Exchange Bybit: שלט במדריך סקירת המשתמשים בקריפטו

החלפת מסלול-קריפטו

כיצד להשתמש, לסחור ולהירשם ל- ByBit Exchange

Bybit היא בורסת נגזרים של מטבעות מטבעות המטה שבסיסה בסינגפור. הבורסה נועדה לתת למשתמשים פלטפורמה מהירה, מאובטחת ונוחה לשימוש, שבה הם יכולים לסחור בנגזרות קריפטו ובחוזים עתידיים נצחיים..

מאפיינים

 • נגזרות קריפטו מתחלפות עם מינוף של עד 100x
 • אין צורך באימות או ב- KYC
 • בצע מספר עסקאות במספר מטבעות קריפטוגרפיים גדולים

שיטות הפקדה

 • BTC
 • ETH
 • EOS
 • XRP

יתרונות

 • סחר במטבעות קריפטוגרפיים באופן אנונימי ללא צורך באימות
 • קל לשימוש
 • הזדמנויות מינוף ענקיות
 • שירות לקוחות טוב באופן מפתיע (צ’אט חי 24/7 עם זמן תגובה של דקה)

חסרונות

 • שקיפות מוגבלת מבית ביט
 • אפשרויות פיקדון מוגבלות
 • צמדי מטבעות מוגבלים

מבוא

Bybit הוקמה בשנת 2018 במטרה לספק מסחר בנגזרות מטבעות קריפטוגרפיים, כולל חוזים קבועים. הפלטפורמה פונה גם ללקוחות קמעונאיים בודדים וגם לסוחרי נגזרים מקצועיים. נכון לשנת 2019, Bybit טוענת כי מחזור המסחר שלה הוא 24 שעות ביממה העולה על 500 מיליון דולר ומעל 100,000 משתמשים רשומים.

גם Bybit מדגיש מהירות. הפלטפורמה מקדישה מעל 100,000 עסקאות לשנייה (TPS) לכל זוג מסחר המופיע בפלטפורמה שלה, מה שאומר שלמשתמשים לא תהיה שום בעיה לבצע עסקאות בכל זוג. גם Bybit לא סבל מדווח על פריצות או הפרות אבטחה לאורך ההיסטוריה הצעירה שלה.

עתיד תמידי היה מושג חדש לפני שנתיים, אך מאז הפכו למיינסטרים יותר. בעוד שהעתיד התמידי של BitMEX הם הידועים ביותר, מתחרים כמו Bybit הפכו את העתיד התמידי למיינסטרים יותר ויותר. חוזים עתידיים נצחיים הם חוזים ללא תאריך תפוגה מוגדר. הם “מתהפכים” ללא הרף. Bybit מציעה חוזים עתידיים קבועים עם מינוף של עד 100: 1.

דבר ייחודי נוסף בביביט הוא שהבורסה מאפשרת למשתמשים לסחור באנונימיות מוחלטת. כל עוד יש לך כתובת אימייל או מספר טלפון מאומתים, לא תהיה לך שום בעיה לבצע עסקאות ב- Bybit. אין צורך באימות KYC ואף אינו זמין. ככל הידוע לנו, אין מגבלות על ערך העסקאות שאתה יכול לבצע עם חשבון לא מאומת.

מכל הסיבות הללו, Bybit טוען שהוא חילופי הקריפטו של העתיד. אבל האם זה באמת נכון? המשך לקרוא כדי לגלות את כל מה שאתה צריך לדעת על Bybit. 

תכונות עיקריות

התכונות העיקריות של Bybit כוללות:

קרן ביטוח: לביביט יש קרן ביטוח לגירעונות בהסדר חוזים עתידיים. במצבים בהם סוחר מחוסל במחיר הנמוך ממחיר פשיטת הרגל, קרן הביטוח תכסה את ההפרש. זה מונע מלהעניש את כל חילופי הדברים.

מסחר ממונף: Bybit מציעה מינוף של עד 100x בכל עסקאות. אם ניגש למינוף של עד 100X, הסוחר יצטרך להגדיר מרווח של 1% מסכום המסחר הרעיוני. מינוף זמין בעסקאות XRP ו- EOS עד 25X.

חוזים בדולר: כל חוזה Bybit שווה רק $ 1.

בונוסים לשוליים: ביביט מציעה כרגע בונוסי מרווח של עד 200 דולר כדי לשכנע אנשים להירשם לבורסה.

בונוסים של שותפים: קבל 10 דולר כאשר מישהו שאתה מפנה מפקיד לפחות 0.02 BTC לביביט.

זוגות מסחר מרובים: Bybit מציעה BTC / USD, ETH / USD, EOS / USD ו- XRP / USD זוגות מסחר.

מנוע תואם: המנוע התואם של Bybit טוען שהוא עובד פי 10 מהר יותר ממנועים אחרים התואמים בתעשייה, ומספק 100,000 TPS לזוג.

תמיכת לקוחות צ’אט 24/7: Bybit מציעה תמיכה בלקוחות 24/7 באמצעות מערכת צ’אט לייב נוחה וזמני התגובה נמוכים כדקה. Bybit מציעה גם טלגרם ותמיכה בצ’אט בדוא”ל.

100,000+ משתמשים: Bybit טוען שיש לו יותר מ -100,000 משתמשים רשומים.

תמיכה בשפות רבות: Bybit תומך באנגלית, סינית, סינית מסורתית, קוריאנית ויפנית.

מטבעות וזוגות בייביט

Bybit מציעה את המטבעות והזוגות הבאים:

 • BTC / USD
 • ETH / USD
 • EOS / USD
 • XRP / USD

שיטות הפקדה ומשיכה הנתמכות על ידי Bybit

Bybit מקבלת רק פיקדונות ומשיכות ב- BTC, ETH, EOS או XRP. אינך יכול להפקיד או למשוך מטבע פיאט מהפלטפורמה.

תהליך הרישום וההתחברות של בייביט

לביביט יש תהליך רישום ואימות מהיר וקל ללא צורך באימות KYC. פשוט הירשם ל- Bybit.com, הזן את המספר או את כתובת הדוא”ל שלך, ואז אמת את המספר או את כתובת הדוא”ל שלך.

זהו זה. לאחר שתסיים את האימות הבסיסי הזה, חשבונך זמין למסחר ב- Bybit

מסחר Bybit

Bybit מאפשר לך לתפוס עמדה ארוכה או קצרה בארבעה זוגות קריפטו / פיאט שונים, כולל BTC / USD, ETH / USD, EOS / USD ו- XRP / USD.

עמלות Bybit

Bybit גובה את העמלות הבאות:

עמלת מימון עמדה

עמלת מימון העמדות של Bybit מוחלפת בין קונים ומוכרים ומחושבת כל 8 שעות (בשעה 00:00 UTC, 08:00 UTC ו- 16:00 UTC). עמלת מימון העמדה מציינת את סכום המרווח שהמערכת מחזיקה לתשלום עבור המימון הבא. כך מחושבים דמי המימון של המשרה:

 • לתפקידים ארוכים: (כמות / מחיר פשיטת רגל) x שיעור מימון
 • לתפקידים קצרים: (כמות / מחיר כניסה) x שיעור מימון

עמלות מסחר

Bybit מתגמל יצרנים בכסף ומחייב את הלוקחים בתשלום:

 • עמלת יצרנית: -0.025% (הנחה בסך 0.025% מהסחר תחויב בגין ביצוע עסקאות בספר ההזמנות)
 • שכר טרחה: 0.075%

דמי נסיגה

Bybit גובה עמלת משיכה בסך 0.0005 BTC, הנמוך מעט מדמי המשיכה הממוצעים שגובים הבורסות המתחרות.

נושאי אבטחה ומצב ההשבתה של בייביט

לביביט לא היו ידועות על הפרות אבטחה, פריצות או דליפות נתוני משתמשים, מאז שהושקה בשנת 2018. החברה שמה דגש על אבטחה ברמה נמוכה וברמה גבוהה. הבורסה מוצפנת לחלוטין ב- SSL כדי להפחית את הסיכון להתקפות דיוג. Bybit יישמה גם מערכת אחסון ארנקי קר דטרמיניסטית (HD) היררכית על כל נכסיה.

תכונת אבטחה נוחה נוספת שאנו מעריכים עם Bybit היא מערכת ניהול הסיכונים להסדר חוזים עתידיים. בדומה לפלטפורמות מסחר חוזיות עתידיות מסוימות אחרות, Bybit מפעילה קרן דמוית ביטוח לטיפול בגירעונות בהסדרי החוזה. במצבים בהם סוחר מקבל חיסול ברמה נמוכה יותר ממחיר פשיטת הרגל, הכספים מוחלפים בשוליים הראשוניים שהייתה לסוחר המחוסל מחוץ למסחר. ההפרש בין המחיר לפירוק הסוחר למחיר פשיטת הרגל ינוכה מקופת הביטוח. פלטפורמות אחרות “יעניקו למשתמשים תספורת” ויקזזו כספים מחשבון כל משתמש במצב זה.

Bybit מציעה גם פונקציונליות מלאה של אימות דו-גורמי (2FA).

קלות שימוש

Bybit מציעה ממשק מסחר סטנדרטי שיהיה מוכר למי שהשתמש ב- BitMEX ופלטפורמות מסחר דומות. כמו בפלטפורמות מסחר ממונפות אחרות, זה לא באמת מיועד למשתמשי קריפטו מתחילים. עם זאת, הממשק עדיין קל מספיק לשימוש כל אחד.

אמון ופרטיות

כמו בחילופים אחרים עם תקנות מינימליות, Bybit חושפת מעט מידע על הצוות שלה. אנו יודעים שהמטה המרכזי שלו נמצא בסינגפור ורשום באיי הבתולה הבריטיים, למשל. אנו מכירים גם את שמותיהם של עובדים מסוימים והמנכ”ל, שהוא מידע רב יותר ממה שאנו מקבלים מבורסות אחרות. Bybit בהחלט אינו הבורסה השקופה ביותר שיש שם, אבל היא שקופה יותר מהרבה האלטרנטיבות המוצלות שלה. הובלת ביביט על ידי המנכ”ל בן ג’ואו, ותוכלו להציג מידע נוסף על עובדים בעמוד הלינקדאין של Bybit.

שירות לקוחות

Bybit מציעה תמיכה בצ’ט 24/7 עם זמני תגובה של דקה אחת, וזה דבר שבדרך כלל רק המרכזיות הגדולות מציעות. נחמד לראות שביביט השקיעה ביצירת מחלקת שירות לקוחות ייעודית. רוב הבורסות החדשות או הקטנות האחרות מציעות רק טופסי דוא”ל או אפשרויות דומות. אתה יכול אפילו ליצור קשר עם Bybit באמצעות Telegram או באמצעות דוא”ל בכתובת [email protected]

מדריך למשתמש של Bybit: כיצד להתקין ולהשתמש ב- Bybit

1. הירשם

תהליך הרשמה לביטויים

תהליך ההרשמה מתחיל בדף הבית של בייביט. לחץ על הירשם והזן את שמך וסיסמתך כדי להתחיל.

מהדף הבא, אתה יכול לבחור להירשם עם כתובת הדוא”ל שלך או מספר הטלפון שלך (פשוט החלף את סרגל הניווט כדי לבחור באפשרות שלך).

בשלב זה תוכל גם להדביק קוד הפניה כדי לתגמל את מי שהפנה אותך לפלטפורמה. אם ברצונך להפנות אחרים לפלטפורמה בעתיד, תקבל פרס של $ 10 דולר כאשר מישהו שאתה מפנה יפקיד לפחות 0.02 BTC לפלטפורמה..

קוד רישום יישלח לתיבת הדואר האלקטרוני שלך.

2. אימות

נראה כי Bybit אינו מוסדר בשום מדינה. ככל שנוכל לדעת, ההחלפה אינה דורשת אימות משתמש או KYC כלל.

לאחר שתאשר את מספר הטלפון או את כתובת הדוא”ל שלך, תהיה לך גישה מלאה ל- Bybit.

פשוט הזן את הקוד שלך בעמוד זה ואז המתן להיכנס אוטומטית לפלטפורמה.

3. העלה תיעוד

Bybit אפילו לא נותן לך אפשרות להעלות מסמכים. אין דרישות אימות נוספות ב- Bybit, ואינך צריך להשלים אימות KYC או להעלות שום סוג של מזהה.

4. אימות שני גורמים

Bybit מעודד משתמשים להגדיר אימות דו-גורמי (2FA). לשם כך לחץ על שם המשתמש שלך בפינה השמאלית העליונה של הדף ואז לחץ על “חשבון & אבטחה “, ואז אימות שני גורמים. אתה יכול להגדיר 2FA באמצעות SMS, דוא”ל או מאמת גוגל.

5. שיטת הפקדה

לפני שתתחיל לסחור, תצטרך להפקיד כסף לביביט. Bybit מקבלת רק ארבעה מטבעות קריפטוגרפיים, כולל BTC, ETH, EOS ו- XRP.

כדי לבצע הפקדה בקריפטוגרפיה שבחרת, לחץ על נכסים בראש הדף. אתה יכול לראות את כל הנכסים בחשבונך.

לחץ על הפקדה, ולאחר מכן עקוב אחר ההוראות להעברת כסף לארנק ההמטבעות ההוא.

6. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

כדי לבצע עסקאות בביביט, תצטרך לתפוס עמדה ארוכה (קנייה) או קצרה (מכירה). אם אתה מצפה שהמחירים יעלו, היית משחק הזמנה ארוכה או קונה. אם אתה מצפה שהמחירים יירדו, היית מבצע הזמנה קצרה או מוכרת.

פלטפורמת מסחר-Bybit-Exhange

שלוש אפשרויות ההזמנה ב- Bybit כוללות:

 • הגבלת צו
 • צו שוק
 • צו מותנה

ניתן גם להגדיר הפסד עצור ו / או לקחת מגבלות רווח. כמו בכל פלטפורמת מסחר ממונפת, מגבלות הפסד יכולות להיות חשובות במיוחד כדי למנוע פירוק.

Bybit מקל על הגדרת הפסד עצירה. הדף מציג אחוז קבוע מראש מהסכום הכולל של נכס המסחר שבו אתה רוצה לעצור הפסד או לקחת רווח. Bybit אפילו מייצרת באופן אוטומטי “מחיר פירוק משוער” שמראה לך את כמות הפירוק האפשרית על בסיס ערך המינוף.

אפשרויות להשקעה בבורסה-סטופ-הפסד-השקעה

בצילום המסך לעיל, קבענו את האחוז בו אנו מוכנים לקחת רווח כ- 50% משווי המסחר. Bybit מראה לך באופן אוטומטי את הרווח הצפוי ב- BTC. Bybit מציג גם את ההפסד הצפוי על המסך בהפסד העצירה שקבעת (במקרה זה 8800 $).

אתה יכול גם לבצע הזמנות שוק כדי להשיג נכס במחיר הזמין הטוב ביותר, או להגדיר הזמנות מותנות כדי להגדיר הפסד עצירה מתקדם עבור מגבלה או הזמנת שוק. בהזמנה מותנית, תוכל לפרסם רק למיקום ארוך או לסגור על ההדק למיקום קצר. סגירת ההדק פירושה שעליך להזין מחיר בו הזמנתך תיכנס לספר ההזמנות. כאשר יגיע למחיר ההדק, ההזמנה תועבר לספר ההזמנות.

7. נסיגה

כדי למשוך כסף ב- Bybit, עבור לכרטיסיית הנכסים שלך בראש הדף והצג את המטבעות הקריפטוגרפיים בחשבונך.

יהיה עליך לבצע אימות 2FA לפני שניתן יהיה למשוך את הכסף מחשבונך.

מילה אחרונה

Bybit היא בורסת מטבעות קריפטוגרפיה שגדלה במהירות מאז השקתה בשנת 2018. הבורסה שבסיסה בסינגפור מציעה ארבעה זוגות מסחר בסיסיים, כולל BTC / USD, ETH / USD, EOS / USD ו- XRP / USD. אתה יכול לתפוס עמדה ארוכה או קצרה על כל זוג, וליהנות ממנף מ- 25x ל- 100x.

Bybit אינו דורש אימות משתמש כלשהו: אתה יכול לסחור בעילום שם מבלי להשלים אימות KYC. כל עוד יש לך כתובת דוא”ל או מספר טלפון, אתה יכול לסחור ב- Bybit ללא בעיה.

השווה גם את ByBit לקרקנים, תאומים, בינאנס וביטרקס.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner