חילופי מטבעות: שלטו במדריך סקירת המשתמשים בקריפטו

מטבע-מטבע-החלפת-ביקורת

כיצד להשתמש, לסחור ולהירשם להחלפת מטבעות מטבעות

Coinsquare הוא בורסת המטבעות הפופולרית ביותר בקנדה. כיום, הבורסה המודרנית מציעה ממשק משתמש קל לשימוש, פלטפורמת מסחר קניינית, מסחר CAD / BTC ותכונות שימושיות אחרות.

מאפיינים

 • סחרו בקלות בדולרים קנדיים עבור BTC ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים
 • QuickTrade לרכישת קריפטו מיידית
 • Coinsquare Wealth למשקיעים מוסדיים / בעלי ערך נקי גבוה

שיטות הפקדה

 • העברה אלקטרונית אינטראק
 • פלקספין
 • העברה בנקאית
 • מטבעות מטבעות

יתרונות

 • שירות מסחר קריפטו נוח לסוחרי קריפטו מתחילים ומתקדמים
 • פריסה ידידותית למשתמש
 • שירות טוב לסוחרים מתחילים, מתקדמים, מוסדיים ושווים נטו

חסרונות

 • מספר מוגבל של מטבעות קריפטוגרפיים זמינים (עשרה בסך הכל)
 • עמלות גבוהות
 • אפליקציות לנייד זקוקות לעבודה

מבוא

Coinsquare היא בורסת המטבעות המובילה בקנדה. כאשר Coinsquare הושקה, המתחרה העיקרית שלה הייתה מקבילה הקנדי, QuadrigaCX. בשנת 2018, כמובן, מת מייסד QuadrigaCX ולקח איתו את המפתחות הפרטיים לארנקים הקרים של Quadriga. מאז נסגרה QuadrigaCX והשאירה את Coinsquare כמרכז הבורסה הגדול ביותר בקריפטו.

מטבעות מטבעות - חילופי מטבעות

כיום, בורסת טורונטו מציעה מסחר קריפטו קל מממשק מעוצב היטב. אם אתה מוצא שהחלפות קריפטו אחרות מבלבלות או כבדות במידע, ממשק המשתמש הפשוט והמינימליסטי של Coinsquare עשוי להיות הבחירה הנכונה עבורך..

תכונת ה- QuickTrade של Coinsquare שימושית במיוחד לסוחרים מתחילים. במקום לנווט בממשק תרשים ולבחור סוגי הזמנות שונים, תוכלו פשוט להזין את הסכום הרצוי ואז לקנות אותו. זהו זה. אתה משלם פרמיה קלה על מנת לבצע טרייד באמצעות QuickTrade (0.2% דמי רכישה עבור עסקאות הקשורות ל- BTC, או 0.4% עבור עסקאות ללא BTC). עם זאת, זו דרך קלה לכל אחד לקנות קריפטו בפעם הראשונה.

דבר ייחודי נוסף ב- Coinsquare הוא שהחברה בנתה את הפלטפורמה שלה בטכנולוגיה קניינית. אתה תופתע מכמה חילופי קריפטו אחרים רק Whitel תווית פלטפורמת חילופי צד שלישי. לכן כל כך הרבה חילופי דברים אחרים נראים זהים. Coinsquare טוענת כי הפתרון הקנייני שלה ב -100% נבדק ומתח ונבדק DDoS. בנוסף, המערכת מופעלת באמצעות SSL ו- 2FA, ול- Coinsquare יש מדיניות של 95% לאחסון קור בכל המטבעות הדיגיטליים.

ל- Coinsquare יש גם טענה ייחודית שלא הרבה חילופים יכולים לעשות: מאז שהוקמה בשנת 2014, החברה מעולם לא הפסידה מטבע..

בסך הכל, Coinsquare הוא בורסת הקריפטו הטובה ביותר הקנדהית הקיימת כיום. לפני כמה שנים, הקנדים יכלו לרכוש ביטקוין רק דרך QuadrigaCX או Coinsquare. כיום, בורסות מרכזיות בארה”ב כמו Coinbase פתחו את שעריהן לקנדים. עם זאת, ל- Coinsquare ממשיכים להיות יתרונות מסוימים, כולל זוג CAD / BTC ושימוש בהעברות אלקטרוניות Interac עבור לקוחות בנקים קנדיים..

תכונות עיקריות

התכונות העיקריות של Coinsquare כוללות:

ידידותיות למשתמש: Coinsquare הוא בין הבורסות הידידותיות ביותר שיש כיום. החברה הקלה באופן מגוחך על קניית קריפטו בין אם זו הפעם הראשונה שלך ובין אם עשית זאת מאות פעמים. אפשרות QuickTrade גובה עמלות גבוהות יותר (0.2% עד 0.4%), אך מאפשרת לך לקנות מטבעות באופן מיידי, לערבב את התיק שלך ולעסוק בעסקאות אחרות.

עשרה מטבעות קריפטוגרפיים: החל מאוקטובר 2019, Coinsquare מאפשר לך לסחור בעשרה מטבעות קריפטוגרפיים מובילים, כולל BTC, BCH, BSV, ETH, ETC, DOGE, DASH, LTC, XLM ו- XRP. רוב הנזילות מרוכזת בזוגי BTC ו- ETH.


מסחר בדולר קנדי: Coinsquare היא אחת מהבורסות הבודדות בהן תוכלו לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים עבור דולר קנדי ​​(CAD). נכון לאוקטובר 2019, כ 75% מהמסחר בבורסה טמון בצמד BTC / CAD.

אחסון קר 95%: ל- Coinsquare מדיניות אחסון קירור של 95% בכל המטבעות הדיגיטליים. ראינו כמה בורסות המפרסמות מדיניות של אחסון קר 98% או 99%, אם כי מרכזיות רבות אינן מפרסמות את מדיניות האחסון הקרה שלהן.

SSL ו- 2FA: Coinsquare מציע Secure Socket Layer (SSL) ואימות דו-גורמי (2FA) לאבטחה משופרת.

100% פלטפורמה קניינית: הרבה יותר קריפטו מחליפים פלטפורמות Whitelabel מספקים קיימים. Coinsquare, לעומת זאת, יצרה את הפלטפורמה שלה מאפס. זו פלטפורמה של 100%.

עמלות סבירות: בעבר היו מטבעות מטבעות גבוהים בהרבה, אך מאז החברה הפחיתה את עמלותיה כדי להיות תחרותית יותר עם בורסות אחרות. כיום, העסקאות הסטנדרטיות של Coinsquare מגיעות עם עמלת יצרן של 0.1% ודמי נוטל של 0.2%.

שווקי OTC: ל- Coinsquare שוק OTC למשקיעים שרוצים לשמור על עסקאותיהם מפנקס ההזמנות של הבורסה. שווקי OTC פופולריים בקרב משקיעים מוסדיים ואנשים בעלי שווי נקי גבוה המבקשים לבצע עסקאות גדולות יותר מבלי להשפיע על השוק.

עושר מטבעות: Coinsquare הציגה שירות בלעדי בשם Coinsquare Wealth. השירות מיועד לאנשים מוסמכים מוסמכים עם מינימום של 25,000 $ ומעלה במטבע דיגיטלי. Coinsquare יקצה לך מנהל חשבון במטרה להגדיל את תיק המטבע הדיגיטלי שלך.

אימות KYC: Coinsquare היא בורסה מוסדרת ומכובדת, ולכן כל הסוחרים צריכים לבצע אימות KYC לפני ביצוע עסקאות עם האפליקציה.

זמין באנגלית או בצרפתית: Coinsquare זמין בשתי השפות הרשמיות של קנדה – אנגלית וצרפתית.

אפליקציות ממוצעות לנייד: Coinsquare פרסמה לאחרונה אפליקציות מובייל עבור iOS ו- Android, אך הן זקוקות לעבודה מסוימת. משתמשים מתלוננים על יכולת סחר מוגבלת באמצעות האפליקציה, למשל.

מטבעות וזוגות מטבעות

Coinsquare מקבלת דולר קנדי ​​(CAD) כמטבע הפיאט העיקרי שלה, אם כי מקבלים גם פיקדונות דולר. אתה יכול לעשות QuickTrades עם CAD ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים. לחלופין, תוכלו לסחור עם זוגות פופולריים כמו CAD / BTC. עשרה מטבעות קריפטוגרפיים זמינים בסך הכל, כולל ביטקוין (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Satoshi Vision (BSV), Dogecoin (DOGE), Dash (DASH), Ripple (XRP) , Ethereum Classic (ETC) ו- Lumens Stellar (XLM).

שיטות פיקדון ומשיכה נתמכות על ידי מטבעות

מטבע מטבע מציע שלוש אפשרויות מימון שונות בדולרים קנדיים, כולל העברה אלקטרונית Interac, Flexepin והעברה בנקאית. הם מציעים גם שלוש אפשרויות מימון לדולר ארה”ב, כולל חוט זהב Wealth, Wealth Platinum Wire, ו- Wealth Diamond Wire (פיקדון מינימלי של 25,000 $ נדרש לדולרים אמריקאים). אפשרויות המשיכה כוללות פיקדונות בנקאיים ישירים והעברות בנקאיות. אתה יכול גם להפקיד כל אחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים לחשבון Coinsquare שלך.

תהליך רישום והתחברות מטבעות

ל- Coinsquare יש תהליך רישום והתחברות פשוטים. יהיה עליך לאשר את זהותך בעת ביצוע פיקדונות מטבע פיאט (הוכחת כתובת ותעודת תמונה שהונפקה על ידי הממשלה עבור כל פיקדונות ה- CAD, למשל). 2FA זמין לאחר שתגדיר את חשבונך כדי להבטיח כניסה בטוחה. נסביר את תהליך ההרשמה וההתחברות בהמשך.

מסחר בשווי מטבעות

Coinsquare מציעה מספר אפשרויות מסחר שונות. סוחרים מתחילים יעריכו את אפשרות QuickTrade, המאפשרת לכם לקנות קריפטו באותה קלות כמו לקנות משהו מאמזון: פשוט הזינו את הסכום שתרצו לקנות, ואז לחצו על קנו. שווי נקי גבוה ומשקיעים מוסדיים יכולים לגשת ל- Coinsquare Wealth ולדסק המסחר ב- OTC. סוחרים רגילים, בינתיים, יכולים לגשת לממשק מסחר קונבנציונאלי עם Coinsquare.

עמלות מטבעות

דמי המסחר של Coinsquare הם תחרותיים, אם כי אפשרויות פיקדון ומשיכה מסוימות יקרות באופן מוזר.

 • דמי יצרן: 0.1%
 • שכר טרחה: 0.2%
 • עמלת QuickTrade: 0.2% (בקנייה או מכירה של BTC) או 0.4% (כאשר שני המטבעות אינם BTC)
 • פיקדונות פלקספין: עמלה של 3.5% (מינימום 20 דולר, מקסימום 500 דולר)
 • פיקדונות העברה אלקטרונית של Interac: עמלה של 1.5% (מינימום 100 דולר, מקסימום 10,000 דולר)
 • פיקדונות העברה בנקאית: עמלה של 0.5% (מינימום 10,000 דולר, ללא מקסימום)
 • משיכת בנק ישיר: עמלה של 2% (מינימום 100 דולר, מקסימום 10,000 דולר)
 • משיכת העברה בנקאית: עמלה של 2% (מינימום 10,000 דולר, מקסימום 100,000 דולר)
 • משיכת חוט עושר: עמלה של 1% (מינימום 10,000 $, 100,000 $ מקסימום)
 • משיכת חוט מיהר: עמלה של 2% (מינימום 50,000 $, ללא מקסימום)
 • פיקדונות העברה בנקאית בארה”ב: עמלת 0.5% (מינימום 25,000 דולר ארה”ב) עד עמלה 0% (מינימום 250,000 דולר ארה”ב)
 • משיכות העברה בנקאית בארה”ב: עמלה של 1% (העברה בנקאית רגילה) או תשלום של 2% (העברה בנקאית ממהרת)

בסך הכל, דמי המסחר של Coinsquare הם תחרותיים מאוד, אך אפשרויות ההפקדה והמשיכה יקרות בהשוואה לספקים אחרים. כמובן, אתה חופשי להעביר מטבעות קריפטוגרפיים מחשבונך ללא עמלות (מלבד עמלת הכרייה), כך שזו אפשרות למי שלא רוצה לשלם עמלות של 1% רק כדי למשוך את כספו.

בעיות אבטחה מטבעות והשבתה

Coinsquare טוען בגאווה שמעולם לא איבד מטבע מאז הקמתו בשנת 2014. ככל הידוע לנו, זה נכון. Coinsquare לא סבל גם מהפרות אבטחה גדולות, דליפות נתונים או אירועים אחרים שהציבור יודע עליהם. Coinsquare מייחס את הצלחתו לטכנולוגיה הקניינית שמבטיחה להציע את הטוב ביותר בתחום האבטחה בכיתות: Coinsquare בנתה את הפלטפורמה שלה מהיסוד, מה שאומר שהמעללים שמשפיעים על מרכזיות אחרות לא בהכרח משפיעים על Coinsquare

קלות שימוש מטבעות

Coinsquare נועד להיות קל לשימוש סוחרים מתחילים או מתקדמים. תכונת QuickTrade היא הדרך הקלה ביותר לקנות מטבעות קריפטוגרפיה כיום, גם אם מעולם לא ראיתם בורסה מקוונת. ממשק המשתמש הוא מינימליסטי וידידותי למשתמש. יחד עם זאת, Coinsquare לא בדיוק דומה לכל בורסה אחרת בשוק, כך שאם אתה רגיל לסחור בבורסות אחרות, עשויים לקחת מספר דקות להתרגל ל- Coinsquare..

Coinsquare אמון ופרטיות

ל- Coinsquare מוניטין רב בקנדה ומחוצה לה. החברה הינה בורסה מוסדרת היטב הממוקמת במרכז העיר טורונטו. Coinsquare, שנוסדה בשנת 2014, לא סבלה מפרות אבטחה משמעותיות לאורך השנים. השיא של Coinsquare לאמון ולפרטיות נראה טוב במיוחד בהתחשב במה שקרה לחילופי המתחרים שלו, QuadrigaCX, בשנת 2018, כאשר הלקוחות איבדו כספים לאחר מות המייסד ולקח איתו את המפתחות הפרטיים.

שירות לקוחות Coinsquare

מטבעות-שירות לקוחות

ל- Coinsquare מערכת תמיכה פשוטה שבה תוכלו להגיש בקשת כרטיס. עם זאת, ל- Coinsquare אין מספר טלפון חינם בשירות לקוחות, ואין לו כתובת דוא”ל של שירות לקוחות. עליך להגיש כרטיס. באופן כללי, Coinsquare מגיב לכרטיסים בפרק זמן סביר. אתה לא רואה כמה תלונות על Coinsquare באינטרנט כמו שאתה עושה עם מרכזיות אחרות. בקר בדף החשבון שלך כדי להציג כרטיסי תמיכה פתוחים.

מטבעות כרטיסי תמיכה במטבעות

מדריך למשתמש Coinsquare: כיצד להתקין ולהשתמש ב- Coinsquare

ל- Coinsquare יש תהליך רישום פשוט. בצע את הצעדים הבאים כדי להירשם ולהשתמש בפעם הראשונה ב- Coinsquare.

1. הירשם

בקר ב- Coinsquare.com ולחץ על הירשם.

מטבע חשבון משתמש

הזן את שם המשתמש, כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך. אם מישהו הפנה אותך לבורסה, תוכל להזין כאן את קוד ההפניה של אותו אדם.

2. אימות

לאחר מכן, Coinsquare ישלח אליכם אימייל. אשר את כתובת הדוא”ל שלך על ידי לחיצה על הכפתור. לאחר מכן, תנותב לדף בו תוכל להשלים את תהליך האימות.

מטבע-חילופי-כתובת דוא

תצטרך שלושה פריטים להשלמת האימות, כולל מספר טלפון נייד, חשבון שירות או הצהרת בנק ותעודה שהונפקה על ידי הממשלה..

Coinquare-crypto-kyc-verification

Coinsquare ישלח לכם מספר אימות SMS. הזן את המספר הזה כדי להמשיך.

אימות מטבעות-חילופי-זהות

בשלב זה, תוכל גם לבחור לסמן את התיבה כדי לאמת מידע באמצעות Equifax. זוהי שיטת אימות חלופית שיכולה להאיץ את תהליך האימות (מה שהופך אותו למדי מיידי), אם כי זה לא נדרש.

מטבעות-מטבע-חילופי-חילופי-תהליך-הרשמה

אם אינך מסכים לאימות צד ג ‘של Equifax, ייתכן שיחלפו בין מספר שעות למספר ימים עד לאישור פרטי חשבונך..

3. אימות שני גורמים

Coinsquare ממליץ להגדיר אימות דו-גורמי (2FA) כדי להגן על חשבונך. אתה יכול להגדיר 2FA באמצעות מאמת גוגל עבור iOS או Android.

להפעלת 2FA, התחבר לחשבונך ונווט אל דף הגדרות החשבון, בחר באימות 2FA ובחר מאמת גוגל. לחץ על צור מפתח ואז סרוק את קוד ה- QR באמצעות אפליקציית המאמת הנייד שלך והזן את שש הספרות. לבסוף, לחץ על הפעל כדי לאשר הגדרות 2FA.

מטבעות-מטבעות-חילופי-2fa

4. אמצעי תשלום

לאחר Coinsquare אימת את המידע שלך, אתה יכול לבחור להפקיד כספים באמצעות מטבע פיאט (CAD או USD) או מטבע קריפטוגרפי.

פיקדונות העברה בנקאית:

 • היכנס לחשבון Coinsquare שלך
 • לחץ על ‘מימן’ משורת התפריטים העליונה (או בתחתית המסך בגרסת הנייד)
 • בחר CAD או USD כמטבע שלך (פיקדונות בדולר באמצעות העברה בנקאית דורשים מינימום 25,000 $ USD)
 • בחר העברה בנקאית כשיטת המימון שלך, ולאחר מכן עקוב אחר ההוראות להשלמת ההעברה.

פיקדונות העברה אלקטרונית של Interac:

לפני השימוש ב- Interac העברה אלקטרונית, שים לב שהשם בהעברה האלקטרונית חייב להתאים לשם של חשבון Coinsquare שלך. כל ההעברות האלקטרוניות כרוכות בתשלום של 1.5% מסכום העסקה הכולל, וההעברות נמשכות כ -3 ימים לעיבוד.

 • היכנס לחשבון Coinsquare שלך
 • לחץ על ‘מימן’ משורת התפריטים העליונה (או בתחתית המסך אם אתה משתמש בגרסת המובייל)
 • בחר CAD כמטבע שלך (Interac e-Transfer היא מערכת העברות בנקאית קנדית ואינך יכול להעביר USD)
 • קבל את כתובת הדוא”ל, ההודעה, שאלת האבטחה ותשובת האבטחה ממסך זה
 • היכנס לבנק המקוון שלך ופתח העברה אלקטרונית של Interac והזן את כתובת הדוא”ל המדויקת, ההודעה, שאלת האבטחה ותשובת האבטחה שניתנה לך על ידי Coinsquare.

לאחר שכספי ההעברה האלקטרונית של Interac נמצאים בחשבונך, הם כפופים לתקופת הלנת ערך נוספת של שלושה ימים. אתה יכול לסחור בתקופה זו, אם כי אינך יכול למשוך כספים.

פיקדונות פלקספין:

אם אתה רוצה להעביר כסף ל- Coinsquare מבלי להשתמש בבנק קנדי ​​או בכרטיס אשראי, אז Flexepin היא אפשרות אחת. Coinsquare גובה עמלות של 3.5% על Flexepin, ואתה מוגבל להפקדות בסך 10,000 דולר CAD לחודש.

 • היכנס לחשבון Coinsquare שלך
 • לחץ על ‘קרן’ משורת התפריטים העליונה
 • בחר CAD כמטבע שלך מצד שמאל
 • בחר Flexepin
 • הזן את קוד השובר Flexepin בן 16 הספרות

ניתן לקנות שוברי Flexepin ממגוון רחב של מקורות. אתה יכול לקנות אותם מחנויות נוחות מסוימות, למשל, וקמעונאים מקוונים שונים. ברגע שיש לך את קוד השובר בן 16 הספרות, אתה יכול להפקיד כסף Coinsquare במהירות. Flexepin.com יש כאן איתור חנויות המאפשר לך למצוא את הקמעונאי הקרוב ביותר של Flexepin.

פיקדונות מטבעות קריפטוגרפיים:

אתה יכול גם לממן את חשבון Coinsquare שלך ​​באמצעות מטבע קריפטוגרפי.

 • היכנס לחשבון Coinsquare שלך
 • לחץ על ‘קרן’ משורת התפריטים העליונה (או, באפליקציה לנייד, הקש על ‘העבר’ מהתפריט התחתון ואז על ‘קרן’
 • בחר את מטבע הקריפטו שברצונך להפקיד
 • לחץ על ‘קבל כתובת’
 • העתק את הכתובת שנוצרה לחלון העברת ארנק הצפנה שלך
 • שלח את הכספים מארנק הצפנה הקיים שלך
 • Coinsquare תומך בפיקדונות בכל עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים שלה.

5. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

מסחר קריפטוגרפי עם Coinsquare הוא קל. אתה יכול להשתמש באפשרות QuickTrade כדי להחליף במהירות נכס אחד למשנהו.

מטבע-פלטפורמת מסחר-קריפטו

QuickTrade גם מקל על חלוקת תיק העבודות שלך. אתה יכול לבחור באופן מיידי להוציא 25%, 50% או 100% מהכספים שלך על BTC, למשל. עסקאות אלה כפופות לעמלות של 0.2% (עבור עסקאות הקשורות ל- BTC) או 0.4% (עבור עסקאות שאינן כרוכות ב- BTC). עם QuickTrade, המסחר מתבצע באופן מיידי במחיר השוק.

אם אתה רוצה ממשק מסחר קונבנציונאלי יותר, תוכל למצוא אותו גם ב- CoinSquare. הממשק מבוסס התרשים של Coinsquare מאפשר לך להציג את פנקס ההזמנות של הבורסה, לבצע הזמנות בשוק או להגביל, ולעבור בין תרשימי העומק והמחירים.

מטבעות-בורסה-סחר בשוק

לא תמצא את אותם סוגי הזמנות מתקדמות (כמו עסקאות OCO, למשל) ב- Coinsquare כפי שהיית עושה בבורסות אחרות. גם תכונת עצירת הפסד מוגבלת. אם ברצונך בשוק בסיסי או להגביל את המסחר, Coinsquare עושה את העבודה.

מטבע מטבעות bitcoin-bitcoin

להשלמת עסקה, עבור ל’קנה ‘או’ למכור ‘בתצוגת המסחר, ואז לחץ על’ בצע את הזמנת הקנייה ‘או’ בצע את הזמנת המכירה ‘.

מטבעות חליפין- buy-bitcoin-sell-btc

Coinsquare חושף את העמלה ממש מתחת לחלון המסחר.

6. נסיגה

אתה יכול למשוך כסף מ- Coinsquare על ידי ניווט לדף המשיכה של הבורסה.

מטבע-קריפטו-משיכה

דף המשיכה מסכם את היתרות שלך ב- fiat ובקריפטו. אתה יכול גם לראות אם כרגע מונחים כספים כלשהם.

אתה יכול לבחור למשוך ב- fiat או cryptocurrency.

משיכות פיאט:

 1. בחר את המטבע הרצוי (CAD או USD) בתפריט בצד ימין.
 2. הזן את הסכום שברצונך למשוך, ואז בחר את שיטת המשיכה שלך.
 3. גלול מטה והוסף את חשבון הבנק שבו ברצונך להשתמש ולחץ על ‘בקש משיכה’

משיכות קריפטו:

 1. בחר את המטבע הקריפטוגרפי שברצונך למשוך
 2. הזן את הסכום שברצונך למשוך
 3. הדבק את הכתובת (כתובת הארנק שלך) שבה ברצונך להשתמש לצורך משיכות

מילה אחרונה

Coinsquare היא בורסת המטבעות המובילה בקנדה. לבורסה בטורונטו יש רקורד אבטחה מוכח ומוניטין חזק. מאז שנוסד בשנת 2014, Coinsquare טוען שמעולם לא איבד מטבע.

עמלות מסוימות גבוהות מהבורסות האחרות, במיוחד עבור שיטות פיקדון ומשיכת מטבע פיאט מסוימות ותכונת QuickTrade (0.2% עד 0.4% דמי מסחר). עם זאת, בסך הכל הממשק פשוט לניווט, ודמי המסחר הרגילים הם תחרותיים (0.1% עד 0.2%).

אם אתה קנדי ​​שמעוניין לקנות קריפטו בפעם הראשונה, CoinSquare היא האופציה הטובה ביותר שמבוססת על קנדה הקיימת כיום – במיוחד אם אתה רוצה להשתמש בדולרים קנדיים ולבצע העברות אלקטרוניות של Interac.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map