ExchangeNOW Exchange: אדון המדריך לבדיקת Crypto 2020

סקירת ChangeNOW

כיצד להשתמש, לסחור ולהירשם ל- ChangeNOW Exchange

ChangeNOW היא פלטפורמת החלפת קריפטו הזמינה באופן מקוון ב- ChangeNOW.io. גלה את כל מה שאתה צריך לדעת על שירות החלפת הקריפטו האנונימי הבלתי מוגבל הזה בסקירה שלנו.

מה זה ChangeNOW?

ChangeNOW היא פלטפורמת חילופי קריפטו שאינה משמורת שעובדת בדומה ל- Shapeshift ו- Changelly: אתה מחליף שני מטבעות קריפטוגרפיים מבלי להפקיד בפועל שום קריפטו בארנק ChangeNOW.

אתה יכול להתחיל להחליף היום ב- ChangeNOW.io. הפלטפורמה תומכת בעשרות מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כולל כמעט כל מטבעות קריפטוגרפיים גדולים והרבה מטבעות פחות מוכרים. BTC, BCH, LTC, XMR, EOS, BNB, ADA ואחרות זמינים כולם למסחר בפלטפורמה. כמו גם מטבעות פיאט כמו EUR ו- USD.

סקירת חילופי ChangeNOW

ל- ChangeNOW יש סיסמה פשוטה: “החלפות הצפנה מהירות, ללא משמורת.” ל- ChangeNOW יש גם הטבות ייחודיות שלא תמצאו בכל פלטפורמות ההחלפה האחרות – כמו היכולת לקנות קריפטו באמצעות ויזה או מאסטרקארד..

אחת ההטבות הגדולות ביותר של ChangeNOW בהשוואה לפלטפורמות החלפה אחרות, לעומת זאת, היא שאין מגבלות: אין סכום מקסימלי שתוכלו לסחור ב- ChangeNOW. אתה יכול להחליף כמה שאתה רוצה מתי שאתה רוצה.

ל- ChangeNOW הטבה נוספת על פלטפורמות החלפה מתחרות: אין צורך באימות משתמשים. משתמשים אפילו לא צריכים לספק מספר טלפון או כתובת דוא”ל. אתה בוודאי לא צריך להעלות תעודת זהות כלשהי עם תמונה או הוכחת כתובת.

קל מאוד להשתמש ב- ChangeNOW לכל אחד בעולם. לאן שאתה מתבסס, בכל סכום כסף שתרצה לשלוח, תוכל לבצע את ההחלפה בקלות עם ChangeNOW.

על סמך כל המידע הזה, מדוע שתסמוך על ChangeNOW בכסף שלך? ChangeNOW מתייחסת לשאלה זו בדף השאלות הנפוצות שלה ותגובתה פחות מרגיעה:

“נוצר על ידי צוות של מפתחי בלוקצ’יין מנוסים, ChangeNOW הוא שירות מאובטח לחלוטין עם טוויסט – אנחנו לגמרי ללא הרשמה. זה מאפשר ללקוחות שלנו להימנע מזיהוי או גניבה פיננסית. אנו מציעים את התעריפים הטובים ביותר בשוק, מכיוון שאנו משתמשים בפלטפורמות מסחר קריפטוגרפיות אמינות.

איננו יודעים דבר על אותו “צוות מפתחי בלוקצ’יין מנוסים”. למעשה, אנו יודעים מעט מאוד על ChangeNOW ועל האנשים שמנהלים אותו בכלל.

כאשר פלטפורמת החלפה אינה מצריכה אימות משתמשים, מגבלות גיאוגרפיות או מגבלות כספים, היא הופכת אותה למוקד הלבנת הון ופעילויות פליליות אחרות..

לזכותו של ChangeNOW, הפלטפורמה טוענת שהיא משתמשת ב”מערכת ניהול סיכונים אוטומטית “כדי לבדוק את כל העסקאות. כל עסקאות חשודות יסומנו על פי “הוראות AML אירופיות, תקנות KYC ודרישות פלטפורמה.” אם עסקה מסומנת, המשתמש עשוי להידרש לבצע אימות KYC / AML. עם זאת, לא ברור כמה משתמשים מסומנים בפועל על הפלטפורמה.

המשך לקרוא כדי לגלות את כל מה שאתה צריך לדעת על ChangeNOW, התכונות שלו ואיך זה עובד.

תכונות ChangeNOW

הטבות ChangeNOW

התכונות העיקריות של ChangeNOW כוללות את כל הדברים הבאים:

החלפות שאינן משמורן: ChangeNOW היא פלטפורמת החלפה שאינה משמורנית. בדיוק כמו ShapeShift ו- Changelly, ChangeNOW מאפשר לך להחליף מטבעות קריפטוגרפיים מבלי להפקיד אותם בבורסה. אתה בוחר את המטבעות שברצונך להחליף ואז שולח מטבע אחד לכתובת ארנק ChangeNOW. ברגע ש- ChangeNOW מקבל את המטבע, המטבע השני משוחרר לארנק שלך כדי להשלים את ההחלפה. אין למשוך את המטבע הקריפטוגרפי שלך מהבורסה כי הוא לעולם לא נשאר בבורסה: הוא כבר נמצא בארנק שלך.

170+ מטבעות: החל מדצמבר 2019, ל- ChangeNOW ניתן להחליף 170 מטבעות ומעלה.

פיאט ומטבעות קריפטוגרפיים: ChangeNOW תומך בעשרות מטבעות קריפטוגרפיים ומספר מטבעות פיאט (USD ו- EUR).

חילופי מטבעות מטבעות ChangeNOW

ללא גבולות: אחד היתרונות הגדולים ביותר שיש ל- ChangeNOW על פני מתחרותיה הוא שאין גבולות. אתה יכול להחליף כל סכום כסף באמצעות ChangeNOW.

אין צורך בהרשמה או אימות: ל- ChangeNOW אין צורך בהרשמה לפני ביצוע עסקאות. אתה אפילו לא צריך לספק כתובת דוא”ל או סיסמה. כל עוד יש לך את המטבע שאתה רוצה להחליף, אתה יכול להשתמש ב- ChangeNOW.

ללא אימות KYC / AML: חילופים מוסדרים מחייבים אותך לבצע אימות Know Your Customer (KYC) ואיסור הלבנת הון (AML), הכוללת אימות זהותך וכתובתך, בין היתר. ChangeNOW אפילו לא דורש שם.

זמין ברחבי העולם: מכיוון ש- ChangeNOW אינו דורש אימות משתמש, הוא זמין לכל אחד בעולם. לא משנה היכן אתה מבוסס, אתה אמור להיות מסוגל לגשת ל- ChangeNOW ללא בעיה.

כיצד להשתמש ב

תמיכה בויזה ובמאסטרקארד: ChangeNOW שותפה עם מעבד תשלומים של צד שלישי (סימפלקס) כדי לקבל תשלומי ויזה ומאסטרקארד. אם יש לך כרטיס אשראי וברצונך לקנות קריפטו, תוכל לעשות זאת באמצעות ChangeNOW.

החלף דרך מרכזיות: ChangeNOW טוענת במעורפל כי היא “עובדת עם כמה שותפים בבורסה” כדי “לבחור את שער החליפין הטוב ביותר בשוק בכל רגע נתון”. כאשר אתה יוזם עסק באמצעות ChangeNOW, הפלטפורמה תחפש בבורסות כדי למצוא את השותף הטוב ביותר למסחר.

אין סכום מינימלי: אתה יכול לסחור בכל סכום, גדול או קטן, באמצעות ChangeNOW. אין מגבלות מינימליות או מקסימליות (אם כי עליך לשלוח לפחות מספיק בכדי לכסות את דמי הרשת הרגילה של בלוקצ’יין).

תמיכה בשפות רבות: ChangeNOW זמין בעשרות שפות שונות, כולל אנגלית, צרפתית, רוסית, גרמנית, ערבית, סינית, יפנית וכל שפות עיקריות אחרות.

ניהול סיכונים אוטומטי: ChangeNOW עשוי להיראות כמו ‘המערב הפרוע’ של חילופי הצפנה. עם זאת, הפלטפורמה טוענת כי קיימים הליכי ניהול סיכונים אוטומטיים לסימון עסקאות חשודות. כל עסקאות בודדות נבדקות וכל עסקאות מסומנות יופסקו עד שהמשתמש ישלים אימות KYC / AML נוסף (למשל, על ידי העלאת תמונה של דרכון או תעודת זהות לאומית).

הוצא דולר ארה”ב או אירו: אתה יכול לקנות קריפטוגרפיה עם פיאט דרך ChangeNOW באמצעות כל כרטיס שמאפשר לך להוציא דולר או יורו. ChangeNOW שיתפה פעולה עם סימפלקס לתמיכה בהעברות פיאט וקריפטו.

אין העברות בנקאיות: ChangeNOW אינו תומך בהעברות בנקאיות.

תכנית שותפים: ChangeNOW מציעה תוכנית שותפים. אם אתה מפנה מישהו ל- ChangeNOW והוא מבצע עסקאות, אתה יכול לבצע 0.4% מהעסקאות שלו.

תכונות שינוי

גישה ל- API: ChangeNOW מציע ממשק API למפתחים. אתה יכול להשתמש ב- API זה כדי להוסיף כפתור החלפה של ChangeNOW לאתר שלך, ואז להרוויח עמלות בהתבסס על ההחלפות שנעשו באמצעות אותה פלטפורמה..

מברק טלגרם: ChangeNOW מאפשר לך להחליף אסימונים באמצעות בוט של Telegram. רק תגיד לבוט הטלגרם את המטבעות שאתה רוצה להחליף, והבוט ישלים את המסחר.

עכשיו תשלומים: ChangeNOW מציע שירות בשם NOWPayments שמקל על כל אחד לקבל תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים – נניח אם אתה מוכר מוצרים או שירותים באופן מקוון.

עמלות מסחר גבוהות ומבלבלות: נראה ש- ChangeNOW גובה עמלות של 0.5% עד 4.0%, אם כי העמלות אינן נחשפות בשקיפות בשום מקום באתר (לפחות שיכולנו למצוא). כדי להפוך את הדברים ליותר מבלבלים, העמלה מובנית בשער החליפין של ChangeNOW. עמלות של 0.5% עד 4.0% אינן כל כך גבוהות עבור נוחות מסוג זה, אך אנו נעריך שקיפות רבה יותר.

עכשיו אסימונים: ל- ChangeNOW יש אסימונים משירותי יליד משלה הנקראים NOW Tokens. אסימונים אלה משמשים כמטבע פנימי למוצרי NOW. המטבע שוחרר לראשונה ב- 23 באפריל 2019. זהו אסימון ERC-20 ואסימון לשינוי בינאנס (BEP2).

החלף עכשיו אסימונים

אפליקציה לנייד: ChangeNOW מציעה אפליקציה לנייד לאנדרואיד.

אפליקציית changenow

כיצד עובד ChangeNOW?

ChangeNOW מחליף מטבע קריפטוגרפי ופיאט בחמישה שלבים פשוטים:

שלב 1) בחר את המטבע: בחר את המטבעות שברצונך להחליף. אם אתה מחליף BTC ו- ETH, למשל, בחר BTC מהתפריט הנפתח בקטע ‘אתה שולח’ ואז בחר ETH מהתפריט הנפתח בקטע ‘אתה מקבל’. ChangeNOW יחשב באופן אוטומטי את כמות ה- ETH שתקבל על בסיס שער החליפין הנוכחי.

שלב 2) הזן את כתובת הארנק שלך: הקלד את כתובת הארנק המקבלת שלך (כתובת ה- ETH שלך). ChangeNOW מאפשר לך גם ליצור ארנק חדש (נניח, אם עדיין אין לך כתובת ETH).

שלב 3) אשר את המידע: אשר את כל הפרטים בדף העסקה ChangeNOW.

שלב 4) הפקדה לכתובת: ChangeNOW ייצור עבורך כתובת הפקדה בביטקוין. שלח את הביטקוין שלך לכתובת זו.

שלב 5) קבל את המטבעות שלך: ברגע ש- ChangeNOW יקבל את המטבע שלך לכתובת הארנק שנוצרה שלו, ChangeNOW ישחרר את המטבעות שלך (במקרה זה, ETH) לארנק שסיפקת.

כפי שאתה יכול לראות, אין צורך בהרשמה או אימות כלשהו. אתה אפילו לא צריך להזין כתובת דוא”ל או מספר טלפון. אין סיסמאות. זו פלטפורמה להחלפת מטבעות פשוטה ונטולת שטויות.

תמחור ודמי ChangeNOW

להלן עמלות ה- ChangeNOW החשובות ביותר שעליך לדעת עליהם.

  • עמלת מסחר: 0.5% עד 4.0% (מובנה בתוך התפשטות)
  • סכום מסחר מרבי: אין מקסימום
  • סכום מסחר מינימלי: אין מינימום
  • עמלת רכישת כרטיסי אשראי: 5%
  • סכום מינימלי של כרטיס אשראי: 10 דולר
  • סכום מינימלי לרכישת קריפטו בכרטיס בנק: 50 דולר (נדרש על ידי סימפלקס)
  • הסכום המקסימלי לרכישת קריפטו בכרטיס בנק: 20,000 $ (ליום) או 50,000 $ (לחודש) לאדם

לא לגמרי ברור כיצד ChangeNOW מטפל בהחלפות חליפין. כאשר ביצענו החלפת בדיקה באמצעות ChangeNOW, נראה שגבה מאיתנו עמלה של 4%:

כיצד עובד ChangeNOW

באמצעות ChangeNOW

כאשר נסחר סכום גבוה יותר של ETH, שער החליפין השתפר מעט, אם כי נראה שעדיין אנו משלמים דמי מסחר בסביבות 2.0%.

אפשרויות מסחר של changenow

הפיכת הדברים למסובכת עוד יותר היא ש- ChangeNOW לא חושפת את דמי המסחר שלה בשום מקום באתר הרשמי שלה. שרשור ראשוני שהכריז על השקת ChangeNOW הציע דמי מסחר של 0.5% עד 1.0%. במציאות, נראה כי עמלת מסחר משמעותית מובנית בשער החליפין של ChangeNOW שלא נחשף בשקיפות לסוחרים.

בסופו של דבר, אנו ממליצים לבדוק שוב את דמי המסחר של ChangeNOW לעומת שער החליפין הריאלי לפני ביצוע החלפה ב- ChangeNOW, מכיוון שנראה שהשיעורים יכולים להשתנות במידה רבה.

כיצד להשתמש ב- ChangeNOW

השימוש ב- ChangeNOW הוא פשוט בין אם אתה חדש בקריפטו או משתמש מתקדם. הנה התהליך הבסיסי שתשתמש בו כדי לבצע החלפה עם ChangeNOW:

1) בחירת המטבעות שלך

ראשית, בקר ב- ChangeNOW.io ובחר את המטבעות שלך. אתה יכול לבחור בשיעור קלאסי (כאשר התעריף משתנה בהתאם לתנאי השוק הנוכחיים) או בשיעור קבוע (שבו אתה משלם מרווח קל אך מקבל שיעור קבוע ומובטח).

כיצד להשתמש ב- ChangeNOW

להחלפה זו אנו מחליפים ETH ב- USDT.

לחץ על ‘החלפה’.

לחלופין, אם אין לך ETH (או מטבע מטבע כלשהו), תוכל גם לקנות קריפטו באמצעות ויזה או מאסטרקארד. ChangeNOW משתמש ב- Simplex כמעבד התשלומים שלה. לחץ על הלחצן ‘קנה קריפטו באמצעות ויזה / מאסטרקארד’ והזן את פרטי המסחר ופרטי כרטיס האשראי שלך.

2) הזן את ארנק המקבלים

בעמוד הבא, ChangeNOW יבקש ממך להזין את כתובת ארנק הנמען. זו הכתובת שאליה ברצונך לשלוח את המטבעות שאתה קונה. במקרה זה, תזין את כתובת ה- USDT של הנמען שלך.

ארנק הצפנה

3) אשר פרטים

לאחר מכן, ChangeNOW יבקש ממך לאשר את כל המידע שמסרת. ChangeNOW יציג את הסכום שאתה שולח, את הסכום המשוער שאתה מקבל, את שער החליפין הנוכחי, זמן ההגעה המשוער וכתובת ארנק הנמען.

מטבעות החלפה

בדוק שוב את כל המידע הזה לפני שתלחץ על ‘אשר’.

4) שלח כספים

ChangeNOW ייצור כתובת ארנק. אתה שולח כסף לכתובת זו, ו- ChangeNOW יחכה שהכספים שלך יגיעו.

שליחת כספי קריפטו בהחלפה

כאשר ChangeNOW יקבל את הכספים שלך, הסרגל יתמלא ואז ChangeNOW יבצע את ההחלפה באמצעות אחד משותפי ההחלפה שלה..

5) קבל כספים

לאחר השלמת ההחלפה, ChangeNOW שולח את הכספים לארנק שלך.

תוכל להזין כתובת דוא”ל לקבלת התראה כאשר ההחלפה הושלמה, למרות שהיא אופציונלית.

קבלת כספים בתמורה לשינוי

אודות ChangeNOW

אתר ChangeNOW משולב בשם ChangeNOW אינטרנשיונל בע”מ. האתר הרשמי של ChangeNOW מפרט כתובת רשומה בבליז סיטי, בליז, אם כי ל- ChangeNOW יש גם כתובת דואר באמסטרדם..

אודות ChangeNOW

יש מחלוקת לגבי המיקום של ChangeNOW ורקע מייסדיה. כפי שניתן לראות ב חוט מקורי לשנת 2017 בהכרזה על החברה, נראה כי מייסדי ChangeNOW כוללים שני אזרחים רוסים, ביניהם רומן לפין דמיטרייביץ ‘(50% בעלים) ופטר סרגייב קונסטנטינוביץ’ (50% בעלים). אדם שלישי, קונסטנטין ברום אלכסנדרוביץ ‘, מופיע גם כמנכ”ל.

מכיוון שסוג זה של עסקים אינו חוקי ברוסיה, נראה כי צוות המייסדים נמלט ממשרדי סנט פטרסבורג המקוריים שלהם ברוסיה, זמן קצר לאחר פרסום העיתון “ChangeNOW” באינטרנט..

צור קשר עם ChangeNOW

בכל מקרה נראה ש- ChangeNOW לגיטימי כיום, והחברה ממשיכה לעשות עסקים באמצעות הכתובת הרשומה שלה בליז סיטי ובכתובת המשרדית שלה באמסטרדם. החברה שקופה לגבי פרטי הקשר, מספר הטלפון והמדיה החברתית שלה.

מילה אחרונה

ChangeNOW היא אחת מפלטפורמות ההחלפה הייחודיות ביותר הקיימות כיום. ChangeNOW טוען לאפשר לכל אחד להחליף כל מטבע קריפטוגרפי בכל סכום ללא צורך באישור, רישום או אימות KYC / AML.

עם זאת, ישנם כמה חששות לגבי אופן הפעולה של ChangeNOW. ראשית, הפלטפורמה אינה חושפת את עמלותיה מראש אך נראה שהיא מצרפת עמלות של 1.0% עד 4.0% בפיזור שער החליפין שלה. שנית, אנו יודעים מעט על צוות ההקמה של החברה או היכן הם מבוססים. שלישית, נראה ש- ChangeNOW אינו בורסה “אמיתית” שאינה משמורת כיוון שאתה עדיין סומך על הפלטפורמה עם המטבעות שלך בזמן שזה עובד למצוא שותף להחלפה לפני שתשלים את ההחלפה..

אם אף אחת מהבעיות הללו לא נוגעת לך, ChangeNOW יכולה להיות אחת מפלטפורמות ההחלפה החזקות ביותר הקיימות כיום. נראה שהיא מציעה החלפות מטבעות קריפטו ופיאט קלות וללא רישום ללא סכומי מינימום או מקסימום. זה משהו שאתה לא רואה עם פלטפורמות החלפה אחרות כמו Changelly ו- ShapeShift.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner