בורסת PIT מאת Blockchain.com: מדריך סקירת משתמשים

סקירת ה- Pit-blockchain

מדריך למשתמש השלם בפלטפורמת המסחר החדשה של Blockchain.com לבוררות קריפטוגרפיה בשם PIT.

כיצד להשתמש, לסחור ולהצטרף לבורסת Pit Blockchain.com

ה- PIT היא “פלטפורמת סחר קריפטו בדרגה מוסדית” שהושקה על ידי Blockchain בקיץ 2019 לאחר שנה בפיתוח התגנבות על ידי צוות הכולל חברים מ- NYSE, TD Ameritrade ו- Google..

מאפיינים

 • מנוע התאמה וקניין פלטפורמה מסחרית
 • פותח בחשאי לאורך שנת 2018 להשקת בטא ביולי 2019
 • “הצפנה בדרגה צבאית”

שיטות הפקדה

 • העברה בנקאית (EUR, USD ו- GBP)
 • פיקדונות קריפטו (BTC, ETH, BCH, LTC, USDT ו- PAX)
 • SEPA (יורו)

יתרונות

 • זמין למחשבים שולחניים, iOS או Android
 • העסקאות המהירות ביותר בתעשייה
 • חיבור ישיר לארנק הבלוקצ’יין

חסרונות

 • מספר מוגבל של זוגות מסחר בעת ההשקה
 • עדיין גובה עמלות יצרניות (0.02%) ודמי לוקח (0.05%) כאשר היא נסחרת ביותר ממיליארד דולר לחודש

מבוא

בלוקצ’יין הודיעה על בורסת מטבעות קריפטוגרפיה בשם PIT ביולי 2019. הבורסה הייתה עמוסת כוכבים כבר מההתחלה: בסרטון ההיכרות שהכריז על השקת הבורסה הופיע ויליאם שטנר. הבורסה פותחה גם בשותפות עם מומחים מ- NYSE, TD Ameritrade, Goldman Sachs, UBS, Google, Interactive Brokers ו- Revolut. מגובה על ידי שותפים מתקדמים אלה, טוען בלוקצ’יין כי ה- PIT הוא בורסת הקריפטו המהירה ביותר בעולם כיום.     בור הבור-בלוקצ'יין

Blockchain תכננה גם את סחר הקריפטו שלה למשקיעים מוסדיים וקמעונאיים כאחד. זוהי “פלטפורמת מסחר קריפטו בדרגה מוסדית”, מה שאומר שהיא מספיק טובה למשקיעים מוסדיים, אך מתאימה גם למשקיעים קמעונאיים רגילים.

כל זה נשמע טוב – אבל האם ה- PIT עומד בטענות הנעלות של בלוקצ’יין?

ובכן, נראה כי ה- PIT הוא חילופי הקריפטוגרפים המהירים ביותר בעולם מכיוון ש- Blockchain טוען שמשתמשים יכולים לבצע החלפה של 40 מיקרו-שניות, מה שאומר שכל סוחר קריפטו יכול לבצע מיליוני הזמנות בכל שנייה. הפלטפורמה תוכננה על ידי האדריכל הראשי לשעבר של הבורסה בניו יורק. הוא שוכן גם ב- Equinix LD4, מרכז נתוני סחר בעל זמן אחזור נמוך. ה- PIT מכנה את המנוע התואם שלה, “מרקורי”. אף מנוע תואם אחר אינו יכול לעבד עסקאות במהירות רבה יותר מאשר Mercury של ה- PIT.

תכונה נוחה נוספת עם ה- PIT היא שילובו עם ארנק הבלוקצ’יין הפופולרי. על ידי חיבור ארנק Blockchain ל- PIT, סוחרים יכולים להעביר במהירות מטבעות קריפטוגרפיים מהבורסה לאחסון מאובטח משלהם.

בלוקצ'יין-בור בור

PIT עושה גם עניין גדול לגבי הנזילות שלו. כדי להבטיח נזילות חזקה, בלוקצ’יין שותפה עם “יצרני השוק העולמי” כדי לאפשר לסוחרים לסחור בין כל זוגות המסחר בכל עת. כיום רשומים בבורסה 26 זוגות מסחר, כולל זוגות פיאט לקריפטו וקריפטו לקריפטו.

ל- PIT יש כוח רב המונח מתחת למכסה המנוע, אך ממשק המשתמש נשאר יעיל וקל לשימוש לכל אחד. סוחרים מתקדמים יכולים להתאים אישית את לוח המחוונים כדי לענות על צרכיהם הייחודיים, בעוד שסוחרים מתחילים ימצאו פלטפורמה נגישה וקלה לשימוש המתאימה לצרכיהם..

תכונות עיקריות

התכונות העיקריות של ה- PIT כוללות:


מנוע התאמה מהיר ביותר: ה- PIT טוען שיש לו את המנוע התואם המהיר ביותר בתעשייה, ואנחנו רואים מעט סיבה לפקפק בטענה זו. סוחרים יכולים לבצע מיליוני הזמנות בכל שנייה, כאשר כל סחר יושלם ב -40 מיקרו שניות.

26 זוגות סחר: עם ההשקה, ה- PIT תומך ב 26 זוגות מסחר. ה- PIT מכנה זאת באופן אופטימי “אזור הזהב” של זוגות המסחר. זה לא מעט מדי וזה לא יותר מדי: זה בדיוק המספר הנכון.

תמיכה טובה ברשת הבנקאות הגלובלית: ה- PIT מציע מספר אפשרויות הפקדה קלות הודות לחיבורים ישירים לרשת הבנקאות העולמית. ניתן להפקיד בקלות USD, EUR ו- GBP באמצעות העברה בנקאית. פיקדונות קריפטו זמינים גם ב- BTC, ETH, USDT ו- PAX.

מופעל ממרכז נתונים עם חביון נמוך: המנוע התואם של ה- PIT כבר מהיר, אך כדי להפוך אותו למהיר עוד יותר, הוא מופעל ממרכז הנתונים האגדי Quinix LD4, המתואר כ”מרכזי הנתונים המהירים והאמינים ביותר בעולם “..

ביטחון כיתה צבאית: ה- PIT טוען כי מציע אבטחה בדרגה צבאית המתאימה למוסדות המבקשים הגנה מירבית.

שילוב ארנק Blockchain: ה- PIT משתלב בצורה חלקה עם Blockchain Wallet, תוכנת ארנק הקריפטו הפופולרית תוצרת Blockchain, באמצעות ממשק ה- API החדש של Blockchain Connect. כל הכספים המוחזקים בחשבונך ב- PIT ניתנים להעברה מיידית לארנק הבלוקצ’יין שלך בכדי להחזיר אותך למשמורת מלאה על המפתחות הפרטיים שלך..

מתאים למשקיעים מתחילים ומתקדמים: ה- PIT הוא פלטפורמה מוסדית, אם כי היא עדיין מנסה לתת מענה למשקיעים קמעונאיים. אתה יכול להתאים אישית את לוח המחוונים שלך או להשאיר אותו כמו שהוא.

פותח בחשאי עם מנהיגי התעשייה: ל- PIT יש אחד מסיפורי המקור המעניינים יותר של חילופי דברים גדולים. הבורסה פותחה בחשאי על ידי צוות התגנבות במהלך שנת 2018. הצוות כלל מומחים מ- NYSE, TD Ameritrade, Google וארגונים מובילים אחרים..

עדיין בטא: לאחר שהושק ביולי 2019, ה- PIT רשמי עדיין בגרסת בטא (נכון לאוקטובר 2019).

דמי תחרות: דמי המסחר של ה- PIT הם סבירים בהשוואה לספקים מוסדרים אחרים. תשלם עמלות של 0.24% ועמלות של 0.14% על דמי יצרן אם אתה סוחר פחות מ 100,000 $ לחודש. המחירים ממשיכים לרדת משם. אם המספרים האלה נשמעים ספציפיים באופן מוזר, אז יש סיבה: שיעורי ה- PIT נמוכים ב 0.01% לעומת Coinbase Pro.

תרשימי מסחר משולבים: הודות לשילוב עם TradingView, ה- PIT מאפשר לך להתאים אישית את התרשימים שלך עם מאות מחקרים וציורים טכניים. בחר בין פמוטים לפיבונאצ’ים כדי ליצור עדשה מותאמת אישית משלך לשווקי קריפטו.

זמין ביותר מ- 200 מדינות: בניגוד לבורסות מוסדרות אחרות, ה- PIT זמין למעשה ברחבי העולם. אתה יכול להירשם ל- PIT מ- 200 מדינות ומעלה.

המטבעות והזוגיות של PIT

ה- PIT מציע 26 צמדי מסחר בעת ההשקה. הם מכנים זאת “אזור הזהב” של זוגות המסחר מכיוון שיש בדיוק את המספר הנכון של זוגות. ישנם זוגות דולר (BTC / USD, ETH / USD, BCH / USD, LTC / USD, PAX / USD, USDT / USD ו- XLM / USD), זוגות EUR (BTC / EUR, ETH / EUR, BCH / EUR, LTC / EUR, USDT / EUR, PAX / EUR ו- XLM / EUR), זוגות GBP (BTC / GBP), זוגות BTC (ETH / BTC, LTC / BTC, BCH / BTC ו- XLM / BTC), זוגות ETH ( BCH / ETH ו- LTC / ETH), זוגות USDT (BTC / USDT, ETH / USDT, BCH / USDT ו- LTC / USDT) וזוגות PAX (BTC / PAX, ETH / PAX, BCH / PAX, LTC / PAX, ו- XLM / PAX).

שיטות ההפקדה והמשיכה הנתמכות על ידי PIT

ה- PIT תומך בפיקדונות מטבע פיאט באמצעות העברה בנקאית בדולרים ארה”ב, ליש”ט ואירו. אתה יכול גם להפקיד כל אחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים בפלטפורמה, כולל BTC, ETH, USDT ו- PAX.

תהליך ההרשמה וההתחברות של PIT

ה- PIT מקבל משתמשים מיותר מ- 200 מדינות ברחבי העולם. כל עוד אינך במדינה מאושרת (כמו צפון קוריאה), לא תהיה לך שום בעיה להירשם ל- PIT. תהליך ההרשמה הוא פשוט ודומה לכל חילופי הצפנה אחרים. ניתן להשלים את ההרשמה תוך 3 דקות, ואז להפקיד כספים באופן מיידי.

המסחר ב- PIT

ה- PIT מציע ממשק מסחר ייחודי בהשוואה לבורסות מרכזיות אחרות. במקום הטקסט הזעיר והגרפים הכבדים של מרכזיות אחרות, ל- PIT יש עיצוב ייחודי משלו. הוא משתמש בצבעים בצורה יעילה כדי להראות תנועות בשוק. מסך המסחר הראשי מציג את תרשים תנועות המחירים של הביטקוין, בעוד שתוכלו לראות בתחתית גם את פנקס ההזמנות, חלון הקנייה / מכירה ורשימת מאמרי החדשות האחרונים אודות הביטקוין. זה ממשק מעוצב היטב, ותוכלו לדעת שזו פלטפורמה קניינית שנבנית מהיסוד ושונה ממרכזיות אחרות..

עמלות ה- PIT

ל- PIT מבנה שכר טרחה תחרותי הדומה לבורסות מוסדרות אחרות כמו Gemini, Binance, Coinbase ו- Kraken (אם כי ה- PIT תומחר בחוכמה את עמלותיה בשיעור של 0.01 עד 0.02% מהמתחרות העיקריות שלה).

 • דמי יצרן: 0.14% (0 $ עד 99,999.99 $ לחודש) ל 0.02% (יותר ממיליארד דולר לחודש)
 • שכר טרחה: 0.24% ($ 0 עד $ 99,999.99 לחודש) ל- 0.05% (יותר ממיליארד דולר לחודש)
 • עמלת הפקדה של SEPA: 0 דולר
 • עמלת משיכת SEPA: $ 0 (מינימום 50 אירו)
 • פיקדון חוט ארה”ב: חינם
 • משיכת חוט USD: 10 דולר (מקומי) או 30 דולר (זר)

יש גם סכום משיכה מינימלי של 5,000 דולר עבור משיכות חוטים זרים (אין מינימום למשיכות חוטים מקומיים). משיכת חוט נחשבת זרה אם בנק היעד נמצא במקום אחר מחוץ לארצות הברית.

בעיות האבטחה וההשבתה של PIT

ה- PIT הושק ביולי 2019. עד כה הוא החל להפליג בבורסת הצפנה “אבטחה בדרגה צבאית”. ה- PIT לא סבל מהפרות אבטחה גדולות שנחשפו בפומבי או דליפות נתונים, וגם חילופי הדברים לא ירדו למשך זמן משמעותי..

קלות השימוש ב- PIT

ה- PIT קל להפליא לשימוש. אם חלונות המסחר של חילופי הצפנה המקובלים נראים לך מאיימים, אז המראה הידידותי למתחילים של ה- PIT עשוי להיות הבחירה הנכונה. הטקסט מודגש וגדול, וממשק המשתמש לא מציף אותך בצבעים, מספרים או כפתורים. זה פשוט אבל ניתן להתאים אישית כך שיהיה מתקדם יותר.

אמון ופרטיות של PIT

בדרך כלל, קשה לבטוח בבורסת קריפטו חדשה. אולם ה- PIT פותח על ידי מומחים מ- TD Ameritrade, Google ו- NYSE, בין ארגונים גדולים אחרים. מפתח הבורסה, Blockchain, הוא גם חבר ותיק בקהילת הקריפטו, האחראי על ייצור של עד 40 מיליון ארנקי Blockchain עד היום. מטה ה- PIT נמצא בלוקסמבורג.

שירות הלקוחות של PIT

ל- PIT מרכז תמיכה שאליו תוכלו ליצור קשר באמצעות טופס מקוון. פשוט הגש בקשה וקבל תגובה תוך 1-2 ימי עסקים. באופן כללי, שירות הלקוחות של ה- PIT נבדק היטב באינטרנט.

מדריך למשתמש של PIT: כיצד להתקין ולהשתמש ב- PIT

ההרשמה ל- PIT והשימוש בבורסה בפעם הראשונה היא פשוטה למדי. בצע את השלבים הבאים כדי לבצע את המסחר הראשון שלך.

1. הירשם

בקר בדף הראשון ולחץ על “התחברות” או “הרשמה” בפינה השמאלית העליונה של המסך.

הזן את שמך, כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך בטופס.הרשמה- blockchain-com-the-pit

2. אימות

ה- PIT ישלח אליך דוא”ל אימות. לחץ על הקישור בהודעה כדי לאשר את כתובת הדוא”ל שלך. חשבונך ייפתח.

אימות thepit-blockchain-authenticationארנק הבור-בלוקצ'יין

the-pit-blockchain-email

blockchain-the-pit-account

הבטחון לבור-בורהבור-אימות

3. אימות שני גורמים

ה- PIT מאלץ אותך להגדיר אימות דו-גורמי (2FA) באמצעות אפליקציית המאמת של גוגל. 2FA חובה ב- PIT לפני שתוכל להפקיד כספים.

blockchain-the-pit-exchange-2fa

לאחר קביעת התצורה של האפליקציה במכשיר נייד, תוכלו ליצור קוד גישה המשתנה כל 30 שניות. עליך להזין קוד זה בכל פעם שאתה מנסה להתחבר לחשבונך או למשוך כספים.

לאחר מכן, יהיה עליך להשלים את אימות KYC / AML. כל המשתמשים צריכים להיות לפחות Silver Tier KYC כדי לסחור ב- PIT. עליכם לספק שם חוקי, אימייל מאומת, תאריך לידה וכתובת.

כדי לשדרג לאימות KYC של Gold Tier, תצטרך לספק תמונה של תעודה מזהה עם תמונה שהונפקה על ידי הממשלה יחד עם תמונה שלך. אימות KYC של Tier Tier Gold מאפשר סכומי מסחר גבוהים יותר ותכונות נוספות.

4. אמצעי תשלום

לאחר השלמת האימות, אתה יכול לממן את חשבונך באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים (BTC, ETH, PAX או USDT), העברה בנקאית (דולר מהבנק האמריקני או הזר) או SEPA (להפקדות אירו).

פיקדונות של בלוקצ'יין

לחץ על הפקד עכשיו בפינה השמאלית העליונה כדי לבצע הפקדה. אם לא השלמת את אימות 2FA, עליך לעשות זאת בשלב זה.

5. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

לאחר שהפקד כסף לחשבונך ב- The PIT, וסיימת לפחות אימות Silver Tier KYC, תוכל להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים. ישנם 26 זוגות זמינים ב- PIT. כניסה לעסקאות קלה. הזן את הסכום שאתה מעוניין לקנות או למכור ב- BTC או USD, ואז בחר מתוך סוג הזמנה או הגבלת סוג הזמנה.

הבור-מסחר-קריפטוגרפי

6. נסיגה

אתה יכול למשוך כסף בכל נקודה באמצעות העברה בנקאית (עמלה בסך 10 $), SEPA (חינם), או קריפטו (חינם עם עמלת רשת רגילה).

מילה אחרונה

ה- PIT הוא בורסה חדשה עם גישה חצופה. הוא בנוי מהיסוד כפלטפורמה קניינית, ולכן הוא נראה שונה מכל בורסה אחרת באינטרנט כיום. זו גם הבורסה המהירה ביותר בשוק כיום, ומאפשרת לסוחרים לבצע מיליוני עסקאות בכל שנייה.

מבחינה טכנית, ה- PIT עדיין במצב בטא (נכון לאוקטובר 2019) לאחר שהושק ביולי. חילופי הדברים, לעומת זאת, מתפקדים היטב. הודות לשותפות ה- PIT עם מאגר נזילות, נזילות אינה מהווה בעיה לפלטפורמה על פני 26 הצמדים הסחירים.

אם אתם מחפשים בורסה מהירה, מאובטחת ומוסדרת מאוד, הזמינה ביותר מ- 200 מדינות ברחבי העולם, ה- PIT היא אחת האפשרויות הטובות ביותר שם, שפותחה על ידי צוות בלוקצ’יין בשותפות עם כמה מהמוחות המובילים בתחום שטח טק.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map