Exchange Paxful: שלט במדריך סקירת המשתמשים בקריפטו

סקירת חילופי דברים

כיצד להשתמש, לסחור ולהירשם להחלפת Crypto Paxful

Paxful הוא שוק מקוון שבו קונים ומוכרים יכולים להיפגש כדי לסחור בביטקוין. זה דומה ל- LocalBitcoins, המציע מגוון אפשרויות תשלום שלא נמצאות בבורסות המסורתיות.

מאפיינים

 • קנו קריפטו באמצעות PayPal, כרטיסי אשראי או חיוב, או אפילו כרטיסי מתנה של סטארבקס
 • שוק ביטקוין עמית לעמית המחבר בין קונים ומוכרים
 • יותר מ -300 דרכים לשלם עבור ביטקוין

שיטות הפקדה

 • העברות בנקאיות
 • כרטיסי אשראי וחיוב
 • פייפאל
 • כרטיסי ברכה
 • כסף מזומן
 • 300+ שיטות הפקדה בסך הכל

יתרונות

 • קנה ביטקוין באופן מיידי באמצעות 300+ אמצעי תשלום
 • שירות נאמנות כדי להימנע מהונאות
 • התחבר ישירות לקונים או מוכרים

חסרונות

 • דמי אמצע
 • מגבלות קנייה
 • כמה מוכרים או קונים זדוניים בהכרח גולשים דרך

מבוא

Paxful הוא שוק מקוון ייחודי בו תוכלו לתקשר עם קונים ומוכרים המעוניינים בביטקוין. זה עובד בדומה ל- LocalBitcoins או ל- eBay. פאקספול למעשה לא קונה או מוכר שום ביטקוין משלה; במקום זאת, הוא משמש מתווך לכל העסקאות. ביטקוין מוחזק בפקדון תוך השלמת התשלום.

היתרון העיקרי של Paxful הוא שאתה יכול לקנות ביטקוין באמצעות 300+ אמצעי תשלום. זהו מערך מסחרר של אמצעי תשלום עם שיטות חדשות שמתווספות כל הזמן. אם מישהו מוכר ביטקוין לשקית תפוחים, אתה יכול לקנות ביטקוין לשקית תפוחים באמצעות Paxful.

כיום, אמצעי תשלום פופולריים ב- Paxful כוללים העברות בנקאיות מקומיות (בנק אוף אמריקה, וולס פארגו, SEPA, SWIFT והעברות בנקאיות), ארנקים מקוונים (PayPal, Skrill, NetSpend, PerfectMoney ו- OkPay), כרטיסי מתנה (VISA, MasterCard, אמזון, Target, Best Buy ו- Walmart), כרטיסי חיוב ואשראי, ומטבעות דיגיטליים. בין אם יש לך כרטיס מתנה של אמזון בסך 20 דולר או 10,000 דולר בפייפאל שלך, אתה אמור להיות מסוגל למצוא מוכר שמוכן לקבל את הצעתך באמצעות Paxful.

תמיכה רחבה זו באפשרויות התשלום היא היתרון העיקרי בשימוש ב- Paxful. LocalBitcoins הוא השוק המרכזי היחיד האחר בו משתמשים יכולים לקנות ביטקוין בשיטות תשלום לא שגרתיות כמו כרטיסי מתנה. בורסות קונבנציונליות עשויות לקבל רק העברות בנקאיות או פיקדונות קריפטו. Paxful, בינתיים, מקבל כמעט כל דבר.

כמובן, מתן אפשרות לקונים ולמוכרים לקיים אינטראקציה ישירה זה עם זה בהכרח בעיות אבטחה. לכן פאקספול השקיעה באופן משמעותי באבטחה.

רוכשי Paxful מוגנים באופן מלא על ידי שירות הנאמנות של האתר ואימות שני גורמים (2FA). Paxful מאמת ובודק את כל המוכרים, ומאפשר לך לשלם בביטחון. לאחר ביצוע התשלום, Paxful מחזיקה את התשלום בפקדון ומאמתת אותו. לאחר מכן, המוכר שולח את הביטקוין.

ל- Paxful יש גם מערכת דיווח, חקירה ויישוב סכסוכים מבוססת. אם מתעוררת מחלוקת, האתר עושה כמיטב יכולתו לזהות ולפתור את הבעיה בצורה הוגנת לכל הצדדים. אתה עדיין יכול למצוא שפע של דיווחים על אנשים שנכללו באמצעות Paxful (או LocalBitcoins). עם זאת, Paxful נקטה צעדים סבירים להפחתת הסבירות להונאות.

Paxful פועל גם זמן רב יותר ממה שאנשים רבים מבינים. האתר הושק לראשונה בשנת 2014 בשם איזביץ.

תכונות עיקריות

התכונות העיקריות של Paxful כוללות:

300 דרכים לשלם: Paxful מקבלת יותר מ -300 אמצעי תשלום שונים, החל מכרטיסי מתנה של אמזון ועד העברות בנקאיות של SWIFT. אם מוכר מוכן לקבל אמצעי תשלום, תוכל לקנות ביטקוין באמצעות Paxful באמצעות אמצעי תשלום זה.

אמצעי תשלום מקומיים: חלק מהבורסות מאפשרות העברות בנקאיות רק ממשתמשים בארה”ב או באיחוד האירופי. Paxful, לעומת זאת, מקבלת אמצעי תשלום המסופקים לאזור המקומי שלך. רוצה לקנות ביטקוין באמצעות העברה אלקטרונית קנדית INTERAC? אתה יכול לעשות את זה עם Paxful.

תמיכה בינלאומית טובה: כמה מהשווקים הגדולים ביותר של Paxful ממוקמים באזורים שבדרך כלל אינם מוחלפים על ידי מרכזיות אחרות. ישנם אלפי קונים ומוכרים של ביטקוין ב- Paxful בניגריה, סין, הודו, רוסיה ומדינות אחרות, למשל.

דרישות KYC ו- AML מוגבלות: אימות ברמה אחת של Paxful מאפשר לך לקנות ולמכור עד 1,500 דולר ביטקוין עם אימות דואר אלקטרוני ומספר טלפון בלבד. אם אתה רוצה לקנות כמות קטנה של ביטקוין באופן אנונימי, אז Paxful מאפשר לך לעשות את זה.

ללא מגבלות לאחר אימות KYC ו- AML: תוכל להשלים אימות ברמה שתיים או שלוש על ידי העלאת תעודת הזהות והכתובת שלך, והגדלת את המגבלה ל 10,000 דולר. אם אתה עובר אימות ברמה ארבע, עם זאת, אין מגבלות כלשהן.

זמין ברחבי העולם למעט מדינות בסנקציה: לרוב הבורסות יש דרישות קפדניות המסדירות אילו מדינות יכולות לבצע עסקאות בבורסה. Paxful, לעומת זאת, זמין בכל מקום בעולם למעט מדינות בעלות עיצומים מסוימים, כולל בורונדי, הרפובליקה המרכז אפריקאית, קובה, חצי האי קרים, איראן, עירק, לבנון, לוב, צפון קוריאה, סומליה, דרום סודאן, סודן ודרפור, סוריה, תֵימָן.

ללא דמי קונה: חברת פאקספול אינה גובה מהקונים שום עמלה על חברת פאקספול. עם זאת, רוב המוכרים ב- Paxful גובים את העמלות בעצמם בהתאם לשיטת התשלום שלך.

דמי מוכר 1%: מוכרים ב- Paxful משלמים עמלה של 1%.

דומה מאוד ל- LocalBitcoins: LocalBitcoins הוקמה בשנת 2012, בעוד Paxful הושקה בשנת 2014. כיום, שני האתרים מאוד תחרותיים זה בזה. נראה כי ל- LocalBitcoins יש יותר משתמשים, למרות ש- Paxful עשוי לקבל דירוג טוב יותר לשירות לקוחות.

תכנית שותפים: Paxful מאפשר לך להרוויח הכנסה פסיבית באמצעות תוכנית השותפים שלהם. שתף את הקישור שלך ואז הרוויח ביטקוין לכל מי שנרשם ועושה טרייד באמצעות קישור זה.

משיכות חינם: Paxful אינה גובה עמלות נוספות בעת משיכת כסף מארנק ה- Paxful שלך (מלבד עמלת הכורה בביטקוין).

מטבעות וזוגות מפוארים

ל- Paxful אין אותם צמדי מטבעות כמו בורסה מסורתית. במקום זאת, פאקספול מחברת בין קונים ומוכרים לסחר בביטקוין. מוכרים ב- Paxful מקבלים עשרות מטבעות פיאט שונים מכל רחבי העולם. לא תהיה לך בעיה למכור מטבע פיאט מקומי משלך לביטקוין. ביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי היחיד שרשום רשמית באתר, אם כי ייתכן שתוכלו למצוא מוכרים המציעים גם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. paxful-exchange-buy-sell-bitcoin

שיטות פיקדון ומשיכה נתמכות על ידי Paxful

Paxful תומכת ב- 300+ שיטות הפקדה ומשיכה, החל מהעברות בנקאיות ועד כרטיסי מתנה של iTunes. העברות בנקאיות, PayPal, אינטראק מקוון, כרטיסי אשראי וחיוב, כרטיסי מתנה, Skrill, מזומן, Zelle Pay, Western Union, העברות בנקאיות מקומיות, Venmo, ApplePay, Square, SEPA, SWIFT ועוד נתמכות על ידי Paxful. אתה יכול גם להפקיד כסף באמצעות כמה מטבעות קריפטוגרפיים נבחרים, כולל BTC ו- ETH.

משיכת פיקדון-הצפנה

תהליך רישום והתחברות מכובד

Paxful מקל על יצירת חשבון וקנייה או מכירה של ביטקוין באופן מיידי. ניתן להשתמש באמצעי תשלום מסוימים, כולל כרטיסי אשראי וחיוב או PayPal, מיד לאחר ההרשמה. אמצעי תשלום אחרים, כולל העברות בנקאיות, דרשו אימות נוסף.

ל- Paxful ארבע רמות אימות, כל אחת עם מגבלות שונות:

 • שלב 1: כתובת אימייל ואימות מספר טלפון, מגבלה של 1,500 דולר.
 • שלב 2: אימות תעודת זהות שהונפק על ידי הממשלה, מגבלה של 10,000 דולר.
 • רמה 3: אימות כתובת, מגבלה של 10,000 דולר.
 • רמה 4: בדיקת נאותות משופרת ובדיקת KYC ידנית, ללא הגבלה.

מסחר פקספול

Paxful מחברת בין קונים ומוכרים לביצוע עסקאות. כסף מוחזק בפקדון בזמן שההעברה מסתיימת. יש קונים שמוכנים לקנות ביטקוין תמורת מטבע פיאט, בעוד שקונים אחרים מוכנים לקנות מטבע פיאט תמורת מכירת ביטקוין. מוכרים מפרסמים עסקאות בשוק של Paxful, ואז הקונים מקבלים עסקאות אלה. לעומת זאת ל- Paxful אין ממשק מסחר קונבנציונאלי כפי שנראה בבורסות מסוימות אחרות.

שכר טרחה

Paxful גובה עמלות נמוכות באופן מפתיע למרות ששימש כמתווך לכל העסקאות.

 • עמלת קונה: 0 דולר
 • עמלת מוכר: 1%

בעת משיכת ביטקוין מהבורסה, תשלם תשלום אחיד של 0.0005 BTC, המכסה את עלויות כריית הביטקוין ואת התשתית של פאקספול..

ניתן גם לשלוח ביטקוין למשתמשי Paxful אחרים ללא תשלום עד חמש פעמים בחודש. לאחר מכן, יחול עמלה של $ 1 (ב- BTC) על כל עסקה שתישלח ללקוח אחר של Paxful.

חברת פאקספול אינה גובה דמי משיכה.

בעיות אבטחה מפריעות והשבתה

כמו בכל שוק של עמית לעמית, אתה יכול למצוא תלונות על Paxful מהמשתמשים שמונחים על ידי מוכרים או קונים. עם זאת, Paxful נוקטת בצעדים למיתון בעיות אלה, ול- Paxful קיימת מערכת טובה לפתרון סכסוכים. באופן בלתי נמנע, אנשים עדיין נקרעים דרך Paxful, אם כי הרוב המכריע של המשתמשים מבצע עסקאות ב- Paxful ללא בעיה. Paxful מעולם לא סבלה מהפרות אבטחה גדולות, דליפות פרטי משתמש או התקפות אחרות.

קלות שימוש מפחידה

Paxful יכול להיות קל לשימוש עם מוכרים מסוימים, אך קשה יותר עם אחרים. תלוי בשיטת התשלום שאתה בוחר ובכנות האדם שאיתו אתה סוחר, חוויית המסחר שלך יכולה להשתנות מאוד. יש אנשים שנרשמים ל- Paxful וקונים את הביטקוין הראשון שלהם בתוך 10 דקות. אחרים נרשמים ל- Paxful ונרמים בפעם הראשונה שהם מבצעים טרייד. הממשק מבוסס כולו באינטרנט. אין אפליקציות לנייד.

Paxful עושה עבודה נהדרת בארגון הצעות לאזור שלך. אתה יכול לראות את אמצעי התשלום, הסכום המינימלי והמקסימלי, התעריף לביטקוין והסכום לדולר שאתה מוותר עליו.

אמון עצום ופרטיות

כמו בכל שוק P2P, אמון ופרטיות תלויים לחלוטין באנשים שאתה מתמודד איתם. יהיה עליך לאשר את זהותך (על ידי העלאת תעודת זהות ממשלתית) כדי לסחור ביותר מ -1,500 דולר בביטקוין עם Paxful. מוכרים מסוימים עשויים גם לדרוש מידע נוסף. עם זאת, אתה אמור להיות מסוגל למצוא מוכרים שמוכנים לסחור בביטקוין באופן אנונימי. אתה יכול להיפגש לצורך העברה במזומן באופן אישי, למשל.

שירות לקוחות מעולה

ל- Paxful שירות לקוחות טוב ומערכת מוצקה לפתרון סכסוכים. אחת מתכונות שירות הלקוחות הטובות ביותר היא מערכת הצ’אט החי המיידי של Paxful שמנחה אותך במהלך הסחר הראשון שלך. אם זו הסחר הראשון שלך בביטקוין, תוכל למכור מנוסה להנחות אותך בתהליך בצ’אט חי אחד על אחד. הכספים מוחזקים בפקדון תוך סיום המסחר, ופאקספול חוקר סכסוכים באופן יסודי כאשר הם מתעוררים.

מדריך למשתמש של Paxful: כיצד להתקין ולהשתמש ב-

שימוש פשוט ב- Paxful. כך תירשם ותקנה את הביטקוינים הראשונים שלך עם Paxful:

1. הירשם

התקנת paxful-crypto-exchange-setup

לחץ על כפתור “צור חשבון” בראש הדף.

תהליך paxful-exchange-signup-account-account

הקלד את כתובת הדואר האלקטרוני שלך, שם המשתמש והסיסמה שלך ואז הסכים לתנאי השירות.

אימות חילופי פקספול

2. אימות

אתה יכול לקנות או למכור ביטקוין בשווי של עד 1,500 דולר לאחר אימות מספר הטלפון וכתובת הדוא”ל שלך (אימות ברמה אחת).

paxful-exchange-bitcoin-wallet

באמצעות אימות ברמה שתיים ושלוש (תעודת זהות ממשלתית והוכחת כתובת), תוכלו לסחור בביטקוין בשווי של עד 10,000 דולר עם Paxful.

עם אימות ברמה ארבע (בדיקת KYC / AML ידנית המבוצעת על ידי עובדי Paxful), תוכלו לסחור בביטקוין בפלטפורמה ללא מגבלות.

paxful-crypto-trading-tutorial

3. אימות שני גורמים

Paxful ממליצה להגדיר אימות של שני גורמים (2FA) להגברת האבטחה.

לפני שתשתמש בחשבון Paxful שלך, יהיה עליך להגדיר שאלות אבטחה. יש להשתמש בשאלות אלה אם יהיה עליך לאפס את חשבונך או לשנות את מספר הטלפון שלך.

אימות ביטחוני-חילופי-אבטחה

2FA אינו חובה אך מומלץ. אתה יכול להגדיר את 2FA באמצעות SMS, מאמת גוגל או Authy. אתה יכול גם לבחור להשתמש ב- 2FA בעת רכישה או מכירה של ביטקוין, משיכת ביטקוין, שינוי סיסמתך וביצוע משימות אחרות.

4. אמצעי תשלום

Paxful מאפשר לך להפקיד כסף בארנק Paxful שלך באמצעות bitcoin בלבד. אין שיטות הפקדה אחרות. עם זאת, אתה רשאי לבדוק את השוק עבור קונים ומוכרים שמוכנים לקבל יותר מ -300 אמצעי תשלום שונים, כולל כל דבר, החל מכרטיסי מתנה של סטארבקס ועד העברות בנק אוף אמריקה..

שיטות תשלום paxful

5. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

דפדף בשוק Paxful כדי למצוא מישהו שמוכן לקנות או למכור מטבעות קריפטו באמצעות אמצעי התשלום הרצוי.

העברות paxful-cryptocurrency

כפי שהוזכר לעיל, Paxful זמין כמעט בכל מדינה ברחבי העולם (למעט מדינות מסוימות או מאושרות). בכל מקום שאתה נמצא, אתה אמור להיות מסוגל למצוא לפחות מוכר אחד שמשרת את האזור שלך. במדינות גדולות יותר, ייתכן שיהיו לך מאות ואף אלפי מוכרים שניתן לבחור מהם.

תהליך הקנייה והמכירה משתנה בהתאם לאדם שאיתו אתה סוחר. ייתכן שתצטרך לשלוח תמונה של כרטיס המתנה ל- Paxful, למשל, או לבצע העברה בנקאית. המוכר יסביר את הצעדים הבאים לנקוט.

6. נסיגה

אתה יכול למשוך ביטקוין מארנק ה- Paxful שלך לכל ארנק ביטקוין אחר. אתה יכול גם למכור ביטקוין ב- Paxful עבור אמצעי תשלום אחרים, כמו מזומן או כרטיס מתנה. במקרים רבים, אתה יכול לבצע טרייד מוחלט מבלי ש- Paxful יגע בכספיך כלשהם (מלבד נאמנות).

מילה אחרונה

Paxful היא מתחרה של LocalBitcoins שנוסדה בשנת 2014 (תחת השם EasyBitz) בכדי לתת למשתמשים ברחבי העולם דרך קלה לקנות ולמכור ביטקוין. כיום, Paxful גדלה לאחד משוקי הביטקוין הגדולים בעולם. זהו אחד המקומות הבודדים שבהם אתה יכול לקנות ולמכור ביטקוין במזומן, כרטיסי מתנה, העברות בנקאיות, פייפאל ואמצעי תשלום אחרים במקום אחד..

בסך הכל, Paxful הוא שוק מהימן שמקל על אינטראקציה עם קונים או מוכרים של ביטקוין בסביבה מאובטחת, עמית לעמית. למרות שאנשים מסוימים בהחלט נוכלים באמצעות Paxful, האתר עושה כמיטב יכולתו לשמור על ביטחון כולם באמצעות נאמנות, פתרון סכסוכים טוב ותכונות צ’אט חי נגישות..

מִסְחָר & לְהַחלִיף

 • מדריך הקריפטו 101: בחירת בורסת המטבעות הטובה ביותר
 • מדריך לבורסת ביטרקס: כיצד לסחור בביטרקס
 • מדריך לחילופי Binance: כיצד לפתוח חשבון Binance ומה כדאי לדעת
 • מדריך להחלפת תאומים: מדריך סקירת משתמשים
 • מדריך ל- Exchange של קראקן: מדריך סקירת משתמשים
 • מדריך לבורסת את’רדלתא: כיצד לסחור באת’רדלתא
 • מדריך ליסודות המסחר במטבעות קריפטוגרפיים: מבוא לניתוח טכני של קריפטו
 • מסחר במטבעות קריפטוגרפיים: הבנת זוגות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים & איך זה עובד
 • מדריך למסחר בקריפטו: 4 מלכודות נפוצות שכל סוחר קריפטו יחווה

ארנקים

 • מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: מדוע אתם זקוקים לארנקים?
 • מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת ארנק ביטקוין
 • מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת MyEtherWallet (MEW)

אתה יכול גם להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו בכתובת לשלוט בקריפטו: ידע מתקדם במטבעות קריפטוגרפיים לשאול כל שאלה בנוגע למטבעות קריפטוגרפיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner