פלטפורמות המסחר הטובות ביותר להעתקות

מסחר בהעתקות הוא אחת הדרכים הקלות ביותר שתוכלו להתחיל במסחר במספר עצום של נכסים עם מעט או ללא ניסיון, וגם מושלמת אם יש לכם זמן מוגבל להקדיש למסחר.

צורת מסחר זו כמובן מאפשרת להעתיק מהלכים של סוחרים מצליחים אחרים ובמקרים רבים לעשות זאת באמצעות אוטומציה או עם מעורבות מוגבלת. זה יוצר נוחות עצומה אבל אומר שאתה צריך לסמוך לחלוטין על פלטפורמת המסחר בהעתקים.

מסיבה זו, ריכזנו רשימה זו של פלטפורמות המסחר העותקים הטובות ביותר שתוכלו לבחור בהן עם מתווכים פורקסים מובילים.

פלטפורמות המסחר הטובות ביותר להעתקות

XM הוא מתווך מט”ח מכובד ביותר עם יותר מעשור של פעילות בחגורתו שהוחל בשנת 2009. הם מספקים גם כמה מפלטפורמות המסחר המהימנות ביותר בעסקים אם ברצונך להתחיל במסחר בהעתקים..

גם Metatrader 4 וגם Metatrader 5 הם אפשרות עם XM אם ברצונך להתחיל במסחר בהעתקים. אמנם זה לא יכול לספק את אותה רמת אינטראקטיביות כמו כמה פלטפורמות ייעודיות למסחר עותקים בלבד, אך מה שאתה יכול להיות בטוח בה הוא פלטפורמת סחר פונקציונלית ופופולרית מאוד ליישום עסקאות העותקים שלך על יותר מ -1,200 הנכסים המוצעים..

פלטפורמות Metatrader ובמיוחד MT4 מספקות ממשק מסחר הניתן להתאמה אישית שקל להתמודד איתו ובו תוכלו לנתח כמות עצומה של נתונים בקלות באמצעות עשרות הכלים והמדדים שכבר סופקו. זהו אחד המרכיבים המרכזיים ששומרים על פלטפורמת המסחר בצמרת הענף במשך שנים רבות.

באפשרותך לייבא אסטרטגיות ממקורות קהילתיים אחרים באמצעות תכונת ה- EA של MT4 או פשוט להעתיק את אסטרטגיות המסחר של אחרים בעצמך ישירות. שתי שיטות המסחר בהעתקה נתמכות ונגישות עם פיקדון מינימלי נמוך מ- $ 100 עבור חשבון רגיל.

למידע נוסף, תוכלו לבדוק את סקירת ה- XM שלנו המלאה בפרטים, או לבקר ישירות XM.

פלטפורמות המסחר הטובות ביותר להעתקות

AvaTrade הוא עוד מתווך מט”ח מוביל באירופה ובעולם שתוכל לסמוך עליו לצרכי מסחר העותקים שלך. הם קיימים גם למעלה מעשור מאז תחילת דרכם בשנת 2006. מסחר בהעתקה ב- AvaTrade ניתן על ידי אחת מפלטפורמות המסחר הטובות ביותר של צד שלישי להעתקות בעסק, Duplitrade..

מה שמציעה פלטפורמת מסחר זו היא סביבה ידידותית למשתמש בה תוכלו לעסוק במסחר בהעתקים בתמיכה מלאה של המתווך. קל מאוד להפעיל את Duplitrade כסוחר באינטרנט מתוך הדפדפן שלך ותומך בהרבה מאוד תכונות שיעזרו לך לנתח ולעשות מהלכי מסחר בהעתקה עם גישה ישירה הניתנים למגוון אסטרטגיות מסחר שונות בהתאם לפרופיל הסיכון שלך..

כל פונקציות המסחר בעותקים ותפעול פלטפורמת המסחר בדופליטרייד משתלבים בצורה חלקה עם השימוש הקבוע שלך ב- AvaTrade ותוכל להתחיל עם פיקדון מינימלי של 2,000 דולר ולהיעזר באחד הברוקרים היחידים שמציעים מסחר בפריסה קבועה..

כדי להתחיל במסחר בהעתקים עם Avatrade ולמידע נוסף על מתווך מוביל זה, אתה יכול לבדוק את סקירת Avatrade המלאה שלנו או לבקר. AvaTrade.

פלטפורמות המסחר הטובות ביותר להעתקות

eToro הוא ללא ספק אחד השחקנים הגדולים בעסק בכל הנוגע למסחר בהעתקים. מעמד עליון זה מגובה לא רק בניסיון של שנים ורגולציה מהימנה במגזר, אלא גם באמצעות התמקדותם המסורה לתקופה כה ארוכה בסחר חברתי ובעותקים..

מרכזית להצלחתה של eToro הייתה פלטפורמת המסחר הקניינית שלה. זה זמן רב הוחזק כדוגמא לאחת מפלטפורמות המסחר הטובות ביותר להעתקות שיכולות להפוך את המסחר לקל ביותר. הפלטפורמה עצמה מבוססת רשת וידידותית למשתמש בזכות פריסה מאוד ידידותית למשתמש, ויזואליות ושלל תכונות אחרות.

תכונות אלה כוללות את כל כלי המסחר והמדדים הרגילים שהייתם מצפים מפלטפורמת המסחר המובילה, אך כוללים מגוון של אלמנטים אחרים המספקים אינטראקטיביות רבה והופכים את המסחר בהעתקים לפשוט עבור סוחרים חדשים או מנוסים. זה כולל דירוג סוחרים מאומת בקפדנות ושפע של נתונים על כל הסוחרים הזמינים להעתקה כדי להבטיח שהם מתאימים לפרופיל הסיכון שלך ועוד..

תחילת העבודה עם eToro היא גם קלה באותה מידה. לפרטים מעמיקים תוכלו לעיין בסקירת eToro שלנו או לבקר בה eToro.

לידיעתך, כל מסחר כרוך בסיכון. 67% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. תוכן זה נועד למטרות חינוכיות בלבד ואינו ייעוץ השקעות.

פלטפורמות המסחר הטובות ביותר להעתקות

FXTM הוא מתווך נוסף שמביא לך ניסיון עשיר בכל הנוגע למסחר בהעתקים. הם פועלים ברחבי העולם מאז 2011 ומציעים שירות מסחר עותקים ייעודי במשך זמן רב זה. שירות זה מכונה FXTM Invest.

FXTM להשקיע מאפשרת לך להיות מעורב במסחר בהעתקים דרך פלטפורמת המסחר המהימנה והפופולארית ביותר של MT4 שבעצמה מביאה ניסיון עצום. אתה יכול לעסוק במסחר בהעתקים בפלטפורמה זו עם FXTM במחיר נמוך מ- $ 100 ועם מספר אפשרויות בהתאם לצרכים שלך. מסחר העתקות עם התוכנית יכול להיות מוגדר אוטומטי, חצי אוטומטי או ידני, תלוי כמה מעורבות תרצה.

עם יותר מ -250 נכסים סחירים לבחירה ממגוון רחב של מדריכים ותכונות שיעזרו לך בדרך, FXTM ותכנית המסחר והפלטפורמה שלהם הם אפשרויות פופולריות עבור סוחרים חדשים ומנוסים. במובייל תוכלו להשתמש בפלטפורמת המסחר הסלולרית של FXTM כדי לעסוק באותה רמה של מסחר בהעתקים כפי שהופק באמצעות FXTM Invest בפלטפורמות המסחר בשולחן העבודה ובפלטפורמות המסחריות באינטרנט..

לקבלת מידע נוסף על כל מה שאתה יכול לצפות לו עם המתווך, אתה יכול להסתכל בסקירת FXTM שלנו או לבקר FXTM.

פלטפורמות המסחר הטובות ביותר להעתקות

פפרסטון עושה את רשימת המתווכים הטובים ביותר למסחר בעותקים הודות ליותר מעשר שנים בענף בתעדוף סוחרים באמצעות שירותי הברוקרים השקופים והטובים שלהם. מוסדר היטב על ידי ASIC באוסטרליה, ה- FCA בבריטניה ואחרים ברחבי העולם, המתווך הפך לבחירה פופולרית עבור סוגים רבים של סוחרים..

באמצעות פלטפורמת המסחר הקניינית והקלה לשימוש שלה, אשר זמינה גם במובייל, תוכלו לעסוק במסחר CFD, הימורי Spread ועוד על כל הנכסים שיש להם להציע. בתור סוחר עותקים למרות שהם מופעלים על ידי Zulutrade המאפשר לך לנצל באופן מלא את ההעתקה של סוחרים אחרים.

אתה תמיד יכול להעיף מבט בסקירת פפרסטון שלנו לקבלת סקירה מעמיקה על כל מה שיש לבחירה הטובה ביותר של ברוקרים במט”ח או לבקר בו. פפרסטון.

אַזהָרָה: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. בין 74-89% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד CFD עובדים והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. תוכן זה מיועד למטרות מידע וחינוך בלבד ואין לראות בו ייעוץ השקעות או המלצת השקעה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner