מדריך לבורסת ביטרקס: כיצד לסחור בביטרקס

חלק מהקישורים בפוסט זה הם של נותני החסות שלנו. אנו מספקים לך מידע מדויק ואמין. קרא את גילוי הפרסום שלנו.

כיצד לסחור בבורסת ביטרקס

סקירת מאמר: מדריך זה יכסה את כל מה שצריך לדעת על בורסת ביטרקס וכיצד ניתן לסחור בבורסת ביטרקס.

אתה מאוד מעוניין לרכוש את האלטקוינים הראשונים שלך ואתה בתהליך (או כבר) לפתוח בורסת מטבעות.

עם זאת, המורכבות של קניית קריפטוסים יכולה להיות מרתיעה עבור רבים שאין להם רקע פיננסי או מסחרי. אל תדאג!

מדריך זה יספק לכם את הכישורים הדרושים לרכישה ולמכירה של מטבעות קריפטוגרפיים בקלות. (ראה גם: 4 סיבות מדוע עכשיו זה הזמן הטוב ביותר עבורכם להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים)

עבור מדריך זה, נשתמש בעיקר בבורסת ביטרקס מכיוון שהיא הבורסה הגדולה ביותר לקבלת קריפטו, עם נפח מסחר יומי של יותר ממיליארד דולר..

מרבית הבורסות האחרות חולקות את אותן הפונקציות ולכן תהליך המסחר דומה.

למד כיצד להרוויח יותר מ 100% השקעה בקריפטו

הדרכה בחינם ניווט מהיר שלב 1: קנו ביטקוין / את’ריוםשלב 2: פתח חשבון Bittrexשלב 3: מטבע בסיס הפקדהשלב 4: בחר את שוק המטבע הבסיסי שלךשלב 5: הגדרת הזמנות קנייהשלב 6: הגדרת הזמנות מכירהשלב אחרון: אחסון כל המטבעות בארנקמידע נוסף

שלב 1: קנו ביטקוין / את’ריום

וודא שכבר רכשת ביטקוין (BTC) או את’ר (ETH) ממרכזיית הצפנה המקומית שלך המקבלת את המטבע המקומי שלך.

ביטקוין ואיתר הם המטבעות הגדולים ביותר המייצגים את מטבע הבסיס של עולם הקריפטו; רכישת אחד מ -1,300+ אלטקוינים הזמינים דורשת שימוש ב- BTC / ETH מכיוון שלרוב אינך יכול לקנות אלטקוינים באמצעות המטבע המקומי שלך..

בורסה פופולרית היא Coinbase, שקל להשתמש בה למתחילים אך עם עמלות גבוהות יחסית. לחלופין, תוכלו לבדוק את הביטקוין המקומי, שהוא שוק עמיתים לעמית.

המלצה: Ethereum יכול לעבד הרבה יותר עסקאות מאשר ביטקוין, ולכן מקלים על העברת ואישור הרבה יותר מהר. בממוצע, בדרך כלל היית ממתין כמה דקות להעברת ה- ETH שלך, בעוד שהעברות BTC עשויות לארוך שעות. בנוסף, דמי ההעברה נמוכים בהרבה באמצעות ETH מאשר BTC.


שלב 2: פתח חשבון Bittrex

פתיחת חשבון ביטרקס

פתח חשבון Bittrex על ידי רישום שמך וכתובת הדוא”ל שלך, וודא שאתה מפעיל אימות דו-גורמי בכדי לאבטח את חשבונך מפני פריצות..

הדבר הבא לעשות הוא לאמת את חשבונך על ידי מסירת המידע האישי שלך ומסמכי הזיהוי הרשמיים שלך.

אימות עצמך מאפשר לך להגדיל את מגבלת הנסיגה מ 0.4 BTC ל 100 BTC וחוסך לך הרבה כאב ראש למשיכות עתידיות. תוכלו לעקוב אחר מדריך האימות כאן.

שלב 3: מטבע בסיס הפקדה

כעת תוכל להפקיד את ה- BTC / ETH שקנית מהמרכזיה המקומית שלך לחשבון ביטטרקס שנפתח לאחרונה.

תוכלו להשתמש במטבע הבסיס לרכישת האלטקוינים לבחירתכם. לקבלת תהליך מפורט כיצד להפקיד את ה- BTC / ETH שלך, עקוב אחר המדריך הזה כאן.

שלב 4: בחר את שוק המטבע הבסיסי שלך

ישנם 3 שווקים בביטרקס:

  1. שוק הביטקוין
  2. שווקי את’ריום
  3. שוקי USDT

שלושת השווקים הללו מיוצגים על ידי מטבעות בסיס נפוצים נהג לקנות את המגוון הרחב של altcoins הזמינים.

אם הפקדת את BTC כמטבע הבסיס שלך, אז הגעת לשוק הביטקוין ובחר אלטקוין שתרצה לקנות באמצעות ביטקוין. אם הפקדת ETH לעומת זאת, בחר את האלטקוינים לבחירתך בשוק את’ריום.

שלב 5: הגדרת הזמנות קנייה

הזן את פרטי הזמנות הקנייה שלך בתיבה “קנה” מתחת לסעיף המסחר. נניח שאתה קונה Monero (XMR) באמצעות ETH:

קונה עם ביטרקס

עֵצָה: אין חובה לקנות יחידה אחת של מטבעות קריפטו בדיוק מכיוון שהם ניתנים לחלוקה. אתה יכול לקנות / למכור את כל הסכומים שתרצה, בהתאם לתקציב שלך. אז אתה יכול לקנות 0.000001 ביטקוין ללא חשש!

יחידות: כמות / כמות המטבעות שתרצו לקנות. בדוגמה זו, כמות המונרו שתקנה היא 2.50

הצעת מחיר: המחיר שאתה מוכן לשלם ליחידת מונרו. בהתאם לדוגמא, המחיר שאתה מוכן לשלם עבור מונרו 1 הוא 0.42100972

סוּג: הכוונה היא לסוג ההזמנה, המורכב מסדר “הגבלה” (סדר ברירת מחדל) או “מותנה”. הזמנת “הגבלה” קובעת את המחיר המקסימלי (כאמור ב”הצעה “) שאתה מוכן לקנות. זה מבטיח שתשלם לא יותר מ 0.42100972 ETH עבור מונרו אחד.

הזמנות “מותנות” מורכבות יותר מכיוון שהיא מתווספת לספר ההזמנות הציבורי רק לאחר שהמחירים מגיעים למחירי “המותנים” שהוגדרו. אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה, הישאר עם הזמנות “הגבל”

סך הכל: הסכום הכולל של מטבע הבסיס (במקרה זה, ETH) עליו תוותרו תמורת המספר הכולל של האלטקוינים שאתם רוצים לקנות. לחלופין, זו העלות הכוללת של קניית מונרו באמצעות מטבע הבסיס שלך של ETH

עֵצָה: נעשה שימוש בהזמנה מותנית כאשר אינך מעוניין שההזמנות שלך יופיעו בספר ההזמנות, המפרט את כל הזמנות הקנייה והמכירה הפעילות. רק כאשר המחירים הגיעו למחיר המותנה שקבעת, ההזמנות יהיו פומביות. זה כמו “הזמנת נינג’ה”, המשמשת בדרך כלל משקיעים שקונים כמות עצומה של מטבעות ולא רוצים שאף אחד יידע שהם מבצעים הזמנה ענקית כדי לא להשפיע על המחיר.

שלב 6: הגדרת הזמנות מכירה

הזן את פרטי הזמנות המכירה שלך בתיבה “קנה” מתחת לסעיף המסחר. נניח שאתה מוכר את Aragon (ANT) ומשולם בתשלום BTC:

https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/115000199631-How-do-I-deposit-coins-to-Bittrex-

יחידות: כמות / כמות המטבעות שברצונך למכור, בתמורה למטבע הבסיס של BTC. בדוגמה זו, כמות אראגון (ANT) שתמכר היא 500 מטבעות

לִשְׁאוֹל: המחיר שאתה מוכן למכור ליחידת אראגון, הנקוב ב- BTC. לפי הדוגמה, המחיר שאתה מוכן למכור עבור 1 ANT (מצוטט ב- BTC) הוא 0.00018449

סוּג: הכוונה היא לסוג ההזמנה, המורכב מסדר “הגבלה” (סדר ברירת מחדל) או “מותנה”. הזמנת “הגבלה” קובעת את מחיר המינימום (כאמור ב”הצעה “) שאתה מוכן למכור. זה מבטיח שתקבל לא פחות מ- 0.00018449 BTC עבור ANT אחד

הזמנות “מותנות” מורכבות יותר מכיוון שהיא מתווספת לספר ההזמנות הציבורי רק לאחר שהמחירים מגיעים למחירי “המותנים” שהוגדרו. אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה, הישאר עם הזמנות “הגבל”

סך הכל: הסכום הכולל של מטבע הבסיס (במקרה זה, BTC) שתקבלו תמורת המספר הכולל של האלטקוינים שאתם רוצים למכור. לחלופין, זה הסכום הכולל שתקבל (מצוטט ב- BTC) על ידי מכירת ANT

חָשׁוּב: מחיר המטבע שברצונך לקנות / למכור בו (הצעה / שאל) נקוב במטבע בסיס שיכול להיות USD, BTC או ETH. ערכים בדולרים קלים מכיוון שזה נותן לך את מחיר השוק המספרי (למשל לקנות ריפל ב -0.30 דולר), אך ערכים ב- BTC / ETH יכולים להיות מסובכים בהתחלה מכיוון שאתה קונה את יחס ה- Ripple בהשוואה ל- BTC / ETH. לדוגמא, מחיר ה- Ripple בהשוואה ל- BTC (זוג XRP / BTC) יכול להיות 0.000024, מכיוון שמחירה של Ripple מושווה למחיר הביטקוין כדי ליצור את היחס שאתה רואה..

שלב אחרון: אחסון כל המטבעות בארנק

הדרך המאובטחת ביותר לאחסן את המטבעות שלך היא באמצעות ארנקים אישיים שלך. אם כי באופן אוטומטי יהיה לך ארנק כשאתה פותח חשבון חילופי (ארנק שמתארח בהחלפה), אין לך שליטה על המפתחות הפרטיים והציבוריים.

שליטה במפתחות שלך פירושה שליטה במטבעות שלך. בורסות עובדות כמו בנק; זהו ספק שירות של צד שלישי שאתה סומך עליו שישמור על מטבעותיך.

עם זאת, תמיד קיימת סבירות שהבורסה תיסגר או תיפרץ, וכתוצאה מכך אובדן מטבעות (המקרה: בורסת הר גוקס).

לאור היעדר המסגרות הרגולטוריות בנושא בורסות ומטבעות קריפטוגרפיים בכללותן, כמו גם הינקות של התעשייה, הדרך הטובה ביותר לשמור על מטבעותיך היא לשלוט באופן מוחלט במטבעות שלך..

אתה יכול לקבל שליטה מוחלטת רק על ידי ארנק משלך.

מידע נוסף

תחת מחיר “הצעה”, ישנם 3 סוגים של הצעות מחיר:

  • אחרון: המחיר האחרון בו התרחשה המסחר האחרון
  • הצעה: המחיר הגבוה ביותר שקונה מוכן לשלם עבור המטבע, שנראה כהזמנה הראשונה בסעיף “פקודת הזמנות”, תחת “הצעות מחיר”
  • שאל: המחיר הנמוך ביותר שמוכר מוכר למכור בו את המטבע, שנראה כהזמנה הראשונה בסעיף “פנקס הזמנות”, תחת “שאל”.

אם היית יוצר הזמנות משלך על ידי הזנת סכום “הצעה”, זה לא חל עליך. שלוש הקטגוריות לעיל מיועדות לעצלנים להזין את מספרם באופן ידני ורוצים פשוט לבחור את המחיר הקרוב ביותר מפנקס ההזמנות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map