת: אם מישהו ניגש אליך ברחוב ויספר לך על מלאי נהדר שהוא מוכר, היית ספקן. אם אתה נכנס לפלטפורמת מסחר מוסדרת ורואה הצעת אסימון אבטחה חדשה של חברה שקופה ומפוקחת, זה מעניק להשקעה שלך יותר אמינות..

נוֹחוּת: ICO שינו את הדרך בה חברות סטארט-אפ גייסו כסף. ל- ICO היו גם פגמים. מכירת אסימון אבטחה משלבת את היתרונות של ICO ללא החסרונות. זה נוח לקנות אסימון באינטרנט על ידי כניסה לבורסה דיגיטלית.

תכנות: אסימוני אבטחה יכולים להיות יותר מסתם נייר דיגיטלי עם שמך ותעודת מלאי עליו. ניתן לתכנת ולאכוף אסימוני אבטחה על ידי חוזים חכמים.

תשלומי דיבידנד אוטומטיים או זכויות הצבעה: חלק מסימני האבטחה מותאמים אישית באמצעות חוזה חכם למסירת תשלומי דיבידנד באופן אוטומטי. החוזה החכם מפריד את רווח החברה לחלקים שונים, ואז מחלק אחוז מסוים של רווח לכל בעל אסימון. לאסימוני אבטחה אחרים זכויות הצבעה אוטומטיות מובנות המופעלות באמצעות חוזים חכמים.

פתוח למשקיעים בינלאומיים: חלק משווקי ניירות הערך פתוחים רק למשקיעים מקומיים. עם הצעת אסימון אבטחה, כל אדם בעולם יכול להשתתף במכירת האסימונים.

פחות מניפולציה מוסדית: תיאורטית, STOs צריכים לבצע מניפולציה מוסדית פחות. שוק חופשי ופתוח עם פחות מתווכים אמור להפחית את המניפולציות בשוק. זה מפר את מכירות ניירות הערך מחוץ לגבולות המוסדות הגדולים.

עוד נזילות: אסימוני אבטחה נסחרים בבורסות אבטחה מיוחדות. משקיעים יכולים לקנות אסימון ניירות ערך אחד או יותר באמצעות הבורסות הללו, מה שמאפשר למשקיעים דרך קלה לחסל או להתאים את אחזקותיהם..

בעלי עניין חדשים עם כללים חדשים: STO מאפשרים לחברות ליצור מערך חדש של בעלי עניין עם רעיונות חדשים לגבי חוב, הון עצמי, הצבעה ותרומות. זהו אבטחה הניתנת להתאמה אישית ועולמית של פיננסים חדשים.

בגלל כל היתרונות הללו, הצעות אסימון האבטחה משנות את יסודות המימון.

מתי אסימון הופך לביטחון?

מהי הצעת אסימון אבטחה

אם אסימון דיגיטלי מתפקד כמו אבטחה, אז זה נחשב בדרך כלל לאבטחה בעיני החוק.

איך נדע אם אסימון דיגיטלי מתפקד כמו אבטחה? ובכן, השיטה הנפוצה ביותר היא להשתמש במבחן האווי.

מבחן האווי

מבחן האווי מתייחס לפסק דין של בית המשפט העליון בארצות הברית מ -1946. חוות הדרים בשם חברת האווי מפלורידה החליטה להשכיר מחצית מהנכס הגדול שלה למימון פיתוח נוסף. מחצית מהנכס הושכר למשקיעים שונים. לאלה שרכשו את אדמת האווי לא היה כל “הידע, המיומנות והציוד הדרושים לטיפול וטיפוח של עצי הדר”, מה שהפך אותם לספקולנטים. אנשים אלה רכשו את חוזה השכירות על בסיס ההנחה שהוא יניב עבורם רווח “כתוצאה ממאמציו של מישהו אחר”.

חברת האווי הסתבכה כשלא הצליחה לרשום מכירה זו ברשות ניירות ערך בארצות הברית (SEC). ה- SEC טען כי חברת האווי מוכרת נייר ערך לא רשום, ואילו חברת האווי טענה כי לא מדובר בנייר ערך אמיתי..

המקרה עשה בסופו של דבר את דרכו לבית המשפט העליון של ארצות הברית, שקבע כי מכירות הקרקעות של חברת האווי הן אכן ניירות ערך. המשקיעים קנו את הקרקע כיוון שהם ציפו להרוויח מעבודתם של מישהו אחר. לפיכך, היה צורך לרשום את המכירה.

כיצד לעבור את מבחן האווי

על פי פסק הדין של האווי, משהו נחשב לביטחון אם הוא עומד בכישורים הבאים:

זו השקעה של כסף

ההשקעה היא בארגון משותף

יש ציפייה לרווח מעבודת היזמים או הצד השלישי

מבחן האווי וקריפטו

מבחן האווי מילא תפקיד מכריע בקריפטו מאז תחילתו. בשנים 2017 ו- 2018 מפעילי ה- ICO נזהרו יותר ויותר לעבור את מבחן האווי. אם ICO נכשל במבחן האווי, אז יכול היה SEC להכריז על מכירת ביטחון לא חוקית. אם ICO עבר את מבחן האווי, זה היה חוקי.

ICO עשוי לפרסם את האסימון שלהם ללא ערך השקעה צפוי, למשל. ה- ICO עשוי לתאר את האסימון כאסימון “כלי עזר” שיכול לשמש רק כדי לקיים אינטראקציה עם הפלטפורמה. מטבע Binance (BNB), למשל, משמש להפחתת עמלות המסחר בפלטפורמה.

כאן הדברים נעשים מסובכים: הערך של אסימון השירות עדיין צפוי לעלות ככל שהפלטפורמה הופכת פופולארית יותר. השווי של BNB זינק מגרושים למעל 15 $ מכיוון שזה אסימון השירות לאחת הבורסות הגדולות בעולם.

מה ההבדל בין אסימונים ביטחוניים לניירות ערך מסומנים?

אסימונים ביטחוניים וניירות ערך מסומנים

אתה עלול להיות מופתע לגלות שיש הבדל בין אסימוני אבטחה לניירות ערך מסומנים. קל להתבלבל בין השניים, אך רבים מאמינים שרוב הנכסים היקרים בעולם יחוו אסימון בעתיד.

ההבדל הגדול ביותר בין השניים הוא שאסימוני האבטחה הם ניירות ערך שהונפקו לאחרונה על בסיס ספר מבוזר, ואילו ניירות ערך מסומנים הם רק ייצוג סמלי של מוצרים פיננסיים שכבר קיימים..

אם הנפקת מוצר פיננסי חדש המכיל תכונות אבטחה, זהו אסימון אבטחה. אם לקחתם מוצר פיננסי קיים, הפרדתם אותו למיליון חלקים נפרדים ומכרתם כל חלק, אז זה אבטחה סמלית.

למרות שאסימוני אבטחה וניירות ערך אסימוניים עשויים להיות בעלי מראה וטרמינולוגיה דומים, להנפקת אסימוני אבטחה אין שום קשר לניירות ערך מסומנים..

היסטוריה קצרה של הצעות אסימון ביטחוני

היסטוריית סטו

ההנפקה הראשונה של אסימון האבטחה הושקה על ידי Blockchain Capital (BCAP) ב -10 באפריל 2017. החברה גייסה 10 מיליון דולר ביום אחד..

מאז ה- STO המצליח הראשון הזה, חברות נוספות בחנו את היתרונות של STOs.

רגעים בולטים אחרים בהיסטוריה של STO כוללים:

10 באפריל 2017: Blockchain Capital משלימה את הצעת אסימון האבטחה הידועה הראשונה.

22 בספטמבר 2017: Science Blockchain (SCI) משלים את ה- STO שלו.

1 במרץ 2018: ספייס VS משלים STO.

1 במאי 2018: Quadrant Biosciences משלימה את ה- STO שלה, ומציעה מכירה ראשונה של הון תאגידי אסימוני המתארח בבלוקצ’יין.

1 באוגוסט 2018: מטבע אספן מציע STO, המסמן את המכירה הראשונה של בעלות על נדל”ן סמלי (כמו גרסה סמלית של REIT).

1 בדצמבר 2018: הרכזת בקולומביה מציעה את ה- STO שלה, המציינת את מכירת ה- REIT השנייה המסומנת.

10 בינואר 2019: Sharespost משיקה את ה- STO שלה, שהיא הסחר הראשון בניירות ערך דיגיטליים על ידי ATS וסוחר מתווכים, בו ה- ATS אחזה בניירות הערך הדיגיטליים..

24 בינואר 2019: tZERO: נפתחת חילופי הצעות אסימון אבטחה ייעודיים הנקראים tZERO.

בורסות אסימון אבטחה: רשימה מלאה של חילופי STO

רשימת הצעות אסימון אבטחה

כיום, משקיעים יכולים לקנות או למכור אסימוני אבטחה במגוון בורסות STO. תודה לחברים שלנו ב- token.security, להלן הרשימה המלאה של חילופי STO הזמינים כיום:

ארכקס: Archax היא בורסה מוסדית חדשה ומוסדרת לסחר באסימונים מגובים נכסים. הבורסה הלונדונית הוקמה על ידי מומחים מעולם הפיננסים המסורתי.

אטלנט: ATLANT משתמשת בפלטפורמת בלוקצ’יין מבוזרת כדי להקל על בעלות סמלית והשכרת P2P גלובלית כדי לשבש את שטח הנדל”ן.

בנקור: פרוטוקול Bancor הוא תקן ליצירת אסימונים חכמים. Bancor היא גם רשת נזילות מבוזרת הכוללת אסימוני אבטחה ונכסים דיגיטליים אחרים.

BANKEX: BANKEX היא חברת פינטק המפרטת אסימוני אבטחה.

בינאנס: Binance היא אחת מחילופי המטבעות הגדולים בעולם. בבורסה מופיעים אסימוני אבטחה מסוימים.

ירח שחור: Blackmoon היא פלטפורמת מסחר אוטומטית המפרטת אסימוני אבטחה מסוימים.

בורסת ניירות ערך קנדית: ה CSE נרשם בבורסה בשנת 2004 ומשתמש כעת בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי לייעל ולאמת עסקאות, כולל עסקאות אסימון אבטחה..

CEZEX: CEZEX מציעה שלושה סוגים של אסימוני אבטחה, כולל נגזרים, מטבעות קריפטוגרפיים ואסימוני אבטחה.

Coinbase: Coinbase שבסיסה בסן פרנסיסקו הוא אחד השמות הידועים ביותר בתעשיית הקריפטו. בבורסה מופיעים אסימוני אבטחה מסוימים.

בורסת גיברלטר: הבורסה לגיברלטר (GSX) מורשית על ידי נציבות השירותים הפיננסיים ומציעה מסחר באסימונים.

הואובי: Huobi שבסיסה בסינגפור לא רק מפרטת אסימוני אבטחה, אלא גם עם רישום דלת אחורית בבורסת הונג קונג (HKEx) תוך שירות ללקוחות ברחבי אסיה ובעולם כולו..

ICHX: ICHX מציעה אסימוני אבטחה במערכת אקולוגית מוסדרת, שקופה ויעילה הנקראת פלטפורמת iSTOX.

KoreConX: KoreConX מציעה את KoreProtocol שלה לניירות ערך מסומנים, ומאפשרת לחברות למכור ניירות ערך בקלות במספר תחומי שיפוט..

קראקן: קראקן היא בורסת ביטקוין מוסדרת היטב שהושקה כבר בשנת 2011. בבורסה מופיעים אסימוני אבטחה מסוימים.

LXDX: LXDX נבנה כדי לתת מענה למשקיעים מקצועיים. חברים מקבלים גישה לתשתית המשלבת את היתרונות של ניתוב חכם אלגוריתמי ומסחר בבריכות חשוכות.

הבורסה למלטה: הבורסה למלטה פעלה במשך 25 שנה, אך מציעה כעת אסימוני אבטחה תוך שמירה על התקנות של מדינת מלטה.

NYSTX: בורסת אסימון האבטחה בניו יורק הינה מובילה עולמית בשוק אסימוני האבטחה וטוענת כי היא מפעילה את בורסת אסימון האבטחה המתקדמת, המאובטחת והמהירה ביותר בעולם.

OKEx: ענקית חילופי הקריפטו OKEx מציעה מכירות אסימון אבטחה בסביבה נזילה ביותר.

רשת OpenFinance: רשת OpenFinance מוסדרת בארצות הברית כפלטפורמת מסחר לנכסים דיגיטליים חלופיים כמו אסימוני אבטחה.

פלדיום: פלדיום משתמש בבלוקצ’יין כדי לספק למשתמשים חווית קריפטו ובנקאות פשוטה ומאוחדת. משתמשים יכולים גם לקנות אסימוני אבטחה.

פולוניקס: חילופי הקריפטו פולוניקס מוכרת אסימוני אבטחה בסביבה נוזלית מוסדרת.

SIX Digital Exchange: הבורסה הדיגיטלית של SIX מאפשרת טוקניזציה של ניירות ערך קיימים, ואז מאפשרת למשתמשים לסחור בניירות ערך דיגיטליות ואסימוני אבטחה.

טמפלום: טמפלום היא בורסה מוסדרת מקצה לקצה לגיוס הון.

TokenMarket: TokenMarket היא פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין שמאפשרת לסטארט-אפים בקלות לבצע מכירות אסימונים.

tZERO: tZERO הוקמה במטרה להסיר את וול סטריט ואת חוסר היעילות שלה מתהליך גיוס ההון.

VRBex: VRBex היא בורסה שבה משקיעים יכולים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים או להשקיע בנכסי קריפטו כמו אסימוני אבטחה.

שירותי השקת STO

הפעלת STO יכולה להיות מסובכת. למרבה המזל, חברות הופיעו כדי לעזור לאנשים לנהל STOs מאובטחים ומוסדרים.

כמה מהשמות הגדולים ביותר במרחב השירותים STO המספקים תשתית כוללת:

  • Polymath (POLY)
  • נמל
  • אבטח
  • נָחִיל

כל החברות הללו מסייעות לחברות עם אסימוני הצפנה של STO מבחינת סיוע רגולטורי, תהליכים, הנפקת מטבעות ועניינים קשורים אחרים..

האם מישהו יכול להשתתף ב- STO?

כיצד להשקיע בסטו של אסימון אבטחה

בארצות הברית, רק משקיעים מוסמכים יכולים להשתתף ב- STO. החוק האמריקני מגדיר משקיע מוכר ככל מי שיש לו שווי נקי של יותר ממיליון דולר שהרוויח מעל 200,000 $ בשנה בשנתיים האחרונות.

מחוץ לארצות הברית, כלל המשקיעים המוסמך אינו חל, כלומר כל אחד יכול להשתתף ברוב ה- STO.

עם זאת, מדינות מסוימות מוציאות מגבלות ספציפיות יותר על STO ככל שהן הופכות פופולריות יותר, ובמדינות מסוימות או באזורי משנה ישנן תקנות STO נוספות. אנו ממליצים לבדוק את התקנות בתחום השיפוט המקומי לפני שתשתתף ב- STO.

מילה אחרונה

שנת 2017 הייתה שנת הנפקת המטבע הראשונית (ICO). יכול להיות ש -2020 תהיה השנה בהנפקת אסימון האבטחה?

כעת, כשכל המשקיעים בקריפטו־אסטים יודעים כי אסימוני אבטחה המונפקים על ידי בלוקצ’יין יכולים לספק את הזכות למניות הון או את הזכות לחלוק רווח (או בעלות) בחברות, יהיה חשוב מאוד לשים לב היטב לשוק STO בחודשים הקרובים ו שנים כאשר מכשולים רגולטוריים נופלים ומערך המכשולים החוקיים.

ל- STO יש שפע יתרונות, ובהחלט יתכן שנראה כמה מהחברות הגדולות בעולם משיקות STO בעתיד. לאחר שסקרנו את מדריך הצעת אסימון האבטחה הזה; המכסה את פלטפורמות המובילות בבורסת סחר באבטחה, כיצד להתחיל את הצעת האבטחה המסומנת שלך ואת כל רשימת המטבעות הקריפטו הנוכחית של STO, ודא שאתה נשאר במעגל זה וקבל את הסקופ האחרון על כל הדברים שקורים בעתיד הגיוס הכספי. בעולם הבלוקצ’יין, הצעות אסימון אבטחה (STO).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner