סקירת TradingView: מאסטר המדריך למשתמש של Crypto

TradingView היא פלטפורמת תרשימים פופולרית המציעה תרשימים הן לשווקים פיננסיים מסורתיים והן לשווקי קריפטו. המשך לקרוא כדי לגלות את כל מה שאתה צריך לדעת על TradingView.

מה זה TradingView?

TradingView היא פלטפורמה פיננסית לסוחרים ומשקיעים. כמו פלטפורמות תרשים וכלי ניתוח אחרים, TradingView רוצה לספק לסוחרים את המידע הדרוש להם כדי לבצע עסקאות מושכלות. עם מטרה זו בחשבון, TradingView מציע תרשימים, רעיונות למסחר, כלי ניתוח טכני מתקדמים, הצעות מחיר בזמן אמת ועוד.מהו המסחר

התכונה המרכזית של TradingView היא שאתה יכול לצייר כמעט כל דבר בתרשימים של הפלטפורמה – מממוצע נע פשוט ועד להקות ניתוח טכניות מתקדמות..

TradingView הייתה גם אחת מפלטפורמות התרשימים הגדולות הראשונות ששילבו ביטקוין. כאשר הושק לראשונה בשנת 2011, פרסם TradingView נתונים ותרשימים לשווקים פיננסיים מסורתיים. אולם מאז יוני 2013, TradingView תמכה בתרשימי ביטקוין. החברה השתמשה בתחילה בהר. Gox עבור נתוני חילופי הקריפטו שלה.

tradingview-bitcoin-price-charts

כיום, TradingView מציע מגוון רחב של כלי תרשים למשקיעים קמעונאיים ומוסדיים כאחד. הפלטפורמה שואפת להיות שער הכל-אחד לעולם השקעות המניות, המסחר העולמי וניתוח השוק.

השקפות מסחר-שוק-הצעות מחיר

לאחר הגדרת כלי התרשימים של TradingView, תוכלו להתחיל להתעסק במסחר בנייר ישירות דרך הפלטפורמה. בדוק את האסטרטגיות שלך מול תנאי שוק שונים לפני שאתה מציב כסף אמיתי על הקו.

לאחר שתהיה מוכן לבצע הזמנות אמיתיות דרך TradingView, תוכל לפתוח חשבון תיווך עם אחד מכמה מתווכים נתמכים, להפקיד כסף בחשבונות התיווך האלה ולחבר את החשבון ל- TradingView..

עם זאת, TradingView תומך רק במספר קטן של תיווך מניות ובורסות קריפטוגרפיים (כרגע רק Poloniex נתמכת). רוב הסוחרים מחזיקים את TradingView בנפרד מהתיווך שלהם. אתה יכול להשתמש ב- TradingView בקלות מבלי לחבר חשבון תיווך.

הגרסה הבסיסית של TradingView היא בחינם, ותוכניות מנוי נעות בין 15 $ ל 60 $ לחודש.

תכונות המסחר

התכונות העיקריות של TradingView כוללות את כל הדברים הבאים:


עקוב אחר מגוון מכשירים ושווקים פיננסיים: TradingView מאפשר לך לעקוב אחר מספר שווקים ומוצרים פיננסיים מפלטפורמה נוחה אחת, כולל מטבעות קריפטוגרפיים (כמו CoinMarketCap, CryptoCompare ו- CoinGecko), מטבעות פיאט, מניות, מדדים, חוזים עתידיים, אגרות חוב ו- CFD..

tradingview-crypto-market-features

עקוב אחר קטגוריות משנה מרובות: בתוך כל קטגוריה, TradingView מפרט קטגוריות משנה רבות. אתה יכול לראות שווקי מטבעות קריפטוגרפיים בודדים עבור BCH, BTC, ETH, XRP ומטבעות מרכזיים אחרים, למשל. תוכל להציג קטגוריות משנה עבור מטבעות פיאט כמו ‘מינור’, ‘גדול’, ‘אקזוטי’ ו’אירופה ‘.

יעדים על סוגים ספציפיים של מניות: TradingView מקל על בדיקת מניות ותנועות שוק באמצעות הפלטפורמה שלה. עם זאת, ל- TradingView יש גם קטגוריות משנה של מניות בפלטפורמה שלה, כולל ‘מרוויחי צמרת’, ‘שווי גדול’, ‘מפסידים מובילים’, ‘פעיל ביותר’ ו’תנודתי ביותר ‘, בין קטגוריות אחרות..

אפשרויות בחינם ותשלום: ל- TradingView יש ארבע רמות מנוי שונות, החל מ- $ 60 לחודש.

מדדים מרובים: TradingView מקל על מעקב אחר מגוון מדדים, כולל מדדי מטבע, S&מגזרי P, מדדי ארה”ב ומדדים עולמיים עיקריים.

שוקי עתיד: TradingView תומך בשווקי עתיד במספר קטגוריות, כולל חקלאות, אנרגיה, מטבעות, מתכות, מדדים עולמיים ושיעורי ריבית.

קשרים: קטגוריות האג”ח כוללות ’10Y הגדולות’, ‘אמריקה’, ‘אירופה’, ‘אסיה’, ‘האוקיינוס ​​השקט’, ‘המזרח התיכון’ ו’אפריקה ‘.

CFD: קטגוריית החוזים להפרש (CFD) כוללת קטגוריות משנה כמו חקלאות, אנרגיה, מתכות, מדדי עולם ושיעורי אג”ח וריבית.

עובד בכל דפדפן: TradingView פועל בכל דפדפן ללא התקנת תוכנה נוספת.

HTML5: הסיבה ש- TradingView פועלת בכל דפדפן מודרני היא שהכול מקודד ב- HTML5.

50+ כלי ציור חכמים: סוחרים מתקדמים יכולים לנצל את כלי הציור המתקדמים של TradingView, ומאפשרים לך לצייר כמעט כל דבר בתרשימים.

tradingview-crypto-tools-drawing

סוגי תרשימים מרובים: ל- TradingView יש את כל סוגי סוגי התרשימים והפריסות, כולל Renko, Kagi, מעבר שורה, P&תרשימי F ועוד.

ניסויים בחינם: לכל ארבע חבילות המינוי ל- TradingView יש ניסיון חינם למשך 30 יום.

התראות בצד השרת: ניתן להתאים את TradingView לשליחת התראות על התראות מסוימות. תוכל לקבל התראה כאשר השוק עומד בקריטריונים המותאמים אישית שלך. אתה יכול להורות ל- TradingView לשלוח לך התראה אם ​​מניית מיקרוסופט תצנח מחוץ לערוץ Bollinger Bands, למשל, או אם BTC יורד מתחת ל -7,000 $. ישנם 12 תנאי התראה שונים שניתן להחיל על מחוונים או כלי ציור.

כלים לסינון: ל- TradingView מסנני מניות וקריפטו. מסננים אלה הם כלי חיפוש המאפשרים לך לסנן נכסים על פי קריטריונים ספציפיים. אתה יכול למצוא את החברות הזולות ביותר שמרוויחות הכי הרבה כסף על ידי סינון לפי יחס ה- P / E הנמוך ביותר, למשל. מעל 100 שדות זמינים דרך המסננים.

50+ חילופי נתונים והזנות נתונים: TradingView מחובר לחילופי 50+ והזנות נתונים. לפלטפורמה יש עדכון נתונים מסחרי מקצועי שנותן לה גישה ישירה למניות, עתידיות, כל המדדים העיקריים ו- CFD. המשמעות היא שמשתמשי TradingView מקבלים נתוני פרמיום על מחירים, נפח והיסטוריה המוזרמים ישירות מארצות הברית ומהשווקים הבינלאומיים.

tradingview- אינדיקטורים-אסטרטגיות

אפליקציות סלולריות: ל- TradingView יש אפליקציות לנייד עבור iOS ו- Android. האפליקציות מאפשרות לך להזרים הצעות מחיר בזמן אמת בדרכים, להגיב למשתמשי TradingView אחרים ולגשת לתרשימים שמורים בכל מקום.

רשת חברתית: TradingView הוא אחד מכלי התרשימים המכוונים יותר מבחינה חברתית הקיימים כיום. אתה יכול לתקשר עם משתמשים אחרים, לשתף אסטרטגיות מסחר ולהשתתף בפורומים של TradingView. ישנם מעל 8 משתמשים ב- TradingView. כמה משתמשים עוקבים אחריהם מאות סוחרים אחרים. אתה יכול לעקוב אחר מישהו כדי לקבל את דעתו על תנועות השוק האחרונות, למשל. יש סוחרים שאפילו מציעים קורסים למסחר יומי או תוכניות חינוך באמצעות חדרי צ’ט.

tradingview-top-author

ניתוח טכני מותאם אישית: ל- TradingView 100+ מחקרים שנבנו מראש לניתוח שוק מפורט. מחקרים אלה מכסים את מושגי המסחר והמדדים הפופולריים ביותר.

שפת תכנות אורן: הצוות שעומד מאחורי TradingView בנה את שפת התכנות Pine, המאפשרת ליצור ולשתף מחקרים ואותות בהתאמה אישית. ניתן לשנות בקלות את קוד כל מחקר, וכמעט כל אינדיקטור מותאם אישית ניתן ליצור מאפס באמצעות קוד זה.

tradingview-scripts-language

מסחר בנייר: ל- TradingView מערכת מסחר נייר מלאה הכוללת אפשרות לקנות ולמכור נכסים בכסף וירטואלי. אתה יכול לבדוק אסטרטגיות מסחר בתנאי שוק שונים לפני שתשקיע כסף אמיתי.

אפשרויות תרשים להתאמה אישית: TradingView מאפשר לך להתאים אישית תרשימים עם עשרות אפשרויות שונות. אתה יכול להוסיף דברים בסיסיים כמו נפח ומחיר לתרשימים, למשל. אתה יכול גם להוסיף תכונות מתקדמות יותר כמו להקות בולינגר, להקות ערוצים דונצ’יאן ועופרת איצ’ימוקו (9, 26, 52, 26).

tradingview-chart-options

תמיכה מרובת ברוקרים: TradingView מאפשר לך לבצע הזמנה אמיתית בכל עת ישירות דרך הפלטפורמה על ידי פתיחת חשבון עם מתווכים נתמכים. פשוט הפקד כסף לחשבון התיווך הזה, חבר את החשבון ל- TradingView ואז התחל לסחור.

תומך ב- Poloniex: החל מנובמבר 2019, TradingView תומך רק במתווך קריפטוגרפי אחד – Poloniex.

tradingview-crypto-screener

כיצד להשתמש ב- TradingView

TradingView נוצר במטרה להיות קל ואינטואיטיבי למתחילים לשימוש, אך גם מספיק חזק בכדי ששלטריסטים מתקדמים יוכלו לשלוט בהם..

בעיקרון, TradingView נותן לך מגוון רחב של כלי תרשים. לאחר מכן, אתה משתמש בכלי התרשים האלה כדי לבצע עסקאות מושכלות. אתה מקבל נתונים בזמן אמת ותרשימים מבוססי דפדפן המאפשרים לך לבצע את המחקר שלך מכל מקום כמו לברר את מחיר הביטקוין או מכל אחד מהשווקים הגדולים ברחבי העולם..

איך- tradingview- עובד

כל נתוני TradingView נגישים ישירות מכל דפדפן אינטרנט מודרני. אין צורך להתקין תוכנה כלשהי (למרות שאפליקציות לנייד עבור iOS ו- Android זמינות).

לאחר שנרשמת ל- TradingView, אתה יכול להתחיל לגלוש במספר שווקים, כולל מניות, מדדים, מטבעות קריפטוגרפיים, חוזים עתידיים, אגרות חוב, מטבעות פיאט ו- CFD..

אתה יכול גם לדפדף בין סקריפטים או ליישם סקריפטים בתרשימים משלך. TradingView מפריד בין סקריפטים לקטגוריות משנה כמו מתנדים, מתנדים מרוכזים, תנודתיות, ניתוח מגמות, נפח, ממוצע נע ואינדיקטורים של ביל וויליאמס.

כיצד להשתמש בתצוגת מסחר

אתה גם רוצה להשתמש במסך כדי למצוא את הנכס הנכון. ל- TradingView סנן מניות, סנן מט”ח ומסנן קריפטו.

מסחר-הטבות

אתה יכול להשתמש במסנן הצפנה, למשל, כדי להציג אלפי מטבעות קריפטוגרפיים שונים, ואז לצמצם את הרשימה על בסיס פילטרים ספציפיים. ל- TradingView מגוון רחב של פילטרים, כולל פילטרים תיאוריים, בסיסיים וטכניים. אתה יכול לסנן אסימונים דיגיטליים המבוססים על תת סינון תיאורי כמו נפח ומחיר, מסנן משנה בסיסי כמו סך מטבעות ומטבעות נסחרים, או מסנן משנה טכני כמו שיא חדש בן 52 שבועות..

tradingview-crypto-screener

לא משנה באיזה שוק אתה מסתכל עם TradingView, תוכל להציג מגוון רחב של אינדיקטורים עבור אותו שוק. באפשרותך להציג את אחוז השינוי לאורך פרק זמן מוגדר, כולל ביצועי שבוע, חודש, שלושה חודשים, 6 חודשים, YTD ושנה אחת. אתה יכול להוסיף (תרתי משמע) עשרות אינדיקטורים אחרים לכל תרשים, כולל דברים בסיסיים כמו הצעה לקריטריונים מתקדמים יותר כמו המתנד המדהים, להקות ערוצים דונצ’יאן, ועופרת איצ’ימוקו (9, 26, 52, 26).

ראיית מסחר-ניתוח טכני

בסופו של דבר, בין אם ברצונך לבצע ניתוח טכני מתקדם בשווקים ובין אם ברצונך רק לבחון גורמים בסיסיים כמו מחיר ונפח, TradingView מקל על התאמה אישית של תרשימים על פי צרכי המסחר שלך..

בינתיים, אם אתה רוצה לבצע עסקאות ישירות דרך TradingView, אתה יכול לעשות זאת גם. אתה יכול לחבר מספר קטן של חשבונות תיווך לחשבון TradingView שלך, ואז לבצע עסקאות ישירות דרך TradingView.

נכון לעכשיו, TradingView תומך בכ -20 מתווכים שונים, כולל:

ברוקרים עתידיים: WH-Selfinvest, AMP Global Clearing, Advantage Futures, Dorman Trading, Global, Mirus, Phillip Capital, RJO’Brien, Rosenthal Collins Group LLC, Robbins Trading, Straits Financial, Tradovate, Wedbush ו- Modalmais.

סוכני מניות: מודאלמאיס ואלור.

מתווכי מט”ח: OANDA, FOREX.com ו- DirectFX.

מתווכי קריפטו: פולוניקס

אתה יכול לשלב מתווך בפלטפורמת TradingView ישירות, אם כי רוב המשתמשים פשוט ישמרו על תרשימי TradingView שלהם מפלטפורמת התיווך שלהם..

כיצד עובד TradingView?

TradingView מקבל את הנתונים שלה ממרכזיות מרובות וממקורות ברחבי העולם. החברה משלמת עבור זרם נתונים מסחרי, ואז משתפת את הנתונים עם המשתמשים בצורה של תרשימים.

TradingView מקל גם על תיווך להתחבר ל- TradingView. המתווך בונה REST Web API על השרתים שלו בהתבסס על המפרט של TradingView. לאחר מכן, פלטפורמת המתווך משולבת ב- TradingView. כל האינטגרציה מתבצעת דרך האינטרנט הודות לתשתית ה- HTML5 של TradingView.

כל זה מתרחש מאחורי הקלעים עם TradingView. הדרך העיקרית שתתקשר עם TradingView תהיה בצורה של תרשימים וגרפים.

תמחור TradingView

tradingview-pricing-cost

TradingView מציעה ארבע רמות מנוי שונות.

בסיסי (חינם)

 • תרשים אחד לכל לשונית
 • מכשיר אחד בו זמנית
 • פריסת תרשים אחת שמורה
 • שידור חוזר של סרגל יום, שבוע
 • 12 סוגי תרשימים הניתנים להתאמה אישית
 • 50+ כלי ציור חכמים
 • השווה סמלים
 • 100+ מחוונים שנבנו מראש, 8,000 מחוונים המופעלים על ידי הקהילה
 • 3 אינדיקטורים לתרשים
 • התראה אחת בצד השרת על מחיר, מחוונים או ציורים
 • נתמך על ידי פרסומת
 • אין תמיכת לקוחות

מקצוענים ($ 12.95 לחודש בתשלום שנתי / $ 14.95 לחודש בתשלום חודשי)

 • 2 תרשימים לכל לשונית
 • מכשיר אחד בו זמנית
 • 5 פריסות תרשים שמורות
 • מרווחי זמן וסרגלי טווח מותאמים אישית
 • 12 סוגי תרשימים הניתנים להתאמה אישית
 • 50+ כלי ציור חכמים
 • השווה סמלים
 • 100+ מחוונים שנבנו מראש, 8,000 מחוונים המופעלים על ידי הקהילה
 • 5 אינדיקטורים לתרשים
 • 10 התראות בצד השרת על מחיר, מחוונים או ציורים
 • ללא פרסומות
 • תמיכת לקוחות קבועה

Pro + ($ 24.95 לחודש שמשולם מדי שנה / $ 29.95 לחודש בתשלום חודשי)

 • 4 תרשימים לכל לשונית
 • 2 מכשירים בו זמנית
 • 10 פריסות תרשים שמורות
 • מרווחי זמן וסרגלי טווח מותאמים אישית
 • תרשימים תוך-יומיים המבוססים על נוסחאות מותאמות אישית (ממרחים)
 • Intraday Renko, Kagi, Line Break, Point & תרשימי איורים
 • 12 סוגי תרשימים הניתנים להתאמה אישית
 • 50+ כלי ציור חכמים
 • השווה סמלים
 • 100+ מחוונים שנבנו מראש, 8,000 מחוונים המופעלים על ידי הקהילה
 • 10 אינדיקטורים לתרשים
 • 30 התראות בצד השרת על מחיר, מחוונים או ציורים
 • ללא פרסומות
 • תמיכת לקוחות בעדיפות

פרמיה ($ 49.95 לחודש בתשלום שנתי / $ 59.95 לחודש בתשלום חודשי)

 • 8 תרשימים לכל לשונית
 • 5 מכשירים בו זמנית
 • פריסות תרשים שמורות ללא הגבלה
 • מרווחי זמן וסרגלי טווח מותאמים אישית
 • מרווחים על בסיס שני
 • תרשימים תוך-יומיים המבוססים על נוסחאות מותאמות אישית (ממרחים)
 • תוך כדי יום רנקו, קאגי, Line Break, Point & תרשימי איורים
 • 12 סוגי תרשימים הניתנים להתאמה אישית
 • 50+ כלי ציור חכמים
 • השווה סמלים
 • 100+ מחוונים שנבנו מראש, 8,000 מחוונים המופעלים על ידי הקהילה
 • 25 אינדיקטורים לתרשים
 • 200 התראות בצד השרת על מחיר, מחוונים או ציורים
 • ללא פרסומות
 • תמיכת לקוחות בעדיפות ראשונה
 • 30 יום ניסיונות בחינם זמינים לכל התוכניות.

אין החזרים כספיים עבור הזמנות ראשוניות (רכישות ראשונות) ואין החזרים עבור תוכניות חודשיות. החזרים זמינים רק לאחר ניכוי אוטומטי עבור תשלומים שנתיים (נניח, לאחר תקופת הניסיון ולאחר החידוש) תוך 14 ימים קלנדריים מרגע התשלום.

TradingView מקבל תשלום עם כל כרטיסי האשראי הגדולים ו- PayPal. ניתן גם לשלם עבור תוכניות שנתיות באמצעות הביטקוין.

אודות TradingView

TradingView ממוקמת בניו יורק עם משרד משני בלונדון, בריטניה. החברה הוקמה בשנת 2011.

בשנת 2013 הוסיפה TradingView תרשימי ביטקוין לפלטפורמה, והחברה המשיכה להוסיף תרשימי קריפטו לפלטפורמה לאורך השנים.

מילה אחרונה

TradingView היא פלטפורמת תרשים מבוססת HTML5 המציעה מגוון רחב של כלי תרשים, תכונות ניתוח ועוד. הפלטפורמה היא לא רק אחת מפלטפורמות התרשימים המתקדמות ביותר שיש כיום, אלא שהיא גם רשת חברתית משגשגת של סוחרים. עם למעלה מ -8 מיליון סוחרים ברשת, ל- TradingView יש משהו לכל אחד.

בסך הכל, TradingView אידיאלי עבור סוחרים בינוניים ומתקדמים שרוצים לקחת את המסחר שלהם לשלב הבא. זה ידידותי למתחילים מספיק עבור סוחרים חדשים, אך יש לו מספיק תכונות מתקדמות כדי להעסיק סוחרים מנוסים יותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map