סקירת 3Commas: הורה למדריך הבוטים למסחר בקריפטו

סקירה של 3 חברות

3Commas היא פלטפורמת סחר קריפטו חכמה המשתמשת בבוטים אוטומטיים לייצור עסקאות. באפשרותך ליצור אסטרטגיית מסחר אישית משלך או להעתיק את פעילות המסחר של משתמשים אחרים בבורסות מרובות.

ככל שהשוק הצומח ועולם ההשקעות ההולך וגדל, החל מניתוח תרשימי המסחר וכלה במערכת הבוט המסחר הטובה ביותר בביטקוין, מובטח ששום דבר לא יעבוד ויבוא עם סיכונים ממשיים. בואו נסקור את מסוף 3Commas SmartTrading כדי לראות אם תכונות הבוט המסחר האוטומטיות באמת יכולות להתממש לרווחים באמצעות ביצוע המוטו ‘קנה נמוך ומכירה גבוהה’ על ידי פתיחה וסגירה של עסקאות באופן אוטומטי.

מה זה 3Commas?

מה זה 3commas trading bot

3Commas, שנמצא באינטרנט ב- 3Commas.io, היא פלטפורמת מסחר קריפטו שמאפשרת ליצור וליישם אסטרטגיות מסחר אוטומטיות.

באמצעות 3Commas תוכלו להעתיק את פעילות המסחר של סוחרים אחרים. לחלופין, תוכל ליצור את אסטרטגיות המסחר שלך על סמך מספר מדדים.

3Commas אינה גובה עמלה. עם זאת, סוחרים משלמים 22 עד 75 דולר לחודש כדי לקבל גישה ל- 3Commas. 3Commas הציגה לאחרונה גם גרסה חינמית של הפלטפורמה שלה: אם אתה יוצר חשבון Binance ב- 3Commas, אתה יכול לסחור בחינם. 3Commas מציעה גם ניסיון ללא תשלום למשך 3 ימים.

בסך הכל, 3Commas היא פלטפורמת ניהול מסחר בקריפטוגרפים. אתה יכול להשתמש בפלטפורמה ככל שתרצה. יש אנשים שפשוט יעתיקו את פעילות המסחר של הסוחר המצליח ביותר בפלטפורמה. אחרים יתאימו אסטרטגיות שונות על בסיס חשיפתם לסיכון ולתשואה הרצויה.

נכון לנובמבר 2019, ל- 3Commas יש יותר מ -120,000 משתמשים רשומים, 60 מיליון דולר בהיקף מסחר יומי, ו -23 בורסות נתמכות..

סקירת בוט מסחר בביטקוין 3commas

סקירת בוט מסחר בביטקוין 3commas

3 תצוגת קומות של יתרות סיכום והיסטוריה

3 תצוגת קומות של יתרות סיכום והיסטוריה

3Commas תכונות

יתרונות המסחר של 3 חברות

3Commas מציעה את כל תכונות הליבה הבאות:

תיק לוח המחוונים למשתמשים של 3ommas

תיק לוח המחוונים למשתמשים של 3ommas

מסחר אוטומטי 24/7: התכונה המרכזית של 3Commas היא שאתה יכול לבצע עסקאות באופן אוטומטי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

23 בורסות נתמכות: 3Commas תומכת ב 23 חילופי מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, כולל Binance, Bittrex, Coinbase Pro, BitMEX, Bitfinex, Poloniex, Bitstamp, Bybit, Cex, Kraken, KuCoin, OKex, Huobi, Exmo, Gate.io, HitBTC ו- YoBit (גם Binance DEX, Binance ג’רזי, Binance ארה”ב).

במקביל קח רווח והפסד הפסד: התאם אישית עסקאות באמצעות לקיחת פקודות רווח או הפסד הפסד, ועזור לך לנעול רווחים או למזער הפסדים.

השגת רווח והפסד הפסד: התאם אישית עצירת הפסד וקח פקודות רווח עוד יותר עם רווח נגרר והפסד הפסד, כך המגבלות יעלו אוטומטית אם מטבע יעלה במחיר.

למכור לפי יעדים מרובים: למכור את המטבעות שלך על ידי יעדים מרובים. למכור מחצית מהמטבעות שלך תמורת 10,000 דולר, למשל, ואז למכור 25% תמורת 11,000 דולר והשאר תמורת 11,500 דולר. 3Commas מאפשר לך להגדיר אפשרויות אלה באופן אוטומטי.

איתותים ותרשימים של TradingView: 3Commas מאפשר לך להציג תרשימי שער מטבעות בו זמנית ואתרי TradingView בחלון יחיד.

מדריך 3 קומות-חכמה

מסחר בנייר: ל- 3Commas יש תכונת מסחר בנייר המאפשרת לבדוק את תכונות המסחר בפלטפורמה במלואה לפני שאתה קונה אותה. כשאתה מפעיל מסחר בנייר עם המנוי החינמי לשלושה ימים, אתה מקבל גישה מלאה לפלטפורמה לתקופת הניסיון המלאה שלך.

כיסוי חכם: צברו רווח נוסף עם מהלכים לא צפויים בשוק באמצעות תכונת הכיסוי החכם 3Commas, המאפשרת לכם למכור ולקנות מטבעות בחזרה.

בוטים פשוטים ומורכבים: 3Commas מציע בוטים פשוטים (מאפשרים לך להפעיל זוג מסחר אחד) ובוטים מרוכבים (מאפשרים לך להפעיל מספר זוגות מסחר)

אלגוריתמים ארוכים: 3Commas יכולים להשתמש באלגוריתמים ארוכים או קצרים. עם אלגוריתמים ארוכים, הבוט קונה מטבע עם הגדרות שאתה בונה, ואז מפרט הזמנות למכירה במחיר גבוה יותר. הבוט עשוי לקנות ב -10 דולר ולמכור ב -11 דולר, למשל.

אלגוריתמים קצרים: 3Commas מאפשר לך ליישם אלגוריתמים קצרים. הבוט ימכור מטבע לאחר יצירת הגדרות, ואז יגדיר הזמנת קנייה במחיר נמוך יותר. הבוט יימכר ב -10 דולר ויקנה ב -9 דולר, למשל.

איתותים לסגור עסקה: עם תכונת האותות הקרובים של 3Commas, בוטים נסחרים לפי אותות TradingView, כולל RSI-7, ULT-7-14-29, TA מציג, CQS scalping ואותות TradingView מותאמים אישית..

ניתוח והעתקה של בוטים: בוטים של 3Commas יכולים לנתח ביצועים, ואז להציג ולהעתיק הגדרות בוט אחרות דרך 3Commas.

צור והתאם אישית תיקי עבודות: 3Commas מאפשר לך ליצור תיקי תיק עם כל כמות מטבעות. אתה יכול ליצור תיק אשר פשוט נסחר ב- 0.1 BTC, למשל, בעוד שחשבון BTC הראשי שלך מוגדר להעתקת הסוחר המצליח ביותר. באפשרותך לאזן את תיק ההשקעות שלך עם יחסי מטבע מסוימים, לראות את הכנסות התיק שלך לאורך זמן, ולהעתיק ולערוך יחסי מטבע בתיק שלך..

אסטרטגיית הגדרות-משתמש-הגדרות-3

התראות: 3Commas ישלח אותך להתראות בדפדפן שלך, דרך אפליקציה לנייד, דרך טלגרם או באמצעות דוא”ל.

שוק האותות: 3Commas מאפשר לך לקנות אותות מסחר פרימיום מ- Cartelsignals ו- Crypto Quality Signals Premium בקרב ספקים אחרים מהשוק שלה.

אפליקציות סלולריות: ל- 3Commas יש אפליקציות לנייד עבור iOS ו- Android. האפליקציות מאפשרות לך לסחור ולבצע עסקאות דרך הטלפון החכם או הטאבלט שלך.

תוכנית הפניות: 3Commas מעניק תגמולים למשתמשים המפנים משתמשים אחרים לפלטפורמה. תפקיד פיקדון ישירות לחשבונך על סמך סכום הכסף שהאנשים שאתה מפנה אליהם מפקידים ל- 3Commas. זו מערכת הפניות תלת-מפלסית שיכולה לשלם עד 50% (25% ברמה הראשונה, 15% ברמה השנייה ו -10% ברמה השלישית).

אנגלית ורוסית: 3Commas זמין באנגלית וברוסית.

תמיכת לקוחות 24/7: ל- 3Commas צוות תמיכת לקוחות 24/7 המוכן להתמודד עם כל הבעיות. תוכלו ליצור קשר עם הצוות דרך מרכז העזרה של 3Commas או דרך טוויטר, קבוצת הטלגרם ופייסבוק.

גישה ל- API: הגדר ושימוש בפונקציונליות API כדי לעזור ל- 3Commas להשתלב עם ההתקנה הקיימת שלך.

3 תכונות-מסחר בוט-מסחר

איך 3Commas עובד?

מבט על הגדרות בוט המסחר בקריפטו של 3commas ומעקב אחר ביצועים

מבט על הגדרות בוט המסחר בקריפטו של 3commas ומעקב אחר ביצועים

3Commas נועד להיות קל לשימוש הסוחרים המתחילים והמתקדמים. משתמשי מטבעות קריפטוגרפיים מתחילים יכולים לפתוח חשבון, לחבר בורסה ופשוט לעסוק במסחר בהעתקים, למשל. משתמשים מתקדמים יותר יכולים להתאים אישית את אסטרטגיות המסחר האוטומטיות שלהם במספר דרכים.

כאשר אתה מגדיר את חשבונך בפעם הראשונה, תוכל להתאים אישית את ההגדרות על סמך סטיית המחירים עבור עסקאות בטיחות, הרווח הרצוי שלך (הנקודה בה ימכר הבוט) והתנאים שיצאו לדרך. אתה יכול לבחור בין בוטים פשוטים (עם זוג מסחר אחד כמו BTC / USD) או בוטים מרוכבים (עם מספר זוגות מסחר).

איך 3Commas עובד

לאחר הגדרת בוט, משתמשים יכולים להתחיל לבצע עסקאות ארוכות וקצרות. עבור עסקאות קצרות, עליית מחירים במטבע הנבחר תגרום לביצוע מכירת המטבע הקריפטוגרפי הבסיסי ברגע ש- 3Commas תגלה את רמת הרווח הרצויה. אם מתרחש היפוך מחירים, ניתן לבצע הזמנות בטיחות על מנת להבטיח כי הבוט מבצע גם רכישות בעלייה מסוימת של אחוזים.

עבור עסקאות ארוכות, הבוט יפתח טרייד חדש על פי אחד התנאים שבחרת. ברגע שמתגלים תנאים אלה, הבוט מעמיד מיד מטבע למכירה. אם המחיר עולה וההזמנה מתמלאת, מטרת הרווח מושגת. אם המחיר יורד, הבוט מבצע הזמנות בטיחות מתחת למחיר הרכישה על סמך אחוז הסחר הבטיחותי הרצוי.

3 הגדרות קומות

3Commas ידועה במסחר החכם שלה, המשתמשת בהפסד הפסד ונוטלת פקודות רווח כדי להגביל את ההפסדים וליצור רשת ביטחון לתיק שלך. אתה יכול להתאים אישית את תכונות המסחר החכם האלה באמצעות פקודות לקנות או למכור בנקודת מחיר מסוימת.

בואו נגיד שאתם משתמשים בתכונה ‘קח רווח נגרר’ כדי לממש את הרווחים הגבוהים ביותר. אתה קונה מכפילים של BTC ב -10,000 $ ואז מגדיר סדר רווח רגיל ל 11,000 $. אתה מרוויח 1,000 דולר לכל ETH. עם זאת, אם מחיר ה- ETH ממשיך לעלות מעל 11,000 $, אזי התכונה ‘נגרר רווח’ מאפשרת לך למכור בחלק הגבוה ביותר של מגמה על ידי מכירה באחוז מהערך הגבוה ביותר. אם אתה מגדיר סדר רווח של 10%, למשל, ו- BTC פוגש 12,000 $ לפני שנפל, הזמנת המכירה מופעלת כאשר המחיר יורד ב -10%, או מתחת ל -10,800 $..

אובדן עצירה נגרר פועל באופן דומה, אך כדי להגביל את ההפסדים שלך. זה גם מבוסס על אחוזים ומתאים באופן אוטומטי לתנודות במחירים. אתה יכול להגדיר הזמנות עצירת הפסד כדי להגביל את ההפסדים שלך ל -5% או 15%, למשל, ובמקרה זה הבוט ימכור באופן אוטומטי את המטבע הקריפטוגרפי שלך כאשר הפסדים יורדים מתחת לסכום זה. עם עצירת הפסד הנגררת, כמובן, הבוט בוחן את המחירים המותאמים, מה שהופך אותו שונה מסדר הפסד סטנדרטי.

3commas בוט למסחר בביטקוין

מאפיין נחמד נוסף של 3Commas הוא שתוכלו להתאים אישית את תיק העבודות שלכם על פי יחסי מטבע. אם אתה רוצה שהתיק שלך יחזיק באופן שווה את 9 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לפי שווי שוק, למשל, אתה יכול לעשות זאת. אם אתה רוצה שהתיק שלך יחזיק את 100 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לפי שווי שוק, אתה יכול לעשות זאת גם.

נסה 3commas קריפטו בוט

בסך הכל, ממשק 3Commas פשוט למשתמשים מתחילים ומתקדמים, וזו אחת הסיבות לכך ש- 3Commas כל כך פופולרי.

איך עובד 3commas בוט

3 מחירים של קומס

3Commas מאפשר לך לנסות את הפלטפורמה בחינם למשך שלושה ימים. החברה גם שותפה עם Binance כדי ליצור אפשרות מנוי בחינם. ישנן ארבע רמות תמחור של 3Commas בסך הכל, כולל:

Binance Trader ($ 0)

 • צור חשבון Binance ב- 3Commas ואז סחר בחינם
 • גישה למסוף המסחר
 • במקביל לקחת רווח והפסד הפסד
 • TradingView אותות מותאמים אישית
 • בוטים פשוטים
 • אלגוריתמים קצרים וארוכים
 • צפה והעתק בוטים
 • רובוטים מורכבים
 • שלם 0.1% עמלה עבור הזמנת רכש או מכירה מלאה (אין תשלום נוסף לביננס; 0.1% זה כל מה שאתה משלם)

מנות פתיחה ($ 22 לחודש בתשלום שנתי)

 • 24 דולר לחודש (משולם כל 6 חודשים) או 29 דולר לחודש (משולם חודשי)
 • גישה למסוף המסחר
 • במקביל לקחת רווח והפסד הפסד

מתקדם (37 $ לחודש בתשלום שנתי)

 • 41 $ לחודש (משולם כל 6 חודשים) או 49 $ לחודש (בתשלום חודשי)
 • גישה למסוף המסחר
 • במקביל לקחת רווח והפסד הפסד
 • TradingView אותות מותאמים אישית
 • בוטים פשוטים
 • אלגוריתמים קצרים וארוכים
 • צפה והעתק בוטים

מקצוענים (75 דולר לחודש בתשלום שנתי)

 • 84 $ לחודש (משולם כל 6 חודשים) או 99 $ לחודש (בתשלום חודשי)
 • גישה למסוף המסחר
 • במקביל לקחת רווח והפסד הפסד
 • TradingView אותות מותאמים אישית
 • בוטים פשוטים
 • אלגוריתמים קצרים וארוכים
 • צפה והעתק בוטים
 • רובוטים מורכבים
 • בוטים BitMEX ו- ByBit

3 עלויות תמחור-מחירים

אם אתה נרשם לניסיון בחינם למשך 3 ימים, תקבל גישה למנוי Pro (הרמה הגבוהה ביותר, 74 $ לחודש מנוי).

כיצד להשתמש ב- 3Commas

יצירת חשבון 3Commas היא פשוטה. הנה התהליך הבסיסי לרישום והגדרת חשבון המסחר שלך בפעם הראשונה:

שלב 1) צור חשבון

בקר ב- 3Commas.io והזן את כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך, ואז לחץ על הרשמה.

עמלות חשבון בגין 3

לחץ על הקישור שקיבלת בדוא”ל שלך כדי לקבל גישה לדשבורד 3Commas.

התחל 3 קומומות

שלב 2) חבר Exchange

אם אתה משתמש ב- 3Commas בחינם, תוכל להתחבר רק ל- Binance. עם זאת, מנויים בתשלום יכולים לחבר אחת מבין 23 המרכזיות הנתמכות.

חילופי 3 קומות

ודא שחשבונך מחובר באמצעות גישת API (תצטרך להתחבר לחשבון החליפין שלך כדי להגדיר גישת API). אם אתה משתמש ב- Binance, יהיה עליך גם לוודא שחשבונך מחזיק ב- BNB ושהתכונה לתשלום דמי BNB מופעלת.

3 חילופי חילופי קריפטו

שלב 3) בחר את סוג הבוט שלך

3Commas מציעה ארבעה סוגי בוטים, כולל בוטים קצרים, פשוטים, מרוכבים ומורכבים. הרובוטים הפשוטים משתמשים בזוג מסחר אחד בלבד, בעוד שהבוטים המרוכבים משתמשים בצמדי מסחר מרובים. ישנם עשרות בוטים זמינים דרך לוח המחוונים של 3Commas. אלה רק ארבעה מהרובוטים הפופולריים ביותר בזמן כתיבת שורות אלה:

3 סוגי סוגי בוט

שלב 4) בחר את צמד המסחר שלך והגדר את גודל המסחר הבסיסי

בחר את זוג המסחר שתרצה שהבוט שלך יסחר מהתפריט הנפתח. לאחר מכן, הגדר את גודל המסחר הבסיסי ואמר לפלטפורמה כמה מהמטבע המועדף עליך ברצונך להשתמש במהלך המסחר הראשוני שלך.

זוגות מסחר בקריפטו של 3 קומות

שלב 5) הגדרת מסחר בטיחות

כדאי ליישם את תכונת הסחר הבטיחותי של 3Commas, המאפשרת לך לבצע רכישות לאחר טבילה בצורה מבוקרת. אם אתה סוחר BTC / USD, למשל, ומחיר BTC יורד לאחר רכישת BTC, אז עסקאות בטיחות מאפשרות לך לקנות BTC נוסף עם סכום הדולר שנקבע בגודל הסחר הבטיחותי..

שלב 6) הגדר רווח יעד

3Commas מאפשר לך להגדיר את רווח היעד שאתה רוצה להרוויח. זה אומר לבוט מתי למכור. זה מבוסס על אחוזים: אם רווח היעד שלך מוגדר ל- 3%, הבוט המסחר ימכור אוטומטית את הכסף שלך כשמגיע לסכום זה..

שלב 7) בחר קח סוג רווח

ל- 3Commas יש שתי אפשרויות רווח, כולל אחוז מהסחר הבסיסי או אחוז מהנפח הכולל.

שלב 8) הגדר את מגמות הבטיחות המקסימליות

ציין את בוט המסחר כמה עסקאות בטיחות הוא יכול לבצע לפני עצירה. זהו המספר המרבי של עסקאות בטיחות שהבוט יכול לבצע בכל זמן נתון.

שלב 9) הגדירו את סטיית המחירים לעסקאות בטיחות

קביעת סטיית המחירים אומרת לבוט מתי הוא יכול להתחיל לבצע עסקאות בטיחות. זה נקבע באחוזים. אם הוא מוגדר ל- 3, למשל, הבוט יתחיל לקנות כאשר המחיר יירד מתחת ל -3% ממחיר הסחר הראשוני.

שלב 10) הגדרת תנאי התחלת הסחר

אמור לבוט מתי לבצע את הסחר הראשוני על ידי הגדרת תנאי התחלת סחר. אתה יכול לבחור בין TradingView Signal Buy או Buy Strong, לדוגמה, TradingView Signal Buy Strong (ידנית), או לפתוח סחר חדש בהקדם האפשרי. בהתבסס על אפשרויות ההתאמה האישית שלך, בוט המסחר יוגדר להשקת טרייד חדש.

הגדרות בוט של 3ommas

בערך 3Commas

הפיתוח של 3Commas החל בשנת 2017. הצוות היה מוטיבציה להשיק את 3Commas מכיוון שרוב פלטפורמות המסחר האחרות היו ידניות – לא אוטומטיות. הם רצו ליצור מערכת שעלולה ליצור רווח כל היום עבור המשתמשים.

מטה 3Commas נמצא בוונקובר, קנדה. לחברה יש גם משרד בטאלין, אסטוניה. חברי המפתח בצוות כוללים את יוריי סורוקין (מנכ”ל), מייק גורונוב (CMO) ואגור רזומובסקי (CTO).

מילה אחרונה

קשה להשתמש ברוב הרובוטים המסחריים. 3Commas, לעומת זאת, יצרה בוט מסחר קל להתקנה, קל להתאמה אישית וקל לשימוש. זה גם ביצועים אמינים בהשוואה למתחרים באיכות נמוכה יותר והוא אחד הרובוטים הפופולריים ביותר למסחר בקריפטו כמו CryptoHopper..

3Commas נחשב לבוט המסחר המכובד ביותר הקיים כיום למרות שיש כמה מערכות בוט מבוססות ביטקוין שחדשניות בתחום. החברה שקופה לחלוטין לגבי פעילותה ומיקומה, למשל, ואנחנו יודעים בדיוק מי מנהל את החברה. אנו מעריכים גם את שירות הלקוחות של 3Commas, הזמין 24/7 באמצעות מספר שיטות יצירת קשר.

כפי שהזכרנו לעיל, ישנם סיכונים טבועים בעת סחר במכשירי קריפטו כלשהם, אך מכיוון שרבים מצפים שמחיר הביטקוין יעלה עקב הפחתה בין גורמי הנהיגה האחרים (ראה תחזיות BTC) בשנים הקרובות, זה יכול להיות חכם להתחיל עם הוכחה מוכחת. מערכת מסחר כמו 3 קומומות כדי לראות אם אתה יכול להרוויח יותר ביטקוין ולראות את הערך יעלה בעתיד.

הודות לתכונות כמו יצירת תיקי מעקב, התאמה אישית של בוטים, כל התאימות הטובה ביותר להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים ועוד, 3Commas היא אחת מפלטפורמות הבוטים המסחריות המובילות הקיימות כיום..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner