קטגוריה של שוק המטבעות: מטבעות רשת חברתית

מדריך זה בוחן את הקטגוריה השונה של שוק הקריפטו, ומתמקד בקטגוריה השביעית המייצגת מטבעות רשת חברתית. זהו החלק השביעי בסדרה המפרק את שוק הקריפטו ל -12 קטגוריות עיקריות.

מאמר זה בוחן את הקטגוריה השביעית בטופ 100 של שוק הקריפטוגרפים, הכוללת מטבעות קריפטוגרפיים שמגובים ברשת חברתית או בפלטפורמה..

קטגוריית שוק שביעית: מטבעות רשתות חברתיות

הרשתות החברתיות והמדיה הן חלק בלתי נפרד מחיינו, כאשר הדור הצעיר מבלה 9 שעות בממוצע מדי יום באתרי רשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר וסנאפצ’אט. עם זאת, חסרון מרכזי במדיה החברתית המסורתית הוא שכל הנתונים האישיים שלנו נשמרים ומנוהלים על ידי בסיס נתונים מרכזי בשליטת תאגיד. זה מאפשר להם לאסוף ולקצור תובנות לגבי ההתנהגויות שלנו, ההעדפות, הקשרים, ההרגלים והמידע הרגיש שלנו. עם כל אותם שפע נתונים יקר ערך, האבטחה והפרטיות שלנו מסתכנים בסכנה אמיתית להיפגע. אל תעשה טעויות, היו מקרים רבים בהם תאגידי מדיה חברתית גדולים הופרו או אפילו עסקו בהסדרים לא אתיים לניצול נתוני צרכנים..

(ראה עוד: אבולוציה של מטבעות קריפטוגרפי: הבעיה בכסף היום)

פיתרון: רשת חברתית מבוזרת

המטרה של רשת חברתית מבוזרת היא ליצור מאזן כוחות חסר אמון ושוויוני בין כל בעלי העניין במערכת, כאשר לכל המשתמשים יש שליטה על הנתונים שלהם. במערכת מבוזרת, המשתמשים מחזיקים ומנהלים את הנתונים האישיים שלהם או כל נתונים הקשורים לזהותם. עם רמות גבוהות יותר של אבטחה ופרטיות, רשתות חברתיות מבוזרות מבקשות לשבש את המערכות המסורתיות שלנו בצורה נפיצה.

הנה 4 מטבעות של רשתות חברתיות ברשימת 100 המובילים של מטבעות המטבעות שעושים בדיוק את זה.

רשת חברתית, חברתית, מטבעות רשת חברתית, מטבעות רשת, מטבעות חברתיים

רדקוין (RDD)

רשת חברתית, חברתית, מטבעות רשת חברתית, מטבעות רשת, מטבעות חברתיים

מטבע קריפטוגרפי המפנה חברתי, Reddcoin מאפשר למשתמשים לשלוח ולקבל RDD באופן מיידי ללא עמלות. מערכת התשלומים של עמית לעמית (P2P) של Reddcoin מאפשרת אינטגרציה עם מגוון רחב של רשתות מדיה חברתית כגון פייסבוק, רדיט, טוויטר וכו ‘במקום רק לתת’ לייקים ‘בפייסבוק או בטוויטר, המשתמשים יכולים כעת לתת טיפ ליוצרי תוכן בכל פלטפורמות המדיה החברתית באמצעות מטבעות RDD.

רדקוין הוא מטבע קוד פתוח, שהוא מזלג מ- Litecoin (LTC). Reddcoin הופיע לראשונה בינואר 2014 והשתמש בתחילה במנגנון קונצנזוס של הוכחת עבודה, אלא עבר למנגנון קונצנזוס חדש בשם Proof-of-Stake-Velocity. POSV פותח באופן מקורי על ידי Reddcoin, והתמקד בהימור מטבעות והשתתפות פעילה ברשת (מהירות). נכון לעכשיו, מערכת הטיפונים של Reddcoin כבר פועלת ברדיט ובטוויטר.

(ראה עוד: קטגוריית שוק המטבעות: מטבע טהור)

Steem (STEEM)

רשת חברתית, חברתית, מטבעות רשת חברתית, מטבעות רשת, מטבעות חברתיים

Steem היא פלטפורמת פרסום מבוזרת המאפשרת ליוצרי תוכן לייצר רווח מהתוכן שלהם. בכל פעם שתוכן בפלטפורמת Steem מועלה, יוצר התוכן ומי שאוצר את התוכן יעמוד על שכרו במטבע המקורי של Steem (STEEM). Steem בנוי גם על בלוקצ’יין מקורי משלו. הפרויקט הוא פרי פרי עטו של דן לרימר, שהוא גם מנכ”ל Bithshares ו- EOS. ישנם 3 מטבעות עיקריים בפלטפורמת Steem:

 1. STEEM: המטבע העיקרי של סטעם עם היצע מתרחב של 100% בשנה.
 2. דולר סטים (SBD): SBD הוא המטבע היציב שמוצמד לדולר ארה”ב, כאשר כל SBD מייצג 1 דולר ארה”ב. SBD נוצר כדי לבודד את התנודתיות של מטבעות STEEM שהיו תלויים לחלוטין בכוחות השוק. 50% מהתמורה שיוצרי תוכן מקבלים משולמת באמצעות מטבעות SBD, כאשר 50% האחרים מביאים את Steem Power.
 3. כוח גזע: זהו אסימון מבוסס מוניטין ולא סחיר המסמל את השפעתו וכוחו של המשתמש ברשת. ככל שיש למשתמש מספר רב יותר של הצבעות, כך קולותיו יחשבו יותר ותשלומם עבור האוצר יהיה גבוה יותר. משתמשים יכולים להמיר את אסימוני ה- Steem Power שלהם עבור STEEM, אשר לאחר מכן יפחיתו את השפעתם.

בקצה הקדמי, סתם משתמש באלגוריתם Proof-of-Brain (POB) המחייב את המשתמשים ליצור תוכן על מנת לכרות מטבעות. בלוקצ’יין הבסיסי של Steem פועל על מנגנון הקונצנזוס של Delegated-Proof-of-Stake (DPOS), שהוא בלוקצ’יין מדרגי מאוד עם תפוקה גבוהה. Steem הוא דוגמה לפרויקט מטבע קריפטוגרפי שמתפקד במלואו וצובר מתיחה משמעותית בקרב ההמונים. יש לו עודף של למעלה ממיליון משתמשים והוא מדורג בעולם כמספר 1,335 בדירוג האתרים של Alexa.

(ראה גם: מדריך לשווי שוק: כל מה שאתה צריך לדעת על שווי שוק)

מיטריל (MITH)

רשת חברתית, חברתית, מטבעות רשת חברתית, מטבעות רשת, מטבעות חברתיים

מיטריל היא פלטפורמת מדיה חברתית מבוזרת שכמו סטאם מתגמלת את יוצרי התוכן על תרומתם. מה שסטים מכנה ‘הוכחת-מוח’ נקרא ‘כרייה חברתית’ ברשתו של מיטריל. מאפיין ייחודי של Mithril הוא רשת הסוחרים שלה, הכוללת שירותים רבים לבעלי אסימונים לבזבז את ה- MITH שלהם. מגוון השירותים כוללים ערוצי תוכן פרימיום, סטרימינג בשידור חי, יישומים מקוונים וסחורות קמעונאיות.

בדומה ל- Reddcoin, Mithril מאפשר שילוב עם פלטפורמות מדיה חברתית קיימות. Mithril הושק במחצית השנייה של 2017, מה שהופך אותו לצעיר בהרבה מ- Reddcoin.

מיטריל בנוי על בלוקצ’יין את’ריום והמטבע המקורי שלו נקרא MITH, המשמש כמטבע העיקרי למערכת האקולוגית של מיט’ריל. מבחינת משיכה, מיטריל השיקה אפליקציית סמארטפון בשם LIT (גרסת בטא), אפליקציית מדיה חברתית שנראית כמו שילוב של אינסטגרם ווטסאפ. הוא צבר כמות ניכרת של התקנות, בהיקף של כ -20,000+.

(קרא עוד: מטבעות, אסימונים & Altcoins: מה ההבדל?)

Kin (KIN)

רשת חברתית, חברתית, מטבעות רשת חברתית, מטבעות רשת, מטבעות חברתיים

Kin הוא אסימון שהושק על ידי שירות מסנג’רים פופולרי בשם Kik. שלא כמו ברוב הפרויקטים ללא מוצר עובד, ל- Kik בסיס משתמשים חזק של למעלה מ- 15 מיליון משתמשים פעילים ומדורג במקום ה -7 בפלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות ביותר לצד פייסבוק ו- WhatsApp. אין זה מפתיע שקין גייס קרוב ל -100 מיליון דולר עבור ה- ICO שלהם.

Kin שואף להיות מערכת אקולוגית מבוזרת של שירותים דיגיטליים המופעלת באמצעות המטבע המקורי שלהם בשם זה שנקרא KIN. KIN ישמש כדי להקל על העברות ערכים בתוך המערכת האקולוגית של Kin, ומאפשר אינטראקציה ישירה עם יוצרי תוכן ומשתמשים. מאפיין בולט של Kin הוא מנוע התגמולים שלהם (KRE), מנגנון תמריץ מקומי המתגמל את יוצרי התוכן על בסיס שימוש בשירותים דיגיטליים המשתמשים ב- Kin. Kin בנוי כרגע על פלטפורמת Ethereum, אך יעבור לבלוקצ’יין המקורי שלהם, שיהיה מזלג מהבלוקצ’יין הכוכבי..

הסיבה העיקרית לכך נובעת מחשש להרחבה של הבלוקצ’יין הקיים. Kin מוצג באופן נרחב כאחד היישומים המבוזרים הבודדים שיכולים להניע את אימוץ הצרכן המרכזי של מטבעות קריפטוגרפיים, בגלל בסיס המשתמשים הגדול שלהם והאינטגרציה הטבעית של ביזור למודל העסקי הקיים שלהם. עם זאת, העובדה שקין שינתה את כיווניהן מספר פעמים בתוכניות הגירה של בלוקצ’יין נראית כאילו חסר חזון וראיית הנולד..

(אולי יעניין אותך גם: האם קריסה במחיר הביטקוין תוביל לפטירתו?)

משאבים מועילים כדי להתחיל

אם אתה מתחיל את המסע שלך בעולם המורכב של מטבעות קריפטוגרפיים, הנה רשימה של משאבים ומדריכים שימושיים שיעבירו אותך בדרך:

רשת חברתית, חברתית, מטבעות רשת חברתית, מטבעות רשת, מטבעות חברתיים

מִסְחָר & לְהַחלִיף

 • מדריך הקריפטו 101: בחירת בורסת המטבעות הטובה ביותר
 • מדריך לבורסת ביטרקס: כיצד לסחור בביטרקס
 • מדריך לחילופי Binance: כיצד לפתוח חשבון Binance ומה כדאי לדעת
 • מדריך לבורסת את’רדלתא: כיצד לסחור באת’רדלתא
 • מדריך ליסודות המסחר במטבעות קריפטוגרפיים: מבוא לניתוח טכני של קריפטו
 • מסחר במטבעות קריפטוגרפיים: הבנת זוגות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים & איך זה עובד
 • מדריך למסחר בקריפטו: 4 מלכודות נפוצות שכל סוחר קריפטו יחווה

ארנקים

 • מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: מדוע אתם זקוקים לארנקים?
 • מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת ארנק ביטקוין
 • מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת MyEtherWallet (MEW)

קרא גם: מדריך למסחר בקריפטו: 4 מלכודות נפוצות שכל סוחר קריפטו יחווה ומדריך את יסודות המסחר במטבעות קריפטוגרפיים: מבוא לניתוח טכני של קריפטו.

הירשם כעת לסמינר המקוון שלנו בנושא מטבעות קריפטוגרפיים בחינם כדי ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת על השקעה בקריפטו.

קבל את שלנו ספר אלקטרוני בלעדי אשר ינחה אותך בתהליך שלב אחר שלב כדי להתחיל להרוויח כסף באמצעות השקעות Cryptocurrency!

אתה יכול גם להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו בכתובת לשלוט בקריפטו: ידע מתקדם במטבעות קריפטוגרפיים לשאול כל שאלה לגבי קריפטוסים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner