כיצד להשתמש ב- BTC ב- Ethereum ועוד באמצעות OKEx Cross-Chain Gateway

מדריך צעד אחר צעד לשימוש ב- Gateway Cross-Chain ב- OKEx

בעוד שביטקוין נותר המטבע הדיגיטלי המוביל בהיבטים רבים, הוא טיפח את צמיחתן של מערכות אקולוגיות חדשות, כמו שטח ה- DeFi המופעל על ידי מגוון פרוטוקולים. עם הגידול הזה בצמיחה, מבינים שהמשתמשים מבינים יותר גמישות בכל הנוגע לשימוש בנכסים הדיגיטליים שלהם – בין אם זה ביטקוין, ETH או מטבעות ואסימונים אחרים. כדי להקל על השתתפות המשתמשים במערכות אקולוגיות פורחות אלה, OKEx משיקה את שירות ה- Cross-Chain Gateway.

מהו OKEx Gateway Gateway?

OKEx Cross-Chain Gateway הוא שירות בלחיצה אחת המאפשר למשתמשים להמיר אסימון שאינו יליד לזו של יומן עבור חסימות ציבוריות נתמכות, ללא דמי עסקה. מנגנון המרה ישיר שכזה מאפשר למשתמשים להשתתף בקלות במערכות אקולוגיות של חסימות ציבוריות פופולריות. למשל, משתמשי OKEx יכולים להמיר את ה- BTC שלהם באמצעות ה- Cross-Chain Gateway ולקבל אסימון תואם הניתן לשימוש בכל מערכת האקולוגית DeFi המופעלת על ידי Ethereum..

ה- Gateway Cross-Chain Gateway תומך כיום ב- BTC, DOT ו- FIL. ניתן להמיר את שלושת הנכסים הדיגיטליים הללו ל- K-tokens, כלומר BTCK, DOTK ו- FILK, אשר ניתן להשתמש בהם ברשת את’ריום. בהמשך, OKEx יהפוך אסימונים נוספים לזמינים להמרות צולבות, והמשתמשים יוכלו גם למשוך את אסימוני K שלהם על רשתות חסומות אחרות כמו OKExChain ו- TRON..

מהם היתרונות של השימוש ב- OKEx Gateway Cross-Chain?

משתמשי OKEx נהנים ממספר יתרונות כאשר הם משתמשים ב- Cross-Chain Gateway להמרת המטבעות או האסימונים שלהם:

  • המרת ערך יציב
  • המרה מיידית ללא עמלות עסקה
  • רשומות שקופות זמינות ב- Etherscan
  • נזילות גבוהה

ראשית, משתמשים יכולים להמיר את נכסי ההצפנה שלהם לאסימוני K ביחס של 1: 1. לדוגמא, ניתן להמיר 1 BTC ישירות ל- 1 BTCK. המרת ערך יציבה כזו מבטלת את תנודתיות המחירים שנראית במהלך המרות מסורתיות בין נכסים.

יתר על כן, ה- OKEx Cross-Chain Gateway מציע חוויה בלחיצה אחת חלקה למשתמשים. לאחר סיום ההמרה, אוספים את K-tokens לחשבון המימון של המשתמש, ולא נגבה דמי עסקה בתהליך.

החוזה החכם של Cross-Chain Gateway הוא מקור פתוח ונבדק על ידי SlowMist, מבקר ציבורי צד ג ‘ידוע. בנוסף, מידע רלוונטי ל BTCK, DOTK ו- FILK זמינים לציבור באתר אתרסקאן. 

לבסוף, OKEx אימצה סטנדרטים מחמירים לבחירת אסימוני K הזמינים ב- Cross-Chain Gateway. אסימוני K אלה נבחרים על בסיס שווי שוק, נזילות גבוהה בשרשרת ופופולריות כללית. BTC, DOT ו- FIL מילאו את הקריטריונים הנ”ל, והמרתם יכולה להביא נזילות נוספת לחסימות ציבוריות אחרות, כולל Ethereum..

שימוש ב- OKEx Cross-Chain Gateway להמרת נכסים

אתה יכול להמיר את הנכסים שלך בכמה צעדים באמצעות OKEx Cross-Chain Gateway.

שלב 1: פתח את שער ה- Cross-Chain


נווט אל "יותר" בסרגל הניווט העליון באתר OKEx ולחץ על שער חוצה שרשראות להמשיך.

שלב 2: נווט אל ממשק ההמרה

דף ה- Cross-Chain Gateway מתאר את התכונות והיתרונות המרכזיים שלו ומאפשר למשתמשים להתחיל להמיר נכסים דיגיטליים על ידי לחיצה על שרשרת צולבת בלחיצה אחת.

שלב 3: הזן פרטי המרה

שירות Gateway Cross-Chain תומך כיום בהמרה בין BTC ו- BTCK, FIL ו- FILK ו- DOT ו- DOTK.

לפני המרת האסימונים, משתמשים יכולים לקרוא על אסימונים K ולהציג נתונים סטטיסטיים כגון מספר האסימונים במחזור, אסימונים שהוקצו, אסימונים הושמדו וכן הלאה..

תיבת ההמרה מאפשרת לך לבחור נכס נתמך ואת הזוג המתאים לו לפני שתזין את פרטי בקשת ההמרה שלך. לאחר שתהיה מוכן, לחץ להמיר כדי להמשיך, עיין בפרטים ולחץ לְאַשֵׁר לסיים.

שלב 4: צפה בעסקה שלך

כדי להציג את העסקה שלך, אתה יכול ללחוץ על הנכסים שלי מהרשימה הנפתחת תחת "נכסים" תפריט בפינה השמאלית העליונה.

שלב 5: משוך את אסימוני K שלך (אופציונלי)

למשיכת אסימוני K, תוכלו להתחיל בלחיצה על לָסֶגֶת מהרשימה הנפתחת תחת "נכסים" תַפרִיט.

כעת בחרו את מטבע המשיכה ובחרו ברשת אוֹ פְּנִימִי כשיטת הנסיגה. On-chain פירושו משיכת אסימונים נרשמת בבלוקצ’יין את’ריום.

אנו נמשוך את BTCK בדוגמה זו. הזן את כתובת BTCK, הערת הכתובת, סכום ההעברה ודמי השירות כדי להמשיך. עבור משיכה ברשת, הסכום המינימלי של דמי השירות הוא 0.0004 BTCK. אם תרצה להאיץ את המשיכה, תוכל להזין דמי שירות גבוהים יותר. נְקִישָׁה לְהַמשִׁיך להמשיך.

אפשרות ההעברה הפנימית מתייחסת להעברה מחוץ לרשת של אסימוני K לחשבון OKEx אחר. להעברה כזו בחר OKEx כפלטפורמת הנמען והזן את מזהה חשבון הנמען עם הערת הכתובת.

לאחר מכן, הזן את הסכום שברצונך להעביר ולחץ לְהַמשִׁיך להמשיך. שים לב שבניגוד להעברה ברשת, לא ייגבו עמלות בגין משיכות פנימיות.

לא סוחר של OKEx? למד כיצד להתחיל לסחור!

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map