הסבירו עמלות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים ב- OKEx

ריצת השור בביטקוין האחרונה שוב שמה את מטבעות הקריפטוגרפים באור הזרקורים ומניעה משתתפים חדשים להיכנס לחלל. על מנת להקל על עולים חדשים, OKEx לא רק מציעה בונוסי הרשמה אלא גם מספקת משאבים מפורטים, כגון מדריך מסחר מעמיק של מטבעות קריפטיים וכן הדרכה בנושא סחר במטבעות קריפטוגרפיים באמצעות הפלטפורמה שלנו..

במאמר זה נפשט ונסביר את כל דמי המסחר בקריפטו ב- OKEx, כולל פירוט של סוג העמלות, הכללים שלהם ושונותם על סמך רמות המשתמש וסוגי הנכסים..

סוגי עמלות המסחר בקריפטו: עמלות יצרנים ונוטלים

במילים פשוטות, יצרנים הם סוחרים שמוסיפים נזילות לספר ההזמנות של הבורסה על ידי ביצוע הזמנות מגבלה שלא ממלאות באופן מיידי ובמקום זאת זמינות לאחרים לקחת..

נוטלים, לעומת זאת, הם סוחרים שמסירים נזילות מפנקס ההזמנות על ידי ביצוע הזמנות שוק הצורכות את צווי הגבול שמקבלים היצרנים..

יצרנים משלמים בדרך כלל עמלות נמוכות יותר ולכן הם מתמרצים להוסיף נזילות לספר ההזמנות של הבורסה. בינתיים, נוטלים משלמים עמלות גבוהות יותר בהשוואה מכיוון שהם ממלאים באופן מיידי את ההזמנות שלהם.

דמי יצרן / לוקחים של OKEx

ב- OKEx, שיעור דמי היצרן והמקבל תלוי בגורמים הבאים:

  • שכבות לקוחות
  • שווקי מסחר
  • כיתת נכסים

השיעורים המפורטים להלן חלים על כל עסק.

שכבות לקוחות

"נוֹרמָלִי" ו "VIP" הם שני פלחי המשתמשים העיקריים ב- OKEx, כאשר לכל אחד מהם יש רמות או שכבות משלו.

למשתמש רגיל ב- OKEx יש נפח מסחר חודשי של פחות מ -5 מיליון דולר. פלח זה מחולק עוד יותר לחמישה שכבות המבוססות על אחזקות OKB – האסימון המקורי של הפלטפורמה. ככל שמספר OKB שמחזיק משתמש גבוה יותר, כך שכבתם גבוהה יותר והעמלות הנמוכות יותר הם משלמים.

משתמשים רגילים יכולים להפוך למשתמשי VIP אם יש להם נפח מסחר חודשי מינימלי של 5 מיליון דולר. ישנם שבע דרגות למשתמשי VIP, וסף נפח המסחר החודשי נע בין 5 מיליון דולר למיליארד דולר, בעוד שמגבלת המשיכה היומית שלהם נעה בין 600 ל -2,000 BTC..

מרמת VIP ארבעה משתמשים יכולים להשתמש "שלילי" עמלות יצרניות בשווקים שונים, כגון מסחר החלפות תמידי. למשל, שבעה משתמשים ברמת VIP מקבלים דמי יצרן שליליים עבור כל השווקים, כולל ספוט, חוזים עתידיים, החלפות ואופציות, וכתוצאה מכך מרוויחים עמלות על כל הזמנה..


שווקים ושיעורי נכסים

אחוזי דמי היצרן והנטילה משתנים גם בין נקודות סחר, עתידיות, החלפות נצחיות ושווקי אופציות, ולכל אחד משווקים אלה יש קטגוריות שונות של סוגי נכסים..

נכסים המוצעים במסחר נקודתי מסווגים כדרגות A, B, C ומבצעי קידום מכירות. לחוזים עתידיים יש רק נכסי Class A ו- B, להחלפות יש Class A, B וקידום מכירות, בעוד שלאופציות אין קטגוריות נכס ספציפיות שכן BTC, ETH ו- EOS הם המטבעות הקריפטוגרפיים היחידים הזמינים למסחר.

נכסי מחלקה A מייצגים מטבעות קריפטוגרפיים גדולים כגון BTC, ETH, LTC ו- OKB, בעוד שסוגי נכסים אחרים מפורטים על דמי מסחר של OKEx עמוד.

חישובי דמי מסחר

דמי המסחר החלים מחושבים על פי הדרג הגבוה ביותר של המשתמשים בכל מוצרי הסחר, כמפורט בתרשימות העמלות להלן עבור נכסי סוג A.

שיעורי שכר טרחה של נכסי Class A למשתמשים רגילים

שיעורי עמלה של נכסי Class A למשתמשי VIP

לדוגמא, אם למשתמש נפח מסחר נקודתי חודשי של 10 מיליון דולר (VIP2), נפח חוזים עתידיים חודשי של 200 מיליון דולר (VIP3) ונפח אופציות חודשי של 5 מיליון דולר (VIP1), דמי המסחר של המשתמש מחושבים על פי הדרג הגבוה ביותר. – VIP3 – וזה מורחב לפעילות המסחר האחרת של המשתמש ב- OKEx.

לפרטים מלאים על מבנה העמלות בכל סוגי הנכסים השונים, עיין בהודעה זו.

הסדרת עמלות המסחר

דמי המסחר מסולקים ביחידת המטבע שמשתמש רוכש.

עבור צמד BTC / USDT למשל, כאשר משתמש קונה BTC באמצעות USDT, דמי הלוקח מנוכים ב- BTC, ואילו כאשר המשתמש מוכר BTC תמורת USDT, דמי הלוקח מנוכים ב- USDT.

דמי מסחר ספציפיים לחוזים עתידיים

מלבד דמי היצרן והלוקח, המשתמשים צריכים להיות מודעים לעמלות הסדר עתידי ודמי פירוק כפוי.

עמלת הסדר נגבת בעת הסדר חוזה עתידי. שיעור העמלה הוא 0.03% לכל המטבעות והאסימונים, והוא מוחל על משתמשי VIP רגילים.

חיסול בכפייה מתרחש בתרחישים הבאים:

  1. במצב מרווח קבוע, אם יחס מרווח התחזוקה של המשתמשים נמוך מ -10% מהמרווח שלהם למינוף פי 10.
  2. בפירוק חלקי, אם יחס מרווח התחזוקה של המשתמשים נמוך מדרישת השוליים המינימלית.

משתמשים משלמים אגרה בכל פעם שמתרחשת חיסול בכפייה. עמלה זו שווה לדמי הלוקח בשכבה הנוכחית של המשתמש. דמי הפירוק הכפוי חלים גם על סחר החלפות תמידי.

דמי מסחר ספציפיים לחוזי אופציות

סוחרי אופציות צריכים להיות מודעים לעמלות מימוש האופציות, כמו גם לדמי פירוק ופירוק חלקי.

דמי מימוש אופציות נגבים כאשר משתמשים מממשים את האופציות שלהם. שיעור עמלה זה הוא 0.02% והוא חל גם על משתמשים רגילים וגם על VIP. אופציות של יום ושני ימים פטורות מדמי מימוש אלה, וככלל, שיעור העמלות בגין חוזה אופציות יחיד לא יעלה על 12.5% ​​מפרמיית החוזה..

דמי הפירוק מבוססים על דמי הלוקח ברמה 1 למשתמשים רגילים ו- VIP, בעוד שדמי הפירוק החלקיים משתנים בהתאם לשכבת המשתמשים ודמי היצרן והלוקחים המקבילים. עם זאת, במהלך פירוק חלקי, דמי קנס נפרדים מוחלים על תפקידים קצרים בלבד, הנקבעים על 0.2%, והם חלים על משתמשים רגילים וגם על משתמשי VIP. עמלת קנס זו, כאשר היא מחויבת, מוזרקת לקופת הביטוח OKEx בעת ההסדר. גם דמי הפירוק החלקיים וגם דמי הפירוק אינם יכולים לעלות על 12.5% ​​מפרמיית חוזה האופציה.

בעוד שמדריך זה מציג את סוגי העמלות השונים ויישומם לשכבות המשתמש, תוכל לפנות למרכז התמיכה שלנו לכל שאלה נוספת. אם עדיין אין לך חשבון ב- OKEx, תוכל להירשם כאן כדי להתחיל לסחור ולקבל בונוס של 10 $.

לא סוחר של OKEx? למד כיצד להתחיל לסחור!

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map