Exchange Coinigy: Master המדריך לסקירת משתמשים בקריפטו

סקירת מטבעות

כיצד להשתמש, לסחור ולהירשם ל- Coinigy Exchange

Coinigy היא פלטפורמת מסחר בביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים המאפשרת לך לסחור בבורסות מרובות באמצעות חשבון אחד. גלה כיצד מודיעין הנכסים הדיגיטליים של Coinigy עובד וכיצד להשתמש בו כיום במדריך שלנו.

מאפיינים

 • נסחר מ- 12 מרכזיות באמצעות פלטפורמה אחת
 • סחר ביותר מ -4,000 זוגות מטבעות קריפטו ופיאט
 • הגדר גישת API למסחר ומעקב באמצעות 40 בורסות

שיטות הפקדה

 • לא

יתרונות

 • 30 יום ניסיון חינם
 • מסחר קל בין מספר רב של חילופי קריפטו
 • הימנע מהתחברות למרכזיות או ארנקים בודדים

חסרונות

 • יקר לסוחרים מתחילים עם תיקים קטנים יותר

מבוא

Coinigy היא פלטפורמת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים המספקת שירות All-in-One לסוחרים מתחילים ומתקדמים כאחד. במקום לבצע עסקאות על ידי כניסה למספר בורסות, תוכלו לסחור באופן מיידי בכל המטבעות בכל החשבונות מלוח מחוונים פשוט אחד של קויניגי..

מה זה מטבעות

לקויניגי כלים רבים שיעזרו לבעלי תיק השקעות קריפטוגרפי נרחב, כולל; נתוני שוק קריפטו בזמן אמת, תרשימי הצפנה רב-חליפיים, ניהול תיקים ופלטפורמת ניתוח מסחר אשר כולם מופעלים על ידי CryptoFeed שלהם. אתה יכול לנהל את תיק העבודות שלך במבט אחד במקום להתמודד עם המורכבות של מספר מרכזיות. ניתן להוסיף ארנקים לאחסון קירור באמצעות הכתובת הציבורית שלהם. ניתן לעקוב אחר מחירים חיים (כמו מחיר הביטקוין) בבורסות של למעלה מ- 40. יותר מ -4,000 זוגות קריפטוגרפיים נתמכים בסך הכל.

היתרון העיקרי של Coinigy הוא שאתה יכול לסחור בבורסות מרובות פשוט על ידי קישור לכל מרכזיה דרך API. במקום להיכנס בנפרד לבורסה אחת כדי לסחור ב- TRON, למשל, ולבורסה אחרת לסחר ב- BTC, אתה יכול לגשת לכל הבורסות שלך מחשבון אחד מבלי להיכנס באופן אישי לכל אחד מהם..

חלק מתכונות הליבה האחרות של Coinigy כוללות כלי תרשים מקיפים, התראות מחירים ושילוב אפליקציות.

מטה קויניגי נמצא במילווקי, ויסקונסין, ארצות הברית. החברה הוקמה במאי 2014 על ידי רוברט בורדן (מנכ”ל) וויליאם קהל (נשיא), שניהם עדיין נמצאים באותם תפקידים כיום. קויניגי שקוף באופן מפתיע בנוגע לכתובת, לתפעול, למימון ולפרטים אחרים. אנו יודעים היכן מטה קויניגי (310 E Buffalo St, Suite 120, Milwaukee, WI 53202). אנו יודעים גם כי החברה גייסה מימון של כ- 500,000 $ במהלך שני סבבים, כאשר סבב הזרעים האחרון יתקיים ביולי 2016.

איך-מטבע-עובד

כיום, קויניגי מאפשר לסוחרים לסחור בצורה חלקה ב -12 בורסות מחשבון אחד, כולל בורסות גדולות כמו ביטפינקס, בינאנס, ביטרקס, Coinbase Pro, Huobi Pro, KuCoin, Kraken ו- Poloniex..

Coinigy מתחבר גם ל- 40 בורסות בסך הכל ול -4,000 שווקים וזוגות מטבעות שונים באמצעות API, תוך שימוש בבורסות אלה לצורך שערי חליפין חיים, הדמיית נתונים וניתוח בלוקצ’יין, בין היתר. Coinigy משלבת גם תרשימי TradingView.

אתה יכול לגשת לקויניגי דרך פלטפורמה שולחנית או דרך אפליקציות לנייד או אפליקציות דפדפן ולהשתמש בה במקום CoinMarketCap, CoinGecko או CryptoCompare.

התוכניות מגיעות עם תקופת ניסיון של 30 יום, עם מנויים חודשיים שנעים בין $ 19 ל $ 100 לחודש. בעת ביצוע עסקאות באמצעות Coinigy, עדיין תשלם את העמלות שגובה חילופי המטבעות שלך. עם זאת, קויניגי לא גובה עמלות נוספות על כל עסק.

תכונות עיקריות

התכונות העיקריות של Coinigy כוללות:

נסחר בהחלפות מרובות מחשבון אחד: Coinigy מאפשר לך לחבר 12 חשבונות חליפין נפרדים לחשבון Coinigy שלך, ואז לבצע עסקאות בכל בורסה מממשק פשוט אחד. פשוט הגדר גישה API עם כל חשבון חילופי. לאחר מכן לעולם לא תצטרך להיכנס שוב לכל חשבון.

12 בורסות נתמכות למסחר: Coinigy מאפשר לך לסחור ב- 12 מרכזיות מחשבון Coinigy יחיד, כולל Binance, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex, CCEx, CEX.io, Coinbase Pro, Huobi Pro, Kraken, KuCoin, Poloniex ו- Vaultoro..

70+ אינדיקטורים טכניים: Coinigy תומך ביותר מ -70 אינדיקטורים טכניים.

כלי ניתוח אחרים: משתמשי קויניג’י נהנים מהזנות נתונים חיים, כלי תרשים נרחבים, שערי חליפין חיים וכלי מסחר בתדירות גבוהה.

תמיכה בשולחן העבודה ובנייד: Coinigy זמין עבור משתמשי שולחן העבודה דרך כל דפדפן. אפליקציות לנייד זמינות גם עבור iOS ו- Android.

תמיכה באפליקציות של צד שלישי ומקומי: Coinigy משלב ישירות תשע אפליקציות של צד שלישי ואביזרים בפלטפורמה שלה, כולל ArbMatrix, BlockExplorer, ChartScanner, CryptoTicker, GoogleSheets, MarketWatch, NewsWire, SocialScanner ו- SMS Alerts..

סקירת מטבעות

4,000 זוגות ומסחר מטבעות: Coinigy תומך ביותר מ -4,000 זוגות מסחר ומטבעות קריפטוגרפיים בסך הכל.

מתחבר ל -40 מרכזיות: Coinigy מאפשר למשתמשים לבצע עסקאות מ -12 חילופי תמיכה. עם זאת, Coinigy מתחבר רשמית לבורסה של למעלה מ- 40, ומאפשר למשתמשים לעקוב אחר מחירי מטבעות בתיקי הבורסה, לפקח על יתרות או להוסיף ערכי מטבע לתרשימים..

תמיכה ב- TradingView: Coinigy משלבת תרשימי TradingView, ומאפשרת למשתמשים לדמיין בקלות נתונים ותנועות מחירים מרחבי תעשיית הקריפטו במגוון תרשימי TradingView.

מתארח בגוגל: קויניגי מתארח ברחבי העולם במרכזי הנתונים של גוגל. Coinigy משתמש גם במסגרת SocketCluster לאפליקציות ומיקרו-שירותים.

הצפנה: כל הבקשות ב- Coinigy עוברות SSL מאומת ומאובטח (ORG). בנוסף, כל נתוני המשתמש מוצפנים באמצעות הצפנת 256 סיביות AES.

באופן שקוף באופן מפתיע: אנו רגילים לחילופי קריפטו ופלטפורמות מסחר המסרבים לחשוף מידע רב על עצמם. קויניגי, לעומת זאת, שקוף באופן מפתיע לגבי הצוות שלו, מיקומו, המימון שלו ומידע אחר. כשאתה שולח כסף למישהו באינטרנט למנוי, זה נחמד שיש שקיפות זו.

שירות לקוחות חזק: אנו מעריכים גם כי לקויניגי שירות לקוחות חזק. ניתן ליצור קשר עם החברה בטלפון, למשל, או באמצעות צ’אט חי באתר הרשמי. החברה פעילה ונגישה ברשתות החברתיות. עם זאת, ברצונך ליצור קשר עם קויניגי, לא אמורה להיות לך שום בעיה להגיע אליהם.

מטבעות וזוגות קויניג’י

Coinigy תומך ביותר מ -4,000 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים. קויניג’י מתחבר לבורסה של למעלה מ- 40 ואוסף נתונים חיים לכל 4,000 הזוגות הללו. אתה יכול להוסיף את תיקי החליפין שלך לקויניגי באופן אוטומטי באמצעות גישת API. לחלופין, תוכל להזין כתובת ארנק ציבורית כדי להוסיף מטבעות המוחזקים באחסון קר לתיק העבודות שלך.

Coinigy נתמך פיקדון ושיטות משיכה

Coinigy אינו מטפל ישירות בקריפטו או בכסף. כל הכספים מנוהלים באמצעות מרכזיות או ארנקים מחוברים. אתה יכול לשלם עבור המנוי שלך בקויניגי באמצעות כל כרטיס אשראי גדול.

תהליך רישום והתחברות של Coinigy

לקויניגי תהליך רישום והתחברות קל. תקופת הניסיון בחינם למשך 30 יום מקלה לראות כיצד הפלטפורמה ותכונותיה פועלות. לאחר שתהיה מרוצה, תוכל להירשם לחשבון מלא בסכום של 20 עד 100 דולר לחודש, בהתבסס על צרכי המסחר שלך.

סחר קויניגי

קל לבצע עסקאות באמצעות קויניגי כמו לבצע עסקאות דרך כל חילוף. אתה יכול לבצע עסקאות דרך 12+ מרכזיות מחוברות מבלי להיכנס בנפרד לכל מרכזיה. פשוט בקר במרכז השליטה של ​​Coinigy שלך, בחר את הצמד הרצוי ואז בצע את המסחר. זהו זה.

דמי קויניגי

אתה משלם תשלום שנתי עבור המנוי שלך בקויניגי. כמו כן, תשלם את כל דמי המסחר הנגבים מהבורסות שלך, למרות שקויניגי לא גובה דמי מסחר נוספים משלה.דמי מטבעות

לקויניגי שלוש אפשרויות חשבון, כולל אפשרות לניסיון חינם, Pro Trader ו- API Developer Pro.

ניסיון למשך 30 יום (חינם)

 • מסחר ללא הגבלה ללא עמלות נוספות
 • ניהול תיקים 24/7
 • אפליקציות סלולריות
 • תרשים בחדות גבוהה
 • 75+ אינדיקטורים טכניים
 • אבטחה ויציבות 24/7/365
 • חשבונות API מוגבלים למסחר
 • פריסות תרשים מוגבלות

סוחר מקצוען ($ 18.66 לחודש ברכישה שנתי)

 • מסחר ללא הגבלה ללא עמלות נוספות
 • ניהול תיקים 24/7
 • אפליקציות סלולריות
 • תרשים בחדות גבוהה
 • 75+ אינדיקטורים טכניים
 • אבטחה ויציבות 24/7/365
 • חשבונות API ללא הגבלה למסחר
 • פריסות תרשים ללא הגבלה
 • סוגי הזמנות מתקדמות
 • שלחו דוא”ל לתמיכת לקוחות
 • אפליקציית ArbMatrix, אורך הפעלה ללא הגבלה

API Developer Pro ($ 99.99 לחודש ברכישה שנתי)

 • גישה של Coinigy CryptoFeed ו- API ארגוני
 • מסחר ללא הגבלה ללא עמלות נוספות
 • ניהול תיקים 24/7
 • אפליקציות סלולריות
 • תרשים בחדות גבוהה
 • 75+ אינדיקטורים טכניים
 • אבטחה ויציבות 24/7/365
 • חשבונות API ללא הגבלה
 • פריסות תרשים ללא הגבלה
 • סוגי הזמנות מתקדמות
 • תמיכת לקוחות בעדיפות
 • אפליקציית ArbMatrix, אורך הפעלה ללא הגבלה

נושאי אבטחה וזמן השבתה של Coinigy

Coinigy עולה רשמית 24/7/365. עד כמה שאנו יכולים לדעת, החברה מעולם לא חוותה תקופות זמן ארוכות של זמן השבתה. קויניגי מעולם לא נפרץ. עם זאת, קויניגי לא מחזיק כסף עבור המשתמשים: הוא פשוט מספק גישה למרכזיות ולארנקים שבהם משתמשים מחזיקים כסף..

קלות שימוש קלות

Coinigy קל לשימוש כמו כל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים. אם השתמשת בעבר בחילופי מטבעות קריפטוגרפיים, אז ממשק Coinigy יהיה מוכר לך. תראה את אותם תרשימים, כלי מעקב זוגיים והזנות נתונים כפי שהיית עושה עם מרכזיה מסורתית. היתרון העיקרי של ממשק המשתמש של Coinigy, כמובן, הוא שאתה יכול לסחור עד 12 מרכזיות באמצעות ממשק פשוט אחד.

Coinigy אמון ופרטיות

קויניג’י היא אחת החברות השקופות יותר בתחום חילופי הקריפטו. החברה חושפת באופן מלא באופן מקוון את כתובתה, פרטי התקשרות, המימון ומידע הצוות שלה. זוהי רמת שקיפות שאנחנו לא מקבלים מפלטפורמות רבות של חילופי קריפטו. בסך הכל, Coinigy היא חברה מהימנה בארה”ב.

שירות לקוחות קויניגי

לקויניגי שירות לקוחות חזק. החברה מאפשרת לכל המשתמשים לגשת לתמיכת לקוחות באמצעות דוא”ל, למשל, בעוד מנויי ה- API Developer Pro מקבלים גישה לתמיכת לקוחות בעדיפות. קויניגי מפרסם את מספר הטלפון שלה באופן מקוון. החברה פעילה גם ברשתות החברתיות, מה שמקל על יצירת קשר עם קויניגי בדרכים מרובות לכל סוגי השאלות.

מדריך למשתמש של Coinigy: כיצד להתקין ולהשתמש ב- Coinigy

קויניגי פשוט להקים לראשונה. בקר ב- Coinigy.com כדי להתחיל, ואז בצע את השלבים הבאים:

1. הירשם

הירשם על ידי הזנת כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך.

2. אימות

לחץ על הקישור בדוא”ל האישור שלך, ואז התחבר כדי לקבל גישה לחשבונך.

הצטרפות-מטבע

Coinigy יקבל את פניכם בהדרכה המדגישה את תכונות הפלטפורמה ואיך הכל עובד. לחץ על הבא כדי להמשיך במדריך. לחלופין, לחץ על דלג כדי לדלג על הכל.

תכונות מטבעות

3. קישור חשבונות Exchange

אתה יכול להתחיל לקשר חשבונות חליפין באופן מיידי. פשוט לחץ על כפתור ‘חשבונות’ בראש הדף. אתה יכול לבחור מתוך מגוון של מרכזיות, ואז לחבר את חשבונותיך לקויניגי באמצעות API.

חשבונות חליפין המקושרים למטבעות

לחץ על הלחצן ‘הוסף חשבון Exchange חדש’ כדי לבחור את חילופי החומרים המועדפים עליך.

יתרונות מטבעות

לאחר בחירת מרכזייתך, עליך להזין את פרטי מפתח ה- API שלך ולחץ על ‘אשר’. כדי לקבל את מפתח ה- API שלך, יהיה עליך להתחבר לחשבון ההחלפה שלך ולבקר במקטע ה- API של חשבונך.

חילופי מטבעות

מאותו עמוד זה תוכלו גם לעקוב אחר כל אחת מכתובות הארנק שלכם. פשוט הוסף את מפתח הכריזה. לאחר מכן, יתבצע מעקב אחר כל המטבעות בכתובת זו כחלק מתיק העבודות שלך. אם יש לך ביטקוין באחסון קירור (בטרזור ​​או בספרון), למשל, אך עדיין רוצה לעקוב אחר ערכו, ייתכן שתרצה להוסיף את הארנק שלך..

4. מעקב וסחר במטבעות מטבעות

לאחר שתגדיר את הגישה לבורסה והארנקים שלך, תוכל להתחיל לעקוב אחר מסחר במטבעות קריפטוגרפיים ולסחור בהם. נווט במרכז השליטה של ​​קויניג’י לתרשים ולעקוב אחר למעלה מ -4,000 זוגות מסחר מבין 40+ בורסות נתמכות.

Coinigy-cryptocurrency-trading-tracking

ניתן להתאים את ממשק Coinigy ככל שתרצה. אתה יכול להציג יותר מ -70 אינדיקטורים טכניים, למשל, להגדיר תרשימי TradingView ולהוסיף מטבעות או זוגות שונים.

מילה אחרונה

Coinigy היא פלטפורמה ייחודית להחלפת קריפטו. במקום לספק שירותי בורסה ישירות, Coinigy מתחבר לבורסות של 12+ ומאפשר לך לבצע עסקאות בכל אחת מהבורסות הללו מחשבון נוח אחד. אתה כבר לא צריך להיכנס לשום בורסה בודדת בכדי לבצע עסקאות בודדות.

Coinigy תומך גם ב- 40+ בורסות בסך הכל למעקב אחר תיקי השקעות, מה שמקל על המעקב אחר תיק המטבעות שלך ולא משנה באילו אתרי בורסה אתה משתמש.

אם אתה סוחר בתדירות גבוהה בין מספר בורסות, קויניגי יכול להיות שירות בעל ערך רב.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner