פלטפורמות המסחר הטובות ביותר להימורים

ישנן דרכים רבות בהן אתה יכול להיות מעורב במסחר. אסטרטגיה נגזרת אחת הפופולרית מאוד בקרב סוחרים המחפשים סחר בגמישות מוגברת בשני צידי השוק היא הימורים מפוזרים. זו שיטה שיכולה לראות תשואות מוגברות גם במהלכי שוק קטנים.

הימורים מורחים בשוק הפורקס ועוד זמינים בדרך כלל מרבים מהמתווכים המובילים במט”ח, בהתאם למיקומך. בדרך כלל זה מגיע יחד עם פלטפורמת הימורים מפוזרת ייעודית. כאן אנו מתבוננים מקרוב בכמה מפלטפורמות ההימורים המפיצות הטובות ביותר שעומדות בפניכם הבחירה ובמתווכים המציעים פלטפורמות אלה.

פלטפורמות המסחר הטובות ביותר להימורים

Capital.com היא הבחירה המובילה בתור מתווכת הימורים מפוזרים, המציעה גם את אחת מפלטפורמות ההימורים המפוזרות הקלות לשימוש והאינטואיטיביות בענף. המתווך פועל מאז 2016 והציע הימורים מפוזרים דרך פלטפורמת המסחר הקניינית הייחודית שלהם באותה תקופה.

כאן תוכלו לעסוק בהימורים מפוזרים על יותר מ -2,000 נכסים המוצעים על ידי המתווך בסביבה מהימנה לחלוטין המפוקחת על ידי CySEC וה- FCA. פלטפורמת ההימורים המפוזרת של Capital.com זמינה גם כפלטפורמה מבוססת אינטרנט וגם בניידים כך שלעולם לא תחמיץ מהלך בשוק.

המתווך הוא ללא עמלה על הימורי התפשטות והמרווח נשאר נמוך מאוד החל מ- 0.6 פיפס בלבד. מבחינת פלטפורמת המסחר ניתן לצפות בתכונות חדישות עם תכונות משולבות AI ושפע של כלים חכמים לניהול סיכונים שיעזרו לכם להפיץ הימורים בבטחה מול המתווך הבריטי. הימורים מורחים זמינים כאן הן לסוחרים בבריטניה והן באירלנד.

לפרטים נוספים על כל מה שיש למתווך הזה להציע בהימורים מפוזרים ועוד הרבה יותר, תוכלו לעיין בסקירת Capital.com המלאה שלנו המעמיקה בכל היבט של הצעת הברוקר או ביקורו. Capital.com

אַזהָרָה: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 72.6% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד CFD עובדים והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

עסקאות עם מכשירים ללא מרשם שאינם ניתנים למסירה הם פעילות מסוכנת ויכולה להביא לא רק רווח אלא גם הפסדים. גודל ההפסד הפוטנציאלי מוגבל לגודל ההפקדה. רווחי העבר אינם מבטיחים רווחים עתידיים. השתמש בשירותי ההדרכה של Capital.com כדי להבין את הסיכונים לפני שתתחיל לפעול.

פלטפורמות המסחר הטובות ביותר להימורים

Avatrade הוא עוד מתווך מט”ח מוביל שמציע הימורים מפוזרים לסוחרים בבריטניה ובאירלנד. עם המתווך האירי הזה אתה יכול לסמוך על סביבת המסחר המאובטחת ביותר, על רגולציה מהימנה ברחבי העולם, ועל גיבוי של אחת מפלטפורמות המסחר המכובדות ביותר בתעשייה להפיץ עם.

פלטפורמת ההימורים המופצת שמציעה Avatrade היא פלטפורמת המסחר הנחשבת של MT4. זה מציע חוויית מסחר ניתנת להתאמה אישית לצד קלות שימוש ורמת ביצועים חזקים שאין תחרות בכל המגזר. הפלטפורמה היא עדיין אחת הפופולריות ביותר בקרב סוחרים חדשים ומנוסים במסחר שקיימה כמעט 20 שנה.

כאן תוכלו לעסוק בקלות בהימורים מפוזרים ביותר מ -200 שווקים ובעלות כניסה נמוכה מאוד. Avatrade מקלה על הימורי פריסה החל מ- 0.10 $ בלבד לנקודה בחלק מהנכסים. זה הופך אותה לאחת המתווכות והפלטפורמות המסחריות הפופולריות ביותר עבור אלו שההימורים חדשים מפיצים אותם. כסוחר מנוסה MT4 מספק גם עשרות כלי תרשים, אינדיקטורים ותכונות אחרות שיעזרו לך להשיג תובנה חשובה בשוק.

אם תרצה לקבל פרטים נוספים על פלטפורמת ההימורים והמתווך המובילה הזו, יש לנו סקירה מלאה על Avatrade שתוכל להתייעץ לקבלת מידע נוסף או לבקר בה. Avatrade.


אַזהָרָה: מסחר במט”ח / CFD & אופציות בשוליים טומנות בחובן סיכון גבוה, וייתכן שלא יתאימו לכל המשקיעים. מידת המינוף הגבוהה יכולה לעבוד נגדך כמו גם עבורך. לפני שתחליט לסחור במוצרים ממונפים כאלה עליך לשקול היטב את יעדי ההשקעה שלך, רמת הניסיון ותיאבון הסיכון שלך.

CityIndex

CityIndex נוסדה בשנת 1983. זה הופך אותו לאחד המתווכים הוותיקים ביותר בכל המגזר. עם כל כך הרבה ניסיון כפי שהיית מצפה, CityIndex מספקת הזדמנויות מקיפות על הימורי התפשטות לסוחרים רבים. זה מוצע באמצעות פלטפורמת המסחר המכובדת באותה מידה.

כפלטפורמת הימורים מורחבת אתה יכול לצפות לאותה ביצועים ושירות נהדרים מהפלטפורמה כפי שהם מספקים למסחר ב- CFD. הפלטפורמה עצמה נגישה במיוחד ומאפשרת התאמה אישית כמעט מלאה של תרשימים וכלים המשולבים במלואם עם רבים נוספים שניתן להוסיף. זה מספק חוויית מסחר שיכולה להיות פשוטה או מפורטת כנדרש. זו גם אחת מפלטפורמות המסחר הקלות ביותר להפעלה, היכולת לתפקד כמעט בכל מכשיר.

פלטפורמת MT4 להימורים מפוזרים זמינה גם במכשירים ניידים עם CityIndex כך שלעולם לא תחמיץ מהלך על אף אחד ממאות הנכסים הזמינים. ההפקדה המינימלית להתחיל בהימורים מפוזרים ב- CityIndex היא נמוכה מאוד, רק 100 דולר.

לפרטים נוספים על מתווך מוביל זה עם היסטוריה ארוכה מאוד בענף תוכלו לבדוק את סקירת CityIndex המלאה שלנו או לבקר בה CityIndex.

אַזהָרָה: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 73% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד CFD עובדים והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. הון בסיכון.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map