חיזוי מחיר אתריום: רשימת תחזיות ערך ETH מובילות

Contents

מחיר אתריום חי: ערך שער חליפין בזמן אמת של ETH / USD

מה יש בחנות לעתיד אתריום? מומחים שוקלים

Ethereum היה מספר המטבעות השנייה בעולם (לפי שווי שוק כולל) כבר שנים רבות. עם זאת, בניגוד לביטקוין, הנכס הדיגיטלי יכול לשמש למטרות שאינן תשלומים ואחסון ערך. בתור התחלה, ניתן לחשוב על המערכת האקולוגית ETH ככלי יסוד שיכול לשמש מפתחים לתכנון מטבעות אחרים כמו גם יישומים מבוזרים ייחודיים. עם זאת נאמר, בגלל מכסת הנזילות הגבוהה של את’ר, המטבע יכול לשמש גם כדי להקל על עסקאות כספיות יומיות..

כמו כן, מוזכר כי את’ריום נהנה כיום מאפשרויות זוגיות בסיסיות יותר מכל מטבע קריפטוגרפי אחר שאינו בשם ביטקוין. כתוצאה מכל תכונות הנישה האמורות הללו, נכס הקריפטו הוגדל לשיאו של כ -1,400 $ בתחילת השנה שעברה – נתון שמומחים אינם בטוחים אם ה- ETH יכול לחזור אליו (לפחות בעתיד הקרוב. ).

במאמר זה נבחן כמה תחזיות שנעשו בנוגע לאת’ריום על ידי מומחים ידועים בתעשייה. אין להתייחס לדעות אלה כייעוץ השקעות קונקרטי והן נועדו לשמש רק כמצביעים.

בנוסף, בנוסף לכל התחזיות המובילות למחירי Ethereum המפורטות להלן, ריכזנו עבורכם את ציר הזמן המקיף ביותר של היסטוריית מטבעות ETH כדי להראות לכם את כל הפסגות והעמקים, הגבוהים והנמוכים שבהם מחיר ה- ETH היה עד כה. אז בלי שום התלהמות נוספת, בואו ניכנס ישר ללב העניין.

תחזיות מחיר אתריום תחזית מומחי קריפטו מובילים

אולף קרלסון-ווי – בסביבות 7,000 דולר

מנכ”ל Polychain Capital, אולף קרלסון-ווי, צופה די חיובי לגבי את’ריום לטווח הבינוני והארוך. בראיון שערך אולף לבלומברג לפני כמה שנים, הוא אמר לכלי התקשורת כי בסוף 2018 מחירו של אתר יעלה על מחיר הביטקוין – דבר שכעת אנו יודעים שלא היה המקרה. עם זאת, בעקבות התחזית האמורה לעיל, הוא שינה את תחזיתו וטען כי altcoin הראשון יעלה לנקודת מחיר של כ- 7,000 $ בשנה הקרובה..

הסיבה לכך שקרלסון-ווי כל כך אופטימי לגבי עתיד ה- ETH היא שהוא מאמין שהטכנולוגיה הבסיסית של המטבע מקדימה בהרבה את כל מה שקיים כרגע בשוק וכי ככל שמתקדם הזמן אנשים יתחילו לראות את הטכנולוגיה האמיתית פוטנציאל פיננסי של נכס דיגיטלי ייחודי זה.

מייקל יואן – אופטימי לגבי סיכויים לטווח בינוני

ד”ר מייקל יואן הוא המייסד של OpenBay – שוק מבוזר חדש – וכן מנכ”ל חברת Second State, ספקית עולמית של פתרונות עסקיים חכמים מבוססי חוזים. לאחרונה הוא אמר ל- BitcoinExchangeGuide שהוא די אופטימי לגבי ערך ה- ETH לטווח הבינוני. הסיבה לכך היא כי השימוש הכללי ברשת של את’רום עלה משמעותית במהלך החודשים האחרונים – בעיקר בגלל שיישומי מימון מבוזרים ממריאים וסופגים אסימונים רבים של אתרים כפיקדונות / סכומים..

בטווח הארוך, יואן מאמין שמחירו של המטבע המוביל יהיה תלוי במידה רבה בשדרוג ה- ETH 2.0 המיוחל. הוא אמר עוד ל- BEG:

“דפוס מקובל בשוק הקריפטו הוא כי עליות מחירים (משאבה) לקראת אירוע גדול. ברגע שהאירוע אכן קורה, המחיר מתרסק ככל שאנשים מוכרים לרווח (dump). זהו שוק מאוד לא מוסדר ומניפולטיבי. מבחינת בקקט, יש ציפייה עצומה ואז מאכזבים מנפח המסחר שלה. “

מתיו דה סילבה – חסר ערך

דה סילבה הוא עיתונאי קריפטו אשר ספקן באיתר כבר די הרבה זמן. בעבר הוא התייחס למטבע הראשי כחסר ערך מהותי. נראה כי הערותיו תקתקו את ויטאליק בוטרין – היוצר של את’ריום – עד כדי כך שהוא פנה לאחרונה לטוויטר כדי להגיב לביקורת הבלתי מוצדקת של דה סילבה. בתור התחלה, Buterin ציין כי ישנם יתרונות ברורים לשימוש ב- ETH כאמצעי לתשלום עבור דלק – מכיוון שהתשלום כבר נאפה בפרוטוקול וכי פרוטוקול הרשת תומך בו..

ויברהב קדיקר – 1,000 דולר עד 2020

ויברהב קדיקאר הוא המייסד & מנכ”ל CloseCross, פלטפורמת שוק חיזוי מבוזרת. בשיחה עם Bitcoinexchangeguide, הוא הבהיר כי ETH ו- BTC היו מנותקים ביסודותיהם – כאשר BTC הוא מאגר ערך ארוך טווח לעומת ETH שמשיג ערך מהכלי שהוא מספק למשתמשים בו. הוא ציין עוד כי כאשר אתריום עובר בהדרגה למסגרת PoS, יכולת ההרחבה שלה, כמו גם התועלת הכוללת שלה, ישתפרו באופן דרסטי..

“את’ריום היא הבלוקצ’יין הוקמה הגדולה ביותר עם שכבת חוזה חכמה וככל הנראה תמשיך את הדומיננטיות שלה עם יישומים שממשיכים להיבנות עליה במורכבות וגדלות הרחבה. אני רואה את מגמת העלייה בביקוש לעיבוד עסקאות את’ריום ומכאן שגם המחיר יעלה. הערך לכל ETH יגיע ככל הנראה לסימן של $ 1000 לקראת סוף 2020 בהתחשב בהתפתחויות הנ”ל וההשקה של הקופה במחצית הראשונה של 2020. “

קדיקאר המשיך והוסיף:

“זה מאוד לא סביר ש- ETH יזכה להערכה עצומה מכך, אלא אם כן קצב הדלק יופחת ושימוש הרשת יגדל פי 100. ETH הוא בכל זאת הדלק לרשת את’ריום, כך שהוא לא יכול להיות יקר מכדי שאנשים יוכלו להשתמש בו. אז יש מכסה טבעי על הערך שלה. תחשוב על אנשים שעוברים לחשמל אם דלק / בנזין הופכים יקרים מדי להפעלת המכוניות שלהם. “

עאיוש ג’ינדל – 500 דולר+

Aayush Jindal הוא שם מוכר למי שהתעסק בעולם המסחר בקריפטו. בעבר עבד ג’ינדל בכמה כלי תקשורת שבהם הציג את דעותיו עם תחזיות מחושבים היטב המבוססות על עובדות ונתונים. להערכתו, רוב האינדיקטורים הטכניים הקשורים כיום ל- ETH ימשיכו להישאר שליליים ככל שמחיר המטבע ימשיך להישאר מתחת לסף 515 $. עם זאת, הוא הוסיף כי אם את’ר יצליח איכשהו לעלות מעבר לרמה זו, הוא יכול לפתוח את הדלתות לריצת שור חדשה וטרייה..

“בסך הכל ית’ר יכול להתאגד בטווח הקצר, אך הוא נותר בסיכון להפסדים רבים יותר עד שיש הפסקה של מעל 515 דולר.”

ג’ף ריד – יחצה את הערך של הביטקוין

התחזית הנועזת הראשונה שלנו לאת’רום מגיעה מחבר המטבעות הקריפטוגרפיים והאנליסט העצמאי ג’ף ריד, המאמין כי את’ריום יעלה בטווח הארוך – עד כדי כך ששווי הנכס יעלה בקלות על זה של ביטקוין. הסיבה לאופטימיות המטורפת של ג’רי היא שהוא מאמין שהמערכת האקולוגית של ETH מצוידת הרבה יותר טוב להתמודד עם האתגרים (במיוחד אלה הנוגעים להרחבה, נוחות שימוש, חלוקה וכו ‘) שעשויים להתעורר בעתיד בהשוואה לכל מטבע אחר שיש את השוק כיום.

סיבה נוספת מדוע ריד כל כך אופטימי לגבי Ethereum נובעת מיכולות החוזה החכמות שלה – שלדעתו הוא מחליף משחק אמיתי. בנושא הוא מציין כי תכונה יחידה זו בלבד הופכת את את’ריום ליותר יקר מ- BTC.

קרייג רוסו – ישתנה חזרה ל- ATH עד 2021

רוסו, שהוא מייסד פאר – סטארט-אפ מבוסס בוסטון שמאחורי כלי הקריפטו והמשחק הפופולרי SludgeFeed – מאמין כי את’רום ימשיך להיות הפלטפורמה המובילה לפריסת יישומים מבוזרים ואסימון נכסים בעולם האמיתי. בהקשר זה, אחת הדוגמאות האחרונות היא האסימון של ארבע קרנות נדל”ן בשווי 100 מיליון דולר על ידי חברת ההפעלה הבלוקצ’יין הארבור..

בנוסף, רוסו גם מציין כי בעוד את’רום נהנה מדומיננטיות בריאה בשוק, פלטפורמות חוזה מתחרות אחרות מתחילות לצבור תאוצה (במיוחד כאשר הרשתות שלהן ממשיכות להתבגר). עובדה זו יחד עם חוסר הוודאות המתמשך סביב המעבר של הפרויקט לרשת הוכחה לעניין, מבהיר למדי שלאתרום יש כמה שנים חשובות שעומדות לפנינו. מבחינת הערכת השווי העתידית של את’ר, אמר רוסו ל- Bitcoinexchangeguide:

“נכון לעכשיו, אני לא רואה שום סיבה מדוע Ether (ETH) לא יבקר מחדש בשיאי כל הזמנים עד 2021 אם את’ריום יתקדם כפי שהוא מתכנן, ומפתחים ימשיכו לבנות ברשת. אני מאמין ש- ETH / BTC אולי כבר הגיע למטה, ו- ETH / USD יתחיל במגמת עלייה חדשה ברגע שהתנודתיות של ביטקוין תואט. “

ג’פרי ליו שון – ירידה לדו ספרתי

Xun הוא מנכ”ל XanPool – שער פיאט P2P שהוא מיידי ולא דורש מהלקוחות לקחת סיכוני משמורת. הוא אמר ל- Bitcoinexchangeguide כי את’ריום נמצא כרגע במצב נורא, אשר ככל הנראה יראה כי מטבע הקריפטו המוביל ממשיך לירידתו הכספית, במיוחד אם ערך הביטקוין ימשיך לרדת גם כן..

“כן זה אומר ספרות כפולות, ואולי אפילו נראה מחירי ICO שוב. ביסודו, הוא מתמודד עם בעיות רבות באופן פנימי וחיצוני. באופן פנימי, Ethereum 2.0 צפוי להשיק את Q12020, אך במציאות זה לא יהיה אפשרי. לפחות לא במצב היעד שחבר’ה האת’רום דוחפים אליו. אם משהו יתחיל, זה כנראה יהיה שלד של החזון המקורי שנותרה עבודה רבה … Eth 2.0 ידרוש פריצות דרך של מדעי המחשב כמו שבירת משפט CAP … שלא סביר שיעשו חבורה של מפתחי אתרים של JS. “

בנוסף לכך, Xun גם מציין שרוב הצוות המייסד של Ethereum, בשלב זה, כבר קפץ או נשלף מה- ETH שלהם ל- BTC ופיאט..

“כלפי חוץ את’רום מתמודד עם תחרות תלולה משיטקוינים ‘מחשב עולמי’ זולים יותר כמו EOS, NEO, Cardano, ZILLIQAA, TRON, וכו ‘… והוא נתקל בתחרות מצד רשתות שעדיין לא הושקו כמו פולקדות (אליהן הצטרפו OGS OG ) ”

סטיבן נראיוף – בסביבות 2,500 $ (בערך)

נראיוף הוא היוצר המשותף של את’ריום. בישיבה שהתקיימה לאחרונה עם CNBC, הוא אמר לכלי התקשורת כי הוא מצפה כי שנת 2019 יכניס דברים גדולים לקריפטוגרפיה המובילה. הסיבה לכך היא שהמערכת האקולוגית של ETH הייתה עדה לגידול מעריכי במספר הפרויקטים שנבנו על גבי מסגרת הליבה שלה. לא רק זאת, מספר המפתחים העצמאיים המתעסקים עם Ethereum כדי ליצור dApps ייחודיים משלהם גדל במידה ניכרת במהלך 12 החודשים האחרונים..

CoinDesk – בין $ 100 – $ 115

צוות הניתוחים בקוינדסק ציין בצדק כי ככל הנראה מחירו של אתר ייאבק בעתיד הנראה לעין. עם זאת, אם המטבע הדיגיטלי יכול לעבור את רמות ההתנגדות המיידיות שלו, הוא יוכל להתייצב שוב – אם לא, יכול מאוד שהמטבע יחלוף מתחת לנקודת 100 הדולר..

מיטש שאה – 225 דולר בשנה הבאה

שאה הוא המייסד / מנכ”ל שוקי אומניה. בדוא”ל ל- Bitcoinexchangeguide, הוא הדגיש כמה מגמות שעשויות להשפיע על מחירו של Ether בעתיד..

“בגלל הירידה האחרונה במחירים, ואחריה תיקון שוק קל, באופן אישי אני מאמין ש- ETH יישאר יציב יחסית סביב טווח המחירים של $ 175 – $ 185. בטווח הקצר עד הבינוני, כאשר השוק חוזר לאט לתפוס את המומנטום שלו, אני מאמין ש- ETH יצמח לרמות של יותר מ- $ 200 שחווה באמצע ספטמבר. יתר על כן, אני מאמין שהתעשייה, באופן כללי, ככל הנראה תיכנס שוב לשוק השוורים והמחירים עוד יצמחו באביב הבא, ולגבי ETH, אני מאמין שהדבר יוביל אותה לטווח של 225 דולר + יותר שחוותה בחודש מאי האחרון, יוני, ו יולי.”

כריס מק’קלור – בולני

כריס מק’קלור הוא עורך דין מטבע קריפטוגרפי שהיה חלק מהמרחב המתפתח הזה כבר די הרבה זמן. מק’קלור מכהן כיום בתפקיד ייעוץ ב- BitTaxer יחד עם היותו חבר בקרן Blockchain האיסלנדית. לדעתו, עקב התקדמות טכנולוגית שונות כמו השבחה, פלזמה ופסיפס OpenST, קיימות כיום כמה סיבות לאנשים להיות שוריים לגבי הסיכויים הפיננסיים העתידיים של ETH. ולמרות שמקלור לא נתן מספר מדויק על מנת לתמוך בתחזיותיו, הוא הוסיף כי הונו של אתר יסתדר לטובה בסוף 2019..

רובין סינג – בסביבות 1,500 דולר עד 2020

רובין סינג הוא המייסד של Koinly, סטארט-אפ לתוכנת מיסים מטבע קריפטוגרפי. בשיחה שנערכה לאחרונה עם Bitcoinexchangeguide, הוא אמר לנו כי ETH עדיין עוקב אחר הביטקוין מבחינת מחירי השוק – כלומר כל ירידה / עלייה ב- BTC נראית להשפעה דומה על Ether. הוא גם ציין כי הפלופ האחרון של Futures Bakkt הביא לירידה במחיר ה- BTC ובהמשך גם ל- ETH – כאשר האחרון ירד ביותר מ- $ 50 בתוך שבוע..

עם זאת, עתידו של אתר נראה בעיניו של סינג מזהיר, במיוחד מאז שקהילת המפתחים של ETH הולכת וגדלה ויש הרבה פרויקטים מבטיחים באופק. זה, על פי רובין, מאותת על תנועת מחירים חיובית עבור מטבע הקריפטו המוביל. לא רק זאת, אלא גם שחרורו הצפוי של ETH v2 עשוי לגרום לעליית ערך ה- ETH בתחילת השנה הבאה.

“הדבר הנהדר ב- ETH הבא הוא שמחיר צמתים הראשיים יהיה נמוך משמעותית ולכן מחסום הכניסה יורד – כלומר ה- ETH הופך מבוזר יותר. רשת את’ריום תוכל גם לעבד מספר גדול יותר של עסקאות בתשלום נמוך יותר עקב השדרוגים. “

ואז הוסיף סינג:

“באשר לחיזויי מחירים, המחיר עשוי להישאר בטווח של 170-190 דולר להמשך השנה, בעוד שבשנה הבאה יופיע שינוי משמעותי כלפי מעלה לכ -300-400 דולר. באשר לעתיד לטווח הארוך, הקריפטו גדל הן בהישג יד והן בשווי השוק. אבן הדרך הגדולה הבאה תהיה ההשקה של מאזניים, שעשויה להיות שינוי פרדיגמה לתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים – דמיין שלארבעה מיליארד אנשים יש גישה נוחה לקריפטוגרפיה. המחיר בהחלט יכול להגיע גבוה יותר משיאי 2017 לכ -1,500 דולר בסוף השנה הבאה. “

ג’וזף ראצ’ינסקי – קצת יותר מ -1,000 דולר

בראיון שנערך עם Finder בשנה שעברה, ג’וזף רזינסקי, מייסד JoeTechnologist.com, הצהיר כי בשל יכולת היישום הכוללת ויכולת ההטמעה של פרויקט את’ריום, הוא לא יופתע לראות ש- ETH גדל עד לסוף 1,000 $. של השנה. עם זאת, מכיוון שנכס הקריפטו השני בגודלו (לפי שווי שוק כולל) נסחר כרגע בקצת יותר מ -170 דולר, יהיה מעניין לראות אם התחזית של רז’ינסקי מחזיקה מעמד..

“כמעט כל הארגונים הגדולים בודקים בפלטפורמה זו.”

בריאן שוסטר – עד 100,000 דולר

מייסד Ark Capital LLC, בריאן שוסטר, מאמין שבדומה לביטקוין, Ether הוא חנות ערך מצוינת לטווח ארוך (SOV). לדעתו, זה לא יהיה מפתיע לראות את ההיוון הכללי של הנכס המוביל לעלות בסביבות 10 טריליון דולר – מה שאומר שמחירו של אסימון ETH יחיד יעלה לנקודת מחיר ענקית של כ -100,000 דולר. אם זה לא הספיק, שוסטר משוכנע גם בעובדה שיש אפשרות אמיתית שיום אחד את’ר יוכל להחליף את כל המטבעות האחרים (הן הפיאטיים והן הדיגיטליים) שנמצאים במחזור היום. הסיבה לכך היא שהוא מאמין כי Ethereum היא אחת הפלטפורמות המבוזרות הבודדות שניתן לפרוס בקנה מידה גדול ויכולה להתמודד עם בעיות רבות בהרחבה הנוגעות למטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים..

סלבדור קסקרו אלגררה – תחזית חזקה לטווח קצר

אלגרה היא המייסדת של 2gether – פלטפורמה פיננסית שיתופית המצטרפת בצורה חלקה לעולם ה- FIAT עם הקריפטו. בראיון בלעדי ל- BEG הוא ציין:

“עם כניסתו של קספר, יש לנו את העובדה שכרגע אין הגבלה על הנפקת ETH. מבחינתי, תהיה לנו הסכמה עולמית של מטבעות קריפטוגרפיים די בקרוב, אז הייתי אומר שבמחיר לטווח הקצר / בינוני ETH יעלה מניתוח טכני או סנטימנט. לטווח הארוך, הייתי אומר שזה יירד על מנת להנגיש את הטכנולוגיה לכולם או שייקח את הסיכון להפרעה כפי שקרה בכל עסק שאנחנו מכירים. “

Clem Chambers – מעל 1,000 $

בעל טור / מנכ”ל פורבס ב- ADVFN Clem Chambers די אופטימי לגבי עתידו של את’ריום. לדעתו, הנכס הדיגיטלי קרוב לוודאי יישאר צף מעל לסף של 1,000 $ בעתיד הקרוב – תחזית שאולי לא תצליח להתממש, במיוחד כאשר בוחנים את העובדה ש- 2019 כבר מסתיימת ומחיר ETH עדיין תקוע סביב טווח המחירים של 170 דולר – 225 דולר.

נייג’ל גרין: פוטנציאלי מעל 2500 דולר

גרין הוא מנכ”ל קבוצת DeVere וכן אנליסט קריפטו בפני עצמו. בשנה שעברה הוא שוחח עם MarketWatch בנוגע לעתיד שוק הקריפטו ואמר למרואיין כי הוא מאמין שלאתר יש פוטנציאל לטפס עד לנקודת מחיר של כ -2,500 דולר בתחילת 2019. עם זאת, הוא הודה בכך בשל האינטנסיביות. התנודתיות שחווה מגזר שוק זה בכלל, זה לא יהיה מפתיע לראות את התחזית שלו נופלת על פניו.

האופטימיות של נייג’ל בנוגע לאת’ריום נובעת מכמה גורמים שונים כגון:

 • מספר גדל והולך של מפעילי פלטפורמות דיגיטליות המשתמשות במערכת האקולוגית ETH כדי להקל על עסקאותיהן.
 • יותר ויותר אנשים מתחילים להשתמש בחוזים חכמים מבוססי ETH
 • השימוש ב- Ethereum המאפשר ביזור של מחשוב ענן.

בובי אולרי – 11,000 דולר עד 2020

אנליסט הקריפטו המכובד היטב בוב אולרי מאמין שבתוך השנתיים הקרובות את’רום ישתלט בקלות על לפחות 25% משוק הקריפטו העולמי. כתוצאה מכך, מחירו של אסימון בודד יכול להגיע בקלות לסביבות 11,000 $ (עד סוף 2020). נותר עדיין די זמן לתחזית זו להתנהל, כך שיהיה מעניין לראות איך הדברים מתפתחים למטבע הדיגיטלי המוביל..

קייל אסמן – לא אופטימי

קייל אסמן הוא שותף מייסד ב- BX3 Capital. לדעתו, מחיר ה- ETH יישאר עומד או ימשיך להחליק במהלך שישה עד שתים עשרה החודשים הקרובים. בהודעת דוא”ל ל- Bitcoinexchangeguide, אסמן ציין:

“את’ר לא ממש הראה שהוא יכול להיות בלתי תלוי במחיר ה- BTC וכרגע, השניים בקורלציה סופר. מחיר ה- ETH הונע על ידי ICO בבלוקצ’יין את’ריום, שברור שהוא כבר לא קיים. אני פשוט לא חושב שיש הרבה מאוד ביקוש בשוק. צריך להיות זרז כדי להביא קונים חדשים לשוק ועדיין לא ראינו אחד כזה. אני חושב שברגע שנראה חברה גדולה שמוציאה אסימון דיגיטלי או הצעת חוק רגולטורית מועברת כאן בארה”ב, נראה שוק הפוך. “

מארואן גארקון – 1,000 דולר

מנכ”ל קמע מרואן, גרקון מאמין כי לאת’ריום יש פוטנציאל להגיע לנקודת מחיר של 1,000 דולר – עם זאת, תחזית זו מבוססת במידה רבה על יישום מוצלח של מסגרת קספר המהוללת של את’ר..

אלכסיס אוחניאן – 1,500 דולר

מייסד שותף של Reddit מאמין כי בעוד את’ר יכול לגרד עד לסוף השנה סכום של 1,500 דולר, המסגרת הפנימית שלו אינה נטולת חסרונותיה..

טים אנוקינג – פחת ערך בהדרגה

טים אנוקינג – ראש ניהול ההון הדיגיטלי – סבור כי אין כרגע סיבות ברורות שיכולות לדחוף את מחירו של את’ריום בכיוון כלפי מעלה בקרוב. עם זאת, זה לא אומר שאנקינג לא רואה עתיד מזהיר לנכסים דיגיטליים אחרים כמו ביטקוין.

בן סמוצ’ה – תחזית חזקה לטווח קצר

בן הוא המנכ”ל & מייסד CryptoJungle.co.il. להערכתו, לאת’ריום יש כמה זמנים מרגשים לפניו – לפחות מבחינת פעולת המחיר של המטבע. לאחרונה הוא אמר ל- Bitcoinexchangeguide:

“אחרי שהשתתפתי ב- TLV Ethereal והאזנתי לוויטליק בוטרין וג’ו לובין על הבמה, למדתי שיש להם הרבה תנועה לקראת H1 2020, כמעבר לאת’ריום 2.0. מגיע לשלביו הסופיים. מבחינת תמריצים טכניים ופיננסיים, אני חושש לעתיד לטווח הארוך של ETH. עם זאת, סביר להניח כי השוק לא יוכל לתמחר אותו, FOMO ו’כסף מטומטם ‘יחזרו ככל הנראה והמחיר יחזור במגמה כלפי מעלה. “

בנוסף, הוא גם ציין כי מכיוון שבמערכת האקולוגית של את’ריום יש כיום את המספר הגדול ביותר של מפתחים פעילים (כמו גם טונות של השקעות מוסדיות), זה די בטוח להניח שיהיה עניין רב בקרב ההמונים להפוך לסטייקטים. ב- Ethereum 2.0. באותה נשימה, הוא גם מדגיש את העובדה ש- ETH יורד כעת בכמעט 90% לעומת ה- ATH של הדולר שלה, ולכן זה יהיה מפתיע אם לא יתקיימו פעילויות צבירה רציניות מאחורי הקלעים..

(גילוי נאות: בן עובד כיום עבור יחסי ציבור בקריפטו & סוכנות השיווק וכן מנהלת את בית הפרסום העצמאי הפרטי שלו, ולכן יש להתייחס לדעותיו רק כאל שלו בלבד.)

עכשיו, בואו נבדוק את ציר הזמן ההיסטורי של אתריום ונמפה איפה היה מחיר ה- ETH עד כה הוא קריירה רב שנתית..

מהו את’ריום ולאן הולך המחיר בעתיד? ערכי אתריום-את-usd-price

עכשיו, לאחר שהרטיבנו את התיאבון וסיפקנו את כל תחזיות מחיר האת’רום המכובדות ביותר שיכולנו למצוא, הגיע הזמן להחזיר אותו לכיכר יום אחד ולסכם בדיוק מהו את’ריום, כיצד ETH עובד, ולשתף כמה תובנות על ההיסטוריה. ציר הזמן של מחיר מטבע האתר.

לפני שניכנס לאחד המורכבויות הקשורות לאת’ריום, עדיף להבין את היסודות של מטבע הצבע העשירייה הראשונה. במובן הבסיסי ביותר שלו, אפשר לחשוב על את’ריום כמחשב עולמי מבוזר שהוא קוד פתוח, מבוזר וכולל בלוקצ’יין ציבורי. לא רק זה, אלא שהוא גם מלא במספר תכונות מתמחות במיוחד הקשורות לפונקציונליות של חוזה חכם של טיורינג (מושג שאנו נבחן בפירוט בהמשך המאמר).

פרויקט את’ריום הוא למעשה פרי יוזמתו של ויטאליק בוטרין, מדען מחשבים רוסי שהגה תוכנית מתכונת למערכת הבלוקצ’יין החדשה שלו בשנת 2019. את’ריום כפלטפורמה תוכנן למנף את הכוח של הבלוקצ’יין המקורי לאחסון ולביצוע. תוכנות מחשב במגוון רחב של צמתים שעשויים להיות מופצים בכל רחבי העולם. כתוצאה מיכולות אלה, הצעת האסימונים המשויכת של Ethereum (ETH) הפכה לאחד מנכסי הקריפטו הידועים בעולם – כפי שמודגש על ידי העובדה כי ל- ETH יש כיום את שווי השוק השני בגודלו של כל מטבע קריפטוגרפי זמין ב שוק היום.

מה עושה אתריום שונה מביטקוין?

פעמים רבות, אנשים נוטים להשוות את מחיר הביטקוין ואתרום בגלל הדמיון שלהם לפני השטח, והעובדה שהם היו המטבע מספר 1 ומספר שני לפי שווי שוק מאז ש”קריפטו הפך לדבר “.

עם זאת, מבט מקרוב על שני הנכסים הדיגיטליים מראה לנו שמלבד השימוש שלהם בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, שני המטבעות שונים לגמרי. בתור התחלה, העסקתם בבלוקצ’יין שונה למדי מכיוון שביטקוין משתמש בטכנולוגיה כדי לעקוב אחר הבעלות על נכסים דיגיטליים; ואילו המערכת האקולוגית של Ethereum עוסקת יותר בשימוש בטכנולוגיה להפעלת קודי תכנות הקשורים ל- dApps שונים.

נקודת הבדל מרכזית נוספת בין השניים היא שבעוד את’ריום עושה שימוש בחוזים חכמים, ביטקוין לא. חוזים חכמים יכולים להיחשב כפרוטוקולי מחשב שיכולים להקל, לאמת ולאכוף באופן דיגיטלי תנאים שהוחלט מראש על הסכם קונבנציונאלי (כלומר ביצוע עסקאות אמינות) ללא שימוש במנהל צד ג ‘..

הבדלים מרכזיים אחרים כוללים:

בשל החידוש היחסי של את’ר, ההערכה היא כי עד שנת 2021, רק מחצית מכלל אספקת האסימונים של ETH הייתה נרכשת על ידי חובבי כרייה בכל רחבי העולם. באותה נשימה, יותר מ 55% מהיצע הביטקוין (21M אסימונים) כבר ממוקש.

גורם מפריד נוסף שהופך את שני הפרויקטים לייחודיים זה לזה הוא השימוש שלהם באלגוריתמי כרייה שונים. לדוגמא, בעוד שביטקוין עושה שימוש ב- ASIC ריכוזיים, את’ריום מפרס אלגוריתם בשם Ethash המאפשר כרייה מבוזרת להתקיים בצורה קלה יחסית ללא טרחה..

מבט קצר על מקורותיו של את’ריום

להיסטוריה של את’ריום הייתה השפעה גדולה על כדור הקריפטו כפי שאנו מכירים אותו כיום. ההסבר המקורי של הפרויקט נייר לבן שותף על ידי ויטליק בוטרין במחצית השנייה של שנת 2013. בעיתון הוא תיאר את יצירתו של מחשב עולמי מבוזר אשר יוכל לנצל את הפוטנציאל האמיתי של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. לא זו בלבד, אלא שהוא גם תיאר באריכות את יכולתה של המערכת החזויה שלו לסייע ביצירת יישומים מבוזרים (dapps) כגון:

 • נכסים דיגיטליים ברשת (אסימוני ERC-20)
 • DEX – aka חילופי מבוזרים
 • מערכות זהות ומוניטין ברשת
 • DAOs
 • חוזים חכמים

במיוחד חוזים חכמים נתפסים על ידי אנשים רבים כ- USP העיקרי של את’ריום. כפי שצוין קודם, למעשה מדובר בתוכניות שמבצעות את עצמן המאפשרות העברת ערך ברשת המקורית של הפרויקט – שהנתונים שלגביהם נשמרים ללא שינוי בבלוקצ’יין. החוזים מבוצעים רק כאשר מתקיימים תנאים ספציפיים מסוימים ללא צורך בהפרעה או צנזורה של צד שלישי.

מאפיין מרכזי נוסף של את’ריום הוא “מכונת הווירטואלי” (Ethereum Virtual Machine) (EVM) – שהיא בעצם תוכנה שלמה של טיורינג שתוכננה לתפקד על גבי רשת ETH ולהקל על הפעלת יישומים דיגיטליים שונים (ללא קשר לשפת התכנות המקורית שלהם). . כתוצאה מכך, המערכת האקולוגית של Ethereum מציגה את בסיס המשתמשים שלה עם פוטנציאל ליצור מגוון רחב ביותר של יישומים מבוזרים..

כעת, כאשר חלק מהטכניקות אינן בדרך, אנו יכולים לדבר על שלב הפיתוח המוקדם של את’ריום. על פי הדיווחים העבודה על הפרויקט החלה במהלך החודשים הראשונים של 2014, תקופה שבה ויטיק הרכיב צוות מצומצם של יזמי טכנולוגיה בעלי חזון (כולל שמות גדולים כמו אנתוני די יוריו, צ’רלס הוסקינסון ומיהאי אליזי). הפיתוח הראשוני של הפרויקט החל בחברה בשם שוויץ GmbH ובהמשך באמצעות ארגון שוויצרי ללא מטרות רווח בשם קרן את’ריום. במהלך תקופה זו, ג’ו לובין (שהיה באותה תקופה מזוהה עם GmbH) החל לסייע לבוטרין במגוון דרכים שונות ולכן נחשב בעיני כולם כממייסדי המייסדים העיקריים של פרויקט את’ריום..

בסביבות Q2-Q3 2014, Ethereum עברה מכירת המונים מוצלחת שהצליחה לגייס סכום עתק של 14 מיליון דולר בתוך תקופה של חודשיים בלבד. לא רק זה, כמה חודשים לאחר מכן, אסימונים של אתרים (המטבע הדיגיטלי המזוהה עם הפרויקט) הופצו בין המשקיעים, צוות הפיתוח וקרן את’ריום. עד יולי 2015 הושק לציבור הרשת הראשית הראשית של את’ריום (שנקראה Frontier) לצריכה רגילה. במהלך שמונת החודשים הבאים לערך, העדכון הראשון (המכונה Homestead) למערכת יושם ונחשב על ידי קהילת הקריפטו העולמית כיציב יותר מקודמו. השדרוג התמקד בכמה דברים כמו תמחור גז, אבטחה ועיבוד עסקאות. עם זאת, באותה תקופה, מספר אנשים עדיין טענו כי את’ריום מועד לביטולי ביטחון רבים למרות הפוטנציאל התפעולי והכלכלי העצום שלו..

פרק DAO

בסוף 2015, פרויקט את’ריום הצליח לאסוף מספיק משיכה מיינסטרים, דבר שעזר לדרבן את הקמתה של ה- DAO – ארגון אוטונומי מבוזר שנועד לשמש כקרן VC המכוונת למשקיעים. היא הצליחה לגייס סכומי עתק של 150 מיליון דולר באמצעות תרומות של אנשים רבים ושונים ברחבי העולם (ההערכה היא כי יותר מעשרת אלפים אנשים היו מעורבים בגיוס הכספים). בגלל השימוש החדש של DAO בחוזים חכמים לביצוע עצמי, מומחי טכנולוגיה רבים חשבו שהוא יכול לשמש ככלי השקעה מבוזר אידיאלי..

עם זאת, ביוני 2016, ה- DAO נפגע לשמצה כאשר האקרים של צד שלישי הצליחו למצוא פרצה קטנה בקוד שלה – כתוצאה מכך הם הצליחו לגנוב כ -50 מיליון דולר מהכספים שגויסו ולהעביר אותם לגורם נפרד. DAO (ידוע אז בשם DAO האפל). ברגע שהידיעה על כך הגיעה לציבור, משתמשים אחרים עם יכולת טכנית מספקת גם החלו לנצל את הפגיעות האמורה והחלו להפנות את הכספים הנותרים ל- DAO שלישי..

התוצאה של התפתחויות אלה הייתה שקהילת הקריפטו הפכה לקוטבית מאוד, כאשר קצה אחד של הספקטרום דחף למזלג קשה של בלוקצ’יין את’ריום, כך שניתן יהיה למנוע מההאקרים לגשת לכספים הגנובים בעוד שהצד השני מצטט את חוסר המשתנות. של הבלוקצ’יין ועקרונו המרכזי של “קוד כחוק” (כדי למנוע כל שינוי במערכת האקולוגית). בסופו של דבר, בוטרין לקח לטוויטר להודיע ​​כי מזלג הפך קרוב ובכך העיד העולם על לידתו של Ethereum Classic.

במהלך השנתיים האחרונות, מספר עצום של חברות, כורים, כורים המשיכו לעשות שימוש ברשת Ethereum המזלגת, שהיא כיום המטבע השני בגודלו (לפי היוון כולל) בשוק כיום..

לבסוף, בעקבות פריצת ה- DAO שהוזכרה לעיל, בלוקצ’יין את’ריום עבר כמה שדרוגים חשובים, כאשר המשמעותי ביותר היה יישום “מטרופולין – ביזנטיון”, שבאמת ביקש להניח את הבסיס לפרויקטים בסופו של דבר למעבר להוכחה של הימור. מִסגֶרֶת.

אז איך הפלטפורמה באמת עובדת?

כפי שהוזכר בסעיף קודם, מכונת הווירטואלי של Ethereum (EVM) היא אחד המרכיבים התפעוליים המרכזיים של פלטפורמת Ethereum. במובן הבסיסי ביותר שלה, מדובר בתוכנה שלמה של טיורינג שתוכננה לבצע סקריפטים דיגיטליים ברשת מחשבים מבוזרת כך שתוכל להקל על ביצוע חוזים חכמים, DAOs וכו ‘. בנוסף, נזכיר כי את’ריום נועד לעזור ביצירת dApps, משחקים, רישומים מבוזרים ושלל יישומים אחרים.

יתרונות וחסרונות

Ethereum כפלטפורמה דיגיטלית עצמאית מספקת למשתמשיה מגוון רחב של יתרונות. לכן, בחלק זה, נבחן גם כמה מהיתרונות המרכזיים של הפרויקטים בהשוואה למערכות דומות אחרות.

אי-משתנות: כשמדובר בפלטפורמה מתוחכמת כמו את’ריום, גופי צד שלישי אינם יכולים לבצע שינויים בבלוקצ’יין המקורי של המערכת. לא רק זאת, הפלטפורמה עמידה לחלוטין בפני צנזורה מכיוון שהיא עושה שימוש באלגוריתם של קונצנזוס PoW.

פרטיות ואבטחה: בשל השימוש באלגוריתם של קונצנזוס הוכחת עבודה וכן בטכניקות הצפנה מתקדמות אחרות, המערכת האקולוגית של את’ריום אינה מציגה נקודת כשל מרכזית – ובכך הופכת את הפלטפורמה לבטוחה מאוד ועמידה בפני חדירה חיצונית ניסיונות פריצה.

אין השבתה: לא ניתן לבטל את כל ה- dApps, החוזים החכמים הפועלים על גבי בלוקצ’יין את’ריום בכל זמן נתון.

עם היתרונות החיצוניים, הבה נבחן כעת כמה חסרונות של פלטפורמה זו.

פגיע: כאמור, את’ריום היא פלטפורמה שלמה של טיורינג, וכתוצאה מכך היא רגישה לפגיעות מסוימות הקשורות לחוזה הקשורות לנישה שיכולות להיות מנוצלות על ידי אנשים עם ידע מספיק בעניינים כאלה. בהקשר זה, אפילו מתקפת ה- DAO הידועה לשמצה שתוארה בפירוט קודם לכן נגרמה עקב פקיעת את’ריום אבטחת חוזה חכם.

יציבות / מדרגיות לטווח ארוך: חשש נוסף שהפך רלוונטי יותר עם השנים הוא פוטנציאל ההרחבה של Ethereum. לדוגמא, מומחים רבים העירו כי במאמץ להגדיל את הפלטפורמה, יצטרכו היזמים להתפשר על היבטים מסוימים בפרויקט כגון אבטחה וביזור. ובעוד שפתרונות התרחבות מסוימים הקשורים לאתריום מתוכננים בימים אלה על ידי צוותי פיתוח שונים ברחבי העולם, נושאים הקשורים ליכולת תפוקה נמוכה ועלויות דלק גבוהות עדיין מתרחשים כבעבר..

כיצד פועלות עסקאות אתריום?

העיצוב של את’ריום הוא פשוט למדי, כך שבכדי להקל על עסקאות כספיות, הפלטפורמה עושה שימוש במודל מבוסס חשבון (בניגוד ל UTXO מודל המועסק בביטקוין). מנקודת מבט טכנית, אנו יכולים לראות שהמצב העולמי של את’ריום מחולק למספר כתובות של 20 בתים שבהם כל טקסים נחשבים כמעבר מדינה..

כל כתובת אתריום מכילה את ארבעת השדות הבאים:

 • הנונס
 • איזון אתרים
 • קוד חוזה
 • אִחסוּן

בנוסף, ישנם שני סוגים של חשבונות המשויכים ל- Ethereum – חשבונות בבעלות חיצונית וחשבונות חוזים. כפי שהשם מרמז, חשבונות בבעלות חיצונית מופעלים על ידי משתמשים אשר מחזיקים במפתחות הפרטיים שלהם. הם אינם מכילים שום קוד וניתן ליצור ולחתום על עסקאות. באופן דומה, חשבונות חוזים הם בעצם חוזים חכמים המופעלים באמצעות קודים וכלי פרטיות אחרים.

מושגי ליבה אחרים ששווה לחקור

(i) כריית Ethereum: בדומה לאופן שבו נרכשים מטבעות דיגיטליים אחרים (כגון Bitcoin), גם כריית Ethereum עושה שימוש בהליכים בסיסיים מסוימים המקובלים עם רבים מבני דורו הדיגיטליים. עם זאת, ישנם כמה הבדלים שיש לציין. לדוגמא, בהשוואה לכריית ביטקוין, בלוקצ’יין ETH לא רק מאחסן עותק של רשימת העסקאות המקורית אלא גם נתונים הקשורים למצב התפעולי האחרון של הרשת..

הבדל מרכזי נוסף שכדאי לציין כאן הוא השימוש של את’ריום בעצי פטרישיה ולא בתשתית מרקל טרי (המשמשת לרגולציה של מדינת הבלוקצ’יין). לאלו מהקוראים שלנו שאולי לא מודעים לעצי פטרישיה מה הם, למעשה, הם דרך יעילה יותר לאחסון והתאמה של מצב כל בלוק בתוך מערכת אקולוגית קריפטו מסוימת..

נתונים נוספים הקשורים לכריית ETH שכדאי לזכור:

 • זמן חסימה של 12 שניות
 • אלגוריתם כריית Ethash (משתמש ב- DAG)
 • חסום תגמול של 3 ETH

(ii) פרוטוקול הקונצנזוס של PoW: כפי שצוין קודם לכן, את’ריום עושה שימוש בגרסה שונה של מודל הוכחת העבודה של נקאמוטו (PoW). פרוטוקול זה הוא בטוח ביותר לשימוש והוא מורכב ממספר צמתים מבוזרים הפזורים ברחבי העולם. בנוסף, פעילויות כרייה המתבצעות בגבולות מודל זה משתמשות באלגוריתם הנקרא איתאש (DAG). עם זאת, רבים מהקוראים שלנו עשויים להיות מודעים לעובדה שהתכנית זו תשתנה בקרוב כאשר השדרוג הקרוב של קספר יופעל. כתוצאה מהעדכון, פלטפורמת את’ריום תעבור ממערך PoW למודל קונצנזוס הוכחה על המידה..

(iii) חוזים חכמים & Dapps: אחד ההיבטים המושכים ביותר של את’ריום הוא העובדה שהוא מספק למשתמשים בו את היכולת לפתח ולפרוס יישומים מבוזרים חדשים באופן יעיל ונטול טרחה. לא רק זה, אלא שהוא גם מאפשר ל- devs ליצור אסימוני ERC-20 משלהם באמצעות ה- EVM הנ”ל..

מבחינת האופן שבו מפתחים חוזים חכמים, הם מתוכננים בעיקר באמצעות שפת תכנות הנקראת ‘סולידיות’. עם זאת, יש להזכיר כי מפתחים שונים העובדים בשיתוף פעולה הדוק עם פרויקט Ethereum מחפשים כעת להשתמש בשפת תכנות בטא המכונה ויפר (כדי לפשט רבים מהמורכבויות הכרוכות ביצירת חוזים חכמים).

(iv) מדרגיות: באמצעות טכניקות חדשניות כגון עיבוד מחוץ לרשת, רסיסה, אנשים שונים ברחבי העולם מבקשים להקל על בעיות רבות בהרחבה הקשורות כיום לאת’ריום. אם הבעיות הללו יתמודדו בהצלחה, מפתחים יוכלו ליצור אפיקים חדשים לייצור רווחים מיצירותיהם – ובכך לפתוח פרדיגמה חדשה לגמרי של פיתוח אפליקציות לאנשים בכל רחבי העולם..

ציר הזמן של מחיר אתריום: היסטוריה של אסימון ETH שווה לשים לב

היסטוריה של מחיר אתריום-מחיר

CoinMarketCap: מבט היסטורי על מחיר האתריום שנמדד בערך שער החליפין של ETH / USD

2013 – הזרעים נזרעים

במהלך המחצית הראשונה של השנה, סטודנט צעיר בקולג ‘רוסי-קנדי בשם ויטאליק בוטרין מציג את המושג את’ריום בפני כמה אנשים נבחרים שלדעתו יוכלו להבין את עצמת חזונו. כמה חודשים לאחר מכן הוא מציג לקהילת הטכנולוגיה העולמית נייר לבן מפורט המכיל את הנחת היסוד למספר מושגי נישה (DAOs, חוזים חכמים) המהווים כיום חלק משפת הקריפטו המקובלת בכל רחבי העולם..

עד סוף שנת 2013 בוטרין מתחיל בדיונים עם מספר מפתחים בולטים (כמו אנתוני די יוריו, צ’רלס הוסקינסון) בנוגע ליצירת פלטפורמת בלוקצ’יין פונקציונאלית שתסייע בהחייאת חזונו..

2014 (ינואר) – את’ריום עושה את הופעת הבכורה הרשמית שלו

במהלך הרבעון הראשון של 2014, הרעיון שמאחורי את’ריום מוצג בפני העולם באופן רשמי בכנס הביטקוין בצפון אמריקה שהתקיים במיאמי. כאן ויטליק אומר לחובבי הקריפטו שהוא ישלב כוחות עם ד”ר גאווין ווד וג’פרי ווילקה כדי לעזור לו בפעילותו הקשורה לפיתוח..

2014 (אפריל) – שוחרר מפרט ה- EVM

כמה ימים עד אפריל, ויטיק ממשיך לפרסם שורה של מפרטים הקשורים למחשב הווירטואלי של Ethereum (EVM). לא זו בלבד, אלא שהוא גם מספק לעולם את קוד ההטמעה הפונקציונאלי הראשון ל- EVM בשבע שפות תכנות שונות.

2014 (יולי) – מכירת אסימון אתרים מופעלת

במהלך חודש יולי, העולם מעיד על השקת מכירת האסימונים הראשונה של ETH – בה סך של 60,102,216 אתרים מוגש לציבור. בסוף המכירה (שהסתיימה באוגוסט), קרן את’ריום מצליחה לגייס סכום עתק של 14 מיליון דולר..

2014 (ספטמבר) – ערך ה- ETH ממשיך לעלות

בתחילת הרבעון הרביעי (2014), ערך ה- ETH מתחיל לעלות במהירות די גבוהה, וכך נוצר גל עצום של עניין משקיעים בכל רחבי העולם. לא רק זאת, עד לספטמבר, המשקיעים המוקדמים של הפרויקט קיבלו סך של 60 מיליון אסימונים (כחלק מתוכנית ההפצה שנקבעה מראש.)

2014 (נובמבר) – קהילת המפתחים של Etheruem מתכנסת ב- DEVCON-0

במסגרת כנס DEVCON-0, מספר חובבי / מפתחי את’ריום מכל רחבי העולם מתכנסים בברלין. בפגישה הם דנים במגוון רחב של נושאים הקשורים לפרויקט וכן מציגים את רעיונותיהם כיצד להפוך את הפלטפורמה לאמינה יותר, בטוחה יותר וניתנת להרחבה..

2015 (מרץ – אפריל) – הפיתוח נמשך כצפוי

לאחר התחלה לא נעימה יחסית של השנה, במהלך חודש אפריל, העולם מתוודע לתוכנית DEVgrant המציעה למפתחים מכל רחבי העולם כספים לכמה פרויקטים הקשורים ל- Ethereum..

2015 (יולי-אוגוסט) – הוכרז על השקת Frontier

במהלך השבוע האחרון של יולי, מיושם אחד העדכונים המרכזיים של את’ריום (המכונה “Frontier”), ובכך הופך אותו לאחד מאבני הדרך החשובות הראשונות של הפרויקט שעומדים בתוכו. הפיתוח גם עוזר לעודד עניין רב יותר בפרויקט מקהילת הקריפטו העולמית.

בנוסף, בערך בזמן זה DEVCON-1 מתארח בלונדון כאירוע בן חמישה ימים. האירוע מפואר למדי בהשוואה לאיטרציה הקודמת שלו וכולל מצגות של יותר מ -400 מפתחים עצמאיים. לא רק זאת, בכנס משתתפים גם נציגים של חברות שונות עם שם גדול כולל UBS, IBM ומיקרוסופט. בשל ההצלחה של DEVCON-1, המילה בלוקצ’יין מתחילה להיות חלק מזרם הטכנולוגיה המרכזי בכל רחבי העולם (במיוחד במעגלי הצפנה).

2016 (מרץ) – עדכון מרכזי נוסף יעלה לאוויר

במהלך המחצית הראשונה של מרץ, צוות הליבה של את’ריום מחליט להמשיך וליישם את עדכון הפרוטוקול האחרון שלהם (המכונה Homestead) למערכת האקולוגית הטבעית של הבלוקצ’יין..

2016 (מאי) – תשומת הלב התקשורתית המרכזית ממשיכה לזרום פנימה

במהלך אמצע שנת 2016, מספר כלי תקשורת מתחילים לשים לב לפוטנציאל הכספי העתידי של את’ריום, במיוחד מכיוון שה- DAO מצליח לגייס סכום עתק של 150 מיליון דולר באמצעות אירוע מכירת ההמונים שנמשך חודש..

2016 (יוני-יולי) – פריצת ה- DAO הידועה לשמצה מתרחשת

בחודש יוני הקבוצה של האקרים מנצלת פרצה הקשורה ל- Ether DAO, ובכך עושה את דרכה עם יותר מ- 50 מיליון דולר של ETH כמעט בן לילה. תקרית זו, בהמשך הדרך, משמשת גם כזרז הליבה למערכת האקולוגית של Ethereum המוזרמת קשה לשתי שרשראות שונות – כלומר ETC ו- ETH. אם זה לא מספיק, פרק זה הביא גם לכך ששחקני מפתח רבים הקשורים לאת’ריום קלאסיק התרחקו מהפרויקט.

2017 (פברואר) – האימוץ ממשיך לעלות; המחירים נוגעים בשיא כל הזמנים

במהלך חודש פברואר, הוכרז על השקת הברית האתרימית הארגונית (EEA). חברי הליבה של ה- EEA כוללים כמה גופים גדולים כמו Microsoft, Accenture, Ernst & צָעִיר.

2017 (מאי) – ענקיות המיינסטרים ממשיכות להצטרף ל- EEA

בתוך ארבעה חודשים בלבד מהשקתו, ה- EEA ממשיך לחבוט יותר חברים בעלי פרופיל גבוה. לא רק זאת, אפילו מחירו של אתר ממשיך לנסוק, כשערך הנכס הדיגיטלי המוביל נסגר בחודש מעל לסכום של 200 דולר..

2017 (יולי-ספטמבר) – עידן ה- ICO יוצא לדרך

אנשים רבים עדיין טוענים כי את’ריום היה אחד מהזרזים העיקריים לריצת השוורים שהתקיימה בשנת 2017. הדבר מודגש בצורה הטובה ביותר על ידי העובדה שבתחילת 2017 נסחר המטבע במחיר זעום של סביב 8.23 ​​$ ואילו , עד סוף השנה, אסימון ETH יחיד היה שווה 742 דולר. תופעה נוספת שכבשה את העולם בסערה במחצית השנייה של 2017 הייתה עליית הנפקות המטבע הראשוניות (המכונות ICO) – דרך גיוס תרומות שאפשרה לסטארטאפים לאסוף כסף לפרויקטים שלהם מבלי להסתמך על מוסדות פיננסיים מבוססים כמו בנקים..

עם זאת, כפי שכולנו יודעים עכשיו, האיכות של רבים ממיזמי ה- ICO הללו הייתה מוצלחת בלשון המעטה – עד כדי כך שהשוק נתפס בסופו של דבר בבועה שגרמה לאנשים רבים לאבד את כספם שהרווחת קשה..

2017 (דצמבר) – Ethereum חוצה את רף 740 $

העלייה הפיננסית של את’ריום נראית כמעט בלתי ניתנת לעצירה עד סוף 2017 – כאשר הקריפטוקוין המוביל הוא עד לרווחים של יותר מ -70% לאורך 20 יום בלבד..

2018 (ינואר) – הגיע לכל הזמנים (ATH)

במהלך השבוע השלישי של ינואר, אתריום מתדרגת ל- ATH של 1,432 דולר – הישג שהמטבע הדיגיטלי לא הצליח לשחזר מאז. עם זאת, זמן קצר לאחר שלב זה, ETH מתחיל לחוות תנודתיות אדירה ומתחיל לרדת בערך די מהר.

2018 (מרץ) – ירידת ערך נמשכת

בתוך כמה חודשים בלבד מההגעה לשיא הכספי, אתריום יורד לשפל יחסי של כ -400 דולר. ובעוד שערכו של 10 המטבעות הטובים ביותר יעלה מעט בחודש הקרוב בערך, המטבע לעולם לא יתקרב אפילו לחצות את רף 300 $..

2018 (אפריל-מאי) – מכסת האסימונים עולה

למרות שוויו של את’ריום נופל במידה ניכרת בין Q2-Q4, הפרויקט ממשיך לגדול בפופולריות בכל רחבי העולם. לא רק זאת, במהלך אפריל, בוטרין מביא הצעה לשיפור אתריום (EIP) להביא את מכסת האספקה ​​הכוללת של המטבע לאזור 120 מיליון.

2018 (נובמבר-דצמבר) – שפל חדש מנוסה

בסוף דצמבר, אתריום יורד מתחת לסימן של 100 דולר, דבר שלא קרה לנכס הדיגיטלי המוביל כבר למעלה משנה וחצי. בערך בתקופה זו, אנליסטים רבים צופים כי בתוך השנתיים הקרובות, אתר ייפול לטווח החד-ספרתי.

2019 (פברואר) – שדרוג רשת

במהלך המחצית הראשונה של פברואר 2019, המערכת האקולוגית של ETH עוברת את המזלג הקשה “מטרופולין חלק 2: קונסטנטינופול”. לא רק זאת, הפלטפורמה מעידה גם על שדרוג רשת אחר (סנט פטרסבורג) המתרחש בגוש מספר 7,280,000 ב -28 בפברואר 2019.

2019 (יוני) – תקני אסימונים משופרים

עד אמצע 2019, בנוסף לאסימוני ERC-20, פרויקט Ethereum מסיים גם תמיכה במספר סטנדרטים אסימוניים אחרים כולל ERC-721 ו- ERC-11

2019 (יולי-אוגוסט) – מכסת אספקת אסימון אסימון

במהלך השבוע הראשון של יולי, מכסת האספקה ​​הכוללת של אתר עומדת על 106.7 מיליון. בהקשר זה, צפוי שכאשר כאשר קספר FFG ו- CBC יעלו לאוויר, שיעור האינפלציה הנוכחי של המטבע יירד סביב הטווח של 0.5% – 2%. אחרון חביב, יש לציין כי אין כרגע מכסה קשה על ההיצע הכולל של ETH. זה לא המקרה של ביטקוין, שיש לו מכסה קשה של 21 מיליון מטבעות.

אז מה קורה לפני אתריום (ETH)? חזה או בום

תחזיות אתריום-מחיר-תחזית

כשכל זה נאמר ונעשה, אומדן השווי העתידי של נכס דיגיטלי כמו את’ריום הוא הרבה יותר מורכב כשמנסים להעריך את המחיר של מטבע הוצאה / ערך טהור, כמו ביטקוין. הסיבה לכך היא שהערך האמיתי של את’ריום טמון בפוטנציאל הטכנולוגי הכללי ולא בכך שהנכס הוא SOV יוצא דופן.

גם כפי שהוזכר קודם לכן, אתר משמש בסיס מושלם להרבה מטבעות פחות ידועים כמו גם ליישומים מבוזרים לא ממומשים אחרים – בעיקר בגלל יכולות החוזה החכמות שלו. בהקשר זה, חלק מנקודות המכירה המרכזיות של ETH כוללות:

 • הנכס הדיגיטלי המוביל יכול לשמש להוצאות יומיומיות וכן למטרות פיתוח.
 • את’ר משתמש במסגרת הרבה יותר מדרגית ואחידה בהשקפתה לטווח הארוך.
 • נראה כי רבים מהיסודות המוצגים על ידי ETH חזקים יותר בהשוואה לנכסים ראשוניים אחרים כגון ביטקוין, XRP וכו ‘..

הקפד לבדוק את רשימת חיזויי המחירים של ביטקוין כדי לראות כיצד הם משתווים לכל תחזיות מחיר ה- Ethereum של ETH / USD לעיל..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner