כיצד לסחור במטבעות חליפין עם שוליים ב- OKEx

הדרכה שלב אחר שלב למסחר במטבעות קריפטוגרפיים עם שוליים ב- OKEx

סחר במטבעות קריפטוגרפיים ב- OKEx נועד להיות פשוט ואינטואיטיבי הן לסוחרים מתחילים והן מנוסים. אנו מבטיחים זמינות של תכונות מסחר מתקדמות למשתמשים מתקדמים על מנת להקל על אסטרטגיות מסחר מתוחכמות. תכונה כזו היא מסחר בשוליים, והדרכה זו תעזור לכם להתחיל לעבוד איתה.

השוליים, במימון המסורתי, הם הכסף המושאל ממתווך לצורך השקעה, והוא ההפרש בין שווי ההשקעה הכולל לסכום ההלוואה. במקרה של מטבעות קריפטוגרפיים, מסחר בשוליים מתייחס לפרקטיקה של שימוש בכספים שאולים לסחר בקריפטו.

סוחרים משתמשים בשוליים על ידי בחירת מכפילי מינוף על מנת להגביר רווחים או הפסדים פוטנציאליים. מינוף מאפשר למשתמשים לפתוח עמדות מסחר הגדולות מהיתרה הראשונית של חשבון המסחר שלהם (באמצעות מרווח)..

לדוגמה, אם לסוחר יש 0.2 BTC, מינוף של 5x פירושו שהסוחר יכול ללוות 0.8 BTC נוספים ולהיכנס למיקום ארוך או קצר עם BTC 1. אם הסוחר יסגור את העמדה להחזר של 20%, הם ירוויחו 0.2 BTC (1.2 BTC – 1 BTC). מהצד השני, אותה סחר ללא מינוף רק יקבל את הסוחר 0.04 BTC (20% מ- 0.2 BTC).

עם זאת, הדבר תקף גם להפסדים, כאשר אם הסוחר סגר את העמדה הממונפת (1 BTC) להפסד של 20%, הם מפסידים 0.2 BTC – לעומת הפסד של 0.04 BTC ללא מינוף..

השימוש במינוף רק מגביר את הסיכון והתגמול ואינו משנה אף אחד מהתנאים הקשורים לנגזרת, כגון חוזים עתידיים או אופציות..

אתה יכול להתחיל לסחור במטבעות חליפין עם שוליים ב- OKEx באמצעות ההנחיות המפורטות שלב אחר שלב.

שלב 1: עבור לסעיף מסחר בשוליים

עבור אל דף הבית של OKEx ונווט אל סַחַר בתפריט העליון כדי לראות את השווקים הזמינים. לאחר מכן לחץ על בסיסי תחת "מסחר בשוליים" תווית לפתיחת מדור המסחר בשוליים. הגרסה הבסיסית מציעה נקודת התחלה טובה למתחילים, אך אם אתה סוחר מנוסה, אתה יכול לבחור מִתקַדֵם לקבלת לוח מחוונים מקיף יותר.

למטרות מדריך זה כיצד לסחור במטבעות חליפין עם שוליים, נשתמש בלוח המחוונים הבסיסי כהפניה למסחר בשוליים ב- OKEx..

שלב 2: הפעל מסחר בשוליים

מתחילים למסחר בשוליים צריכים להבין ולהכיר בסיכונים הכרוכים בכך, ורק לאחר שסימנו את התיבה ולחצו שלח האם ניתן יהיה להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים עם שוליים ב- OKEx, כפי שמוצג בתמונה למטה.


שלב 3: העבר כספים לחשבון השוליים שלך

צריך לממן את חשבון השוליים שלך לפני שתוכל להתחיל לסחור. אם אין לך יתרה בחשבון השוליים שלך, לחץ על לְהַעֲבִיר (בדף “מסחר בשוליים” או ברשימה הנפתחת “נכסים” בתפריט העליון) להעברת כספים בין חשבונות.

אם אין לך נכסי קריפטו בחשבון OKEx שלך, אתה יכול לקנות קריפטו או ללמוד כיצד להפקיד קריפטו ב- OKEx בעזרת המדריך למתחילים שלנו למסחר בקריפטו..

כאשר לחשבונך יש נכסי קריפטו, תוכל לעבור אל "לְהַעֲבִיר" סעיף, כפי שמוצג להלן, כדי להעביר אותם מה- "חשבון מימון" לצמד המסחר תחת שלך "חשבון שוליים" על מנת להתחיל לסחור.

בדוגמה זו, נעביר 0.002 BTC ל- ETH / BTC זוג בחשבון השוליים.

שלב 4: בחר את צמד המסחר בשוליים

כעת תוכל לבחור את צמד המסחר הרצוי מהסרגל השמאלי במרכז השליטה למסחר בשוליים. בחר USDT לזוגות מסחר בשולי USDT או לחץ CRYPTO לזוגות מסחר בשולי ביטקוין. מכפיל מינוף מרבי מוצג לצד כל זוג מסחר בשוליים. לדוגמא זו, אנו בוחרים את ה- ETH / BTC זוג תחת "CRYPTO."

שלב 5: בחר את כמות המינוף

לאחר שתבחר בצמד המסחר בשוליים, תוכל לבחור את כמות המינוף על ידי לחיצה על קופסא כחולה שכותרתו "מינוף," שנמצא בצד ימין עליון של לוח המחוונים למסחר בשוליים. אם אתה זקוק לסיוע בקביעת גובה המינוף, תוכל להסתכל על מגבלת ההלוואות על המינוף הנוכחי ועל מרווח התחזוקה הנדרש. אם המינוף שנבחר גבוה מהמרווח המומלץ, מוצגת הודעת האזהרה הבאה: "המינוף שלך גבוה יחסית, אנא שים לב לסיכונים."

נְקִישָׁה שלח לאחר שבחרתם את יחס המינוף הרצוי.

לאחר שתבחרו ביחס המינוף תוכלו ללחוץ על לִלווֹת מהצד הימני של סרגל הנכסים ללוות כספים נוספים להגדלת עמדת המרווח שלך.

בדוגמה שלנו, יש לנו 0.002 BTC כיתרה הראשונית של חשבון המסחר בשוליים. בחירת המינוף של פי 5 פירושה שנוכל לפתוח עמדה ל 0.01 BTC, כלומר נוכל ללוות 0.008 BTC נוספים.

כפי שמוצג בצילום המסך למטה, תוכלו לבחור את יחס המינוף והסכום שתרצו ללוות. נְקִישָׁה שלח כדי לאשר את ההשאלה.

הסכום הזמין ב- BTC הופך כעת ל 0.01, דבר המציין שהשאלת בהצלחה 0.008 BTC.

שלב 6: הזן את פרטי עסקת השוליים

בדוגמה שלנו ל- ETH / BTC, לחץ על ה- קנה ETH לחץ על הכרטיסייה לקנות Ether או לחץ על למכור ETH הכרטיסייה אם ברצונך למכור את אתר.

אתה יכול להזין את "סוג הזמנה," "מחיר ב- BTC" ו "כמות ה- ETH" לרכישה / מכירה לאחר שבחרתם את יחס המינוף. במקרה של ETH / BTC, עליך לרכוש סכום מינימלי של 0.001 ETH.

נְקִישָׁה קנה (ארוך) ETH ליזום עמדה ארוכה או למכור (קצר) ETH ליזום עמדה קצרה.

שלב 7: בדוק את העסקה שלך

לאחר הגשת המסחר והביצוע שלך, תוכל לבדוק את סטטוס המשרה שלך על ידי לחיצה על היסטוריית הזמנות הכרטיסייה בתחתית דף הבית של המסחר. סעיף זה מציג מידע שימושי כגון “סכום הממולא וההזמנה”, “ממוצע מחיר ממולא ומחיר הזמנה," “סטטוס” וכן הלאה.

אם ההזמנה שלך לא בוצעה, תוכל לבדוק את סטטוס ההזמנה תחת הזמנות פתוחות.

שלב 8: (אופציונלי) בטל את ההזמנה שלך

אם תרצה לבטל את המיקום הפתוח שלך, תוכל לעשות זאת על ידי לחיצה לְבַטֵל בלשונית “פתח הזמנות”.

שלב 9: (אופציונלי) החזר את הסכום שהושאל

אם ברצונך להחזיר את הסכום שהושאל, לחץ לְהַחזִיר בצד ימין של לוח המחוונים למסחר. בחר את יחידת המטבע הקריפטוגרפי והזן את הסכום להחזר, ואז לחץ שלח.

כללי חיסול ב- OKEx

כאשר סוחרים מטבעות קריפטוגרפיים עם שוליים, אם ערך חשבון השוליים של המשתמש יורד מתחת לשולי התחזוקה, זה יפעיל שיחת שוליים. במקרה זה, על המשקיעים להפקיד כספים נוספים כדי לעמוד במרווח התחזוקה שנקבע על ידי בורסת המטבעות. כישלון לעשות זאת יביא לפירוק חלקי או מלא מאולץ של מיקום השוליים של המשתמש ב- OKEx.

לפרטים אודות פירוק חלקי או מלא כפוי, עיין במאמר זה.

לפרטים על כללי המסחר בשוליים ב- OKEx, עיין במאמר זה.

לא סוחר של OKEx? למד כיצד להתחיל לסחור.

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map