התחל לסחור במטבע קריפטוגרפי ב- OKEx

מדריך צעד אחר צעד למשתמשים חדשים להתחיל לסחור ב- OKEx

מטבעות קריפטוגרפיים מייצגים שווי שוק של מאות מיליארדי דולרים כיום ועדים למחזורי מסחר יומיים בשיעורים דומים. בעוד שהביטקוין מוביל את השוק כמטבע הדיגיטלי המקורי, אלטקוינים כמו ETH, XRP, LTC ו- ADA גם הם נזילים למדי ונסחרים באופן נרחב בבורסות הצפנה המובילות כמו OKEx. אם אתה חדש בתחום המסחר בקריפטוגרפים, הדרכה זו תנחה אותך בשלבים ותסייע לך לבצע את המסחר הראשון שלך בקריפטו OKEx.

שלב 1: הרשמה לחשבון מסחר קריפטוגרפי ב- OKEx

על מנת להתחיל לסחור ב- Cryptocurrency ב- OKEx, עליך להירשם תחילה לחשבון. אתה יכול לעשות זאת על ידי ביקור בדף הבית ולחיצה על הירשם כפתור בפינה השמאלית העליונה.

הערה: אנא בדוק אם מדינתך נתמכת על ידי OKEx לפני ההרשמה.

הזן את כתובת הדוא”ל שלך וצור סיסמה לחשבונך באמצעות השדות בעמוד ההרשמה או השתמש במקום זאת במספר הטלפון שלך.

סחר במטבעות קריפטוגרפיים למתחילים - הרשמה לחשבון

לאחר הזנת הפרטים לחץ על הירשם ותתבקש לאמת את כתובת הדוא”ל או מספר הטלפון שלך באמצעות קוד שנשלח על ידי OKEx. קוד זה תקף למשך 30 דקות והוא יפוג לאחר מכן, ויחייב אותך לחזור על התהליך.

לאחר שתזין את הקוד ותאמת את כתובת הדואר האלקטרוני או מספר הטלפון שלך, תיכנס לחשבון OKEx החדש שלך ותתקבל במסך קבלת פנים..

מדריך למסחר במטבעות קריפטוגרפיים - ברוך הבא

חשבון OKEx שלך נוצר כעת ותוכל להמשיך לקנות קריפטו או להפקיד את הנכסים הקיימים שלך באמצעות האפשרויות במסך הפתיחה. עם זאת, נדבר על חלקים אלה בהמשך הדרכה זו.

בדיקת הגדרות חשבון בסיסיות

ישנן מספר הגדרות חשבון שעליך להכיר לפני שתתחיל לסחור ב- OKEx. תוכל לגשת להגדרות שלך על ידי הזזת העכבר מעל סמל הפרופיל (לצד תפריט “נכסים”) ולחיצה על סקירה כללית.

החלק סקירה מציג את פרטי הפרופיל שלך וכן הגדרות חשבון אחרות, כגון אבטחה, אימות, העדפות, רמת עמלה, מגבלות משיכה וכו ‘..

אבטחת חשבון OKEx שלך

כל משתמשי OKEx מוזמנים לנצל את אמצעי האבטחה והתכונות השונים המסופקים על ידי המרכזיה. תוכל להתחיל לבדוק אפשרויות אלה על ידי לחיצה על הגדרות אבטחה בשורת התפריטים העליונה או ב- הצעות אבטחה בקשה בסעיף סקירה כללית.

אתה יכול להשתמש באפשרויות “סיסמה”, “אימות נייד” ו”מאמת גוגל “כדי לאבטח את חשבונך יחד עם הפעלת” חובה 2FA “ולבקש לכלול” קוד נגד דיוג “בכל הודעות הדוא”ל שתקבל מ- OKEx. בשילוב, אפשרויות אלה מציעות אמצעי אבטחה חזקים ומובילים בתעשייה עבור חשבונך.

אימות חשבון OKEx או KYC

בעוד ש- OKEx אינו דורש ממשתמשים לאמת את חשבונותיהם על מנת להפקיד ולהעביר קריפטו לסחר, מגבלות המשיכה נותרות בתוקף עד להשלמת תהליך KYC. על מנת להתחיל בתהליך תוכלו ללחוץ על אימות מתפריט המשנה במסך ההגדרות או מהרשימה הנפתחת לאחר הניווט לסמל הפרופיל.

תלוי בסוג החשבון שלך, תוכל להמשיך כאדם פרטי או כתאגיד ותידרש למסור מידע רלוונטי ולבצע את כל השלבים. כאשר אתה מאמת את חשבונך כאדם פרטי, אתה נדרש בדרך כלל למסמך זיהוי שהונפק על ידי הממשלה (בדרך כלל הדרכון שלך)..

כאמור, אימות אינו הכרחי בכדי להתחיל לסחור בקריפטו ותוכל להשלים את התהליך בשלב מאוחר יותר לפני משיכת הנכסים שלך..

הגדרת שפה ומטבע מקומי

תוכל לשנות במהירות את הגדרות השפה והמטבע המקומי על ידי פתיחה העדפות, מהרשימה הנפתחת של סמל הפרופיל או על ידי בחירה באפשרות מתפריט המשנה של ההגדרות.

מסך העדפות נותן לך גם אפשרות לשנות את ערכת הצבעים עבור הצעות המחיר המסחריות שאתה רואה ב- OKEx.

שלב 2: קנייה או הפקדה של קריפטו למימון חשבון OKEx שלך

כעת לאחר שהחשבון שלך מוגדר, אתה זקוק לנכסי קריפטו כדי להתחיל לסחור. ישנן שתי דרכים להמשיך – או שאתה קונה קריפטו דרך שער הקנייה / מכירה ב- OKEx או מפקיד את הנכסים הקיימים שלך בחשבון OKEx שלך.

לפני שתמשיך, עליך לשים לב כי כל עסקאות הצפנה הנכנסות עבור חשבון OKEx שלך נזקפות לחשבון המימון שלך (תווית משנה בתוך חשבון OKEx שלך). על מנת להתחיל לסחור או להשתמש בכל מוצר OKEx אחר, יהיה עליך להעביר את כספיך מחשבון המימון, למשל, לחשבון Spot.

חלק מתוויות החשבון שתיתקל בו כוללות חשבון ספוט, חשבון עתידי, חשבון אפשרויות, חשבון החלפות תמידי, חשבון P2P, חשבון שוליים, חשבון חיסכון וכן הלאה..

נעבור על אפשרות “העברה” בהמשך הדרכה זו.

קנו קריפטו דרך OKEx

OKEx מספקת שער קריפטו אינטואיטיבי של Buy / Sell למשתמשים שלה, ומאפשרת להם לקנות תשעה נכסי קריפטו שונים – כולל BTC, ETH ו- USDT – תוך שימוש במגוון מטבעות פיאט מקומיים. השער מופעל בשותפות עם ספקים ומעבדי פיאט שונים, והוא תומך בקנייה מיידית של מטבעות קריפטוגרפיים, אשר מופקדים ישירות לחשבון OKEx שלך..

תוכל לגשת לשער על ידי לחיצה על לקנות למכור מהתפריט הראשי ב- OKEx. לאחר הטעינה של הסעיף, תראה אפשרויות למטבעות נתמכים שתוכל לשלם איתם ולקבל, באמצעות אמצעי תשלום שונים.

שער Buy / Sell תומך גם ב- P2P ומסחר בלוקים, ותוכלו ללמוד עוד על שירותים אלה במדריך הייעודי שלנו ל- OKEx Buy / Sell..

הפקדת קריפטו בחשבון OKEx שלך

משתמשים שכבר מחזיקים בנכסים דיגיטליים יכולים להפקיד אותם בקלות בחשבונות OKEx שלהם כדי להתחיל לסחור.

לשם כך, העבר את העכבר אל “נכסים” בתפריט העליון ולחץ על לְהַפְקִיד מהרשימה הנפתחת.

מסך ההפקדה מאפשר לך לבחור כל אחד מהאסימונים או המטבעות הנתמכים שברצונך להעביר לחשבון OKEx שלך וליצור כתובת מתאימה. היסטוריית ההפקדות המלאה שלך נגישה גם באמצעות דף זה.

לדוגמה, אם תבחר ETH, OKEx תיצור כתובת הפקדה חדשה של ETH, לשם תשלח את ה- ETH שלך. תוכל גם לראות אזהרות או התראות הקשורות לפיקדון וכן סכומי מינימום.

תוכל גם לבקר ב”מרכז הדוחות “על ידי לחיצה על האפשרות מתפריט המשנה. זה המקום שבו אתה יכול צפה והורד היסטוריית המסחר והחשבון שלך.

אפשרות תפריט המשנה האחרונה בעמוד זה היא “עמלות”, המספקת סקירה של דמי המסחר החלים על פני שווקים שונים.

לאחר אישור העסקה שלך, תוכל לראות את היתרה שהופקדה על ידי לחיצה על נכסים מתפריט המשנה או לחיצה על הנכסים שלי מהרשימה הנפתחת “נכסים” בתפריט העליון.

מסך הנכסים מציג את היתרה שלך, המסומנת ב- BTC, בחשבונות “מימון”, “מסחר” ו”אחרים “וכן יתרות אסימון בודדות. המסך מעניק לך גישה מהירה לאפשרויות “הפקדה”, “משיכה” ו”העברה “יחד עם היכולת” להמיר יתרות קטנות ל- OKB. “

לאחר שהפקדתם בהצלחה את הקריפטוגרפיה הרצויה לחשבון OKEx שלכם, תוכלו להמשיך למסחר.

שלב 3: כיצד לסחור במטבעות חליפין ב- OKEx

בהיותה אחת מחילופי הקריפטו המובילים בעולם, OKEx מציעה שירותים ומוצרים עבור סוחרים חדשים ומתקדמים כאחד. אמנם ישנם מספר רב של תכונות ושווקים שתוכלו לחקור באמצעות חשבון OKEx שלכם, אך אנו מתייחסים למוצר ספוט מסחר למטרות הדרכה זו למסחר בקריפטו..

העברת קריפטו לחשבון Spot שלך

על מנת להתחיל לסחור בהצפנה בשוק המסחר בספוט, יהיה עליך להעביר תחילה את נכסי הצפנה שלך מ”חשבון המימון “ל”חשבון הספוט”. ניתן לעשות זאת באמצעות לְהַעֲבִיר אפשרות, נגישה מהרשימה הנפתחת “נכסים” בתפריט העליון.

מסך “העברה” יאפשר לך לבחור את המטבע או האסימון הרצויים שלך, להציג את היתרה הזמינה ולהעביר את כל הסכום הספציפי או בין חשבונות שונים..

לדוגמא זו, לאחר שתעביר את הקריפטו הרצוי שלך מ”חשבון המימון “ל”חשבון הספוט”, תוכל להמשיך ל”סחר נקודתי “.

צפייה בשוק המסחר הספוט

תוכל לגשת לשוק המסחר בספוט על ידי ניווט אל “סחר” בתפריט העליון, רחף מעל “סחר נקודתי” ואז בחר באחד בסיסי אוֹ מִתקַדֵם. ההבדל בין שני לוחות המחוונים הוא שהגרסה המתקדמת מציגה נתונים היסטוריים יותר ותומכת בכלי תרשים משופרים.

עבור הדרכה זו, נתייחס למצב הבסיסי.

מסך המסחר הספוט מציג מגוון מידע שימושי לסוחרים ומאפשר לכם לבחור מבין זוגות השוק הרבים הזמינים למסחר. לדוגמה, התמונה למטה מציגה את שוק BTC / USDT, שנפתח כברירת מחדל כשאתה מתחיל מסחר ספוט.

צמד BTC / USDT מציין שבשוק זה תוכלו לסחור בין BTC ל- USDT. הנתון הגדול המוצג כאן (כלומר, 11,240.9) מייצג את מחירו של BTC יחיד במונחי USDT, וצבעו האדום מצביע על כך שנתון זה ירד לאחרונה (במקרה זה ב- -0.18%).

בצד ימין, אתה יכול לראות סרגל עם רשימה של זוגות שוק USDT אחרים, כגון LTC / USDT, ETH / USDT, OKB / USDT וכן הלאה. אתה יכול ללחוץ על כל אחד מהם כדי לשנות את תצוגת השוק ולהתחיל לסחור בין המטבעות שנבחרו.

עם זאת, מכיוון שמדובר בשוק USDT, כל הזוגות יכללו USDT. אתה יכול גם לבחור לשנות שווקים, ולדוגמה, לסחור בין זוגות קריפטו.

לשם כך, העבר את העכבר מעל ה- “Crypto” אפשרות בתפריט המשנה העליון ובחר את הקריפטוגרפיה הרצויה מבין האפשרויות הזמינות.

לדוגמא זו, אנו נבחר ב- BTC, כלומר כל הזוגות יסומנו במונחי BTC ותוכלו לסחור ישירות בין BTC לבין מטבע דיגיטלי אחר, כגון LTC, כמוצג להלן..

מדריך למסחר במטבעות קריפטוגרפיים - תרשים LTC / BTC

ביצוע סחר בשוק הספוט

לאחר שתבחר את שוק השוק ואת צמד המסחר הרצוי לך, תוכל לבצע עסקאות. לדוגמא זו, בחרנו את הצמד ETH / USDT משוק USDT.

התמונה שלהלן מראה כיצד, בעת כתיבת שורות אלה, ETH 1 נסחר תמורת 388.24 USDT. על מנת לבצע עסקאות קנייה, פשוט הזן את סכום ה- ETH בשדה “סכום (ETH)” בצד ימין של פרטי המחיר ותרשים.

תרשימי מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

כברירת מחדל, “סוג ההזמנה” יוגדר ל”הגבלה “, כלומר ההזמנה שלך תבוצע במחיר שבחרת או יותר טוב. סוחרים מתקדמים יכולים לשנות את “סוג ההזמנה” בהתאם לצרכיהם.

השדה “מחיר (USDT)” מציג אוטומטית את המחיר הנסחר האחרון והוא ניתן לשינוי. אם תגדיר את המחיר הרצוי שלך נמוך משיעור השוק, ההזמנה שלך תצטרף לאחרים לספר ההזמנות עד למילויו.

אתה יכול לראות את “פנקס ההזמנות” בצד הימני ביותר, המייצג את נזילות השוק הן מהקונים והן מהמוכרים. הנתונים האדומים מציינים מחירים שהמוכרים מבקשים לקבל את הסכומים המקבילים שלהם ב- ETH, בעוד שהנתונים הירוקים מייצגים מחירים שהקונים מוכנים להציע עבור הסכומים שהם רוצים לרכוש..

נתונים אלה מאוחדים לפי מחיר ואינם מייצגים בהכרח קונה או מוכר אחד. מחיר השוק הנוכחי (388.24 בתמונה למטה) מייצג את הנקודה בה מתבקשים ההצעות וההצעות (מוכרים וקונים) בספר ההזמנות..

לאחר שתחליט על המחיר הרצוי, הזן אותו לשדה “מחיר (USDT)” ואחריו “הסכום (ETH)” שתרצה לקנות. לאחר מכן תוצג דמות “סך הכל (USDT)” ותוכל ללחוץ על קנה ETH כדי להגיש את ההזמנה שלך, בתנאי שיש לך מספיק כספים (USDT) בחשבון Spot Trading שלך.

ההזמנות שהוגשו נותרות פתוחות עד שהם מתמלאים או מבוטלים על ידך. אתה יכול להציג את אלה ב הזמנות פתוחות הכרטיסייה באותו דף ובדוק את ההזמנות המבוגרות והמלאות יותר היסטוריית הזמנות הכרטיסייה. שתי הכרטיסיות הללו מספקות גם מידע שימושי כגון “יחס מילוי” והמחיר הממוצע הממוצע.

לאחר מילוי ההזמנה שהגשת השוק, תבצע בהצלחה סחר קריפטו ב- OKEx.

המטבעות או האסימונים שנרכשו באמצעות סחר זה אמורים להיות זמינים עבורך ביתרת “חשבון ספוט” וניתן להעבירם לחשבונות אחרים או לחשבון המימון לפני שתוכל למשוך אותם באמצעות לָסֶגֶת מתוך הרשימה הנפתחת “נכסים”.

עמלות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

ל- OKEx יש לוח זמנים מפורט לעמלות המסחר המתייחס למשתמשים בהתבסס על מחזורי המסחר והאחזקות OKB שלהם.

ככלל, סוחרים מסווגים כמייצרים ומקבלים. אם אתה מגיש מסחר שמצטרף לספר ההזמנות, אתה יוצר, ואם אתה לוקח הצעה כלשהי או מבקש ממספר ההזמנות, אתה מקבל.

מכיוון שהיצרנים מוסיפים נזילות, הם משלמים עמלות נמוכות יותר בהשוואה למקבלים, שמסירים נזילות מהשוק.

אנו מקווים שמדריך זה עזר לך להבין כיצד עובד סחר קריפטוגרפי ב- OKEx. אם יש לך שאלות נוספות, אל תהסס לפנות לצוות התמיכה שלנו כאן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner