חיזוי מחיר אדווה: תחזיות מטבע XRP

היכן מועבר מטבע ה- XRP Cryptocurrency של Ripple? – מבט על העתיד של הנכס הדיגיטלי

גם כאשר השוק חווה כרגע גל חדש ורגע של מומנטום דובי, מומחים רבים בתעשייה עדיין מקווים למדי באשר לתחום הקריפטו שיחזור לשיאיו בכל הזמנים מתישהו בזמן הקרוב. בהקשר זה, יש להזכיר כי אסימון ה- XRP של Ripple מציג לקהילת המשקיעים העולמית ROI גדול משמעותית בהשוואה לנכסי הצפנה המובילים האחרים כמו Bitcoin. הסיבה לכך היא כי בשווי הנוכחי של XRP של 0.25 דולר, תשואה ל -3.30 דולר תסמן עליית רווח של יותר מעשר פעמים.

במאמר זה נבחן את חוות דעתם של מומחים ואנליסטים שונים שפועלים בתחום זה די הרבה זמן. עם זאת, לפני שנתחיל לעשות זאת, בואו נסתכל על כמה מהסיבות שהפכו את XRP לפופולריות כל כך במהלך השנים האחרונות:

מדוע ל- XRP של Ripple יש מעקב חזק?

(ט) שימוש מוסדי:

כפי שרבים מהקוראים הקבועים שלנו מודעים כנראה, המערכת האקולוגית של Ripple מספקת לתעשיית הפיננסים פלטפורמה שמבטלת רבות מהבעיות שקשורות כיום לעסקאות חוצות גבולות. חלק מהנושאים הללו כוללים:

מהירויות עיבוד איטיות במיוחד: בעוד ש- Paypal לוקח בין 2-4 ימים על מנת להקל על העברות בינלאומיות, XRP מאפשר לבצע חילופי כספים (מקומיים או בינלאומיים) תוך מספר דקות.

עלויות מס: מעבדי תשלום מסורתיים לוקחים בין 3% -5% מהסכום הכולל המועבר כחיובי עיבוד. בהקשר זה, עסקאות XRP עולות רק חלק קטן ממה שאנשים צריכים לשלם אחרת בעת שימוש בפתרונות תשלום קונבנציונליים (כגון ApplePay, SWIFT, Paypal וכו ‘)..

חוסר אמינות: Ripple הופכת תשלומים חוצי גבולות לאמינים ויעילים בהרבה (במיוחד עבור מפעילי פיננסים גדולים) על ידי שימוש בספר ספרים מבוזר המציע מידת שקיפות גבוהה.

לבסוף, יש לציין שעד כה למעלה ממאה מוסדות פיננסיים שותפו עם ריפל (וכעת משתמשים בפתרונות וטכנולוגיות הבלוקצ’יין של החברה). לדוגמא, מוקדם יותר השנה, ריפל התקשרה עם בנק עומאן בשם BankDhofar בהסכם על מנת להקל על עסקאותיו הכספיות בצורה חסכונית וחסרה ביותר. באופן דומה, בעבר ריפל התקשרה בהסכמים עם מוסדות פיננסיים מבוססים אחרים כמו בנקו סנטנדר, Moneygram וכן.

(ii) שותפויות עם שמות גדולים:

במהלך השנתיים האחרונות, ריפל נכנסה לשותפויות עם חברות רבות שהפכו את המשקיעים לאופטימיים לגבי מחיר ה- XRP. בתור התחלה, Ripple התכנס לאחרונה עם Flutterwave – חברת בלוקצ’יין שמבקשת לגשר על הפער הקיים כיום בין השוק האפריקאי לשאר כלכלת העולם. באופן דומה, ריפל גם חתמה על הסכם עם Moneynetint – חברת כספים אלקטרוניים שממוקמת בבריטניה – כדי לסייע למעבד התשלומים להקל על מספרי הכספים הכספיים הגדולים שלה (ללקוחות ארגוניים בלבד).

(iii) שיעורי עסקה מהירים במיוחד:

בעבר, ויזה נהגה להחזיק בתואר היותה מעבד התשלומים המהיר בעולם. עם זאת, כל אלה השתנו מאז ש- Ripple הדיח לאחרונה את הענק הרב-לאומי על ידי הצגת מהירויות עיבוד של עד 50,000 עסקאות לשנייה – נתון גבוה משמעותית (<2X) ממה שיש לוויזה להציע (24,000 TPS).

איך קהילת הקריפטו מרגישה לגבי העתיד של XRP?

אדית מוטוני – תחזית לקויה לטווח הקצר


אדית היא העורכת הראשית ב- LearnBonds.com, אתר השקעות אישי וקהילה עם יותר מ -100,000 קוראים חודשיים. לדעתה, XRP היה אחד המטבעות המאכזבים ביותר של השנה. מאז סוף שנת 2018, המטבע הדיגיטלי הניח מגמה דובית במה שהיא רואה ברגעים הנמוכים ביותר עד כה. עוד היא מציינת שלמרות שהטכנולוגיה שמציגה Ripple מבטיחה מאוד, הפוטנציאל הזה לא בא לידי ביטוי בביצועים של XRP. בהודעת דוא”ל ל- MasterTheCrypto הוסיף Muthoni עוד:

“בחודשיים-שלושה האחרונים, המטבע הראה אינדיקטורים קלושים למגמה שורית שנוצרה כשהוא משויך לביטקוין. אני, אם כן, לא אמחוק את זה עדיין – אם כי לא הייתי ממליץ לאף אחד לקנות עכשיו. בטווח הארוך, שום דבר על המטבע או על טכנולוגיית הבלוקצ’יין שלו לא נותן שום אינדיקטורים לשיפור משמעותי במחירים. אני בדעה שאם היא תניח מגמה שורית, היא תהיה כל כך פתאומית שהיא תמצא את רוב המשקיעים והסוחרים הרגילים מחוץ לשומר. “

ריאן סלקיס – אופטימי לגבי העתיד לטווח בינוני-ארוך

ריאן סלקיס – מייסד ומנכ”ל מסארי – די אופטימי לגבי עתידה של ריפל, בעיקר משום שהוא מאמין שפלטפורמת ההצפנה מספקת לחברות פרוטוקול חדשני שלא רק קל לשימוש אלא גם מסייע לייעל תשלומים לחלקים שונים של עוֹלָם. כתוצאה מכך, סלקיס מקווה למדי שהאסימון הדיגיטלי המוביל ישוב ויגדל ל ATH הקודם שלו בשנה הקרובה..

פיטר ברנדט – המשך תנודתיות המחירים

מנכ”ל Factor LLC הוא אחד מאותם אנשים שידוע כי הם מגבים את התחזיות שלו בנתונים סטטיסטיים ונתונים. בהקשר זה, כשנשאל לגבי עתידו של XRP, הצהיר ברנדט כי XRP מציג סימני התכווצות (למרות הצגת יסודות חזקים.) זה, לדעתו, נבע בעיקר מכך ש- Ripple עשתה מניפולציה בשוק – דבר שלדעת ברנדט יגרום לירידה של XRP בעוד 20% עד סוף 2019.

InvestingHaven – 20 דולר עד סוף 2020

InvestingHaven הוא אתר ניתוח המספק לקוראים פירוטים מפורטים, ניתוחי מחירים של נכסים דיגיטליים שונים. בהקשר זה, כלי התקשורת טוען שעד סוף 2019 XRP יכול מאוד להגיע לנקודת מחיר של 20 דולר – תחזית שסביר להניח שלא תתממש, במיוחד כאשר לוקחים בחשבון שהערך הנוכחי של המטבע נע סביב רף 0.247 דולר..

אקסנטה – 0.5 $ בתוך 3-4 החודשים הבאים

בראיון מקוון עם Master The Crypto, צוות הניתוחים באקסנטה סיפר לנו כי Ripple (XRP) נהנה מהמוניטין של היותה אחת מהמערכות האקולוגיות הטובות ביותר של בלוקצ’יין לבנקים ולמוסדות פיננסיים דומים אחרים מזה זמן מה. כתוצאה מכך, החברה עומדת לגשר על הפער הקיים כיום בין תחום הפיננסים המסורתי לשוק הקריפטו. בנוסף, האנשים באקסנטה מאמינים גם שכאשר אנו עוברים לעתיד, ריפל עשויה לשמש ‘ערוץ’ של בלוקצ’יין עבור פיאט ועסקאות קריפטו שונות..

“שיעור ה- XPR בשנת 2019 הוא יציב מאוד בהשוואה לאסימונים גדולים אחרים. זה נשאר בטווח של 0.24- $ 0.48 (גודל וריאציה כפול), בעוד שיעורי ETH ו- BTC משתנים פי שלושה ופי ארבעה, בהתאמה. XRP נמצא בירידה זמנית, אך עם זאת עם דינמיקה מתונה. בספטמבר היא איבדה 7% ואילו שוק הקריפטו הכולל איבד 15%. שיעור יציב הוא מפתח שמציג משקיעים רבים (במיוחד מוסדות), ולכן בטווח הארוך הם עשויים להיות בעלי עניין רב יותר ב- XRP מאשר ב- BTC. בעתיד, גורם היציבות עשוי להעלות את מחירי ה- XRP בהשוואה לקריפטו הקלאסי. חיזוי מחירי נכסים בקריפטומרטור ההפכפך הוא משימה מפחידה. חשבו על תחילת המסחר בבקט כדוגמה. עם זאת, אני מאמין ש- XPR תישאר בטווח של 0.2- $ 0.3 בשבועות הקרובים, ואולי תעלה מעל 0.5 $ בסוף השנה. “

Exante הינה חברת השקעות אירופאית המספקת ללקוחותיה פלטפורמת מסחר מקוונת עם גישה לשווי 50+ גלובליים. בשנת 2012 הקים המשרד את קרן הגידור הקריפטוגרפית הראשונה בעולם קרן הביטקוין. Exante מורשית על ידי הרגולטורים האירופיים MFSA ו- CySEC.

Naem Aslam – הערכה חיובית לטווח קצר

Naeem Aslam הוא אנליסט קריפטו מכובד שהתייחס לאחרונה למה שהוא חושב שערכו של XRP יהיה בעתיד הקרוב. הוא מאמין ש- XRP נמכר כרגע בכבדות יתר ולכן יהיה זה חכם להשקיע חלק מחסכונות החיים בנכס הדיגיטלי המוביל..

פיל נון – תחזית חזקה לטווח הארוך

פיליפ נואן הוא מנכ”ל הון שרשרת עושר & קבוצת בלקמור. לדעתו, אסימון ה- XRP של Ripple ימשיך למלא תפקיד גדול בתוך המערכת האקולוגית הקריפטו העולמית. ולמרות שהוא לא מסר מספר מדויק לאן יגיע האסימון הדיגיטלי בשנים הקרובות, הוא הוסיף כי העתיד נראה בהיר עבור XRP וכי אדווה חשובה לנוף הטכנולוגיה העולמי כרגע כמו שמיקרוסופט הייתה במהלך שנות ה -90 ותחילת שנות האלפיים.

דניאל אמדורי – תחזית חיובית לטווח הארוך

דניאל אמדורי הוא מייסד שותף של מגמות הכסף העתידי וכן מחבר הספר אל תשמור לפנסיה: המדריך של אלף שנים לחופש פיננסי. לאחרונה הוא אמר ל- Master The Crypto כי בגלל שירות ה- XRPs בהקלת המרת מטבע עמלה מהירה ונמוכה (שיכולה לקרות בממוצע 4 פעמים בשנייה), אנשים רבים בכל העולם מתחילים לוותר על תלותם בדולר האמריקני והחלו לעבור לקריפטו. עוד הוסיף אמדורי:

“כאשר XRP ימשיך להיות מאומץ על ידי בנקים כמו PNC, Santander, Standard Chartered, ועוד, נראה מומנטום שנבנה על עצמו אשר ייתן ל- XRP יסודות חזקים למחירים גבוהים יותר בהמשך. אני מצפה ששוק הקריפטו הכולל יהיה במגמת עלייה ארוכת טווח מכיוון שאני מאמין בבלוקצ’יין. XRP הוא אחד מנכסי הקריפטו המובילים ביותר וככל שהביטקוין עולה, אני מצפה לחלוטין שהגאות הגואה תשקף מחירים גבוהים יותר עבור XRP. אני מאמין שבעוד 5 שנים נראה שיאים חדשים של כל הזמנים. נכון לעכשיו XRP עומד על 0.25 $ וה- ATH שלו עומד על 3.84 $, ברור שאני מאוד שורי לגבי העתיד של XRP. נצטרך ביטקוין כדי להחזיר לעצמו את הביטחון ולהפוך אותו בסופו של דבר לבנות תאוצה. ”

LongForecast – בין 0.1 $ – 0.2 $ עד 2021

אתר פופולרי נוסף שידוע בתחזיותיו הנחקרות היטב. בקשר ל- XRP, צוות המחקר ב- LongForecast מאמין כי המטבע הקריפטוגרפי השלישי בגודלו בשווי שוק כולל ימשיך לנוע בין טווח הערכים 0.1 $ ל 0.2 $ (לפחות עד אמצע 2021). עם זאת, בטווח הארוך (כלומר עד 2023) מחיר ה- XRP עשוי לעלות שוב ולהגיע לנקודת מחיר של כ- $ 0.49 לאסימון..

OracleTimes – 5 דולר עד דצמבר 2019

כלי התקשורת הקריפטו הפופולרי פרסם מאמר בו צוות המחקר שלהם הזכיר כי הם צופים את מחיר ה- XRP עד לסכום של 5 $ עד סוף השנה. עם זאת, מאז תחילת 2019 מטבע הדגל הדיגיטלי של ריפל צנח ביותר מ -10% – כתוצאה מכך, מומחים רבים כיום די עגומים בכל הנוגע לפוטנציאל הכספי העתידי של XRP..

רומן גולפי – תחזית ראויה לטווח קצר

אנליסט הקריפטו המכובד רומן גוולפי מאמין כי שנת 2019 תתגלה כשנה טובה ל- XRP – במיוחד מכיוון ש- Ripple עלה לאחרונה על כמה פרויקטים מבוססים (כמו גם חברות אחרות הקשורות לבלוקצ’יין / קריפטו) כדי לחזק את אמינותו המרכזית. ולמרות שגולפי לא סיפק תחזית מחיר מדויקת כדי לגבות את טענותיו, הוא הוסיף כי בסוף שנת 2019, XRP עשוי להכריח נכסי קריפטו מבוססים אחרים “לקחת מושב אחורי”.

UsLifted – כ- $ 23 בסוף 2020

פורטל חיזוי הקריפטו ‘UsLifted’ טוען כי בתוך 16 החודשים הבאים בערך, מחיר אסימון XRP יחיד עשוי להתגבר ל -22.79 דולר ענק (יחד עם היצע במחזור של 38,739,145,924 XRP).

לאנס מורגין – עלייה בשימוש של 100 עד 500%

לאנס מורגין, נשיא קבוצת Blockchain Intelligence Group (BIG), חברת מודיעין חיפוש ואנליזה מבוססת בלוקצ’יין מבוססת ונקובר, העובדת ישירות עם שירותים פיננסיים, כספומטים, בורסה ובנקים, בנוגע לתחזית מחיר ה- XRP.

אני חושב של- XRP יש כמה רגליים אמיתיות ולכן הוא עשוי לראות עליות משמעותיות בשנים הקרובות. בששת החודשים הקרובים, אני חושב שנוכל לראות עלייה של 100 עד 500% ובטווח הארוך זו יכולה להיות עלייה גבוהה משמעותית בהתבסס על המחיר של היום. כשנשאל על עמדותיו ב- XRP כמטבע מ- POV פיננסי, הוא אמר כי אני צופה שנראה יותר חברות כמו SBI שמאמצות את רשת Ripple. בסוף מרץ השנה הם חיברו 13 בנקים לאפליקציית התשלומים של הבלוקצ’יין שלהם.

בטווח הארוך יהיו לנו רק קומץ מטבעות קריפטוגרפיים ואני מאמין של- XRP יש סיכוי להיות אחד מהם,

תחזיות מטבע XRP בסגירה

לאחר 2018 סוערת, נראה כי ביצועי XRP בחודשיים האחרונים התייצבו במקצת. עם זאת, כאשר בוחנים את יסודות המטבע, מומחים רבים מאמינים שדברים גדולים עשויים לחכות ל- XRP. בתור התחלה, ריפל נכנסה לאחרונה לשותפויות עם מספר רב של חברות מבוססות ומיזמים עסקיים – דבר שהשרה על השוק ביטחון רב של משקיעים..

עם זאת נאמר, יש להבהיר כי יש לראות בכל אחת מחוות הדעת / המומחה שתוארו לעיל רק כנקודות הנחיה ולא כייעוץ השקעות קונקרטי. לאנשים המעוניינים להשקיע בגדול בשוק זה, עדיף שהם יעשו את בדיקת הנאותות שלהם וכן יתייעצו עם כמה יועצים פיננסיים שפעילים בתחום זה קצת מתחיל כבר כמה שנים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map