הסבירו עמלות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים ב- OKEx

ריצת השוורים של ביטקוין לאחרונה שמה שוב את מטבעות הקריפטוגרפים ומפנה משתתפים חדשים להיכנס לחלל. על מנת להקל על עולים חדשים, OKEx לא רק מציעה בונוסי הרשמה אלא גם מספקת משאבים מפורטים, כגון מדריך מסחר מעמיק של מטבעות קריפטיים וכן הדרכה בנושא מסחר במטבעות קריפטוגרפיים באמצעות הפלטפורמה שלנו..

במאמר זה נפשט ונסביר את כל דמי המסחר בקריפטו ב- OKEx, כולל פירוט של סוג העמלות, הכללים שלהם ושונותם על סמך רמות המשתמש וסוגי הנכסים..

סוגי עמלות המסחר בקריפטו: עמלות יצרנים ונוטלים

במילים פשוטות, יצרנים הם סוחרים שמוסיפים נזילות לספר ההזמנות של הבורסה על ידי ביצוע הזמנות מגבלה שלא ממלאות באופן מיידי ובמקום זאת זמינות עבור אחרים לקחת..

לעומת זאת, הנוטלים הם סוחרים שמסירים נזילות מפנקס ההזמנות על ידי ביצוע הזמנות שוק הצורכות את פקודות הגבול שמציבו היצרנים..

יצרנים משלמים בדרך כלל עמלות נמוכות יותר ולכן הם מתמרצים להוסיף נזילות לספר ההזמנות של הבורסה. בינתיים, נוטלים משלמים עמלות גבוהות יותר בהשוואה מכיוון שהם ממלאים באופן מיידי את ההזמנות שלהם.

דמי יצרן / לוקחים של OKEx

ב- OKEx, שיעור דמי היצרן והמקבל תלוי בגורמים הבאים:

  • שכבות לקוחות
  • שווקי מסחר
  • כיתת נכסים

השיעורים המפורטים להלן מיושמים על כל עסק.

שכבות לקוחות

"נוֹרמָלִי" ו "VIP" הם שני פלחי המשתמש העיקריים ב- OKEx, כאשר לכל אחד מהם יש רמות משלו, או שכבות משלו.

למשתמש רגיל ב- OKEx יש נפח מסחר חודשי של פחות מ -5 מיליון דולר. קטע זה מחולק עוד יותר לחמישה שכבות המבוססות על אחזקות OKB – האסימון המקורי של הפלטפורמה. ככל שמספר OKB שמחזיק משתמש גבוה יותר, כך שכבתם גבוהה יותר ותשלומים נמוכים יותר הם משלמים.

משתמשים רגילים יכולים להפוך למשתמשי VIP אם יש להם נפח מסחר חודשי מינימלי של 5 מיליון דולר. ישנם שבע דרגות למשתמשי VIP, וסף נפח המסחר החודשי נע בין 5 מיליון דולר למיליארד דולר, בעוד שמגבלת המשיכה היומית שלהם נעה בין 600 ל -2,000 BTC..

מרמת VIP ארבעה משתמשים ואילך יכולים לנצל "שלילי" עמלות יצרניות בשווקים שונים, כגון מסחר החלפות תמידי. לדוגמא, שבעה משתמשים ברמת VIP מקבלים עמלות יצרניות שליליות לכל השווקים, כולל ספוט, חוזים עתידיים, החלפות ואופציות, וכתוצאה מכך מרוויחים עמלות על כל הזמנה..

שווקים ושיעורי נכסים

אחוזי דמי היצרן והנטילה משתנים גם בין שווקים נקודתיים, חוזים עתידיים, החלפות נצחיות ואופציות, ולכל אחד משווקים אלה יש קטגוריות שונות של סוגי נכסים..

נכסים המוצעים במסחר נקודתי מסווגים כקבוצות A, B, C ומבצעי קידום מכירות. לחוזים עתידיים יש רק נכסים מסוג A ו- B, להחלפות יש Class A, B וקידום מכירות, בעוד שלאופציות אין קטגוריות נכס ספציפיות שכן BTC, ETH ו- EOS הם המטבעות הקריפטוגרפיים היחידים הזמינים למסחר.

נכסי מחלקה A מייצגים מטבעות קריפטוגרפיים גדולים כגון BTC, ETH, LTC ו- OKB, בעוד שסוגי נכסים אחרים מפורטים על דמי מסחר של OKEx עמוד.

חישובי דמי מסחר

דמי המסחר החלים מחושבים על פי הדרג הגבוה ביותר של המשתמשים בכל מוצרי הסחר, כמפורט בתרשימות העמלות להלן עבור נכסי סוג A.

שיעורי שכר טרחה של נכסי Class A למשתמשים רגילים

שיעורי עמלה של נכסי Class A למשתמשי VIP

לדוגמא, אם למשתמש נפח מסחר נקודתי חודשי של 10 מיליון דולר (VIP2), נפח חוזים עתידיים חודשי של 200 מיליון דולר (VIP3) ונפח אופציות חודשי של 5 מיליון דולר (VIP1), דמי המסחר של המשתמש מחושבים על פי הרמה הגבוהה ביותר – VIP3 – וזה מורחב לפעילות המסחר האחרת של המשתמש ב- OKEx.

לפרטים מלאים על מבנה העמלות בכל סוגי הנכסים השונים, עיין בהודעה זו.

הסדרת עמלות המסחר

עמלת המסחר מתיישבת ביחידת המטבע שמשתמש רוכש.

עבור זוג BTC / USDT למשל, כאשר משתמש קונה BTC באמצעות USDT, דמי הלוקח מנוכים ב- BTC, ואילו כאשר המשתמש מוכר BTC ב- USDT, דמי הלוקח מנוכים ב- USDT.

דמי מסחר ספציפיים לחוזים עתידיים

מלבד דמי היצרן והנוטל, המשתמשים צריכים להיות מודעים לעמלות הסדר עתידי ודמי פירוק כפוי.

עמלת הסדר נגבת בעת הסדר חוזה עתידי. שיעור העמלה הוא 0.03% לכל המטבעות והאסימונים, והוא מוחל על משתמשים רגילים וגם על משתמשי VIP.

חיסול בכפייה מתרחש בתרחישים הבאים:

  1. במצב מרווח קבוע, אם יחס מרווח התחזוקה של המשתמשים נמוך מ -10% מהמרווח שלהם למינוף פי 10.
  2. בפירוק חלקי, אם יחס מרווח התחזוקה של המשתמשים נמוך מדרישת השוליים המינימלית.

משתמשים משלמים אגרה בכל פעם שמתרחשת חיסול בכפייה. עמלה זו שווה לדמי הלוקח בשכבה הנוכחית של המשתמש. עמלת הפירוק הכפויה חלה גם על סחר החלפות תמידי.

דמי מסחר ספציפיים לחוזי אופציות

סוחרי אופציות צריכים להיות מודעים לעמלות למימוש אופציות, כמו גם לדמי פירוק ופירוק חלקי.

דמי מימוש אופציות נגבים כאשר משתמשים מממשים את האפשרויות שלהם. שיעור עמלה זה הוא 0.02% והוא חל גם על משתמשים רגילים וגם על משתמשי VIP. אופציות של יום ושני ימים פטורות מדמי מימוש אלה, וככלל, שיעור העמלות בגין חוזה אופציות יחיד לא יעלה על 12.5% ​​מפרמיית החוזה..

דמי הפירוק מבוססים על דמי הלוקח ברמה 1 למשתמשים רגילים ו- VIP, בעוד שעמלת הפירוק החלקית משתנה בהתאם לשכבת המשתמש ודמי היצרן והלוקחים המקבילים. עם זאת, במהלך פירוק חלקי, דמי קנס נפרדים מוחלים על תפקידים קצרים בלבד, קבועים ב -0.2%, והם חלים גם על משתמשים רגילים וגם על משתמשי VIP. עמלת קנס זו, כאשר היא מחויבת, מוזרקת לקופת הביטוח OKEx בעת ההסדר. גם דמי הפירוק החלקיים וגם דמי הפירוק אינם יכולים לעלות על 12.5% ​​מפרמיית חוזה האופציה.

בעוד שמדריך זה מציג את סוגי העמלות השונים ויישומם לשכבות המשתמש, תוכלו ליצור קשר עם מרכז התמיכה שלנו לכל שאלה נוספת. אם עדיין אין לך חשבון ב- OKEx, אתה יכול להירשם כאן כדי להתחיל לסחור ולקבל בונוס של 10 $.

לא סוחר של OKEx? למד כיצד להתחיל לסחור!

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner