Exchange Bakkt: מדריך סקירת מסחר בחוזים עתידיים

חילופי בקרט-קריפטו

Bakkt: Bitcoin Futures Trading Crypto Exchange Review

Bakkt, המנוהל על ידי Exchange Intercontinental Exchange (ICE), חברת האם של הבורסה בניו יורק (NYSE), היא פלטפורמת סחר ביטקוין Futures עתידה מוסדית המובילה לגיטימציה לזירת חילופי המטבעות על ידי הבאת שקיפות ואמון לנכסים דיגיטליים בגרנדיוזית. אופנה.

Bakkt, שנראה כי הוא משפר את יכולת הקנייה, המכירה, האחסון וההוצאה של ביטקוין יחד עם הפעלת פתרון מסחר, סליקה ואחסנה מוסדר, פרץ למקום בספטמבר 2019 לאחר יותר משנה של ציפייה. השיא ההיסטורי הראשון של Bakkt חזר ב -3 באוגוסט 2018, כאשר החדשות על בורסת החוזים העתידיים בביטקוין התפרסמו על ICE, מיקרוסופט וסטארבקס היו מעורבות בהשקה לקחת את המיינסטרים של ביטקוין ולמשוך כסף להשקעה מוסדית. בואו נסקור כיצד עובד Bakkt.

מדריך למשתמש של Bakkt: חילופי הקריפטו בכיתה מוסדית

להלן פירוט נקודות של כל אבני הבניין הבסיסיות שמציעה בורסת המסחר בביטקוין החדשה:

מאפיינים

 • חוזים עתידיים על ביטקוין המועברים פיזית
 • בבעלות Exchange Intercontinental (שמנהלת גם את NYSE)
 • מכוון למשקיעים מוסדיים

שיטות הפקדה

 • לא זמין (פיקדונות זמינים רק למשקיעים מוסדיים)

יתרונות

 • משמורת ומסחר קריפטו בדרגה מוסדית
 • סביבה מוסדרת מאוד ותואמת
 • משתמש בתשתית השוק המוסדי הקיים של ICE

חסרונות

 • פונה אך ורק למשקיעים מוסדיים
 • כרגע מציע רק מסחר עתידי בביטקוין

פרטי החברה

 • מוצרי ICE Futures US (IFUS): חוזים עתידיים יומיים של Bakkt Bitcoin + Futures חודשיים של Bakkt Bitcoin
 • נוסד / הושק: אוגוסט 2018 / ספטמבר 2019
 • מקום: אטלנטה, ג’ורג’יה
 • אתר רשמי: Bakkt.com
 • בעלים: בורסה בין-יבשתית (ICE), חברת אם של הבורסה בניו יורק (NYSE)
 • קְבוּצָה: מנכ”ל קלי לופלר, אדם וייט COO, סמנכ”ל טכנאי Balaji Devarasetty, מנהל סמנכ”ל מייק בלנדינה
 • פרופילים חברתיים: טוויטר, פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם, בלוג
 • אימייל: [email protected]

מבוא

Bakkt הייתה פלטפורמת סחר בביטקוין הצפויה מאז הוכרזה באוגוסט 2018 מכיוון שהיא מתכננת להיות הראשונה להציע חוזי עתידי ביטקוין של ביטקוין. לבסוף, לאחר יותר משנה של ציפייה, השיק בקקט מסחר עתידי בביטקוין ב23- בספטמבר 2019. הדיווחים המוקדמים ביותר של Bakkt מוצגים לצד ICE ומיקרוסופט, M12 (זרוע ההון סיכון של מיקרוסופט), Pantera Capital, Galaxy Digital, Boston Consulting Group ו- Horizons Ventures היו גם משקיעים ראשוניים. בקקט, שגייס עד היום מעל 182.5 מיליון דולר, מתיישר גם עם קבוצת Susquehanna International, Parafi Capital, PayU, Goldfinch Partners, Fortress Group ו- Eagle Seven במטרה להציע קרנות פנסיה ביטקוין, קרנות נאמנות וקרנות הנסחרות בבורסה. תעודות סל למנהלי כספים גדולים בעתיד.

Bakkt, שאינו טכנית אינו בורסה או סליקה, הוא אפוטרופוס מוסמך של נכסים דיגיטליים המעוניין לחזק יישומים צרכניים ותשלומים עבור מטבעות וירטואליים על ידי השקה רשמית של פלטפורמת עתידי ביטקוין עם מאפייני גילוי מחירים מוסדרים שאינם מסתמכים על נתוני סחר מהמקום. שווקים.

פלטפורמות אחרות מציעות מסחר עתידי בביטקוין כבר. אז מה הופך את בקקט לשונה? החוזים העתידיים של בקקט בביטקון הם מסודרים פיזית, או ניתנים להשגה, כלומר ביטקוין אמיתי מועבר עם כל עסקאות.

bakkt-bitcoin-futures-contract-detailsBakkt גם מבדיל את עצמו מהתחרות עם תשתית מוסדית. הבורסה הושקה על ידי InterContinental Exchange (ICE), המחזיקה ומפעילה את הבורסה בניו יורק (NYSE) ופלטפורמות מסחר גדולות אחרות. ICE הטמיעה את התשתית שלה בסגנון NYSE ותואמת CFTC לתוך Bakkt מהיסוד. על ידי זיווג תשתית זו עם פתרונות משמורת ממוסדיים, Bakkt יכול למשוך יותר משקיעים מוסדיים לביטקוין מכל פלטפורמה שהגיעה לפניו..

בקט-ביטקוין-חילופי-יתרונות

חשוב גם לציין כי החוזים העתידיים בביטקוין הם רק המוצר הראשון שמציע Bakkt. הפלטפורמה שואפת להשיק מוצרים נוספים להתקדם, כולל סחר קריפטו מן המניין למשקיעים מוסדיים ולציבור. ומכיוון שהפונקציונליות שלה לגילוי מחיר ביטקוין מוסדר, היא לא תבוצע על ידי מניפולציה בנפח המסחר כמו עסקאות שטיפה ופעילויות הונאה אחרות.

bakkt-bitcoin-futures-trading-chart

בסופו של דבר, Bakkt עדיין בימים הראשונים של ההשקה, אבל זה כבר נותן למשקיעים המוסדיים דרך בטוחה ונגישה להיכנס לשווקי הצפנה. השאלה הבאה היא: האם משקיעים מוסדיים יקפצו על הסיפון?

תכונות עיקריות

Bakkt, שמטרתו לאפשר גישה לכל ספקטרום של משקיעים להסתבך עם מטבעות קריפטוגרפיים, מצרכנים ועד סוחרים ועד מוסדות, נראה לתעדף את האבטחה והאמון עבור מחלקת הנכסים הדיגיטליים המתעוררים בכך שהיא מציעה משמורת חכמה, תשלומים, שווקים ופתרונות תאימות..

התכונות העיקריות של Bakkt כוללות:

משמורת קריפטו מוסדית: Bakkt הופך אחסון מאובטח וממוסד לתכונה מרכזית בפלטפורמה שלו. Bakkt משתמש באבטחת פיזיקה וסייבר משוכללת בשילוב טכנולוגיה מוסדית וממשל בכדי לאבטח נכסים דיגיטליים ללקוחות. אלה אותן הגנות אבטחת סייבר העומדות בבסיס חילופים כמו ICE ו- NYSE. כל הביטקוינים של הלקוחות מאוחסנים במחסן Bakkt, המופעל על ידי חברת אמון למטרות מוגבלות המפוקחת על ידי מחלקת השירותים הפיננסיים של מדינת ניו יורק (NYSDFS) המשמשת כאפוטרופוס מוסמך. הם גם רכשו את חברות Rosenthal Collins Group (RCG – ב -16 בינואר 2019) ואת חברת הנכסים הדיגיטלית (DACC – ב -30 באפריל 2019) כדי לסייע בהגדלת הרחבת אחזקות הקריפטו ואחסון יחד עם עבודה צמודה עם בנק BNY Mellon..

חוזים עתידיים שהועברו פיזית: בקקט מציג חוזים עתידיים שנמסרו פיזית, כאשר ה ביטקוין הפיזי נסחר באמצעות חוזים עתידיים. למרות ששווקים עתידיים אחרים בביטקוין בהחלט קיימים, בקט הוא הראשון שמציע חוזים עתידיים לביטקוין המועברים פיזית.

פתוח למשקיעים מוסמכים: כל משתתפי Bakkt עוברים ביקורות AML / KYC המתאימות בהתאם לשווקים המפוקחים על CFTC, ואז מתחברים ל- Bakkt באמצעות התשתית הקיימת של ICE.

סביבה תואמת ומוסדרת: Bakkt תוכנן כסביבה תואמת ומווסתת מהיסוד הן ברמה המוסדית והן ברמה הצרכנית. ניתוחים ומעקב ברשת יכולים לקבל את כל ההפקדות והמשיכות. בקט ישתתף באופן שגרתי גם בביקורות פיננסיות וביטחוניות וכן בבדיקות תאימות לתקנות.

מסחר עתידי בביטקוין מוסדר ותואם: המסחר העתידי בביטקוין היומי והחודשי של בקקט תואם את דרישות הרגולציה של CFTC, כמו גם את משטר הציות המסדיר חוזים אחרים ב- IFUS, שוק חוזים ייעודי מוסדר (DCM) וב- ICE Clear US (ICUS), נגזרים מוסדרים של CFTC. ארגון סליקה (DCO).

נתמך על ידי שותפים ארגוניים: מיקרוסופט, סטארבקס ותאגידים גדולים אחרים היו שותפים לבקט מאז שהוכרז על הפרויקט. היו מעט פרויקטים במרחב הצפנה עם סוג התמיכה הארגונית שאנו רואים עם Bakkt.

זמין למוסדות ולצרכנים: בתחילה מתמקדת בקקט בהבאת מסחר קבוע בקריפטו למשקיעים מוסדיים, אם כי התוכנית האולטימטיבית היא להציע פלטפורמה הן לצרכנים והן למשקיעים מוסדיים כאחד..

תמיכה בסוחר: בנוסף לסעדה למשקיעים מוסדיים וצרכניים, בקט ישתף פעולה עם סוחרים ויאפשר להם גישה קלה יותר למערכת האקולוגית הדיגיטלית..

מבוטח באופן מלא: הארנקים הקרים והחמים של בקקט מכוסים בפוליסת ביטוח של 125 מיליון דולר. זה לא רק אומר שהכספים מכוסים במקרה של הפסד, אלא גם פירוש הדבר שחברת הביטוח מרוצה מהליכי האבטחה של בקקט..

מטבעות וזוגות בבקט

בהשקה בספטמבר 2019, Bakkt תומך בסוג אחד בלבד של סחר: ביטקוין (דולר) חוזים עתידיים:

 • עתיד יומי של ביטקוין (דולר)
 • עתיד חודשי של ביטקוין (דולר)

bakkt-btc-usd- יומי-מפרט שוק עתידי

חוזי החוזים העתידיים על Bakkt Bitcoin Daily (BTC) והחודשיים (BTM) ניתנים לסחר למשך 22 שעות בכל יום, בימי ראשון בערב 20:00 עד 18:00 ביום שישי. אין גם דרישות ביטקוין לפני מימון, החזקה או הפקדה לסחר בחוזי העתיד של בקקט.

שיטות נסיגה

Bakkt פונה כיום באופן בלעדי למשקיעים מוסדיים, ושיטות פיקדון ומשיכה רגילות של צרכנים לא פורסמו.

תהליך רישום וכניסה של Bakkt

בקט פונה למשקיעים מוסדיים וטרם פתח רישום לצרכנים רגילים. פרטים מלאים על KYC / AML ותהליך האימות לא פורסמו.

עם זאת, בקט אכן דורש ממשקיעים מוסדיים לקפוץ דרך חישוקים ניכרים בכדי להשתמש בפלטפורמה. המשתתפים עוברים ביקורות AML / KYC המתאימות, בהתאמה לשווקים המפוקחים על CFTC, למשל, ומתחברות לבורסה באמצעות התשתית הקיימת של ICE. Bakkt טוען כי דרישות KYC / AML שלה הן “ברמת הבנק”.

מסחר בבקט

Bakkt מציע כרגע רק עתיד יומי וחודשי לביטקוין (USD). פלטפורמת המסחר העתידית המסופקת פיזית זמינה אך ורק למשקיעים המוסדיים החל מההשקה בספטמבר 2019. כאשר Bakkt יפתח בפני צרכנים רגילים בשלב כלשהו בעתיד, נסביר בהמשך פרט איך עובד המסחר בבקט.

אנחנו חיים!

הסחר העתידי בבקיט ביטקוין בוצע בשעה 20:02 ET במחיר של 10,115 דולר

– Bakkt (@Bakkt) 23 בספטמבר 2019

נכון לעכשיו, המסחר בחוזים עתידיים בדולר של Bakkt מופיע תחת שם מרכז המסך ICUS. אין מגבלת מחירים יומית. גדלי החוזה הם ביטקוין אחד, עם הצעות מחיר בדולרים אמריקאים לביטקוין עד לשני מקומות עשרוניים. יש תנודות מחיר מינימליות של $ 2.50 לביטקוין ($ 2.50 לחוזה), ו Block Trades עשוי להתבצע ב- 0.01 $ לביטקוין (0.01 $ לחוזה). יש מינימום בלוק טרייד של 10 מגרשים.

bakkt-bitcoin-usd-month-futures-chart

הנה מה שהאתר הרשמי של Bakkt מראה כחלק מתרשים ‘Bitcoin Futures Work Work’ שלו:

תרשים זרימת עבודה bakkt-bitcoin-futures

אפשרויות ביטקוין לבנק בחוזים עתידיים:

חוזי אופציות הביטקוין של Bakkt הם הודעה שהוקמה לאחרונה ומתכוונת לצאת לדרך ב -9 בדצמבר 2019. כראשית בתעשיית מטבעות קריפטו, חוזי האופציות המווסתים של Bakkt לחוזים עתידיים בביטקוין יופיעו לראשונה עם מאפיינים מרכזיים כמו יעילות הון, מזומנים או הסדר פיזי, אפשרות בסגנון אירופאי, עמלות אטרקטיביות, תפוצה ונזילות רחבה, מסרים מיידיים, עסקאות חסימות וניתוח אופציות. אנו נעדכן את הסקירה הזו של Bakkt על חוזה אופציות הביטקוין שלהם, אשר יעודד את מידת חוזה ה- Bakkt החוזים העתידיים שלהם ב- Bakkt, לאחר שפרטים נוספים יוגשו בסוף השנה..

משמורת מחסן Bakkt

מלבד השקת Bakkt Bitcoin Futures, משמורת מחסן Bakkt, שנבנתה על ידי ICE מהיסוד ולקח יותר משנתיים ליצור, היא המאפיין העיקרי הבא שהם מביאים למערכת האקולוגית של קריפטוגרפים..

מחסן Bakkt, המהווה פתרון משמורן קריפטו חכם המאפשר מסירה פיזית של ביטקוין, נועד עם שתי תכונות עיקריות בחשבון. ראשית, זה עוזר להסיר את הצורך בסוחרי עמלות עתידיים על מנת לקיים אינטראקציה עם ביטקוין ושנית הוא משמש כאפוטרופוס מוסמך בשל חברת Bakkt Trust שלו, דבר החיוני בכל הקשור לעמידה בסטנדרטים המוסדיים..

ביקורת משמורת-קריפטו-משמורת

עם גישה ראשונה של אבטחה ומוסדרת על ידי המחלקה לשירותים פיננסיים של מדינת ניו יורק (NYDFS), פתרון המשמורת של Bakkt מטרתו להגן על נכסי הלקוח תוך שימוש ביכולות הגנה ברמת הארגון, בדומה לשימוש בבורסת ניו יורק ובתריסר ICE. להחליף פלטפורמות ברחבי העולם.

מחסן Bakkt תואם ברמה הבנקאית ימנף אפשרויות אחסון נכסים מקוונות (חמות) ולא מקוונות (קרות) כדי לעזור לגשר על הפער בין פונקציונליות וקלות שימוש, כמו גם למזער את הסיכונים הכרוכים בארנקים חמים. לשני ערכות הארנקים, החל מכספות בנקאיות בעלות חלל אוויר וכלה באבטחה מזוינת 24 שעות ביממה, תהיה פוליסת ביטוח של 125 מיליון דולר ויש לה שותפות עם BNY מלון כדי לשמור על שמירת הקריפטו..

הם גם נוגעים בכל אבטחת המערכות שלהם מאפיינים כמו גם התאוששות מאסון של מפתחות הצפנה פרטיים של המשתמשים בו. הם יישמו את כל הפרוטוקולים של AML ו- KYC (נגד הלבנת הון ויודעים את הלקוחות שלך) וכן יטמיעו טכניקות מעקב ברשת על מנת לאמת מקור מקור נכסי הצפנה. נמסר כי האינטראקציה היחידה בין בלוקצ’יין של בקט לביטקוין תתקיים במחסן בקקט כאשר משתמשים יפקידו וימשכו את אחזקות ה- BTC שלהם..

אגרות בקקט

Bakkt גובה את העמלות הבאות עבור ביטקוין יומי וחוזים עתידיים:

עמלת החלפה וסליקה – סחרים במסך: 1.00 דולר לחוזה (מדי יום); 1.25 $ לחוזה (חודשי)

דמי החלפה וסליקה – EPP & חסום עסקאות: 1.60 דולר לחוזה (מדי יום); 1.85 $ לחוזה (חודשי)

דמי משלוח: 9.75 דולר לחוזה (מדי יום); 9.75 $ לחוזה (חודשי)

דמי משמורת: Bakkt תכנן “חופשת שכר טרחה” עבור שירות המשמורת של מחסן Bakkt עד 30 ביוני 2020. שירות המשמורת של Bakkt הוא בחינם עד למועד זה..

Bakkt לא פרסמה את לוח הזמנים של העמלות שלה עבור עסקאות קריפטו אחרות, ואנחנו לא יודעים איך מבנה העמלות של Bakkt יתמודד עם בורסות מרכזיות ופלטפורמות מסחר אחרות..

בעיות אבטחה והפסקת זמן של Bakkt

Bakkt הושק ב -23 בספטמבר 2019. הבורסה לא סבלה מהפרות אבטחה משמעותיות או השבתה מאז ההשקה. ICE ו- NYSE מאובטחים באותה מידה ולא סבלו מהפרות אבטחה משמעותיות בהיסטוריה האחרונה. בסך הכל, Bakkt צפוי להיות אחת מפלטפורמות המסחר הבטוחניות והבטוחות ביותר שיש. חברת הבת של Bakkt Holdings LLC, Bakkt Trust Company LLC, היא ספקית אחזקת ביטקוין מורשית מוסמכת למדינת ניו יורק, הרשומה ברשת אכיפת הפשעים הפיננסיים (FinCEN). להלן תרשים המציג את הקשר בין גופים רגולטוריים חוקיים לשוק החוזים העתידיים של Bakkt Bitcoin:

בקט-ביטקוין-עתיד-רגולציה בשוק

קלות שימוש

Bakkt פונה כיום למשקיעים מוסדיים המשתמשים באותה פלטפורמה שנראתה עם ICE ו- NYSE. הפלטפורמה תהיה מוכרת למי שהשתמש בעבר בפלטפורמות ICE אחרות. גרסה צרכנית של הפלטפורמה טרם פורסמה, כך שאיננו יודעים כיצד Bakkt משווה לממשקי חילופי קריפטו מסורתיים. כמו כן, להלן שעות המסחר בבורקט קריפטו המבוססות על לוחות הזמנים של ניו יורק, לונדון וסינגפור:

שעות-מסחר בבקרת-חליפין

אמון ופרטיות

ל- Bakkt תקני אמון ופרטיות מחמירים. כל הביטקוין של הלקוחות יאוחסן במחסן Bakkt, המופעל על ידי חברת אמון מוגבלת למטרה המפוקחת על ידי משרד השירותים הפיננסיים של מדינת ניו יורק. חברת נאמנות זו משמשת כאפוטרופוס מוסמך. Bakkt לא סבל עד כה הפרות פרטיות או הפרות אבטחה.

שירות לקוחות

ניתן ליצור קשר עם Bakkt בדוא”ל או בטופס מקוון. המשרד טרם חשף את אפשרויות שירות הלקוחות המלאות שלהם, אך אנו מצפים לראות אפשרויות אלה כאשר בקקט תשיק את המוצר הפונה לצרכן שלה..

מדריך למשתמש של Bakkt: כיצד להתקין ולהשתמש ב- Bakkt

בקט פתחה את פלטפורמת המסחר שלה ללקוחות מוסדיים. עם זאת, הפלטפורמה טרם פתחה מסחר עבור צרכנים או משתמשים רגילים.

bakkt-exchange-updates

כאשר Bakkt יפתח את פלטפורמת המסחר שלה למשתמשים בעתיד הקרוב, אנו נפרסם מדריך מלא המסביר כיצד להירשם, לקבל אימות ולהתחיל לסחור ב- Bakkt..

משקיעים מוסדיים המעוניינים להירשם ל- Bakkt, בינתיים, צריכים לשלוח דוא”ל ל- [email protected] כדי להתחיל.

עתיד ההצלחה של בקקט נותר לראות, אך כפי שאומר שורת הטוויטר הרשמית שלהם, “הרחבת הגישה לכלכלה העולמית על ידי בניית אמון וביטול ערך הנכסים הדיגיטליים” – התחזית של בורסת המטבעות בקקפט המציגה את התיישבותם הפיזית. פלטפורמת הסחר בביטקוין עתידית בטח נראית נקודת אור לשוק.

כחלק שני לסקירה זו של פלטפורמת ה- ICE של חילופי ההצפנה ICE של NYSE ופלטפורמת העתיד של הביטקוין, בואו נצא למסע חזרה בנתיב הזיכרון ונפרוץ בכל עדכוני החדשות האחרונים של Bakkt.

הסיפור עד כה: מבט אחורה על בקקט

אנו עדים כעת להשפעות ההשקה הרשמית של בקט בפני קהל נלהב ובינלאומי מאוד, ולהגיד שזו תהיה התפתחות מבודדת מאוד מהשוק הרחב יותר היא להודות שאתה לא ‘מקבל’ מטבעות קריפטוגרפיים..

מבחינה היסטורית, בכל פעם שראינו את בקקט מופיע בחדשות מאז אוגוסט 2018, זה התרחש עם מגוון פסגות ושפלות עבור ביטקוין בין סוגים אחרים של מטבעות קריפטוגרפיים. השבוע וכל מי שאחרי לא היה יוצא מן הכלל לכך; עם התגברות ההתלהבות לאחר שהושק סוף סוף, כבר ראינו את הביטקוין מתרומם כלפי מעלה.

יש ערך רב שבאקט מביא לשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, ולהשקתו יש את כל הפוטנציאל להעלות את כל השוק לשלב הבא. בראיון שנערך לאחרונה עם מטבע טלגרף, טום לי, מייסד שותף של Fundstradt Global Advisors לא נותר ללא שום רמיזות לפיהן לבקט תהיה השפעה חיובית על אמינות הקריפטו בעיני הסוחרים המוסדיים:

“אני מאוד חיובי כלפי בקקט ויכולתו לשפר את האמון עם מוסדות לקריפטו.”

היא אמנם ניצבה בפני נתח המכשולים ההוגן שלה, בין אם זה בנושאים טכניים או אפילו דחיפה עיקשת מצד גורמי הרגולציה, במיוחד הרשות לניירות ערך. לאחר שהתחילה כהצעה כבר באוגוסט 2018. המנכ”לית, קלי לופלר, שהיא אשתו של מנכ”ל ICE ג’פרי ספריכר, עוזרת בניהול אתר הבלוג Bakkt ומשתף את כל העדכונים וההתקדמות החדשות האחרונות..

כך שכאשר אירוע כה חשוב הוא בפתח, בנוסף לכל העובדות והנתונים שלמעלה, ברור כי עלינו לצלול לחברה וכיצד היא עברה מרעיון חדשני לאחד הגבוהים ביותר- צפויה חברה הממוקדת בביטקוין בעולם הקריפטו.

חזרה לבקט – ההתחלה

לצורך הקשר טוב יותר – ענינו מה זה בכלל באקט? ומה זה מביא לשוק שלמעלה? אבל מלכתחילה שוב, בקט הוא פרי מוחם של השחקנית והחברה האם של ניו יורק (NYSE) – הבורסה הבינלאומית (ICE). זה קרה כאשר החברות גברו בעניין לספק פיתרון ביטקוין עתידני לבסיס משקיעים הולך וגדל.

התוצאה הסופית הייתה בקקט, שנוסדה ב- 31 ביולי 2008 על פי בלומברג אך לא הועמדה לרשות הציבור עד אוגוסט. וכמה מהגורמים המניעים מאחורי הפרויקט הזה היו שאם המשקיעים יתחילו להכניס כסף למטבעות קריפטוגרפיים, הם יעמדו בפני הסיכוי המרתיע להתמודד עם שוק תנודתי בסיכון גבוה, ללא הגנות משפטיות כדי להגן על נכסים. כפי שתיעדנו פעמים רבות, “משמורת חכמה” היא הגל הבא של ביטקוין וקריפטואסטים ובקט נמצא בעמדה ראשית להיות מוביל בתפקיד זה..

זה מה שמונע מקריפטו לפרוץ באמת למיינסטרים, כך שאם עסק היה עולה למקום ומספק מערכת של אחריות ומקצועיות נחוצים מאוד, אז זה יתקבל באנחת רווחה מגורמי הרגולציה, ו חיבוק מסביר פנים של משקיעים שמתעניינים יותר ויותר במרחב.

הנחת היסוד הבסיסית של העסק היא, כדברי החברה מאתר האינטרנט שלה, כאמור לעיל – “להביא שקיפות ואמון לנכסים דיגיטליים” הודות לרצון של צוות בקקט לעסוק הרבה יותר מקרוב בהשקעה. הקהילה והצורך הקולקטיבי שלהם בניהול סיכונים ואחריות רבה יותר מהחלל.

אז מה זה באמת שמייחד את בקקט ממקביליו המבוזרים? ראשית, זה הרבה יותר מסתם ספק עתיד, למרות שזה ככל הנראה אנו מקשרים איתם. למעשה, חוזה החוזים העתידי הוא רק אחד מהשירותים שהם מספקים, להלן פתרונות תשחץ עבור בקט למשתמשים בו:

Bakkt Crypto Custody Solutions

אחסון מאובטח הוא למעשה משהו שקהילת המשקיעים מאוד מחפשת, וזה דבר אחד שבקקט מודע אליו לחלוטין. בכנית מתכוונת לספק אבטחה ברמת השקעה למשתמשים שלה, לאפשר להם לנצל באמת את השוק, ולוודא את ההשקעות מתוך הידיעה שהם מוחזקים עם האבטחה הטובה ביותר שניתן לספק..

על פי אתר החברות:

“עם אבטחה פיזית וסייבר משוכללת, טכנולוגיה וממשל ברמה המוסדית, ומגובה בביטוח לנכסים דיגיטליים המוחזקים בארנקים קפואים, באקט מספק סטנדרט חדש באחסון נכסים דיגיטליים על ידי מינוף הכלים הסייבריים עליהם NYSE מסתמכת. “

יש הרבה יותר בפתרונות המשמורת שלה מאשר רק אבטחה של השקעות, כפי שהבהירה החברה בפוסט בבלוג כבר באוגוסט:

“מחסן Bakkt, שהוא חלק מחברת Bakkt Trust, בנוי באמצעות הגנות הסייבר והביטחון הפיזי התומכים בשווקים הנסחרים ביותר בעולם, כולל NYSE,” לכל הודעה. “בנוסף, דרישות הממשל והעמידה העצמאיות של אפוטרופוס מוסמך פירושן שמחסן Bakkt נועד לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של פיקוח.”

פתרונות תשלום ייעודיים

מטבעות קריפטוגרפיים ידועים היטב בפוטנציאל שלהם לסחר בין עמיתים לעמית, קנייה ומכירה. אך גם עם זאת, יש צורך מאוד במערכת אמינה וחסרת אמון בעולם ההשקעות המוסדי.

זהו אלמנט של Bakkt שממקד באמת למשקיעים, במיוחד בהתחשב בעובדה שמשקיעים המעוניינים לנצל חלק זה משירותי Bakkt יצטרכו לספק פירעון משמעותי למדי, כאשר מדובר במשקיעים צרכניים..

על פי דיווח מוקדם יותר החודש, המשקיעים צריכים לספק פירעון ראשוני של 3,700 דולר ביטקוין הן עבור חוזה החוזים העתידיים והן על פתרונות התשלומים. אז פיקדון לא קטן, אם כן.

הנה מה שיש לבקט לומר על פתרונות התשלומים שלה:

בין אם בין צרכנים לסוחרים ובין עמיתים, היכולת לבצע עסקאות בנכסים דיגיטליים מבטיחה כי המטבעות הגלובליים החדשים הללו מתפתחים מעבר למאגר של ערך או נכסים ספקולטיביים, וכמדד טכנולוגי ספרים מבוזרים. בקט עובד עם סוחרים מובילים שמכירים בפוטנציאל של נכסים דיגיטליים. “

פתרון תאימות

בעבר חקרנו את הנושא של מה שמפריד בין מרכזיות לחילופי מרכזים, ואחד מהם הוא סוג הקשר שבין אלה לעניין הציות.

ציות לתקנות מהווה מכשול מרכזי שחילופים מבוזרים נמנעים כמו מגיפה הקשורה לקריפטוגרפים, ואילו מרכזים נוטים לעמוד בהם כדי להיות מוכרים כשחקנים מקצועיים על ידי המשקיעים..

בקקט היא לא רק חברה שמתווספת במהירות למשפחה המוסדית בגלל הקשר שלה ל- ICE. אך גם בזכות העובדה שהיא מספקת למשתמשים הבאים שלה מסגרת השקעה שתואמת לחלוטין את הנהלים הרגולטוריים שנקבעו על ידי רשות ניירות ערך בארצות הברית. באופן ספציפי כשמדובר בדרישות שלו לתכונות אבטחה חזקות למשתמשים, כמו גם בדיקות הלבנת הון (AML) ובדיקות Know Your Customer (KYC).

“ההתמקדות של בקט בתאימות משתרעת על כל היבטי הפעילות שלנו. בין אם AML ו- KYC ברמה המוסדית והצרכןית, או ניתוחים ומעקב ברשת על כל פיקדונות ומשיכות הקריפטו, אנו נוסיף ברציפות כדי להבטיח שלנו היא הפלטפורמה האמינה ביותר. בנוסף, בקט ישתתף באופן שגרתי בביקורות פיננסיות וביטחוניות, כמו גם בבדיקות תאימות רגולטוריות. “

חוזה עתידי

וכמובן, זה יהיה מפריע מבחינתנו לא לצלול לעולם חוזי החוזים העתידיים, בהתחשב בעובדה שזה מה שבאקט ידוע יותר. הסיבה לכך היא משום שהחברה פורצת דרך חדשה בזכות העובדה שהחוזים הללו ניתנים לרוכשים בשילוב עם פתרונות רגולטוריים משלה, כגון מסלקה משלה..

המרכיב האחרון פירושו שבקקט יכול להפוך במהירות לשם עולמי מרכזי, ומספק חוזים עתידיים של ביטקוין למשקיעים בארצות הברית, כמו גם ל -30 מדינות בכל רחבי העולם..

לדברי צוות בקקט, מדובר בהרבה יותר מסדרה של חוזים עתידיים וירטואליים, מכיוון שהוא נרכש ועשה כמה צעדים רציניים עם פתרונות אחסון פיזיים משלו. בחשבון הטוויטר הייעודי שלו ב- 28 באוגוסט, צוות Bakkt יתחיל לספק למשתמשיו שטח אחסון עבור מגוון רחב של חוזי עתיד פיזיים..

“ב- 6 בספטמבר, המחסן שלנו יתחיל להציע אחסון מאובטח של ביטקוין של הלקוחות כדי להתכונן להשקת ה- Bakkt Bitcoin Daily & חוזים עתידיים חודשיים כאשר הם יושקו ב- 23. בספטמבר. החוזים הללו יאפשרו מסירה פיזית של ביטקוין עם שווקים מוסדרים מקצה לקצה ומשמורת. “

על פי מקורות, שטחי אחסנה אלה מספקים הגנה מסוימת על נכסי המשקיעים, אך מכוסים בפוליסות ביטוח של מעל 125 מיליון דולר..

אמצעי ביטחון

לצד היותו בעל פוליסות ביטוח במאות מיליונים, Bakkt מספק מגוון פתרונות אבטחה למשתמשים בו, כולל מגוון ארנקים ‘קרים’ ו’חמים ‘, על פי החברה:

“מחסן Bakkt מורכב מאחסון נכסים דיגיטליים מקוונים (” חמים “) ומחוברים לאוויר (” קר “). מערכות Bakkt מאזנות באופן אלגוריתמי בין נדבכי האחסון החמים לקור, כדי למזער את הסיכונים הקשורים לאחסון חם. “

תלוי איזה סוג של אחסון מאובטח משקיעים מחפשים, הם יכולים לבחור בין הארנקים ‘החמים’ האלה; המורכב ממודולי אבטחה ברמה 3, תוך שהם מחוברים לרשת ומאפשרים למשקיעים גישה מוכנה לנכסיהם. זה נותן את המשמעות כי אחסון מסוג זה מופנה יותר למי שמעוניין במסחר בפוזיציות בינוניות עד קצרות.

בינתיים, פיתרון האחסון הקרה שלו למשקיעים נשמע כמו משהו שדומה ל”פורט נוקס “מטבע קריפטוגרפי;

 • רוב הביטקוין המאוחסן במחסן בקקט אינו מקוון
 • מערכות חסרות אוויר המאוחסנות בכספות בנקאיות עם בקרות אבטחה פיזיות מתוחכמות
 • מפתחות הארנק מרוסקים ומוצפנים בעת היצירה, עם מספר רסיסי מפתח הנחוצים לחתימה על עסקה אחת
 • חתימה על עסקאות מרובות חתימות המופצות גיאוגרפית
 • הפרדת תפקידים בין צוותים פנימיים
 • 24 × 7 באתר, אבטחה מזוינת

לכן, אפשר לומר שהמשקיעים משתכרים בכסף שלהם כאשר הם קונים חוזים עם Bakkt.

בכל הנוגע לאבטחת המשקיעים ועמידה בתקנות, Bakkt ערוך לכמה מצבים די ייחודיים. שוב, זה על פי החברה עצמה, וקריאה קצרה של תכונות האבטחה שלה.

תכונות אלה כוללות מדיניות פעולה ותכנון אסונות גדולים הכוללים אובדן מפתחות פרטיים של משקיעים. בקט נכנס לשוק עם מוכנות מראש “התאוששות מאסון (DR) ותכנון רציפות עסקית (BCP)” על פי הודאה משלה, אחרי הכל.

חדשות Bakkt האחרונות

אמנם זה היה סיכום של מה שקורה עם Bakkt וממה מורכבים המוצרים שלו, אבל חשוב לבחון גם כמה מהתפתחויות האחרונות שלו. בשנת 2019 ראתה החברה מספר שותפויות חדשות לקראת האור הירוק.

חלק מאלה כוללים את הרכישה המוצלחת שלה של חברת Digital Asset Custody Company (DACC) מוקדם יותר בשנת 2019. רכישה זו משמשת בעיקר כדי לספק מענה גדול יותר על פתרונות המשמורת שלה; הכנסת המומחיות של ה- DACC לקפל כדי לחדד טוב יותר את הצעותיו של בקקט.

יחד עם זה, באקקט לאחרונה שיתוף פעולה הדוק יותר עם BNY מלון במטרה לשפר עוד יותר את פתרונות האחסון שלה, באופן רחב יותר, אך גם באופן ספציפי יותר בכל הנוגע לאחסון מפתח פרטי..

המשך לחזור לעדכוני Bakkt: Word Final

Bakkt הייתה פלטפורמת סחר קריפטו הצפויה מאוד מאז הוכרזה ביולי 2018. ההשקה של Bakkt, שתוכננה לראשונה בתחילת 2019, הוחזרה ל -23 בספטמבר 2019, ואז השיקה הפלטפורמה באופן רשמי את הביטקוין / דולר היומי והחודשי שלה. עתיד למשקיעים מוסדיים.

בהמשך, בכקט מתכנן למשוך משקיעים מוסדיים עם סביבת מסחר בטוחה מאוד, מוסדרת ותואמת. במקביל, בסופו של דבר בקט יפתח מסחר לקהל הרחב.

השקת ספטמבר הייתה אבן דרך, אך לא קו הסיום. העבודה הקשה – פיתוח שוק – מתרחשת בחודשים הקרובים, יחד עם מוצרים וחוזים חדשים. https://t.co/zPvH7oQNiQ

– אדם לבן (@WhiteAdamL) 25 באוקטובר 2019

בתמיכת כמה מהתאגידים הגדולים באמריקה ופלטפורמות המסחר הפיננסי, בקט יכול להפוך בקלות לכוח המשפיע ביותר בזירת המסחר בביטקוין. אנו מקווים כי מדריך למשתמש זה עוזר לכולם להבין עד כמה משמעותית בורסת המסחר העתידית של Bakkt Bitcoin היא שוק הקריפטו בכללותו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner