חשבון מאוחד של OKEx: מבוא, הטבות והדרכה

מדריך לשימוש בתכונה החדשה של חשבון מאוחד למסחר חלק ב- OKEx

ב- OKEx אנו שואפים ללא הרף להצטיינות ולהעריך את משוב המשתמשים שלנו כאשר אנו משפרים שירותים קיימים ומציגים הצעות ותכונות חדשות. כמה מהתחומים שזיהינו לשיפור כוללים:

  • הכספים מופרדים לחשבונות שונים וניהולם עלול להסתבך.
  • משתמשים אינם יכולים לחלוק את כספי השוליים שלהם בין חשבונות נגזרים שונים, מה שמוביל לאי נוחות ולניצול הון נמוך.
  • פירוק איטי של נגזרים פירושו שמשתמשים לא יכולים לממש את הרווחים שלהם באופן מיידי.

במאמץ להביא לכל המשתמשים חוויית מסחר חלקה ויעילה יותר ב- OKEx, הכרזנו על תכונת החשבון המאוחד לפלטפורמה שלנו. אנו מריצים כעת את התכונה החדשה הזו עם שלושת המצבים הבאים כדי להקל על הסוחרים:

  • מצב חשבון פשוט
  • מצב מרווח מטבע יחיד
  • מצב מרווח רב-מטבעי

משתמשים יכולים לבחור את המצבים השונים הזמינים תחת התכונה ‘חשבון מאוחד’, והם יצטרכו להעביר חידון קצר כדי להפעיל את מצב השוליים המרובי מטבעות..

תחת חשבון פשוט, משתמשים יכולים לסחור רק בשוק הספוט ולקנות חוזי אופציות. משתמשים המעוניינים לסחור בנקודות חילופי ממון ממונפות, עתידיות או למכור חוזי אופציה, יצטרכו לקחת בחשבון את שני מצבי החשבון המאוחדים האחרים..

תחת חשבון שוליים במטבע יחיד, המשתמשים יכולים לסחור בכל המוצרים, כולל החלפות נקודתיות, מנוף ספוט, החלפות תמידיות, עתידיות ואופציות, והם יכולים לבחור להשתמש בשוליים שוליים או בשוליים בודדים עם פוזיציות פתוחות. במצב שוליים חוצה, כל המכשירים המשתמשים באותו מטבע להסדר יכולים לחלוק את המרווח. המשמעות היא שניתן לקזז את הרווחים וההפסדים זה בזה במהלך חישוב הסיכון.

בעת פתיחת פוזיציות בחשבון שוליים של מטבע יחיד, המשתמשים יצטרכו לוודא שיש להם יתרה מספקת במטבע המקביל. לאחר פתיחת מיקום, משתמשים יכולים להעביר ידנית אל מחוץ לשוליים, אך ניתן להעביר רק את הסכום מעל לדרישת השוליים הראשונית (או IMR). אם אין ביטחונות מספקים במטבע המקביל, הדבר עלול לגרום להפחתת עמדות, לפירוק או לאובדן אפשרי של כל הנכסים במטבע זה. על ידי שימוש במצב שוליים מבודדים, משתמשים יכולים להבדיל את הסיכון למיקומים שונים.

תחת חשבון מרווח מטבעות, למשתמשים יש גישה לסחור בכל המוצרים, והנכסים שלהם במטבעות שונים ישמשו כבטוחה לאחר ההמרה לערך הדולר שלהם. פירוש הדבר שגם למשתמש יש יתרה או הון לא מספיק במטבע יחיד, הם יכולים לסחור אם יש להם ביטחונות מספקים מספיק במונחי דולר. סוג חשבון זה תומך גם במיקומים מרווחים ושוליים מבודדים, וכאשר משתמשים במרווח רב-מטבעי, נתמכים גם קיזוז רווח והפסד וקיזוז סיכון..

בשל ההבדלים הגדולים בנזילות השוק של כל מטבע, הפלטפורמה מחשבת את ערך הדולר בפועל של כל מטבע עם הנחה בהתבסס על רמת הנזילות. בסוג חשבון זה, כאשר סך הנכסים במונחי דולר אינו מספיק ביחס לדרישת מרווח האחזקה עבור כל הפוזיציות, יופעל הפחתת פוזיציה או פירוק.

כיצד לסחור ב- OKEx באמצעות מצבי חשבון מאוחדים

משתמשי OKEx יכולים לבחור בין שלושת מצבי החשבון המאוחדים – מרווח מטבע יחיד פשוט או מרווח מטבע רב – ובצע את הצעדים הבאים כדי להתחיל לסחור עם כל אחד.

מצב פשוט

במצב המסחר הפשוט, המשתמשים יכולים לבצע מסחר נקודתי וחוזי אופציות לרכישה.

שלב 1: בחר במצב פשוט למסחר

היכנס לחשבונך דרך דף הבית של OKEx ואז עבור אל "נכסים" בפינה השמאלית העליונה ולחץ על התחל במסחר בהדגמה.

במסך הבא לחץ על סמל ארגז הכלים שליד "מֵידָע" לבחירת מצב המסחר. בחירת ברירת המחדל היא "פָּשׁוּט."

שלב 2: בחר צמד מסחר

אתה יכול לבחור זוג מסחר על ידי לחיצה על BTC / USDT (אפשרות ברירת המחדל) בפינה השמאלית העליונה של דף המסחר כדי לפתוח תפריט נפתח.

שלב 3: הזן פרטי עסקה

לאחר שבחרת בזוג מסחר, הזן את פרטי העסקה. בדוגמה זו נשתמש בהזמנת מגבלה לרכישת 20 BTC. כשתהיה מוכן, לחץ על קנו BTC להמשיך.

שלב 4: בדוק את ההזמנה שלך

לאחר שתגיש את ההזמנה שלך, תוכל לבדוק אותה תחת ה- "הזמנות פתוחות" הכרטיסייה.

מצב מרווח מטבע יחיד

מרווח מטבע יחיד הוא מצב מסחר המכוון לסוחרים שאינם מקצועיים. משתמשים אלה יכולים לסחור בספוט, בחוזים עתידיים, באופציות, בחוזים קבועים ובמינוף, והם יכולים לבחור בין חוצה מטבע בודד או חוצה מטבע כמצב השוליים..

שלב 1: הפעל מצב מרווח מטבע יחיד

לבחירת מצב אחר, לחץ שוב על סמל ארגז הכלים שליד "מֵידָע" על מסך המסחר. כשתבחר את מצב החשבון, תראה תיבה עם שלושת המצבים וכן את האפשרות "לְהַפְעִיל" השניים האחרים.

שלב 2: קרא את כתב ויתור להפעלת מצב מרווח מטבע יחיד

לאחר שלחצת לְהַפְעִיל, קרא את הגילוי, כמו גם את הסכמי המשתמשים המסחריים לחוזים עתידיים, החלפות נצחיות ומסחר באופציות על מנת להפעיל מסחר בנגזרים. לאחר שקראת את ההסכמים, החלף את תיבת הסימון לאישור ולחץ הפעל מסחר להמשיך.

אחרי זה תראה "מרווח מטבע יחיד" כמצב חשבון פעיל.

שלב 3: בחר צמד מסחר ומצב שוליים

בדוגמה זו נסחר בחוזים עתידיים על BTC בעוד מסחר בהדגמה פעיל. לרחף מעל "סַחַר" משורת התפריטים העליונה ולחץ על עתיד תַחַת "נגזרים."

כעת בחר צמד מסחר על ידי לחיצה על התפריט הנפתח לצד המטבע בפינה השמאלית העליונה של דף המסחר. בדוגמה זו נאריך את חוזה העתיד שכותרתו "BTCUSD1218," כלומר, חוזה העתיד יוסדר ב -18 בדצמבר. לאחר שבחרתם צמד סחר, תוכלו לבחור בין לַחֲצוֹת אוֹ מְבוּדָד כמצב השוליים. אנחנו נבחר מְבוּדָד בדוגמה זו.

שלב 4: הזן פרטי עסקה

בחר את סוג ההזמנה לעסקה שלך: לְהַגבִּיל, שׁוּק אוֹ תפסיק. אנו נבחר בסדר הגבלה בדוגמה זו ונזין את פרטי העסקה הרצויים שלנו.

כשנכנסים למצב ארוך בשוק החוזים העתידיים, אנו יכולים להתאים את כמות המינוף על ידי לחיצה ארוך תַחַת "כַּמוּת."

הזן את כמות המינוף ולחץ לְאַשֵׁר. לאחר מכן לחץ פתוח ארוך (מסחר בהדגמה) להמשיך.

שלב 5: בדוק את העסקה שלך

לאחר ביצוע המסחר שלך, תוכל לבדוק את סטטוס המשרה שלך על ידי לחיצה על היסטוריית הזמנות הכרטיסייה בתחתית דף הבית של המסחר.

סעיף זה מציג מידע שימושי כגון "ממוצע מחיר," "תַשְׁלוּם," "סטָטוּס" וכן הלאה.

מצב מרווח רב-מטבעי

מצב השוליים רב המטבעות פונה לסוחרים מקצועיים ולמשתמשי API. מצב מסחר זה מאפשר למשתמשים לסחור במקום, באופציות, בחוזים עתידיים, בחוזים קבועים ובמינוף, ולבחור בין מצב השוליים המבודד למצב הצלב המאפשר להשתמש בכל המטבעות כמרווח..

שלב 1: הפעל מצב מרווח מרובי מטבעות

שוב לחץ על סמל ארגז הכלים שליד "מֵידָע," שנה את סוג המצב ו- לְהַפְעִיל מצב מרווח מרובי מטבעות.

שלב 2: ענו על החידון וקראו את כתב ויתור

כדי להתחיל לסחור במצב מרווח רב-מטבעי, המשתמשים צריכים לעבור חידון קצר ולקרוא את הסכמי המשתמשים המסחריים לחוזים עתידיים, החלפות נצחיות ומסחר באופציות..

לאחר השלמת החידון וקריאת הסכמי המשתמשים המסחריים, לחץ הפעל מסחר להמשיך.

שלב 3: בחר את צמד המסחר ואת מצב השוליים

בדוגמה זו, נפתח תפקיד ארוך עם חוזה החלפה נצחי של BTCUSD. שוב נווט אל "סַחַר" מהתפריט העליון ולחץ על נִצחִי תַחַת "נגזרים."

תחת תפריט זוג המסחר, אתה יכול לבחור בין לַחֲצוֹת אוֹ מְבוּדָד כמצב השוליים. אנחנו נבחר לַחֲצוֹת בדוגמה זו.

שלב 4: הזן פרטי עסקה

בחר את סוג ההזמנה לעסקה שלך: לְהַגבִּיל, שׁוּק אוֹ תפסיק. לאחר מכן, הזן את פרטי העסקה.

כשנכנסים למצב ארוך בשוק החוזים העתידיים, אנו יכולים להתאים את כמות המינוף על ידי לחיצה מינוף תַחַת "כַּמוּת."

הזן את כמות המינוף ולחץ לְאַשֵׁר. בדוגמה זו, הגדרנו את המינוף כ- 15x. כשתהיה מוכן, לחץ על פתוח ארוך (מסחר בהדגמה) להמשיך.

שלב 5: בדוק את העסקה שלך

סוחרים יכולים לפקח על מיקומי השוליים שלהם בלשונית "מידע על סיכונים צולבים." לשונית זו מציגה את יתרת השוליים הזמינים, השוליים ההתחלתיים, שולי התחזוקה ויחס השוליים החוצה.

לאחר ביצוע המסחר שלך, תוכל לבדוק את סטטוס המשרה שלך על ידי לחיצה על היסטוריית הזמנות הכרטיסייה בתחתית דף הבית של המסחר.

סעיף זה מציג מידע שימושי כגון "ממוצע למלא מחיר," "תַשְׁלוּם," "סטָטוּס" וכן הלאה.

נסה חשבונות מאוחדים והרוויח תגמולים

אנו קוראים לכל הסוחרים לנסות את מערכת החשבונות המאוחדים החדשה כדי לקבל הזדמנות לזכות בפרסי USDT.

שלטו בכישורי המסחר שלכם בתחרות עלית חשבונות מאוחדת של OKEx ושתפו מאגר פרסים כולל של 260,000 USDT! תחרות עלית החשבון המאוחדת של OKEx תצא לדרך עם תחרות מסחר ותחרות משוב, עם מאגרי פרסים של 150,000 USDT ו- 110,000 USDT בהתאמה..

לפרטים על זכאות ותגמולים, עיין בהודעה הרשמית.

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner