כיצד לסחור באופציות קריפטו ב- OKEx

הדרכה שלב אחר שלב למסחר באופציות קריפטוגרפיות ב- OKEx

אפשרויות, כמו חוזים עתידיים, הן נגזרות העוקבות אחר מחיר נכס הבסיס. עם זאת, בניגוד לחוזים עתידיים, אופציות מעניקות לקונה את הזכות, אך לא את החובה, לקנות (כלומר, אופציות להתקשרות) או למכור (כלומר אופציות מכירה) את נכס הבסיס במחיר ספציפי במועד מסוים או לפניו, הנקרא תפוגה . עבור סוחרים, אופציות יכולות לשמש ככלי יעיל למימוש יעדי השקעה שונים בתיק שלהם, כגון:

  • הגבילו את הפסדי החיסרון בשוק היורד.
  • לייצר רווחים בתקופות של תנודתיות גבוהה.
  • ספקולציות על תנועות מחירים עם סיכון נמוך יחסית.

בעוד החוזים העתידיים פופולאריים יותר, אפשרויות המטבעות הקריפטוגרפיים צוברים גם הם כוח ומוצעות על ידי חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מובילים כגון OKEx. אם ברצונך לסחור באופציות קריפטו, הדרכה זו תעזור לך להתחיל.

תכונות של אפשרויות Crypto ב- OKEx

OKEx תומכת במסחר בחוזי אופציות עם שלושה מטבעות קריפטוגרפיים – Bitcoin (BTC), Ether (ETH) ו- EOS – כנכסי הבסיס. הפרטים שיש לציין מבחינת אפשרויות ההצפנה ב- OKEx הם כדלקמן:

  1. חוזים לאופציות שיחה ומכירה זמינים למסחר.
  2. החוזים מסתיימים במסגרות זמן של יום, יומיים, שבועיים, דו שבועיים, חודשיים, רבעוניים ודו-רבעוניים.
  3. חוזים עוקבים אחר הסגנון האירופי וניתן לממש אותם רק בתאריך התפוגה (ולא לפני כן).
  4. החוזים מוסדרים בשעה 8:00 בבוקר UTC ביום שישי בשבוע הפג.
  5. החוזים נסחרים 24/7.

התרשים שלהלן מספק פרטים נוספים שיכולים להועיל למשתמשים חדשים בתחום האופציות הנסחרות ב- OKEx.

פרטים על חוזי אופציות ב- OKEx. מקור: OKEx

שלב 1: עבור לסעיף האפשרויות

עבור אל דף הבית של OKEx ונווט אל סַחַר בתפריט העליון כדי לראות את השווקים הזמינים. לאחר מכן לחץ על בסיסי תחת התווית “אפשרויות” כדי לפתוח את חלק האפשרויות. הגרסה הבסיסית מציעה נקודת התחלה טובה למתחילים המסחר באופציות, אך אם אתה סוחר מנוסה, אתה יכול לבחור מִתקַדֵם לקבלת לוח מחוונים מקיף יותר.

מסחר בשולי OKEx

כלי גילוי אפשרויות

סוחרים חדשים מתמודדים לעיתים קרובות עם עקומת למידה תלולה בעת מסחר בנגזרים. במטרה לעזור למשתמשים להכיר את אפשרויות המטבעות הקריפטוגרפיים, OKEx פיתחה את התכונה ‘אפשרויות גילוי’, שמנחה אותך בתהליך קניית האופציות..

כאשר משתמש מנווט לקטע האפשרויות, הוא רואה את כלי הגילוי כברירת מחדל. אם ברצונך להשתמש בכלי, ניתן לצפות כאן בסרטון ההדרכה ובהנחיות שלב אחר שלב לגילוי אפשרויות.


למטרות מדריך זה כיצד לסחור באופציות קריפטוגרפיות, נשתמש בלוח המחוונים הבסיסי כהפניה למסחר באופציות קריפטו ב- OKEx, אליו ניתן לגשת על ידי לחיצה על כל האפשרויות הכרטיסייה.

סחר באופציות - OKEx

שלב 2: הפעל סחר באופציות

למתחילים המסחר באופציות צריך להבין ולהכיר בסיכונים הכרוכים בכך, ורק לאחר סימון התיבה ניתן יהיה לעשות זאת הפעל מסחר של נגזרים ב- OKEx, כפי שמוצג במסך למטה.

הפעל מסחר באופציות

שלב 3: העבר כספים לחשבון האופציות שלך

צריך לממן את חשבון האופציות שלך לפני שתוכל להתחיל לסחור. אם אין לך איזון בחשבון האופציות שלך, לחץ על לְהַעֲבִיר (בדף “סחר באופציות” או ברשימה הנפתחת “נכסים” בתפריט העליון) להעברת כספים בין חשבונות.

אם אין לך נכסי קריפטו בחשבון OKEx שלך, אתה יכול לקנות קריפטו או ללמוד כיצד להפקיד קריפטו ב- OKEx באמצעות המדריך למתחילים שלנו למסחר בקריפטו..

כאשר לחשבונך יש נכסי קריפטו, תוכל להשתמש ב- "לְהַעֲבִיר" סעיף, כפי שמוצג להלן, כדי להעביר אותם מה- "חשבון מימון" לשלך "חשבון חשבון" על מנת להתחיל לסחור. לאחר שמילאת את הסכום המועדף עליך להעביר, לחץ לְאַשֵׁר.

שלב 4: בחר חוזה אופציות לסחר

כעת תוכל לבחור את סוג החוזה הרצוי מהסרגל השמאלי בלוח המחוונים לסחר באופציות. נכון לעכשיו, האפשרויות הזמינות הן BTCUSD, אתוסד ו EOSUSD, שהם "אפשרויות שוליים למטבעות," כלומר הם מסודרים במטבעות הדיגיטליים הבסיסיים.

לאחר מכן לחץ על כל האפשרויות הכרטיסייה ובחר את מסגרת הזמן הרצויה לתום החוזה באמצעות "את כל" רשימה נפתחת. האפשרויות הזמינות הן יום, יומיים, שבועיים, דו שבועיים, חודשיים, רבעוניים ודו-רבעוניים.

האופציות הדו-שבועיות ייווצרו בכל יום שישי, ואילו האופציות החודשיות והדו-רבעוניות ייווצרו בכל יום שישי השלישי-האחרון בחודש וביום שישי האחרון ברבעון.

BTCUSD - דוגמה למסחר באופציות

במדריך זה למסחר באופציות, נבחר את חוזה האופציות השבועי שכותרתו “BTCUSD-20200828-12000-C” כדוגמה..

האמנה למתן שמות ואחריה חוזי אופציות היא: סוג-שביתה-תפוגה-בסיסית.

בהתבסס על שמו, BTCUSD-20200828-12000-C, אנו יכולים לומר כי BTC הוא נכס הבסיס, ואילו 20200828 מתייחס לתאריך התפוגה של 28 באוגוסט 2020, בעוד ש 12000 מתייחס למחיר ההימרה בדולר ארה”ב. האות ג ‘מציינת כי מדובר באופציית התקשרות, המעניקה לסוחרים את הזכות לרכוש את נכס הבסיס במחיר המימוש בתום תפוגתו. לחלופין, האות P מציינת אופציות מכירה, המעניקות לסוחרים את הזכות למכור את נכס הבסיס במחיר המימוש בתום תפוגתו..

שלב 5: הזן פרטי הזמנה וביצע

לאחר בחירת החוזה הרצוי שלך, תוכל להזין את “המחיר” ואת “הסכום” עבור המסחר. באופציות מסחר ב- OKEx, הזמנת הגבלה היא הסוג היחיד העומד לרשות הסוחרים. אם ברצונך לבצע את הזמנתך בהקדם האפשרי, תוכל ללחוץ על BBO (כלומר, ההצעה הטובה ביותר), שתואם את ההזמנה שלך עם ההצעות הטובות ביותר בשוק.

לאחר הזנת פרטי ההזמנה תוכלו ללחוץ על לִקְנוֹת אוֹ מכירה לקנות או למכור חוזים. בדוגמה שלנו ל- BTCUSD-20200828-12000-C, המשך זמן ארוך פירושו רכישת אופציה להתקשרות, ואילו ניתן לממש מיקום קצר על ידי רכישת אופציית מכר. מכירת חוזי אופציות הינה התחייבות מתקדמת ואינה מומלצת למתחילים בשל הסיכון הגבוה הכרוך בכך.

סוחרים צריכים לסחור בחוזה אחד לפחות על מנת לבצע את ההזמנה בהצלחה. בדוגמה של BTC / USD, כל חוזה מייצג 0.1 BTC.

דוגמה למסחר באופציות

לדוגמה, אתה יכול להגדיר הזמנת מגבלה עם מחיר שביתה של 0.024 BTC לחוזה ולפתוח עמדה ארוכה עבור "BTCUSD-20200828-12000-C" עם חוזה אחד, או "המשך."

לוח המחוונים למסחר מציג גם מידע בסיסי לחוזה האופציות כגון "מדד (דולר ארה”ב)," "מארק פרייס" ו "פתח עניין." מדד (USD) עוקב אחר המחיר הממוצע של BTC / USD באמצעות חמש בורסות קריפטו, ואילו מחיר הסימן (BTC) הוא מחיר הייחוס המחושב מהמדד הבסיסי (BTC / USD). ריבית פתוחה כאן מתייחסת למספר הכולל של חוזי אופציות מצטיינים.

שלב 6: בדוק את ההזמנה שבוצעה

לאחר הגשת המסחר שלך, ההזמנה שלך תמתין לפני הביצוע ותוכל לבדוק את מצב עמדתך על ידי לחיצה על הזמנות פתוחות הכרטיסייה בתחתית דף הבית של סחר באופציות. סעיף זה מציג מידע עסקי כגון מספר החוזים בהזמנה, או “גודל (המשך)”, “שוליים (BTC)," “סטטוס” וכן הלאה. שוליים הם הכסף המושאל ממרתף הצפנה למשתמשים לצורך השקעה.

שלב 7: (אופציונלי) בטל את ההזמנה שלך

אם תרצה לבטל את ההזמנה הפתוחה שלך, תוכל לעשות זאת על ידי לחיצה לְבַטֵל בלשונית “פתח הזמנות”.

הזמנות פתוחות הן הזמנות שלא מולאו בשוק ומחכות לביצוע. לעומת זאת, עמדות פתוחות הן עסקאות מבוססות שטרם נסגרו עם סחר מנוגד. אם יש לך מיקום קצר פתוח ב- BTC, תוכל לסגור את המשרה על ידי רכישה חוזרת של BTC. אם יש לך משרה ארוכה פתוחה ב- BTC, תוכל לסגור אותה על ידי מכירת המיקום הארוך.

עמלות למסחר באופציות קריפטו ב- OKEx

באופציות מסחר ב- OKEx, שיעור עמלת המימוש הוא 0.02% והוא אינו תלוי בדרג המשתמש. יתרה מכך, אופציות ליום ושני ימים פטורות מדמי המימוש.

דמי יצרן, נוטל, פירוק וחיסול חלקי חלים גם, בהתאם למיקום המסחר של המשתמש. עמלות אלה משתנות עבור שכבות שונות ותוכלו להציג פרטים נוספים בדף מידע אגרות.

לא סוחר של OKEx? למד כיצד להתחיל לסחור.

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map