מתווכי ההימורים המורחים הטובים ביותר בשנת 2021

הימורי Spread הופכים להיות דרך פופולרית יותר ויותר להשתלב בשוק המט”ח, בסחורות ובמניות. הימורי Spread הם אסטרטגיה נגזרת נוספת המאפשרת לך גמישות רבה כסוחר. בעזרת סוג כזה של מיקום אתה מנבא את המחיר העתידי של נכס במסגרת זמן מסוימת ומקצה גודל הימור מסוים לכל נקודה שהנכס יעבור. בשל כך אתה יכול להמר על מחירו של נכס שיעלה או יורד בהימורים מפוזרים.

יש הרבה מתווכי הימורים מפוזרים שתוכלו לבחור מלהתחיל לסחור איתם. להלן 4 הראשונים שמצאנו באמצעות מחקר מעמיק וביקורות מתווכים משלנו.

מתווכי ההימורים המורחים הטובים ביותר בשנת 2021

Capital.com היא בחירה מצוינת כאחת מתווכי ההימורים המפוזרים הטובים ביותר בסקטור אם אתה מעוניין לשלב עלויות נמוכות תחרותיות עם זמינות עצומה של נכסים לסחור בהם. הם קיימים מאז 2016 והמתווך הבריטי מוסדר באופן מקיף על ידי שני FCA ו- CySEC.

ניתן להציע הימורים מפוזרים לסוחרים שלהם בבריטניה, אירלנד וכמה מדינות אחרות כמותר על ידי הרשויות הרגולטוריות. באמצעות Capital.com תוכלו לצפות להפיץ הימורים על כמעט 2,000 הנכסים שהם מציעים. זה כולל טווח של יותר מ -1,700 מניות עולמיות, 68 זוגות מטבעות מט”ח, נכסי קריפטו רבים, סחורות ועוד.

מרווחים ושכר טרחה אחר הם שיקול חשוב מאוד כאשר מחליטים לעסוק בהימורים על התפשטות. זה משהו ש- Capital.com מזהה ומתחרה בו מאוד. הם מציעים מרווח משתנה שמתחיל מ- 0.6 פיפס ושומר על סביבת המסחר ללא עמלות ככל האפשר.

לחץ כאן לקריאה לביקור ב- Capital.com

לחץ כאן לקריאת סקירת Capital.com המפורטת שלנו

אַזהָרָה: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 72.6% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד CFD עובדים והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

עסקאות עם מכשירים ללא מרשם שאינם ניתנים למסירה הם פעילות מסוכנת ויכולה להביא לא רק רווח אלא גם הפסדים. גודל ההפסד הפוטנציאלי מוגבל לגודל ההפקדה. רווחי העבר אינם מבטיחים רווחים עתידיים. השתמש בשירותי ההדרכה של Capital.com כדי להבין את הסיכונים לפני שתתחיל לפעול.

מתווכי ההימורים המורחים הטובים ביותר בשנת 2021

Avatrade הוא עוד מתווך מוביל מאוד תכליתי המציע אפשרויות סחר רבות למשתמשים שלהם. אחת מהאפשרויות הללו היא הימורים מפוזרים על יותר מ -200 מהנכסים שהם מספקים. הצעה זו כוללת מט”ח, סחורות, מדדים, מניות, תעודות סל ועוד כדי להתאים לצרכי המסחר שלך.

הפער עם Avatrade מתחיל מ- 0 פיפס על נכסים עיקריים, כך שזה עוזר לשמור על עלויות ההימורים המפוזרות שלך נמוכות ככל האפשר. לצד זאת, גודל ההימור המינימלי עם Avatrade נשמר נמוך ב- 0.10 דולר לנקודה במסחר במט”ח ורוב השווקים הגדולים האחרים.

בסך הכל, המתווך המכובד והמוסדר הזה הוא מקום מצוין לנסות את כוחך בהימורים מפוזרים דרך פלטפורמת המסחר המהימנה של MT4 והוא אחד התחומים הרבים שבהם Avatrade מצטיינת בתעדוף צרכי הסוחרים..


לחץ כאן לביקור ב- AvaTrade

לחץ כאן לקריאת סקירת Avatrade המפורטת שלנו.

אַזהָרָה: מסחר במט”ח / CFD & אופציות בשוליים טומנות בחובן סיכון גבוה, וייתכן שלא יתאימו לכל המשקיעים. מידת המינוף הגבוהה יכולה לעבוד נגדך כמו גם עבורך. לפני שתחליט לסחור במוצרים ממונפים כאלה עליך לשקול היטב את יעדי ההשקעה שלך, רמת הניסיון ותיאבון הסיכון שלך.

CityIndex

CityIndex הוא אחד המתווכים הוותיקים ביותר בתעשייה שקיים מאז 1983. הם גם אחת האפשרויות הפופולריות ביותר של מתווכים במט”ח עם יותר מ -4 מיליון משתמשים. CityIndex המשיכה לפתח את ההיצע שלהם לאורך השנים וכעת היא מספקת את ההזדמנות להמר על הימורים דרך פלטפורמת המסחר MT4 לסוחרים מסוימים..

עם פיקדון מינימלי של 100 דולר בלבד תוכלו להתחיל להמר על מספר עצום של נכסים זמינים. מספר זה מסתכם באלפים וכולל יותר מ -60 זוגות מטבעות מט”ח, כמו גם הימורים מפוזרים על סחורות, מדדים, קריפטו, אלפים או מניות של חברות גלובליות ועוד. צריך להיות כאן משהו שיתאים לכל צרכי המסחר.

מעבר לכך, אתה יכול להסתמך על ערך מצוין בהימורים על התפשטות עם CityIndex. זה נובע מממרח סביר מאוד שיכול להתחיל עד 0.5 פיפס בהתאם לבחירת הנכס שלך. כמו כן, תקבל גישה למדריך הימורי התפשטות בחינם שיעזור לך להתחיל לאחר ההרשמה.

לפרטים נוספים על הענף הוותיק הזה של התעשייה תוכלו לעיין בסקירת CityIndex המלאה שלנו או לבקר בה CityIndex.

אַזהָרָה: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 73% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד CFD עובדים והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. הון בסיכון.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map