Poloniex Exchange: מאסטר המדריך לסקירת משתמשים בקריפטו

סקירת פולוניקס

כיצד להשתמש, לסחור ולהירשם לבורסת הצפנה של Poloniex

פולוניקס היא אחת מחילופי המטבעות המוכרים והפופולאריים בעולם. המשך לקרוא כדי לגלות את כל מה שאתה צריך לדעת על Poloniex וכיצד להשתמש בו.

מאפיינים

 • חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מבוססי ארה”ב זמינים ברחבי העולם
 • עמלות מסחר סבירות של 0.15% עד 0.25%
 • אין צורך באימות אם משיכת פחות מ -2000 דולר ליום

שיטות הפקדה

 • קריפטו
 • פיאט
 • כרטיסי אשראי / חיוב
 • העברות בנקאיות

יתרונות

 • מוסדר היטב
 • נתמך על ידי מעגל (חברה מגובה גולדמן זאקס)
 • 100+ מטבעות קריפטוגרפיים

חסרונות

 • הפקדות אשראי / חיוב אינן זמינות עבור כל המשתמשים
 • תלונות על שירות לקוחות לקוי

מבוא

Poloniex היא בורסת מטבעות חליפין אמריקאית שהושקה בשנת 2014 על ידי טריסטן ד’אגוסטה. הבורסה רשומה רשמית במדינת דלאוור. בשנת 2018, Poloniex נרכשה על ידי Circle, פלטפורמת קריפטו מגובה גולדמן זאקס. מאז הרכישה, Poloniex עשתה צעדים הולכים וגוברים להפוך לבורסה מוסדרת יותר. Poloniex נרשמה ב- SEC וב- FINRA כמתווך / סוחר, למשל, ומתכננת להתרחב לשוק האסייתי..

מה זה חילופי פולוניקס

רוב האנשים מכירים את Poloniex על נפח מסחר גבוה באלטקוינים. הבורסה היא אחת הפלטפורמות הגדולות הנזילות שיש כיום. כל המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים מיוצגים היטב עם זוגות מסחר מרובים, אך תוכלו למצוא גם הרבה מטבעות קריפטוגרפיים קטנים יותר ואלטקוינים פחות מוכרים עם נפח מסחר הגון..

בורסת מסחר של poloniex

Poloniex פונה לסוחרי קריפטו חדשים ומתקדמים כאחד. הממשק עשוי להיות קצת מרתיע עבור מישהו שהוא חדש לגמרי בתחום המטבע הקריפטוגרפי. עם זאת, מי שיש לו היכרות בסיסית עם פלטפורמות החליפין לא יתקשה לנווט את דרכו בפולוניקס.

חשוב לציין שפולוניקס עוסקת רק בקריפטוגרפיה, ואף צמדי מטבעות פיאט אינם רשומים בפלטפורמה. Poloniex החלה לאחרונה לקבל פיקדונות במטבע פיאט (באמצעות העברות בנקאיות וכרטיסי חיוב / אשראי), אם כי מטבע הפיאט שלך יוחלף בתמורות מטבע (USDT או USDC) לאחר הפקדתם.

Poloniex פופולרית במיוחד בקרב סוחרי יום או סוחרים בהיקפים גדולים בגלל הנזילות החזקה שלה. מסחר בשוליים זמין גם הודות לפלטפורמת הלוואות השוליים של עמית לעמית.

נכון לשנת 2019, יש לפולוניקס כמאה זוגות מסחר. למרות ש- Poloniex אינה מקבלת פיקדונות או משיכות במטבע פיאט, לבורסה יש מספר זוגות קשירת USD (USDT).

Poloniex הציגה לאחרונה גם אפליקציות מובייל עבור iOS ו- Android. האפליקציות הסלולריות מאפשרות לך לסחור במטבע חוץ תוך כדי תנועה. תוכל לגשת למגוון המלא של תכונות Poloniex מהמכשיר הנייד שלך.

אחת התכונות הבולטות ביותר כאשר נכנסים לראשונה לפולוניקס היא מגוון רחב של כלים ותרשימים לניתוח נתונים. הממשק הראשי של Poloniex נראה כמו מה שסוחר מניות מקצועי יראה. יש לך גישה מיידית למספר סוגי הזמנות (קנה, עצור הגבלה ומכר), מספר תצוגות תרשים וצירי זמן, ספר הזמנות שוק, ועדכוני חדשות אחרונים, בין היתר. הכל זמין מממשק מסחר נוח אחד.

סוחרים מתקדמים רבים יעריכו גם את עשרות האינדיקטורים הקיימים. ניתוח שווקים בהתבסס על כל סוגי המדדים – החל מלהקות בולינגר בסיסיות ועד אינדיקטורים מתקדמים יותר כמו מדד ערוץ הסחורות, EMA Cross ו- Fisher Transform, בין רבים אחרים. כלי התרשימים של Poloniex מופעלים על ידי TradingView.

מהצד הטכני של הדברים, פולוניקס מבצעת את רוב קוד הממשק המסחרי בצד הלקוח. כל קוד Poloniex הוא קוד פתוח, וכל אחד רשאי לבדוק את הקוד כדי לוודא כיצד פועל Poloniex. Poloniex מעמידה גם API זמין למפתחים, מה שמקל על שילוב Poloniex במערך המסחר היומי שלך.


בסך הכל, Poloniex פופולרי בקרב סוחרים בינוניים ומתקדמים. הבורסה תומכת באסטרטגיות וכלים מסחריים מתקדמים יותר, ויש מעל 100 זוגות קריפטוגרפיים זמינים בארבעה שווקים עיקריים (BTC, ETH, USDC ו- USDT).

תכונות עיקריות

התכונות העיקריות של Poloniex כוללות:

מְבוּטָח: לפולוניקס יש כיסוי ביטוחי לנכסי קריפטו המאוחסנים בפלטפורמה שלה.

60+ מטבעות קריפטוגרפיים: Poloniex תומכת ביותר מ- 60 מטבעות קריפטוגרפיים ומוצרי מטבעות ומעל 100 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים.

תומך כעת בכרטיסים ובחשבונות בנק: במשך רוב ההיסטוריה שלה, פולוניקס לא תמכה באפשרויות הפקדת מטבעות מסורתיות של פיאט כמו כרטיסים וחשבונות בנק. מאז שנרכשה על ידי Circle, לעומת זאת, לפולוניקס יש תמיכה טובה יותר בכרטיסים ובחשבונות בנק.

מינוף: Poloniex תומכת במסחר שוליים במגוון רחב של זוגות, ומאפשרת למנף את המסחר לתשואות גדולות יותר.

ממשקי API מהירים: Poloniex מאפשרת לך להפעיל אלגוריתמים חכמים ואסטרטגיות מסחר בבוטים על ידי מתן גישה מלאה ל- API של סוחרים, מה שמקל על שילוב Poloniex במערך המסחר הקיים שלך..

אפליקציות לנייד עבור iOS ו- Android: לאחרונה פרסמה Poloniex אפליקציות מובייל עבור iOS ו- Android.

יתרונות פולוניקס

בורסה מבוזרת (DEX): לאחרונה השיקה פולוניקס בורסה מבוזרת בשם Poloni DEX. הבורסה מאפשרת לך לסחור ב- TRON (TRX) ללא דמי מסחר. הנפח קטן יותר מהבורסה המלאה של Poloniex, אך ניתן להחליף עשרות זוגות TRX בסביבת מסחר מבוטלת, ללא עמלה. פולוניקס רכשה בורסה בשם TRXMarket בנובמבר 2019 ומיתגה אותה מחדש לפולוני DEX.

תכונות חילופי פולוניקס

סחר ללא אימות: משתמשים יכולים לסחור מבלי להעלות תעודת זהות או להשלים אימות KYC / AML. אימות ברמה אחת מאפשר לך לסחור ב- Poloniex, אם כי אתה יכול למשוך רק מקסימום $ 2,000 ליום.

מסחר בצד הלקוח: קוד ממשק המסחר של Poloniex מבוצע בצד הלקוח.

קוד פתוח: כל קוד המסחר של Poloniex הוא קוד פתוח וזמין לבחינת סוחרים.

זמין ברחבי העולם: Poloniex זמין בכל מקום בעולם למעט מדינות מאושרות.

אפשרויות תרשים מרובות: ל- Poloniex יש כלי תרשים נרחבים, וקל להתאים אישית את התרשימים הללו לפי רצונכם. הצג תרשימים במרווחי זמן שונים כמו 6, 24 או 48 שעות, למשל.

הודעות דחיפה לשינויים במחירים: הגדר התראות דחיפה במכשיר הנייד שלך כדי לקבל התראות על שינויים במחיר.

אינדיקטורים מתקדמים: כלי התרשימים של Poloniex תומכים במגוון רחב של אינדיקטורים, כולל כל דבר, החל ממדדים ממוצעים נעים של Aroon ו- Arnaud Legoux ועד אינדיקטורים של Williams% R ו- Zig Zag. לסוחרים המחפשים כלי תרשים מתקדמים יותר, Poloniex עשויה להיות ההימור הטוב ביותר. כל האינדיקטורים והתרשימים הטכניים מופעלים על ידי TradingView.

איך פולוניקס עובדת

פיקדונות אשראי וחיוב: משתמשים מאומתים מסוימים יכולים להפקיד כסף בפלטפורמה באמצעות כרטיסי אשראי או חיוב.

העברות בנקאיות: Poloniex תומכת בפיקדונות ומשיכות העברה בנקאית בחינם, ומאפשרת לך להפקיד מטבע פיאט בפלטפורמה. מטבע הפיאט שלך יועבר לאחד משני המטבעות הנצבים הנתמכים על ידי פולוניקס (USDC או USDT).

פונקציות מסוימות לא זמינות בארצות הברית: פולוניקס מצייתת לתקנות ארה”ב, ומשמעות הדבר היא שסוחרים אמריקאים בפולוניקס עומדים בדרישות מחמירות במיוחד. נכסי קריפטו מסוימים אינם זמינים לסוחרים אמריקאים, למשל (בין היתר DCR, BCN ו- ARDR), וסוחרים אמריקאים עשויים להזדקק להשלמת אימות נוסף לפני המסחר.

מטבעות וזוגות פולוניקס

Poloniex תומכת ב- 60 מטבעות קריפטוגרפיים ומעלה וזוגי מסחר מטבעות קריפטוגרפיים. זוגות מופרדים לארבעה שווקים, כולל BTC, USDC, ETH ו- USDT. כל המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים רשומים בפלטפורמה, כולל BTC, ETH, XRP, LTC, XMR, BCHABC, BCHSV, ETC, ZEC, DGB, EOS, ואחרים. תוכלו למצוא גם מטבעות קריפטוגרפיים פחות מוכרים כמו Primecoin (XPM), Livepeer (LPT), MaidSafeCoin (MAID) ו- Numeraire (NMR), בין היתר.

שיטות הפקדה ומשיכה נתמכות על ידי Poloniex

במשך רוב ההיסטוריה שלה, פולוניקס תמכה רק בפיקדונות ובמשיכות מטבעות מטבעות. אולם בשנת 2019, פולוניקס החלה לקבל פיקדונות ומשיכות באמצעות העברות בנקאיות וכרטיסים. הודות לרכישת Poloniex על ידי Circle, אתה יכול להפקיד ולמשוך כסף בפלטפורמה בדרכים יותר מתמיד. אם תפקיד מטבע פיאט בפולוניקס, הוא יועבר למטבע דולר או USDC. Poloniex אינה שומרת טכנית את מטבע הפיאט שלך כמטבע פיאט.

תהליך רישום והתחברות של Poloniex

לפולוניקס יש תהליך רישום והתחברות פשוטים הדומה לכל בורסה מוסדרת. אתה יכול לרשום חשבון ולהתחיל לסחור היום רק על ידי הזנת כתובת הדוא”ל והארץ שלך. תלוי במדינה שלך, ייתכן שתוכל להתחיל לסחור בפולוניקס מיד. לחלופין, Poloniex עשויה לדרוש ממך לבצע אימות נוסף.

לפולוניקס יש תהליך אימות פשוט לא פחות. אימות ברמה א ‘פשוט מחייב אותך לאשר את כתובת הדוא”ל שלך ומדינת המגורים שלך. ברמה הראשונה, תושבים ממדינות רבות יכולים לסחור בפולוניקס אך למשוך רק 2,000 דולר ליום. אימות ברמה שתיים דורש כתובת פיזית, כתובת דואר, תאריך לידה, דרכון ומספר טלפון, כולל העלאת תעודת הזהות או תמונות הדרכון. לאחר האישור לרמה שתיים, מגדילי ההפקדה והמשיכה מוגדלים ל -25,000 דולר.

מסחר בפולוניקס

פלטפורמת המסחר של Poloniex דומה לפלטפורמת המסחר בכל בורסת קריפטוגרפיה. עמוד המסחר הראשי כולל תרשים וספר הזמנות. בחלק התחתון של הדף תראה כמה סוגי הזמנות – כולל קניות, הגבלה ומכירת תיבות הזמנות. הזן את הסכום שברצונך לסחור ואז בצע את המסחר. זהו זה.

דמי פולוניקס

פולוניקס גובה דמי מסחר דומים ברוב הבורסות המפוקחות. מרבית הסוחרים (פחות מ- 600 BTC בהיקף המסחר לחודש) ישלמו עמלת יצרנית של 0.15% ודמי נוטל של 0.25%. ברמת המסחר הגבוהה ביותר (יותר מ -120,000 BTC מהיקף המסחר לחודש), תשלם עמלות של 0% ועמלות של 0.05%. נפח המסחר מבוסס על ממוצע של 30 יום.

דמי פולוניקס

מדי פעם פולוניקס תפיל את דמי המסחר שלה. החל משנת 2019, למשל, פולוניקס אינה גובה דמי מסחר עד סוף השנה.

עמלות מסחר של poloniex

Poloniex אינה גובה דמי הפקדה או משיכה בגין חוטי בנק. עם זאת, אם תשלומי הבנק שלך נדחים ויש להחזירם (נניח, בגלל מספרי סימוכין חסרים או שגויים או מגבלת הפקדה חריגה), פולוניקס תחייב עמלה בסך 50 דולר..

עלויות פולוניקס

Poloniex אינה גובה עמלות בגין הפקדות או משיכות מטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, תשלם דמי רשת בעת משיכת מטבע קריפטוגרפי (כלומר שכר הכורה הנדרש עבור כל עסקאות הביטקוין).

בעיות אבטחה של פולוניקס והשבתה

לפולוניקס הייתה פריצה אחת משמעותית בשנת 2014, שהייתה השנה הראשונה לקיומה. פולוניקס איבדה 12.3% מכלל הביטקוינים שלה במהלך הפריצה. לאחר הפריצה, Poloniex העניקה למשתמשים שנפגעו החזר כספי מלא.

כמו רוב חילופי ההצפנה, Poloniex תומכת באימות דו-גורמי לאבטחת חשבונות נוספים.

קלות שימוש

Poloniex היא פשוטה לשימוש לכל מי שהשתמש בחילופי קריפטו אחרים ומכיר ממשקי תרשים בסיסיים. עם זאת, אם אתה מתחיל לחלוטין במרחב ההצפנה, אז הממשק של Poloniex יכול להיראות מוחץ. מידע רב מוצג על מסך המסחר כברירת מחדל, וקל להציף אותו. מסיבה זו, Poloniex מתאימה יותר לסוחרי קריפטו בינוניים או מתקדמים.

אמון ופרטיות

פולוניקס טוענת כי היא שומרת את מרבית פיקדונות הלקוחות באחסון קירור עם חלל אוויר. הכספים היחידים שנשמרים ברשת הם אלה הדרושים למסחר יומיומי פעיל. פולוניקס טוענת כי יש לה תוכניות ביקורת הפועלות 24/7/365. אם תוכניות ביקורת אלה מאתרות משהו חשוד, הפעילות נחסמת לפני שהיא הופכת לבעיה. כמובן שתהליכים אלה דומים למה שאנו רואים בבורסות אחרות.

פולוניקס התמודדה עם קצת חום בשינוי תנאי השימוש באוגוסט 2017 בעקבות המזלג הקשיח של ביטקוין שיצר את BCH. Poloniex שינתה את תנאי השימוש שלה כדי למנוע ממשתמשים לקחת את Poloniex לבית המשפט מכל סיבה שהיא או לעסוק בתביעות ייצוגיות, למשל.

שירות לקוחות

אחד החסרונות הבולטים של פולוניקס הוא שירות הלקוחות שלה. תוכל למצוא מספר תלונות גבוה יותר מהממוצע על שירות הלקוחות של Poloniex באופן מקוון. משתמשים מתלוננים על זמני תגובה ארוכים, למשל, ופתרון לקוי של תלונות על כספים חסרים. ניתן למצוא תלונות אלו בכל החלפה, אם כי הן נראות שכיחות מעט יותר אצל פולוניקס.

שירות לקוחות poloniex

מדריך למשתמש של Poloniex: כיצד להתקין ולהשתמש ב- Poloniex

לפולוניקס יש תהליך הרשמה פשוט, והרישום פתוח כמעט לכל אחד בעולם (למעט אלה שבמדינות הסנקציות). כך מגדירים את Poloniex ומשתמשים בפעם הראשונה.

1. הירשם

הירשם ל- Poloniex על ידי הזנת שמך, כתובת הדוא”ל, ארץ המגורים, תאריך הלידה והסיסמה שלך.

הירשם ל- poloniex

2. אימות

אמת את כתובת הדוא”ל שלך על ידי לחיצה על הקישור ש- Poloniex שלחה:

אימות פולוניקס

לאחר מכן, השלם את תהליך האימות כדי להתחיל במסחר (נדרש במדינות מסוימות אך לא במדינות אחרות). כדי להשלים את האימות, יהיה עליך להזין את הכתובת המאומתת שלך, ואז להעלות את תעודת הזהות שלך שהונפקה על ידי הממשלה (כמו רישיון נהיגה, תעודת זהות לאומית או דרכון).

פרופיל חילופי poloniex

אבטחת זהות של poloniex

אבטחת מסחר של poloniex

3. אימות שני גורמים

Poloniex תומכת באימות דו-גורמי. Poloniex משתמשת ב- Google Authenticator עבור 2FA.

אימות פולוניקס

ל- Poloniex יש גם מפתח בן 16 ספרות וקוד QR שבו אתה יכול להשתמש כדי לשחזר את חשבונך. קוד זה ישתנה בכל פעם שתפעיל את 2FA. Poloniex ממליצה לרשום או להדפיס עותק של המפתח בן 16 הספרות ולהניח אותו במקום בטוח. תצטרך מפתח שחזור זה אם הטלפון שלך (המשמש ל- 2FA) ילך לאיבוד, נגנב או יימחק.

4. אמצעי תשלום

אתה יכול להפקיד כספים לפולוניקס באמצעות כל אחד מ- 60 המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים בפלטפורמה.

אמצעי תשלום poloniex

לחלופין, ניתן להפקיד כספים באמצעות העברה בנקאית. לחלופין, אם אתה משתמש מאומת, תוכל להשתמש בכרטיס חיוב או בכרטיס אשראי להפקדת כספים.

5. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

לאחר הכספים שנמצאים בחשבונך, תוכל לבצע עסקאות. לבצע עסקאות בפולוניקס זה פשוט. פשוט בחר את צמד המטבעות הרצויים שלך, ואז בחר באפשרות לקנות, למכור או להגביל את סחר התחתון של המסך. בצע את המסחר כשמוכן. זהו זה.

מסחר poloniex cryptocurrency

6. נסיגה

אתה יכול למשוך כספים מפולוניקס בכל עת. משיכות העברה בנקאית הן בחינם. משיכות מטבע קריפטוגרפי הן גם ללא תשלום, אם כי תשלמו דמי רשת.

מילה אחרונה

פולוניקס, שנוסדה בשנת 2014, היא בורסת מטבעות חליפין ארוכת שנים אשר בנתה מוניטין חזק לאורך שנים רבות בעסק. לבורסה מבנה עמלה תחרותי, מערכת מסחר מתקדמת, מסחר בשוליים ותכונות אחרות שימשכו סוחרים בינוניים ומתקדמים.

Poloniex היא לא הבורסה הכי ידידותית למתחילים שקיימת כיום, וישנן תלונות על שירות הלקוחות של Poloniex. עם זאת, בסך הכל, Poloniex היא אחת מחילופי הקריפטו הפופולריים ביותר מסיבה כלשהי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map