פלטפורמות המסחר החברתיות הטובות ביותר

להסתבך במסחר חברתי היא אחת הדרכים הנוחות והידידותיות למשתמש להתחיל לסחור בשוק המט”ח או לשלל נכסים אחרים המוצעים על ידי מיטב המתווכים המסחריים החברתיים..

ברקע, אחד הדברים שעוזרים להפוך את המתווכים הללו לפופולריים ונוחים לשימוש הם פלטפורמות המסחר החזקות והאינטואיטיביות שלהם. פלטפורמות מסחר חברתיות אלה עבור הליבה של חוויית המסחר שלך עם כל מתווך, ולכן זה המפתח למצוא את הטוב ביותר שיתאים לצרכים שלך.

כאן אנו נסתכל מקרוב על כמה מפלטפורמות המסחר החברתיות הטובות ביותר המוצעות על ידי מתווכים אלה.

פלטפורמות המסחר החברתיות הטובות ביותר

XM הוא אחד השמות המנוסים ביותר בענף כשמדובר במסחר חברתי ובשפע של תכונות אחרות. הם קיימים מאז 2009 ובנו מוניטין מהימן מאוד כמתווך מוסדר מאוד המציע פלטפורמות מסחר נהדרות.

XM מציעה בעיקר מסחר באמצעות פלטפורמות המסחר MT4 ו- MT5 המכובדות ביותר. כאן תוכלו להשתתף במסחר חברתי בכמה מיותר מ -1,200 הנכסים הזמינים למסחר.

אף על פי שפלטפורמות המסחר של Metatrader אינן מספקות באופן ישיר תכונות מסחר חברתי כסטנדרט, הן עדיין מהמצוידות ביותר למסחר חברתי באמצעות שיטות אחרות הקשורות בעקיפין. הדרך הטובה ביותר לעסוק במסחר חברתי באמצעות MT4 היא להשתמש בתכונת ה- EAs. זה יאפשר לך לעקוב אחר סוחרים אחרים בהגדרות חברתיות חיצוניות כמו קהילת MQL5 ולייבא אסטרטגיות מסחר שתרצה לעקוב אחריהם.

העסקת סוג זה של סגנון מסחר חברתי אינה מקובלת רק על ידי XM, אלא גם מאוד מטופלת וקל יחסית לעשות זאת באמצעות פלטפורמות המסחר MT4 ו- MT5 הידידותיות למשתמש בהן תוכלו להתחיל עם הפקדה מינימלית נמוכה מאוד..

לקבלת מידע נוסף, אתה תמיד יכול להסתכל בסקירת ה- XM המלאה שלנו או לבקר ישירות בכתובת XM.

פלטפורמות המסחר החברתיות הטובות ביותר

AvaTrade הוא עוד אחד המתווכים המנוסים ביותר בתעשייה המספקים תשתית נהדרת למסחר חברתי שתוכלו להסתבך איתם. יש להם יותר מעשור בתחום, כאשר המתווך האירי שהושק בשנת 2006.

כשמדובר במסחר חברתי, כפי שהם עושים כדי להקל על מסחר בעותקים, הם התחברו עם ZuluTrade שהם בעצמם אחת מפלטפורמות המסחר הגדולות ביותר במסחר חברתי. המשמעות היא שזה גם מהיר וגם נוח לקשר ישירות את חשבון AvaTrade שלך ​​עם ZuluTrade בזכות השותפות שלהם.

באמצעות ZuluTrade תהיה לך גישה להעתיק כמה סוחרים מנוסים ומצליחים מאוד או לספק אותות מסחר משלך. הפלטפורמה מארחת מגוון של תכונות כדי להפוך את חוויית המסחר החברתית שלך לאינטראקטיבית וידידותית ככל האפשר תוך כדי מסחר ביותר מ- 200 נכסים שהזמין המתווך. זה כולל את היכולת להגיב על ולתקשר עם סוחרים אחרים באמצעות הפלטפורמה. תוכל גם לחבר את חשבון AvaTrade MT4 שלך עם ZuluTrader כדי לאפשר מסחר בהעתקה ישירות דרך פלטפורמת המסחר.

יש לנו סקירה מלאה של Avatrade שתוכל לבדוק אם אתה רוצה מידע נוסף או שתמיד ניתן לבקר AvaTrade.


פלטפורמות המסחר החברתיות הטובות ביותר

eToro היא מובילה בענף בכל הנוגע להעתקה ומסחר חברתי. זהו הליבה שעליה נבנה העסק עם השקתו לראשונה ואשר המשיכה להתפתח לפלטפורמת מסחר חברתית מקיפה שהיא אחת הקלות לשימוש בענף..

פלטפורמת המסחר החברתית הקניינית שמפעילה eToro היא לא רק מושכת מבחינה ויזואלית וקלה מאוד לשימוש, אלא גם מגובה במגוון מחרוזת של תכונות מיוחדות ואפשרויות הניתנות להתאמה אישית שהופכות אותה לפופולארית ביותר.

אזור ה”הזנות “בפלטפורמת eToro הוא המקום בו תוכלו לעסוק באופן מלא עם סוחרים אחרים באופן שידמה לכל פלטפורמת מדיה חברתית מובילה כרגע. כאן תוכלו לשתף במהירות ובקלות חדשות, צפיות, קטעי וידאו ועוד תוך כדי אינטראקציה כל הזמן עם סוחרים אחרים.

שילוב של פונקציות פלטפורמת סחר חברתיות אלה עם מגוון רחב של תכונות מסחר עותקים מובילות המסופקות על ידי eToro יוצר חוויית מסחר וחברה סוחפת שתוכלו ללמוד ולהתחבר אליהן תוך כדי מסחר ביותר מ -1,000 נכסים והכל במחירים תחרותיים מאוד מבחינת העמלות וכולל הן מסחר ב- CFD והן הזדמנויות לסחר במניות.

לכל הדברים האחרונים בנושא התחלת העבודה עם ענקית המסחר החברתית המובילה הזו, ריכזנו סקירה מעמיקה של eToro או שתוכלו לבקר ישירות eToro.

לידיעתך, כל מסחר כרוך בסיכון. 67% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. תוכן זה נועד למטרות חינוכיות בלבד ואינו ייעוץ השקעות.

פלטפורמות המסחר החברתיות הטובות ביותר

FXTM הוא אחד מתווכי הפורקס המהימנים והמוערכים בענף עם מסחר המוצע ביותר מ -250 נכסים. כשמדובר במסחר חברתי המתווך עושה עבודה מצוינת בשילוב פלטפורמות המסחר הגדולות שלהם ב- MT4 ומוצר FXTM Invest קנייני משלהם כדי לכסות את כל הצרכים שלך..

באמצעות FXTM Invest תוכלו לעסוק בעותקים אינטראקטיביים לחלוטין וסביבת מסחר חברתית באמצעותה תוכלו לשתף, כמו גם לקטוף מידע מסחרי שימושי ועוד. לאחר מכן ניתן להשתמש ישירות בפלטפורמת המסחר שלך Metatrader, שכמובן יש את כל הפונקציות והשימושיות שעבורן היא נודעה לאורך השנים..

מלבד הכלים והתכונות המוצעים על ידי FXTM Invest, תוכל גם לייבא אסטרטגיות מהקהילה הרחבה כדי להשתמש בתכונה של MT4 EA שיכולה להיות חשובה מפז בקישור משאבים אלה שתוכל להביא מהקהילה החברתית הרחבה..

בסך הכל, פלטפורמת המסחר החברתית ב- MT4 המשלבת כלים ואינדיקטורים הניתנים להתאמה אישית עם מה שמציעה FXTM להשקיע הופכת את זה למקום מושלם לעסוק במסחר חברתי ובאזור של פופולריות הולכת וגוברת עבור סוחרי FXTM..

למידע נוסף על המתווך הנהדר הזה ועל מה שיש להם להציע, עיין בסקירת FXTM שלנו או בקר בה FXTM.

פלטפורמות המסחר החברתיות הטובות ביותר

פפרסטון עושה את רשימת המתווכים הטובים ביותר למסחר בעותקים הודות ליותר מעשר שנים בענף בתעדוף סוחרים באמצעות שירותי הברוקרים השקופים והטובים שלהם. מוסדר היטב על ידי ASIC באוסטרליה, ה- FCA בבריטניה ואחרים ברחבי העולם, המתווך הפך לבחירה פופולרית עבור סוגים רבים של סוחרים..

באמצעות פלטפורמת המסחר הקניינית והקלה לשימוש שלה, אשר זמינה גם במובייל, תוכלו לעסוק במסחר CFD, הימורי Spread ועוד על כל הנכסים שיש להם להציע. בתור סוחר חברתי למרות שהם מופעלים על ידי Zulutrade המאפשר לך לנצל באופן מלא את ההעתקה של סוחרים אחרים.

אתה תמיד יכול להעיף מבט בסקירת פפרסטון שלנו לקבלת סקירה מעמיקה על כל מה שיש לבחירה הטובה ביותר של ברוקרים במט”ח או לבקר בו. פפרסטון.

אַזהָרָה: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. בין 74-89% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד CFD עובדים והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. תוכן זה מיועד למטרות מידע וחינוך בלבד ואין לראות בו ייעוץ השקעות או המלצת השקעה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map