Bithoven Exchange: אדון במדריך סקירת המשתמשים בקריפטו

ביקורת bithoven-exchange

כיצד להשתמש, לסחור ולהירשם להחלפת Crypto Bithoven

ביטהובן היא בורסת קריפטו הרשומה לאומת האי הקריבי סנט וינסנט. הושק בינואר 2019, Bithoven מאפשר לך לסחור ב -400 מטבעות קריפטוגרפיים עם צורך באימות מוגבל.

מאפיינים

 • סחר 400+ מטבעות קריפטוגרפיים
 • עמלות תחרותיות במסחר נקודתי ושולי
 • תמריצי הרשמה למשתמשים חדשים (למשל 100 DOGE בהרשמה)

שיטות הפקדה

 • BTC, LTC, ETH, EOS, BCH, DOGE, XMR, XRP
 • 400+ מטבעות קריפטוגרפיים אחרים (כל המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים זמינים גם להפקדות)

יתרונות

 • לא נדרש אימות משתמש או KYC אם נסחר בפחות מ -2 BTC
 • מעט הגבלות גיאוגרפיות
 • ממשק מסחר קל

חסרונות

 • פיקוח רגולטורי מוגבל או אימות משתמשים
 • חילופי דברים חדשים עם רקורד מוגבל
 • אין שקיפות בנוגע לפעילות החברה או לצוות

מבוא

Bithoven היא בורסת מטבעות קריפטוגרפית שהושקה בינואר 2019, מה שהופך אותה לאחת הכניסות החדשות ביותר למרחב הקריפטו. הבורסה, שנמצאה באינטרנט ב- Bithoven.com, מבטיחה שיהפוך את זה לזול וקל לסחר של יותר מ -400 מטבעות קריפטוגרפיים.

כדי לתמרץ משתמשים חדשים להירשם לפלטפורמה, Bithoven השיקה תמריץ הרשמה ייחודי. משתמשים חדשים יכולים להרוויח 100 DOGE רק עבור הרשמה בפעם הראשונה.

אחת האטרקציות העיקריות האחרות של ביטהובן, עם זאת, היא שאתה יכול לקנות, למכור, להפקיד ולמשוך מטבעות קריפטוגרפיים ללא צורך באימות משתמש כלשהו. הפלטפורמה מאפשרת לך לסחור עד 2 BTC ליום מבלי להזין מידע אישי. כדי לסחור ביותר מ -2 BTC ביום, עם זאת, יהיה עליך להשלים אימות KYC ולהעלות מסמכים.

ביטהובן אינו מושלם, עם זאת. דמי המסחר של 0.2% (ללא קשר להיקף) גבוהים בהשוואה לבורסות המתחרות. לביטובן גם אין שקיפות בנוגע לצוות שלה, למיקומו או לכל היבט בפעילותו. אין שום דבר שמונע מ- Bithoven למשוך תרמית יציאה כי אנחנו לא יודעים שום דבר על מי שמנהל את החברה. אנו יודעים שביתובן רשום לכתובת בסנט וינסנט ובגרנדינים, אבל זה בערך.

בסך הכל, Bithoven דומה לבורסות אחרות עם דרישות אימות נמוכות. הוא מציע סביבת מסחר מהירה, זולה וקלה, בה תוכלו לסחור במטבעות קריפטוגרפיים במטבעות קריפטוגרפיים אחרים ואז לצאת. הממשק וסביבת המסחר דומים למה שאתה מוצא ברוב הבורסות האחרות בסדר גודל זה.

המשך לקרוא כדי לגלות תכונות עיקריות של ביטהובן, כולל אופן הפעולה של חילופי הדברים ומה מייחד אותה.

תכונות עיקריות

התכונות העיקריות של ביטהובן כוללות:

ארנק אישי: Bithoven מאפשר לך לסחור, להפקיד ולמשוך מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות ארנק אישי אישי אחד שמארח Bithoven. אתה יכול למשוך כספים מארנק זה לכתובת שלך בכל עת.

בִּטָחוֹן: Bithoven משתמש בהצפנת TLS / SSL, 2FA ויציאות אוטומטיות לאחר חוסר פעילות, בין יתר תכונות האבטחה, כדי לשמור על בטיחות המשתמשים..

רישום מהיר וקל: אתה יכול להתחיל לסחור ב- Bithoven תוך שניות לאחר רישום והפקדת כספים. פשוט הירשם עם כל כתובת דוא”ל, הפקד bitcoin או כל מטבע מטבע אחר, ואז בצע עסקה. אתה יכול לסחור עד 2 BTC מבלי לאמת את זהותך.


ממשק מסחר סטנדרטי: ל- Bithoven יש את אותו ממשק המסחר שאתה מצפה לראות בכל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, שמציע מגוון רחב של תרשימים, ספרי הזמנות ודוחות בזמן אמת..

“נזילות גבוהה”: ביטהובן טוען כי הוא מציע את “הנזילות הגבוהה ביותר”, אם כי הבורסה לא ממש טוענת כיצד היא מציעה את הנזילות הגבוהה ביותר. בדרך כלל, הבורסות עם הנזילות הגבוהה ביותר הן בורסות גדולות או מחוברות למאגר נזילות גדול יותר. לביתובן בהחלט אין נפח של בורסות גדולות יותר, ולא ברור אם הן מחוברות למאגר נזילות.

טענות חריגות אחרות: כמו עם חילופי איכות בינוניים אחרים, אתרו של ביטובן מלא בטענות יוצאות דופן, שגיאות כתיב ושגיאות דקדוק. האתר טוען במעומעם “מסחר מיידי”, “אבטחה מובטחת”, “כלים מתקדמים” ו”אין חיובים נסתרים “, למשל, אך הוא אף פעם לא מסביר באמת מה פירוש המונחים הללו..

מטבעות וזוגות של ביטהובן

Bithoven מציע 400 מטבעות קריפטוגרפיים וזוגות שונים, אם כי ברור שלא לכל הזוגות יש נזילות מספקת למסחר. אתה יכול למצוא מטבעות עיקריים כמו BTC, ETH, XRP, BCH, EOS, LTC, XLM ו- BSV. אתה יכול גם למצוא הרבה מטבעות קריפטוגרפיים לא ברורים יותר, כולל First Blood (1ST), Maecenas (ART), Enjin Coin (ENJ), ו- Zeus Shield Coin (ZSC). לרשימה מלאה של מטבעות זמינים לחץ כאן.

שיטות הפקדה ומשיכה נתמכות בביתובן

ביטהובן עוסק כולו במטבעות קריפטוגרפיים. הבורסה אינה מאפשרת כיום פיקדונות במטבע פיאט.

במקום זאת, אתה יכול להפקיד או למשוך כסף לפלטפורמה באמצעות bitcoin, Ethereum, Litecoin, DASH, XRP, XMR, DOGE, ZEC ו- XEM. על פי דף העמלות של ביט’ובן, אתה יכול להפקיד או למשוך כסף לפלטפורמה באמצעות כל 400 המטבעות הקריפטוגרפיים הזמינים למסחר.

תהליך רישום והתחברות של ביטהובן

ל- Bithoven יש תהליך רישום והתחברות פשוטים. כאמור לעיל, אינך צריך לאמת את חשבונך כדי להתחיל לסחור. אתה יכול לסחור עד 2 BTC ליום ללא השלמת אימות KYC. אם ברצונך לחרוג ממגבלות אלה, יהיה עליך להשלים את אימות ה- KYC.

מסחר ביתובן

ל- Bithoven ממשק מסחר סטנדרטי שיהיה מוכר לכל מי שהשתמש בעבר בבורסות קריפטוגרפיות אחרות. יש לך תרשימים הניתנים להתאמה אישית המציגים פעולות מחיר ותנועות אחרונות של הזוג המסוים. אתה יכול להציג הזמנות קנייה ומכירה נוכחיות בשוק. בכמה לחיצות תוכלו לבצע עסקאות.

אגרות ביטובן

ביטהובן טוען שיש לו כמה מהעמלות התחרותיות ביותר בענף. אבל האם זה באמת נכון? בואו נסתכל על שכר הטרחה של ביטהובן:

דמי פיקדון: חינם

דמי משיכה: 0.0015 BTC (או שווה ערך)

דמי מסחר: 0.2%

ההפקדות תמיד בחינם ב- Bithoven, אם כי תשלם עמלה קטנה על משיכת כספיך. דמי מסחר של 0.2% הם סטנדרטיים עבור חילופי מטבעות פיאט, אך גבוהים עבור חילופי קריפטו לקריפטו. ראינו בורסות אחרות של קריפטו לקריפטו המציעות דמי מסחר נמוכים של 0.05% עד 0.15% בכל הכרכים, כך שעמלה של 0.2% מעט תלולה יותר מהמתחרים (במיוחד בהתחשב בכך שביתובן לא מציע הנחות מבוססות נפח).

נושאים ביטחוניים של Bithoven והשבתה

Bithoven הושק בינואר 2019. ככל הידוע לנו, הבורסה לא סבלה מהפרות אבטחה משמעותיות או השבתה. גם ביט’ובן מעולם לא נפרץ.

קלות שימוש

הממשק של ביט’ובן זהה לממשק שמשמש כמעט כל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים על פני כדור הארץ. זהו ממשק משתמש פשוט וקל להבנה המאפשר לך לבצע עסקאות במהירות ובקלות ולבצע פונקציות אחרות.

אמון ופרטיות

Bithoven הוקמה בינואר 2019 ולא סבלה מהפרות נתונים משמעותיות או דליפות מידע על לקוחות מאז ההשקה. זה טוב. עם זאת, לחברה עצמה אין שקיפות כלשהי, מה שמקשה על אמון ביטהובן בשום צורה שהיא. האתר הרשמי של ביטהובן לא מפרט שום דבר על הצוות העומד מאחורי המבצע, מטה החברה או מידע אחר שעליכם לדעת לפני שאתם סומכים על כספכם באתר אקראי..

כל מה שאנחנו באמת יודעים על ביטהובן הוא שהחברה רשומה בשם “פורטיס בע”מ”. לכתובת בקינגסטאון, סנט וינסנט והגרנדינים.

שירות לקוחות

ל- Bithoven אפשרויות שירות לקוחות מוגבלות. נראה כי החברה אינה מפעילה מחלקת שירות לקוחות ייעודית. במקום זאת, יש להם טופס דוא”ל יחיד ושתי כתובות דוא”ל ([email protected] או [email protected]). אין אפשרויות צ’אט חי או מספרי טלפון להתקשר לתלונות נוספות.

מדריך למשתמש של Bithoven: כיצד להתקין ולהשתמש ב- Bithoven

1. הירשם

אתה יכול להירשם ל- Bithoven דרך Bithoven.com. פשוט הזן את כתובת הדוא”ל והסיסמה הרצויה שלך כדי להתחיל.     תהליך bithoven-login

הרשמה לחשבון bithoven-exchange-account

ניתן גם להירשם באמצעות חשבון פייסבוק או גוגל.

לאחר שהזנת את המידע שלך, לחץ על כפתור ‘הירשם’ הירוק.

2. אימות

תקבל דוא”ל המכיל קישור אימות. לחץ על הקישור בדואר, והגדר את מספר ה- PIN בן ארבע הספרות בתיבה המוצגת במסך הבא.

אמצעי ביטחון-ביטובן

3. העלה תיעוד

ללא כל אימות נוסף, כעת אתה רשאי להפקיד ולסחור עד 2 BTC.

bithoven-exchange-id-kyc-verification

עם זאת, אם ברצונך לחרוג ממגבלת 2 BTC, תוכל לספק את שמך, תאריך הלידה והמסמכים המוכיחים את המידע שלך..

4. אימות שני גורמים

Bithoven מאפשר לך להגדיר אימות דו-גורמי. אתה יכול לבחור לקבל התראה בכל פעם שמישהו נכנס לחשבונך.

Bithoven למעשה דורש ממך להגדיר 2FA באמצעות Google Authenticator כדי לבצע הפקדה, כך שאם אתה רוצה לסחור עם Bithoven, תצטרך להגדיר 2FA בסופו של דבר.

5. אמצעי תשלום

לאחר שתסיים את ההרשמה, תוכל לבצע הפקדה ב- Bithoven. בחר הפקדה / משיכה מהרשימה הנפתחת בשורת התפריטים העליונה.

תשלומי bithoven

תראה דף עם כל אפשרויות ההפקדה שלך. הדף נראה כך:

אופציות למסחר בביטהובן-בורסה

לחץ על כפתור + לצד כל שיטת הפקדה כדי לבצע הפקדה במטבע זה. לאחר לחיצה על כפתור +, Bithoven ייצור כתובת ארנק ויציג את הכתובת. העתק והדבק את הכתובת ואז שלח כסף לכתובת להפקדה.

bithoven-bitcoin-exchange-deposit

כאמור לעיל, יהיה עליך לבצע אימות 2FA לפני ביצוע הפקדה לחשבונך. השתמש באפליקציית המאמת של גוגל בטלפון שלך כדי לאשר את ההפקדה. סרוק את קוד ה- QR שאתה רואה על המסך.

בהתאם לקריפטוגרפיה בה השתמשת לביצוע ההפקדה, יכול לקחת מספר דקות עד 8 שעות עד שהכסף יופיע בחשבונך..

6. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

קנייה או מסחר של מטבעות קריפטו ב- Bithoven היא קלה. לאחר השלמת ההפקדה, תוכל לבקר בדף המסחר כדי להציג זוגות מסחר זמינים.

לחץ על אפשרות החלפה מהתפריט הנפתח ואז לחץ על סחר.

ניהול bithoven-exchange-portfolio

מצא את השוק שאתה רוצה לסחור בו. יופיע ממשק מסחר סטנדרטי, גרף ותרשים.

תרשים bithoven-btc-usd-price

bithoven-crypto-platform-platform

כדי לבצע הזמנת קנייה, מלא את עמודת הקנייה או המכירה ואז בצע את ההזמנה. Bithoven מאפשר לך לבצע שלושה סוגים שונים של הזמנות, כולל הזמנות שוק, הזמנות מוגבלות והזמנות מוגדלות:

הזמנות שוק: אתה קונה או מוכר במחיר הטוב ביותר הזמין.

הגבלת הזמנות: אתה מפרט את המגבלה (מחיר ספציפי) שבה אתה מוכן לקנות או למכור.

סדר מוגדל: אתה קונה או מוכר קריפטו בתוספת הזמנת הפסד.

לאחר שתזין את סוג ההזמנה שלך, לחץ על קנה או מכר כדי לשלוח את המסחר לפלטפורמה.

7. נסיגה

כדי לבצע משיכה נווט אל דף המשיכה של ביטהובן, ואז הדבק את כתובת הקבלה שלך (כלומר הארנק שלך).

כתובת bithoven- נסיגה- btc

הזן את הסכום שברצונך למשוך. בדוק את האגרה כדי לוודא שהיא נכונה. לאחר מכן לחץ על הלחצן בקשת משיכה.

8. כיצד לתבוע את ה- DOGE החינמי שלך על ביטהובן

ל- Bithoven מבצע DOGE בחינם. אתה יכול לקבל 100 DOGE בחינם רק על מנת לנצל את המבצע הזה.

מטבעות ללא ביטבובן

לאחר הכניסה ומימון חשבונך, עבור לכרטיסיית הפרומו של ביטהובן. חפש את האפשרות “Free 100 Doge” מכרטיסייה זו, ואז לחץ על הלחצן “Get Free 100 DOGE”.

תועבר לדף קופון עם טופס הזנת קוד קופון. הדבק את קוד הקופון בתיבה המסופקת ולחץ על הלחצן בדוק.

bithoven-exchange-coupons

אם הכל היה מוצלח, אז בארנק Bithoven DOGE שלך צריך להיות עכשיו 100 DOGE. ביטהובן מנהל את המבצע הזה כמרכז חדש, והקידום עלול לא להימשך לנצח.

מילה אחרונה

ביטהובן הוא חילופי דברים חדשים עם שקיפות או אמון מוגבלים. מה שחסר לביטובן באמון, לעומת זאת, הוא מפצה על מסחר קריפטו קל ונטול אימות. אתה יכול לסחור עד 2 BTC ב- Bithoven באמצעות אימות דוא”ל בלבד. כדי לחרוג ממגבלה זו, תצטרך להעלות תיעוד בסיסי.

סוגיה נוספת עם ביטהובן היא דמי המסחר הגבוהים יחסית. דמי המסחר של ביט’ובן הם 0.2%, וזה מעט גבוה יותר ממה שאנחנו רואים עם חילופי קריפטו אחר לקריפטו.

אם אף אחת מהבעיות הללו לא מפריעה לך, Bithoven הוא אפשרות אחת להחלפת קריפטו הזמינה כיום.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map