כיצד לסחור בהחלפות תמידי ב- OKEx

הדרכה שלב אחר שלב למסחר בהחלפות קבועות של מטבעות חליפין ב- OKEx

החלפות תמידיות, כמו חוזים עתידיים ואופציות, הן נגזרות העוקבות אחר מחיר נכס הבסיס. בעוד שהחלפות תמידיות פועלות כמו חוזים עתידיים, אין להן תאריכי תפוגה, מה שאומר שקונים ומוכרים רשאים לשמור על עמדותיהם פתוחות "לָנֶצַח" כל עוד בחשבון שלהם יש מרווח מספיק כדי לכסות אותם.

מנגנון ההתכנסות של המחירים הוא הבדל מרכזי נוסף בין החלפות נצחיות לבין חוזים עתידיים. ללא תאריך הסדר לשעבר, נעשה שימוש במנגנון שיעורי מימון לאכיפת התכנסות מחירים במרווחי זמן קבועים (כל שמונה שעות). שיעור המימון הוא עמלה המוחלפת בין הצדדים הארוכים והקצרים של החוזה, בהתאם לתנועות השוק, במטרה לשמור על מחיר החוזה בהתאם למחיר הספוט של נכס הבסיס..

ההחלפה התמידית של OKEx היא מוצר נגזר וירטואלי כאשר לכל חוזה החלפה יש ערך נקוב של 100 דולר והוא מוסדר במטבעות דיגיטליים, כגון ביטקוין ו- USDT (להחלפות בשולי מטבע ו- USDT בהתאמה). אם אתה רוצה לסחור בהחלפות קבועות של מטבעות קריפטו ב- OKEx, הדרכה זו תעזור לך להתחיל.

שלב 1: עבור לסעיף ההחלפה התמידית

בקר בדף הבית של OKEx ונווט אל סַחַר בתפריט העליון כדי לראות שווקים זמינים. לרחף מעל "נִצחִי" ולחץ על בסיסי כדי לפתוח את לוח המחוונים להחלפה תמידית בסיסית. הגרסה הבסיסית מציעה נקודת התחלה טובה למתחילים, אך אם אתה סוחר מנוסה, תוכל ללחוץ על מִתקַדֵם לקבלת לוח מחוונים מקיף יותר.

שלב 2: העבר כספים לחשבון ההחלפות שלך

צריך לממן את חשבון ההחלפה התמידי שלך לפני שתוכל להתחיל לסחור. אם אין לך איזון בחשבון ההחלפה התמידי שלך, לחץ על לְהַעֲבִיר (ממרכז השליטה המסחר החלופי או מהרשימה הנפתחת “נכסים” בתפריט העליון) כדי להעביר כספים בין חשבונות.

אם אין לך נכסי קריפטו בחשבון OKEx שלך, אתה יכול לקנות קריפטו או ללמוד כיצד להפקיד קריפטו ב- OKEx באמצעות המדריך למתחילים שלנו למסחר בקריפטו..

כאשר לחשבונך יש נכסי קריפטו, תוכל להשתמש ב- "לְהַעֲבִיר" פונקציה, כפי שמוצג להלן, כדי להעביר מטבעות או אסימונים מהמחשב שלך "חשבון מימון" לשלך "חשבון החלפה תמידי" על מנת להתחיל לסחור. לאחר שבחרת מטבע או אסימון והזנת את הסכום הרצוי להעברה, לחץ לְאַשֵׁר.

שלב 3: בחר בחוזה ההחלפה התמידי לסחר

לאחר פתיחת או "בסיסי" או ה "מִתקַדֵם" לוח מחוונים למסחר החלפות תמידי, עליך לבחור תחילה את סוג השוליים שנמצא בראש הדף – כלומר., מטבע שוליים תמידי להחלפות המסולקות במטבע הדיגיטלי הבסיסי או USDT נצחי נצחי להחלפות שהוסדרו ב- USDT.


לאחר בחירת סוג השוליים, תוכלו לבחור את צמד המסחר באמצעות המסננים הנמצאים בראש העמוד (כלומר., את כל לכל זוגות המסחר הזמינים, חלק עליון לזוגות המסחר הפופולריים ביותר, DeFi למסחר זוגות עם אסימוני DeFi, אִחסוּן לזוגות עם מטבעות אחסון מבוזרים, או Alts למסחר זוגות עם altcoins).

במדריך זה נבחר את חוזה ההחלפה התמידית בשולי המטבע שכותרתו "BTCUSD PERP" לדוגמא. בחוזה החלפה תמידי זה, BTC הוא מטבע ההסדר ו- USD היא יחידת המחיר של חוזה ההחלפה.

שלב 4: בחר את סוג המינוף למסחר בהחלפות

לאחר מימון חשבון ההחלפות שלך, תוכל לבחור במצב השוליים (או תוקן אוֹ לַחֲצוֹת) ובחר את מכפיל המינוף הרצוי. אם תבחר במצב שולי קבוע, השוליים יישארו זהים ללא קשר לתנודות המחירים, ואילו זה משתנה עם המחיר אם תבחר במצב שולי חוצה.

מרווח קבוע מקצה סכום מרווח מוגדר למסחר ולעולם לא תוכל להפסיד יותר מכך, בעוד שמצב השוליים החוצה ינסה להשתמש בשוליים חופשיים בחשבונך, וימשיך להשתנות.

תוכל ללמוד עוד על ידי קריאת המדריך שלנו למסחר בשוליים ב- OKEx.

שלב 5: הזן פרטי הזמנה וביצע

לאחר בחירת סוג השוליים ומכפיל המינוף, תוכל להזין את הרצוי "סוג הזמנה," "מחיר" ו "כמות" למסחר. אם ברצונך לבצע את הזמנתך בהקדם האפשרי, תוכל ללחוץ על BBO (כלומר ההצעה הטובה ביותר).

לאחר הזנת פרטי ההזמנה תוכלו ללחוץ על פתח לונג להזנת חוזה ארוך (כלומר, לקנות BTC) או ללחוץ על פתח קצר אם ברצונך ליזום תפקיד קצר (כלומר למכור BTC).

לדוגמה, אתה יכול להגדיר הזמנת מגבלה של 11,030 דולר ולפתוח עמדה ארוכה עבור "BTCUSD PERP" עם סכום BTC הרצוי.

שלב 6: (אופציונלי) הגדר את ההזמנה באמצעות TP / SL

לפני שתלחץ פתח לונג כדי ליזום את התפקיד הארוך שלך, אתה יכול גם לבחור "סוג הזמנה" מהאפשרויות הזמינות. אחד מסוגי ההזמנות המתוחכמים יותר הוא הזמנת העצירה עם פרמטרים מותנים.

כפי שמוצג בצילום המסך למטה, בעת שימוש בסוג הזמנה זה, יש אפשרות להזין תנאים לנטילת רווח והפסד הפסד. לאחר הזנת הפרמטרים הרצויים, לחץ בסדר להמשיך.

לפרטים נוספים, תוכלו לעיין במדריך שלנו כיצד פועלים הזמנות עצירה.

שלב 7: בדוק את עמדתך הפתוחה

לאחר ביצוע המסחר שלך, תוכל לבדוק את סטטוס המשרה שלך על ידי לחיצה על עמדות פתוחות הכרטיסייה בתחתית דף הבית של המסחר. סעיף זה מציג מידע שימושי כגון "ממוצע מחיר," "מחיר חיסול," "P לא ממומש&ל" וכן הלאה.

שלב 8: (אופציונלי) סגור את עמדתך

אם ברצונך לקזז או לסגור את המיקום הפתוח שלך, תוכל לעשות זאת על ידי לחיצה סגור בתוך ה "עמדות פתוחות" הכרטיסייה.

הזמנות פתוחות הן הזמנות שלא מולאו בשוק שמחכות לביצוע. לעומת זאת, עמדות פתוחות הן עסקאות מבוצעות. אם יש לך מיקום קצר פתוח ב- BTC, תוכל לסגור את המשרה על ידי רכישה חוזרת של BTC. אם יש לך משרה ארוכה פתוחה ב- BTC, תוכל לסגור אותה על ידי מכירת המיקום הארוך.

נתוני מסחר להחלפה תמידית ומדריכים ב- OKEx

OKEx מספקת מגוון משאבים למשתמשים כדי להבין החלפות תמידיות. אתה יכול ללחוץ על מֵידָע בפינה הימנית העליונה של לוח המחוונים המסחרי להחלפות נצחי בסיסיות וצפה במדריך דרגות עמדות, היסטוריית פירוק, שיעורי מימון ועוד.

לא סוחר של OKEx? למד כיצד להתחיל לסחור.

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map