חילופי CEX.io: מאסטר המדריך לבדיקת משתמשים בקריפטו

סקירת Exchange של CEX.io

כיצד להשתמש, לסחור ולהירשם ל- CEX.io Exchange

CEX.io היא בורסת מטבעות קריפטו שנוסדה עוד בשנת 2013. גלה את כל מה שאתה צריך לדעת על בורסת הקריפטו ארוכת השנים היום בסקירה ובמדריך למשתמש שלנו..

מאפיינים

  • חילופי מטבעות קריפטוגרפיים בלונדון פועלים בצורה חלקה מאז 2013
  • זמין לסוחרים ב 99% מהמדינות ברחבי העולם (ו- 31 מדינות ארה”ב)
  • קיימים מספר צמדי מטבעות וקריפטו

שיטות הפקדה

  • העברה בנקאית (SEPA, ACH, SWIFT, תשלומים מהירים יותר)
  • כרטיסי אשראי (ויזה ומאסטרקארד)
  • קריפטו (BTC, ETH, BCH, BTG, DASH, LTC, XRP, XLM …)

יתרונות

  • סביבת מסחר מוסדרת מאוד
  • קנייה מהירה ותכונות מכירה מהירות
  • עמלות מסחר תחרותיות

חסרונות

  • תהליך KYC / AML אינטנסיבי יותר מרוב הבורסות האחרות

מבוא

CEX.io היא בורסת קריפטוגרפים בלונדון שנוסדה בשנת 2013.

בשנת 2013, CEX.io הייתה ספקית כריית הענן הראשונה בעולם. כיום, CEX.io מציעה מסחר קריפטו חוצה פלטפורמות דרך האתר והאפליקציה הסלולרית שלה. CEX.io מאפשר גם לסוחרים להתחבר לבורסה באמצעות WebSocket ו- REST API, ומאפשר לכל אחד לקבל גישה לספר ההזמנות הגבוה של CEX.io..

מה זה CEX.io Exchange

CEX.io משמש גם סוחרים קמעונאיים וגם סוחרים מוסדיים. לפלטפורמה מערכת חשבונות מרובת רמות הפונה לסוחרים בכל הגדלים. מאפיינים מרכזיים אחרים המוצעים על ידי CEX.io כוללים כיסוי עולמי, אפשרויות תשלום מרובות ותמיכה 24/7.

CEX.io מציעה מגוון מפתיע של אפשרויות תשלום, כולל ויזה, מאסטרקארד, העברה בנקאית (SWIFT, SEPA, ACH, תשלומים מהירים יותר) וקריפטו. סוחרים יכולים גם לסחור במינוף של עד פי 10 ללא צורך ליצור חשבון נוסף.

CEX.io סיפקה פעם כריית ענן דרך בריכת GHash.io. CEX.io רכשה את הנכסים לבריכת הכרייה ההיא באוקטובר 2013. תוך חודש הפכה GHash.io למאגר הכרייה מספר אחת בעולם. אולם בינואר 2015, CEX.io השעתה את שירותי כריית הענן שלה.

מטה CEX.io נמצא בלונדון, אם כי לבורסה יש גם כתובת התכתבות בג’רזי סיטי, ניו ג’רזי, ארה”ב. CEX.io רשומה רשמית בבריטניה ובעלת מעמד של עסקים בתחום שירותי כסף באמצעות FinCEN.

CEX.io הוקם על ידי אולכסנדר לוצקביץ ‘, בעל תואר שני בקיברנטיקה מהאוניברסיטה הלאומית בקייב. לפני הקמת CEX.io עבד לוצקביץ ‘כמפתח ויועץ בתעשיית ה- IT והמשחקים. לוצקביץ ‘הוא עדיין מנכ”ל CEX.io.

נכון לדצמבר 2019, CEX.io מדורגת ממש מחוץ ל 100 הבורסות המובילות לפי נפח מסחר עם כ -2 מיליון דולר מנפח המסחר ליום (כרגע מספר 136 ברשימה, על פי CoinMarketCap).

תכונות עיקריות

התכונות העיקריות של CEX.io כוללות:

רשום ומוסדר: CEX.io רשום רשמית בבריטניה. לבורסה יש גם מעמד של שירותי שירותי כסף (MSB) באמצעות FinCEN האמריקאית. CEX.io מציית לדרישות החוק של כל מדינה או תחום שיפוט בה היא פועלת, ו- CEX.io חוסם משתמשים מתחומי שיפוט שאינם נתמכים. בסך הכל מדובר בבורסה אמינה ומוסדרת היטב.


תמיכת לקוחות 24/7: CEX.io מתגאה בתמיכת הלקוחות הפועלת 24 שעות ביממה ובטענה כי “כל אחד מחברי צוות התמיכה עובר הכשרה אינטנסיבית שתוכננה בקפידה כדי להיות מסוגל להתמודד עם כל הנושאים האפשריים.”

50+ זוגות: CEX.io תומך כיום ביותר מ -50 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים ופיאטים. הזוגות הפופולריים ביותר ב- CEX.io כוללים BTC / USD, BTC / EUR, XRP / USD, ETH / USD ו- BTC / GBP.

מטבעות פיאט נתמכים מרובים: כמו בורסות מוסדרות אחרות, CEX.io מאפשר לך להחליף מטבעות פיאט במטבעות קריפטוגרפיים. ל- CEX.io יש כיום זוגות הנקובים בדולר ארה”ב, יורו ו- GBP.

נדרש KYC ו- AML: בדומה לבורסות מוסדרות אחרות, CEX.io דורש מהמשתמשים לבצע אימות Know Your Customer (KYC) ואנטי הלבנת הון (AML) לפני המסחר בפלטפורמה. פירוש הדבר שעליך לאמת את זהותך ולהעלות הוכחת תיעוד כתובות.

יתרונות חילופי הצפנה של CEX.io

שירותי תיווך: CEX.io פועלת כחילוף ותיווך. משתמשים חדשים יכולים להשתמש בתיווך CEX.io כדי לקנות מטבעות קריפטו בפעם הראשונה בקלות האפשרית, אם כי הם ישלמו עמלה גבוהה. עסקאות תיווך של CEX.io מבוססות על הזמנות מילוי או הרגה (FOK).

עמלות מסחר זולות: עסקאות סטנדרטיות ב- CEX.io מחויבות בתשלום של 0.25%.

מסחר בשוליים: בשנת 2019 הציעה פעם מסחר בשוליים ישירות מפלטפורמת המסחר שלה. עם זאת, בשנת 2019, CEX.io פתחה שירות ייעודי למסחר בשוליים בשם CEX.io Broker. אתה יכול להשתמש בשירות זה כדי לגשת למינוף פי 10. CEX.io טוען גם כי יש לו הגנה על יתרת חשבון שלילית.

תמיכה בכרטיסי אשראי: CEX.io תומך בהפקדות באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב, כולל ויזה ומאסטרקארד.

תמיכה בפיקדון בנקאי: CEX.io תומך גם בפיקדונות בהעברות בנקאיות או העברות בנקאיות מקומיות. SEPA, ACH, SWIFT ותשלומים מהירים יותר נתמכים על ידי CEX.io.

ארבע שכבות אימות חשבונות: ל- CEX.io ארבע שכבות אימות חשבונות, כולל זהות, כתובת, משופר ותאגידי. ברמה הנמוכה ביותר, משתמשים בשכבת אימות זהות יכולים לקנות עד 1,000 דולר BTC ליום ו -3,000 דולר BTC לחודש. לחשבונות כתובת, משופרים וחברות עסקיות אין מגבלות.

תמיכה עולמית לסוחרים ב 99% מהמדינות: CEX.io מפרסם את העובדה שהוא זמין ב “99% מהמדינות ברחבי העולם”, כולל 31 מדינות באמריקה. מדינות מסוימות (כמו מדינות מאושרות) אינן מסוגלות להפקיד כסף באמצעות כרטיסי אשראי והעברות בנקאיות. עם זאת, באופן כללי, ל- CEX.io יש כמה מהתמיכה הבינלאומית החזקה ביותר שנמצאת במרחב חילופי הקריפטו.

הגנה ואבטחה של DDoS: CEX.io מציע הצפנת נתונים מלאה ועומד בתקני PCI DSS.

מסחר בין פלטפורמות: CEX.io תומך במסחר באמצעות אתר אינטרנט, אפליקציה סלולרית, WebSocket או REST API.

נזילות גבוהה: CEX.io מבטיח ביצוע הזמנות מהיר, פריסה נמוכה וגישה לפנקס הזמנות נזילות גבוה לזוגות מטבע מובילים.

3 מיליון + לקוחות: ל- CEX.io בסיס משתמשים של למעלה מ -3 מיליון.

רקורד מוכח מאז 2013: CEX.io פעלה בצורה חלקה מאז 2013. כספי משתמשים מעולם לא נגנבו מהבורסה.

תכונות חילופי הצפנה של CEX

מטבעות וזוגות CEX.io

CEX.io תומך בכ -15 מטבעות קריפטוגרפיים ושלושה מטבעות פיאט.

רוב המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים נתמכים, כולל BTC, XRP, ETH, XLM, TRX, DASH, BCH ו- LTC. CEX.io תומך בשפע של מטבעות קריפטוגרפיים פחות מוכרים, כולל MHC, BTG, BTT, ONG, ONT ו- OMG.

שלושת מטבעות הפיאט הנתמכים כוללים את הדולר, הדולר, האירופי וה- GBP. CEX.io תומך גם במטבע היוקרתי של דולר ארה”ב (GUSD).

שיטות הפקדה ומשיכה הנתמכות על ידי CEX.io

CEX.io תומך בשיטות הפקדה ומשיכה מרובות, כולל העברות בנקאיות (ACH, SWIFT, SEPA ותשלומים מהירים יותר), כרטיסי אשראי (Visa ו- MasterCard) וקריפטו (כל אחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים בבורסה).

תהליך הרישום וההתחברות של CEX.io

כמו רוב הבורסות המוסדרות, CEX.io מחייב את כל המשתמשים לאמת את זהותם, כתובתם ומידע אחר לפני המסחר בפלטפורמה. קיימות ארבע שכבות חשבונות ב- CEX.io:

זהות: אמת את זהותך ואז קנה ומכור ביטקוין באמצעות ויזה או מאסטרקארד בלבד. מגבלה יומית מקסימלית של 1,000 דולר, מגבלה חודשית מקסימלית של 3000 דולר.

כתובת: אמת את הכתובת שלך כדי להסיר מגבלות יומיות או חודשיות. מאפשר לך גם לממן את חשבונך באמצעות העברה בנקאית או כרטיס אשראי.

משופר: השלם אימות ידני של KYC / AML כדי לקבל תמיכה בעדיפות ומגבלות מורחבות לחשבונך, כולל מגבלות הפקדה ומשיכה גבוהות יותר.

תאגידי: הגדר חשבון עסקי ב- CEX.io כדי להסיר את מרבית מגבלות המימון מחשבונך לחלוטין.

למרות שאין מגבלת הפקדה מקסימאלית בחשבונות הכתובות, המשופרים והחברות, עדיין תקבלו מגבלות הפקדה ברמת הכתובת (200,000 דולר ליום, 500,000 דולר לחודש). לחשבונות משופרים ותאגידים יש מגבלות מימון כרטיסי אשראי יומיות וחודשיות, אם כי אין מגבלות על העברות בנקאיות.

מסחר CEX.io

ל- CEX.io ממשק מסחר דומה לבורסת קריפטוגרפים רגילה. ממשק המשתמש יהיה מוכר לכל מי שנסחר בבורסות קריפטו אחרות בעבר.

אם אתה חדש לגמרי במסחר בקריפטו, אז ל- CEX.io יש תכונת קנייה מהירה המאפשרת לך לקנות באופן מיידי קריפטו באמצעות כרטיסי אשראי, אם כי תשלם עמלות של עד 7%. זה דומה לשירות רכישת הצפנה בכרטיסי אשראי שמציע Coinbase וחברות אחרות, עם עמלות גבוהות באותה מידה.

דמי CEX.io

רוב הסוחרים ב- CEX.io ישלמו עמלת נוטל של 0.25% ודמי יצרן של 0.16%, בהנחה שאתה סוחר פחות מ -5 BTC בכל תקופה של 30 יום. ככל שנפח המסחר שלך גדל, העמלות יורדות. אם אתה סוחר ביותר מ- 6,000 BTC לחודש, תשלם עמלת נוטל של 0.10% ודמי יצרן של 0.00%.

דמי CEX.io

בינתיים, CEX.io גובה סכומים שונים עבור דמי משיכה שונים. תשלם 2.99% עבור מרבית הפיקדונות בוויזה ובמאסטרקארד, למשל, אם כי הפקדות בנקאיות אינן בחינם. בעת משיכת כסף תשלם דמי שירות בשיעור של עד 3% בשימוש בכרטיסי אשראי, ואילו משיכות בנקאיות כרוכות בעמלות של 0.3%. כל ההפקדות והמשיכות באמצעות ACH, SEPA ותשלומים מהירים יותר הם לגמרי בחינם.

דמי חליפין של CEX.io

בעיות אבטחה והפסקת זמן של CEX.io

ל- CEX.io היסטוריית אבטחה נקייה באופן מפתיע. הבורסה הושקה כל הדרך עוד בשנת 2013 וטוענת שמעולם לא איבדה את כספי המשתמשים. CEX.io גם לא חווה השבתה משמעותית. בסך הכל, ברור ש- CEX.io השקיעה משמעותית באבטחה מימיה הראשונים כבריכת כרייה מובילה ועד ימינו כמחליף..

קלות שימוש

CEX.io קל לשימוש לסוחרי קריפטו מתחילים, בינוניים ומתקדמים כאחד. זהו ממשק חליפין פשוט לעסקאות קונבנציונליות. אתה יכול גם לקנות במהירות ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים בפעם הראשונה – נניח באמצעות כרטיסי אשראי.

CEX.io אמון ופרטיות

CEX.io היא חברה מהימנה, מוסדרת ומכובדת. המוסד מציית לחוקים החלים בכל תחום שיפוט בו הוא פועל. הוא זמין ב -99% מהמדינות ברחבי העולם וב -31 מדינות ארה”ב. בנוסף, ל- CEX.io מעמד של עסק שירותי כסף (MSB) באמצעות הרגולטור הפיננסי FinCEN האמריקני, ו- CEX.io הוא תאגיד רשמי ורשום בבריטניה..

שירות לקוחות CEX.io

CEX.io מציע שירות לקוחות 24/7 באמצעות דוא”ל וכרטיס תמיכה.

שירות לקוחות CEX.io

מספר טלפון למשרד CEX.io בלונדון זמין גם באינטרנט.

איך CEX.io עובד

מדריך למשתמש של CEX.io: כיצד להתקין ולהשתמש ב- CEX.io

ל- CEX.io יש תהליך התקנה והתחברות פשוטים. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד להגדיר ולהשתמש ב- CEX.io בפעם הראשונה.

1. הירשם

כיצד להתקין ולהשתמש ב- CEX.io

בקר ב- CEX.io ולחץ על ‘הרשמה’ בעמוד הראשון.

הירשם ב- CEX.io

הזן את כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך. CEX.io ישלח קוד אימות לתיבת הדואר הנכנס שלך כדי לאשר את הכתובת שלך.

הגדרת חילופי CEX.io

פלטפורמת המסחר CEX.io

אימייל של CEX.io

לאחר מכן, CEX.io יצטרך לאשר מספר טלפון.

אבטחה של CEX.io

2. אימות

כמחלפת קריפטו מוסדרת, CEX.io מחייב את כל המשתמשים לבצע אימות KYC / AML ברמה כלשהי לפני שהם מתקשרים עם הפלטפורמה בכל דרך שהיא..

אימות CEX.io

רוב המשתמשים ירצו להשלים אימות זהות דרג 1 ואימות כתובת דרג 2. עם חשבון שכבה 1, אתה יכול לממן את חשבונך רק באמצעות כרטיסי אשראי ויש לך מגבלות יומיות וחודשיות ספציפיות. באמצעות חשבון שכבה 2 תוכלו להפקיד באמצעות העברה בנקאית ושיטות אחרות, ללא מגבלות מסחר ומגבלות הפקדה חודשיות של כ -500,000 דולר..

אימות זהות דרג 1:

הזן את ארץ מגוריך. בחר את המדינה שלך מהרשימה הנפתחת ובחר את המדינה, המחוז או השיפוט שלך.

כל תושבי ארה”ב חייבים להזין את מספר הביטוח הלאומי שלהם (SSN) בשלב זה.

אם אינך תושב ארה”ב ויש לך מספר זיהוי מס (TIN), עליך לציין אותו. אם אין לך מספר טלפון, בטל את הסימון בתיבה ולחץ על הבא.

לאחר מכן, העלה את תעודת הזהות שלך. CEX.io מקבל דרכונים, תעודות זהות או רישיונות נהיגה. העלה תמונה של המסמך הזה. לרישיונות נהיגה ותעודות זהות, יהיה עליכם לשלוח תמונה משני צידי המסמך (מלפנים ומאחור).

כיצד להשתמש ב- CEX.io

אתה יכול לצלם את התמונות עם המכשיר הנייד שלך, לסרוק את קוד ה- QR על המסך באמצעות הטלפון החכם שלך ואז לצלם את התמונות. לחלופין, תוכל להעלות את קבצי התמונות מהמחשב שלך (פורמטים PDF, PNG, JPG ו- GIF נתמכים).

לבסוף, יהיה עליכם לצלם סלפי עם המסמך שלכם יחד עם פתק בכתב יד המציין “אני לקוח של CEX.IO” עם התאריך הנוכחי וחתימה. אתה יכול לצלם את הסלפי עם המכשיר הנייד שלך או להעלות קובץ מהמחשב שלך.

טיפים להחלפת קריפטו של CEX.io

הזן את המין, השם הפרטי, השם האמצעי, שם המשפחה, הלאום ותאריך מקום הלידה שלך.

לאחר מכן, הזן מידע ממסמך הזהות שלך, כולל המספר הסידורי, תאריך ההנפקה, המדינה המנפיקה ותאריך התפוגה.

אימות כתובת דרג 2

כדי להגדיל את מגבלות החשבון ולאפשר מימון באמצעות העברות בנקאיות, יהיה עליך להשלים את אימות כתובת ה- Tier 2 של CEX.io. לאחר השלמת כל השלבים שלמעלה, יהיה עליך להעלות מסמכים המוכיחים את כתובתך.

ראשית, צלם תמונה של מסמך המאשר את הכתובת הנוכחית שלך. CEX.io מקבל חשבונות חשמל וחשמל, הצהרות בנק, מסמכי החזר מס וכל מסמך אחר עם הכתובת שלך ושם המשפחה שלך. ודא שהמסמך הונפק בשלושת החודשים האחרונים. אתה יכול לצלם את המסמך על ידי סריקת קוד QR בטלפון שלך. לחלופין, תוכל להעלות אותו מהמחשב שלך.

אימות CEX.io

לאחר מכן ציין את כתובת המגורים שלך, כולל כתובת הרחוב, הדירה והסוויטה, העיר, המיקוד, המדינה / המחוז והמדינה. תושבי ארה”ב צריכים להזין את המחוז שלהם.

לבסוף, תוכל להזין את פרופילי הרשת החברתית שלך כדי להגדיל את הסיכויים לאישור אימות. CEX.io ממליץ להשאיר קישור לפחות לאחד מפרופילי המדיה החברתית שלך, כמו פייסבוק, לינקדאין או טוויטר.

הגש את כל המידע הזה ואז עקוב אחר סטטוס האימות שלך:

Authenication של CEX.io

דרגה 3 ו -4 משופרת ואימות תאגידי

כדי להסיר את כל המגבלות מחשבונך או להקים חשבון מוסדי, יהיה עליך להשלים אימות משופר (דרג 3) או ארגוני (דרג 4).

רמת אימות זו דורשת אישור ידני, ועליך לפנות למנהל ייעודי של CEX.io כדי להשלים את התהליך.

3. אימות שני גורמים

CEX.io ממליץ בחום להגדיר אימות דו-גורמי (2FA) עבור חשבונך. למעשה, יהיה עליך לסמן מספר תיבות אזהרה אם אינך מגדיר את 2FA.

אבטחת חילופי CEX

עם הגנת 2FA, תצטרך לאשר קוד SMS או קוד אפליקציה לנייד לפני שתתחבר לחשבונך, תעשה עסקאות או תשיג משיכה.

4. אמצעי תשלום

כעת אתה מוכן להפקיד כסף ב- CEX.io. CEX מקבל פיקדונות באמצעות כרטיס אשראי (ויזה או מאסטרקארד), העברה בנקאית (ACH, SWIFT, SEPA או תשלומים מהירים יותר), או קריפטו (כל המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים).

CEX.io אבטחת חילופי מטבעות

כדי לבצע הפקדה להעברה בנקאית, לחץ על כפתור ‘הפקדה’ בעמוד האוצר לצד המטבע שברצונך להפקיד. אתה יכול גם ללחוץ על ‘הפקדה’ בפינה השמאלית העליונה של כל דף ב- CEX.io.

5. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

ברגע שהכסף נמצא בחשבון CEX.io שלך, אתה מוכן לסחור או לקנות מטבעות קריפטוגרפיים.

מטבע סחר ב- CEX

אתה יכול לקנות קריפטו באופן מיידי על ידי לחיצה על כפתור ‘קנה עכשיו’. בחר ב- cryptocurrency ובאמצעי התשלום שלך, ואז הזן את פרטי החיוב או כרטיס האשראי שלך בויזה או ב- MasterCard.

לקנות קריפטו ב- cex.io

לחלופין, כדי לבצע סחר קונבנציונלי, עבור לדף ‘סחר’ של CEX.io. בצד שמאל של התרשים תראה את רשימת המטבעות הזמינים. בחר זוג שתואם למטבע הפיאט שהפקדת. אם יש לך דולר בחשבונך וברצונך לקנות ביטקוין, למשל, היית הולך לצמד BTC / USD.

CEX.io לקנות אפשרויות קריפטו

CEX.io מאפשר לך לבצע שוק או להגביל הזמנה. הזמנות שוק ממוקמות בשיעור השוק הנוכחי הטוב ביותר, ואילו הזמנות מגבלה ממוקמות במגבלת קנייה או מכירה ספציפית.

CEX.io חילופי הצפנה לקנות btc

6. נסיגה

כדי למשוך כסף מ- CEX.io בכל עת, פשוט לחץ על ‘משיכה’ בפינה השמאלית העליונה של המסך. משיכות ניתן להשיג באמצעות כרטיס אשראי, העברה בנקאית וקריפטו.

מילה אחרונה

CEX.io היא בורסת קריפטו ארוכת שנים עם מספר קטן של מטבעות פיאט ומטבעות קריפטוגרפיים הזמינים למסחר. מדובר בבורסה מוסדרת מאוד הזמינה ל -99% מהמדינות ברחבי העולם (ול -31 מדינות ארה”ב).

למידע נוסף על CEX.io או על מנת להתחיל לסחור היום, בקר בכתובת https://cex.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map