LocalBitcoins: מאסטר המדריך לסקירת משתמשים בקריפטו

כיצד להשתמש, לסחור ולהירשם לבורסת P2P של LocalBitcoins

LocalBitcoins, שנוסדה בשנת 2012, היא שוק חילופי ביטקוין של P2P, בו משתמשים מ -250 מדינות יכולים לקנות או למכור ביטקוין באמצעות 120 מטבעות פיאט. בואו ניקח זמן לבדיקת העמיתים המובילים לעמיתים ללא מרשם לקנות ולמכור פלטפורמת ביטקוין ונראה כיצד להשתמש, לסחור ולהירשם לבורסת המסחר OTC של P2P.

מאפיינים

 • סחר קריפטו ב -250 מדינות ברחבי העולם
 • קנו או מכרו ביטקוין באמצעות 120 מטבעות פיאט
 • ארבע רמות אימות KYC

שיטות הפקדה

 • העברות בנקאיות (SEPA, BPay, Interac וכו ‘)
 • קריפטו (BTC, ETH, XRP ו- LTC)
 • כרטיסי אשראי

יתרונות

 • שירות נאמנות ויישוב סכסוכים להגנה מרבית
 • אין עמלות LocalBitcoins על קנייה, מכירה או הרשמה
 • מערכת מוניטין ודירוג קלה להבנה

חסרונות

 • עסקאות במזומן אישי כבר לא זמינות (נכון ליוני 2019)
 • חלק מהמוכרים גובים עמלות מוגזמות או שערי חליפין גבוהים
 • זמן תגובה של עד 3 או 4 ימים לכרטיסים

מבוא LocalBitcoins

LocalBitcoins הוא סוג ייחודי של בורסת ביטקוין שנוסדה בשנת 2012 בהלסינקי, פינלנד. באמצעות LocalBitcoins תוכלו ליצור אינטראקציה עם קונים ומוכרים של ביטקוין באזור המקומי שלכם. חלק ממשתמשי LocalBitcoins מחליפים ביטקוין במזומן באופן אישי. אחרים מאפשרים לך לקנות ביטקוין בשיטות תשלום מקומיות שלא תמצא בשום בורסה.

חשוב על LocalBitcoins כמו קרייגסליסט או eBay עבור קהילת הקריפטו, אך עם פונקציות אבטחה גדולות יותר במקום. סוחרים מפרסמים הצעות באופן מקוון ומשתמשים יכולים לבחור לקבל הצעות אלה. ייתכן שתמצא מישהו שמוכן לקנות ביטקוין בתמורה למזומן בשכונה המקומית שלך, למשל. אתה מסכים להיפגש מחוץ לתחנת המשטרה המקומית כדי להשלים את ההעברה, ואתה רוכש בהצלחה ביטקוין בתמורה למזומן (אם כי, כפי שתלמד להלן, עסקאות מסוג זה אינן נתמכות עוד על ידי LocalBitcoins).

ל- LocalBitcoins יש כמה תכונות כדי להפוך את השוק לאבטח ככל האפשר. יש מנגנון מוניטין ומשוב, למשל, המאפשר למשתמשים לחלוק את החוויה שלהם עם סוחרים שונים (ולהיפך).

יש גם שירות נאמנות, בו LocalBitcoins מחזיקה מטבעות בנאמנות בזמן שהעסקה הושלמה. בעסקאות מסוימות הקונה שולח כסף ל- LocalBitcoins ואז המוכר שולח כסף ל- LocalBitcoins. LocalBitcoins מאשר את קבלת שני התשלומים ואז מעביר את התשלומים לכל צד. כאשר הדברים משתבשים ב- LocalBitcoins, בבורסה קיימת גם מערכת ליישוב סכסוכים.

כיום, LocalBitcoins זמין ברחבי העולם, כולל במדינות בהן אחרת יהיה קשה לגשת לבורסת הצפנה. יש אנשים שמשתמשים ב- LocalBitcoins כדי לקנות bitcoins במזומן מבלי לחשוף את זהותם, ולכן אתה יכול להשתמש ב- LocalBitcoins להשלמת עסקאות קריפטו אנונימיות..

הדברים השתנו ב- LocalBitcoins לאורך השנים. הבורסה הפסיקה לפעול במדינת ניו יורק באוגוסט 2015 לאחר שמחלקת השירותים הפיננסיים של מדינת ניו יורק דרשה מכל פלטפורמות ההצפנה להשיג BitLicense. ממשלת רוסיה חסמה את הגישה ל- LocalBitcoins בספטמבר 2016, בעוד שמשרד האוצר הציע להפליל את השימוש בביטקוין.

היו גם מקרים רבים של אנשים המשתמשים באתר ואז נעצרו בגין הלבנת הון ופשעים נלווים. אירועים בולטים התרחשו בשנים 2014, 2016 ו- 2018, למשל. מקרים אלה נקשרו לעובדה ש- LocalBitcoins מקל על ביצוע עסקאות קריפטו אנונימיות מאשר חילופי קונבנציונאלי המחייבים אימות KYC / AML.

ל- LocalBitcoins היו גם כמה הפרות אבטחה קטנות לאורך השנים. בתחילת 2013 איבד LocalBitcoins 30 BTC (בשווי של 15,000 $ באותה תקופה) בגין הפרת אבטחה. ואז, בינואר 2019, האקרים גנבו ביטקוין בשווי של 28,200 דולר מחשבונות LocalBitcoins של המשתמשים.

אחד השינויים הגדולים ביותר ב- LocalBitcoins התרחש ב -1 ביוני 2019, כאשר החברה הסירה בשקט מסחר במזומן אישי מהפלטפורמה שלה. LocalBitcoins הודה כי השינוי נעשה כדי “להסתגל לסביבה הרגולטורית הנוכחית.” הימים של מסחר מזומן אנונימי בקריפטו דרך LocalBitcoins הסתיימו, אם כי יש הרבה אמצעי תשלום אחרים הנתמכים (ואתה עדיין יכול לבצע העברות במזומן – רק לא באופן אישי).

למרות שינויים ומאבקים אלה, LocalBitcoins ממשיך להיות סיפור הצלחה במדינת פינלנד. החברה התמקמה בסמוך לראש הרשימה של החברות הטובות ביותר מבחינה פיננסית בפינלנד על פי הפרסום Kauppalehti, לדוגמא, ציון דירוג 94/100 (החברה המדורגת בראש ציון 96/100).

תכונות עיקריות


התכונות העיקריות של LocalBitcoins כוללות:

נתמך ברחבי העולם: LocalBitcoins עשויה להיות פלטפורמת המסחר הקריפטו הנתמכת ביותר בעולם. החברה טוענת שמשתמשים מ -250 מדינות משתמשים בפלטפורמה. לרבות ממדינות אלה אין חילופי קריפטו קיימים, מה שאומר ש- LocalBitcoins היא האפשרות הטובה ביותר עבור משתמשים במדינות שאינן מוגשות..

סחר בכל מטבע פיאט: LocalBitcoins מאפשר לך לסחור כמעט בכל מטבע פיאט. בין אם אתה ממוקם בקירגיזסטן או בפפואה גינאה החדשה, אתה אמור להיות מסוגל למצוא סוחרים מקומיים שמוכנים לבצע העברות מזומנים במטבע המקומי שלך. רבים ממטבעות הפיאט הזמינים למסחר ב- LocalBitcoins אינם זמינים באמצעות כל בורסת קריפטו קונבנציונאלית.

שירות נאמנות: LocalBitcoins שומר על כספים בפקדון במהלך העסקה. צד אחד שולח כספים ל- LocalBitcoins, ואז הצד השני שולח כספים. לאחר ש- LocalBitcoins אישר את קבלת שני התשלומים, הוא שולח כספים לשני הצדדים. זוהי שכבת אבטחה נוספת מאשר עסקת P2P קונבנציונאלית ללא המתווך.

7800+ ערים: אתה יכול לפגוש היום אנשים בעירך כדי לסחור בביטקוין. החל מאוקטובר 2019, LocalBitcoins תומך ב- 7800 ערים ברחבי העולם. תוכל להציג את הרשימה המלאה של ערים ומדינות נתמכות כאן.

מסחר בקריפטו מהיר: רוצה לקנות קריפטו היום כמה שיותר מהר? LocalBitcoins היא אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת. אינך צריך להשלים אימות KYC / AML כפי שהיית עושה עם חילופי קריפטו קונבנציונליים. אתה יכול פשוט לקיים אינטראקציה עם קונה מקומי באופן מיידי.

לוח מודעות למשתמשים וסוחרים: הממשק העיקרי של LocalBitcoins הוא כמו לוח מודעות – בדומה לקרייגסליסט. אתה גולש במבצעים באזור שלך. שלא כמו קרייגסליסט, אתה יכול לראות את המוניטין של כל משתמש, סטטוס מקוון, אמצעי תשלום מקובלים ומידע אחר.

מערכת מוניטין ואמון: מערכת המוניטין של LocalBitcoins מאפשרת לכם לראות את מספר העסקאות שאושרו על ידי המשתמש לאורך השנים ואת ציון המשוב מהבורסות הללו..

עסקאות בחינם: רישום, קנייה ומכירה של ביטקוין ב- LocalBitcoins הוא לגמרי בחינם (אם כי לכל סוחר יש עמלות ותוספות שער משלו).

עמלה בשיעור 1% לסוחרים עם פרסומות: האנשים היחידים שגובים עמלה על LocalBitcoins הם סוחרים שיוצרים פרסומות, שמשלמים עמלה בשיעור של 1% עבור כל סחר שהושלם. עם זאת, משתמשים ישלמו גם עמלות נוספות והיטלים בשער חליפין ייחודיים לכל סוחר.

מערכת אימות: ל- LocalBitcoins יש מערכת אימות. אתה יכול לראות אם סוחר אישר את תעודת הזהות, הדרכון או רישיון הנהיגה שלו על ידי LocalBitcoins, למשל, מה שמעניק לך שכבה נוספת של אמון על חילופי הצפנה המקובלים..

קל לשימוש: קל לשימוש ב- LocalBitcoins למשתמשים מתחילים ומתקדמים כאחד. תוכל להציג באופן מיידי אמצעי תשלום עבור כל סוחר, את שער החליפין הנוכחי והמגבלות שלו. אתה יכול לראות כמה עסקאות שהסוחר ביצע בהצלחה גם כן, מה שמעניק לך רמה נוספת של שקט נפשי בהשוואה לפרסום קרייגסליסטי טיפוסי..

שירות מבוזר: LocalBitcoins אינה בורסה קונבנציונאלית. זהו שירות פיננסי המשמש כמתווך על ידי חיבור קונים ומוכרים ביחד. זה דומה יותר לאתרי P2P כמו קרייגסליסט ואיביי מאשר לבורסות קריפטו כמו Coinbase.

אין עוד עסקאות מזומנים בקריפטו: LocalBitcoins עלה לגדולה עם עסקאות הקריפטו הכסף הפופולריות שלה. משתמשים יכולים לארגן מפגשים דרך LocalBitcoins, ואז לפגוש באופן אישי כדי לסחור בביטקוין תמורת מזומן. החל מיוני 2019, עסקאות אלה אינן נתמכות עוד. עם זאת, אתה עדיין יכול לסחור במזומן עבור bitcoin – אתה רק צריך לבצע העברה במזומן (נניח, באמצעות הבנק שלך או PayPal) במקום לסחור בו באופן אישי..

ארבע רמות אימות: ל- LocalBitcoins יש כעת ארבע שכבות של רמות אימות. אתה יכול לסחור עד 1,000 אירו של קריפטו באמצעות אישור SMS בלבד. אתה יכול להעלות את המגבלות שלך ל -20,000 יורו, 200,000 אירו, או ללא הגבלה על ידי התקדמות דרך אימות דרג 1, דרג 2 ודרג 3..

מטבעות וזוגות LocalBitcoins

LocalBitcoins מפרט רשמית הצעות עבור BTC, ETH, XRP ו- LTC. עם זאת, ייתכן שתוכל למצוא סוחרים שמוכנים לקנות ולמכור גם מטבעות אחרים. מבחינת מטבעות פיאט, LocalBitcoins תומך ב -120 מטבעות פיאט מ -250 מדינות ברחבי העולם.

שיטות הפקדה ומשיכה נתמכות על ידי LocalBitcoins

LocalBitcoins מאפשר לך להפקיד כסף באמצעות העברות בנקאיות, SEPA, Interac E-Transfer, BPay ושיטות העברה בנקאיות ספציפיות למדינה או ספציפית לאזור. החברה גם מקבלת תשלומי כרטיסי אשראי. אתה יכול להפקיד ולמשוך BTC, ETH, XRP ו- LTC, כמו גם 120 מטבעות פיאט מכל רחבי העולם, כולל USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CNY ועוד..

תהליך הרישום וההתחברות של LocalBitcoins

ל- LocalBitcoins יש תהליך רישום והתחברות פשוטים. אתה יכול להירשם ולהתחיל לגלוש בהצעות מקומיות תוך דקות ספורות.

מסחר LocalBitcoins

ל- LocalBitcoins אין ממשק מסחר זהה לבורסה קונבנציונאלית. במקום זאת, הממשק נראה יותר כמו קרייגסליסט או eBay: אתה יכול להציג רשימה של מוכרים או קונים באזור שלך. LocalBitcoins מפרט את המוניטין של כל משתמש, מספר העסקאות המוצלחות, שער החליפין הנוכחי מאותו משתמש וכל מגבלה. חוויית המסחר בפועל משתנה בין המשתמשים (ישנם מאות אמצעי תשלום אפשריים), אך LocalBitcoins מחזיקה כספים בפקדון לטובת אבטחה מרבית במהלך כל עסקאות..

דמי LocalBitcoins

LocalBitcoins אינה גובה עמלות בגין הרשמה, קנייה או מכירה של ביטקוין בפלטפורמה שלה. עם זאת, לכל סוחר יש עמלות משלו. יש סוחרים שגובים עמלת אחוזים. אחרים גובים תעריף אחיד. LocalBitcoins מציג בבירור עמלות אלה תחת שער החליפין של כל משתמש. בנוסף, סוחרים המפרסמים פרסומות ב- LocalBitcoins ישלמו עמלה בשיעור של 1% עבור כל עסקה שהושלמה.

בעיות אבטחה והפסקת זמן של LocalBitcoins

LocalBitcoins פועל בעיקר בצורה חלקה מאז ההשקה בשנת 2012. עם זאת, בפלטפורמה היו שתי תקריות קלות לאורך השנים. בשנת 2013, האקרים גנבו 30 BTC (בשווי של 15,000 $ באותה תקופה) ממשתמשים. ואז, בינואר 2019, האקרים גנבו 28,200 דולר מחשבונות LocalBitcoins של המשתמשים. מלבד שני האירועים הללו, ל- LocalBitcoins יש רקורד אבטחה נקי.

קלות שימוש מקומית

LocalBitcoins יכול להיות קל או קשה לשימוש, תלוי לחלוטין באינטראקציות שלך עם משתמשים אחרים ב- LocalBitcoins. באופן כללי, קל להשתמש ב- LocalBitcoins כאשר עובדים עם סוחרים בעלי שם ומנוסה. עם זאת, לחלק מהסוחרים יש תהליכי עסקאות מסובכים או יקרים או כישורי תקשורת לקויים שיכולים להשפיע על התהליך.

LocalBitcoins אמון ופרטיות

ל- LocalBitcoins יש ארבע שכבות חשבונות שונות בהתבסס על רמת האימות שלך. באופן כללי, ל- LocalBitcoins יש תיעוד של שמירה על אבטחת פרטי המשתמש. ככל שהציבור יודע, LocalBitcoins מעולם לא סבלה מדליפה גדולה של נתוני משתמשים. LocalBitcoins היא גם חברה אמינה ושקופה שממוקמת בהלסינקי, פינלנד. היא נוסדה גם בשנת 2012, כלומר יש לה 7 שנות ניסיון במרחב הצפנה.

שירות לקוחות LocalBitcoins

ל- LocalBitcoins יש מערכת לפתרון סכסוכים שבדרך כלל מדורגת היטב, אם כי לחלק מהמשתמשים תמיד יהיו תלונות. תוכל ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות של LocalBitcoins על ידי הגשת כרטיס מקוון, אם כי אין קו סיוע או כתובת דוא”ל ללא תשלום. בדרך כלל, LocalBitcoins מגיב לכרטיסים תוך יום עד יומיים, אך בשעות עמוסות זה יכול לקחת עד 3 עד 4 ימים עד לקבלת תגובה.

מדריך למשתמש של LocalBitcoins: כיצד להתקין ולהשתמש ב- LocalBitcoins

ההרשמה ל- LocalBitcoins היא קלה ומהירה. תוכל להירשם תוך מספר דקות, ואז לאמת את חשבונך עד ארבע רמות אימות בהתבסס על כמות המידע שברצונך לספק.

להלן מדריך שלב אחר שלב:

1. הירשם

בקר ב- LocalBitcoins.com ולחץ על הלחצן הירוק ‘הירשם בחינם’. localbitcoins- הרשמה

הזן את שם המשתמש, הדוא”ל והסיסמה שלך, ואז לחץ על כפתור “הירשם” הירוק.

localbitcoins-user-account

תראה מסמך תנאים והגבלות ומדיניות פרטיות. קרא את שניהם ולחץ על ‘אני מסכים’.

localbitcoins-p2p-exchange-terms

2. אימות

בדוק את תיבת הדואר הנכנס שלך ולחץ על הקישור בדוא”ל כדי לאמת את הכתובת שלך.

אימות localbitcoins

רישום localbitcoins

היכנס לחשבונך על ידי הזנת שם המשתמש / הדוא”ל והסיסמה שלך.

LocalBitcoins עשוי לדרוש ממך לבצע אימות של שני גורמים (2FA) כאשר אתה נכנס בפעם הראשונה. לחץ על הקישור בדוא”ל שלך כדי לאמת את בקשת הכניסה.

התחברות ל- localbitcoins

לאחר מכן, יהיה עליך להשלים את פרטי הפרופיל שלך על ידי הזנת שמך וארץ המגורים שלך.

localbitcoins-profile-user

3. אימות שני גורמים

לבסוף, תגיע לדף שבו אתה מזין את מספר הטלפון שלך ואז תאמת את מספר הטלפון שלך באמצעות קוד SMS.

מקומי-ביטקוין-אבטחה

הזן את הקוד ותקבל גישה ל- LocalBitcoins.com.

4. רמות אימות על LocalBitcoins

ל- LocalBitcoins יש ארבע שכבות אימות. רמת האימות שלך משפיעה על הסכום שאתה יכול לקנות או למכור בפלטפורמה בכל שנה.

דרגה 0: שם מלא, ארץ מגורים, כתובת דוא”ל ומספר טלפון (1,000 אירו למגבלת שנה)

דרגה 1: כתובת פיזית, אימות תעודת זהות ומידע KYC (20,000 אירו למגבלה לשנה)

דרגה 2: הוכחת מגורים (200,000 אירו לשנה)

דרגה 3: אימות מזהה נוסף (ללא הגבלה)

אימות זהות מקומי

5. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

לאחר אימות חשבונך, כעת באפשרותך לקנות או למכור ביטקוין או לפרסם טרייד בשוק LocalBitcoins. אם לא ביצעת אימות מעבר למספר הטלפון שלך, תוגבל למגבלת עסקה או עסקה נכנסת של 1,000 אירו לשנה. כדי להעלות את המגבלה תצטרך לספק את הכתובת הפיזית שלך ולאמת את תעודת הזהות שלך.

באפשרותך לבצע עסקאות באמצעות כפתור קנייה מהירה או מכירה מהירה.

localbitcoins-buy-trade-cryptocurrencies

לחלופין, תוכלו לדפדף ברשימה של הצעות קנייה באזורכם. הסוחרים המפורטים כאן מוכנים למכור לכם ביטקוין בתמורה למטבע הפיאט המקומי שלכם באמצעות מגוון שיטות תשלום.

localbitcoins-buy-bitcoin

לחלופין, אם יש לך ביטקוין שאתה מוכן למכור, תוכל לדפדף ברשימה של הצעות מכר באזור שלך. אתה יכול לקבל את מטבע הפיאט המקומי שלך בתמורה לביטקוין.

localbitcoins-sell-cryptoassets

תהליך העסקה עם כל סוחר משתנה מאוד. רוב הסוחרים מוכנים לקבל שיטות העברה מרובות, כולל פיקדונות במזומן או העברות בנקאיות.

localbitcoins-buy-bitcoin-online

הקפד לבדוק את הדף של כל סוחר לפני שתשלים עסקה. תוכל לראות מתי נוצר החשבון, כמה עסקאות מוצלחות הם ביצעו ומידע רלוונטי אחר על המוניטין והאמון של המשתמש.

מקומי-ביטקוין-מידע

6. נסיגה

לאחר אישור LocalBitcoins על קבלת כל תשלום, הכסף ישוחרר לשני הצדדים. תקבל מטבע ביטקוין או פיאט (בין אם אתה קונה או מוכר).

אתה יכול לשמור כסף בארנק LocalBitcoins שלך. לחלופין, תוכל למשוך אותו בכל עת בחינם. שוב, LocalBitcoins לא גובה כל עמלה ממשתמשים בגין מסחר, הפקדה או משיכת כסף מהפלטפורמה.

מילה אחרונה

LocalBitcoins היווה עמוד תווך בקהילת הצפנה מאז 2012. זהו שוק הבורסה הוותיק והמוכר ביותר של P2P בקהילה..

ביוני 2019, LocalBitcoins הקריבה את אחד התכונות הפופולריות ביותר שלה לאלים הרגולטוריים: LocalBitcoins הסיר העברות מזומנים באופן אישי מהפלטפורמה שלה והמשיך קדימה עם דרישות אימות KYC / AML גדולות יותר. זה היה סוף עידן עבור LocalBitcoins, אבל זה גם סימן שהפלטפורמה מוכנה להסתגל לדרישות הרגולטוריות החדשות.

כיום, LocalBitcoins ממשיך להיות חזק. אתה יכול למצוא הצעות לקנות ולמכור ביטקוין מ -250 מדינות ברחבי העולם באמצעות 120+ מטבעות פיאט. קשה לנצח את LocalBitcoins מבחינת אבטחה, נוחות וקלות שימוש.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map